00:1800
SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ

Son Dakika Kıbrıs Haberleri

   

  Hatay'da Akdeniz Ülkeleri Mutfak Günleri

  Vali Lekesiz: ''Organizasyonla bir taraftan Hatay mutfağının tanıtılması, diğer taraftan da dünyaca ünlü gastronomi profesörlerini buluşturarak bilgi, deneyimlerini ve kazanımlarını kendi ülkelerinde sunmaları için uygun bir ortamın olması amaçlandı'' (Dün 23:45)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de Kalacağı Otele Geldi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yarın gerçekleştireceği temasları öncesinde kalacağı otele geldi. (Dün 22:13)

   

  Gazi Dilek, Ankara'daki 'Gaziler Günü' törenine davet edildi -

  Gazi Dilek, Ankara'daki "Gaziler Günü" törenine davet edildi -

  Genelkurmay Başkanlığınca 19 Eylül'de "Gaziler Günü" dolayısıyla Ankara'da yapılacak törene çağrılan Kıbrıs Barış Harekatı gazilerinden Resul Dilek'e davet mektubu, Yalova Garnizon ve Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanı Tuğamiral Tezcan Kızılelma tarafından teslim edildi. (Dün 21:11)

   

  AB Dönem Başkanı İtalya'dan Reform Mesajı

  İtalya Dışişleri Bakanı Mogherini, Türkiye’deki siyasi reform sürecinin güçlendirilmeye ihtiyacı olduğunu belirtti. (Dün 13:46)

   

  UEFA, Yeni Bir Lig Kuruyor

  UEFA, 2018'de 'Uluslar Ligi' düzenleneceğini açıkladı. Müsabakaların değişimli olarak iki yılda bir yapılacağı bu ligle maçlara olan ilginin artırılması amaçlanıyor. (Dün 13:39)

   

  Uluslar Ligi Hayata Geçiyor | İşte Tüm Detaylar ve Kurallar

  UEFA'nın hayata geçirmeyi planladığı Uluslar Ligi ile futbolda milli maçlara ilginin artırılması amaçlanıyor. (Dün 13:37)

   

  Barışta Hakkari'de Buluşalım' Projesi

  Barışta Hakkari'de Buluşalım" Projesi

  "Barışta Hakkari'de Buluşalım" Projesi kapsamında Hakkari'ye gelen Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, insanların acısını, mutluluğunu bir nebzede olsa paylaşmak istediklerini bildirdi Hazinedar: "Bütün Türkiye'de yaşanan ve herkesi mutlu eden, bu topraklarda huzuru, güveni yeniden sağlayan adı. (Dün 13:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:18:56. #1.12#