01:2500
SON DAKİKA KIZILAY HABERLERİ

Son Dakika Kızılay Haberleri

   

  Ankara'da Şüpheli Çanta Paniği

  Ankara'da Şüpheli Çanta Paniği

  Ankara'da bir banka önüne bırakılan şüpheli çanta fünye ile patlatılınca çantanın içinden kıyafet, çamaşır ve kitap çıktı. (Dün 23:35)

   

  Ankara'da Şüpheli Çanta

  Ankara'da bir banka önüne bırakılan şüpheli çanta, fünye ile patlatılınca içinden kıyafet, çamaşır ve kitap çıktı. (Dün 22:53)

   

  Kölnlü Annelerden Gazzeli Çocuklara Anlamlı Yardım

  Almanya'nın Köln kentinde, Gönüllü Türk Anneler Grubu, Gazze'deki çocuklara yardım etmek için bir etkinlik düzenledi. (Dün 14:20)

   

  Bilecik Kan Kardeşliği' Projesi

  Bilecik Kan Kardeşliği" Projesi

  Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eskişehir Kızılay Kan Merkezi arasında ortaklaşa yürütülen "Kan Bağışı, Can Bağışıdır" sloganıyla bütünleşen "Bilecik Kan Kardeşliği" projesinin bilgilendirme toplantısı yapıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kızılay Yönetici, Çalışan ve Gönüllüleri 'Afete Hazırlık Eğitimi' Aldı

  Afetlerin olumsuz etkilerine karşı daha hazır ve bilinçli bir toplum hedefiyle hareket eden Türk Kızılayı, “Afete Hazırlık ve Müdahale Eğitimleri” ile bu yönde önemli adımlar atıyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bilecik Kan Kardeşliği' Projesi

  Bilecik Kan Kardeşliği" Projesi

  Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eskişehir Kızılay Kan Merkezi arasında ortaklaşa "Kan bağışı, can bağışıdır" sloganıyla yürütülen "Bilecik kan kardeşliği" projesi bilgilendirme toplantısı yapıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  "Trabzon Tanıtım Günleri" Etkinliği

  Trabzon'un fethinin 553. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlik, 23 Ekim'de Feshane'de gerçekleştirilecek. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Başkent'te Trafik Kazası: 3 Yaralı

  Başkent'te Trafik Kazası: 3 Yaralı

  Başkent’te direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yayaya çarptı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Libya'da Çatışma: 7 Ölü, 23 Yaralı

  Libya'da Çatışma: 7 Ölü, 23 Yaralı

  Libya'nın Vadi el-Haya iline bağlı Obari kasabasında Et-Tebuv ile Tuareg kabileleri arasında çıkan çatışmada 7 kişi öldü, 23 kişi yaralandı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 01:25:53. #1.11#