SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

 • 16:19 CHP TBMM Grup Toplantısı'nda Atılan Sloganlar Sakarya'da Milli Birlik ve Düşünce Derneği üyesi bir grup, 24 Mayıs'taki CHP TBMM Grup Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti üyelerine yönelik hakaret içeren sloganlara ilişkin suç duyurusunda bulundu.
 • 15:05 Milli Birlik ve Düşünce Derneği'nden CHP ve Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu Milli Birlik ve Düşünce Derneği'nden CHP ve Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu Milli Birlik ve Düşünce Derneği İl ve Serdivan İlçe Yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 10:53 Zarrab'ı Tutuklatan Savcı Kılıçdaroğlu İçin Fezleke Hazırlatan Dosyaları Delil Yaptı Zarrab'ı Tutuklatan Savcı Kılıçdaroğlu İçin Fezleke Hazırlatan Dosyaları Delil Yaptı Savcı Bharara, 4 eski bakan hakkındaki rüşvet ve yolsuzluk dosyalarını Sarraf davasında delil yaptı. O dosyaları okuyan Kemal Kılıçdaroğlu hakkında fezleke hazırlanmıştı.
 • 22:33 Kılıçdaroğlu: 'Fiskobirlik Eski Görkemli Günlerine Kavuşturulabilmeli' - Ordu Kılıçdaroğlu: 'Fiskobirlik Eski Görkemli Günlerine Kavuşturulabilmeli' - Ordu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, parti teşkilatı ile bir araya gelmesi Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "FİSKOBİRLİK yasası da tepeden tırnağa yeniden yapılmalı, fındık kanunu ile beraber ele alınmalı. FİSKOBİRLİK eski görkemli günlerine kavuşturulabilmeli" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "FİSKOBİRLİK yasası da tepeden tırnağa yeniden yapılmalı, fındık kanunu ile beraber ele alınmalı. FİSKOBİRLİK eski görkemli günlerine kavuşturulabilmeli." dedi.
 • 22:24 Kılıçdaroğlu, İhsan Kalkavan'ı Evinde Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, İhsan Kalkavan'ı Evinde Ziyaret Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski CHP Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan'ın evinden çıkışı Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmesi Küçük bir kızı elinden öpmesi Küçük bir kız çocuğuyla aracında fotoğraf çektirmesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Samsun'da Kılıçdaroğlu, eski CHP Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan'ı evinde ziyaret etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen yıl Galatasaray, Mersin İdmanyurdu maçı sonrasında kalp krizi geçiren hakem Mete Kalkavan'ın babası eski CHP Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan'ı evinde ziyaret etti.
 • 22:04 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Samsun'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçen yıl Galatasaray, Mersin İdmanyurdu maçı sonrasında kalp krizi geçiren hakem Mete Kalkavan'ın babası eski CHP Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan'ı evinde ziyaret etti.
 • 21:50 Ordu - Kılıçdaroğlu Eski Samsun Milletvekili Kalkavan'ı Ziyaret Etti Ordu - Kılıçdaroğlu Eski Samsun Milletvekili Kalkavan'ı Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu: Bütün pislikler ortaya çıkacak Türkiye'nin kirli çamaşırlarını Amerika mı yıkayacak?
 • 21:27 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık Kanunu Yetersiz (4) CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık Kanunu Yetersiz (4) Kılıçdaroğlu ESKİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ KALKAVAN'I ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu'daki bir otelde partililerle birlikte akşam yemeğinde bir araya geldi.
 • 21:08 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "FİSKOBİRLİK yasası da tepeden tırnağa yeniden yapılmalı, fındık kanunu ile beraber ele alınmalı. FİSKOBİRLİK eski görkemli günlerine kavuşturulabilmeli." dedi.
 • 20:00 AK Parti'li Külünk'ten CHP'ye Suç Duyurusu AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, 24 Mayıs'ta CHP'nin TBMM Grup Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti yönetici ve mensuplarını hedef alan sloganlara ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve slogan atan bir grup CHP'li hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 19:07 Kılıçdaroğlu, Fındık Bahçesinde Tırpanla Ot Biçti (1) Kılıçdaroğlu, Fındık Bahçesinde Tırpanla Ot Biçti (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Kemal KIlıçdaroğlu'nun ot biçmesi ve fındık ağaçlarını incelemesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ordu'da Kılıçdaroğlu, fındık bahçesinde tırpanla ot biçti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yöresel kıyafetler giyerek bir fındık bahçesinde tırpan ile ot biçti.
 • 19:01 Ordu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık Kanunu Yetersiz Ordu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık Kanunu Yetersiz CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık kanunu yetersizHakan AKGÜN- Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ordu'da yaptığı açıklamada fındık bahçelerini yaşlandığını belirterek, "Bunların mutlaka yenilenmesi lazım ama yenileme sürecinde üreticinin bir kaybı olmaması için de özel bir desteğe ihtiyaç var. Fındıkta katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesi gerekiyor.
 • 18:54 Kılıçdaroğlu, Fındık Bahçesinde Tırpanla Ot Biçti (2) Kılıçdaroğlu, Fındık Bahçesinde Tırpanla Ot Biçti (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlarla sohbet etmesi Kılıçdaroğlu'nun fındık bahçesinde ot biçmesi Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlarla fotoğraf çekilmesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ordu'da Kılıçdaroğlu, fındık bahçesinde tırpanla ot biçti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yöresel kıyafetler giyerek bir fındık bahçesinde tırpan ile ot biçti.
 • 18:42 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu hiç kimse unutmasın, bundan sonra terörü önleme konusunda önlerinde hiçbir mazeret yok, bitir kardeşim terörü, ne istediysen oldu, ne istediysen verdik, gelen her şehidin vebali senin boynunadır artık." dedi.
 • 18:30 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Fındık Kanunu Yetersiz (2) "namusumuzla ADAM GİBİ ÇALIŞTIK"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Ordu'da düzenlediği 'Fındık Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, milletvekili dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili düzenlemeye değindi.
 • 18:22 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ordu'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yöresel kıyafetler giyerek bir fındık bahçesinde tırpan ile ot biçti.
 • 18:05 Kılıçdaroğlu Tırpan Salladı Kılıçdaroğlu Tırpan Salladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Ordu teşkilatı tarafından düzenlenen Fındık Çalıştayı'nın ardından fındık bahçesinde tırpan salladı.
 • 17:46 Ordu - Kılıçdaroğlu Tırpanla Ot Biçti Ordu - Kılıçdaroğlu Tırpanla Ot Biçti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Ordu Akçatepe Mahallesinde bahçesindeki otları temizleyen çiftçi ile sohbet edip, tırpan atmasına yardımcı oldu.
 • 17:21 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Demokrasi İçin Hakimin Karşısına Çıkacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dokunulmazlığın kaldırılmasıyla ilgili, "Aslan gibi gideceğiz, hakimin karşısına oturacağız. Ülkede başta hakim, herkese demokrasi dersini vereceğiz" dedi.
 • 17:05 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Bu Ülkeyi Yönetenler Terör Örgütüne Yardım Yapmışlardır" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması ORDU - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Durugöl Spor Salonu'nda düzenlenen Fındık Çalıştayı'nda konuştu.
 • 16:56 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Fındık Ar-Ge'si Oluşturulmalı" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “1462 yılından bu yana fındıkla ilgili sorunumuz devam ediyor.
 • 16:53 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Bizim Kanımızı Dökmeden Türkiye Cumhuriyeti'nin Rejimini Değiştiremezsiniz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması Kemal Kılıçdaroğlu'nun salondan ayrılması ORDU - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Durugöl Spor Salonu'nda düzenlenen Fındık Çalıştayı'nda konuştu.
 • 15:41 CHP'den Eski Ak Partili Yöneticinin Kılıçdaroğlu'na Küfür Etmesine Tepki CHP'den Eski Ak Partili Yöneticinin Kılıçdaroğlu'na Küfür Etmesine Tepki Kocaeli'nin Başiskele İlçesi'nde Ak Parti'nin eski ilçe yöneticilerinden Hilmi Yücel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sosyal medyadaki hesabından küfür etti.
 • 15:30 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ordu'da Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Fındık bu bölge için stratejik bir ürün. Çok sayıda aile ile çok sayıda kişi ana gelir kaynağı olarak fındıkla geçiniyor.
 • 14:52 CHP TBMM Grup Toplantısı'nda Atılan Slogan CHP Grup Başkanvekilleri, partilerinin TBMM Grup Toplantısı'nda atılan sloganlara ilişkin, "AKP aleyhine atılan en sert sloganları bile susturan Genel Başkan'ımız, atılan bu sloganı da eliyle durdurmuş ve buna müsaade etmemiştir.
 • 14:12 CHP'den Küfür Savunması: Slogan Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Yönelik CHP'den Küfür Savunması: Slogan Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Yönelik CHP Grup Başkanvekilleri, Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup toplantısında atılan sloganı durdurduğunu ve sloganın Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı hedeflediğini söyledi.
 • 14:01 CHP'den Küfür Savunması: Atılan Slogan Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Yönelik CHP Grup Başkanvekilleri Levent Gök, Özgür Özel ve Engin Altay, CHP grup toplantısında edilen küfürlerle ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 12:55 Dokunulmazlıkların Kaldırılmasıyla İlgili Anayasa Değişikliği CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla ilgili Anayasa değişikliğinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması için Anayasa Mahkemesine başvuruda bulundu.
 • 11:45 CHP Grup Toplantısı'ndaki Sloganlara Soruşturma CHP Grup Toplantısı'ndaki Sloganlara Soruşturma Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, CHP'nin 24 Mayıs'taki TBMM Grup Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren sloganlara ilişkin soruşturma başlatıldı.
 • 00:51 Kayseri Eski Bakan Elitaş, Ahi Kaftanı Giydi, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi Kayseri Eski Bakan Elitaş, Ahi Kaftanı Giydi, Kılıçdaroğlu'nu Eleştirdi Eski Bakan Elitaş, Ahi kaftanı giydi, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdiEski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, 'Yılın Ahisi' seçildiği memleketi Kayseri'de kaftan giydi ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Başkanlık sistemini kan dökmeden getiremezsiniz" sözlerini eleştirdi.
 • 00:04 Gündem Özeti / 26 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelecek, "Fındık Çalıştayı"na katılacak, partililerle akşam yemeğinde buluşacak.
 • 17:14 CHP Myk Toplantısı CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
 • 17:05 Kılıçdaroğlu'nu Protesto Eden Heykeltraşın İddiaları İzmir'in Karabağlar İlçe Belediyesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Antalya Havalimanı'nda "Benim hayatımı mahvettiniz" diye tepki gösteren heykeltraş Ragıp Çiçen'in iddialarına ilişkin, "İşin bedelinin tamamı ödenmiş olup, belediyemizce yapılan hak ediş ödemeleri esnasında ve kesin kabul işlemi yapıldıktan sonra, ihale mevzuatı gereğince ve şirketin süresi içerisinde herhangi bir itirazı olmamıştır.
 • 16:23 AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Haftalık Basın Toplantısı AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, haftalık basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi.
 • 15:00 Ak Partili Turan: "Chp Dokunulmazlıkların Kaldırılmasından Korkuyor" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinde CHP’nin tutarsız bir tavır sergilediğini belirterek, dokunulmazlıkların kaldırılmasından korkan CHP’nin HDP’ye Anayasa Mahkemesi’ne bireysel başvuru yolunu işaret ederek tutarsızlığını sürdürdüğünü söyledi.
 • 14:25 CHP'ye Tepki, Cumhurbaşkanına Destek İçin Kan Verdiler CHP'ye Tepki, Cumhurbaşkanına Destek İçin Kan Verdiler Burdur’un Bucak ilçesi Belediye Başkanı ve AK Parti Bucak İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ’Başkanlık ve anayasa değişikliği ancak kanlı olur’ sözlerine tepki olarak kan bağışında bulundu.
 • 14:02 Kılıçdaroğlu'nun Dokunulmazlık Dosyası Meclis'te Kılıçdaroğlu'nun Dokunulmazlık Dosyası Meclis'te Aralarında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun da olduğu bazı milletvekillerine ait 15 dosya, TBMM Başkanlığına sunuldu. Karma Komisyondaki dosya sayısı 682'ye ulaştı
 • 12:45 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "partili cumhurbaşkanı" tartışmalarına ilişkin, "Bir dayatma mantığı içinde 'benim düşüncelerimi ancak kabul edersiniz, etmezseniz ben size gösteririm' diyor.
 • 12:34 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Ön Seçim Talebine Sıcak Baktı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Ön Seçim Talebine Sıcak Baktı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Örgütü, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek Ödemiş’te çiftçilerin sorunlarıyla ilgili bir dosya sundu.
 • 11:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Grubundaki Hakarete Suç Duyurusu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP Grubundaki Hakarete Suç Duyurusu Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin dünkü TBMM Grup Toplantısı'nda, kendisine hakaret ettikleri gerekçesiyle, bir grup CHP'li hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 11:11 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP'li bazı milletvekilleriyle ilgili iddialara ilişkin, "TBMM üyesi olacaksınız, askere polise kurşun sıkan birinin taziyesine gideceksiniz bu doğru değil. Hele hele bir milletvekilinin aracında silah var, terör örgütü üyelerine silah götürüyor, bu asla doğru değil. Böyle bir kişinin parlamentoda olması doğru da değildir.
 • 10:49 Kılıçdaroğlu: TOMA'larınızla Silahlarınızla Çıkıp Bizi Öldüreceksiniz! Kılıçdaroğlu: TOMA'larınızla Silahlarınızla Çıkıp Bizi Öldüreceksiniz! Kılıçdaroğlu, başkanlık sistemine ilişkin yaptığı ve Ankara'da kıyamet koparan "Kan dökmeden getiremezsiniz" sözlerine açıklık getirdi: Biz sokaklara çıkacağız, siz de bizi öldürmeye çalışacaksınız.
 • 18:53 Gökçek'in Kabine Değerlendirmesi Gökçek'in Kabine Değerlendirmesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, açıklanan 65’inci Hükümet ile ilgili olarak, “Mükemmel bir kabine tablosu ortaya çıktı” dedi.
 • 17:27 CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP'de fezlekesi en fazla olan benim. Bizim de dokunulmazlığımız kalktı.
 • 17:21 Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Demokrasi İçin Bedel Ödeyeceğiz" - Tbmm GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
 • 16:47 Kılıçdaroğlu'ndan Binali Yıldırım'a Çağrı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sayın Binali Yıldırım’a çok açık bir çağrı yapıyorum.
 • 16:05 Kılıçdaroğlu'ndan 'Yumurtalı Saldırıya' İlişkin Açıklama Kılıçdaroğlu'ndan 'Yumurtalı Saldırıya' İlişkin Açıklama CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde kendisine yönelik yumurtalı saldırıya ilişkin şöyle dedi: "Şehit cenazesini istismar edenler, ibadet mekanını istismar eden, namaza ve inanca saygı göstermeyen bir hareketi benim affetmem mümkün değil. Sen oraya ’ben Kılıçdaroğlu’na yumurtayı nasıl atarım’ diye geliyorsun. Şehide ve şehidin cenazesine saygısızlık gösteriyorsun. Senin Müslüman olma anlayışını bile ben sorguluyorum.
 • 16:04 Kılıçdaroğlu: 8 Şehidimizin Olduğu Gün Kızıma Böyle Bir Düğün Yaptırsam Yer Gök İnler Kıyamet... "bizi HAPİSE ATMAZSANIZ NAMERTSİNİZ"Dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı: "Dokunulmazlık anlayışını doğru bulmuyoruz.
 • 15:58 CHP Balıkesir İl Başkanlığından Saldırıya Kınama CHP Balıkesir İl Başkanlığından Saldırıya Kınama CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan yumurtalı saldırıyı kınadı.
 • 15:55 CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde kendisine yönelik yumurtalı saldırıya ilişkin, "Şehit cenazesini, ibadet mekanını istismar eden, namaza ve inanca saygı göstermeyen bir hareketi benim affetmem mümkün değil. Sen oraya 'Ben Kılıçdaroğlu'na yumurtayı nasıl atarım' diye geliyorsun. Şehide ve cenazesine, inanca saygısızlık gösteriyorsun. Senin Müslüman olma anlayışını bile ben sorguluyorum.