07:0500
SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

  Ağaçları Kesilen Yırcalılara Destek Sürüyor

  Ağaçları Kesilen Yırcalılara Destek Sürüyor

  Manisa'nın Soma İlçesi'ne yapılacak üçüncü termik santral için Kolin Şirketler Grubu'nun, acele kamulaştırma sürecinde olan zeytinliklerde gece yarısı ağaç kesim çalışmalarının ardından arazide kamp kurup beklemeye başlayan Yırca Mahallesi sakinlerine bir destek de Manisa Barosu Çevre Komisyonu üyeleri ile CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız'dan geldi. (Dün 19:16)

   

  Greenpeace'den Zeytinlikleri Kesilen Yırcalılara Destek (3)

  Greenpeace'den Zeytinlikleri Kesilen Yırcalılara Destek (3)

  "burada KÖY HALKI DİRENİYOR" Manisa'nın Soma İlçesi'ne yapılacak üçüncü termik santral için acele kamulaştırma sürecinde olan zeytinliklerde gece yarısı ağaç kesim çalışmalarının ardından bölgede araziye kamp kurup beklemeye başlayan Yırca Mahallesi sakinlerine, Greenpeace üyeleri ve Manisa Barosu Çevre Komisyonu üyelerinden sonra, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız'dan da destek geldi. (Dün 18:41)

   

  CHP'den İstifa Ettiğini Açıklayan Halıcı Açıklaması

  "Türkiye'de elektronik bir parti (e parti) kurulmasına ön ayak olacağım" (Dün 18:41)

   

  Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı

  Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı

  Görüntü GEÇİLİYOR Haber: ANKARA, (DHA) (Tür: Ankara) (Dün 17:42)

   

  Derleme<br/>sabah Saatlerinden Bu Yana Geçtiğimiz "Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de"...

  IŞİD'ın alıkoyduğu Musul konsolosluk görevlileri, 101 günlük esaretin ardından Türkiye'ye getirildi Başbakan Davutoğlu, konsolosluk görevlilerinin bu gece sabaha karşı Türkiye'ye getirildiğini, ziyarette bulunduğu Bakü'de yaptığı açıklamayla duyurdu Şanlıurfa'ya getirilen konsolosluk görevlileri, Bakü temaslarını yarıda keserek yurda dönen Davutoğlu'nun uçağıyla Ankara'ya getirildi Konsolosluk çalışanlarının sabahın erken saatlerinde başlayan yolculukları, Esenboğa Havalimanında aileleriyle (Dün 17:27)

   

  Bilecik Add Başkanı Fevzi Köse CHP'den İstifa Etti

  Bilecik Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı ve eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Fevzi Köse, partiden istifa ettiğini açıkladı. (Dün 16:53)

   

  Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı

  Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın Kızının Nikah Törenine Katıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın kızının Ankara'da gerçekleşen nikah törenine katıldı. (Dün 16:38)

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (Dün 16:16)

   

  Soylu 'Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık?

  Soylu 'Bu Sabah Güzel Bir Vuslatı Yaşadık?

  Daha önce Erzurum, Şanlıurfa, Denizli, İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilen 5. Olağan Kongre Bilgilendirme ve Eğitim Toplantılarının altıncısı 14 il koordinatör milletvekili, 14 il başkanı, 14 il teşkilat başkanı, 12 Nevşehir il yönetimi yürütme kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanı ve 151 ilçe başkanı ile birlikte toplam 195 kişiyle birlikte Nevşehir 'de gerçekleştiriliyor. (Dün 15:55)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 07:05:58. #1.11#