Son Dakika Haberleri: Gümüşsuyu Ortaokulu Açıldı

Gümüşsuyu Ortaokulu Açıldı

Gümüşsuyu Ortaokulu'nun açılış törenine, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, İl Özel İdaresi yetkilileri ve öğrencilerle velileri katıldı.

18.12.2013 10:43
Gümüşsuyu Ortaokulu Açıldı,

Eyüp yeni bir ortaokula kavuştu. Gümüşsuyu Ortaokulu'nun açılış törenine, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Eyüp Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, İl Özel İdaresi yetkilileri ve öğrencilerle velileri katıldı.

Gümüşsuyu Ortaokulu'nun açılışında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mutlu, modern derslikleri, laboratuvarları, kütüphanesi olan, depreme dayanıklı okulların inşasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kentte öğrenci sayısı artmasına rağmen okul ve derslik ihtiyacını karşılamada büyük çalışmalar yapıldığını belirten Mutlu, 2014'te de 2 bin 600 dersliğin daha eğitim ve öğretimin hizmetine sunulacağını belirtti.

Gümüşsuyu Ortaokulu'nda eğitim ve öğretim görecek öğrencilere başarı dileklerinde bulunan Mutlu, okulun açılış kurdelesini de öğrencilerle birlikte kesti.

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu da geçtiğimiz aylarda Gümüşsuyu İlköğretim Okulu'na Belediye'nin Kütüphane yaptırdığını belirterek, "Eğitime desteklerimiz her zaman sürece. Gümüşsuyu Ortaokulumuzun tüm Eyüplülere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Gümüşsuyu Ortaokulu'nda, 739 öğrenci eğitim görüyor. 25 öğretmenin görev yaptığı okulda, 24 derslik, 2 fen laboratuvarı, 2 bilgisayar odası , 2 atölye bulunuyor.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 07:56:04. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Gümüşsuyu Ortaokulu Açıldı
  [Hata Bildir]