GÜNLÜK KİRALIK EVDEN ÇIKARILMAK İSTENİNCE EVİ ATEŞE VERDİ - Son Dakika

GÜNLÜK KİRALIK EVDEN ÇIKARILMAK İSTENİNCE EVİ ATEŞE VERDİ

09.02.2020 12:07
GÜNLÜK KİRALIK EVDEN ÇIKARILMAK İSTENİNCE EVİ ATEŞE VERDİ, System.String[]

BEYOĞLU'nda günlük ev kiralayan ve anlaşma uyarınca çıkarılmak istenen kişi, içinde bulunduğu oda kapısının arkasına çekyat koyup evi ateşe verdi.

BEYOĞLU'nda günlük ev kiralayan ve anlaşma uyarınca çıkarılmak istenen kişi,  içinde bulunduğu oda kapısının arkasına çekyat koyup evi ateşe verdi. Daha sonra 2'nci kattaki evin penceresinden çıkıp yan binadaki daireye geçti.

Olay dün saat 15: 30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgilere göre Semih Ç. Cihangir'de bir günlüğüne kiralık ev tutarak, yerleşti. İkinci gün evden çıkmayan Semih Ç.,  ev sahibi İbrahim Şahin'in uyarısı üzerine toparlanıp çıkacağını söyledi. Üçüncü gün de evden çıkmayan Semih Ç. ev sahibi ile sözlü tartışma yaşadı. Ev sahibinin ayrılmasında bir süre sonra Semih Ç., cama çıkarak bağırmaya başladı. Durumu polise haber veren ev sahibi, yedek anahtarla kapıyı açıp eve girdi. Evin salonunda bulunan Semih Ç. salon kapısının  arkasına çekyat ve diğer eşyaları koyup kapının açılmasını engelledi. Polisin de uyarılarda bulunduğu Semih Ç. kapıyı açmadı.

PENCEREDEN YAN BİNADAKİ DAİREYE GEÇTİ

Bulunduğu odayı ateşe veren Semih Ç. daha sonra 2'nci kattaki evin penceresinden çıkıp yan binaya geçti. Polisin haber vermesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri gönderildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri alev alev yanan evi söndürdü.  Pencereden geçtiği yan binadaki bir daireye sığınan ve yoğun dumandan etkilenen Semih Ç.,itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından ambulansa götürüldü. İlk müdahalesi yapılan Semih Ç. daha sonra hastaneye kaldırıldı. Semih Ç.'nin ateşe verip yaktığı odada çelik kasa içindeki ilaçlar ve uyuşturucu içimi için kullanılan bir aletin olduğu görüldü. Polis olay sonrası soruşturma başlattı.

KAPININ ARKASINA ÇEKYAT KOYMUŞ EVİ ATEŞE VERDİEv sahibi İbrahim Şahin "Çekyatı kapının arkasına koymuş, evi ateşe vermiş. Polisler geldi, evin kapısını açtık odanın kapısını açamadık. Alevlerin içinde canı yanınca kendini camdan atıp yan binaya geçiyor. Üç gündür evden çıkaramıyordum, madde almış, oğlumu aradım 'nasıl çıkaralım' dedim, 'polisi ara' dedi. Oğlumu polise gönderdim, tatlı dille sakinleştiremedik. Biz kapıyı açtık kurtarmaya çalıştık oda kapısının arkasına çekyat koymuş, kapıyı zorladık, vurduk açamadık kapıyı. Çekyatı ve diğer eşyaları kapının arkasına koymuş polisler de açamadı. İtfaiyeye haber verdik hemen geldiler" diye konuştu.

Görüntü dökümü-------------------Alevli yanan ev-İtfaiye ekiplerinin söndürme çalışmaları-Yan binalardaki vatandaşların evlerinden dışarı çıkmaları-Sokakta toplanıp olan biteni izleyen vatandaşlar-Semih Ç.'nin (Çıplak ayaklı) ambulansa götürülmesi Ev sahibi İbrahim Şahin ile röportaj-Yanan evin içi-Çelik kasadaki ilaçlar ve uyuşturucu içiminde kullanılan alet-Ev sahibi İbrahim Şahin ile röportajın devamı-Semih Ç'nin ambulans ile hastaneye getirilmesi-Genel ve detay görüntüler


- İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel GÜNLÜK KİRALIK EVDEN ÇIKARILMAK İSTENİNCE EVİ ATEŞE VERDİ - Son Dakika


Son Dakika

Çin'de artık anüsten alınan örneklerle de koronavirüs testi yapılacak Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Konuta büyük zam yolda! Kademeli olarak yüzde 50'ye varan fiyat artışı bekleniyor Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti