SON DAKİKA İLHAN İŞBİLEN HABERLERİ

Son Dakika İlhan İşbilen Haberleri


İLHAN İŞBİLEN

1946'da Uzunköprü'de doğdu. Sanayici; Ege Üniversitesi işletme Bölümü'nü bitirdi. Evyap Holding ve ODEK Denizciler Kulübü yönetim kurulu üyeliği yaptı. İngilizce bilen işbilen, evlidir. ... Devamı

09:16
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti Bağımsız milletvekilleri Hakan Şükür, Hami Hasan Yıldırım ve İlhan İşbilen, medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti
17:50
İzmir'in Yeni Fuarı'nın Yüzde 85'i Tamam Gaziemir’deki Fuar İzmir inşaatının yüzde 85 tamamlandı; enerji hattı deplasesi de gerçekleştirildi.
İzmir'in Yeni Fuarı'nın Yüzde 85'i Tamam
15:30
İzmir Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı İzmir BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gaziemir'de yapımı süren ve adını "Fuar İzmir" koydukları yeni fuar inşaatını CHP, Ak Parti ve bağımsız milletvekilleri ve Vali Mustafa Toprak'a tanıttı.
İzmir Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı
14:56
Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı Başkan Aziz Kocaoğlu, Gaziemir'de adını 'Fuar İzmir' koydukları yeni fuar inşaatını CHP, AK Parti ve bağımsız milletvekilleri ile Vali Mustafa Toprak'a tanıttı.
Fuar İzmir'de Geri Sayım Başladı
14:14
Yüzde 85'i Tamam İzmir Valisi ve milletvekillerini Fuar İzmir şantiyesinde ağırlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, kent fuarcılığını 5 kat büyütecek projeyi bitirme noktasına geldikleri için bahtiyar olduklarını söyledi.
18:13
Bağımsız Milletvekili İşbilen'den CHP Zeytinburnu Teşkilatına Ziyaret İzmir Bağımsız Milletvekili İlhan İşbilen, açtıkları pankart nedeniyle polis baskınına uğrayan CHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı'na 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.
18:39
Sabah'a Çifte Yalanlama Sabah gazetesinin 'İşte Paralel'in Komuta Konseyi' başlıklı haberine çifte yalanlama geldi.
18:15
Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu İzmir bağımsız milletvekilleri ile CHP İl Başkanı Engin, sorguları süren şüpheli 32 polisin adliye önündeki yakınlarına destek verdi.
Emniyetteki 'Paralel Yapı' Operasyonu
17:04
Milletvekili Kalkan: Bu Ciddi Bir İntikam Operasyonu İzmir Bağımsız Milletvekili Erdal Kalkan, polise yönelik İzmir merkezli olarak 13 ilde düzenlenen operasyonun ciddi bir intikam, ciddi bir algı ve ciddi bir siyasal operasyon olduğunu söyledi.
Milletvekili Kalkan: Bu Ciddi Bir İntikam Operasyonu
16:13
Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı... Emniyetteki "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen "casusluk" soruşturmasında, tutuklanmaları istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen şüpheli polislerden 16'sının sorgusu tamamlanırken, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 33 kişinin sorgusu devam ediyor Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, konuya ilişkin "Bu başlayan süreç, elde edilecek bilgiler çerçevesinde daha da yoğun bir şekilde devam edecektir.
Derleme<br/>-Gün İçinde Geçtiğimiz 'Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu' Başlıklı...
07:54
Emniyette "paralel yapı" operasyonu - İdris Naim Şahin'e tepki - Emniyetteki "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen "casusluk" soruşturmasında, tutuklanmaları istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen şüpheli polislerden 16'sının sorgusu tamamlanırken, eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün'ün de aralarında bulunduğu 33 kişinin sorgusu sabah yapılacak.
Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - İdris Naim Şahin'e tepki -
02:10
İdris Naim Şahin, Polis Yakınları ile Birlikte İftar Yaptı Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda gözaltındaki polislerin sorgusu devam ederken, akşam saatlerinde Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin adliye önüne gelerek polis yakınları ile birlikte iftar yaptı.
İdris Naim Şahin, Polis Yakınları ile Birlikte İftar Yaptı
01:57
Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu Soruşturma kapsamında İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nce 16 şüpheli polis sorgulandı Eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Atayün'ün de aralarında bulunduğu 33 kişinin sorgusuna, sabah saat 09.00 itibariyle başlanacak.
Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu
01:26
Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı Adliyede sorgusu süren polislerin eşleri ve aileleri gazetecilere açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Çiçek ve AYM Başkanı Kılıç'ı göreve çağırdılar.
Polis Eşleri Haşim Kılıç'ı Göreve Çağırdı
01:10
Emniyette "paralel yapı" operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin - Eski İçişleri Bakanı, bağımsız Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, "Bu adalet sarayları 17-25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim" dedi.
Emniyette 'paralel yapı' operasyonu - Eski İçişleri Bakanı Şahin -
00:38
Emniyette "Paralel Yapı" Operasyonu Eski İçişleri Bakanı Şahin: "Bu adalet sarayları 17 25 Aralık'ta güvenilmezdi de bugün güvenilir mi? Bizim için bu adalet sarayları hala güvenilir. Ben de bir gün buraya geleceğim, İstanbul Belediyesi'ndeki dosyalarım, Oslo ve İmralı için buraya geleceğim"
Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu
23:23
Şahin: Ramazan'da PKK'ya Yapılmayan Operasyon Vatanseverlere Yapıldı Eski İçişleri Bakanı Naim Şahin, "Ramazan ayında teröriste operasyon yaptırmayan anlayış, Kadir Gecesi olması muhtemel gecede vatanseverlere operasyon yaptırdı." dedi.
Şahin: Ramazan'da PKK'ya Yapılmayan Operasyon Vatanseverlere Yapıldı
02:40
Hakan Şükür'den GYV İftarına Katılanlara 'Cesaret' Kutlaması Milletvekili Hakan Şükür, dün akşam Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı tarafından verilen iftar yemeğine "cesaret edip katılanları" kutluyorum dedi.
Hakan Şükür'den GYV İftarına Katılanlara 'Cesaret' Kutlaması
02:26
Fethullah Gülen'den Birlik ve Beraberlik Mesajı Fethullah Gülen, "Gelin, şu ışıktan günlerin ufkumuzu sarmasını iyi bir vesile sayarak, bütün günahlarımızdan tevbe edelim ve bir arınma süreci başlatalım" "Geçmişi kötü yanları ile kendi tarihselliğine gömüp dünkü kavgaları şimdilerde yeniden kavga vesilesi yapmayalım. Toplumu değişik kamplara, gruplara ayırmadan vazgeçip her fırsatta birlik ve beraberliğimizi vurgulayalım" "İşin doğrusu aylardır her biri bir zıpkın gibi sineme saplanan onca yalan, onca tezvir, onca iftira ve onca şeytani
Fethullah Gülen'den Birlik ve Beraberlik Mesajı
02:17
Fethullah Gülen'den Birlik ve Beraberlik Mesajı Fethullah Gülen, "Gelin, şu ışıktan günlerin ufkumuzu sarmasını iyi bir vesile sayarak, bütün günahlarımızdan tevbe edelim ve bir arınma süreci başlatalım" "Geçmişi kötü yanları ile kendi tarihselliğine gömüp dünkü kavgaları şimdilerde yeniden kavga vesilesi yapmayalım. Toplumu değişik kamplara, gruplara ayırmadan vazgeçip her fırsatta birlik ve beraberliğimizi vurgulayalım" "İşin doğrusu aylardır her biri bir zıpkın gibi sineme saplanan onca yalan, onca tezvir, onca iftira ve onca şeytani
Fethullah Gülen'den Birlik ve Beraberlik Mesajı
01:22
Gyv'nin İftar Yemeğinde Kutuplaşmanın Son Bulması Dileği Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV) düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde kardeşlik ve barış mesajları verildi.
Gyv'nin İftar Yemeğinde Kutuplaşmanın Son Bulması Dileği
22:54
Gyv'nin Geleneksel İftar Yemeğinde 'Kardeşlik' Mesajı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın (GYV), 'Evrensel Barışa Doğru' temalı iftar yemeğinde hoşgörü, diyalog ve kardeşlik mesajları verildi.
Gyv'nin Geleneksel İftar Yemeğinde 'Kardeşlik' Mesajı
22:32
Türkiye'nin Şampiyonları Ödüllerini Soma İçin Aldı Samanyolu Eğitim Kurumları tarafından bir yıl boyunca katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece elde eden 320 öğrenciye ödülleri verildi.
Türkiye'nin Şampiyonları Ödüllerini Soma İçin Aldı
17:56
Günay Bu Maden Kazasının Ötesinde Bir Felaket Tufan HAMARAT- Şevket YILMAZ SOMA (Manisa),(DHA)- İZMİR'in bağımsız milletvekilleri Ertuğrul Günay, İlhan İşbilen ve Erdal Kalkan, maden faciasının meydana geldiği Manisa'nın Soma İlçesi'nde Madenci Şehitliği'ni ziyaret etti.
Günay Bu Maden Kazasının Ötesinde Bir Felaket
16:26
Eski Bakan Günay ile Milletvekilleri Soma'da İşçilerle Görüştü Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden faciasının ardından adliye önünde sessiz bekleyişe geçen işçileri eski bakanlardan Ertuğrul Günay ile bağımsız ve CHP milletvekilleri ziyaret etti.
Eski Bakan Günay ile Milletvekilleri Soma'da İşçilerle Görüştü
16:12
Günay: Bu Maden Kazasının Ötesinde Bir Felaket İzmir'in bağımsız milletvekilleri Ertuğrul Günay, İlhan İşbilen ve Erdal Kalkan, maden faciasının meydana geldiği Manisa'nın Soma İlçesi'nde Madenci Şehitliği'ni ziyaret etti.
16:10
Milletvekili Günay: Maden İşçileri Haber Olması İçin Topluca Ölmemeli Kültür ve Turizm eski Bakanı, İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen faciada vefat eden madencilerin şehitlikteki mezarlarını ziyaret etti.
Milletvekili Günay: Maden İşçileri Haber Olması İçin Topluca Ölmemeli
16:06
Günay: "Mezar Başlarına Bırakılan Notlar Arşivlenmeli" Eski Kültür ve Turizm Bakanı ve İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, Manisa'nın Soma ilçesinde maden faciasında hayatını kaybedenlerin mezarlarını ziyaret etti.
Günay: 'Mezar Başlarına Bırakılan Notlar Arşivlenmeli'
15:49
Soma'daki Maden Faciası İzmir Bağımsız milletvekilleri Günay, Kalkan ve İşbilen, Soma Maden Şehitliğini ziyaret etti Günay: Türkiye 2014 yılında bu kadar tedbirsizliği, dikkatsizliği, bu kadar insan yaşamına özensizliği hak etmiyor ve kaldıramıyor"
17:12
AK Parti İzmir Delegeleri: Erdoğan Olmazsa Yıldırım AK Parti'nin İzmirli Büyük Kongre Delegeleri yapılan ankette, "Cumhurbaşkanı, Erdoğan olmazsa Binali Yıldırım olsun." dedi.
AK Parti İzmir Delegeleri: Erdoğan Olmazsa Yıldırım
11:57
Cumhurbaşkanı Gül, TÜSİAD'ın Teklifini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan'ın "vatan haini" dediği TÜSİAD'ın davetini geri çevirmedi.
Cumhurbaşkanı Gül, TÜSİAD'ın Teklifini Kabul Etti
08:13
İlhan İşbilen, Köşk'e Davet Edildi AK Parti'den istifa eden milletvekillerinden biri olan İzmir milletvekili İlhan İşbilen'in Köşk'te verilen akşam yemeğine katılması dikkat çekti.
İlhan İşbilen, Köşk'e Davet Edildi
22:36
Gül, Kenya Cumhurbaşkanı Kenyatta Onuruna Akşam Yemeği Verdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gü, Çankaya Köşkünde Kenya Cumhurbaşkanı Uhuru Kenyatta onuruna akşam yemeği verdi.
Gül, Kenya Cumhurbaşkanı Kenyatta Onuruna Akşam Yemeği Verdi
21:44
Gül, Kenya Cumhurbaşkanı Kenyatta Onuruna Akşam Yemeği Verdi Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Köşkünde Kenya Cumhurbaşkanı Uhuru Kenyatta onuruna akşam yemeği verdi.
Gül, Kenya Cumhurbaşkanı Kenyatta Onuruna Akşam Yemeği Verdi
14:02
Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması "Sayın Başbakanımız aday olmak isterse bence sayın Gül buna saygı gösterecektir ve onun adaylığını destekleyecektir.
14:19
Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay Açıklaması Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, “Bu seçimde, her seçim bölgesinde demokrasiye inanan partilerin arasında hangisi güçlü ise etrafında toplanılmasını bu eşikte doğru buluyoruz.
Bağımsız İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay Açıklaması
09:46
Yerel Seçimlerden Sonra Yeni Parti Mi Geliyor AK Parti'den ayrılan Ertuğrul Günay'ın sinyalini verdiği yeni parti için yerel seçimlerden sonra düğmeye basılacağı iddia edildi, Günay, "Verilmiş bir karar yok." dedi.
Yerel Seçimlerden Sonra Yeni Parti Mi Geliyor
23:10
Arınç, Paralel Yapının Kuracağı Partiyi Açıkladı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, paralel yapının yeni kuracağı partiyi açıkladı.
Arınç, Paralel Yapının Kuracağı Partiyi Açıkladı
22:24
Bülent Arınç, Cemaatin Kuracağı Partiyi Açıkladı Başbakan Yardımcısı Arınç, istifa eden Eski Bakan Ertuğrul Günay ve İlhan İşbilen'in seçimden sonra cemaat adına yeni parti kuracaklarını söyledi.
Bülent Arınç, Cemaatin Kuracağı Partiyi Açıkladı
22:11
Arınç'tan Başbakana Destek, Cemaate Tehdit Gibi Mesaj Belden AŞAĞI VURUYORLAR Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Balıkesir'deki partisinin Karesi İlçesi'ndeki mitinge katılıp, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Zekai Kafaoğlu'na oy istedi.
Arınç'tan Başbakana Destek, Cemaate Tehdit Gibi Mesaj
21:26
Arınç: "Hava gazı fabrikasında parti kuracağız' diyor ya insan bir yerini seçer" - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İzmir Bağımsız milletvekilleri Ertuğrul Günay, İlhan İşbilen ve Erdal Kalkan'ın ortak basın toplantısına ilişkin, "Böyle toplantıları bundan sonra hava gazı fabrikasında yapmayın, adı bile zaten ürkütücü. Gaza mı geldiniz yoksa? 'Hava gazı fabrikasında parti kuracağız' diyor ya insan bir yerini seçer" dedi.
Arınç: 'Hava gazı fabrikasında parti kuracağız' diyor ya insan bir yerini seçer' -
21:01
Başbakan Yardımcısı Arınç, Balıkesir'de Açıklaması "(İzmir Bağımsız milletvekillerinin ortak basın toplantısı) Böyle toplantıları bundan sonra hava gazı fabrikasında yapmayın, adı bile zaten ürkütücü. Gaza mı geldiniz yoksa? 'Hava gazı fabrikasında parti kuracağız' diyor ya insan bir yerini seçer" "Ey İlhan İşbilen, ey bir başkası, ey Ertuğrul Günay, geç kalmanıza gerek yok, adam gibi partinizi kurun, adam gibi karşımıza çıkın.
20:31
Arınç: Bahçeli Hiçbir Zaman Başbakan Olamadı, Kılıçdaroğlu Rüyasında Bile Görmedi (2) Arınç'tan BAŞBAKANA DESTEK, CEMAATE TEHDİT GİBİ MESAJ Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kütahya'dan sonra geldiği Balıkesir'deki mitingde üstü kapalı olarak Gülen Cemaati'nin CHP ve MHP'ye oy istemesinin yanlış olduğunu belirtip, "Şimdi nasıl olur da siz AK Parti'ye karşı başkalarının değirmenine su taşırsınız? Bundan sonra siz böyle yapmaya devam ederseniz, seçimden sonra biz Allah'ın izniyle yine kazanırız ama size yardımlar, himmetler, destekler ne kadar gelir? Onu da düşünün bakalım"
17:10
Bağımsız milletvekillerinin ortak basın toplantısı - İzmir Bağımsız milletvekilleri Ertuğrul Günay, Erdal Kalkan ve İlhan İşbilen, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde her bölgede AK Parti dışında kalan en güçlü konumdaki partiye destek verilmesi çağrısı yaptı.
Bağımsız milletvekillerinin ortak basın toplantısı -
16:09
Ertuğrul Günay: Bakanlar Kurulu'nu Birilerinin Başına Yıkar Çıkardım Yolsuzluk ve rüşvet iddialarının ardından AK Parti'den istifa eden İzmir Bağımsız Milletvekili Ertuğrul Günay, "Yolsuzluk tartışmaları benim görev yaptığım dönemde olsaydı ben o Bakanlar Kurulu'nu birilerinin başına yıkar çıkardım" dedi.
Ertuğrul Günay: Bakanlar Kurulu'nu Birilerinin Başına Yıkar Çıkardım
15:40
Ertuğrul Günay'dan Yeni Parti Açıklaması İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, yeni bir siyasi oluşuma yeşil ışık yaktıklarını belirterek, “Yeni bir siyasete Türkiye’nin ihtiyacı var. İktidar ve muhalefetin kendisine bakması gerekir. Bunun karşılanmaması halinde yeni bir çocuğun doğumunu buradan müjdeliyorum” dedi.
Ertuğrul Günay'dan Yeni Parti Açıklaması
14:27
AK Parti Eski Milletvekillerine Protesto Şoku AK Parti'nin İzmir eski Milletvekilleri Ertuğrul Günay, Erdal Kalkan ve İlhan İşbilen ortak düzenledikleri basın toplantısında hükümeti eleştirdi.
AK Parti Eski Milletvekillerine Protesto Şoku
13:33
Günay, Yeni Parti İçin Sinyal Verdi Ertuğrul Günay, düzenlediği basın toplantısında "Toplum yeni siyasi hareketleri bağrından çıkaracaktır." diyerek yeni partinin sinyalini verdi.
Günay, Yeni Parti İçin Sinyal Verdi
13:16
AK Partililer, Ertuğrul Günay'ın Basın Toplantısını Bastı 17 Aralık sonrası AK Parti'den istifa eden Ertuğrul Günay, düzenlediği basın toplantısında bir grup AK Partili tarafından protesto edildi.
AK Partililer, Ertuğrul Günay'ın Basın Toplantısını Bastı
19:13
TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü Toplantısı Kılıçdaroğlu dışındaki liderlerin katılmadığı toplantı, tartışma ve renkli görüntülere sahne oldu Yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday olan CHP'li milletvekilleri birlikte poz verdi Haklarında fezleke gelen 4 eski bakan, Meclise gelmedi AK Parti'li milletvekilleri, toplantı yeter sayının arandığı yoklamada elektronik sisteme girmezken, sayının bulunması üzerine Genel Kurul'a girdi.
TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü Toplantısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İLHAN İŞBİLEN HABERLERİ
[Hata Bildir]