04:3900
SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

   

  Hz. Mevlana'nın 741. Vuslat Yıldönümü Etkinlikleri Sona Erdi

  Hz. Mevlana’nın 741. Vuslat Yıldönümü Törenleri, Şeb-i Arus programıyla sona erdi. (Dün 23:14)

   

  Konya'da Şeb-İ Arus Töreni

  Konya'da Şeb-İ Arus Töreni

  Şeb-i Arus programına konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dışarıdan çok saldırıya, içerden de çok ihanete maruz kalan bu millet tarihiyle ve ecdadıyla olan sağlam irtibatı sayesinde emin olunuz her saldırıyı, her ihaneti bertaraf edecektir” dedi. (Dün 22:38)

   

  Erdoğan: 'O Maskeli Alimlerden Medet Umanlar Hayal Kırıklığı Yaşarlar'

  Erdoğan: "O Maskeli Alimlerden Medet Umanlar Hayal Kırıklığı Yaşarlar"

  Hz. Mevlana'nın 741. vuslat yıl dönümü-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)-"Mevlana uyarısında ne kadar da haklıdır: öyle alimler vardır ki vefatlarının ardından asırlar da geçse kendileri ve eserleri unutulmaz. Öyle de alim maskesi takmış olanlar vardır ki daha hayattayken, kendilerinin de kendilerine bel bağlayanların da foyası meydana çıkar. O maske takanlar rezil olurken, Mevlana'nın uyarısına kulak asmayıp, onların peşine düşenler de hayal kırıklığı yaşarlar. (Dün 22:24)

   

  Kılıçdaroğlu, Mevlana'nın Torunları Çelebi Ailesiyle Görüştü

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Konya'da: - "Mevlana sadece Konya'da anılmalı, burada anılmalı. Şeb-i Arus'u başka yerlerde anmayı da özellikle parayla anmayı da doğru bulmadığımı ifade etmek isterim"- Mevlana Müzesi'ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından Mevlana'nın torunları Çelebi ailesiyle görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Mevlana sadece Konya'da anılmalı, burada anılmalı. Şeb-i Arus'u başka yerlerde anmayı da özellikle parayla anmayı da doğru bulmadığımı ifade etmek isterim" (Dün 22:23)

   

  Davutoğlu-Kılıçdaroğlu Tokalaşma

  Mevlana'nın 741. Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri'nin son günü olan ve Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin vuslata erdiği gece 'Şeb-i Arus", Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde icra edildi. (Dün 22:23)

   

  Erdoğan: 'Bu Bahar Türkiye'nin Normalleşeceği Bir Bahardır'

  Erdoğan: "Bu Bahar Türkiye'nin Normalleşeceği Bir Bahardır"

  Hz. Mevlana'nın 741. vuslat yıl dönümü-Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)-"Mevlana uyarısında ne kadar da haklıdır: öyle alimler vardır ki vefatlarının ardından asırlar da geçse kendileri ve eserleri unutulmaz. Öyle de alim maskesi takmış olanlar vardır ki daha hayattayken, kendilerinin de kendilerine bel bağlayanların da foyası meydana çıkar. O maske takanlar rezil olurken, Mevlana'nın uyarısına kulak asmayıp, onların peşine düşenler de hayal kırıklığı yaşarlar. (Dün 22:10)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 04:39:57. #1.12#