SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

 • 20:42Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Gülen İade Edilmeli"Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen'in darbe girişiminin içinde olduğunun delilleri ile ortaya konulması halinde Türkiye'ye iade edilmesi gerektiğini belirtti.
 • 20:01CHP'li Erdoğdu'nun Babası Son Yolculuğuna UğurlandıCHP'li Erdoğdu'nun Babası Son Yolculuğuna UğurlandıCHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun babası Asım Erdoğdu'nun cenazesi, Antalya'da toprağa verildi.
 • 19:29Antalya Kılıçdaroğlu Antalya'daAntalya Kılıçdaroğlu Antalya'daKılıçdaroğlu Antalya'daCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun vefat eden babasının cenaze törenine katılmakiçin Antalya'ya geldi.
 • 18:32Kemal Kılıçdaroğlu Antalya'daCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun vefat eden babasının cenaze törenine katılmak için geldiği Antalya'da down sendromlu çocukları ziyaret etti.
 • 18:27Kılıçdaroğlu Antalya'da (2)Kılıçdaroğlu Antalya'da (2)Cenaze TÖRENİNE KATILDICHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Antalya'nın Güzeloba semtinde önceki gün vefat eden babası 75 yaşındaki Asım Erdoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çok sayıda genel başkan yardımcısı, milletvekili, belediye başkanı ve üst düzey partilinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:25Cenaze Törenine KatıldıCenaze Törenine KatıldıKılıçdaroğlu Antalya'da (2)CENAZE TÖRENİNE KATILDICHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Antalya'nın Güzeloba semtinde önceki gün vefat eden babası 75 yaşındaki Asım Erdoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, çok sayıda genel başkan yardımcısı, milletvekili, belediye başkanı ve üst düzey partilinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18:07Kılıçdaroğlu ve Baykal Yan Yana Saf TuttuKılıçdaroğlu ve Baykal Yan Yana Saf TuttuCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da Parti Meclisi Üyesi ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun babası Asım Erdoğdu’nun cenaze törenine katıldı.
 • 17:45CHP'li Erdoğdu'nun Babası Son Yolculuğuna UğurlandıCHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun babası Asım Erdoğdu'nun cenazesi, Antalya'da toprağa verildi.
 • 16:40Kılıçdaroğlu, Özel Çocukların Maçını İzlediKılıçdaroğlu, Özel Çocukların Maçını İzlediCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İtalya’nın Floransa kentinde düzenlenen Trisome Games 2016 oyunlarında Dünya 3’üncüsü olan alan Benay Balcı ve Taygun Arı’nın masa tenisini izledi.
 • 16:26Kılıçdaroğlu Antalya'daKılıçdaroğlu Antalya'daChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun vefat eden babasının cenaze törenine katılmak için Antalya'ya geldi.
 • 16:00CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'daCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'daCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'ya geldi.
 • 14:53Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret Etti (1)Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret Etti (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun arabadan inişi, selamlaşması Kılıçdaroğlu'nun karanfil bırakıp dua yapması Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz'in konuşması Kılıçdaroğlu'nun konuşması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti.
 • 14:46Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Ben Senin TRT'ye Çıkmadığını BilmiyordumErdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Ben Senin TRT'ye Çıkmadığını BilmiyordumCumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Saray'da görüştüğü CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Ben senin TRT'ye çıkmadığını bilmiyordum. Böyle şey mi olur?" dediği ortaya çıktı.
 • 14:30Kılıçdaroğlu: Fetullah Gülen Kesinlikle İade EdilmeliCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından ABD'den terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in iadesinin istediğini belirterek, "Fetullah Gülen'in kesinlikle Türkiye'ye iade edilmesi lazım" dedi.
 • 14:19Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Fethullah Gülen'in Kesinlikle Türkiye'ye İade Edilmesi Lazım"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Fethullah Gülen’in kesinlikle Türkiye’ye iade edilmesi lazım. Bu kadar büyük olayların sorumlusu olarak görülüyorsa ve Fethullah Gülen ‘ben aklanmak istiyorum’ diyorsa gelip Türkiye’de bağımsız mahkemelerde yargılanmalıdır” dedi.
 • 14:18Kılıçdaroğlu: Fetullah Gülen'in Kesinlikle Türkiye'ye İade Edilmesi LazımKılıçdaroğlu: Fetullah Gülen'in Kesinlikle Türkiye'ye İade Edilmesi LazımKılıçdaroğlu: Fetullah Gülen'in kesinlikle Türkiye'ye iade edilmesi lazım"Fetullah Gülen ben aklanmak istiyorum diyorsa, gelip Türkiye'de bağımsız mahkemelerde yargılanmalı""Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı konusunda anayasada yapılacak bir değişikliğe katkı vereceğiz"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin bir soru üzerine Kılıçdaroğlu, "Fetullah Gülen'in kesinlikle Türkiye'ye iade edilmesi lazım. Bu kadar büyük olayların sorumlusu olarak görülüyorsa ve Fetullah Gülen ben aklanmak istiyorum diyorsa, gelip Türkiye'de bağımsız mahkemelerde yargılanmalıdır.
 • 14:14Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret Etti (2)Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını Ziyaret Etti (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun soruları yanıtlaması ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti.
 • 14:05Kılıçdaroğlu'dan Özel Harekat Dairesine ZiyaretCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "FETÖ terör örgütünün devletin içinde bu kadar yuvalanması, yapılanması, üstelik Silahlı Kuvvetler gibi bir örgütün içinde bu ölçüde yuvalanması, hepimizin üzerinde düşünmesi gereken bir tablodur.
 • 13:49Kılıçdaroğlu: Polis Teşkilatımıza Gözümüz Gibi Bakmak Hepimizin GöreviChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, darbe kalkısmasında hedef haline gelen ve 43'ü özel harekatçı 50 polisin şehit olduğu Gölbaşı Özel Harekat Merkezi'ne ziyarette bulunarak, karanfil bıraktı.
 • 13:42Kılıçdaroğlu: Polis Teşkilatımıza Gözümüz Gibi Bakmak Hepimizin GöreviKılıçdaroğlu: Polis Teşkilatımıza Gözümüz Gibi Bakmak Hepimizin GöreviChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, darbe kalkısmasında hedef haline gelen ve 50 polis teşkilatı mensubunun şehit olduğu Gölbaşı Özel Harekat Merkezi'ne ziyarette bulundu, karanfil bıraktı.
 • 13:35CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Fetullah Gülen'in kesinlikle Türkiye'ye iade edilmesi lazım. Bu kadar büyük olayların sorumlusu olarak görülüyorsa ve Fetullah Gülen, 'Ben aklanmak istiyorum' diyorsa, gelip Türkiye'de bağımsız mahkemelerde yargılanmalıdır.
 • 13:31Kılıçdaroğlu'ndan Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na ZiyaretKılıçdaroğlu'ndan Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na ZiyaretCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı’nı ziyaretinde, "Biz siyasetçiler olarak son derece mutluyuz bugünkü atmosferden. Umarım bu atmosfer hep böyle devam eder ve Türkiye dünyada, bölgede saygınlığını güçlendiren bir ülke olur" dedi.
 • 13:21CHP Grup Başkanvekili Altay AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Hükümetin darbecilerle mücadele ederken, kamu vicdanını kanatmaya hakkı olmadığını belirterek, "İyi niyet ve samimiyetle Hükümete sesleniyorum, bu mücadeleyi en acımasız şekilde yapın, size destek olmaya varız ama bu mücadele bir kin ve intikam projesine, cadı avına dönüşmesin.
 • 13:15Kılıçdaroğlu Özel Harekatçılar'ı Ziyaret EttiKılıçdaroğlu Özel Harekatçılar'ı Ziyaret EttiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ'cülerin 15 Temmuz'da kalkıştığı darbe girişimi sırasında 50 polisin şehit edildiği Ankara Gölbaşı'ndaki Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı'nı ziyarette bulundu.
 • 00:03Gündem Özeti/ 26 Temmuz 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Fetullahçı Terör Örgütü'nün başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler izleniyor.
 • 21:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri KabulüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen zirvede, devlette liyakat sisteminin önemine vurgu yaptığı belirtildi.
 • 20:22Kılıçdaroğlu: Demokrasilerde Uzlaşma ÖnemliCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Liderler Zirvesi'ne ilişkin yaptığı açıklamada, "Demokrasilerde uzlaşma önemli" dedi.
 • 20:10Kılıçdaroğlu'ndan Beştepe'deki Zirveye İlişkin DeğerlendirmeCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen görüşmeyle ilişkin, "Demokrasilerde uzlaşma önemli" dedi.
 • 19:41Cumhurbaşkanlığındaki Zirveden Mutabakat ÇıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldiği zirvede, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve PKK ile mücadele konusunda kısa, orta ve uzun vadede atılacak adımlar hususunda mutabık kalındığı bildirildi.
 • 19:37Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri KabulüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen zirveye ilişkin, "Demokrasilerde uzlaşma önemli." değerlendirmesinde bulundu.
 • 19:06CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Gerçekleştirilen Liderler...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilen Liderler Zirvesi'ne ilişkin "Demokrasilerde uzlaşma önemli" değerlendirmesinde bulundu.
 • 17:47Erdoğan 3 Partinin Liderleriyle GörüştüErdoğan 3 Partinin Liderleriyle GörüştüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın AKP, CHP ve MHP'nin liderleri ile görüşmesi sona erdi.
 • 16:57Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Liderler Zirvesi Sona ErdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti, CHP ve MHP genel başkanlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
 • 16:50Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri Kabulü Sona ErdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabulü sona erdi.
 • 16:48Beştepe'de Tarihi Zirve Bitti! İlk Açıklama CHP'den GeldiBeştepe'de Tarihi Zirve Bitti! İlk Açıklama CHP'den GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi kabul etti. İlk açıklama CHP'den geldi.
 • 14:52Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri Kabulü Başladı - AnkaraCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri Kabulü Başladı - AnkaraCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabulü başladı.
 • 14:47Beştepe'de Liderler ZirvesiBeştepe'de Liderler ZirvesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 14:41Kılıçdaroğlu 10 Maddelik Manifestoyu Erdoğan'a SunacakCumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla gerçekleştirilecek liderler zirvesi öncesinde olağanüstü toplandı.
 • 14:38Cumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
 • 14:27Cumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi Kabul Etti (1)Cumhurbaşkanı Erdoğan, Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'yi Kabul Etti (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.
 • 14:16Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Liderleri KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabulü başladı.
 • 14:10Beştepe'ye İlk Yıldırım GeldiCumhurbaşkanlığı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak olan liderler zirvesine öncelikle saat 13.30'da AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, saat 13.55'te CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve hemen ardından MHP lideri Devlet Bahçeli geldi.
 • 14:05Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nden AyrıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne gitmek üzere CHP Genel Merkezi’nden ayrıldı.
 • 14:00CHP'nin Olağanüstü Myk'sı Sona ErdiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Toplantısı sona erdi.
 • 13:47CHP Myk Olağanüstü ToplandıCHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün açıkladığı 10 maddelik Taksim Manifestosu'nu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunacağını bildirdi.
 • 12:26Yıldırım'dan, Kılıçdaroğlu'na Teşekkür TelefonuBaşbakan Binali Yıldırım, darbeye karşı duruşu ve gerçekleştirdikleri "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" dolayısıyla, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür etti.
 • 12:19Başbakan Yıldırım, Telefonla Kılıçdaroğlu'nu AradıBaşbakan Binali Yıldırım, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak, gerçekleştirilen "Cumhuriyet ve Demokrasi" mitingi ve darbeye karşı duruşları nedeniyle tebrik etti.
 • 11:10Başbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na Teşekkür TelefonuBaşbakan Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na Teşekkür TelefonuBaşbakan Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na Taksim mitingi için ve bu süreçte demokrasi adına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Kılıçdaroğlu, liderler zirvesine ilişkin "HDP de davet edilmeliydi" dedi.
 • 10:23CHP Merkez Yönetim Kurulu, Olağanüstü ToplanacakCumhuriyet Halk Partisi (CHP), Basın Birimi'nden yapılan açıklamada, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK) bugün saat 11.00'da parti genel merkezinde olağanüstü toplanacağı duyuruldu.
 • 10:22CHP Myk Olağanüstü ToplanıyorCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) olağanüstü toplanıyor.