SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri


KEMAL KILIÇDAROĞLU

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler... Devamı

18:39
Kılıcdaroğlu'ndan Engelli Vatandaş Telefon Tekirdağ Belediyesi'nden engelli vatandaşa akülü sandalye Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Kurtalan'da bulunan engelli vatandaşa akülü tekerlikli sandalye yardımında bulundu.
Kılıcdaroğlu'ndan Engelli Vatandaş Telefon
18:07
Tekirdağ Belediyesi'nden Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Kurtalan'da bulunan engelli vatandaşa akülü tekerlikli sandalye yardımında bulundu.
17:49
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Kılıçdaroğlu: O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar (2) KILIÇDAROĞLU'NUN KONUŞMASINDA YER VERDİĞİ KİTAP CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin bugünkü grup konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Somali ziyareti sırasında çocuklara hediye ettiği bir kitaba yer verdi.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
17:49
Kılıçdaroğlu'nun Konuşmasında Yer Verdiği Kitap 2 Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında yer verdiği kitap 2 (Tür: Ankara)
Kılıçdaroğlu'nun Konuşmasında Yer Verdiği Kitap 2
17:37
"Azdılar Cumhuriyete 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar" CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin bugünkü grup konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Somali ziyareti sırasında çocuklara hediye ettiği bir kitaba yer verdi.
'Azdılar Cumhuriyete 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar'
17:22
Kılıçdaroğlu: "Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?'
17:05
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
16:48
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Türkiye'deki en zengin yüzde 1'lik kesim, toplam gelirin yüzde 54,3'ünü alıyor.
16:40
Kılıçdaroğlu: "Delilleri ile Ortaya Konmuş Dosya Kapatıldı" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de partisinin Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Delilleri ile Ortaya Konmuş Dosya Kapatıldı'
16:30
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Çorum'da
16:15
2kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Kılıçdaroğlu O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar (Tür: Ankara)
2kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:15
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
3kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:04
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar Dha ANKARA- Kılıçdaroğlu: O kadar azdılar ki Cumhuriyet'e 90 yıllık parantez söylemini dillerine alıyorlar "Bu mahkumiyet baro başkanına değil Tunceli halkına verilen bir mahkumiyettir" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
1kılıçdaroğlu O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar
16:03
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Cumhurbaşkanımız ile tam bir uyum içindeyiz.
15:50
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: O Kadar Azdılar Ki Cumhuriyet'e 90 Yıllık Parantez Söylemini Dillerine Alıyorlar.
15:42
Kılıçdaroğlu'ndan Tarihi Bir Gaf Daha CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirdiği o fotoğraf montaj çıktı.
Kılıçdaroğlu'ndan Tarihi Bir Gaf Daha
15:41
Davutoğlu: Cumhurbaşkanımız İlzam Edilemez, Sorumlu Bakanlar Kurulu'dur Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında uyuşmazlık olduğu iddialarını reddederek, "Cumhurbaşkanımız ile tam bir uyum içindeyiz ve aramızdaki bu uyumun bozulmasına hiçbir şekilde izin vermeyiz.
Davutoğlu: Cumhurbaşkanımız İlzam Edilemez, Sorumlu Bakanlar Kurulu'dur
15:21
Kılıçdaroğlu: "Adalet Konusunda Kaygımız Var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Davutoğlu’nun Başbakanlık koltuğuna oturtulan 23 Nisan çocuğu olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 'Adalet Konusunda Kaygımız Var'
15:19
Kılıçdaroğlu: "Denemek İçin 4 Yıl İçin Yetki İstiyorum" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM'de partisinin Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Son zamanlarda gazetelerde okuyorsunuz, 'şu geldi, bu gitti'. Bunların tamamı asparagas, yok öyle bir şey. Gerçek olan bir şey var, 77 milyon yurttaşıma sesleniyorum, hepinizin oyunu istiyorum.
Kılıçdaroğlu: 'Denemek İçin 4 Yıl İçin Yetki İstiyorum'
15:00
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "(CHP İzmir Milletvekili Güler'in partiden istifası) Parti kurallarını hiçe sayan, bir başka partinin mensubuymuş gibi davranan bir arkadaştı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
14:49
Chp, MHP'ye Giden Emanet Oyları İstiyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Burhanettin Bulut, önceki gün ataması gelen yeni yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Rukiye Çinkılıç ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Arıkanoğlu ile birlikte basına tanıtım toplantısı yaptı.
Chp, MHP'ye Giden Emanet Oyları İstiyor
14:33
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1 Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe üzerinden Türkçe'ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak tahrik ediyor Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1
14:30
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan Gafı Bugünkü grup konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, Zaytung kurbanı oldu. Kılıçdaroğlu yanlış fotoğrafla Erdoğan'a yüklendi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan Gafı
14:12
Başbakan Davutoğlu: MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor
14:05
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi CHP lideri Kılıçdaroğlu, "4 bakan aklandı, Şimdi bakanlık koltuğuna geri dönmek istiyoruz diyecekler. Adamlar haklı. Ben bunlarla ilgili bakanlıkları buldum." dedi.
Kılıçdaroğlu, 4 Eski Bakana Yeni Bakanlıklar Önerdi
14:03
Gökçek: "Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, paralel yapının son seçim stratejilerinden, Yunanistan seçimlerine, yurt dışındaki gelişmelerden son seçim anketlerine kadar pek çok konuda açıklama yaptı.
Gökçek: 'Paralel Yapı ve Beynelmilel Güçler Türkiye'de Muhalefeti Seçime Hazırlıyor'
13:37
Kılıçdaroğlu, Yunanistan Başbakanı Alexis Tsipras'ı Mektupla Kutladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Radikal Sol Koalisyonu Genel Başkanı ve Yunanistan Başbakanı Alexis Tsipras'a mektup gönderdi.
Kılıçdaroğlu, Yunanistan Başbakanı Alexis Tsipras'ı Mektupla Kutladı
13:26
AK Parti Grup Toplantısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Cumhurbaşkanımızla tam bir uyum içerisindeyiz ve Cumhurbaşkanımızla aramızdaki bu uyumun bozulmasına hiçbir şekilde izin vermeyiz" dedi.
AK Parti Grup Toplantısı
12:44
Davutoğlu: Cumhurbaşkanı'yla Uyum İçindeyiz, Kıskanmasınlar Başbakan Davutoğlu, "Bize bu kürsüden hitap eden biri olarak Cumhurbaşkanımızın bu kadar yakın çalışmasından daha doğal bir şey yok, kıskanmasınlar." dedi.
Davutoğlu: Cumhurbaşkanı'yla Uyum İçindeyiz, Kıskanmasınlar
12:43
Kılıçdaroğlu, Syrıza Lideri Çipras'ı Kutladı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Yunanistan'da seçimlerde birinci gelen SYRIZA lideri Çipras'ı bir mektup göndererek tebrik etti.
12:24
Kılıçdaroğlu, Çipras'ı Kutladı CHP Kemal Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Yunanistan’da seçimi kazanan Alexis Çipras’ı mektupla kutladı.
Kılıçdaroğlu, Çipras'ı Kutladı
15:56
Kılıçdaroğlu, Azınlıkların Dini Liderleriyle Görüştü (2) Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos, Ermeni Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Süryani Katolik Patrikvekili Yusuf Sağ, Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Yusuf Çetin ve Türkiye Museviler Hahambaşı İshak Haleva ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu, Azınlıkların Dini Liderleriyle Görüştü (2)
15:51
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu
15:45
Kılıçdaroğlu: Kutuplaştıran, Ötekileştiren Siyaset Anlayışına Yer Vermeyelim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kutuplaştıran, ötekileştiren siyaset anlayışına yer verilmemesi temennisinde bulundu.
Kılıçdaroğlu: Kutuplaştıran, Ötekileştiren Siyaset Anlayışına Yer Vermeyelim
15:32
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen ruhani liderler, toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi
15:29
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da azınlıkların ruhani liderleriyle bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi
15:26
Balıkesir'de Seçime Doğru Balıkesir'de 7 Haziran tarihinde yapılması beklenen genel seçimler öncesinde siyasi kulislerde hareketlilik yaşanıyor.
Balıkesir'de Seçime Doğru
15:25
Kılıçdaroğlu, Dini ve Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen dini ve ruhani liderler daha sonra açıklama yaptı.
15:22
Kılıçdaroğlu Ruhani Liderlerle Bir Araya Geldi Süryani Katolik Patrikvekili Sağ: "Sakın ve sakın bizi hiçbir partinin elemanları olarak, şu partinin veya bu partinin elemanları gözüyle bakmayınız. Memleketimizi, cumhuriyetimizi seven ve cumhuriyetin selameti için uğraşan partideniz" Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Çetin: "Biz bu ülkede bir aileyiz.
15:02
Kılıçdaroğlu: Perinçek'in Yargılanması Doğru Değil CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Doğu Perinçek'in düşünce dolayısıyla yargılanmasını doğru bulmadığını söyledi.
14:47
AKP Ege'de Eski Ülkücüleri, Doğu ve Güneydoğu'da Ak PKK'lıları Aday Yapıyor' Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Bekir Çapar, çözüm sürecinde “devlet sırrı” denen şeyleri teröristler bilirken TBMM’de muhalefet partilerinin genel başkanlarına bildirilmediği belirterek, “AKP Ege’de eski ülkücüleri, Doğu ve Güneydoğu'da AK PKK’lıları aday yapıyor.
14:31
Kılıçdaroğlu, Azınlıkların Dini Liderleriyle Görüştü (1) Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, azınlıkların dini temsilcileriyle İstanbul'da görüştü.
13:27
Kılıçdaroğlu, Dini Azınlıkların Ruhani Liderleriyle Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki dini azınlıkların ruhani liderleriyle bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu, Dini Azınlıkların Ruhani Liderleriyle Bir Araya Geldi
13:23
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbul DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos, Ermeni Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Süryani Katolik Patrikvekili Yusuf Sağ, Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Yusuf Çetin ve Türkiye Museviler Hahambaşı İzak Haleva ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu
13:17
CHP'liler Ön Seçim Talebiyle İmza Toplayıp Genel Merkeze Teslim Etti Cumhuriyet Halk Partisi’nin farklı illerde siyaset yapan 14 çalışma grubunun, milletvekili seçimlerinde Siyasi Partiler Yasası’nda yer alan yüzde 5’in dışında herhangi bir kontenjanın kullanılmaması için topladığı imzalar CHP Genel Merkezi’ne teslim edildi.
13:17
CHP'lilerden Kontenjan ve Ön Seçim Uyarısı CHP içerisinde farklı illerde siyaset yapan 14 çalışma grubu, genel merkeze milletvekili seçimlerinde yüzde 5 dışında herhangi bir kontenjan kullanılmamasını ve milletvekili adaylarının hakim denetiminde ön seçimle belirlenmesi gerektiğini belirten dilekçe verdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KEMAL KILIÇDAROĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]