SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

 • 16:10Kılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da Görevli Askerlere Bayram KartıKılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da Görevli Askerlere Bayram KartıChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PTT'nin TBMM kulisinde açtığı standı ziyaret ederek, Güneydoğu'da görev yapan askerlere Ramazan Bayramı için tebrik kartı yazdı.
 • 16:07Kılıçdaroğlu: Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Kılıçdaroğlu: Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...'atatürk'ün GENÇLİĞE HİTABESİ'Nİ OKUYAN O KIZIMIZIN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi'nde bulunan Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi 10'uncu sınıf öğrenicisi Begüm Özkan ve 2 arkadaşının, karne töreninde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni okudukları için disipline sevk edilmesini eleştirerek, "O öğretmenlere sesleniyorum.
 • 16:04Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye-israil Mutabakatına İlişkin AçıklamaKılıçdaroğlu'ndan Türkiye-israil Mutabakatına İlişkin AçıklamaCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye ile İsrail arasında imzalanan mutabakata ilişkin, "İsrail Gazze ablukasını korudu.
 • 16:02Kılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da Görevli Askerlere Bayram KartıKılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da Görevli Askerlere Bayram KartıKılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da görevli askerlere bayram kartıDHA Ankara - Kılıçdaroğlu'ndan Güneydoğu'da görevli askerlere bayram kartıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PTT'nin TBMM kulisinde açtığı standı ziyaret ederek, Güneydoğu'da görev yapan askerlere tebrik kartı yazdı.
 • 15:45Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "700 Şehitten Kim Kendisini Sorumlu Tutacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kemal Kılıçdaroğlu'nun salona girişi ve karşılanması Milletvekillerinden detaylar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısına katılarak konuşma yaptı.
 • 15:45CHP TBMM Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye-Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmesi yönünde atılan adımlarla ilgili, "Elbetteki bütün ülkelerle dost olmak zorundayız, barış içinde yaşamamız gerekir bu konuda hiçbir tereddütümüz yok ama ülkenin onurunu, gururunu koruyarak. Sen bu milletin onurunu ve gururunu ayaklar altına aldın.
 • 15:26CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 'Vatan Size Minnettar' Kampanyasına KatıldıCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PTT’nin düzenlediği ‘Vatan size minnettar’ kampanyası kapsamında tebrik kartı gönderdi.
 • 15:12Kılıçdaroğlu'ndan İsrail Anlaşmasına TepkiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsrail ile ilişkilerin normale dönmesi için varılan anlaşmayı "teslimiyet sözleşmesi" olarak yorumladı.
 • 15:00Kılıçdaroğlu'ndan Güvenlik Güçlerine TelgrafCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güvenlik güçlerine gönderdiği telgrafta, "Acısız, terörsüz, güzel bir dünya dileğiyle, ülkemizi koruyan sizlere şükran borçluyuz. Sizlerle gurur duyuyoruz.
 • 14:56Kılıçdaroğlu'ndan 'Rusya' AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e gönderdiği mektuba ilişkin, “Kremlin açıklıyor, ’Tayyip Erdoğan Putin’e mektup gönderdi Türkiye Cumhuriyeti adına özür diledi.
 • 14:52Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Kılıçdaroğlu; Putin'e mektup yazmayı biliyor Netanyahu'dan resmi yazılı bir özür mektupu isteyemiyor 2DHA ANKARA- Kılıçdaroğlu: Putin'e mektup yazmayı biliyor Netanyahu'dan resmi yazılı bir özür mektupu isteyemiyor (1)"Bunların dış politikası; önce aslan gibi kükreyeceksin yemeyince de kedi gibi miyavlayacaksın""Dış politikada, büyük lokma yutabilirsin ama büyük laf etmeyeceksin aksi takdirde tükürdüğünü yalatırlar""Onuru ve gururu ne zamandan beri Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı teröristler üzerinden tanımlamaya başladı.
 • 14:52Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Kılıçdaroğlu; Putin'e mektup yazmayı biliyor Netanyahu'dan resmi yazılı bir özür mektupu isteyemiyor 3DHA ANKARA- Kılıçdaroğlu: Putin'e mektup yazmayı biliyor Netanyahu'dan resmi yazılı bir özür mektupu isteyemiyor (1)"Bunların dış politikası; önce aslan gibi kükreyeceksin yemeyince de kedi gibi miyavlayacaksın""Dış politikada, büyük lokma yutabilirsin ama büyük laf etmeyeceksin aksi takdirde tükürdüğünü yalatırlar""Onuru ve gururu ne zamandan beri Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı teröristler üzerinden tanımlamaya başladı.
 • 14:411-Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...1-Kılıçdaroğlu; Putin'e Mektup Yazmayı Biliyor Netanyahu'dan Resmi Yazılı Bir Özür Mektupu...Dha ANKARA- Kılıçdaroğlu: Putin'e mektup yazmayı biliyor Netanyahu'dan resmi yazılı bir özür mektupu isteyemiyor (1)"Bunların dış politikası; önce aslan gibi kükreyeceksin yemeyince de kedi gibi miyavlayacaksın""Dış politikada, büyük lokma yutabilirsin ama büyük laf etmeyeceksin aksi takdirde tükürdüğünü yalatırlar""Onuru ve gururu ne zamandan beri Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı teröristler üzerinden tanımlamaya başladı.
 • 15:49Kılıçdaroğlu, Tarım Orman-İş Sendikası Üyeleriyle GörüştüKılıçdaroğlu, Tarım Orman-İş Sendikası Üyeleriyle GörüştüKılıçdaroğlu, Tarım Orman-İş Sendikası üyeleriyle görüştüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tarım Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Şükrü Durmuş ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.
 • 13:06CHP Hakkari'de 2 Bin 500 Aileye Yarım DağıttıCHP Hakkari'de 2 Bin 500 Aileye Yarım DağıttıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından gönderilen gıda paketleri ve bayram şekerleri Hakkari’de maddi durumu iyi olmayan 2 bin 500 aileye dağıtılmaya başlandı.
 • 10:39Chp, Hakkari'de Yoksul Ailelere Gıda Yardımında BulunduChp, Hakkari'de Yoksul Ailelere Gıda Yardımında BulunduCumhuriyet Halk Partisi tarafından Hakkari'de 2500 aileye gıda paketi ve bayram şekeri dağıtıldı.
 • 09:24CHP'den, Hakkari'deki Yoksul Ailelere 2 Bin 500 Gıda Paketi ve Bayram ŞekeriCHP'den, Hakkari'deki Yoksul Ailelere 2 Bin 500 Gıda Paketi ve Bayram ŞekeriCHP Genel Merkezi, Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla, Hakkari'de ihtiyaç sahibi 2 bin 500 aileye gıda paketi ve bayram şekeri gönderdi. Paketleri, il başkanı dağıttı.
 • 10:12Kılıçdaroğlu, Apartman Görevlisinin Evinde İftar YaptıKılıçdaroğlu, Apartman Görevlisinin Evinde İftar YaptıCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile Ankara'da yaşadıkları mahallede bir apartman görevlisinin iftar sofrasına konuk oldu.
 • 00:14Kılıçdaroğlu'ndan İftar ZiyaretiKılıçdaroğlu'ndan İftar ZiyaretiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara'da yaşadıkları mahallede bir apartman görevlisinin evinde, iftar sofrasına konuk oldu.
 • 23:52Kılıçdaroğlu'ndan İftar ZiyaretiKılıçdaroğlu'ndan İftar ZiyaretiKılıçdaroğlu'ndan iftar ziyaretiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankara'da yaşadıkları mahallede bir apartman görevlisinin evine, iftar sofrasına konuk oldu.
 • 23:33Kılıçdaroğlu, Bir Apartman Görevlisinin Evinde İftar YaptıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu'yla ikamet ettikleri mahallede bir apartman görevlisinin iftar sofrasına konuk oldu.
 • 18:33Şehit Uzman Çavuş Antalya'da DefnedildiŞehit Uzman Çavuş Antalya'da DefnedildiHakkari'de teröristlerce şehit edilen 27 yaşındaki uzman çavuş Ali Daniyar, gözyaşları arasında Antalya'da toprağa verildi.
 • 01:46Kılıçdaroğlu Kocaeli'nde İftara KatıldıKılıçdaroğlu Kocaeli'nde İftara KatıldıCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin Kartepe İlçe Örgütü tarafından düzenlenen itfar yemeğine katıldı.
 • 00:36CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "İngiltere'nin AB'den çıkması yönünde bir karar çıktı.
 • 23:49Kılıçdaroğlu: Allah Kimseye Evlat Acısı VermesinKılıçdaroğlu: Allah Kimseye Evlat Acısı VermesinCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Emin olun, her şehit haberi duyduğumda içimde büyük bir acı yaşamamak mümkün değil. Allah kimseye evlat acısı vermesin.''
 • 23:40Kocaeli - Kılıçdaroğlu Acıların Olmadığı Bir Türkiye'de Yaşamak İstiyoruzKocaeli - Kılıçdaroğlu Acıların Olmadığı Bir Türkiye'de Yaşamak İstiyoruzKılıçdaroğlu Acıların olmadığı bir Türkiye'de yaşamak istiyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güzel bir Türkiye'de yaşamak istediklerini belirterek, Acıların olmadığı, gözyaşlarının olmadığı bir Türkiye'de yaşamak istiyoruz.
 • 22:41Kılıçdaroğlu: Acıların Olmadığı Bir Türkiye'de Yaşamak İstiyoruzKılıçdaroğlu: Acıların Olmadığı Bir Türkiye'de Yaşamak İstiyoruzChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güzel bir Türkiye'de yaşamak istediklerini belirterek, "Acıların olmadığı, gözyaşlarının olmadığı bir Türkiye'de yaşamak istiyoruz.
 • 22:32CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kocaeli'de AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin ve Hakkari'deki terör saldırılarına ilişkin, "Emin olun, her şehit haberi duyduğumda içimde büyük bir acı yaşamamak mümkün değil. Allah kimseye evlat acısı vermesin.
 • 22:21Kılıçdaroğlu, Kocaeli'de İftar Yemeğine KatıldıKılıçdaroğlu, Kocaeli'de İftar Yemeğine KatıldıKOCAELİ (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Acıların, gözyaşının olmadığı bir Türkiye’de yaşamak istiyoruz.
 • 18:06Yaşar Nuri Öztürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)Yaşar Nuri Öztürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)Uzun süre kanser tedavisi gören eski CHP Milletvekili ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:26Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı 3Ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk Son Yolculuğuna Uğurlandı 3* İlahiyatçı yazar Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, İstanbul'da çok sayıda kişinin katıldığı cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:24Özgür Özel'den Vural'a: Üzerine mi Alındın?CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'a, "Oktay Bey ses tonuyla, vücut diliyle bir özgüvene işaret etse de içerik açısından zıngır zıngır sallanıyor.
 • 16:03CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Dün MHP'nin Grup Başkanvekilliğinden kopmuş birisinin üslubu, tarzı, kullandığı kelimeler, en hafif deyimiyle kendisine de bu görevleri yürütmüş olan birine de yakışmamıştır.
 • 15:26Vural: MHP Tarihinde Güneş Motel Sicili OlmamıştırCHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "MHP'den 15 milletvekilinin istifa ederek AK Partiye 'ye geçebileceği" yönündeki iddiasına MHP'deki Grup Başkanvekilliği görevinden istifa eden Oktay Vural'dan tepki geldi.
 • 15:24MHP İzmir Milletvekili Vural AçıklamasıMHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "AK Parti'nin MHP'den milletvekili transfer edeceği" yönündeki iddiasına ilişkin, "MHP milletvekillerini MİT'le, bu tip tehditlerle, şantajla korkutmak, sindirmek bir Sayın Genel Başkana düşmez. Bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapının, unsurun olmadığını da herkes bilmelidir.
 • 14:27Yaşar Nuri Öztürk, Son Yolculuğuna UğurlandıUzun süredir kanser tedavisi göre eski CHP Milletvekili Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:07Oktay Vural: MHP Milletvekillerini 'Mit' Diyerek Şantajla Korkutmak Bir Genel Başkana DüşmezMhp İzmir Milletvekili Oktay Vural, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP'deki milletvekillerinin AK Parti'ye transfer edileceği ve MİT'in muhalif milletvekilleri için araştırma yaptığı yönündeki açıklamalarını eleştirerek, "MHP milletvekillerini MİT diyerek şantajla korkutmak, sindirmek bir genel başkana düşmez bizim pabuç ve irade bırakacağımız hiçbir yapı ve unsurda olmadığımızı bilmelidir.
 • 13:24Mardin ve Hakkari'deki Terör SaldırılarıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin ve Hakkari'deki terör saldırılarına ilişkin, "Terörden de kandan da beslenenlere lanet olsun. Milletimizin başı sağ olsun." değerlendirmesinde bulundu.
 • 13:01Kılıçdaroğlu: Terörden de Kandan da Beslenenlere Lanet OlsunChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mardin ve Hakkari'de meydana gelen çatışmalarda 6 askerin şehit olmasıyla ilgili açıklama yaparak, "Terörden de kandan da beslenenlere lanet olsun" dedi.
 • 01:14Kılıçdaroğlu'ndan Kılıçdaroğlu'ndan "CHP-HDP İttifakı Olur mu?" Sorusuna Net YanıtCHP lideri Kılıçdaroğlu, HDP ile olası bir ittifak için kapıları kapattı: Biz ayrı partiyiz, onlar ayrı partiler. Nasıl iş birliği olacak? Biz etnik kimlik, inanç üzerinden siyaset yapmayız.
 • 23:46CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü yaptığı döneme ilişkin kendisine yöneltilen eleştirilere dair, "(SSK'daki) Denetimlerde şöyle bir cümle; 'Yapılan şu yolsuzlukta Kemal Kılıçdaroğlu'nun kusuru vardır' veya 'Şu yolsuzluğu Kemal Kılıçdaroğlu kapatmıştır' veya 'Şu yolsuzluğu görmezlikten gelmiştir' diye bir cümle çıkarın siyaseti bırakırım. Böyle bir cümleyi yıllar yılı aradılar ama hiç bulamadılar.
 • 12:56Erdoğan'ın AB Müzakerelerine Yönelik SözleriCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AB müzakerelerinin referanduma götürülebileceğine yönelik sözlerini "ciddiye almadığını" belirtti.
 • 12:28Parti Liderleri ve Vekiller İçin Soruşturma İznini Bozdağ VerecekParti Liderleri ve Vekiller İçin Soruşturma İznini Bozdağ VerecekKılıçdaroğlu, Bahçeli ve Demirtaş ile Yüksekdağ'ın da aralarında bulunduğu milletvekilleri için hazırlanan 139 dosyada soruşturma iznini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ verecek.
 • 12:27Kılıçdaroğlu: Ciddiye AlmıyorumChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de gazetecilerin "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'AB müzakereleri için referanduma gidebiliriz" sözlerine ilişkin sorusuna "Ciddiye almıyorum" şeklinde yanıt verdi.
 • 12:25Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'ın AB Önerisine Cevap: Ciddiye AlmıyorumKılıçdaroğlu'dan Erdoğan'ın AB Önerisine Cevap: Ciddiye AlmıyorumKemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "AB müzakerelerini referanduma götürelim" teklifine ilişkin soruya, "Ciddiye almıyorum" yanıtını verdi.
 • 01:35Kılıçdaroğlu, Yaşar Nuri Öztürk'e Rahmet DilediCumhuriyet halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk için rahmet dileğini twitter hesabından paylaştı.
 • 01:05Kılıçdaroğlu Şehit Pilot Üsteğmen Burak Abikebahşi'nin Ailesini Ziyaret EttiKılıçdaroğlu Şehit Pilot Üsteğmen Burak Abikebahşi'nin Ailesini Ziyaret EttiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Pilot Üsteğmen Burak Abikebahşi'nin ailesini ziyaret etti.
 • 00:44Kılıçdaroğlu, Yaşar Nuri Öztürk'e Rahmet DilediCumhuriyet halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk için rahmet dileğini twitter hesabından paylaştı.
 • 23:24CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu;CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu;GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İftar programı için toplananan kalabalıktan detay Kılıçdaroğlu'nun meydana gelişi Kılıçdaroğlunun vatandaşlarla selamlaşması Kılıçdaroğlu'nun iftar yapması Kılıçdaroğlu'nun iftar sonrası konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Kimliğimiz ne olursa olsun, inancımız ne olursa olsun, yaşam tarzımız ne olursa olsun beraber, bir arada, aynı havayı teneffüs ederek kardeşçe, barış içinde yaşamak istiyoruz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kimliğimiz ne olursa olsun, inancımız ne olursa olsun, yaşam tarzımız ne olursa olsun beraber, bir arada, aynı havayı teneffüs ederek kardeşçe, barış içinde yaşamak istiyoruz.
 • 23:15Kılıçdaroğlu: Dileğimiz, Kardeşçe Barış İçinde Yaşanan Bir TürkiyeKılıçdaroğlu: Dileğimiz, Kardeşçe Barış İçinde Yaşanan Bir TürkiyeYozgat'ta partisi tarafından düzenlenen iftar programına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Oruç tutuyoruz, iftarımızı yapıyoruz.