03:2700
SON DAKİKA HÜSEYİN ÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Çelik Haberleri


HÜSEYİN ÇELİK

5 Mart 1959'da Van'ın Gürpınar İlçesi'nde doğdu. İlk ve Ortaokulu Tatvan Yatılı Bölge Okulu'nda okudu. Diyarbakır Merkez Öğretmen Lisesi'nde başladığı orta öğrenimini Van Alpaslan Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden 1983 yılında... Devamı

  Alanya Turizmi Tartışıldı

  Alanya Turizmi Tartışıldı

  Antalya’nın Alanya İlçe Kaymakamlığı ve Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesi tarafından, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) ortaklığıyla düzenlenen “Geleceğin turizmi İçin Sektör-Üniversite İşbirliği” temalı çalıştay Alanya İşletme Fakültesi Konferans Salonu’nda yapıldı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Sincik'te Kutlu Doğum Etkinliği

  Sincik'te Kutlu Doğum Etkinliği

  Adıyaman’ın Sincik ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kutlu doğum programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  AK Partili Çelik: Bundan Daha Saçma Bir Şey Duymadım

  AK Partili Çelik: Bundan Daha Saçma Bir Şey Duymadım

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, kendileri için eşbaşkanlık konusunun söylendiğini ve bu konuyu Başbakan Erdoğan ile görüştüğünü söyledi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Çelik'ten Eşbaşkan İddilarına Yanıt: Çok Aptalca

  Çelik'ten Eşbaşkan İddilarına Yanıt: Çok Aptalca

  Ak Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik Ak Parti'ye ile ilgili Eşbaşkan iddialarına ilişkin olarak "Bundan daha aptalca bir şey duymadım." dedi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Hüseyin Çelik: Sayın Erdoğan Ezici Bir Karizmaya Sahip

  Hüseyin Çelik: Sayın Erdoğan Ezici Bir Karizmaya Sahip

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, "Sayın Erdoğan çok ezici bir karizmaya sahip. Bizim parti içinde liderlik yapacak çok sayıda isim var." dedi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

  Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplandı

  Bilecik Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kapatılan Dep'in Kurucusu Yaşar Kaya, Türkiye'de

  Kaya, hakkındaki davalarla ilgili Ankara adliyesinde hakim karşısına çıktı Yaşar Kaya: "İnanılmaz memnuniyet verici bir olay. Ailemize, çocuklarımıza, dostlarımıza kavuştuk. Bundan daha büyük mutluluk olabilir mi" "Çözüm sürecine katkıda bulunacağız. Çünkü bizler barış adamıyız "İlk yapılacak şey dostları sevmek, kucaklamak. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "Sayın Baykal'ı kastederek söylemiyorum, genel bir şey olarak söylüyorum, eleştiri çok özel bir müessesedir ama özeleştiri de eleştiri kadar kıymetli bir müessesedir" "Gösteri yapma hakkını kullanan kişi, gösteri yapılacak yeri de belirleme hakkına sahiptir. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Haluk Koç: 1 Mayıs Kutlamaları Taksim'de Yapılmalıdır, Yapılacaktır

  Chp sözcüsü Haluk Koç, 1 Mayıs kutlamalarının Taksim'de yapılması gerektiğini söyleyerek, "Aynı gezideki gibi İstanbul valisine kanunsuz emir veriliyor. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı Son Erdi

  AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı Son Erdi

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, toplantı sonrası yazılı bir açıklama yaptı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Milletvekilleriyle İstişare Toplantısı: Nihai Kararlar Mayısta Verilecek

  AK Parti'den, parti genel merkezinde Başbakan Erdoğan'ın başkanlığında milletvekilleri ile yapılan istişare toplantısına ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Milletvekilleriyle İstişare Toplantısı

  AK Parti Milletvekilleriyle İstişare Toplantısı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen milletvekilleriyle istişare toplantısında milletvekillerine Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve üç dönem kuralıyla ilgili olarak anket dağıtıldığını belirterek, “Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimi, gerekse 3 dönem kuralı ile ilgili hususlar, 18 Nisan 2014 tarihinde yapılacak Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, ardından Büyük Kongre delegeleri ile yapılacak bir toplantı ve (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'den 'Cumhurbaşkanlığı ve 3 Dönem' Açıklaması

  AK Parti'den "Cumhurbaşkanlığı ve 3 Dönem" Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, "Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimi, gerekse 3 dönem kuralı ile ilgili hususlar, 18 Nisan 2014 tarihinde yapılacak Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, ardından Büyük Kongre delegeleri ile yapılacak bir toplantı ve mayıs başında, daha sonra yeri belirlenecek olan 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda ele alınacak ve böylelikle nihai bir karara varılacaktır. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Milletvekilleri İstişare Toplantısı

  AK Parti Sözcüsü Çelik: "Gerek Cumhurbaşkanlığı seçimi, gerekse 3 dönem kuralı ile ilgili hususlar, 18 Nisan 2014 tarihinde yapılacak Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, ardından Büyük Kongre delegeleri ile yapılacak bir toplantı ve mayıs başında, daha sonra yeri belirlenecek olan 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda ele alınacak ve böylelikle nihai bir karara varılacaktır" "AK Parti, Türkiye’nin partisi olmayı başarmış tek siyasi harekettir. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması

  "Sayın Görmez dönemiyle birlikte Diyanet'in Türkiye'nin Diyaneti olmaktan çıktığını, AKP'ye hizmet ettiğini, AKP'nin toplum mühendisliğinde dini bir taşeronluk yürüttüğünü görüyoruz" (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  AK Parti'de Yeni Atamalar

  AK Parti'de Yeni Atamalar

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Edip Uğur'un yerine İdari ve Mali İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız olarak atandı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'de Görev Değişikliği

  AK Parti'de Görev Değişikliği

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik, İstanbul Milletvekili Nebati'nin, idari ve mali işlerden sorumlu genel başkan yardımcısı, MKYK üyesi Gül'ün, mahalli yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak atandığını bildirdi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri