Gtx 780 Ti'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu - Son Dakika

Gtx 780 Ti'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

01.11.2013 00:30
Gtx 780 Ti'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu, System.String[]

NVIDIA'nın yeni ekran kartı GTX 780 Ti'ın piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatı belli oldu.

NVIDIA'nın yeni ekran kartı GTX 780 Ti'ın piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatı belli oldu. GTX 780 Ti modeliyle NVIDIA, AMD'nin Radeon R9 290X hamlesine cevap vermeye hazırlanıyor.

NVIDIA'nın yeni ekran kartı GeForce GTX 780Ti'ın piyasaya çıkış tarihi ve satış fiyatı belli oldu. AMD Radeon R9 290X modeline cevap niteliğinde olan GTX 780 Ti, NVIDIA'nın yüksek fiyatlı GTX TITAN modelinden daha hızlı ve daha makul fiyat seviyesinde satışa sunulacağı söyleniyor. 7 Kasım'da satışa sunulacak olan NVIDIA GeForce GTX 780Ti 699.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Ekran kartı tasarım olarak hız aşırtılmış GTX TITAN modeline benziyor ve temel olarak aynı özelliklere sahipler. Benzer özellikler arasında GK110 silikon ve 6GB hafıza bulunuyor. Kartla birlikte AMD modellerinde karşılaşmadığımız çeşitli oyunlarda ücretsiz olarak gelecek. Bu oyunlar  Steam/U-Play üzerinden oynanabilecek. GTX 780 Ti ile birlikte gelecek oyunlar ise Batman: Arkham Origins, Assassin's Creed IV: Black Flag ve Splinter Cell: Blacklist.

Gtx 780 Ti'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Gtx 780 Ti'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti