SON DAKİKA HAYMANA HABERLERİ

Son Dakika Haymana Haberleri

 • 09:13Termal Tesisin Havuzundan Sızan Su Otoparkı BastıTermal Tesisin Havuzundan Sızan Su Otoparkı BastıHaymana ilçesinde, bir termal tesisin havuzundaki sızıntı, otoparkın sular altında kalmasına neden oldu.
 • 15:50Sinoplu Kürtlerden Teröre Karşı Birlik MesajıSinop’un Boyabat ilçesinin Bayamca köyünde yaşayan Kürtler, kendilerini ziyaret eden AK Parti Sinop Milletvekili adayı Nazım Maviş ve Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’yı Türk bayrakları ile karşıladılar.
 • 16:20Polatlı'da 6 Ayrı Kazada 4 Kişi YaralandıAnkara’nın Polatlı ilçesinde bayram trafiği nedeniyle 6 ayrı noktada meydana gelen kazalarda 4 kişi yaralandı.
 • 12:22Kayseri Birinci Amatör KümeKayseri Birinci Amatör Küme B Grubu’nda gol düellosu şeklinde geçen ve tam 11 golün atıldığı maçta Sanayi Esnafspor, Güneşspor’u 7-4 mağlup etti.
 • 15:07Polisleri Taşıyan Aracın Kaza Yapması - Veysel Burak Ergül'ün CenazesiPolisleri Taşıyan Aracın Kaza Yapması - Veysel Burak Ergül'ün CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Muş'taki trafik kazasında şehit olan 3 polisten Veysel Burak Ergül'ün cenazesi-Yakınlarının ağlaması-Babası ve annesinin tabutunun yanına gelmesi-Cenaze namazının kılınması-Cenazenin götürülmesi Polisleri taşıyan aracın kaza yapması- Muş'taki trafik kazasında şehit olan 3 polisten Veysel Burak Ergül'ün cenazesi, Ankara'nın Haymana ilçesinde defnedildi Muş'un Hasköy ilçesindeki trafik kazasında şehit olan 3 polisten Veysel Burak Ergül'ün cenazesi, Ankara'nın Haymana ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:54Polisleri Taşıyan Aracın Kaza YapmasıMuş'un Hasköy ilçesindeki trafik kazasında şehit olan 3 polisten Veysel Burak Ergül'ün cenazesi, Ankara'nın Haymana ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:46Şehit Polis Haymana'da Toprağa VerildiŞehit Polis Haymana'da Toprağa VerildiBitlis’ten görev için Muş’a giderken geçirdiği trafik kazasında şehit olan özel harekat polisi Veysel Burak Ergül, memleketi Ankara’nın Haymana ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:27Şehit Annesi, Oğlunu 'Seninle Hayallerimiz Vardı' Diyerek UğurladıŞehit Annesi, Oğlunu 'Seninle Hayallerimiz Vardı' Diyerek UğurladıMuş'un Hasköy ilçesinde trafik kazasında şehit olan Özel Harekat polisi Veysel Burak Ergül için Ankara'nın Haymana ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.
 • 13:04Giresun Ankara'nın Polatlı İlçesi ile Kardeş Şehir OlduGiresun Ankara'nın Polatlı İlçesi ile Kardeş Şehir OlduGiresun ile Ankara’nın Polatlı ilçesini ’Kardeş Şehir’ yapan protokol Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından törenle imzalandı.
 • 18:14Haymana'da Türk ve Kürt Vatandaşlardan Teröre Ortak TepkiAnkara’nın Haymana ilçesinde iki şehit için Türk ve Kürt vatandaşların beraber düzenlediği teröre tepki yürüyüşüne binlerce kişi katıldı.
 • 19:14Sakarya Zaferi'nin 94. Yıldönümü KutlandıSakarya Zaferi'nin 94. Yıldönümü KutlandıSakarya Meydan Muharebesi Zaferi’nin 94’üncü yıl dönümü etkinlikleri Polatlı’da gerçekleştirildi.
 • 19:03Başkent'te Köylüler Arasında Kavga: 1 Ölü, 3 YaralıBaşkent'te Köylüler Arasında Kavga: 1 Ölü, 3 YaralıBaşkent’te aralarında husumet bulunan aynı köyden iki aile arasında çıkan kavga kanlı bitti.
 • 09:19Haymana'da Meşaleli YürüyüşHaymana'da Meşaleli YürüyüşAnkara’nın Haymana ilçesinde, Sakarya Zaferi kutlamaları meşaleli yürüyüşle gerçekleştirildi.
 • 13:05Sakarya Meydan Muharebesi Şehitlerinin Yerleri BelirlenecekOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, "İstiklal Harbi'nin, dolayısıyla milletimizin kaderini değiştiren bu önemli zaferin gelecek nesillere aktarılabilmesi için çalışıyoruz.
 • 12:14Sakarya Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı'nda Çalışmalar Hızla Devam EdiyorSakarya Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı'nda Çalışmalar Hızla Devam EdiyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP), Sakarya Meydan Muharebesi Tarihi Milli Parkı’nda, çalışmalarını hızla sürdürüyor.
 • 09:21Ağıtların Dili Farklı Acı AynıTürkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik eylemler gerçekleştiren terör örgütleri PKK, DHKP/C ve DAEŞ'in son 68 gündeki hain saldırılarında 115 güvenlik görevlisi şehit edildi; yurdun dört bir yanındaki şehit ailelerinin evlerinde Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yakıldı.
 • 17:09Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'ndan Birlik MesajıSakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu'ndan Birlik MesajıSakarya Meydan Muharebesi'nin 94'üncü yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kurtuluş Savaşı'nın son kalesi olarak bilinen Ankara'nın Haymana ilçesinde, 'Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu' düzenlendi.
 • 20:15Iğdır'da Şehit Olan Polis Memuru Ali Koç, Haymana'da DefnedildiIğdır'da Şehit Olan Polis Memuru Ali Koç, Haymana'da DefnedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Haymana Güzelcekale köylülerinin şehit polisi beklemesi- Şehit polis Ali Koç'un traktör konvoyu ile köye getirilişi- Babaevinde helallık alınması- Şehit polisin cenaze namazının kılınması- Şehit polisin defnedilmesi Şehitlerimizi uğurluyoruz- Iğdır'da bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Ali Koç, Haymana'da dua ve gözyaşlarıyla toprağa verildi Iğdır'da bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Ali Koç, Haymana'da dua ve gözyaşlarıyla defnedildi.
 • 19:20Şehitlerimizi UğurluyoruzIğdır'da bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Ali Koç, Haymana'da dua ve gözyaşlarıyla defnedildi.
 • 18:50Şehit Olan Piyade Er Şahin Kılınç, Polatlı'da Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Olan Piyade Er Şahin Kılınç, Polatlı'da Son Yolculuğuna UğurlandıHakkari Şemdinli'de Beyyurdu 34'üncü Hudut Tugay Komutanlığı'nda vatani görevini yaparken şehit olan Piyade Er Şahin Şimşek'in cenaze namazı Gülveren mahallesi Ulu Camii'nde kılındı.
 • 15:42Iğdır'da PKK Saldırısı Sonucu Şehit Olan Polis Memuru Ali Koç, Son Kez Evine GetirildiIğdır’da PKK saldırısı sonucu şehit olan Polis memuru Ali Koç, son kez evine getirildi.
 • 15:20Şehitlerimizi UğurluyoruzIğdır'daki terör saldırısında şehit olan polisler Fehmi Şahin ve Ali Koç için Ankara'da tören düzenlendi.
 • 04:54Başkent'e Bir Şehit Ateşi Daha DüştüBaşkent'e Bir Şehit Ateşi Daha DüştüHakkari’de terör örgütü PKK’nın düzenlediği hain saldırıda şehit düşen Piyade Er Şahin Şimşek’in Ankara Polatlı’da bulunan baba ocağına ateş düştü.
 • 18:0812 Eylül Meşalesi Haymana'da YanacakHaymana'da 4. Ulusal Sakarya Zaferi ve Haymana Sempozyumu düzenlenerek meşaleli yürüyüş yapılacak.
 • 17:50Şehit Polis Memuru Ali Koç'un Baba EviŞehit Polis Memuru Ali Koç'un Baba EviGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin evinin olduğu apartmanda asılan Türk bayrakları-Şehit yakınlarının üzüntüsü Iğdır'daki terör saldırısı- Saldırıda şehit olan polis memuru Ali Koç'un Ankara'daki baba evinde yas var Iğdır Dilucu Sınır Kapısı'ndaki memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit olan 29 yaşındaki Ali Koç'un Ankara'daki baba evinde yas var.Hac ziyareti dolayısıyla Suudi Arabistan'da bulunan anne Amine ve baba Miktat Koç'un yanı sıra Almanya'ya ailesini ziyarete giden eşi Nurcan Koç'a haber verildiği öğrenildi.
 • 17:20Iğdır'daki Terör SaldırısıIğdır Dilucu Sınır Kapısı'ndaki memurların görev yerlerine gidişine refakat eden polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit olan 29 yaşındaki Ali Koç'un Ankara'daki baba evinde yas var. Hac ziyareti dolayısıyla Suudi Arabistan'da bulunan anne Amine ve baba Miktat Koç'un yanı sıra Almanya'ya ailesini ziyarete giden eşi Nurcan Koç'a haber verildiği öğrenildi.
 • 17:17Şehit Yakını: Biz Bu Acıyı Çekmek Zorunda MıyızŞehit Yakını: Biz Bu Acıyı Çekmek Zorunda MıyızIğdır'da polis servisine düzenlenen saldırı sonrasında şehit olan polislerden Ali Koç'un dayısının oğlu "Biz bu acıyı çekmek zorunda mıyız?" diyerek isyan etti.
 • 16:16Şehit Polisin Ailesi Acı Haberi Hacda AldıŞehit Polisin Ailesi Acı Haberi Hacda AldıIğdır'da servis aracına yapılan hain saldırıda şehit olan polis memurlarından Ali Koç'un anne ve babası, acı haberi hac görevlerini yerine getirirken aldı.
 • 17:57Başkent'te 6 Eylül'de Elektrik Kesintisi YaşanacakAnkara'da 06 Eylül 2015 Pazar günü 14 ilçede bazı bölgelere belirli saatlerde elektrik verilmeyecek.
 • 09:14Bina Sakinleri Evlerinin Yıkılmasından KorkuyorAnkara’nın Haymana ilçesinde bulunan Yaylakent Pasajı’nın altından gelen sular binayı tehdit ederken, esnafı ve bina sakinleri de olası bir göçükten ötürü korkuyor.
 • 15:29Giresun'dan Gelip Afyonkarahisar'da Şehit Olan Kahramanlar Bu Yıl da UnutulmadıGiresun'dan Gelip Afyonkarahisar'da Şehit Olan Kahramanlar Bu Yıl da UnutulmadıGiresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu Genel Başkanı Hasan Turan, Afyonkarahisar’da bulunan Giresunlular Şehitliği’nin önemine vurgu yaparak, “Afyonkarahisar nere, Giresun nere? Ama Giresunlular gelmiş burada şehitlik oluşturacak kadar fedakarca davranmış” dedi.
 • 10:14Kurtuluş Savaşı'nda Afyonkarahisar'da Şehit Düşen Giresunlu Kahramanlar Düzenlenen Törenle AnıldıKurtuluş Savaşı'nda Afyonkarahisar'da Şehit Düşen Giresunlu Kahramanlar Düzenlenen Törenle AnıldıKurdukları 2 gönüllü alayla Kurtuluş Savaşı’nda destan yazan ve binlerce kilometre uzaklıktaki Giresun’dan kalkıp Afyonkarahisar’a gelerek Yunan’a karşı savaşıp şehit düşen “Giresunlu Kahramanlar” hafta sonu torunlarının gerçekleştirdiği törenle anıldı.
 • 10:39Haymanalı Çiftçilere Aspir AnlatıldıAnkara'nın Haymana İlçesinde "Çiftçiden Sanayiciye Aspir ile geleceğe" projesi kapsamında çiftçiler aspir bitkisi konusunda bilgilendirildi.
 • 15:45Haymana'da YangınHaymana'da YangınAnkara’nın Haymana ilçesinde çıkan yangında kerpiç bir ev kül oldu.
 • 15:25Haymana'dan Kısa KısaAnkara'nın Haymana ilçesinde çıkan yangında, tek katlı ev ve ambar kül oldu.
 • 18:58Haymana'da Tarım Zirve YapacakTürkiye’nin önemli tahıl ambarlarından olan Ankara’nın Haymana ilçesinde tahıl üretiminin artması için Haymana Ziraat Odası tarafından önemli bir çalışma başlatıldı.
 • 21:23Haymana'da Ev YangınıHaymana'da Ev YangınıAnkara’nın Haymana ilçesinde çıkan yangında bir ev kül oldu.
 • 18:18Ankara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında, 23 Ağustos Pazar günü elektrik verilemeyecek.
 • 12:36İvrindili Çiftçiler Sulama Eğitimine Katıldıİvrindili Çiftçiler Sulama Eğitimine KatıldıBalıkesir’in İvrindi ilçesinde, çiftçiler, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı organizasyonu ile Ankara Üniversitesi Haymana Çiftliğindeki sulama eğitimine katıldı.
 • 16:30Topaklı Kültür Merkezine KavuştuTopaklı Kültür Merkezine KavuştuGölbaşı Belediyesi’nin ’Her Mahalleye Kültür Merkezi Projesi’ kapsamında yapımı tamamlanan Topaklı Kültür Merkezi hizmete açıldı.
 • 10:10Haymana Cazibe Merkezi Olma YolundaHaymana Cazibe Merkezi Olma YolundaYer altı ve yer üstü zenginliklere sahip olmasına rağmen uzun yıllar ihmal edilen Haymana ilçesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanmasının ardından kalkınmada iddialı adımlar atmaya başladı.
 • 10:37Ankara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara ve Bazı İllerde Elektrik KesintisiAnkara, Bartın, Çankırı, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı semtlerine planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 11 Ağustos Salı günü elektrik verilemeyecek.
 • 14:52Bu Kütüphane, Bir Mahalleyi AydınlatıyorBu Kütüphane, Bir Mahalleyi AydınlatıyorAnkara Altındağ ilçesi Aydınlıkevler Mahallesi, idealist bir kitapseverin kurduğu kütüphane ile diğer mahallelerden ayrılıyor.
 • 12:55Büyükşehir'den Çiftçilere Büyükşehir'den Çiftçilere "Kırkımcı" KursuAnkara Büyükşehir Belediyesi, 25 ilçede "Kırkımcı yetiştirme kursları" düzenleyecek.
 • 12:40Hayvan Kırkımcıların Günlük Kazancı 500 Liraya Kadar ÇıkıyorHayvan Kırkımcıların Günlük Kazancı 500 Liraya Kadar ÇıkıyorAnkara Büyükşehir Belediyesi, 25 ilçede hayvan ‘kırkımcı’ yetiştirme kursları düzenlemeye hazırlanıyor.
 • 11:39Ankara'da Konaksız Mahalle KalmayacakAnkara'da Konaksız Mahalle KalmayacakBüyükşehir Belediyesi, çevre ilçelerdeki köy konağı olmayan veya kullanılamaz olan mahallere el attı.
 • 17:43Köyde Akraba Cinayeti: 2 Ölü 3 YaralıKöyde Akraba Cinayeti: 2 Ölü 3 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Karasüleymanlı köyü tabelası- Köy içerisinde jandarmanın güvenlik önlemi- Cenaze aracının eve yaklaşması- Evin etrafında toplanan komşular- Ağlayan bir kadın Başkentte silahlı saldırı- Haymana ilçesinde akrabalarının düzenlediği silahlı saldırıda baba ve kızı öldü, 3 kişi yaralandı Haymana ilçesinde akrabaları tarafından düzenlenen silahlı saldırıda baba ve kızı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
 • 16:03Başkentte Silahlı SaldırıHaymana ilçesinde akrabaları tarafından düzenlenen silahlı saldırıda baba ve kızı hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
 • 15:27Haymana'da Buğday Paylaşımında Kavga: 2 Ölü, 3 YaralıHaymana'da Buğday Paylaşımında Kavga: 2 Ölü, 3 YaralıAnkara'nın Haymana ilçesinde iki aile arasında yaşanan buğday paylaşımı kavgasından silahlar konuştu. Kavgada 2 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 14:40Haymana'da Buğday Paylaşımında Kavga: 2 Ölü, 3 YaralıAnkara’nın Haymana ilçesinde iki aile arasında, hasat edilen buğdayın paylaşımı sırasında çıkan kavgada 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.