00:2400
SON DAKİKA İNCESU HABERLERİ

Son Dakika İncesu Haberleri

  Dünden Bugüne Özel Eğitim

  Dünden Bugüne Özel Eğitim

  Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Zihin Engelliler Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Özyürek, “Bizim ülkemizde çocukların öğrenememesini dert etmeyenler olduğu gibi edenler de var. Bu durumdan sorumluluk duyduğumuz gün ülkemizde daha iyi bir eğitim verilecektir” dedi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Boğazköprü'de Yol Yenileme Çalışmaları

  Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Boğazköprü'de yapılan yenileme çalışmalarından dolayı trafiğe kapatılması nedeniyle, toplu taşıma araçları için yeni güzergah belirlendi. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Hurdaya Dönen Otomobilden Yaralı Çıktılar

  Hurdaya Dönen Otomobilden Yaralı Çıktılar

  Samsun'da beton direğe çarparak parçalanıp hurdaya dönen otomobilde bulunan 3 kişi yaralandı. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

  Boğazköprü Kapandı, Otobüs Hattı Değişti

  Boğazköprü'nün Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan yenileme çalışmalarından dolayı trafiğe kapatılması nedeniyle toplu taşıma araçları için yeni bir güzergah belirlendi. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Görme Engelli Judocu Mehmet İncesu Milli Takımda

  Görme Engelli Judocu Mehmet İncesu Milli Takımda

  Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının faaliyet programında yer alan Görme Engelliler Judo Türkiye Şampiyonası Ankara Akarsu Judo Salonunda tamamlandı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  İncesu'ya Bağlanan Köylerde Çalışma Başlatıldı

  İncesu Belediyesi, 1 Nisan itibariyle ilçeye mahalle olarak bağlanan 7 köyde yaşayan vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışma başlattı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri