SON DAKİKA HÜSEYİN ALİOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Alioğlu Haberleri


... Devamı

19:15
Vali Kızılcık, Sürmene'de Yapımı Süren Okulu İnceledi Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Sürmene ilçesinde yapımı devam eden bir okulun inşaatını inceledi.
Vali Kızılcık, Sürmene'de Yapımı Süren Okulu İnceledi
11:40
Belediye Başkanları Tersane Alanının Lojistik Merkez Olmasını İstiyor Trabzon'un Çamburnu beldesinde, tersane yapımı için doldurulan alanın lojistik merkeze dönüştürülmesi için belediye başkanları ortak bir deklarasyon yayınlandı.
Belediye Başkanları Tersane Alanının Lojistik Merkez Olmasını İstiyor
18:07
Mahmut Bıçakçı Okulu'nun Temeli Atıldı Sürmene ilçesinde, hayırsever işadamı Mahmut Bıçakçı'nın yaptıracağı okulunun temeli atıldı.
17:45
95 Yaşındaki Fatma Nine'nin Eğitim Aşkı Trabzon'un Sürmene ilçesi Çamburnu beldesinde hayırsever oğlu Mahmut Bıçakçı tarafından yaptırılacak olan okulun temel atma törenine 95 yaşındaki Fatma Bıçakçı da katıldı.
95 Yaşındaki Fatma Nine'nin Eğitim Aşkı
16:30
Hayırsever İşadamından Memleketine Okul Hayırsever işadamı Mahmut Bıçakçı (68), memleketine olan vefa borcunu okul yaptırarak ödüyor.
Hayırsever İşadamından Memleketine Okul
16:08
Samsun'daki "Yağma" İddiası Samsun'un İlkadım ilçesinde, ilişkiye girmek için anlaştığı kişinin parasını gasp ettiği iddia edilen kadın ile arkadaşı 8'şer yıl hapse mahkum oldu.
11:10
Sürmene Festivalle Coşacak Sürmene'de her yıl temmuz ayında gerçekleştirilen 'Sürmene Şenlik ve Etkinlikleri' bu yıl da geniş katılımla başlyor.
Sürmene Festivalle Coşacak
14:53
Trabzon'da Su Baskını Trabzon'un Sürmene İlçesi Çamburnu Beldesinde Etkili Olan Şiddetli Yağmur Sonucu Bazı Ev ve İş Yerlerinin Zemin Katlarını Su Bastı
14:38
Sürmene'de Basketbol Yaz Kursları Başladı Trabzon'un Sürmene İlçesi'nde Basketbol Yaz Kursları Başladı
14:45
Sürmene'de 8.8 Milyar Tl'lik Yatırım Projesi Görücüye Çıktı Trabzon'un Sürmene İlçesinde, Yeni-çam Tersanesi'ne Kurulacak 'Üretim Destek Atölyesi Projesi' İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.
Sürmene'de 8.8 Milyar Tl'lik Yatırım Projesi Görücüye Çıktı
18:45
Ertuğrul: Hiçbir Mal Hizmetsiz ve Zahmetsiz Üretilmez Trabzon'un Sürmeni İlçesi Çamburnu Beldesinde 'Uluslararası Personel Eğitim ve Belgelendirme' Konulu Seminer Düzenlendi. Seminerde Konuşan İktisat Eğitmeni Sami Ertuğrul, Hiçbir Malın Hizmetsiz ve Zahmetsiz Üretilmediğini Belirtti.
17:38
Trabzon'da 75 Belediyenin 43'ünü AK Parti Kazandı Trabzon'da 29 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde 75 Belediyenin 43'ünü AK Parti, 9'unu Demokrat Parti (Dp), 7'sini Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 5'ini Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 5'ini Saadet Partisi (Sp), 5'ini de Bağımsız Adaylar Kazandı. 1 Beldede İse AK Parti Adayı ile Bağımsız Aday Eşit Oy Aldı.
15:01
Trabzon Valisi Nuri Okutan, Çamburnu Katı Atık Depolama Tesisi'nde incelemelerde bulundu Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon ve Rize'nin çöplerinin depolandığı ve yöre halkının tepkisine neden olan Sürmene-Çamburnu Katı Atık Depolama Tesisi'nde incelemelerde bulundu.
Trabzon Valisi Nuri Okutan, Çamburnu Katı Atık Depolama Tesisi'nde incelemelerde bulundu
12:18
Çamburnu Halkı Çöp Tesisi Nedeniyle Tedirgin Günler Yaşıyor Trabzon'un Sürmene İlçesine Bağlı Çamburnu Beldesinin Belediye Başkanı Hüseyin Alioğlu, Kutlular Mevkiindeki Düzenli Çöp Depolama Tesisinin Tabanında Biriken ve Gelişigüzel Dereye Bırakılan Çöp Sularının İçme Suyuna Karışma Riski Taşıdığını Belirterek Büyük Bir Felaket Yaşanmaması İçin Yetkilileri Uyardı.
Çamburnu Halkı Çöp Tesisi Nedeniyle Tedirgin Günler Yaşıyor
18:44
Yönetmen Fatih Akın, Claudia Roth ile Birlikte Baba Ocağı Trabzon'da Ünlü Yönetmen Fatih Akın, Yeşiller Partisi Eşbaşkanı ve Almanya Federal Meclisi Türk-alman Parlamenterler Grubu Başkan Yardımcısı Claudia Roth ile Birlikte Baba Ocağı Trabzon'un Sürmene İlçesine Geldi.
17:25
Yönetmen Fatih Akın, Roth ile Birlikte Babaocağı Trabzon'da Ünlü Yönetmen Fatih Akın, Yeşiller Partisi Eşbaşkanı ve Almanya Federal Meclisi Türk-alman Parlamenterler Grubu Başkan Yardımcısı Claudia Roth ile Birlikte Babaocağı Trabzon'un Sürmene İlçesi'ne Geldi.
00:20
Ankara: Mihder'den Tgrt'ye ve Belediye Başkanlarına Ödül Tgrt'de Yayınlanan, 'AB Yolunda Yerel Yönetimler' İsimli Program, Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (Mihder) Tarafından "Hizmet Onur Ödülü'ne" Layık Görüldü.
Ankara: Mihder'den Tgrt'ye ve Belediye Başkanlarına Ödül
19:12
Doğu Karadeniz'de Her Gün Tonlarca Çöpün Atık Suyu Denize Akıyor Çöp Depolama Tesislerinden Biri İçin Seçilen Yer Trabzon-sürmene'ye Bağlı Olan Çamburnu Belediyesi Kutlular Köyü. Köy Sakinleri Mavi Bayraklı Çamburnu Sahiline Yakın Bölgede Devam Eden Çöp Depolama Sa...
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:57:14. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA HÜSEYİN ALİOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]