SON DAKİKA İHSAN COŞKUN HABERLERİ

Son Dakika İhsan Coşkun Haberleri


... Devamı

09:41
"Hulusi Seven Yeri Doldurulamaz Çok Yönlü Bir Folklor Adamıdır" Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneğinde türkü ve folklor alanında Erzurum'un yaşayan değerlerinden "Ahmet Hulusi Seven'e Vefa" programı yapıldı.
'Hulusi Seven Yeri Doldurulamaz Çok Yönlü Bir Folklor Adamıdır'
14:06
Marina Tuvaletindeki Cinayete 25 Yıl Hapis Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, alacaklı olduğu 50 yaşındaki Hamdi Üren'i marina tuvaletinde karnından bıçaklayarak öldürmekle suçlanan aynı yaştaki Muzaffer Monuz, tutuklu yargılandığı mahkemece 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Marina Tuvaletindeki Cinayete 25 Yıl Hapis
12:51
Beşiktaş'ın Yeni Stadyumunun Kaba İnşaatı Bitiyor süper Lig'in lideri Beşiktaş, göçebe hayatına en erken mayıs ayında son verebilecek.
Beşiktaş'ın Yeni Stadyumunun Kaba İnşaatı Bitiyor
10:13
Vodafone Arena Ne Zaman Bitecek? İşte O Açıklama Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın tamamlanacağı tarih açıklandı.
Vodafone Arena Ne Zaman Bitecek? İşte O Açıklama
08:14
Vodafone Rüyası Gerçeğe Dönüşüyor! Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü İhsan Coşkun siyah beyazlı taraftarların heyecanla bekledikleri müjdeyi verdi: “Başkan Orman isterse stat, Şubat 2015’ten sonra herhangi bir tarihte açılabilir.
Vodafone Rüyası Gerçeğe Dönüşüyor!
11:53
Beşiktaş'tan İnşaat Kazası Hakkında Açıklama! Beşiktaş İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, basında çıkan kaza haberi hakkında konuştu.
Beşiktaş'tan İnşaat Kazası Hakkında Açıklama!
15:33
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Vodafone Arena'yı Ziyaret Etti Vodafone Arena'daki çalışmaları izleyen Fikret Orman, Bursaspor'la oynayacakları maç öncesi iki takım arasındaki buzların eridiğini söyledi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Vodafone Arena'yı Ziyaret Etti
14:58
Arena'da Moral ve Destek Buluşması Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, divan kurulu üyesi Aydoğan Cevahir ve kulüp yetkilileriyle, Vodafone Arena inşaatında çalışan işçilere baklava ikram etti.
Arena'da Moral ve Destek Buluşması
01:01
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni" Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından düzenlenen 30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'nde, Anadolu Ajansı muhabirlerine 21. Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması kapsamında yılın haber, spor ve çevre fotoğrafı ödülleri verildi.
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin '30. Onur Yılı ve Ödül Töreni'
22:22
Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin "30. Onur Yılı ve Ödül Töreni" Anadolu Ajansı muhabirleri, Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda 2013 yılının haber, spor ve çevre fotoğrafı dallarında ödüle layık görüldü.
21:32
Yılın Gazetecileri Ödüllerini Aldı Antalya Gazeteciler Cemiyeti geleneksel 2013 yılı 29. Antalya Basın Ödülleri ve 21. Hasan Özkay Fotoğraf yarışmasında dereceye giren gazeteciler ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Yılın Gazetecileri Ödüllerini Aldı
11:34
Karaköprü Belediyespor, Kocaeli'yle Berabere Kaldı Yeni sezon öncesi hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Karaköprü Belediyespor, hazırlık maçında Kocaelispor ile karşılaştı. Maç 1-1 berabere tamamlandı.
Karaköprü Belediyespor, Kocaeli'yle Berabere Kaldı
08:44
Süleyman Seba Sonsuzluğa Uğurlanıyor Vefat eden Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın cenazesi bugün İstanbul'da toprağa verilecek.
Süleyman Seba Sonsuzluğa Uğurlanıyor
16:41
Anadolu Ajansı'na 3 Ödül Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 2013 yılı 21. Hasan Özkay Fotoğraf Yarışması'nda Anadolu Ajansı muhabirleri 3 ödül kazandı.
16:30
Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda Çalışmalar Tüm Hızı ile Sürüyor Ali Danaş, İstabul-DHA Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'da inşaat çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.
16:12
Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda Çalışmalar Tüm Hızı ile Sürüyor Siyah-beyazlıların STADI BİTTİĞİNDE TÜRKİYE'NİN İLK YEŞİL SERTİFİKALI STADI OLACAK Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'da inşaat çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.
Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda Çalışmalar Tüm Hızı ile Sürüyor
15:57
Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda Çalışmalar Tüm Hızı ile Sürüyor Siyah-beyazlıların STADI BİTTİĞİNDE TÜRKİYE'NİN İLK YEŞİL SERTİFİKALI STADI OLACAK Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'da inşaat çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.
Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'nda Çalışmalar Tüm Hızı ile Sürüyor
17:41
Fikret Orman, Vodafone Arena'da İncelemelerde Bulundu Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena’da incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Fikret Orman, Vodafone Arena'da İncelemelerde Bulundu
17:33
Fikret Orman Vodafone Arena'da İncelemelerde Bulundu Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, inşaat çalışmaları süren Vodafone Arena Stadı'nda incelemelerde bulundu.
Fikret Orman Vodafone Arena'da İncelemelerde Bulundu
17:55
Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü" Türk Kızılayı'nın düzenlediği, Spor Toto Süper Ligde mücadele eden takımların taraftarlarına yönelik "Kan Bağışı Ligi"nde, en fazla kan bağışlayan 3 kulübe, plaket ve madalyaları verildi.
23:09
Beşiktaş'ta Rota, Yine Olimpiyat Stadı Beşiktaş, yeni stadın sezon açılışına yetişmemesi nedeniyle maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı ve Başakşehir Stadı'nda oynayacak.
Beşiktaş'ta Rota, Yine Olimpiyat Stadı
18:26
Beşiktaş, En Geç 2015 Ocak'ta Yeni Stadında Olacak' İnşaatı devam eden Vodafone Arena ile ilgili tartışmalar sürerken, Beşiktaş yeni statta ne zaman oynayacağı da merak edilmeye devam ediyor.
17:06
Vodafone Arena Ne Zaman Bitecek? Vodafone Arena Yeni Sezona Yetişecek Mi? Vodafone Arena'nın inşaasındaki son durumu Beşiktaş İnşaat AŞ Genel Müdürü İhsan Coşkun anlattı.
Vodafone Arena Ne Zaman Bitecek? Vodafone Arena Yeni Sezona Yetişecek Mi?
20:44
Beşiktaş İnönü Stadı Yıkılma Tehlikesi Yaşamış Beşiktaş'ın yıkılan eski İnönü Stadı ile ilgili çıkan haberler bütün camiada şok etkisi yarattı.
Beşiktaş İnönü Stadı Yıkılma Tehlikesi Yaşamış
16:53
Vodafone Arena İnşaatı Tüm Hızıyla Sürüyor Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaatında D Blok için son noktaya gelindiğini açıkladı.
Vodafone Arena İnşaatı Tüm Hızıyla Sürüyor
20:33
Vodafone Arena'nın İnşaatı Son Hızıyla Sürüyor Beşiktaş'ın Vodafone Arena Stadı inşaatı son hızıyla sürüyor.
Vodafone Arena'nın İnşaatı Son Hızıyla Sürüyor
17:55
Beşiktaş'ta Vodafone Arena İnşaatının Çalışmaları Devam Ediyor BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında son durum hakkında bilgiler verirken, gelinen son durumu anlattı.
Beşiktaş'ta Vodafone Arena İnşaatının Çalışmaları Devam Ediyor
16:09
Arena'da Son Durum Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun: "Problemli olan birtakım bölgeler var, onları da çözmeye uğraşıyoruz" "Şantiye yaklaşık 450 500 kişiyle çalışır hale gelecek"
Arena'da Son Durum
17:41
Kapalı Tribün İçin Geri Sayım! Beşiktaş camiasının heyecanla tamamlanmasını beklediği Vodafone Arena'da inşaat tam gaz sürüyor.
Kapalı Tribün İçin Geri Sayım!
16:22
Vodafone Arena'da İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında gelinen son durumu açıkladı.
Vodafone Arena'da İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor
15:45
Arena'da İnşaat Çalışmaları Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun, yeni stadın inşaat çalışmalarında gelinen son durumu açıkladı.
Arena'da İnşaat Çalışmaları
16:12
Beşiktaş İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun "Kesintisiz 24 Saat Çalışıyoruz" "bizim BURADA BULUNMA GAYEMİZ STADI BELİRTİLİEN TARİHTE BİTİRMEK" BEŞİKTAŞ VODAFONE ARENA STADI'NDA KAPALI TRÜBÜN BELLİ OLMAYA BAŞLADI Beşiktaş Vodafone Arena Stadı inşaatı tüm hızıyla sürüyor.
Beşiktaş İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun 'Kesintisiz 24 Saat Çalışıyoruz'
15:47
Beşiktaş İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun : "Kesintisiz 24 Saat Çalışıyoruz" Ali DANAŞ, İstanbul-DHA Beşiktaş Vodafone Arena Stadı inşaatı tüm hızıyla sürüyor.
Beşiktaş İnşaat A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun : 'Kesintisiz 24 Saat Çalışıyoruz'
08:00
Beşiktaş'ın Yeni Stadı Ne Zaman Yetişecek? Beşiktaş İnşaat A.Ş. Müdürü İhsan Coşkun, yeni stadın planlanan tarihte tamamlanacağını söyledi.
Beşiktaş'ın Yeni Stadı Ne Zaman Yetişecek?
23:02
Vodafone Arenada Çalışmalar Hızlandı Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun, Vodafone Arenanın inşaatıyla ilgili "İnşaat çalışmaları, hızlı bir şekilde sürdürülmektedir." dedi.
Vodafone Arenada Çalışmalar Hızlandı
21:30
Beşiktaş'tan Stat Açıklaması! Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, stadın son durumuyla ilgili siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden bir açıklama yaptı.
Beşiktaş'tan Stat Açıklaması!
17:27
Vodafone Arena İçin Çalışmalar Sürüyor BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena'nın inşaatı hakkında bilgi verdi.
Vodafone Arena İçin Çalışmalar Sürüyor
17:10
Arena'da Çalışmalar Sürüyor BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun: "İnşaat çalışmaları, programımızın daha ileri bir seviyesinde ve hızlı bir şekilde sürdürülmektedir"
Arena'da Çalışmalar Sürüyor
16:21
Vodafone Arena Stadı'nın İnşaat Çalışmaları Sürüyor Beşiktaş, yapımına devam edilen stadın, planlamadan daha hızlı sürdüğünü açıkladı.
Vodafone Arena Stadı'nın İnşaat Çalışmaları Sürüyor
11:26
Stadı Kim Yapacak? Beşiktaş Kulübü Vodafone Arena için Spor Genel Müdürlüğü ile protokol imzalama aşamasına gelirken, stadın inşaatı için de KİPTAŞ'la anlaşmaya vardı.
Stadı Kim Yapacak?
18:28
Vodafone Arena Stadının Teklifleri İnceleniyor Beşiktaş'ın yeni Vodafone Arena Stadının kaba inşaatı için gerçekleştirilen stat ihalesinde teklifler alındı, mali konuların toplantısı ertelendi.
Vodafone Arena Stadının Teklifleri İnceleniyor
17:00
Beşiktaş'ta Yeni Stadın Yapımı Vodafone Arena Yenileme Projesi 1. Kısım Kaba İnşaat İşleri İhalesi ile ilgili teklif zarfları İhale Komisyonu'nda açıldı
Beşiktaş'ta Yeni Stadın Yapımı
13:55
Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Osmaniye'de kentsel dönüşüm süreci kapsamında bir ev yıkıldı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürü Coşkun: "Deprem öldürmez, yapı güvenliği olmayan çürük yap...
15:18
Başkale'de PKK'lıların Ailelerine İftar Yemeği Van'ın Başkale ilçesinde, BDP ve Mezopatamya Yakınlarını Kaybedenler Derneği (MEYA-DER) öncülüğünde, çatışmalarda ölen PKK'lıların ailelerine iftar yemeği verildi.
Başkale'de PKK'lıların Ailelerine İftar Yemeği
14:58
Başkale'de PKK'lıların Ailelerine İftar Yemeği VAN (İHA) – Van'ın Başkale ilçesinde PKK'nın içinde yaşamını yitirenlerin aileleri, düzenlenen mevlit ve iftar yemeğinde biraraya geldi.
Başkale'de PKK'lıların Ailelerine İftar Yemeği
15:17
Fikret Orman'dan Stat İddialarına Belgeli Cevap Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman."Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı 'Bütün izinler verilmiştir ve orası yıkılıp stat olarak yapılacaktır' diye açıklama yaptı" "Seçim sürecinde bu işe aday olan arkadaşlar çıkıp, kapalı kapılar arkasında, 'Bu stat"...
Fikret Orman'dan Stat İddialarına Belgeli Cevap
20:12
Bjk İnönü Stadı'nın Yeniden Yapılması BJK İnönü Stadı'nın yeniden yapılması sürecindeki ilk aşama olan yıkım ve hafriyat işleri için, Beşiktaş Kulübü ile bu konudaki ihaleleri kazanan firmalar arasında sözleşme imzalandı.
18:17
İnönü Stadı'na İlk Kazma 2 Haziran'da Vurulacak BJK İnönü Stadı'nın yeniden yapılması projesinde ihaleleri kazanan firmalarla sözleşmeler imzalandı.
İnönü Stadı'na İlk Kazma 2 Haziran'da Vurulacak
17:19
Beşiktaş İnönü Stadyumu 2 Haziran'da Yıkılıyor Beşiktaş İnönü Stadyumu yıkım ihalesi yapılarak stadyumun 2 Haziran Pazar günü düzenlenecek bir törenle yıkımına başlayacağı açıklandı.
Beşiktaş İnönü Stadyumu 2 Haziran'da Yıkılıyor
17:03
Van'da 1 Mayıs Kutlamaları Van'da, Kamu Emekçileri Sendikası Konfederasyonu (KESK) tarafından düzenlenen 1 Mayıs kutlamaları sona erdi.
Van'da 1 Mayıs Kutlamaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:25:36. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İHSAN COŞKUN HABERLERİ
[Hata Bildir]