10:4700
SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

  Kılıçdaroğlu: ''Cumhurbaşkanı adayının geçmişi temiz olmalı'' -

  Kılıçdaroğlu: ''Cumhurbaşkanı adayının geçmişi temiz olmalı'' -

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanı adayı cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmalı. Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimlerine sahip çıkmalı. Cumhurbaşkanı adayının geçmişi temiz olmalı. Yüksek ahlaki değerlere sahip olmalı" dedi. (Dün 23:18)

   

  Sorgun 1 Bozdağ: 'Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur'

  Sorgun 1 Bozdağ: "Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur"

  Memleketi Yozgat'ın Sorgun ilçesinde partisi tarafından düzenlenen programa katılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı seçimine değinerek, CHP ve MHP'yi eleştirdi. (Dün 21:09)

   

  Bozdağ: 'Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur'

  Bozdağ: "Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Şeyh uçmaz, mürit uçurur diye bir laf var. Sayın İhsanoğlu'da ithal geldiği için içerde kimler iyi mürit, kimler kötü mürit bilmezö dedi. (Dün 21:09)

   

  Soylu, Nazilli'den İhsanoğlu ve Kılıçdaroğlu'na Yüklendi

  Soylu, Nazilli'den İhsanoğlu ve Kılıçdaroğlu'na Yüklendi

  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, bir dizi ziyaret için geldiği Aydın’da Çatı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. (Dün 20:53)

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Aydın Açıklaması

  "İsrail, orada (Gazze'de) savaş suçu işliyor" "Böylesine dramatik durumda bile bir ülkenin milleti, halkı katledilirken eğer duyarsız kalıyorlarsa hatta sesiz kalmanın da ötesinde bir kısım destekler veriliyorsa kusura bakmayın Birleşmiş Milletler'i lağvetmek gerekir" (Dün 20:17)

   

  Bozdağ: 'Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur'

  Bozdağ: "Şeyh Uçmaz Mürit Uçurur"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Şeyh uçmaz, mürit uçurur diye bir laf var. Sayın İhsanoğlu'da ithal geldiği için içerde kimler iyi mürit, kimler kötü mürit bilmez" dedi. (Dün 20:07)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 10:47:20. #1.11#