19:1100
SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

  Ali Koç, Toplanan İmzaları Kılıçdaroğlu'na Verdi

  Ali Koç, Toplanan İmzaları Kılıçdaroğlu'na Verdi

  Ali Koç, kampanyada toplanan imzaları dosyalar halinde Kılıçdaroğlu'na verirken; "Fenerbahçe olarak sizden özel bir beklentimiz yok. çünkü başta siz Sayın Genel Başkan Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP elinden gelen tüm gayreti bizim için gerek TBMM'de. (Bugün 17:33)

   

  1907 Fenerbahçe Derneği'nin "Adalete Fener Yak" Kampanyası

  Dernek Başkanı Ali Koç, toplanan imzaları CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na sundu. (Bugün 17:27)

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın: "Biz hiçbir yolsuzluğun üzerini örtmedik bugüne kadar, bundan sonraki süreçte de hiçbir yolsuzluğun üzerinin örtülmemesi noktasında da arkadaşlarımız kesin kanaatlerini ortaya koydular. (Bugün 17:27)

   

  1907 Fenerbahçe Derneği Temsilcileri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştü

  Ankara-dha fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin şike iddiasıyla görülen davada yeniden ve adil yargılanması talebiyle "Adalete Fener Yak Kampanyası"nı başlatan 1907 Fenerbahçe Derneği yöneticileri kampanya kapsamında belirlenen ilgililer ile görüşmelere devam ediyor. (Bugün 16:44)

   

  Kılıçdaroğlu Oxford'da Konuşacak

  Kılıçdaroğlu Oxford'da Konuşacak

  CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, 15-17 Mayıstarihleri arasında İngiltere'ye gidiyor. (Bugün 15:16)

   

  Cumhuriyet Çocukları Ankara'yı Özgürlük Şarkılarıyla Çınlattılar

  Cumhuriyet Çocukları Ankara'yı Özgürlük Şarkılarıyla Çınlattılar

  Binlerce çocuğun bir arada şarkı söylediği Çankaya Belediyesi Bin Çocuk Korosu Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda muhteşem bir 23 Nisan Konseri verdi. (Bugün 11:39)

   

  CHP, Köşk İçin Adayını Belirliyor

  CHP, Köşk İçin Adayını Belirliyor

  Haftasonu il başkanlarını Ankara'da toplamaya hazırlanan CHP, Köşk seçimi için göstereceği adayı gündeme alacak. (Bugün 09:24)

   

  Abdullah Gül: Başıma Ne Geliyorsa Terden Geliyor

  Abdullah Gül: Başıma Ne Geliyorsa Terden Geliyor

  Cumhurbaşkanı Gül'ün 23 Nisan Resepsiyonu'ndaki "Çok terliyim" sözleri, akıllara Başbakan Erdoğan'ın 'Terleyen cumhurbaşkanı' açıklamasını getirdi. (Bugün 07:53)

   

  TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu

  Tbmm'nin 94'nci yıl kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Fuaye Salonu'nda verdiği 23 Nisan Resepsiyonu'nda, ilk gelen lider MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. (Dün 22:45)

   

  Erdoğan: İnşallah Ülkemizi Sıkıntıya Sokmayacak Nihai Kararı Veririz

  Erdoğan: İnşallah Ülkemizi Sıkıntıya Sokmayacak Nihai Kararı Veririz

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili konuştu. (Dün 22:42)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Çiçek eşiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Meclis'in 94. açılış yıldönümü dolayısıyla resepsiyon verdi Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Eşbaşkanı Kürkçü, bazı yüksek yargı organları temsilcileri, kuvvet komutanları ve çok sayıda davetli katıldı TBMM ana binasında, Kurtuluş Savaşı'ndan Meclis'in açılışına giden süreci anlatan üç boyutlu ışık ve ses gösterisi ile havai fişek gösterisi (Dün 22:32)

   

  İlk Kez Şeref Salonu'nda Verilen Resepsiyondan Notlar

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek ilk defa Meclis Tören Salonu yerine Şeref Salonu'nda bir resepsiyon verdi. (Dün 22:21)

   

  CHP Lideri: Başbakan Erdoğan Ne Söylediğini Bilmiyor

  CHP Lideri: Başbakan Erdoğan Ne Söylediğini Bilmiyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde "Ters köşe yapabiliriz" açıklamasını, "Ne söylediğini bilmiyor ki bir açıklama yapalım. Önce ne söylediğini bir anlatması lazım, onu bilemem. Kendisine soracaksınız. Sağının solunun olmadığını söylediğine göre kafasında bir şey yok henüz. Öyle anlaşılıyor" ifadeleriyle değerlendirdi. (Dün 22:21)

   

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  TBMM'nin 94. Açılış Yıl Dönümü Resepsiyonu

  Başbakan Erdoğan: "(Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin) Ülkemizi herhangi bir sıkıntıya sokmayacak nihai kararımızı veririz, adımı atarız" "Ben düşüncemi söyledim, verdikleri sözleri yerine getirdiler, getirdiler. (Dün 21:46)

   

  Kurtuluş Savaşı, Işık, Ses ve 3 Boyutlu Olarak Anlatıldı

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 94. yıldönümü dolayısıyla Meclis Fuaye Salonu'nda 23 Nisan Resepsiyonu düzenlendi. (Dün 21:39)

   

  Kılıçdaroğlu: Başbakan'ın Anlaşılan Kafasında Bir Şey Yok

  Kılıçdaroğlu: Başbakan'ın Anlaşılan Kafasında Bir Şey Yok

  Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı kastederek, "Sağım solum belli olmaz dediğine göre kafasında bir şey yok anlaşılan." dedi. (Dün 20:48)

   

 

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Çankaya Belediyesi 1000 Çocuk Korosu, kutlamalar kapsamında konser verdi. (Dün 19:07)

   

  CHP Myk Meclis'te Toplandı

  CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplandı. (Dün 19:01)

   

  Hüseyin Çelik: Abdullah Gül Başbakan Olmalı

  Hüseyin Çelik: Abdullah Gül Başbakan Olmalı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, "Benim gönlümden geçen sayın Abdullah Gül Bey'in gelip Başbakan olmasıdır. (Dün 18:47)

   

  AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı Açıklaması

  AK Parti Malatya Milletvekili Mücahit Fındıklı, “Tehdit ve şantaja boyun eğmemelisiniz. (Dün 18:06)

   

  23 Nisan'da Özel Gündemle Toplanan Meclis'ten Notlar

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde özel gündemle toplanan Meclis Genel Kurulu'nda siyasi parti liderleri yaptıkları konuşmada "çocuklardan" çok tabanlarına mesaj verdiler. (Dün 17:46)

   

  Google'dan 23 Nisan'a Özel Doodle

  Meclis'in açılışının 94. yılı düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. (Dün 17:46)

   

  23 Nisan Kutlamaları Anıtkabir'de Başladı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının ilk adresi Anıtkabir oldu. (Dün 17:15)

   

  Gökçek ile YSK Başkanı'nın Samimi Sohbeti Dikkat Çekti

  Gökçek ile YSK Başkanı'nın Samimi Sohbeti Dikkat Çekti

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'te düzenlediği ikinci törende Melik Gökçek ile YSK Başkanı Sadi Güven'in samimi sohbeti dikkat çekti. (Dün 17:15)

   

  Kılıçdaroğlu, İngıltere'ye Geliyor

  İngiltere'nin başkenti Londra'da, CHP İngiltere Birliği tarafından 'CHP Halkla Dayanışma Gecesi' düzenlendi. (Dün 17:07)

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıl Dönümü

  Özel gündemle toplanan TBMM Genel Kurulu'nu Cumhurbaşkanı Gül, yüksek yargı organlarının başkanları, kuvvet komutanları ile Ankara'daki 9 okuldan gelen çocuklar da izledi Yoğun ilgi gösterilen Başbakan Erdoğan, Meclis bahçesinde gruplar halinde AK Parti'li milletvekilleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. (Dün 16:51)

   

  23 Nisan'ı Berkin Elvan Anısına Adadı

  23 Nisan'ı Berkin Elvan Anısına Adadı

  TBMM’nin 94. açılış yıldönümü nedeniyle özel gündem ile toplanan Genel Kurul’da siyasi partilerin gerginliği özel oturuma yansıdı. (Dün 16:45)

   

  Başbakan Erdoğan: Sadece Ermeni Torunları Değil, Osmanlı Torunları İçin de Diledik

  Başbakan Erdoğan, 1915 Olaylarına ilişkin yayımladığı mesajı değerlendirirken, Osmanlı vatandaşlarının içerisinde Ermeniler, tabii o zaman ölmedi, aynı zamanda farklı vatandaşlar da öldü, Türkler öldü, Boşnaklar, Arnavutlar, Lazlar öldü, aynı dönem içinde. (Dün 16:45)

   

  Başbakan Erdoğan'ın Açıklamaları

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'sandıktan çıkmanın herşeyi istediğim gibi yaparım anlamına gelmediği' ifadelerine ilişkin, "Siz, eğer sandığı yok farz ederseniz, milleti yok sayarsınız. Bunu kabullenmek mümkün mü? Şimdi kendileri bunu hazmedemiyor. (Dün 16:33)

   

  CHP Myk Toplandı

  CHP MYK, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. (Dün 16:32)

   

  Erdoğan: Yarın Gül ile Görüşmemiz Nihai Görüşme Değil

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yarın ki görüşmesinde de kısmi olarak cumhurbaşkanlığı seçimini görüşebileceklerini belirterek, "Ama nihai görüşmemiz değil bu konuyla ilgili. Nihai görüşmelerimiz benim istişare çalışmalarımın bitmesinden sonra olacak. (Dün 16:27)

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (4)

  Kılıçdaroğlu, BERKİN ELVAN'I ANDI Cumhuriyet Halk Partisi adına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladığını belirten CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyetimiz, bütün dünyaya bir bayram hediye edecek kadar ufku geniş, ulusal egemenliği baş tacı yapacak kadar halkına güvenen ve saygı duyan devrimci kadroların ve ruhun eseridir. (Dün 16:05)

   

  TBMM'nin Açılışının 94. Yıl Dönümü

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "(Sandıktan çıktım ne istersem yaparım) anlayışı, ulusal egemenlik kavramıyla bağdaşmaz. Çünkü ulusal egemenlik, sandıktan çıkan oy sayısına bağlı bir kavram değildir. (Dün 15:58)

   

  Başbakan Erdoğan Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanı Gül ile cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin görüşme) Biz görüşmelerimize devam ediyoruz, yarın akşam bir görüşmemiz var, kısmen bu görüşmeyi de belki görüşeceğiz ama nihai görüşmemiz değil bu konuyla ilgili. Nihai görüşmelerimiz benim istişare çalışmalarımın bitmesinden sonra olacak” "(1915. (Dün 15:58)

   

  TBMM Genel Kurulu, Özel Gündemle Toplandı (2)

  Çiçek : İSTİKLAL MÜCADELEMİZİN KAHRAMANLARI O ZOR ŞARTLARDA BÜYÜK BİR DESTAN YAZMIŞLARDIR TBMM'nin kuruluşunun 94'ncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen özel oturumu TBMM Başkanı Cemil Çiçek yönetti. (Dün 15:46)

   

  Cumhurbaşkanlığı Sürecinde Seçmen Tercihleri

  ORC araştırma firması tarafından Cumhurbaşkanlığı seçimleri için anket yapıldı. (Dün 15:36)

   

  Başbakan Erdoğan'ın 1915 Olaylarına İlişkin Mesajı

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bunun değerlendirilecek hiçbir yanı yok. Bu millete bu kadar eziyet fazla" (Dün 15:34)

   

  Kılıçdaroğlu, 23 Nisan'ı Berkin Elvan'ın Anısına Adadı

  Kılıçdaroğlu, 23 Nisan'ı Berkin Elvan'ın Anısına Adadı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Kurulun 23 Nisan özel gündemli oturumunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Berkin Elvan’ın anısına adadı. (Dün 15:30)

   

  'Sandıktan Çıktım, Ne İstersem Yaparım" Ulusal Egemenlik ile Bağdaşmaz'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokrasilerde sandığın her şey demek olmadığını söyleyerek ‘‘Sayısal çoğunluğu, egemenlik olarak anlamak ve kullanmaya kalkışmak, ulusal iradenin inkarı ve istismarıdır. (Dün 15:24)

   

Manşet Haberleri