SON DAKİKA HÜSEYİN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Çelik Haberleri

 • 15:39Çankırı'da YangınÇankırı'da YangınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları- Vatandaşların telaşı Çankırı'da yangın- İtfaiye ekiplerince söndürülen yangında 4 evde hasar oluştu Çankırı'da çıkan yangında 4 ev zarar gördü.
 • 07:37Adı 'Paralel Yapı' İddianamesinde Geçen Hüseyin Çelik: Peşini BırakmamAdı 'Paralel Yapı' İddianamesinde Geçen Hüseyin Çelik: Peşini BırakmamFettullah Gülen'e yakın isimlerden eski AK Partili İlhan İşbilen'le görüşüp, devletin Cemaat'e karşı çalışmalarını anlattığı öne sürülen Çelik'ten sert tepki geldi.
 • 23:34Arınç ve Çelik'den Sonra İşbilen de Yalanladı: İddialar Gerçek DışıEski İzmir Milletvekili İlhan İşbilen, eski Başbakan Yardımcısı Arınç ve AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Çelik'in kendisiyle görüştükleri iddialarını yalanladı.
 • 20:45AK Partili Hüseyin Çelik, İpek Ailesi'ni Acı Gününde Yalnız BırakmadıAK Partili Hüseyin Çelik, İpek Ailesi'ni Acı Gününde Yalnız Bırakmadıİpek Ailesi'nin evinin duvarını yıkmaya gelen belediye ekipleriyle tartıştıktan sonra fenalaşarak hayatını kaybeden Akın İpek'in eniştesi son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye AK Partili Çelik de katıldı.
 • 09:26Böbrekleri Suyla BesleyinBöbrekleri Suyla BesleyinBöbrekler, yaşamın devam edebilmesi için atık maddelerin vücuttan atılmasını sağlıyor.
 • 15:09Sanko Üniversitesi 2015-2016 Akademik Açılış TöreniSanko Üniversitesi 2015-2016 Akademik Açılış TöreniSANKO Üniversitesi Heyet Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Rektör Prof. Dr. Ahmet Sınav’ın ev sahipliğinde düzenlenen SANKO Üniversitesi’nde 2015-2016 Akademik Yılı açılış törenine katılan AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, “Konukoğlu ailesinin ne zaman kapılarını çaldıysak, burada bir okula, Adıyaman’da bir okula ihtiyaç var dediysek, orada okul yaptılar” dedi.
 • 12:38Bülent Arınç: 'Parti Kursalar Ne Olacak? Derlerse Başka Tepki Veririz!AK Parti kurucularından, eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti içerisinde bazı zıpır tipler türediğini ve kendisi ile birlikte Abdullah Gül, Ali Babacan ve Hüseyin Çelik gibi isimleri itibarsızlaştırmaya çalıştığını söyledi.
 • 10:28Avukat Sercan Sakallı: Baransu'nun Suçu Darbeyi ÖnlemekAvukat Sercan Sakallı: Baransu'nun Suçu Darbeyi ÖnlemekBalyoz darbe planlarını deşifre ederek haberleştiren gazeteci Mehmet Baransu, 6 aydır Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunuyor.
 • 07:51Yargıtay'dan Siyasilere ve Bürokratlara Uyarı: Kararlara Uyun!Yargıtay'dan Siyasilere ve Bürokratlara Uyarı: Kararlara Uyun!Yargıtay, Giresun Eski İl Milli Eğitim Müdürü Halit Azizoğlu hakkında verilen yargı kararını uygulamayan, dönemin bakanı ile 3 bürokratı tazminata mahkum etti.
 • 16:31Eski Bakanlardan Kapusuz'a Taziye ZiyaretiEski Bakanlardan Kapusuz'a Taziye ZiyaretiEski bakanlar Hüseyin Çelik ve Sadullah Ergin, annesi Hatice Kapusuz'u kaybeden AK Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Ankara eski Milletvekili Salih Kapusuz’a taziye ziyaretinde bulundu.
 • 09:05Tansiyonunuz Aniden Yükseldiyse, Limon ve Sarımsak TüketinTansiyonunuz Aniden Yükseldiyse, Limon ve Sarımsak TüketinBeslenme alışkanlıklarının yüksek tansiyona sebep olduğu bildirildi.
 • 15:40Manisa'da Denetim Baskını Yapılan Okulu Arınç ve Çelik AçmıştıManisa’da polis eşliğinde 7 kurum tarafından denetim baskını yapılan Özel Şehzade Mehmet Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu’nun açılışını, dönemin TBMM Başkanı Bülent Arınç ve dönemin Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik birlikte yapmıştı.
 • 08:53Davutoğlu'nun Başdanışmanı Çelik'ten Bahçeli'ye: Kabak Tadı VerdiDavutoğlu'nun Başdanışmanı Çelik'ten Bahçeli'ye: Kabak Tadı VerdiDavutoğlu'nun Başdanışmanı Hüseyin Çelik, MHP lideri Bahçeli'nin koalisyona dair sözleriyle ilgili "Sayın Bahçeli'nin bu tavrı gerçekten kabak tadı vermeye başladı" dedi.
 • 17:50Hüseyin Çelik: CHP veya Başka Bir Parti ile Tabanımız Koalisyon İstemiyorHüseyin Çelik: CHP veya Başka Bir Parti ile Tabanımız Koalisyon İstemiyorAk Parti Genel Başkan Danışmanı Hüseyin Çelik, "CHP veya başka bir parti ile tabanımız aslında herhangi bir partiyle koalisyon istemiyor" dedi.
 • 10:38Hava Sıcaklıkları Artıyor Böbrek Taşı Riskine Dikkat!Böbrek taşı sorununun görülme sıklığı yaz aylarında artıyor.
 • 07:40Hüseyin Çelik: Erdoğan'ın Açılışları Bize YaramadıHüseyin Çelik: Erdoğan'ın Açılışları Bize YaramadıDavutoğlu'nun Başdanışmanı Hüseyin Çelik, 7 Haziran seçiminin sonuçları ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün pozisyonu ve cemaate ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.
 • 00:53Hüseyin Çelik: Koalisyon Düğümü Ankara'da Çözülmezse, Vatandaş ÇözerHüseyin Çelik: Koalisyon Düğümü Ankara'da Çözülmezse, Vatandaş ÇözerAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, "Meclis Başkanlığı'nı tayin ve tespit ettiğimiz gibi, seçtiğimiz gibi Allah’ın izniyle hükümeti de kuracağız. Ve gümbür gümbür ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.
 • 18:35Hüseyin Çelik'ten Hüseyin Çelik'ten "Çekik Gözlü" Tepkisi: Cahillik ve MagandalıkAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, "Görülen her çekik gözlüye Çinli diye saldırmak hem büyük bir cahillik hem de magandalıktır." dedi.
 • 20:01Halaçoğlu'nun Dinsiz Parti Sözüne Hüseyin Çelik'ten Esprili CevapHalaçoğlu'nun Dinsiz Parti Sözüne Hüseyin Çelik'ten Esprili CevapAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, CHP için 'AKP'nin tabiriyle dinsiz bir parti' sözleriyle tepki çeken MHP'li Yusuf Halaçoğlu'na, esprili bir yanıt verdi.
 • 00:02Başbakan Baş Danışmanı Hüseyin Çelik Elazığ'daBaşbakan Baş Danışmanı Hüseyin Çelik Elazığ'daBaşbakan Baş Danışmanı Hüseyin Çelik, kendileri ile MHP makul bir çizgide bu hükümet kurmak isterse MHP ile, CHP kurmak isterse, CHP ile kuracaklarını ancak mızıkçılık yaptıkları takdirde bu düğümü seçime giderek vatandaşın çözeceğini söyledi.
 • 20:06Çelik: Erken Seçim Olursa 3 Dönem Kuralı KalkarÇelik: Erken Seçim Olursa 3 Dönem Kuralı KalkarAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, erken seçim söz konusu olduğunda üç dönem kuralının ortadan kalkacağını söyledi.
 • 17:12AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çelik: MHP ile Kurulacak Koalisyonun Daha Uzun Ömürlü...Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 15:44Mustafa Balbay'dan Dinleme Cihazı TepkisiCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, TBMM’deki odasında ‘böcek’ diye tabir edilen dinleme cihazı taramasında Atatürk fotoğrafı çerçevesinden sinyal geldiği yönünde tutanak tutulduğunu belirterek, odayı daha önceden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in kullandığına dikkat çekti.
 • 12:58Yaban Mersini Her Derde DevaYaban Mersini Her Derde DevaOMÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Hüseyin Çelik, yaban mersininin antioksidan içeriği en yüksek meyve olduğunu söyledi.
 • 17:07Oyları Almaya Giden Polis, Kendini YaraladıOyları Almaya Giden Polis, Kendini YaraladıBatman'da, vatandaşların sandıklarda kullandığı oyları teslim almakla görevli polis memuru Hüseyin Çelik, kaza sonucu silahıyla kendini vurdu.
 • 11:48Çelik'ten, Bakan Yılmaz'a Evren Yanıtı: Ne Demek KonuşulmazÇelik'ten, Bakan Yılmaz'a Evren Yanıtı: Ne Demek KonuşulmazAK Partili Hüseyin Çelik, Bakan Cevdet Yılmaz'ın Evren ile ilgili "Ölünün arkasından konuşulmaz." sözlerine sert çıktı: Ne demek ölünün arkasından kötü konuşulmazmış...
 • 11:58Zonguldak - Ak Partili Çelik Kimse Rüya Gemisiyle Hayal Avcılığı Yaparak Oy DevşiremezZonguldak - Ak Partili Çelik Kimse Rüya Gemisiyle Hayal Avcılığı Yaparak Oy DevşiremezAk Partili Çelik Kimse rüya gemisiyle hayal avcılığı yaparak oy devşiremez (2) HERKES YARGILANIR AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 05:46Ak Partili Çelik'ten İş İsteyen Genç Gözyaşlarını TutamadıAk Partili Çelik'ten İş İsteyen Genç Gözyaşlarını TutamadıZonguldak'ın Ereğli ilçesinde dün temaslarda bulunan AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, tedavisinde kullanması gereken ilaçları alamadığını söyleyen ve Talasemi Major (Akdeniz Anemisi) hastası olduğunu söyleyen bir kişinin yardım talebi ile karşılaştı.
 • 00:32Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik, "Biz yola çıktığımız gün dedik ki ne aldatan ne de aldanan olacağız, dedik.
 • 20:12AK Parti'li Hüseyin Çelik, Zonguldak Ereğli'deAK Parti'li Hüseyin Çelik, Zonguldak Ereğli'deAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.
 • 19:34Hüseyin Çelik'in Savcılara Tutuklama Kararı Yorumu: Herkes YargılanırHüseyin Çelik'in Savcılara Tutuklama Kararı Yorumu: Herkes YargılanırAK Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik, "Yargılanan kim olursa olsun ve hangi konuyla ilgili yargılanırsa yargılansın adil yargılanmak herkesin hakkıdır.
 • 19:13Hüseyin Çelik, 4 Savcının Tutuklanma Kararını DeğerlendirdiHüseyin Çelik, 4 Savcının Tutuklanma Kararını DeğerlendirdiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, durdurulan MİT TIR’larıyla ilgili 4 savcı hakkındaki tutuklama kararına ilişkin, “Bizde şöyle bir şey var ‘Hakimler ve Savcılar yargılanır mı? Bu memlekette herkes yargılanır” dedi.
 • 19:03Hüseyin Çelik'in Zonguldak ZiyaretiHüseyin Çelik'in Zonguldak ZiyaretiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Zonguldak’ın Devrek, Gökçebey ve Çaycuma ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 • 18:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "Herkes vatandaşa doğruları söylesin, kimse rüya gemisiyle hayal avcılığı yaparak oy devşiremez" dedi.
 • 17:38Ak Partili Çelik: Kimse Rüya Gemisiyle Hayal Avcılığı Yaparak Oy DevşiremezAk Partili Çelik: Kimse Rüya Gemisiyle Hayal Avcılığı Yaparak Oy DevşiremezAk Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, "Herkes vatandaşa doğruları söylesin.
 • 18:18Batman Petrolspor-Kızılcabölükspor: 2-3Batman Petrolspor-Kızılcabölükspor: 2-3Batman Petrolspor, kendi sahasında konuk ettiği Kızılcabölükspor'a 3-2 mağlup oldu.
 • 17:10Kızılcabölükspor-Tuzlaspor: 0-2Stat: Doğan Seyfi Atlı HAKEMLER: Hasbi Dede (xx), Serkan Çinar (xx), Şener İnan (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil (x)- Semih (x), Özkan (x), Celal (xx), Fatih (x), Hüseyin İriç (xx), Burak Yılmaz (x) (Dk.66 Sedat x), Mustafa (xx), Emir Can (x), Kıvanç (xx) (Dk.87 İsmail), Hüseyin Çelik (x) (Dk.78 Emre x) TUZLASPOR: Bekir (xxx)- Yusuf Onur (xxx), Okan Duran (xxx), Yusuf Orhan (xx), Emre (xx), Sefa (xxx), Mustafa (xx), Kemal (xx) (Dk.49 Erdem xxx), Okan Baydemir (xx) (Dk.87 Mehmet Atik), Mehmet Alaeddinoğlu (xx) (Dk.74 Aykut x), Yakup Alkan (xxx) GOLLER: Dk.17 Yakup Alkan, Dk.90+2 Mehmet Atik (Tuzlaspor) SARI KARTLAR: Celal, Hüseyin İriç, Fatih, Semih (Kızılcabölükspor), Yusuf Orhan, Erdem, Bekir (Tuzlaspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta play off mücadelesi veren Kızılcabölükspor, doludizgin şampiyonluğa koşan lider Tuzlaspor'a sahasında 2-0 mağlup oldu.
 • 16:27Kızılcabölükspor-Niğde Belediyespor: 1-0Stat: Atatürk HAKEMLER: Alkım Aksoy (xx), Ahmet Karapınar (xx), Barış Bakırcıoğlu (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil (xxxx)- Semih (xxx), Özkan (xx), Celal (xx), Fatih (xx), Ahmet (x) (Dk.46 Çağlayan xx), Burak Yılmaz (xx), Kıvanç (xxx) (Dk.83 Burak Gökbel), Hüseyin Çelik (xx), Emre (x) (Dk.46 Mustafa xxx), Emir Can (xx) NİĞDE BELEDİYESPOR: Cihan (x)- Murat (xx), Mahmut (x) (Dk.67 Emre x), Eren (xx), Abdülkadir Korkut (xx), Mustafa (xxx), Halil (x) (Dk.60 Erdi x), Hakan (x), Abdülkadir Kaplan (xx) (Dk.79 Görkem x), Reha (x), Oğuzhan (xx) GOL: Dk.60 Mustafa (Kızılcabölükspor) SARI KARTLAR: Celal, Hüseyin Çelik (Kızılcabölükspor), Halil, Görkem (Niğde Belediyespor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta son üç maçından beraberlikle ayrılan Kızılcabölükspor, grubun güçlü takımlarından Niğde Belediyespor'u 1-0 mağlup ederek play off barajına bir adımın daha yaklaşırken, yenilmezliğini de 11 maça çıkardı.
 • 11:313 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest!Özel plaket
 • 07:47Çelik: AK Parti'nin 4 Farklı Anketine Göre HDP Barajı GeçemiyorÇelik: AK Parti'nin 4 Farklı Anketine Göre HDP Barajı GeçemiyorKonuk olduğu programda AK Parti'nin son oy oranına ilişkin bilgi veren Hüseyin Çelik, "AK Parti yüzde 47 ile 50 arasında, HDP barajı aşamıyor" dedi.
 • 00:59Çelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını YalanladıÇelik, Gül ile Birlikte Parti Kuracakları İddialarını YalanladıAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Abdullah Gül ile parti kuracakları yönündeki iddiaları reddederek "Bunlar deli saçması şeyler." dedi.
 • 16:56Manavgatspor - Kızılcabölükspor: 4-4Manavgatspor - Kızılcabölükspor: 4-4Stat: Evrenseki Stadı HAKEMLER: Deniz Gültekin (xxx), Tamer Okuldaş (xxx), Arda Darcan (xxx) MANAVGATSPOR: Hüseyin (xx)- Aykut (xxx), Baran (xxx) (Dk.72 Fikret x), Adil (xxx), Oğuz (xxx), Feyyaz (xxx), Fatih (xxxx), Burak (xxx), Deniz (xx), Anıl (xxx) (Dk.82 Enes), Şerif (xx) (Dk.40 Ferhat xxx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan (xx)- Semih (xx), Özkan (xx), Fatih (xx), Sedat (xx), Ahmet (xxx), İsmail (x) (Dk.38 Burak xx), Hüseyin İriç (xxx), Emir Can (xxxx), Mustafa (xxx) (Dk.67 Hüseyin Çelik x), Kıvanç (xx) (Dk.75 Emre x) GOLLER: Dk.24 Adil, Dk.45, Dk.85 (penaltı) Fatih, Dk.90+4 Ferhat (Manavgatspor), Dk.8 Ahmet, Dk.22, Dk.57 Emir Can, Dk.89 (penaltı) Hüseyin İriç (Kızılcabölükspor) KIRMIZI KART: Dk.90+1 Feyyaz (Manavgatspor) SARI KARTLAR: Aykut, Enes (Manavgatspor), Semih, Sedat (Kızılcabölükspor) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta mücadele eden Manavgatspor, sahasında Kızıcabölükspor ile 4-4 berabere kaldı.
 • 15:22AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çelik AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün genel seçimlerde aday olup olmayacağına ilişkin "Sayın Gül'ün böyle bir niyeti olduğu zaman biz bundan ancak şeref duyarız" dedi.
 • 14:43Gül ile Aynı Camide Namaz Kılan Hüseyin Çelik: Aday Olmasından Ancak Şeref DuyarızGül ile Aynı Camide Namaz Kılan Hüseyin Çelik: Aday Olmasından Ancak Şeref Duyarız* 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Ak Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin aynı camide cuma namazı kıldı.
 • 14:37Hüseyin Çelik: Abdullah Gül'ün Adaylığından Şeref DuyarızHüseyin Çelik: Abdullah Gül'ün Adaylığından Şeref DuyarızAK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Abdullah Gül'ün milletvekili adaylığı ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız aday olması halinde kendisi açıklar." dedi.
 • 13:29Hüseyin Çelik: Gül'ün Adaylığından Şeref DuyarımHüseyin Çelik: Gül'ün Adaylığından Şeref DuyarımAK Parti Genel Başkan ve Başbakan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Gül'ün aday olmasından şeref duyacağını söyledi. Çelik konuşurken Gül, aracıyla geldi ve sürpriz yaptı.
 • 17:37Hüseyin Çelik: HDP'nin En Yüksek Oy Oranı 8,8Hüseyin Çelik: HDP'nin En Yüksek Oy Oranı 8,8AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, "Bugüne kadar yaptığımız bizim anketlerde HDP'nin ulaştığı en yüksek oran 8,8 çıkıyor" dedi.
 • 12:34Hüseyin Çelik: Hüseyin Çelik: "Temenni Ederim Ki Bu Sözde Kalmaz, Hayata Geçer"PKK'ya silah bırakma çağrısı- AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çelik: - "Temenni ederim ki bu sözde kalmaz, lafta kalmaz, hayata geçer. Bunun uygulamalarını görmeden, bunun sokağa, bunun araziye yansımasını görmeden şu anda çok fazla bir şey söylemek istemem" AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik, PKK'ya silah bırakma çağrısına ilişkin, "Temenni ederim ki bu sözde kalmaz, lafta kalmaz, hayata geçer. Bunun uygulamalarını görmeden, bunun sokağa, bunun araziye yansımasını görmeden şu anda çok fazla bir şey söylemek istemem" dedi.
 • 12:29Hüseyin Çelik: Hüseyin Çelik: "Bizim Anketlerimizde Hdp'nin Ulaştığı En Yüksek Oran 8,8"AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, kurumsallaşmış ve en iyi profesyonel seçim çalışması yapan bir siyasi parti olduklarını ifade ederek, "Gerçekten profesyonel anket firmalarının yaptığı çalışmada çoğunluğunda AK Parti yüzde 47’in üzerindedir.
 • 16:18Kızılcabölükspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1Kızılcabölükspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1Stat: Denizli Atatürk HAKEMLER: Adnan Güngördü (xxx), Salim Şanlıer (xxx), Vedat Demir (xxx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil (xx)- Semih (xx), Fatih (xxx), Özkan (xx), Hüseyin İriç (x) (Dk.86 İsmail Baydil), Kerim (xx), Burak Yımaz (xx) (Dk.72 Kıvanç x), Emir Can (x), Mustafa (xx), Burak Gökbel (x) (Dk.55 Emre xx) Hüseyin Çelik (xx) DARICA GENÇLERBİRLİĞİ: Ersin (xx)- Bülent (xx), Adem (xxx), Yusuf (xx) (Dk.85 Yunus Emre), Ömer (xx) (Dk.74 Burak x), Muhammet (xx), Ahmet (xx) (Dk.80 Emre), Tuncay (xx), Uğur (xx), Erhan (xx), Sadi (xx) GOLLER: Dk.90 Fatih (Kızılcabölükspor), Dk.9 Yusuf (Darıca Gençlerbirliği) SARI KARTLAR: Fatih (Kızılcabölükspor), Erhan, Ömer (Darıca Gençlerbirliği) SPOR Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Kızılcabölükspor, evinde lider Darıca Gençlerbirliği'yle son dakikada bulduğu golle 1-1 berabere kaldı.