SON DAKİKA KIZILAY HABERLERİ

Son Dakika Kızılay Haberleri

13:29
Çgd'den Yılın Başarılı Gazetecileri Ödülü Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD), 2014'ün başarılı gazetecilerini belirledi.
19:39
Şırnak Valisi İpek, Yaralı Askeri Ziyaret Etti Şırnak Valisi Hasan İpek, dün Uludere ilçesi Ortasu köyünde kaçakçıların taşlı saldırısı sonucu ağır yaralanan askeri tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Şırnak Valisi İpek, Yaralı Askeri Ziyaret Etti
19:38
Engelli Çocuk Baraka Yangınında Hayatını Kaybetti MUĞLA (İHA) – Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir barakada çıkan yangında 12 yaşındaki engelli çocuk yanarak hayatını kaybetti.
Engelli Çocuk Baraka Yangınında Hayatını Kaybetti
19:24
Uludere İlçesinde Bir Askerin Yaralanması - Vali İpek Uludere ilçesinde bir askerin yaralanması- Yaralı askeri, hastanede ziyaret eden Vali İpek: "Hayati tehlikesinin henüz geçmediğini fakat doktorlardan durumumun iyiye gittiği bilgisini aldık" Şırnak Valisi Hasan İpek, dün Uludere ilçesi Ortasu köyünde kaçakçıların taşlı saldırısı sonucu ağır yaralanan askeri, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Uludere İlçesinde Bir Askerin Yaralanması - Vali İpek
19:15
Uludere'de Askere Gaz Bombalı, Taşlı Saldırı: 1 Asker Yaralı(2) Vali, YARALI ASTSUBAYI ZİYARET ETTİ Şırnak Valisi Hasan İpek, Uludere'nin Ortasu Köyü'nde sınırda kaçakçılığı önleme çalışmasından dönen askeri birliğe, bir grubun evlerin çatısından el yapımı gaz bombaları ve taşla saldırısında yaralanan Astsubay Ali Kızılay'ı ziyaret etti.
Uludere'de Askere Gaz Bombalı, Taşlı Saldırı: 1 Asker Yaralı(2)
18:43
Uludere İlçesinde Bir Askerin Yaralanması Yaralı askeri, hastanede ziyaret eden Vali İpek: "Hayati tehlikesinin henüz geçmediğini fakat doktorlardan durumumun iyiye gittiği bilgisini aldık"
17:46
CHP'den Kayıp Kaçak Eylemi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanlığı, kayıp-kaçak bedellerinin elektrik faturalarına yansıtılarak geri alınmasına imkan veren kanunun Meclis’e sunulmasını, EnerjiSa Kızılay Müşteri Hizmetleri Merkezi önünde yaptığı eylemle protesto etti.
CHP'den Kayıp Kaçak Eylemi
17:08
CHP'den Kayıp Kaçak Eylemi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanlığı, kayıp-kaçak bedellerinin elektrik faturalarına yansıtılarak geri alınmasına imkan veren kanunun Meclis'e sunulmasını, EnerjiSa Kızılay Müşteri Hizmetleri Merkezi önünde yaptığı eylemle protesto etti.
CHP'den Kayıp Kaçak Eylemi
16:10
Borçka İlçe Jandarma Komutanlığından Kan Bağışı Borçka İlçe Jandarma Komutanlığınca Türk Kızılayı'na kan bağışında bulunuldu.
15:35
Türkiye Yardımda Amerika'ya 8 Kat Fark Attı" Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Koordinatörü Kunt: "Ülkelerin dünya genelinde yaptığı yardımları nüfusa göre gayri safi milli hasılalarına oranladığımızda Türkiye Amerika'ya 8 kat fark atarak birinci oluyor"
15:33
Büyükşehir Belediyesi Personelinden Kan Bağışı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Otobüs İşletmesi Şube Müdürlüğü personeli, Kızılay'a kan bağışında bulundu.
15:22
Türk Kızılayı'ndan Irak'taki Suriyeli Sığınmacılara Yardım Türk Kızılayı ülkelerindeki iç savaş nedeniyle Irak'a sığınan 500 Suriyeli aileye yatak, battaniye, kilim ve kışlık giysi yardımında bulundu.
Türk Kızılayı'ndan Irak'taki Suriyeli Sığınmacılara Yardım
14:46
Bellerine Zincir Dolayarak Kızılay'ı Trafiğe Kapattılar: 9 Gözaltı Birleşik Metal İş Sendikası’nın 38 işyerinde başlattığı grevin Bakanlar Kurulu tarafından ertelenmesine tepki için Kızılay Kavşak’ta zincirleri bellerine dolayıp, yol kapatan gruba polis müdahale etti.
14:23
Türk Kızılayı'ndan Irak'taki Suriyeli Sığınmacılara Yardım Kızılay ekibi, Irak'a sığınan 500 Suriyeli aileye yatak, battaniye, kilim ve kışlık giysi dağıttı.
13:35
Metal İşçilerine Destek İçin Yol Kapatanlar Gözaltına Alındı Birleşik Metal İş Sendikası’nın 38 işyerinde başlattığı grevin Bakanlar Kurulu tarafından ertelenmesine tepki için Ankara Kızılay’da yol kapatan grupta bulunanlar gözaltına alındı.
Metal İşçilerine Destek İçin Yol Kapatanlar Gözaltına Alındı
12:35
Kızılay Kan Merkezi ile Tepebaşı Belediyesi İşbirliği Sürüyor Kızılay Kan Merkezi ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği Kan Bağışı Kampanyası, Hedef Batıkent Beldevinde gerçekleşti.
Kızılay Kan Merkezi ile Tepebaşı Belediyesi İşbirliği Sürüyor
09:08
Aydın Esnafından Kan Bağışına Anlamlı Destek Aydın Marangozlar Odası öncülüğünde düzenlenen kan bağışı kampanyasına ilgi gösteren esnaflar, Kızılay’a kan bağışında bulundu.
Aydın Esnafından Kan Bağışına Anlamlı Destek
22:23
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde Kütahya Kızılay Kan Bağış Merkezi’nce kan bağışı kampanyasına vatandaşlar büyük ilgi gösterdiKanın laboratuar ortamında üretilemeyen bir sıvı ve tek kaynağının ise insan olduğunu vurgu yapan Kızılay Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Doktoru İsmail Cihat Tuna, “Kan ihtiyacının karşılanabilmesi için insanlarımızın kan bağışı yapması lazım. Sağlığı açısından insanın hayatta en az birkaç kez kan vermesi gerekir. Azalan kan stoklarımızı tamamlamak için sürdürdüğümüz kan
Hisarcık'ta Kan Bağışı Kampanyası
14:51
Kızılay'dan 150 Aileye Gıda Yardımı Türk Kızılayı Ergani İlçe Şubesi, Türk Kızılayı Genel Başkanlığı’ndan gönderilen gıda maddalerinden oluşan yardımları 150 aileye dağıttı.
14:40
Hayrabolu'dan Kısa Kısa Hayrabolu'da kan bağış kampanyası.
12:19
Başbakan Davutoğlu İstanbul'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "CBK" ile saat 11.35'da İstanbul'a gitti.
12:08
Serdivan Kızılay Şubesi Muhtarlarla Buluştu Serdivan Kızılay Şubesi, Serdivan ilçesinde bulunan mahalle muhtarları ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Serdivan Kızılay Şubesi Muhtarlarla Buluştu
07:47
Sıkışan Yaralıları, Sağlık Ekipleri Çıkardı Başkent’te gizli buzlanma nedeniyle iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kadın yaralandı.
Sıkışan Yaralıları, Sağlık Ekipleri Çıkardı
06:53
Sıkışan Yaralıları, Sağlık Ekipleri Çıkardı Başkent’te gizli buzlanma nedeniyle iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 3 kadın yaralandı.
Sıkışan Yaralıları, Sağlık Ekipleri Çıkardı
01:08
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu’nun Lübnan ile ilgili açıklamalarına sert tepki göstererek, “Netanyahu denilen adam bu akşamki programdan sonra yine rahatsız olacak, bir defa devlet terörü estiren bir adamdır.
22:03
Torba Kanun" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı, internet suçları, İGDAŞ'ın özelleştirilmesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi kurulması, Kızılay ve Yeşilay ile ilgili düzenlemeleri de içeren teklifin ilk 4 maddesi kabul edildi.
21:17
Torba Kanun" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kalkınma Bakanı Yılmaz "12 yıl önce sağlık alanında yüzde 40'ın altında olan memnuniyet en son ölçümlere göre yüzde 75'e kadar ulaştı." dedi.
17:39
Bilecik'in Kan Merkezine İhtiyacı Var Türk Kızılay’ı Bilecik Şubesi tarafından her hafta perşembe günleri düzenlenen kan bağışı kampanyasında bu hafta bir ilk yaşanarak hayırsever bir vatandaşa ait boş dükkan seçildi.
Bilecik'in Kan Merkezine İhtiyacı Var
15:33
Aydın Esnafı Kan Bağışında Bulunacak Aydın Marangozlar Odası öncülüğünde düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında esnaflar yarın Kızılay’a kan bağışında bulunacak.
Aydın Esnafı Kan Bağışında Bulunacak
13:14
ADÜ, Öğrencilerini Kan Bağışı Konusunda Eğitecek Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Türkiye Kızılay Derneği ile kan bağışı bilincinin arttırılması amacıyla protokol imzaladı.
10:03
Kızılay Eksi 15 Derecede Kan Alıyor Türk Kızılayı Muş Şubesi ekipleri, sıfırın altında 15 derecede kan almaya devam ediyor.
Kızılay Eksi 15 Derecede Kan Alıyor
09:41
Yusufeli'nde Jandarmadan Kan Bağışı Yusufeli Jandarma Komutanlığında vatani görevlerini yapan bir grup asker, Türk Kızılayına kan bağışında bulundu.
Yusufeli'nde Jandarmadan Kan Bağışı
09:03
ADÜ ve Türk Kızılayından Önemli İşbirliği Adnan Menderes Üniversitesi ile Türkiye Kızılay Derneği arasında işbirliği protokolü imzalandı.
ADÜ ve Türk Kızılayından Önemli İşbirliği
19:53
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler tamamlanarak maddelerine geçilmesi kabul edildi.
17:18
Türk Kızılayı Silopi'deki Ezidilere Yardım Dağıttı Irak’ın Sincar bölgesi ile Suriye’den kaçan mültecilere Türk Kızılayı tarafından yardım yapıldı.
Türk Kızılayı Silopi'deki Ezidilere Yardım Dağıttı
17:11
Silopi Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Giyim Yardımı Eskişehir Valiliğinin toplayıp Silopi'ye gönderdiği giyecek yardımları Kızılay aracılığıyla Ezidi, Suriyeli sığınmacılar ile ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Silopi Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Giyim Yardımı
17:07
Urla Karslılar Derneğinden Kan Bağışı İzmir’in Urla ilçesinde faaliyet gösteren Karslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, kan bağışı yaptı.
Urla Karslılar Derneğinden Kan Bağışı
16:44
Türk Kızılayı'ndan Telafer'den Türkiye'ye Sığınan Türkmen Ailelere Yardım Türk Kızılayı'ndan Telafer'den Türkiye'ye sığınan Türkmen ailelere yardım Türkiye'ye sığınan Türkmenlere Türk Kızılay'ı Türk-İş ile işbirliği içerisinde gıda yardımında bulundu.
Türk Kızılayı'ndan Telafer'den Türkiye'ye Sığınan Türkmen Ailelere Yardım
16:36
Türk Kızılayı'ndan Telafer'den Türkiye'ye Sığınan Türkmen Ailelere Yardım Türkiye'ye sığınan Türkmenlere Türk Kızılay'ı Türk-İş ile işbirliği içerisinde gıda yardımında bulundu.
Türk Kızılayı'ndan Telafer'den Türkiye'ye Sığınan Türkmen Ailelere Yardım
16:23
Kızılay ve Türk-İş'ten Başkentteki Türkmenlere Yardım Türk Kızılayı, Ankara'da bulunan Iraklı Türkmen aileler için yardım kampanyası başlattı.
Kızılay ve Türk-İş'ten Başkentteki Türkmenlere Yardım
16:17
Mardin Kan Bağışı Mardin'de kan bağış kampanyası düzenlendi.
Mardin Kan Bağışı
16:04
Türk-İş ve Kızılay'dan Ankara'daki Türkmenlere Yardım Telafer'den Türkiye'ye sığınan Türkmenlere, Türk İş ve Türk Kızılayı tarafından gıda yardımı yapıldı.
16:03
Soma Protestoları Davası Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasını protesto etmek amacıyla 15 Mayıs 2014'te, Kızılay Güvenpark'ta, eylem yapan 43 kişi hakkında "2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'na Muhalefet" suçundan açılan davanın görülmesine başlandı.
Soma Protestoları Davası
15:56
Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Kıyafet Yardımı Eskişehir Valiliğinin toplayıp Şırnak'ın Silopi ilçesinde gönderdiği kıyafetler, Kızılay aracılığıyla Suriyeli ve Ezidi sığınmacılar ile ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Kıyafet Yardımı
15:55
Karayolu Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adana’da, “Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı” kapsamında Vali Mustafa Büyük başkanlığında gerçekleştirilen “Karayolu Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu” toplantısında, trafik konusunda yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri tüm ayrıntılarıyla masaya yatırıldı.
Karayolu Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı
15:48
Kızılay ve Türk-İş Türkmen Ailelere Yardım Paketi Dağıttı Türk-İş ve Kızılay'dan Ankara'daki Türkmenlere yardım-Telafer'den Türkiye'ye sığınan Türkmenlere, Türk-İş ve Türk Kızılayı tarafından gıda yardımı yapıldı Türk-İş ve Türk Kızılayı işbirliğinde Telafer'den Türkiye'ye sığınan ve Ankara'da yaşayan Türkmenlere gıda yardımı yapıldı.
Kızılay ve Türk-İş Türkmen Ailelere Yardım Paketi Dağıttı
15:31
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler sürüyor.
14:29
Türkiye'ye Sığınan Bin Türkmen Aileye Gıda Yardımı Türk-İş ile Türk Kızılayı, Irak'ın Telafer kentinden kaçarak Türkiye'ye sığınan bin Türkmen aileye gıda yardımı yaptı.
13:41
Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Personeli Kan Bağışında Bulundu Erzurum İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Serhat Vançelik ile müdür yardımcıları, idari personel ve 112 çalışanları Kızılay'a kan bağışında bulundu.
Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü Personeli Kan Bağışında Bulundu
12:18
Soma Maden Faciasını Protesto Eden 43 Kişi Yargılanmaya Başladı Manisa’nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 günü 301 işçinin ölümüne neden olan maden faciasını protesto eden 43 kişi hakkında açılan davanın ilk duruşması başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:45:03. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KIZILAY HABERLERİ
[Hata Bildir]