SON DAKİKA KCK HABERLERİ

Son Dakika Kck Haberleri

 • 14:37Oktay Vural'dan AK Parti ve CHP'ye: Ne OynaşıyorsunuzOktay Vural'dan AK Parti ve CHP'ye: Ne OynaşıyorsunuzMHP'li Oktay Vural, "Ne oynaşıyorsunuz? AKP-CHP gün aşırı toplanıyorsunuz. Beraber birlikte olun, HDP de yandaşınız olsun. Varsa çözüm, millete anlatın." dedi.
 • 07:43Çözüm Sürecinde PKK'lılar Çekilmedi, Şehirlere İndiÇözüm Sürecinde PKK'lılar Çekilmedi, Şehirlere İndiİstihbarat raporları terör örgütü PKK'nın çözüm süreci boyunca hazırlık sürecinde olduğunu ortaya koyuyor. Terör örgütü, bu süreçte şehir yapılanmasına hız verdi.
 • 15:0425 Günde 16 Şehit Verdik! İşte Gün Gün PKK'nın Hain Saldırıları25 Günde 16 Şehit Verdik! İşte Gün Gün PKK'nın Hain SaldırılarıPKK saldırılarıyla 25 günde 16 güvenlik görevlisi şehit oldu, 4 vatandaş hayatını kaybetti, 43 kişi yaralandı. İşte temmuz ayında PKK'nın hain saldırılarının kronolojisi.
 • 16:09Siirt'te 9 Kişi YakalandıTerör örgütüne üye, yardım ve yataklık yaptığı gerekçesiyle Siirt geneli yapılan eş zamanlı operasyonda 9 kişi yakalandı.
 • 15:54BBP'li Çayır: Çözüm Süreci Altında Ülkemizin Başına Çorap ÖrdülerBBP'li Çayır: Çözüm Süreci Altında Ülkemizin Başına Çorap ÖrdülerBBP Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır, ülkeyi yönetenlerin 'çözüm süreci' adı altında ülkenin başına çorap ördüğünü söyledi.
 • 15:52Demirtaş: Demirtaş: "İki Çatışan Tarafın da Elini Tetikten Çekmesi Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:30Demirtaş: Demirtaş: "Amaç Partiyi Kapatmaktan Çok Hazine Yardımından Muaf Bırakmak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kürsüye gelmesi ve açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:13Demirtaş: Demirtaş: "Bu Ülke Hepimizin Vatanı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kürsüye gelmesi ve açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 15:09Demirtaş: Demirtaş: "Biz Seçimden Korkmuş, Kaçmış Bir Parti Değiliz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın açıklamaları HDP Parti Meclisi Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: -"Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır"- "Bizler PM olarak, il ve ilçe yönetimlerimizle ev ev, köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız. 'Bu savaş bizlerin savaşı değil' diyeceğiz"-"Yeni Cumhurbaşkanının danışmanı yapılan eski Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu, onun bürosunda, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında değil, onun özel hukuk bürosunda parti kapatma hazırlığı yapılıyor şu anda.
 • 14:52Demirtaş: Kendisinin Durumuyla İlgili Bir Bilgim YokHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin genel merkez binasındaki Parti Meclisi toplantısında açılış konuşması yaptı.
 • 13:50Hdp Parti Meclisi ToplantısıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Eğer seçimse biz seçimden korkmuş, kaçmış bir parti değiliz. İster bu ay, ister önümüzdeki ay, ister kasımda erken bir seçime HDP hazırdır" dedi.
 • 13:04Demirtaş: "Ağabeyim Işid'e Karşı Bedelli Askerlik Yapmıyor"Halkların Demokratik Partisi(HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, PKK’ye yönelik operasyonlarda ağabeyinin de yaralandığı haberlerine cevap vererek, "Haberi teyit ettiğimize dair bir bilgi yok. Doğru olma şansı da yok, çünkü ağabeyim Kandil’de değil. Kendisinin durumu ile bilgim yok. IŞİD’e karşı bedellik askerlik yapmıyor, halkının onuru için direniyor" dedi.
 • 12:21Demirtaş: Bilal'e Karşılık Hilal Takasıyla Bir Savaş Koalisyonu KurdularDemirtaş: Bilal'e Karşılık Hilal Takasıyla Bir Savaş Koalisyonu KurdularHalkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, şu anda oyalamaya dayalı bir koalisyon görüşmelerinin sürdüğünü söyleyerek, “Asıl savaş koalisyonu kurulmuş durumda zaten. Onu biliyorsunuz. Bilal’e karşılık hilal takasıyla bir savaş koalisyonu kurdular ve ‘ülkeyi kan revan içinde seçime götürürsek hep birlikte kazanırız’ diye hesap yapıyorlar.
 • 23:16Elazığ'da Kck Operasyonunda 4 Kişi TutuklandıElazığ’da geçtiğimiz günlerde KCK üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişi bu gün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 22:58Elazığ'da Kck Operasyonuna 4 TutuklamaElazığ’da terör örgütü KCK’ya yönelik yapılan operasyonda BDP eski İl Başkanı T.Ç.’nin de aralarında bulunduğu 4 kişi tutuklandı.
 • 22:42Ağrı'da Öldürülen Teröristlerin Cenazesi Hastaneye GeterildiAğrı'da Öldürülen Teröristlerin Cenazesi Hastaneye GeterildiAğrı’da öldürülen üç teröristin cenazeleri otopsi için devlet hastanesine getirildi.
 • 21:19Ağrı'da 3 Terörist ÖldürüldüAğrı'da 3 Terörist ÖldürüldüAğrı’da özel harekat timlerinin bir grup teröristle girdiği çatışmada 3 terör örgütü PKK üyesi öldürüldü.
 • 21:14Ağrı'da 3 PKK'lı Terörist Öldürüldü (2)Valilikten AÇIKLAMA Ağrı'da düzenlenen PKK operasyonu ile ilgili Valilik tarafından açıklama yapıldı.
 • 20:59Ağrı'da 3 Teröristin Ölü Ele GeçirilmesiAğrı Valiliğince, 3 teröristin silah ve mühimmatlarıyla ölü ele geçirildiği bildirildi.
 • 20:253 Terörist Ölü Ele Geçirildi3 Terörist Ölü Ele GeçirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Olay yerinden detay- Olay yerindeki güvenlik güçlerinden detay- Olay yerine gelen ambulanslardan detay Ağrı'da 3 terörist ölü ele geçirildi Ağrı'da eve düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada PKK/KCK üyesi 3 terörist ölü ele geçirildi.
 • 19:39Elazığ'daki Terör Örgütü OperasyonuElazığ'da terör örgütü PKK/KCK yapılanmalarına yönelik düzenlenen operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 7 kişiden aralarında eski BDP il Başkanı Turan Çelik'in de bulunduğu 4'ü tutuklandı.
 • 19:14BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal'dan Demirtaş'a Sert EleştiriBBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal'dan Demirtaş'a Sert EleştiriPartisinin Şanlıurfa İl Başkanlığı’nı ziyaret eden BBP Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a sert eleştirilerde bulundu.
 • 19:08Elazığ'da Eski BDP ile Dbp İl Başkanları TutuklandıElazığ'da Eski BDP ile Dbp İl Başkanları TutuklandıElazığ'da eski BDP ile DBP il başkanları tutuklandı Elazığ'da, KCK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 7 kişi Adliyeye sevk edilirken, aralarında kapatılan BDP ile onun yerine kurulan DBP eski il başkanlarının bulunduğu 4 kişi tutuklandı, 3 kişi serbest bırakıldı.
 • 18:56Şanlıurfa'da Terör Örgütü OperasyonuSuruç ilçesinde terör örgütü PKK/KCK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik operasyonun ardından adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı.
 • 18:49Suruç'ta Gözaltına Alınan 8 PKK Yandaşından 4'ü TutuklandıSuruç'ta Gözaltına Alınan 8 PKK Yandaşından 4'ü TutuklandıŞanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yol kapatarak eylem yapan, bir şirkete ait kamyonu ateşe veren PKK yandaşlarına yönelik Jandarma tarafından gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 4’ü tutuklandı.
 • 18:40Elazığ'da Eski BDP ile Dbp İl Başkanları TutuklandıElazığ'da Eski BDP ile Dbp İl Başkanları TutuklandıElazığ'da, KCK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınan 7 kişi Adliyeye sevk edilirken, aralarında kapatılan BDP ile onun yerine kurulan DBP eski il başkanlarının bulunduğu 4 kişi tutuklandı, 3 kişi serbest bırakıldı.
 • 18:27Ağrı'da 1 Terörist Teslim OlduAğrı'da 1 Terörist Teslim OlduAğrı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kent merkezinde bir eve düzenlediği operasyonda da silah ve mühimmat ele geçirildi.
 • 18:14Ağrı'da 3 Terörist Ölü Ele GeçirildiAğrı'da eve düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada PKK/KCK üyesi 3 terörist ölü ele geçirildi.
 • 17:49Suruç'ta Araç Yakan Ydg-H Üyesi 4 Kişi TutuklandıŞanlıurfa’nın Suruç ilçesinde araç yakan YDG-H üyesi 4 kişi tutuklandı.
 • 17:22Ülkenin Yangın Yerine Gelmesinin Birinci Müsebbibi Akp, İkincisi Hdp'Ülkenin Yangın Yerine Gelmesinin Birinci Müsebbibi Akp, İkincisi Hdp'Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kartal Kaptan, ülkede uzun bir aradan sonra tekrar her gün şehit haberlerinin gelmesinin, ülkenin yangın yerine dönmesinin birinci müsebbibinin AK Parti, ikinci müsebbibinin ise HDP olduğunu söyledi.
 • 16:25Bir Terörist Teslim OlduAğrı'da bir terörist Tendürek kırsal alanından şehre gelerek kendiliğinde güvenlik güçlerine teslim oldu.
 • 15:08Güroymak'ta Polis Merkezine Yapılan Roketli SaldırıGüroymak'ta polis merkezine düzenlenen roketatarlı terör saldırısının ardından gerçekleştirilen operasyonda, ağır makineli silah, 100 mermi, patlayıcı düzeneği ile bu düzeneğe ait 100 metrelik kablo ele geçirildi.
 • 14:18Teröre Karşı Sivil İnisiyatif" ProgramıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Bizler, Ankara'da Türkiye'nin geleceğinin ağır sorumluluğunu üzerinde taşımış devlet adamları olarak, böyle bir saldırı karşısında tereddüt etseydik, böyle bir saldırı karşısında 'bekle gör' diyerek zamana oynasaydık, böyle bir saldırı karşısında 'şimdi hükümet kurmakla görevliyiz, geçici hükümetiz' deyip konuyu erteleseydik, emin olunuz bugünlerde Türkiye tam bir kaosa sürüklenmiş, sizlerin helal rızk için yürüttüğünüz ekonomik faaliyetlerin tümü ile ilgili olarak bir karamsarlık, ümitsizlik hali doğmuştu" dedi.
 • 14:14Bitlis'teki Saldırının ArdındanBitlis'teki Saldırının ArdındanBitlis’in Güroymak ilçesindekei polis merkezi amirliğine yapılan saldırının ardından kaçan PKK üyelerinden en az 2’sinin yaralı olduğu değerlendirilirken, bu şahıslara ait silah ele geçirildi.
 • 14:09Ağrı'da 1 Terörist Teslim OlduAğrı'da 1 Terörist Teslim OlduAğrı Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kent merkezinde bir eve düzenlediği operasyonda da silah ve mühimmat ele geçirildi.
 • 14:06Başbakan Davutoğlu'dan 'Operasyonların Erken Seçim İçin Yapıldığı' İddialarına CevapBaşbakan Ahmet Davutoğlu, operasyonların erken seçim için yapıldığı iddialarına cevap vererek, "Bazıları, sanki bütün yaşananların arka planını bilmiyormuş gibi hükümetimizi bir erken seçim için bu operasyonları yapmakla suçluyorlar.
 • 13:51Ağrı'da Silah ve Mühimmat Ele GeçirildiAğrı'da, bir el bombası, 8 el yapımı patlayıcı madde, bir tabanca, çeşitli ebatlarda şarjör ve fişek ele geçirildi.
 • 13:44Ağrı'da Patlayıcı Madde Ele GeçirildiAğrı’da düzenlenen operasyonda, çok sayıda patlayıcı madde ele geçirildi.
 • 13:44PKK'dan Kaçan Bir Kişi Teslim OlduAğrı’da, terör örgütü PKK’dan kaçan bir kişi güvenlik güçlerine teslim oldu.
 • 13:42Davutoğlu: Deaş,pkk ve Dhkp-C'ye Karşı Eş Zamanlı Operasyon BaşlatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin üç ayaklı bir saldırı ile karşı karşıya kaldığını, DEAŞ, PKK ve DHKP-C’nin hedefinin Türkiye’nin demokrasisi, kamu düzeni, uluslararası itibar ve ekonomik geleceği olduğunu açıkladı.
 • 10:19Gaziantep'te PKK ve Kck Operasyonunda 16 Kişi TutuklandıGaziantep’te 21 kişinin gözaltına alınıp, 18 kişinin adliyeye sevk edildiği PKK ve KCK operasyonunda 16 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 09:08MHP Milletvekili Kilci'den Bir Önerge de İçişleri BakanlığınaMHP Milletvekili Kilci'den Bir Önerge de İçişleri BakanlığınaMHP Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, 2 polis memurunun Ceylanpınar'da şehit edilmesine ilişkin TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
 • 23:55Gaziantep'te Yol Kapatan Gruba MüdahaleGaziantep'te Yol Kapatan Gruba MüdahaleGaziantep'te yol kapatan gruba müdahale Metin Faruk TAMER/ GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP'te terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik operasyonda 16 kişinin tutuklanmasını protesto ederek polise taş, molotof kokteyli ve havai fişek atan gruba biber gazı ve basınçlı suyla müdahale edildi.
 • 23:51Gaziantep'te Yol Kapatan Gruba MüdahaleGaziantep'te Yol Kapatan Gruba MüdahaleGaziantep'te terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya yönelik operasyonda 16 kişinin tutuklanmasını protesto ederek polise taş, molotof kokteyli ve havai fişek atan gruba biber gazı ve basınçlı suyla müdahale edildi.
 • 23:20Güneydoğu'da Terörist SaldırılarGüneydoğu'da Terörist SaldırılarŞırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarının Dağkonak Jandarma Karakolu üst bölgesine uzun namlulu silahlarla saldırması sonucu 2 asker yaralandı.
 • 18:30Şahin: Şahin: "Terörü Bitirmeye Kararlıyız"Son günlerde artan terör olaylarının vatandaşlar arasında korku salmayı hedeflediğini söyleyen AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, buna asla izin verilmeyeceğini, hükümetin terörü bitirmek için kararlı mücadeleye devam edeceğini belirtti.
 • 16:52MHP Milletvekili Kilci, Şehit Eilen Polisler İçin Önerge VirdiMhp Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde şehit edilen 2 polis memuruyla ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
 • 16:37Demirel: Demirel: "Erdoğan Erken Seçim Hesaplarıyla Ülkeyi Savaşa Sürükledi"HDP Diyarbakır Milletvekili Çağlar Demirel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kurmaylarının erken seçim hesapları ile Türkiye'yi savaşa sürüklediğini iddia etti.
 • 15:07Manisa'daki Terör Örgütü OperasyonuManisa'da terör örgütü PKK/KCK'nın gençlik yapılanması YDG/H'ye yönelik operasyonda gözaltına alınan 7 zanlı, serbest bırakıldı.
 • 15:04MHP'li Vural'dan Genel Kurul AçıklamasıMHP'li Vural'dan Genel Kurul AçıklamasıMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Aslında olağanüstü toplantı çağrısını yapan HDP’ydi. Olağanüstü toplantı çağrısını 80 milletvekili ile gerçekleştiremeyen HDP’nin talebi CHP’nin imzalarıyla TBMM’ye geldi ve CHP, HDP’nin talebine koltuk değnekliği yapmak suretiyle parlamentoyu olağanüstü toplantıya çağırdılar" dedi.