SON DAKİKA KIBRIS HABERLERİ

Son Dakika Kıbrıs Haberleri

 • 28 Mart 2017 16:44 Kılıçdaroğlu: Türkiye Cumhuriyeti'ni Seçimle Gelmeyenlerin Temsil Ettiği Dönemler Darbe... Kılıçdaroğlu: Türkiye Cumhuriyeti'ni Seçimle Gelmeyenlerin Temsil Ettiği Dönemler Darbe... PARTİ MESELESİ DEĞİL, MEMLEKET MESELESİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, muhtarlarla yaptığı toplantının ardından Darıca'da bir tekstil fabrikasını ziyaret etti.
 • 28 Mart 2017 16:27 Kocaeli'de Stk'larla Buluşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması Kocaeli'de Stk'larla Buluşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması Kocaeli’nin Gebze ilçesinde STK’lara referandumda oylanacak maddeleri anlatan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Biz biraz da Binali Yıldırım’a çalışıyoruz, başbakanlığı gitmesin diye” dedi.
 • 28 Mart 2017 14:32 Dha Yurt Bülteni-6 Dha Yurt Bülteni-6 Bakan Bozdağ: Alman gazeteleri Türkçe manşetlerle 'hayır' çıkması için büyük çaba gösteriyorADALET Bakanı Bekir Bozdağ, "Alman gazeteleri Almanca ve Türkçe attıkları manşetlerle Türkiye'deki halk oylamasında 'hayır' çıkması için büyük bir çaba göstermektedir.
 • 28 Mart 2017 14:04 Ateş & Diva Demetra George Mustafaoğlu 28 Mart'ta Nuri Harun Ateş ile birlikte Pera Palace Jumeirah'da sahne alıyor!
 • 28 Mart 2017 13:41 Deniz Üzerindeki Havalimanında Yolcu Sayısı 1 Milyonu Aştı Deniz Üzerindeki Havalimanında Yolcu Sayısı 1 Milyonu Aştı TÜRKİYE'de ve Avrupa'da deniz üzerine kurulan ilk havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı'nda açıldığı günden beri 1 milyon 221 bin 695 yolcu uçuş yaptı.
 • 28 Mart 2017 13:07 Antalya Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya Antalya Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya (ÖZEL) Türkiye'nin reçel üssü AntalyaTÜRKİYE'de 'reçel' denildiğinde akla gelen ilk şehir olan Antalya'da kente özgü turunç, bergamut, kamkat, limon çiçeği gibi narenciyenin yanı sıra domates, karpuz ve patlıcan gibi sebzelerin de reçeli yapılıp 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.
 • 28 Mart 2017 13:07 Mskü Kurumlar Arasında Masa Tenisi Şampiyonu Oldu Mskü Kurumlar Arasında Masa Tenisi Şampiyonu Oldu Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Temsilciliği’nin düzenlediği, Muğla Kışla Kapalı Spor salonunda gerçekleşen Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası’nda, MSKÜ Masa Tenisi Erkek Takımı Muğla Halk Sağlığı Takımı ile yaptığı final maçını 4-3 kazanarak geçen yıl olduğu gibi bu...
 • 28 Mart 2017 13:02 Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya TÜRKİYE'de 'reçel' denildiğinde akla gelen ilk şehir olan Antalya'da kente özgü turunç, bergamut, kamkat, limon çiçeği gibi narenciyenin yanı sıra domates, karpuz ve patlıcan gibi sebzelerin de reçeli yapılıp 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.
 • 28 Mart 2017 12:46 Dha Yurt Bülteni-4 Dha Yurt Bülteni-4 Lice ve Hani'deki 9 köyde sokağa çıkma yasağıDİYARBAKIR'ın Lice ve Hani ilçeleri kırsalında bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenecek operasyon öncesi, sivillerin zarar görmemesi adına bu iki ilçeye bağlı 9 köyde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
 • 28 Mart 2017 12:46 Dha Yurt - Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya Dha Yurt - Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya TÜRKİYE'de 'reçel' denildiğinde akla gelen ilk şehir olan Antalya'da kente özgü turunç, bergamut, kamkat, limon çiçeği gibi narenciyenin yanı sıra domates, karpuz ve patlıcan gibi sebzelerin de reçeli yapılıp 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.
 • 28 Mart 2017 11:43 Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya Türkiye'nin Reçel Üssü Antalya TÜRKİYE'de 'reçel' denildiğinde akla gelen ilk şehir olan Antalya'da kente özgü turunç, bergamut, kamkat, limon çiçeği gibi narenciyenin yanı sıra domates, karpuz ve patlıcan gibi sebzelerin de reçeli yapılıp 30'dan fazla ülkeye ihraç ediliyor.
 • 28 Mart 2017 11:10 TSK'nın Silah ve Teçhizatı Milli İmkanlarla Yenilenecek Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu Genel Müdürü Ahmet Taşkın, yılın başında seri üretimine başlanan ilk milli piyade tüfeğini Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) teslim ettiklerini ve silahın kullanılmaya başlandığını belirterek, "Yine Milli Savunma Bakanı korumaları aynı seride ürettiğimiz...
 • 28 Mart 2017 11:06 Silvan Barajı 2019'da Su Tutacak Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (GAP) önemli ayaklarından biri olan ve Diyarbakır'da yapımı süren Silvan Barajı, iki yıl sonra tamamlanacak.
 • 28 Mart 2017 11:01 Thomas Cook: Turistler Türkiye'yi Ziyaret Etmeye Başladı Thomas Cook: Turistler Türkiye'yi Ziyaret Etmeye Başladı Dünyaca ünlü İngiliz tur işletmecisi Thomas Cook Group, Türkiye ve Mısır'ı turistlerin tekrar ziyaret etmeye başladıklarını belirtti.
 • 28 Mart 2017 10:43 Kıbrıs'a Deve Çıkarması Kıbrıs'a Deve Çıkarması Kıbrıs'a deve çıkarması Aydın'ın ünlü 30 Pehlivan Devesi Kıbrıs güreşlerine hazırlanıyorAYDIN - Yörüklerin kültüründe önemli bir yere sahip olan deve güreşleri uluslararası boyut kazanıyor.
 • 28 Mart 2017 10:17 Kıbrıs'a Bu Defa Develer Çıkarma Yapacak Kıbrıs'a Bu Defa Develer Çıkarma Yapacak Yörüklerin kültüründe önemli bir yere sahip olan deve güreşleri uluslararası boyut kazanıyor.
 • 27 Mart 2017 23:58 KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Müzakereler Yeniden Başlayabilir" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Meclisi'nde Enosis referandumunun kutlanması kararının bertaraf edilmesi üzerine müzakerelere yeniden başlanabileceğini söyledi.
 • 27 Mart 2017 22:13 Kardeş Pakistan'dan Türkiye'ye Üst Düzey Ziyaret Kardeş Pakistan'dan Türkiye'ye Üst Düzey Ziyaret Pakistan Meclis Başkanı Ayaz Sadiq, Ankara'da Başbakan Yıldırım'la bir araya geldi. Ziyarette her iki taraf çeşitli alanlardaki işbirliğini yoğunlaştırmak için kararlılıklarını yeniden teyit etti.
 • 27 Mart 2017 21:47 Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Müzakereler Yeniden Başlayabilir' Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Müzakereler Yeniden Başlayabilir' KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, "Rum Meclisi'nde Enosis referandumunun kutlanması kararının bertaraf edilmesi üzerine müzakerelere yeniden başlanabilir.
 • 27 Mart 2017 21:37 Londra'daki Terör Saldırısı Londra'daki Terör Saldırısı İngiliz polisi, Londra'daki terör saldırısının faili Adrian Russell Ajao'nun, terör örgütleri DEAŞ ya da El Kaide ile bağlantısı olduğu yönünde herhangi bir kanıt bulunmadığını bildirdi.
 • 27 Mart 2017 19:43 Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Müzakereler Yeniden Başlayabilir Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Müzakereler Yeniden Başlayabilir" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Meclisi'nde Enosis referandumunun kutlanması kararının bertaraf edilmesi üzerine müzakerelere yeniden başlanabileceğini söyledi.
 • 27 Mart 2017 16:41 Okuma Aşığı Kıbrıs Gazisi Ödülü Kimseye Bırakmıyor Okuma Aşığı Kıbrıs Gazisi Ödülü Kimseye Bırakmıyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kitap sevdalısı Ahmet Çınar'ın açıklaması, programdan detaylar Okuma aşığı Kıbrıs gazisi ödülü kimseye bırakmıyor Edirne'de geçen yıl "En çok kitap okuyan okuyucu" ödülünü alan Kıbrıs Gazisi Edirneli Ahmet Çınar, bu yıl başarısını artırarak devam ettirdi Çınar: "Okumayan...
 • 27 Mart 2017 15:10 İhracatta 1 Milyon Doları Geçene; Yeşil Pasaport Bakanlar Kurulu kararına göre yıllık ortalama ihracatı 1-10 milyon dolar arasında olan firmaların bir yetkilisine hususi damgalı (yeşil) pasaport verilecek.
 • 27 Mart 2017 15:07 Okuma Aşığı Kıbrıs Gazisi Ödülü Kimseye Bırakmıyor EDİRNE (AA) – Edirneli Kıbrıs Gazisi Ahmet Çınar, "En çok kitap okuyan okuyucu" ödülünü bu yıl da kimseye bırakmadı.
 • 27 Mart 2017 14:36 Kıbrıs Müzakereleri Ancak Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Başlayabilir Kıbrıs Müzakereleri Ancak Enosis Kararı Bertaraf Edilirse Başlayabilir" Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu, Kıbrıs müzakerelerinin yeniden başlamasının ancak Rum Meclisinin "Enosis referandumunun okullarda kutlanması" kararını tamamen bertaraf etmesi halinde mümkün olacağını bildirdi.