Son Dakika Haberleri: "Sabah Namazlarını Camide Kılalım" Daveti

"Sabah Namazlarını Camide Kılalım" Daveti

Alaplı İlçe Müftülüğü'nce başlatılan "Sabah Namazlarını Camide Kılalım" daveti kapsamında ilçeye bağlı Çamlıbel Köyü'nde sabah namazına gelen cemaate çorba ikram edildi.

18.12.2012 10:46
Alaplı İlçe Müftülüğü'nce başlatılan "Sabah Namazlarını Camide Kılalım" daveti kapsamında ilçeye bağlı Çamlıbel Köyü'nde sabah namazına gelen cemaate çorba ikram edildi.

Çamlıbel Köyü Camisi imamı Sercan Gökay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müftülüğün başlattığı davete tüm köy halkının uyduğunu söyledi.

Sabah namazına gelen cemaate çorba ikramında bulunduklarını ifade eden Gökay, şöyle konuştu:

"Müftülüğümüzün 'Sabah Namazlarını Camide Kılalım' davetiyesi köyümüzde de dağıtıldı. Davetiye alan köylümüz sabah namazlarını camide kılmaya başladı. İnşallah bundan sonraki günlerde bu böyle devam edecek. Ayrıca namaza gelen cemaatimize köylüler tarafından hazırlanan çorbaları ikram ediyoruz."

Köy sakinlerinden Recep Öztürk de cami imamının köylüleri her zaman sabah namazına davet ettiğini belirterek, "Müftülüğümüzden de bizlere böyle bir davet gelince cemaat olarak sabah namazlarını hep beraber camide kılma kararı aldık. Sabah namazlarını camide kılmaya başladık. Her gün bir aile çorba hazırlayarak sabah namazı camiye gelen cemaate ikram ediyor" diye konuştu.

Muhabir: Cem Sürmeneli / Ferdi Akıllı

Yayıncı: Ebubekir Gülüm - ZONGULDAK

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 03:29:11. #1.11#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: "Sabah Namazlarını Camide Kılalım" Daveti
  [Hata Bildir]