SON DAKİKA İNCESU HABERLERİ

Son Dakika İncesu Haberleri

15:05
Samsun'da 2 Çocuk Annesi İntihar Etti Samsun'da evli 2 çocuk annesi 38 yaşındaki Sibel Gürel, evinde tabancayla başına ateş ederek canına kıydı.
Samsun'da 2 Çocuk Annesi İntihar Etti
13:46
Bunalıma Giren Kadın Tabancayla İntihar Etti Samsun’da bunalıma giren 2 çocuk annesi bir kadın evlerinin merdiveninde tabancayla kendini vurarak intihar etti.
Bunalıma Giren Kadın Tabancayla İntihar Etti
09:28
Milli Takım Baş Antrenörü Sedat İncesu'dan Twitter Üzerinden Vatan Hainliği Suçlaması Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, antrenörü Sedat İncesu, Twitter'da bazı kişileri vatan hainliği ile suçladı.
Milli Takım Baş Antrenörü Sedat İncesu'dan Twitter Üzerinden Vatan Hainliği Suçlaması
13:05
AK Parti'de Kadın Kolları Kongreleri AK Parti, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerinde kadın kolları kongrelerini gerçekleştirdi.
10:25
AK Parti Kadın Kolları Kongresi AK Parti İncesu ve Yeşilhisar, 4. Olağan Kadın Kolları İlçe Kongreleri gerçekleştirildi.
AK Parti Kadın Kolları Kongresi
10:38
Yeşilhisar'a 20 Milyonluk Altyapı Yatırımı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sınırlarının il sınırı haline gelmesi ve ilçelerin Büyükşehir'e bağlanmasıyla birlikte başlayan yatırım hamlesi sürüyor.
10:38
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Malkara ilçesinde, otomobilin devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
17:06
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemişti Engelli oğlunu tekerlekli arabayla İzmir'e götürmek istemesi- Muğla'nın Ortaca ilçesinde spastik engelli oğlunu tedavi ettirmek amacıyla 3 tekerlekli el arabası ile İzmir'e götürmeye çalışan Zeynel İncesu hakkında Ortaca Kaymakamlığının "Aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali" suçlamasıyla yapılan incelemede savcılık takipsizlik kararı verdi Ortaca'da, spastik engelli oğlunu tedavi ettirmek amacıyla 3 tekerlekli el arabası ile İzmir'e gitmek isteyen Zeynel İncesu hakkında "Aile
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemişti
15:30
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi Muğla'nın Ortaca ilçesinde spastik engelli oğlunu tedavi ettirmek amacıyla 3 tekerlekli el arabası ile İzmir'e götürmeye çalışan Zeynel İncesu hakkında Ortaca Kaymakamlığının "Aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali" suçlamasıyla yapılan incelemede savcılık takipsizlik kararı verdi.
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:01
Sp'li İncesu: PKK Para Bastırdı Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Sezai İncesu, PKK'nın para bastırdığını ve Diyarbakır'da ev alıp satarken PKK'ya emlak vergisi ödendiğini öne sürdü.
Sp'li İncesu: PKK Para Bastırdı
12:32
İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
11:38
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı
17:13
AK Parti Kayseri Milletvekili Bakır, İncesu'da AK Parti Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır, İncesu'da vatandaşlarla bir araya geldi.
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
11:35
Anadolu Oto Galericiler Sitesi Eski Başkanı Bilal Atabey Açıklaması Anadolu Oto Galericiler Sitesi eski Başkanı Bilal Atabey, torba yasa yapılandırmasının ardından araç muayene istasyonlarında yığılma olduğunu belirterek, Kayseri’de araç muayene istasyonlarının arttırılmasını istedi.
Anadolu Oto Galericiler Sitesi Eski Başkanı Bilal Atabey Açıklaması
15:55
Jandarma, Faili Meçhul 35 Hırsızlık Olayını Aydınlattı Kayseri Valiliği, il geneli ve Nevşehir’de gerçekleşen faili meçhul 35 ayrı hırsızlık olayının aydınlatılarak faillerinin yakalandığını açıkladı.
Jandarma, Faili Meçhul 35 Hırsızlık Olayını Aydınlattı
17:46
Kayseri'de, Bağ Evlerinden Hırsızlık Kayseri'de bağ evlerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, mahkemece tutuklandı.
18:05
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi Muğla'da bir babanın hastaneye götürmek için el arabasına bindirdiği engelli oğlu Metin İncesu, İzmir'deki tetkiklerinin ardından taburcu edildi.
09:37
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’nin eğitim ve sağlık alanında gelişim gösterdiğini söyledi.
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
11:34
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Ölü Kayseri'nin İncesu ilçesindeki kazada yaşamını yitiren otomobil sürücüsünün, otopside 120 promil alkollü olduğu belirlendi.
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Ölü
12:18
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi Muğla'da bir babanın hastaneye götürmek için el arabasına bindirdiği engelli oğlu Metin İncesu'nun İzmir'de tetkikleri yapılıyor Doç. Dr. Sucu: "Muğla'da ilgisizlik olduğunu düşünmüyorum, doğuştan bir hastalık söz konusu, açıkçası yapılacak çok önemli bir tıbbi tedavi olduğunu düşünmüyorum, kol ve bacaklardaki güçsüzlüğü giderecek bir tedavi sadece Türkiye'de değil dünyada bulunmuyor" Anne Fatma İncesu : "Oğlumu hastaneye sevk etmeye gerek görmeyince eşim de el arabasına bindirmiş.
16:43
El Arabasıyla Değil Ambulansla İzmir'e Geldiler Muğla’nın Ortaca ilçesinde, ambulans hizmeti verilmediği iddiasıyla engelli oğlunu üç tekerlekli el arabasına bindirerek İzmir’e götürmek isteyen 74 yaşındaki Zeynel İncesu ve oğlu, ambulans ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi.
El Arabasıyla Değil Ambulansla İzmir'e Geldiler
21:51
Ortaca Zihinsel Engelli Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, ambulans talebine olumlu yanıt verilmediği gerekçesiyle, zihinsel engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu'yu üç tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir'deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, 'Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali' suçundan işlem yapıldı.
Ortaca Zihinsel Engelli Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem
19:21
Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürecekken Ambulansla Götürdü Muğla'da yapılan muayenesinde sevkine gerek görülmeyen spastik engelli kişi, Kaymakam Yılmaz'ın devreye girmesi sonucu ambulansla evinden alınarak İzmir'e gönderildi.
Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürecekken Ambulansla Götürdü
19:20
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem" Haberine Ek Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde babasının üç tekerlekli el arabasına bindirdiği spastik engelli 24 yaşındaki Metin İncesu için Sağlık Bakanlığı ile Kaymakamlık devreye girdi.
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem' Haberine Ek
18:47
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem (3) Babaya HAPİS CEZASI İSTENEBİLİR Engelli oğlu Metin İncesu'yu ambulans gelmeyince protesto için üç tekerlekli el arabasına bindirip hastaneye götüren Zeynel İncesu'ya 'Çocuğun bakım, gözetim yükümlülüğünün ihlali' suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanabilecek.
18:18
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem (2) İzmir'e GÖNDERİLDİ Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde babasının üç tekerlekli el arabasına bindirdiği spastik engelli 24 yaşındaki Metin İncesu için Sağlık Bakanlığı ile Kaymakamlık devreye girdi.
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem (2)
17:10
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi Muğla'da yapılan muayenesinde sevkine gerek görülmeyen spastik engelli kişi, Kaymakam Yılmaz'ın devreye girmesi sonucu ambulansla evinden alınarak İzmir'e gönderildi.
16:02
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, spastik engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu'yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir'deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, 'Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali' suçundan işlem yapıldı.
Spastik Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem
15:30
Engelli Oğlunu Tekerlekli Arabayla İzmir'e Götürmek İstemesi Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan ve spastik engelli oğlunu tedavi ettirmek amacıyla 3 tekerlekli el arabası ile İzmir'e gitmeye çalışan Zeynel İncesu'ya, Kaymakam Yılmaz'ın konudan haberdar olması üzerine ambulans tahsis edilmişti Muğla'da hastanede yapılan muayenesinde İzmir'e sevkine gerek görülmeyen spastik engelli kişi, evine gönderildi Bunun üzerine Kaymakam Yılmaz tekrar devreye girerek, İncesu'nun İzmir'e gidebilmesi için işlemleri tamamlattı.
09:23
Judo Grup Müsabakaları Kayseri'de Yapılacak 2014-2015 Sezonu Okullar Arası Genç Kız ve Genç Erkek kategorilerinde Judo Grup Müsabakaları Kayseri’de yapılacakGençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı, Okul Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Judo Gençler Grup Müsabakalarına Kayseri ev sahipliği yapacak.
15:37
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem Tüm uyarılara rağmen soba zehirlenmelerinin önüne geçilemiyor.
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem
14:25
Engelli Çocuğunu Tekerlikli El Arabayla İzmir'e Götürmek İstedi Engelli çocuğunu tekerlikli el arabayla İzmir'e götürmek istedi- Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan 74 yaşındaki Zeynel İncesu, yetkililerin kendisine ambulans sağlamadığı iddiasıyla spastik engelli oğlunu 3 tekerlekli el arabasıyla İzmir'e götürmek üzere yola çıktı- Durumu haber alan Kaymakam Hüseyin Yılmaz, ilgili birimleri arayarak İncesu'ya ambulans tahsis edilmesini sağladı Ortaca'da yaşayan 74 yaşındaki Zeynel İncesu, spastik engelli oğlu Metin İncesu'yu 3 tekerlekli el arabasıyla
Engelli Çocuğunu Tekerlikli El Arabayla İzmir'e Götürmek İstedi
12:38
Engelli Çocuğunu Tekerlikli El Arabayla İzmir'e Götürmek İstedi Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan 74 yaşındaki Zeynel İncesu, yetkililerin kendisine ambulans sağlamadığı iddiasıyla spastik engelli oğlunu 3 tekerlekli el arabasıyla İzmir'e götürmek üzere yola çıktı Durumu haber alan Kaymakam Hüseyin Yılmaz, ilgili birimleri arayarak İncesu'ya ambulans tahsis edilmesini sağladı.
17:21
MHP İlçe Kongreleri MHP İncesu İlçe Başkanlığına Fatih Keleş, Yeşilhisar İlçe Başkanlığına ise Ömer Semerci seçildi.
17:18
AK Parti Yeşilhisar ve İncesu Kongreleri Yapıldı AK Parti Yeşilhisar ve İncesu ilçe kongreleri yapıldı.
11:14
Halaçoğlu: Müslümanlık Diyen İktidar Tanesi Bin Liraya Varaklı Kadehler Alıyor MHP Grup Başkanvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, birileri tarafından başarılı görülen iktidarın 12 yıllık süreçte İslam’a ve Müslümanlığa en büyük zararı verdiğini açıkladı.
09:45
AK Parti'de İncesu ve Yeşilhisar Kongreleri de Tamamlandı AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından her hafta sonu düzenli şekilde yapılan ilçe kongreleri, bu haftada İncesu ve Yeşilhisar ilçeleri ile devam etti.
AK Parti'de İncesu ve Yeşilhisar Kongreleri de Tamamlandı
08:57
MHP İncesu ve Yeşilhisar İlçe Kongrelerini Yaptı Milliyetçi Hareket Partisi İncesu ve Yeşilhisar 11. Olağan Genel kurulu yapıldı.
MHP İncesu ve Yeşilhisar İlçe Kongrelerini Yaptı
17:09
AK Parti İncesu İlçe Kongresi Başkan İsmail Tekinsiz, yeniden seçildi.
17:09
MHP İncesu İlçe Kongresi Başkanlığa Fatih Keleş, yeniden seçildi.
16:57
Şemdinli'de İş Makinesi Kazası: 1 Ölü Hakkari'de iş makinesi devrildi: 1 ölü Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde kullandığı iş makinesinin devrilmesi sonucu operatör yaşamını yitirdi.
Şemdinli'de İş Makinesi Kazası: 1 Ölü
14:43
Kullandığı İş Makinasının Altında Kaldı Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, 24 yaşındaki Ahmet Yurdakul, kullandığı sırada devrilen iş makinasının altında kalarak öldü.
Kullandığı İş Makinasının Altında Kaldı
14:41
Hakkari'de İş Makinesi Devrildi: 1 Ölü Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde kullandığı iş makinesinin devrilmesi sonucu operatör yaşamını yitirdi.
12:51
İş Makinesinin Altında Kalan Operatör Öldü Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde kullandığı iş makinesi devrilince altında kalan operatör hayatını kaybetti.
İş Makinesinin Altında Kalan Operatör Öldü
11:11
Karaman Turizmi Paket Turlara Dönüştürüldü MEVKA Kalkınma Ajansı, Karaman Valiliği İl Özel İdaresi ve Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Karaman`ın turizm değerlerini paket tur programlarına dönüştürdü.
15:17
Gaziantep'te Solar Otopark Kuruldu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, boş duran otopark çatılarının güneşten elektrik üretimi amacıyla değerlendirilmesine yönelik proje geliştirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:02:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA İNCESU HABERLERİ
[Hata Bildir]