00:1400
SON DAKİKA HAYDAR ÇİFTÇİ HABERLERİ

Son Dakika Haydar Çiftçi Haberleri

   

  Ürgüp'te Ali Kınık Konseri

  Ürgüp'te Ali Kınık Konseri

  Nevşehir Ürgüp İlçesinde, Ülkü Ocakları Ürgüp Şubesi tarafından gerçekleştirilen ‘Gençlik Şöleni’ kapsamında Ali Kınık konseri düzenlendi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Nevşehir'de Ülkücüler Ali Kınık'la Coştu

  Nevşehir'de Ülkücüler Ali Kınık'la Coştu

  Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen “Gençlik Şöleni” programında sahne alan Ali Kınık, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle dinleyenleri coşturdu. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Gaün ile TBMM Arasında Sağlık İşbirliği Protokolü İmzalandı

  Gaün ile TBMM Arasında Sağlık İşbirliği Protokolü İmzalandı

  TBMM ile Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) arasında sağlık alanında iş birliğini öngören protokol imzalandığı bildirildi. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Meclis'te Taşlama Şairleri 'Etik İlkeler' Konusunda Atıştı

  Meclis'te Taşlama Şairleri "Etik İlkeler" Konusunda Atıştı

  Şairlerin atışması zaman zaman güldürdü, zaman zaman da duygulandırdı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Üstün: "Günümüzde etik ve ahlaki sefalet dönemi yaşıyoruz, dünya... (21 Ekim 2013 Pazartesi )

   

  Meclis Çalışanlarına 'Etik Bilgi Rehberi' Hazırlanacak

  Meclis Çalışanlarına "Etik Bilgi Rehberi" Hazırlanacak

  Rehberin hazırlanmasında personelin de görüş ve önerileri alınacak Personel; iletişimde bulunulan her kesimle dini, siyasi görüş ayırımı yapmadan kamu hizmeti sunma bilinci, savurganlık, kamu... (20 Ekim 2013 Pazar )

   

  6. Cumhurbaşkanı Korutürk Mezarı Başında Anıldı

  6. Cumhurbaşkanı Korutürk Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti'nin 6. Cumhurbaşkanı olan Fahri Sabit Korutürk, ölümünün 26'ncı yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı. (12 Ekim 2013 Cumartesi )

   

  "Göz Kamaştırmayan Farın" Mucidi Meclis'e El Attı

  Meclis, yeni yasama yılına, BM Aydınlatma Komisyonu üyesi olan göz optiği uzmanı Alçelik başkanlığında oluşturulan komisyonun, gerginliğe neden olan ışık ve yansıma sorununu giderdiği yeni Genel Kurul Salonu ile giriyor Alçelik: "Işığın yansımasını azaltmak için yangına dayanıklı, en kaliteli plastik malzemeden üretilen lensleri avizelerin içerisinde uygun yerlere monte ettik. Bu haliyle avizelere direkt bakılması durumunda dahi göz yorulmayacak" "Göz yorulması daha önce bir saat (28 Eylül 2013 Cumartesi )

   

  TBMM yeni yasama yılına hazır  ANKARA

  TBMM yeni yasama yılına hazır ANKARA

  TBMM yeni yasama yılına hazır ANKARA (24 Eylül 2013 Salı )

   

  TBMM Tünelinde Sihirli Resim Tekniği

  TBMM Tünelinde Sihirli Resim Tekniği

  TBMM'de mevcut A ve B blokların yerine inşaası devam eden yeni hizmet binası için çalışmalar hızlandı. (29 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Milletvekillerinin Yeni Binası Görücüye Çıktı

  Milletvekillerinin Yeni Binası Görücüye Çıktı

  Milletvekillerinin yeni yasama yılında taşınacağı bina, basına tanıtıldı. (29 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Milletvekilleri Yeni Yasama Yılında Yeni Binada

  Milletvekilleri Yeni Yasama Yılında Yeni Binada

  TBMM'nin yeni Halkla İlişkiler Binası, 30 Ağustos'ta tamamlanacak Yeni binada minyatür, çini gibi klasik sanat eserlerinden örnekler yer alacak Milletvekillerinin çalışma odalarından ana binaya geçişini sağlamak üzere yapılan 140 metrelik tünelde 3 boyutlu sihirli resimler olacak, burada her ilin tarihi, kültürel unsurları yansıtılacak (27 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  TBMM Güvenlik Koordinasyon Kurulu Toplandı

  TBMM'ye giriş yasağı bulunan 311 kişinin yasağı kaldırıldı; 63 kişiye giriş yasağı kondu Partilerin salı günü yapılan grup toplantılarına gelen ziyaretçiler, sabah erken saatten itibaren Meclis'e alınacak (19 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  TBMM Korosundan TSM Konseri

  TBMM Korosundan TSM Konseri

  12 – 22 Haziran Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında Saraydüzü Kışla Binasında Türkiye Büyük Millet Meclisi korosu Türk Sanat Müziği konseri verdi. (19 Haziran 2013 Çarşamba )

   

  5. Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay Mezarı Başında Anıldı

  5. Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay Mezarı Başında Anıldı

  Türkiye Cumhuriyeti 5.Cumhurbaşkanı merhum Cevdet Sunay, 31.ölüm yıl dönümünde mezarı başında anıldı. (22 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  TBMM'de İşitme Engelliler İçin İletişim Merkezi Açıldı

  TBMM'de İşitme Engelliler İçin İletişim Merkezi Açıldı

  İşitme ve konuşma engelli vatandaşlar, cep ve ev telefonlarından "420 75 00" numaraya atacakları mesajla, TBMM hizmetlerine erişim sağlayabilecek, sorunlarına çözüm, taleplerine cevap arayabilecek. (15 Mayıs 2013 Çarşamba )

   

  Meclis Polisine Mülakat

  Coşkun Ergül - Meclis'in yakında açılması beklenen Yeni Halkla İlişkiler Binası'nda görevlendirilecek 120 polis için sözlü mülakat yapıldı. (14 Nisan 2013 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
28.08.2014 00:14:02. #1.11#