SON DAKİKA HİDAYET TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hidayet Türkoğlu Haberleri

 • 13:10 Antalya Okullar Ligi Sona Erdi Antalya Okullar Ligi Sona Erdi Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Liselerarası Okullar Ligi’nde şampiyon olan takımlara kupalarını Belediye Başkanı Menderes Türel verdi.
 • 16:20 Hidayet Türkoğlu, Basketbol Turnuvası'nda Dereceye Girenlere Ödüllerini Takdim Etti Eski milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa’da ‘Uyuşturucuya Değil, Spora Bağlan’ teması ile düzenlenen tek pota basketbol turnuvasında dereceye girenlere kupa ve madalyalarını takdim etti.
 • 15:58 Akkaş: Amacımız Olimpiyatlarda Madalya Sahibi Olmak Akkaş: Amacımız Olimpiyatlarda Madalya Sahibi Olmak Türkiye Basketbol Federasyonu Sportif Direktörü Barbaros Akkaş, Vitranc Arena'da üçüncü gün çalışmaları sürdüğü sırada önemli açıklamalarda bulundu.
 • 22:49 Ünlüler Engelsiz Yarınlar İçin Paü'de" Paneli Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, "Engellilerimiz, eskiden kaderlerine terk edilirdi ama bugün bir annenin veya babanın bakmakla yükümlü olduğu engelli çocuğu var ise devletimiz bu konuda aileye maddi destek veriyor.
 • 17:05 Denizli Ünlü İsimler Engelli Çocuklar İçin Paü'de Denizli Ünlü İsimler Engelli Çocuklar İçin Paü'de Ünlü isimler engelli çocuklar için PAÜ'deÜNLÜ sporcular Hidayet Türkoğlu, Alpay Özalan ve Hamza Yerlikaya ile Türk sanat müziği yorumcusu Muazzez Ersoy, Pamukkale Üniversitesi'nin (PAÜ) engelliler için düzenlediği 'Engellere Takılma Şenliğe katıl' adlı etkinliğe katıldı.
 • 15:46 Engellere Takılma Şenliğe Katıl Engellere Takılma Şenliğe Katıl" Etkinliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Engellere Takılma Şenliğe Katıl etkinliğinden görüntüler Hidayet Türkoğlu'nun açıklamaları Sanatçı Muazzaz Ersoy'un, görme engelli öğrencilerle şarkı söylemesinden görüntüler - Engellilere karşı duyarlılığı artırmak için düzenlenen etkinlikte Cumhurbaşkanlığı başdanışmaları Türkoğlu, Yerlikaya ve eski milli futbolcu Özalan öğrencilerle goalball oynadı Sanatçı Muazzez Ersoy, görme engelli öğrencilerin oluşturduğu grupla "Memleketim" şarkısını söyledi Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve Engelsiz Yarınlar Topluluğu tarafından toplumda engellilere karşı duyarlılığı artırmak için "Engellere Takılma Şenliğe Katıl" etkinliği düzenlendi.
 • 15:28 Denizli'de "Engellere Takılma Şenliğe Katıl" Etkinliği Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve Engelsiz Yarınlar Topluluğu tarafından toplumda engellilere karşı duyarlılığı artırmak için "Engellere Takılma Şenliğe Katıl" etkinliği düzenlendi.
 • 14:58 Ünlü Sporcular, Gözleri Kapalı Goal Ball Oynadı Ünlü Sporcular, Gözleri Kapalı Goal Ball Oynadı Denizli’de engellilerle ilgili etkinlik için bir araya gelen ünlü sporcular Hidayet Türkoğlu, Alpay Özalan ve Hamza Yerlikaya, gözlerini tamamen kapattıktan sonra aralarında görme engelli kızların da olduğu öğrencilerle goal ball oynadı.
 • 13:34 Seneye Ülkemizde Kupayı Alırız Seneye Ülkemizde Kupayı Alırız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hidayet Türkoğlu'nun açıklamaları "Seneye ülkemizde kupayı alırız" Türkiye Basketbol Federasyonu Üst Yöneticisi Türkoğlu: "İnşallah seneye kendi ülkemizde hınca hınç dolacak salonda bu kupayı bizim bir Türk takımımız kaldırır. Gelecek sezon Dörtlü Final büyük bir ihtimalle İstanbul'da olacak" "Üzüntülüyüz. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Türk basketbolu için önemli bir galibiyet olurdu" SALİH BARIŞ KUYUCU - Türkiye Basketbol Federasyonu Üst Yöneticisi (CEO) Hidayet Türkoğlu, THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'in gelecek sezon büyük bir ihtimalle İstanbul'da olacağını söyledi.
 • 01:04 Türkiye Basketbol Federasyonu Ceo'su Türkoğlu Umarım Gelecek Senelerde Türkiye'den Bir Takım Bu... Türkiye Basketbol Federasyonu Ceo'su Türkoğlu Umarım Gelecek Senelerde Türkiye'den Bir Takım Bu... Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Türkoğlu Umarım gelecek senelerde Türkiye'den bir takım bu kupayı alırTürkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Avrupa ikincisi olan Fenerbahçe'yi kutlamak gerektiğini ifade ederek, Umarım gelecek senelerde Türkiye'den bir takım bu kupayı alır dedi.
 • 00:49 Türkiye Basketbol Federasyonu Ceo'su Türkoğlu: Umarım Gelecek Senelerde Türkiye'den Bir Takım Bu... Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Avrupa ikincisi olan Fenerbahçe'yi kutlamak gerektiğini ifade ederek, "Umarım gelecek senelerde Türkiye'den bir takım bu kupayı alır" dedi.
 • 11:06 Hidayet Türkoğlu: 'Bir Terbiyesizin Şahsıma Yaptığı...' Hidayet Türkoğlu: 'Bir Terbiyesizin Şahsıma Yaptığı...' Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, eski milli basketbolcu Türkoğlu ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çağrı Erhan, Gebze Kültür Merkezi'nde gençlerle bir araya geldi.
 • 20:30 Hidayet Türkoğlu: Terbiyesizin Yaptığı Haberlere Vakit Harcamayalım Hidayet Türkoğlu: Terbiyesizin Yaptığı Haberlere Vakit Harcamayalım Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu, maaşı konusunda yapılan haberlere ilişkin, "Bir terbiyesizin yapmış olduğu yalan bir haberle neden vakit harcayalım?" dedi.
 • 20:06 Tecrübe Konuşuyor' Programı Gebze'de Düzenlendi Tecrübe Konuşuyor' Programı Gebze'de Düzenlendi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Hidayet Türkoğlu, Gebze’de düzenlenen “Tecrübe Konuşuyor” isimli programa konuşmacı olarak katıldı.
 • 19:24 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu Gelmiş Olduğum Noktalardan Dolayı Kendimi Şanslı... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu Gelmiş Olduğum Noktalardan Dolayı Kendimi Şanslı... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu Gelmiş olduğum noktalardan dolayı kendimi şanslı hissediyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı eski milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, yeteneğinin yanı sıra doğru insanların yönlendirmesi ile bulunduğu noktaya geldiğini belirterek, Gelmiş olduğum noktalardan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.
 • 19:17 Hidayet Türkoğlu: Başarıda Ailenizin Desteği Çok Önemli Hidayet Türkoğlu: Başarıda Ailenizin Desteği Çok Önemli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın danışmanı milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu yeteneğinin yanı sıra doğru insanların yönlendirmesi ile bulunduğu noktaya geldiğini belirterek, "Gelmiş olduğum noktalardan dolayı kendimi şanslı hissediyorum.
 • 15:47 Türkoğlu Bayrampaşa Belediyesini Ziyaret Etti Türkoğlu Bayrampaşa Belediyesini Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Karşılama Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu'nun açıklamaları Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner'in açıklamaları Hidayet Türkoğlu'nun anı defterini imzalaması Türkoğlu Bayrampaşa Belediyesini ziyaret etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Türkoğlu: "(Yeni görevi) Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımıza beni bu sıfata layık gördüğü için ne kadar teşekkür etsem azdır.
 • 14:25 Türkoğlu Bayrampaşa Belediyesini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına getirilen eski milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, yeni görevinin kendisi için çok anlamlı olduğunu belirterek, "Öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımıza beni bu sıfata layık gördüğü için ne kadar teşekkür etsem azdır.
 • 13:50 Hidayet Türkoğlu: Ülkemizin Üzerinde Kara Bulutlar Dolaşıyor Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, terörden dolayı ertelenen spor müsabakaları için "Ülkemizin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.
 • 13:18 Hidayet Türkoğlu: Maaş İddiaları İçin Gülüp Geçiyorum Hidayet Türkoğlu: Maaş İddiaları İçin Gülüp Geçiyorum Cumhurbaşkanı başdanışmanlığı görevine getirilen Hidayet Türkoğlu, maaşıyla ilgili ortaya atılan iddialar için "Bu tip karalamalarla tabi ki karşılaşacağız. Bunlara gülüp geçiyorum" dedi.
 • 13:16 Hidayet Türkoğlu: Gülüp Geçiyorum Hidayet Türkoğlu: Gülüp Geçiyorum * Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevine getirilen Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 13:16 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: " Gülüp Geçiyorum" Hidayet Türkoğlu: "(Maaş iddiaları) Gülüp geçiyorum"Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevine getirilen Hidayet Türkoğlu, Bayrampaşa Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 13:13 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu'ndan Maaş İddialarına Cevap Cumhurbaşkanlığı Başdanışmalığı görevine geldikten sonra yüklü miktarda maaş aldığı iddiaları ortaya atılan, eski milli basketbolcu, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, iddialara yanıt vererek, “Bu süreçte bu tip karalamalarla tabii ki karşılaşacağız. Bunlara gülüp geçiyoruz” dedi.
 • 13:05 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu'ndan Maaş Açıklaması Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, maaşı hakkında yapılan iddiaların doğru olmadığını bunlara gülüp geçtiğini söyledi.
 • 12:50 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Türkoğlu'ndan Bayrampaşa Belediyesi'ne Ziyaret Cumhurbaşkanı Spor Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, danışman olduktan sonra ilk ziyaretini doğup büyüdüğü Bayrampaşa'ya yaptı.
 • 16:18 Türkoğlu'na 60 Bin Lira Maaş" İddiasına Yalanlama Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu'nun aylık maaşının 9 bin lira olduğu açıklandı.
 • 13:58 Cumhurbaşkanlığı'ndan Türkoğlu'na 60 Bin TL Aylık Maaş İddiasına Yalanlama Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlarından Hidayet Türkoğlu'nun aylık maaşının 60 bin TL olduğu yönündeki iddia, Cumhurbaşkanlığı kaynakları tarafından yalanlandı.
 • 13:45 Erdoğan'a Danışman Olan Hidayet Türkoğlu'nun Maaşı Belli Oldu Erdoğan'a Danışman Olan Hidayet Türkoğlu'nun Maaşı Belli Oldu Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Erdoğan'ın Başdanışmanlığına atanan Hidayet Türkoğlu'nun aylık maaşının 60 bin TL olduğu yönündeki iddiayı yalanladı. Türkoğlu'nun aylık maaşı 9 bin TL olacak.
 • 11:58 Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına Getirildi Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına Getirildi Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına getirildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski milli basketbolcu ve Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Üst Yöneticisi (CEO) Hidayet Türkoğlu'nu Başdanışmanlığına atadı.
 • 10:29 Hidayet Türkoğlu Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski milli basketbolcu ve Türkiye Basketbol Federasyonu Ceo’su Hidayet Türkoğlu’nu başdanışmanlığa atadı.
 • 20:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hidayet Türkoğlu'nu Başdanışmanlığına Atadı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hidayet Türkoğlu'nu Başdanışmanlığına Atadı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu'nu başdanışmanlığına atadı.
 • 17:04 Hidayet Türkoğlu, 14 Yaşındaki Erol'un Hayallerini Gerçekleştirdi Hidayet Türkoğlu, 14 Yaşındaki Erol'un Hayallerini Gerçekleştirdi Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören Erol Uçar’ı ziyaret etti.
 • 16:14 Hidayet Türkoğlu'ndan Moral Ziyareti Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Üst Yöneticisi (CEO) Hidayet Türkoğlu, Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde tedavi gören 14 yaşındaki kanser hastası basketbolcu Erol Uçar'ı ziyaret etti.
 • 14:41 Hidayet Türkoğlu, 14 Yaşındaki Erol'un Hayallerini Gerçekleştirdi Hidayet Türkoğlu, 14 Yaşındaki Erol'un Hayallerini Gerçekleştirdi Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Ankara’da Hacettepe Üniversitesi onkoloji bölümünde kanser tedavisi gören Erol Uçar’ı ziyaret etti.
 • 14:39 Hidayet Türkoğlu, 14 Yaşındaki Erol'un Hayallerini Gerçekleştirdi Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Ankara'da Hacettepe Üniversitesi onkoloji bölümünde tedavi gören Erol Uçar'ı ziyaret etti.
 • 14:00 Enes Kanter'den Erdoğan'a Danışman Olacak Hidayet'e Ağır Gönderme Enes Kanter'den Erdoğan'a Danışman Olacak Hidayet'e Ağır Gönderme NBA'de Oklahama forması giyen Enes Kanter, Hidayet Türkoğlu için "Ey aciz, yat bakalım paranın, menfaatin, gücün, makamın önüne. Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne." ifadesini kullandı.
 • 08:32 Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Danışman Oluyor Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Danışman Oluyor NBA kariyerine son veren milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda danışmanlık görevi üstlenecek.
 • 19:20 Hidayet Harika Bir Elçi Hidayet Harika Bir Elçi" NBA Avrupa Direktörü Üst Düzey Başkan Yardımcısı Benjamin Morel: "İçeriğimizle, etkinliklerimizle ve maçlarımızla her şekilde Türkiye'de varız ve var olmaya devam edeceğiz" dedi.
 • 10:00 İbb ile Nba İşbirliği Yapıyor İbb ile Nba İşbirliği Yapıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile Amerikan Basketbol Ligi (NBA) arasında düzenlenecek yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 19:04 Spor AŞ ile Nba İş Birliği Spor AŞ ile Nba İş Birliği GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eski NBA oyuncularından Glen Rice'ın çocuklarla antremanı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay'ın konuşması TBF Üst Yöneticisi Hidayet Türkoğlu'nun konuşması Spor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar'ın konuşması NBA Avrupa Direktörü Üst Düzey Başkan Yardımcısı Benjamin Morel'in konuşması Basketbol Spor AŞ ile NBA iş birliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ ile NBA arasında düzenlenecek yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı yapıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile Amerikan Basketbol Ligi (NBA) arasında düzenlenecek yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 17:22 Nba Yetenek Yarışmasının Tanıtımı Gerçekleşti Nba Yetenek Yarışmasının Tanıtımı Gerçekleşti Dha SPOR-NBA yetenek yarışmasının tanıtımı gerçekleştiSpor AŞ Genel Müdürü İsmail Özbayraktar NBA, Spor AŞ ve TBF bir araya gelince ortaya güzel bir sinerji çıktıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile NBA arasında düzenlenecek yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 16:12 Spor AŞ ile Nba İş Birliği İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile Amerikan Basketbol Ligi (NBA) arasında düzenlenecek yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 15:06 Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan "Nba" Projesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ve NBA (National Basketball Association) arasında yapılan işbirliği ile çocuklara basketbolu sevdirmek amacıyla düzenlenecek olan yetenek yarışmasının tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
 • 11:30 İbb, Nba ile İşbirliği Yapacak İbb, Nba ile İşbirliği Yapacak - Basketbolda bireysel yetenekleri ön plana çıkarmak amacıyla çocuklara yönelik "İBB Spor AŞ NBA Yetenek Yarışması" düzenlenecek İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA) arasında yapılan anlaşma ile çocuklara yönelik "İBB Spor AŞ NBA Yetenek Yarışması" düzenlenecek.
 • 15:53 İbb Spor AŞ ile Nba, İş Birliği Yapıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Spor AŞ ile Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA) arasında yapılan anlaşma ile çocuklara yönelik "İBB Spor AŞ NBA Yetenek Yarışması" düzenlenecek.
 • 11:41 Hidayet Türkoğlu, 'Sporda Dostluk' Paneline Katıldı Hidayet Türkoğlu, 'Sporda Dostluk' Paneline Katıldı Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, Sporda Dostluk konulu söyleşiye katıldı.
 • 18:39 Hidayet Türkoğlu'na, Karadeniz'den Ziyaret Hidayet Türkoğlu'na, Karadeniz'den Ziyaret Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu'na ziyarette bulundu.
 • 09:37 Hidayet ve Eşi Banu Türkoğlu, Kızlarının Doğum Günününde Duygulandı Hidayet ve Eşi Banu Türkoğlu, Kızlarının Doğum Günününde Duygulandı Hidayet Türkoğlu, kızı Ela’nın 7’inci doğum gününü ilk kez Türkiye de kutlamanın kendisi ve eşini duygulandırdığını söyledi.
 • 13:21 Manisa Erdenay ve Türkoğlu'na Kula'dan Davet Var Manisa Erdenay ve Türkoğlu'na Kula'dan Davet Var Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından ocak ayında İstanbul'da gerçekleştirilen Spor Toto All-Star 2016 organizasyonu kapsamında düzenlenen #AllStarHareketim yarışmasına gönderdikleri video ile birinci olan Kula Mehmet ve Hüseyin Tosun İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri ile sınıf öğretmeni Ahmet Yelken, TBF Başkanı Harun Erdenay ve TBF CEO'su Hidayet Türkoğlu'nu Kula'ya davet etti.
 • 11:49 Basketbol Federasyonu Başkanı Erdenay'a Kula'dan Davet Basketbol Federasyonu Başkanı Erdenay'a Kula'dan Davet Türkiye Basketbol Federasyonu'nun (TBF) ocak ayında İstanbul'da gerçekleştirdiği Spor Toto All-Star 2016'da düzenlenen #AllStarHareketim yarışmasına gönderdikleri video ile birinci olan Kula Mehmet ve Hüseyin Tosun İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri ile sınıf öğretmeni Ahmet Yelken, Federasyon Başkanı Harun Erdenay ve CEO Hidayet Türkoğlu'nu Kula'ya davet etti.