17:3100
SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

  Uluslararası Basın Örgütlerinden CHP'ye Ziyaret

  Uluslararası Basın Enstitüsü ve Gazetecileri Koruma Komitesi, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. (Bugün 15:08)

   

  Topbaş'ın Yargılandığı Davada Bilirkişi : Kamu Zararı Oluşmadı

  Topbaş'ın Yargılandığı Davada Bilirkişi : Kamu Zararı Oluşmadı

  Otobüs alım ihalesiyle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da yargılandığı davada bilirkişi raporu mahkemeye ulaştı. (Bugün 14:50)

   

  İett'ye Otobüs Alımına İlişkin Dava

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'ın da aralarında bulunduğu 14 sanığın, 2005'te İETT'ye otobüs alımına ilişkin ihalenin kanuna aykırı ve usulsuz olarak yapıldığı iddiasıyla ''görevi kötüye kullanma'' suçundan yargılanmasına devam edildi Bilirkişi raporunda, "Kamu İhale Kurumu'nun iptal kararının, Kamu İhale Kanunu ve mal alım ihaleleri yönetmelik hükümleri ile örtüşmediği, otobüs alım ihalesi sonucunda kamu ve şahıs zararı oluşmadığı kanaatine varıldığı" belirtildi. (Bugün 14:37)

   

 

  Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Tezkereye şöyle bir baktığımızda, sanki IŞİD terör örgütü işin perdesi ama 'Suriye ile nasıl mücadele edeceğiz? (Dün 20:45)

   

  Kemal Kılıçdaroğlu: Işid İşin Perdesi, Şam Yönetimi Değiştirilmek İsteniyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, IŞİD’le mücadele için gelecek tezkereye ‘evet' diyebileceklerini ancak sunulan tezkere ile Suriye’deki Esad rejiminin de devrilmek istendiğini savundu. (Dün 20:41)

   

  Kılıçdaroğlu: AKP Grubu'nda Yaptığı Konuşmadan Farkı Yoktu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu göreve seçildikten sonra Meclis’te yaptığı ilk konuşma için “Yapılan konuşma AKP Grubu’nda yaptığı konuşmadan farksız. Böyle bir konuşmayı bir cumhurbaşkanından hiç ama hiçbir zaman beklemiyordum.” dedi. (Dün 20:37)

   

  Kılıçdaroğlu: Tezkerenin Asıl Amacı Suriye Rejimini Devirmek

  Kılıçdaroğlu: Tezkerenin Asıl Amacı Suriye Rejimini Devirmek

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclise getirilecek olan tezkerenin asıl amacının Suriye rejimini devirmek olduğunu söyledi. (Dün 20:27)

   

  CHP Tezkere Kararını Verdi

  CHP Tezkere Kararını Verdi

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Doğru bir tezkere olarak görmüyoruz. Hayır oyu kullanacağız." dedi. (Dün 19:55)

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Açıklaması

  "Başbakan Davutoğlu 'Hem Kobani etrafından hem Irak'ın diğer bölgelerinden IŞİD'in sökülüp atılması gerektiğini düşünüyoruz' dedi" "PYD'ye silah yardımını neden Türkiye yapmasın? (Dün 18:32)

   

  Yeni Yasama Yılı Başladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Cumhurbaşkanı" sıfatıyla ilk kez yasama yılı açış konuşması yaptı. (Dün 17:46)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul Konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul Konuşması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sandıktan umudunu kesenlerin sokak eylemlerine umut bağladığını belirterek, siyasetin dışından çözüm arayışlarının Türkiye’ye çok ağır bedeller ödettiğini, küçük çocukların eline taş vererek şiddeti körükleyen bir siyaset anlayışının acziyet ifade eden bir siyaset anlayışı olduğunu söyledi. (Dün 17:11)

   

  Yeni Yasama Yılı Başladı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "(Vesayetten kurtulmamız gerekiyor) diyordu Sayın Cumhurbaşkanı, herhalde Davutoğlu'nun bundan bir ders çıkarıp vesayetten kurtulması lazım" (Dün 17:07)

   

  Türkiye Geçici Çözüm Arayışlarında Kendisini Kullandıracak Bir Ülke Değildir'

  Türkiye Geçici Çözüm Arayışlarında Kendisini Kullandıracak Bir Ülke Değildir"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Genel Kurulu'nda yeni yasama yılının açış konuşmasını yaptı. (Dün 17:04)

   

  "Davutoğlu'da Vesayetten Kurtulmalı"

  Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın TBMM'de yaptığı konuşmayla ilgili, "Erdoğan vesayetten kurtulmak gerektiğini söylüyor, Davutoğlu'da örnek alıp vesayetten kurtulmalı." dedi. (Dün 17:03)

   

  Muhalefetten Erdoğan'ın Konuşmasına Jet Tepki

  Muhalefetten Erdoğan'ın Konuşmasına Jet Tepki

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meclis'te yaptığı konuşmayı tatmin edici bulmadıklarını belirtti. (Dün 16:08)

   

  Ortaöğretimde Başörtüsünün Serbest Bırakılması

  Ortaöğretimde Başörtüsünün Serbest Bırakılması

  CHP Uşak Milletvekili Yılmaz: "Diyor ya hem cumhurbaşkanı hem de AKP'nin yetkilileri, 'yeni Türkiye yaratacağız. Biz eskilerle mücadele edeceğiz'. İşte cumhuriyetin yıkılması, Türk Medeni Kanunu'nun, cumhuriyet devrimlerinin yok sayılması ile karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz" (Dün 13:30)

   

  Gürsel Tekin: 'Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz'

  Gürsel Tekin: "Biz Tezkereye Bakacağız ve Düşüncelerimizi İfade Edeceğiz"

  CHP MYK Toplantısı-Genel Sekreter Tekin: -"Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz"-"(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Myk Toplantısı

  Genel Sekreter Tekin: "Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz" "(Elektrik ve doğalgaza yapılan zam) Galiba bu da IŞİD zamı olacak. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Meclis’e gelecek tezkereyle ilgili CHP’nin tavrına ilişkin, “Bizim CHP olarak tavrımız çok açık, çok net. Biz tezkereye bakacağız ve düşüncelerimizi çok açık bir şekilde ifade edeceğiz” dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gürsel Tekin: Tezkerenin İçeriğinin Ne Olduğunu Bilmiyoruz

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, TBMM'ye gönderilecek olan tezkerenin içeri hakkında bir bilgi sahip olmadıklarını söyledi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Talip Apaydın, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Talip Apaydın, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Şair ve yazar Talip Apaydın, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kııçdaroğlu, Talip Apaydın'ın Cenaze Törenine Katıldı

  Kııçdaroğlu, Talip Apaydın'ın Cenaze Törenine Katıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Köy Enstitüsü Mezunu Emekli Öğretmen, Romancı, Öykücü Yazar Talip Apaydın'ın Ankara Kocatepe Camii'nde kılınan cenaze namazına katıldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu, Yazar Talip Apaydın'ın Cenazesine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yazar Talip Apaydın'ın Kocatepe Camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına katıldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu, Yazar Talip Apaydın'ın Cenaze Namazına Katıldı

  Kılıçdaroğlu, Yazar Talip Apaydın'ın Cenaze Namazına Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yazar Talip Apaydın'ın Kocatepe Camisinde kılınan cenaze namazına katıldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gündem / 30 Eylül 2014 Anadolu Ajansı

  Gündem / 30 Eylül 2014 Anadolu Ajansı

  Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gündem Özeti / 30 Eylül 2014

  Gündem Özeti / 30 Eylül 2014

  ANADOLU AJANSI. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Meclis'e Verilen Soru Önergesinde 'Şerefsizlik' Tartışması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Bir yasama faaliyetine 'şerefsizlik' diyen Başbakan Yardımcısı'na acaba Meclis'in onurunu korumakla görevli olan TBMM Başkanı Cemil Çiçek ne diyecek merak ediyorum? (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Tanrıkulu: IŞİD ile İlgili Bakanlar Kurulu Kararı Yok

  Tanrıkulu: IŞİD ile İlgili Bakanlar Kurulu Kararı Yok

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, IŞİD'in terör örgütü listesine alınmasıyla ilgili Bakanlar Kurulu kararı olmadığını söyledi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 17:31:36. #1.11#