10:3900
SON DAKİKA KCK HABERLERİ

Son Dakika Kck Haberleri

 

  Destici: Saray Yeniden Başbakanlığa Dönüştürülmelidir

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Destici'den 'Bedelli Askerlik' Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici'den "Bedelli Askerlik" Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Çözüm sürecinde yapılan müzakereler kapsamında bedelli askerlik yumuşatılacak" dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Karayılan: AKP Seçimlere Kadar Zaman Kazanmak İstiyor

  KCK yöneticilerinden Murat Karayılan, AKP hükümetinin seçimlere kadar zaman kazanmak istediğini belirterek, mevcut sertlik politikasının taktik olduğunu söyledi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cizre'de 'Öcalan'a Özgürlük' Yürüyüşüne Polis Müdahale Etti

  Cizre'de 'Öcalan'a Özgürlük' Yürüyüşüne Polis Müdahale Etti

  Şırnak’ın Cizre ilçesinde ’Öcalan’a özgürlük’ sloganı ile düzenlenen yürüyüşe polis, izinsiz olduğu gerekçesiyle müdahale etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  MHP İl Başkanı Demirkaya: Doğuda Güvenlik Güçlerinin Elleri Kolları Bağlı

  MHP Malatya İl Başkanı Hacı Memet Demirkaya, ülkenin doğusunda devletin varlığının en alt seviyeye kadar düştüğünü, güvenlik güçlerinin ellerinin bağlandığını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Kck'lı Karasu: Silah Bırakılacak Haberleri Akla Seçim Taktiğini Getiriyor

  KCK’nın yöneticilerin Mustafa Karasu, PKK’nın ‘baharda silah bırakacak ve Türkiye’yi terk edecek’ haberlerini değerlendirdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Doğu ve Güneydoğu Yerel Medyasına İlişkin Rapor

  Anadolu Yayın Platformu Başkanı Burhan: "Bölgedeki şantiyelerin yakılmasına ses çıkartılmaması, vergi adı altında esnaftan haraç toplanması sürecine, maalesef yerel medyaya baskı süreci de eklenmiştir" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Akdoğan - Paralel Yapı

  Akdoğan - Paralel Yapı

  Akdoğan, AA Editör Masası'na konuk oldu-Başbakan Vekili Akdoğan: "(Paralel yapılanmalar) Bu tür illegal yapılanmalar, demokrasiye kasteden, milletin iradesine musallat olan, bir şekilde siyaset mühendisliğine soyunan yapılar, bunun rengi ne olursa olsun ister ideolojik olsun, ister din kisvesi altında olsun, ister etnik bir görünümde olsun, bunların hiçbirine müsamaha göstermeyiz"-"Bu sadece hükümetin verdiği bir kavga değildir, devletin verdiği bir mücadeledir, hukuk mücadelesidir. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  20 Ayda 448 PKK'lı Teslim Oldu

  Şırnak il ve ilçelerinde 20 ayda toplam 448 PKK'lı teslim oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bütçe Görüşmelerinde 'Kürdistan' Tartışması

  Bütçe Görüşmelerinde "Kürdistan" Tartışması

  MHP'li Günal: "Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yok, olmayacak da... Kim Kürdistan var diyorsa hepsi terristtir" HDP'li Kaplan: "21. yüzyılda Kürt ve Kürdistan'ı inkar etmek, kafayı kuma gömmektir" (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kürt Ulusal Kongresi İçin Çalışmalara Yeniden Başlandı

  Kürt Ulusal Kongresi İçin Çalışmalara Yeniden Başlandı

  Abdullah Öcalan'ın yapılmasını istediği, ancak bir türlü yapılamayan Kürt Ulusal Kongresi'nin hazırlık çalışmalarına yeniden başlandığı belirtildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bütçe Görüşmelerinde 'Kürdistan' Tartışması

  Bütçe Görüşmelerinde "Kürdistan" Tartışması

  Bütçe görüşmelerinde "Kürdistan" tartışması- MHP'li Günal: "Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yok, olmayacak da... Kim Kürdistan var diyorsa hepsi teröristtir"- HDP'li Kaplan: "21. yüzyılda Kürt ve Kürdistan'ı inkar etmek, kafayı kuma gömmektir"TBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda İçişleri Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçe görüşmelerinde "Kürdistan" tartışması yaşandı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Ak Partili İçten'den PKK Açıklaması

  Ak Partili İçten'den PKK Açıklaması

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, çözüm süreci ile birlikte PKK’nın ve HDP’nin elindeki argümanların kalmadığını belirterek, "PKK, KCK, HDP artık şunları diyemiyorlar; ’ey Kürtler bakın Türk devleti sizi öldürüyor, ey Kürtler bakın ana dilinizi konuşamıyorsunuz, ey Kürtler bakın köyünüze gidemiyorsun.’ Şimdi tam tersine döndü. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'li İçten'den İlim Yayma Cemiyeti'ne Ziyaret

  AK Parti'li İçten'den İlim Yayma Cemiyeti'ne Ziyaret

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, İlim Yayma Cemiyeti’ni Ankara Yenimahalle Şubesi’ne misafir oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hesa'nın Raporunda MİT Kanunu İçin 'Faili Meçhul' Vurgusu

  Hukuk, Etik ve Siyaset Araştırmaları (HESA) Yeni Milli İstihbarat Teşkilatı Kanunu ve Türkiye’de Değişimin Yönü raporu hazırladı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu

  Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu

  Şırnak'ın Uludere ilçesinde terör örgütü PKK'dan kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Şırnak'ta 1 PKK'lı Teslim Oldu

  Şırnak'ta 1 PKK'lı Teslim Oldu

  Şırnak'ın Uludere ilçesinde örgütten kaçan 1 PKK'lı, güvenlik güçlerine teslim oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  BBP Genel Başkanı Destici

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de: - "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir"ESKİŞEHİR (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milletinin sabrını sınamaya kalkmayın. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de Açıklaması

  "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yalçın Akdoğan: Kck, Terör Örgütünün Uzantıları Hepsi Paralel Yapıdır

  Yalçın Akdoğan: Kck, Terör Örgütünün Uzantıları Hepsi Paralel Yapıdır

  AK Parti Maltepe 5.Olagan Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, PKK’ ve KCK'ya yönelik sert eleştirilerde bulunarak Kobani olaylarının bir strateji olduğunu öne sürdü. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Maltepe İlçe Kongresi

  AK Parti Maltepe İlçe Kongresi

  Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1) "Bu seçimler (2015 seçimleri) yeni Türkiye'nin inşası için bir milattır. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu

  Güçlükonak ilçesinde terör örgütü PKK'dan kaçan bir terörist teslim oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Baro Başkanları Muş'ta Toplandı

  Baro Başkanları Muş'ta Toplandı

  Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Baro başkanları, Muş’ta düzenlenen bir toplantıda bir araya geldi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  'Bu Bir Zihniyettir, Bir Yöntemdir'

  "Bu Bir Zihniyettir, Bir Yöntemdir"

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Kızılcahamam İlçe Kongresine katıldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • 'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar

  'Biz Osmanlıyız' Deyip Saldırdılar Geçtiğimiz haftalarda İsrail'in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa'ya baskın yapması görüntülerine Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.

 • Kara Kış Kapıda!

  Kara Kış Kapıda! Yurt genelinde hava sıcaklıkları aniden düştü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor.

 • Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi

  Tuba'dan Sonra Bergüzar'da Makyajsız Görüntülendi Korel, geçtiğimiz günlerde makyajsız fotoğrafıyla çok beğenilen Tuba Büyüküstün'e, doğal ve makyajsız hali ile nispet yaptı.

[Hata Bildir]
23.11.2014 10:39:08. #1.12#