Son Dakika Haberleri: Söyledikleriyle Eşini Şoke Etti

Söyledikleriyle Eşini Şoke Etti

Ben Bilmem Eşim Bilir yine olay yaratacak anlara sahne oldu.

28.01.2013 11:12
Söyledikleriyle Eşini Şoke Etti
,
Kanal D'nin sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in son bölümü yine izleyenleri gülme krizine soktu.

Eşleriyle omuz omuza mücadele verip yarışan çiftler, bazen yaptıklarıyla bazen de söyledikleri sözlerle olay yaratıyorlar.

Dün yayınlanan bölümde de kadın yarışmacının, eşine söylediği sözler büyük yankı uyandırdı.

"BEKARLIK SULTANLIK SONUÇTA"

Yarışmaya İstanbul'dan katılan 4 aylık evli Ece ve Ümit Kırkayak çifti, izleyenleri söyledikleriyle kahkaha krizine soktu.

İlker Ayrık'ın "Evlilik nasıl gidiyor?" sorusuna kaçamak cevaplar veren Ece Hanım, konuşmasının en sonunda "Bekarlık sultanlık" deyince eşinin ağzı açık kaldı. Tepki aldığının farkına varan bayan yarışmacı sözlerini toparlamaya çalıştı ama hiç bir işe yaramadı.

"ALLAH KAHRETMESİN SENİ!"

İlker Ayrık'ın "Eşiniz nasıl evlenme teklif etti?" sorusuna ise bayan yarışmacı "Evlenme teklif etmedi" diye yanıt verinde asabi eş daha da kızdı ve "Allah kahretmesin seni!" diye çıkıştı.

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 23:50:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Söyledikleriyle Eşini Şoke Etti
[Hata Bildir]