04:5200
SON DAKİKA HENDEK HABERLERİ

Son Dakika Hendek Haberleri

  Sakarya'da Uyuşturucu Satışına 3 Tutuklama

  Sakarya'da Uyuşturucu Satışına 3 Tutuklama

  SAKARYA (İHA) – Sakarya’da polisin düzenlediği operasyonda uyuşturucu satışı yaptıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Ayşenur İslam: '3 Yılda Bütün Avrupa'nın Aldığı Göçmen Sayısını Bir Gecede Aldık'

  Ayşenur İslam: "3 Yılda Bütün Avrupa'nın Aldığı Göçmen Sayısını Bir Gecede Aldık"

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "Bize insanlık dersi vermeye, çoğulculuğu anlatmaya, dünyaya nasıl hakim olunur, onu göstermeye çalışanlar, 3 yılda 150-200 bin göçmen kabul etti Suriye'den. Bu sayı, bizim bir gecede Kobani olayları sırasında Suruç'u açarak içeriye aldığımız göçmen sayısına eşit" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Bize insanlık dersi vermeye, çoğulculuğu anlatmaya, dünyaya nasıl hakim olunur, onu göstermeye çalışanlar, 3 yılda (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da

  Bakan İslam: "Bize insanlık dersi vermeye, çoğulculuğu anlatmaya, dünyaya nasıl hakim olunur, onu göstermeye çalışanlar, 3 yılda 150 200 bin göçmen kabul etti Suriye'den. Bu sayı, bizim bir gecede Kobani olayları sırasında Suruç'u açarak içeriye aldığımız göçmen sayısına eşit" (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Bakan İslam: '(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar'

  Bakan İslam: "(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar"

  Sakarya’da katıldığı ilçe kongresinde Gezi Parkı’nda yapılanların Kobani olaylarıyla tekrarlanmak istendiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Yetimleri baktığımız çocuk evlerini üst katında kızlarımız otururken yaktılar” dedi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Yüksek Puan Alan 4 Müdür Adayı Yerine Düşük Puan Alanlar Atandı'

  Sakarya’da hükümete yakın sendikaya üye olmayan 4 müdür adayı öğretmenin yüksek puan almasına rağmen atamaları yapılmadığı, yerlerine daha düşük puan alanların atandığı iddia edildi. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  CMAK Ailesi, MÜSİAD'la CNR Expo'da

  CMAK Ailesi, MÜSİAD'la CNR Expo'da

  Sakarya'nın önde gelen firmalarından Çakmak Vinç Sanayi Şirketi; her fuarda olduğu gibi 15. Uluslararası Fuarı'na da Sakarya MÜSİAD üyesi olarak katılarak, açtığı stant ile son teknoloji harikası vinçleri tüm Dünya'ya tanıttı. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Başkan İnci'den, Fatma Şahin'e Ziyaret

  Başkan İnci'den, Fatma Şahin'e Ziyaret

  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Hendek'te Mahalle Muhtarları Toplantısı Yapıldı

  Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Milli Güreşçi Özel'in İlk Hedefi 2016 Olimpiyatları

  Milli Güreşçi Özel'in İlk Hedefi 2016 Olimpiyatları

  Yunus Özel: "Öncelikli hedefim 2016 Olimpiyatları'na katılmak, en düşük ihtimal kürsünün bir köşesinde yer almak ve ay yıldızlı bayrağımızı göndere çektirmek" (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan İslam Araya Girdi, Uzlaşı Sağlandı

  Bakan İslam Araya Girdi, Uzlaşı Sağlandı

  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın ara girmesi ile Ali Kemal Sofu’nun adaylığı konusunda mutabakata varıldı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Balıkçı Esnafı Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi Ziyaret Etti

  Balıkçı Esnafı Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi Ziyaret Etti

  Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Pazar yeri balıkçı esnafı, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'yi makamında ziyarette bulundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Hendek'te 'Acele Kamulaştırma' Kararına Danıştay'dan Yürütmeyi Durdurma

  Hendek'te 'Acele Kamulaştırma' Kararına Danıştay'dan Yürütmeyi Durdurma

  Sakarya'nın Hendek İlçesi Kemaliye Mahallesi'nde, ilan edilen riskli alan sınırları içerisinde kaldığı belirtilen taşınmazların acele kamulaştırmalarıyla ilgili Bakanlar Kurulu kararının yürütmesi, Danıştay 6'ncı Dairesi'nce durduruldu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Danıştay Acele Kamulaştırmanın Yürütmesini Durdurdu

  Danıştay 6. Dairesi, Bakanlar Kurulunun, Kentsel Dönüşüm Projesi için Hendek Belediyesine verdiği acele kamulaştırma yetkisiyle ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:52:13. #1.12#