SON DAKİKA KAMİL SÖNMEZ HABERLERİ

Son Dakika Kamil Sönmez Haberleri

16:30
Kamil Sönmez Memleketi Ordu'da Anıldı Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez ölüm yıldınımünde dün akşam memleketi Ordu'da düzenlenen bir programla anıldı.
Kamil Sönmez Memleketi Ordu'da Anıldı
16:11
Kamil Sönmez Ölümünün 2. Yıl Dönümünde Anıldı Geçirdiği beyin kanaması sonucu 20 Aralık 2012 tarihinde hayatını kaybeden Ordulu sanatçı Kamil Sönmez ölümünün 2. yıl dönümünde anıldı.
11:57
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor Aydın'ın Çine ilçesinde yaşayan saz ustası Emrullah Çiçek, bahçesinde yetiştirdiği ceviz, fındık, zeytin, kayısı, nar ve ıhlamur ağaçlarını müzik eşliğinde büyütüyor.
Aydın Ağaçlarını Sazıyla Büyütüyor
16:13
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, vefat eden ve yaşayan Ordulu ünlü sanatçıların heykellerini yaptırmak için proje hazırladı.
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak
09:57
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, vefat eden ve yaşayan Ordulu ünlü sanatçıların heykellerini yaptırmak için proje hazırladı.
Ordulu Sanatçıların Heykelleri Yaptırılacak
18:16
Perşembe'de Tartışmalı Kurultay Ordu’nun Perşembe İlçesi Dayanışma Meclisi ilk kurultayı tartışmalı bir ortamda yapıldı.
Perşembe'de Tartışmalı Kurultay
12:00
Son Kez Sahneye Çıkmak İstemiş Vefatının üzerinden bir yıl geçen Karadeniz türkülerinin ustası Kamil Sönmez'in son kez sahneye çıkmak istediği ancak sağlığının buna izin vermediği öğrenildi Kamil Sönmez'in kardeşi Remzi Sönmez: "Ağabeyim hastalığı döneminde son bir defa daha sahneye çıkıp türkü söylemeyi çok istedi ama maalesef sağlığı buna el vermedi" "Özellikle sinemayı ve türkü söylemeyi çok severdi.
Son Kez Sahneye Çıkmak İstemiş
16:40
Sanatçı Kamil Sönmez Mezarı Başında Anıldı Geçen yıl 20 Aralık'ta tedavi gördüğü hastanede vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez, mezarı başında anıldı.
Sanatçı Kamil Sönmez Mezarı Başında Anıldı
15:19
Kamil Sönmez, Ölümünün 1. Yılında Mezarı Başında Anıldı Türk halk müziğinin büyük ustası Kamil Sönmez, ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı.
Kamil Sönmez, Ölümünün 1. Yılında Mezarı Başında Anıldı
14:24
Sanatçı Kamil Sönmez Mezarı Başında Anıldı Geçen yıl geçirdiği beyin kanaması sonucu ölen Türk Halk Müziği sanatçısı Ordulu Kamil Sönmez, bugün Perşembe ilçesinde mezarı başında anıldı.
Sanatçı Kamil Sönmez Mezarı Başında Anıldı
10:36
-Haftanın Tarihine Bakış Ölüm gününü "düğün günü" veya "gelin gecesi" anlamına gelen "Şebi Arus" diye tanımlayan Mevlana, 17 Aralık 1273 tarihinde Hakk'ın rahmetine kavuştu.
-Haftanın Tarihine Bakış
10:54
"Haydi Kulalılar Bu Doğalgaz Fırsatı Kaçmaz" Manisa'nın Kula İlçesi'nde belediye başkanlığınca düzenlenen doğalgaz bilgilendirme toplantısında, doğalgazın avantajlarına dikkat çekildi ve Kulalılar doğalgaz abonesi olmaya çağrıldı.
'Haydi Kulalılar Bu Doğalgaz Fırsatı Kaçmaz'
17:33
Trabzon'da CHP Aday Adaylığı Eğitim Çalışması Sona Erdi Trabzon'da Cumartesi ve Pazar günleri Trabzon CHP İl Başkanlığı organizasyonluğunda Samsun-Ordu-Erzurum ve Trabzon illerinde CHP Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için 52 kişinin katılımı ile gerçekleşen CHP Genel...
Trabzon'da CHP Aday Adaylığı Eğitim Çalışması Sona Erdi
10:26
Küçük: Ölene Kadar Türkü Söylemeye Devam Edeceğim İzmirliler' tarafından Türkülerin Prensi ünvanını alan Hayri Küçük'ün müziğe olan yeteneğini ilk başlarda öğretmenlerinin keşfettiği öğrenildi.
Küçük: Ölene Kadar Türkü Söylemeye Devam Edeceğim
17:21
Balıkesir'de Helikopterli Kurtarma Tatbikatı Balıkesir'de düzenlenen geniş çaplı tatbikatta özel eğitimli köpek Rex'in deprem enkazında bulduğu yaralı asker, helikopterle Sahra Hastanesi'ne kaldırıldı.
Balıkesir'de Helikopterli Kurtarma Tatbikatı
14:46
Karadeniz Türküleri Konseri Ereğli'de Yapıldı Ereğli ilçesi Turkuaz Sanat ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen 'Karadeniz Türküleri' konseri Atatürk Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Karadeniz Türküleri Konseri Ereğli'de Yapıldı
22:48
Kamil Sönmez, Türkülerle Anıldı Merhum sanatçı Kamil Sönmez, memleketi Ordu'da türkülerle anıldı.
Kamil Sönmez, Türkülerle Anıldı
22:45
Kamil Sönmez Türkülerle Anıldı Bir süre önce vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez için Ordu'da anma konseri düzenlendi.
Kamil Sönmez Türkülerle Anıldı
17:15
Kamil Sönmez'i Anma Konseri Düzenlenecek Perşembe Belediye Başkanı Selami Çarkçı, bir süre önce hayatını kaybeden sanatçı Kamil Sönmez anısına konser düzenleneceğini belirtti.
16:03
Faruk Tınaz'dan Ötenazi İsteği Müziği bırakan ünlü sanatçı Faruk Tınaz, konuk olduğu 2. Sayfa programında şaşırtan vasiyetini anlattı.
Faruk Tınaz'dan Ötenazi İsteği
11:19
Kamil Sönmez Eserleri ile Anıldı Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Ordulu Kamil Sönmez, Ünye'de eserleri ile anıldı.
Kamil Sönmez Eserleri ile Anıldı
10:28
Ses Sanatçısı Hayri Küçük'ü Öğretmenleri Keşfetmiş Türkülerin Prensi ünvanını alan Hayri Küçük'ün müziğe olan yeteneğini ilk başlarda öğretmenlerinin keşfettiği belirtildi.
Ses Sanatçısı Hayri Küçük'ü Öğretmenleri Keşfetmiş
10:26
Trabzon'da Türk Halk Müziği Konseri Düzenlenecek Trabzon'da Türk Halk Müziği konseri verilecek.
14:57
Benim İçin Üzülme Gözyaşlarına Boğdu atv'de yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisi yine izleyenleri ekrana kilitledi.
Benim İçin Üzülme Gözyaşlarına Boğdu
12:47
Yenimahalle'de Türkü Gecesi Antalya Büyükşehir Belediyesi, Yenimahalle Kültür Merkezi'nde türkü gecesi düzenledi.
16:40
Sanatçı Kamil Sönmez'in Adı Memleketinde Yaşayacak Ordu'nun Perşembe İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Selami Çarkçı, geçen perşembe 65 yaşında vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in adını park ve müzeye vereceklerini söyledi.
Sanatçı Kamil Sönmez'in Adı Memleketinde Yaşayacak
13:07
DAÜ İletişim'de Haber Dili Tartışıldı Yrd. Doç. Dr. Bekir Azgın ile TAK editörü Nezire Gürkan, Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde haber dilini konuştular.
DAÜ İletişim'de Haber Dili Tartışıldı
12:19
Kamil Sönmez'in İsmi Müze ve Parka Verilecek Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in isminin park ve müzeye verileceği bildirildi."Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in ismini park ve yeni yapacağımız yeni kent müzesine vereceğiz" dedi.
14:59
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in cenazesi memleketi Ordu'nun Perşembe ilçesinde toprağa verildi.
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:05
Tatlıses'in Büyük Üzüntüsü Türk Halk müziği ustalarından Kamil Sönmez'in ölümü yakın dostu İbrahim Tatlıses'i çok üzdü.
Tatlıses'in Büyük Üzüntüsü
13:59
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı. İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez, memleketi Ordu'nun Perşembe ilçesinde sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı.
13:51
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde kurtarılamayan Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez, bugün memleketi Ordu'nun Perşembe ilçesinde toprağa verildi.
Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı
13:19
Sanatçı Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlandı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in cenazesi, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in de katıldığı cenaze töreniyle memleketi Ordu'da toprağa verildi.
16:28
Kamil Sönmez'e Son Görev (2) Tedavi i gördüğü Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez için cuma namazının ardından cenaze namazı kılındı.
Kamil Sönmez'e Son Görev (2)
16:28
Kılıçdaroğlu: (Göktürk-2 Daveti) Yorum Yok Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in cenaze törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, habercilerin sorularını yanıtlamaktan kaçındı.
Kılıçdaroğlu: (Göktürk-2 Daveti) Yorum Yok
15:28
Sanatçı Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Tedavi gördüğü hastanede dün vefat eden Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez için Üsküdar'daki Şakirin Camisi'nde cenaze namazı kılındı.
Sanatçı Kamil Sönmez Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
15:25
Didimli Karadenizliler Kamil Sönmez'i Unutmadı Beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Türk Halk Müziğinin usta isimlerinden Sanatçı Kamil Sönmez, Didim'de Karadenizli hemşerileri tarafından düzenlenen lokma hayrıyla anıldı.18 Aralık Salı gecesi geçirdiği Beyin kanaması sonucu hayatını...
Didimli Karadenizliler Kamil Sönmez'i Unutmadı
15:10
Bakan Günay: Sadece İyi Bir Sanatçıyı Değil, Eski Bir Dostumu Kaybettim Karadeniz müziğinin unutulmaz ismi Kamil Sönmez'i son yolculuğuna sanat dünyasının ünlü isimleri, Bakanlar ve vatandaşlar uğurladı.
Bakan Günay: Sadece İyi Bir Sanatçıyı Değil, Eski Bir Dostumu Kaybettim
14:31
Kamil Sönmez'e Son Görev Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde hayatını kaybeden Kamil Sönmez için cenaze namazı kılındı.
Kamil Sönmez'e Son Görev
13:46
"Kamil Sönmez'in Vefatı Hepimizi Üzmüştür" AK Parti'li Mustafa Hamarat, Kamil Sönmez'in vefatı, "sanat camiamız başta olmak üzere bizleri ve sevenlerini derinden üzmüştür" dedi.
'Kamil Sönmez'in Vefatı Hepimizi Üzmüştür'
13:40
Kamil Sönmez Son Yolcuğuna Uğurlandı Duayen sanatçı Kamil Sönmez, çok sayıda seveninin katıldığı cenaze merasimiyle son yolculuğuna uğurlandı.
Kamil Sönmez Son Yolcuğuna Uğurlandı
13:24
Kamil Sönmez'e Veda Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Türk Halk Müziği Sanatçısı Kamil Sönmez, son yolculuğuna uğurlanıyor.
Kamil Sönmez'e Veda
22:45
Trabzonspor – Eskişehirspor Maçı Notlar Süper Lig'in 13.haftasında Eskişehirspor'un sahasında Trabzonspor'u 3 – 0 yendiği karşılaşmanın 70'inci dakikasında taraftarın yoğun protestoları nedeniyle Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nu terketmek zorunda kalan Başkan Sadri Şener, kupa...
Trabzonspor – Eskişehirspor Maçı Notlar
19:37
İçişleri Bakanı Şahin'den Kamil Sönmez İçin Başsağlığı Mesajı İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Türk halk müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in vefatı dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımladı.
İçişleri Bakanı Şahin'den Kamil Sönmez İçin Başsağlığı Mesajı
18:31
Bakan Günay'dan Sönmez Ailesine Başsağlığı Mesajı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Kamil Sönmez'in Türk Halk Müziği ve sanat camiası için büyük bir kayıp olduğunu ifade etti.
Bakan Günay'dan Sönmez Ailesine Başsağlığı Mesajı
17:50
Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan, Sönmez ve Çıdamlı Ailelerine Başsağlığı Mesajı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Halk Müziği'nin ünlü ismi Kamil Sönmez ve usta oyuncu Leman Çıdamlı'nın vefatlarının Türkiye'yi derinden üzdüğünü belirterek, "Leman Çıdamlı tiyatro ve sinemaya, Kamil Sönmez de Türk Halk Müziği'ne"...
Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan, Sönmez ve Çıdamlı Ailelerine Başsağlığı Mesajı
17:40
Hisarcıklıoğlu: Usta Sanatçılarımızı Özlemle Anacağız TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, usta tiyatrocu Leman Çıdamlı ve Türk Halk Müziği'nin ünlü ismi Kamil Sönmez'in kayıplarının, bütün Türkiye'yi derinden üzdüğünü belirtti.
Hisarcıklıoğlu: Usta Sanatçılarımızı Özlemle Anacağız
17:36
Sanatçı Kamil Sönmez'in Vefatı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez'in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayımladı.
Sanatçı Kamil Sönmez'in Vefatı
17:25
Yıldız: "Hemşehrileri Kamil Sönmez'i Unutmayacak" CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, "Hemşerileri Kamil Sönmez'i unutmayacak" dedi.
Yıldız: 'Hemşehrileri Kamil Sönmez'i Unutmayacak'
17:10
Başbakan Erdoğan'dan Kamil Sönmez ve Leman Çıdamlı İçin Mesajlar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Türk Halk Müziği sanatçısı Kamil Sönmez ve tiyatro-sinema sanatçısı Leman Çıdamlı'nın vefatlarını derin bir üzüntüyle karşıladığını bildirdi.
Başbakan Erdoğan'dan Kamil Sönmez ve Leman Çıdamlı İçin Mesajlar
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:19:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KAMİL SÖNMEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]