16:3300
Son Dakika Haberleri: Çalıkuşu Son Bölüm İzle – Çalıkuşu 7. Bölümde Fahriye Evcen'in okuduğu "Bahçede Yeşil Çınar" ile Damga Vurdu!

Çalıkuşu Son Bölüm İzle – Çalıkuşu 7. Bölümde Fahriye Evcen'in okuduğu "Bahçede Yeşil Çınar" ile Damga Vurdu!


Çalıkuşu romanı yeniden yeni oyuncularla bir kere daha TV ekranlarına geliyor. Çalıkuşu dizisinde 7. Bölümde Fahriye Evcen'in söylediği "Bahçede Yeşil Çınar" şarkısı sosyal medyada en çok konuşulan ve paylaşılan klip oldu. Çalıkuşu dizisinden çok konuşulan bu klip ve 7. bölüm iki fragmanı burada.

Çalıkuşu Son Bölüm İzle – Çalıkuşu 7. Bölümde Fahriye Evcen'in okuduğu 'Bahçede Yeşil Çınar' ile  Damga Vurdu!,
Çalıkuşu dizisi için yeni bölüm 12 Kasım Salı akşamı yayınlandı. Kanal D'nin popüler dizisi Çalıkuşu'nun 7. bölümü Kamran'ın tercihine sahne oldu. Çalıkuşu son bölümde Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim yapma durumundadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdanı onu Neriman'a götürecek ya da cesareti Feride'nin aşkını haykıracaktır.

Çalıkuşu son bölümde Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese. Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım'ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

Çalıkuşu dizisini 12 Kasım Salı akşamı yayınlanan 7. bölümünü internetten izleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki "Çalıkuşu İzle" linkine tıklamanız yeterli.

Çalıkuşu İzle (7. bölüm full dizi izle)

Çalıkuşu dizisinde 7. Bölümde Fahriye Evcen'in söylediği "Bahçede Yeşil Çınar" şarkısı sosyal medyada en çok konuşulan ve paylaşılan klip oldu. İşte Fahriye Evcen'in o müthiş sesi!

Çalıkuşu Fragmanı (7. Bölüm – 1)
Çalıkuşu Fragmanı (7. Bölüm – 2):
Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 16:33:19. #1.11#