SON DAKİKA HAYMANA HABERLERİ

Son Dakika Haymana Haberleri

 • 13:15Haymana'da 'Silaha Hayır' KampanyasıHaymana'da 'Silaha Hayır' KampanyasıAnkara'nın Haymana İlçesi'nde Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Müftülük, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Dernekler Federasyonu ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde düğünlerde silah kullanılmaması için kampanya başlatıldı.
 • 11:48Tügiad'tan "Jeotermal Tarım" ÇağrısıTürkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, Ankara'daki zengin jeotermal kaynakların turizmin yanı sıra seracılıkta da kullanımıyla, jeotermal tarımın hızlı bir gelişim sürecine gireceğini bildirdi.
 • 10:25-Naslı'dan Ankara için "Jeotermal Tarım" ÇağrısıTÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, Ankara'nın 9 ilçesindeki zengin jeotermal kaynakların seracılıkta kullanımı ile sektörün hızlı bir gelişim sürecine gireceğini bildirdi.
 • 15:49İç Anadolu Tarım Ambarında Net Bilanço Açığa Çıktıİç Anadolu Tarım Ambarında Net Bilanço Açığa ÇıktıGeçtiğimiz günlerde aşırı yağış ve dolunun etkisi ile İç Anadolu’da 600 bin dekar tarım arazisinin zarar gördüğü belirlendi.
 • 16:05Aşırı Yağışlar Tarım Ambarını VurduAnkara Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Haymana Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı, dolu ve aşırı yağışlardan dolayı çiftçinin zor durumda olduğunu belirterek, çiftçinin borç yükü altında olduğunu söyledi.
 • 12:46Zmo: Dolu ve Yağış Tarım Arazilerine Zarar Verdi, Bakanlık Devreye GirmeliZiraat Mühendisleri Odası (ZMO), geçen hafta başlayarak hala devam eden dolu ve yoğun yağıştan, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan tarım arazilerinin zarar gördüğünü hatırlatarak, Bakanlığın acil olarak devreye girerek üreticinin mağduriyetini giderecek çalışmalar yapması gerektiğini bildirdi.
 • 17:58Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 YaralıGölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden görüntüler- Ekiplerin çalışmaları- Kaza alanın yıkanması Gölbaşı'nda trafik kazası: 1 yaralı Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 17:28Zmo Genel Başkanı Güngör: Zmo Genel Başkanı Güngör: "Aşırı Yağışlar Tarım Ürünlerini Olumsuz Etkiledi"TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Genel Başkanı Özden Güngör, aşırı yağışların tarım ürünlerini olumsuz etkilediğini belirterek, fındık, çeltik ve ayçiçeğinde büyük zararın oluştuğunu söyledi.
 • 16:45Trafik KazalarıAydın, Kütahya ve Ankara'da meydana gelen trafik kazalarında 8 kişi yaralandı.
 • 16:04Gölbaşı'nda Trafik Kazası: 1 YaralıAnkara'nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 14:55Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Konuk Olduğu İftar Sofrasında Bulgur Pilavı İkram EdildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Çelik ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.
 • 01:19Cumhurbaşkanı Erdoğan İşçi Ailesiyle İftar YaptıCumhurbaşkanı Erdoğan İşçi Ailesiyle İftar YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Vatandaşların mahalleye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı karşılaması-Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocuğa oyuncak hediye etmesi-Çelik ailesinin evine giriş-Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın Çelik ailesiyle birlikte iftar sofrasına oturup yemek yemeleri ve sohbet etmeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan işçi ailesiyle iftar yaptıCumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile iftarını Ankara'nın Doğantepe Mahallesi'nde Çelik ailesinin evinde yaptı.
 • 23:04Cumhurbaşkanı Erdoğan İşçi Ailesiyle İftar YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile iftarını Çelik ailesinin Ankara'nın Doğantepe Mahallesi'ndeki evinde yaptı.
 • 17:54İç Anadolu'nun Tarım Ambarları Haymana ve Polatlı'da Düşüş Varİç Anadolu'nun Tarım Ambarları Haymana ve Polatlı'da Düşüş VarŞiddetli yağmur ve dolu nedeniyle, İç Anadolu’nun tarım ambarları olan Ankara’nın Haymana ve Polatlı ilçelerinde buğday, arpa ve soğan ekili tarlalarda ciddi hasar oluştu.
 • 11:56Kurtuluş Savaşı'nın İzleri Gün Yüzüne ÇıkarılıyorKurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Meydan Muharebesi'nin izleri, 3 üniversitenin iş birliğinde yürütülen çalışmalarla gün yüzüne çıkarılıyor.
 • 17:11Ağrı Gençlerbirliği Spor Sezgin Çelik ile AnlaştıAğrı Gençlerbirliği Spor Sezgin Çelik ile AnlaştıAğrı’nın Bölgesel Amatör Lig temsilcisi Ağrı Gençlerbirliği Spor, 2015-2016 futbol sezonu transfer görüşmeleri kapsamında Sezgin Çelik ile anlaştı.
 • 12:53Ağrı Gençlerbirliği Spor'da TransferBölgesel Amatör Ligi (BAL) takımlarından Ağrı Gençlerbirliği Spor, Ağrı doğumlu Sezgin Çelik ile anlaştı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 17:40Meteorolojiden Ankara İçin Sağanak Yağış UyarısıMeteorolojiden Ankara İçin Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Ankara’da sağanak yağışa ve yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olunmasını gerektiği konusunda vatandaşları uyardı.
 • 17:20Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara ve çevresinde gök gürültülü sağanak yağış, Çanakkale'nin güneydoğu, Balıkesir ilinin güney ve doğusu, İzmir ve Manisa ilinin kuzeyinde gökgürültülü sağanak yağış, Marmara'nın güneyine kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
 • 16:45Meteoroloji'den Gök Gürültülü Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara ve çevresinde, Çanakkale, Balıkesir, İzmir, Manisa, Bursa, Bilecik ve Kütahya'da gökgürülülü sağanak yağış uyarısında bulundu.
 • 16:15Ankara'da Gök Gürültülü Sağanak UyarısıAnkara ve çevresinde gök gürültülü sağanak uyarısında bulunuldu.
 • 22:10Milletvekili Genel Seçimleri 2015 - İlçe Sonuçları - Ankara 1. Bölge/- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 2015 - İL: ANKARA 1. BÖLGE - İLÇE: HAYMANA Toplam Sandık: 108 Toplam Seçmen: 22.014 Açılan Sandık: 108 Açılan Sandık Oranı:%100,00 Kullanılan Oy: 17.745 Geçerli Oy: 17.360 Katılım Oranı:%80,61 Parti Adı Aldığı Oy Oy Oranı (%) Doğru Yol Partisi 0 0,00 Anadolu.
 • 19:36Tezcan - Plakasız Araç İddialarıTezcan - Plakasız Araç İddialarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan- Tezcan'ın konuşması Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Milletin iradesi sandığa girdi.
 • 19:34Tezcan: Tezcan: "Millet İradesinin, Sandıktan Bozulmadan Çıkması Çok Büyük Önem Taşıyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan- Tezcan'ın konuşması Milletvekili genel seçimleri- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Milletin iradesi sandığa girdi.
 • 17:10Ankara Keçiören genel seçim sonuçları (2015) İlçe İlçe oy dağılımı Ankara Keçiören genel seçim sonuçları (2015) İlçe İlçe oy dağılımıAnkara Keçiören genel seçim sonuçları. Ankara ili ve ilçelerinde seçim sonuçları. Keçiören'de sandıklardan hangi parti için ne kadar oy çıktı? Keçiören oy dağılımı ve diğer ilçeler..
 • 17:03Ankara 1.bölge genel seçim sonuçları (1.2.bölge) Ankara ilçeleriAnkara 1.bölge genel seçim sonuçları (1.2.bölge) Ankara ilçeleriBaşkent Ankara 1.bölge genel seçim sonuçları. Ankara 1.bölgede partilerin ve bağımsız adayların oy dağılımı. 2015 Başkent Ankara ilçeleri ve 1.2. bölge seçim sonuçları 7 Haziran akşamı haberler.com'da.
 • 15:57Ankara 7 Haziran seçim sonuçları, Başkent 2015 seçimleriAnkara 7 Haziran seçim sonuçları, Başkent 2015 seçimleriAnkara seçim sonuçları. 7 Haziran 2015 Başkent Ankara seçim sonuçları ve bölgeden seçim haberleri. Ankara'da hangi parti meclise kaç vekil gönderdi? Bölge bölge oy dağılımı ve Ankara seçim sonuçları anlaşılır, kolay grafikler eşliğinde haberler.com adresinde.
 • 18:07Urumçi'den Ankara'ya Sağlık YatırımıAnkara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi tarafından verilen yatırım danışmanlığı ve tanıtım çalışmaları sonucunda, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesinin başkenti Urumçi'den bir yatırım grubu, başkente 50 milyon dolarlık sağlık turizmi yatırımı gerçekleştirme kararı aldı.
 • 15:12Nazmi Ardıç'tan Seçmenlere Videolu MesajAnkara 1. Bölge bağımsız milletvekili adayı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdürü Nazmi Ardıç, yayınladığı videolarla seçmenlere seslendi.
 • 13:16Okuma Yazma Bilmeyen Seçmen, Bağımsız Aday İçin Nasıl Oy Kullanacak?Okuma Yazma Bilmeyen Seçmen, Bağımsız Aday İçin Nasıl Oy Kullanacak?Türkiye 7 Haziran’daki milletvekilliği seçimlerine hazırlanıyor.
 • 17:14Başbakan Davutoğlu, Ankara Mitinginde KonuştuBaşbakan Davutoğlu, Ankara Mitinginde KonuştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Buradan diğer genel başkanlara meydan okuyorum.
 • 11:16Haymana'da 20 Dakikalık Dolu Çiftçiyi ÜzdüAnkara’nın Haymana ilçesinde aniden bastıran yağmur ve dolu hayatı felç etti.
 • 10:42-Ankara'ya "Sağlık Serbest Bölgesi" İçin Temaslar HızlanıyorTÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Naslı, Ankara'da sağlık serbest bölgesi kurulması konusunda başlattıkları çalışmalar kapsamında Sağlık Bakanlığı yetkilileri ile görüştü.
 • 22:12Ankara- Haymana Yolunda Kaza: 1 ÖlüAnkara-Haymana yolunda iki aracın çarpıştığı kazada, 1 kişi yaşamını yitirdi.
 • 16:36Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniAnkara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin gelişi ve detaylar - Bakan Feridun Bilgin konuşması - Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ın konuşması - AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in konuşması - Kavşak açılışı ve temel atma töreni Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı açılış töreni- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Bilgin: "Ülkemizde gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımları tespit ettik. Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 13:17Ankara-İstanbul Otoyolu Lojistik Köprülü Kavşağı Açılış TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, ülkenin gelişmiş ve entegre bir ulaşım ağına kavuşması için atılacak adımların tespit edildiğini belirterek, "Söz konusu adımlar birer birer gerçekleştirilmekte ve ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için emin adımlarla yürümekteyiz" dedi.
 • 11:551. Başkent Ulusal Aşçılar Pastacılar Şampiyonası"Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “1. Başkent Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası”nda dereceye giren yarışmacılar ödüllerini aldı.
 • 10:45Ankara'ya"Sağlık Serbest Bölgesi" İçin Temaslar HızlanıyorAnkara’da sağlık serbest bölgesi kurulması yönünde TÜGİAD Ankara Şubesi öncülüğünde başlatılan çalışmalar ivme kazanıyor.
 • 11:40Başkent'te Aşçılar YarışıyorBaşkent'te Aşçılar YarışıyorAnkara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği ile Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen “1. Başkent Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası” Altınpark’ta başladı.
 • 15:16Allgau Orient" Rallisi Türkiye EtabıAlmanya'dan başlayarak Ürdün'de sona erecek "Allgau Orient" rallisinin Ankara etabı tamamlandı.
 • 08:38Haymanalılar Şükür Duasına ÇıktıHaymanalılar Şükür Duasına ÇıktıAnkara’nın Haymana ilçesine bağlı Evliyafakı Mahallesi’nde yağmurun artması, bereket ve şükür için dualar edildi.
 • 12:42Polatlılılar Şükür Duasına ÇıktıAnkara’nın Polatlı ilçesine bağlı Kuşcu Mahallesinde bu sene yağışların bol olması dolayısıyla şükür duası edildi.
 • 14:40Genel Seçime DoğruBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Haymana'da seçim bürosunun açılışına katıldı.
 • 20:30Başkan Gökçek Haymana'daBaşkan Gökçek Haymana'daANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’dan Haymana’ya girişi sağlayan bölünmüş yolu açılışı için geldiği Haymana’da vatandaşlara müjdeler verdi.
 • 17:58Başkentte Hırsızlık Zanlılarına OperasyonBaşkentte hırsızlık zanlılarına yönelik operasyonda yakalanan 11 kişiden 8'i tutuklandı.
 • 17:56Sopalı Hırsızların Görüntüleri Güvenlik Kameralarına YansıdıAnkara İl Jandarma Komutanlığı ekiplerin hırsızlık zanlılarına yönelik düzenlediği operasyonda 11 kişi gözaltına alındı.
 • 17:31Hayvan ve Oto Çalan Şebeke ÇökertildiAnkara’da jandarma ekipleri, Haymana, Sincan, Polatlı, Ayaş, Bala ve Etimesgut ilçelerinde çok sayıda hayvan ve oto çalan şebekeyi çökertti.
 • 16:48Kocaeli Ticaret Odası Satso'daKocaeli Ticaret Odası Satso'daKocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ ve beraberindeki heyeti misafir eden SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, “2023 hedefinde, bölgemizdeki tüm başarı boşluklarını inşallah Sakarya dolduracak.
 • 14:05Kocaeli Ticaret Odasından Düzce'ye ZiyaretKocaeli Ticaret Odasından Düzce'ye ZiyaretKocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ, Meclis Başkanı Bülent Karagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Uludüz, Fuar Komisyonu Başkanı Alp Kayalar, Fuar Komisyonu Üyesi Volkan Yılmaz, Meclis Üyesi Baturhan Üretürk ve Anadolu Fuarcılık Firma Sahibi Saadettin Haymana odamızı ziyaret etti.