SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

 • 23 Nisan 2017 10:22 Anıtkabir'de Kar Altında Tören! Yıldırım ile Kılıçdaroğlu Rererandum Sonrası İlk Kez Yan Yana Anıtkabir'de Kar Altında Tören! Yıldırım ile Kılıçdaroğlu Rererandum Sonrası İlk Kez Yan Yana Devlet protokolü yoğun kar yağışının altında Ata'nın huzuruna çıktı. Başbakan Yıldırım ile CHP lideri Kılıçdaroğlu, referandum sonrası ilk kez yan yana geldi.
 • 23 Nisan 2017 09:45 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ulusun büyük bir direnişle kazandığı egemenliği kutlamak en çok çocuklara yakışır. Gelecek sizin ellerinizdedir.
 • 22 Nisan 2017 23:57 Bakan Kılıç: Bakan Kılıç: "Milleti Kabul Etmezsen, Millet de Seni Kabul Etmez" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Milli iradeye, sandıktan çıkan sonuca ne diyor, 'Kabul etmiyorum'. Sen milli iradeyi kabul etmezsen, milleti kabul etmezsen, millet de seni kabul etmez." dedi.
 • 22 Nisan 2017 22:58 Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Milli iradeye, sandıktan çıkan sonuca ne diyor, 'Kabul etmiyorum'. Sen milli iradeyi kabul etmezsen, milleti kabul etmezsen, millet de seni kabul etmez." dedi.
 • 22 Nisan 2017 21:18 CHP, Yüzde 48,6'yı Korumanın Yolunu Buldu CHP, Yüzde 48,6'yı Korumanın Yolunu Buldu CHP Grubu, halk oylamasının sonuçlarını değerlendirmek üzere, Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. Referandumda yakalanan halk desteğini korumak için "herkesi kucaklayan bir dil" kullanılmasına karar verildi.
 • 22 Nisan 2017 18:30 Dha Ankara - BBP Lideri Destici: Milletin Kararına Direnmekten Vazgeçin BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, anayasa değişikliğine ilişkin referandum sonuçları üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'li yöneticilere seslenerek, "Mahkeme kapılarında, milletin verdiği kararına direnmekten vazgeçin" dedi.
 • 22 Nisan 2017 18:28 BBP Lideri Destici: Milletin Kararına Direnmekten Vazgeçin BBP Lideri Destici: Milletin Kararına Direnmekten Vazgeçin BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, anayasa değişikliğine ilişkin referandum sonuçları üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'li yöneticilere seslenerek, "Mahkeme kapılarında, milletin verdiği kararına direnmekten vazgeçin" dedi.
 • 22 Nisan 2017 17:51 Kılıçdaroğlu'ndan '23 Nisan' Mesajı Kılıçdaroğlu'ndan '23 Nisan' Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, egemenliğin hiçbir zümre, çıkar grubu, saray veya kişide değil millette olduğu;
 • 22 Nisan 2017 17:38 Kılıçdaroğlu'ndan '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, egemenliğin hiçbir zümre, çıkar grubu, saray veya kişide değil millette olduğu;
 • 22 Nisan 2017 17:31 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bilinmesini isteriz ki, milletimizin iradesini ve egemenliğini gasp etme girişimleri geçmişte olduğu gibi bugün de başarısız kılınacaktır.
 • 22 Nisan 2017 17:06 Kılıçdaroğlu'dan 23 Nisan Mesajı: Milletimizin Egemenliğini Gasp Etme Girişimleri Geçmişte Olduğu... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında, "Bilinmesini isteriz ki; milletimizin iradesini ve egemenliğini gasp etme girişimleri geçmişte olduğu gibi bugün de başarısız kılınacaktır.
 • 22 Nisan 2017 17:06 Dha Ankara - Kılıçdaroğlu'dan 23 Nisan Mesajı: Milletimizin Egemenliğini Gasp Etme Girişimleri... Dha Ankara - Kılıçdaroğlu'dan 23 Nisan Mesajı: Milletimizin Egemenliğini Gasp Etme Girişimleri... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajında, "Bilinmesini isteriz ki; milletimizin iradesini ve egemenliğini gasp etme girişimleri geçmişte olduğu gibi bugün de başarısız kılınacaktır.
 • 21 Nisan 2017 10:47 Halk Oylamasının Ardından Halk Oylamasının Ardından CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, halk oylaması sonrası Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) itirazlara verdiği kararı değerlendirdi.
 • 20 Nisan 2017 19:53 Kılıçdaroğlu, Şehit Pilot Karsavuranoğlu'nun Cenaze Törenine Katıldı (5) Kılıçdaroğlu, Şehit Pilot Karsavuranoğlu'nun Cenaze Törenine Katıldı (5) Tunceli'nin Pülümür ilçesinde polis helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan pilot Dilaver Karsavuranoğlu'nun cenazesi, memleketi Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde toprağa verildi.
 • 20 Nisan 2017 17:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan: YSK'nın Kararı Kesin, Bu İş Bitti Cumhurbaşkanı Erdoğan: YSK'nın Kararı Kesin, Bu İş Bitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP'nin referandum itirazıyla ilgili olarak "AYM ve AİHM'in yetki alanında değil. YSK'nın kararı kesin bu iş bitti" dedi.
 • 20 Nisan 2017 15:54 Şehit Yakınları Kılıçdaroğlu'na Sarılıp Ağladı Şehit Yakınları Kılıçdaroğlu'na Sarılıp Ağladı Şehit yakınları Kılıçdaroğlu'na sarılıp ağladı -Şehit pilot Dilaver Karsavuranoğlu'nun cenazesine Kemal Kılıçdaroğlu da katıldıÇANKIRI - Tunceli'de yaşanan helikopter kazasında şehit olan emekli Albay Dilaver Karsavuranoğlu memleketi Çankırı'nın Şabanözü İlçesi Karahacı köyünde toprağa verildi.
 • 20 Nisan 2017 15:51 Şehit Oğlu, Kılıçdaroğlu'na Sarıldı: Babam Seni Çok Severdi Şehit Oğlu, Kılıçdaroğlu'na Sarıldı: Babam Seni Çok Severdi Tunceli'de yaşanan helikopter kazasında şehit olan emekli pilot Albay Dilaver Karsavuranoğlu'nun oğlu cenazeye katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sarılarak "Babam seni çok severdi." dedi.
 • 20 Nisan 2017 15:03 Kılıçdaroğlu'nun 'Güroymak' Örneği Gerçeği Yansıtmıyor Kılıçdaroğlu'nun 'Güroymak' Örneği Gerçeği Yansıtmıyor" Mali müşavir ve bağımsız denetçi İsmail Taşpınar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısında anlattığı, Anayasa Mahkemesinin 2014'teki Bitlis'in Güroymak ilçesindeki seçimlerde mühürsüz oy pusulalarını geçersiz saydığı yönündeki kararın Mersin Serbest Muhasebeci...
 • 20 Nisan 2017 13:16 Dha Yurt Bülteni-5 KILIÇDAROĞLU, ŞEHİT PİLOT DİLAVER KARSAVURANOĞLU'NUN ÇANKIRI'DAKİ CENAZE TÖRENİNE KATILDI (1)1)ŞEHİT PİLOTUN OĞLU BARIŞ, KILIÇDAROĞLU'NA SARILARAK AĞLADICHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Tunceli'de helikopterin düşmesi sonucu şehit olan pilot Dilaver Karsavuranoğlu'nun memleketi Çankırı' nın...
 • 20 Nisan 2017 13:11 Kılıçdaroğlu'nun 'Güroymak' Örneği Gerçeği Yansıtmıyor" Mali müşavir ve bağımsız denetçi İsmail Taşpınar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin grup toplantısında anlattığı, Anayasa Mahkemesinin 2014'teki Bitlis'in Güroymak ilçesindeki seçimlerde mühürsüz oy pusulalarını geçersiz saydığı yönündeki kararın Mersin Serbest Muhasebeci...
 • 20 Nisan 2017 11:52 Dha Ankara- Ysk Başkanı Sadi Güven (Kılıçdaroğlu'nun Eleştirileri) : Ben Siyasi Değilim, Hakimim... Dha Ankara- Ysk Başkanı Sadi Güven (Kılıçdaroğlu'nun Eleştirileri) : Ben Siyasi Değilim, Hakimim... Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun YSK'nın referandum kararlarına ilişkin eleştirilerinin sorulması üzerine "Ben siyasi değilim, hakimim. Cevap vermeyeceğim" dedi.
 • 20 Nisan 2017 09:38 Kılıçdaroğlu: Meclis'i Terk Etmek Gibi Bir Niyetimiz Yok Kılıçdaroğlu: Meclis'i Terk Etmek Gibi Bir Niyetimiz Yok CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sine-i millet tartışmalarına son noktayı koyarak "Meclis'i terk etmek gibi bir niyetimiz yok." dedi.
 • 19 Nisan 2017 19:54 Fetö'nün İü'deki Yapılanmasına İlişkin İkinci Davada Ara Karar Aralarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski başdanışmanlarından Doç. Dr. Fatih Gürsul'un da bulunduğu 10'u tutuklu 40 sanığın "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) İstanbul Üniversitesindeki (İÜ) akademik yapılanmasına...
 • 19 Nisan 2017 17:36 Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Kayabaş'ın Vefatı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vefat eden sinema ve tiyatro sanatçısı Bülent Kayabaş'a Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diledi.
 • 19 Nisan 2017 17:36 CHP Myk Toplantısı CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.