11:5300
SON DAKİKA İNCESU HABERLERİ

Son Dakika İncesu Haberleri

   

  Cezaevinden Kaçan Arkadaşını Öldürdü

  Cezaevinden Kaçan Arkadaşını Öldürdü

  Cezaevinden kaçan Mustafa Uçan'ı birlikte uyuşturucu kullanırken, Yozgat'ta başından vurarak öldüren A. F. T., Kayseri'de yakalandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Cezaevinden Kaçan, "Bana Bakacaksın" Diyen Arkadaşını Öldürdü

  Yozgat'ta cezaevinden kaçan 28 yaşındaki Mustafa Uçan'ı öldürdüğü iddiasıyla aranan 19 yaşındaki Ali Furkan Taşkın, kaçtığı Kayseri'de yakalandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Cezaevinden Firarı Sonu Oldu

  Cezaevinden Firarı Sonu Oldu

  İncesu Cezaevinden firar eden 28 yaşındaki M.U., Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde arkadaşı A.F.T. (18) ile aralarında çıkan tartışma sonrasında av tüfeği ile vurularak öldürüldü. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Öğrenciler Mobilya Tasarımı İçin Almanya ve Romanya'ya Gidecek

  İncesu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri, Yeni Nesil Mobilya Tasarımları Projesi kapsamında Almanya ve Romanya'ya gidecek. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  İncesu'da Turizm Haftası Etkinliği

  İncesu ilçesinde, Turizm Haftası dolayısıyla düzenlenen kompozisyon ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  İncesu'da Muhtarlar İlk Toplantısını Yaptı

  İncesu'da Muhtarlar İlk Toplantısını Yaptı

  İncesu'da Mahalli İdareler seçimlerinde, göreve yeni başlayan mahalle muhtarları Kaymakam Öter başkanlığında ilk toplantılarını yaptı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Dünden Bugüne Özel Eğitim

  Dünden Bugüne Özel Eğitim

  Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Zihin Engelliler Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Özyürek, “Bizim ülkemizde çocukların öğrenememesini dert etmeyenler olduğu gibi edenler de var. Bu durumdan sorumluluk duyduğumuz gün ülkemizde daha iyi bir eğitim verilecektir” dedi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Boğazköprü'de Yol Yenileme Çalışmaları

  Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Boğazköprü'de yapılan yenileme çalışmalarından dolayı trafiğe kapatılması nedeniyle, toplu taşıma araçları için yeni güzergah belirlendi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Hurdaya Dönen Otomobilden Yaralı Çıktılar

  Hurdaya Dönen Otomobilden Yaralı Çıktılar

  Samsun'da beton direğe çarparak parçalanıp hurdaya dönen otomobilde bulunan 3 kişi yaralandı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri