03:5600
SON DAKİKA HÜSEYİN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Çelik Haberleri


HÜSEYİN ÇELİK

5 Mart 1959'da Van'ın Gürpınar İlçesi'nde doğdu. İlk ve Ortaokulu Tatvan Yatılı Bölge Okulu'nda okudu. Diyarbakır Merkez Öğretmen Lisesi'nde başladığı orta öğrenimini Van Alpaslan Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden 1983 yılında... Devamı

  CHP Grup Başkanvekili İnce Açıklaması

  CHP Grup Başkanvekili İnce Açıklaması

  ''Bizim için en önemli olay katılımdır. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türkiye-İsrail İlişkileri Raporu

  Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü Türkiye İsrail ilişkileriyle ilgili değerlendirme raporu hazırladı Raporda, Türkiye'nin İsrail'e jet yakıtı sattığı, Kürecik Radar Üssü'nden elde edilen istihbaratın İsrail ile paylaşıldığı ve İsrail’in OECD üyeliğinin Türkiye tarafından teşvik edildiği yönündeki iddiaların asılsız olduğu belirtildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü'nden İsrail ile İlgili İddialara Cevap

  Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörlüğü, İsrail’in Gazze’ye yönelik düzenlediği saldırılarının ardından tartışmalara neden olan Türkiye-İsrail ilişkileriyle ilgili iddialara cevap verdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  MHP'li Vural'dan Başbakan'a "Gazze" Tepkisi: Öyle Mitinglerde Kof Kabadayılık, Kolpaçinoluk, Laf...

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Gazze konusunda muhalefete yönelik sözlerine, "Bu zihniyet çarkıfelek zihniyetidir, omurgasızlığın zihniyetidir. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'li Çelik: "İsrail'in Mallarını Boykot Etmeyin" Denilmedi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin 19 Temmuz'da TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, hükümet ve şahsına yönelik eleştirilerine yanıt verdi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, İnce'nin İddialarını Cevapladı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, İnce'nin İddialarını Cevapladı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, CHP’li Muharrem İnce’nin kendisiyle ilgili iddialarına yönelik “Küresel sermayenin önemine vurgu yapan, ülkemizin yabancı yatırımcılar nezdindeki güvenine zarar verilmemesi gerektiğine dikkat çeken bir genelge yayımlayarak okullarımızın ve öğrencilerimizin bu yanlışlıklara alet edilmemesini istedim” dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  "13 Şubat 2009 tarih, 2009/17 sayılı Genelge’de 'İsrail mallarını boykot etmeyin' veya bu anlama gelecek bir ifadeye asla yer verilmemiştir" "Hal böyle iken, çarpıtmaları ile ünlü CHP'li Grup Başkanvekilinin meseleyi bu şekilde sunması ve daha çok aşırı uçların yayın organlarının buna asli şekliyle değil, (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  'Başbakanın Yapması Gereken Şey İsrail'i Kınamak Değil'

  "Başbakanın Yapması Gereken Şey İsrail'i Kınamak Değil"

  Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, "Başbakanın yapması gereken şey İsrail'i kınamak değil, Türkiye'nin ne gücü varsa, İsrail üzerinde kullanmaktır." dedi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Ek 2 Demirtaş Cumhuriyet Meydanında Seçmenlere Hitap Etti

  Ek 2 Demirtaş Cumhuriyet Meydanında Seçmenlere Hitap Etti

  Fransız Komünist Parti genel sekreteri, Yeşiller Partisi temsilcileri yaptıkları konuşmalar ile Selahattin Demirtaş'ın cumhurbaşkanlığı adaylığını desteklediklerini belirttiler. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 03:56:32. #1.12#