Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu - Son Dakika

Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu

17.08.2012 11:30
Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu, System.String[]

Splinter Cell serisinin beklenen son oyunu Blacklist’in heyecan verici yeni oynanış videosu kullanıcıların beğenisine sunuldu. Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen Splinter Cell: Blacklist’e seriye yeni bir ...

Splinter Cell serisinin beklenen son oyunu Blacklist'in heyecan verici yeni oynanış videosu kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen Splinter Cell: Blacklist'e seriye yeni bir soluk getirmesi gözüyle bakılıyor. Şu zamana kadar genel olarak yayınlanan materyaller belirli noktalardan eleştirilse de, oyunla ilgili tepkiler olumlu yönde oldu.

Son olarak IGN, Blacklist'in 11 dakikalık oynanış videosunu paylaştı. Bu videoya göz atıp, oyun mekanikleri hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu
Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Splinter Cell: Blacklist'den 11 Dakikalık Oynanış Videosu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti