07:0800
SON DAKİKA KIZILAY HABERLERİ

Son Dakika Kızılay Haberleri

   

  Kozluk'ta Kan Bağışı Kampanyası

  Kozluk ilçesinde Kızılay tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi. (Dün 19:01)

   

  Kar Kaplanları Korosu Öğretmenler İçin Sahne Aldı

  Herkes İçin Spor Federasyonu, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü, Osman Ulubaş Anadolu Lisesi ve Okul Aile Birliği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle üçüncüsü düzenlenen etkinlikte Kaplanlar Türk Sanat, Okul Bağlama ve Korosu Türk halk müziği konseri verdi. (Dün 15:45)

   

  Hasvak'tan Kan Bağışı Kampanyası

  Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı, Türk Kızılayı ile yaptığı işbirliği kapsamında kan bağışı kampanyası başlattı. (Dün 14:01)

   

  Ölümden Döndü, Telefonunu Sordu

  Ölümden Döndü, Telefonunu Sordu

  Ölümden döndü, telefonunu sordu- Kızılay'da, aşırı alkolün etkisiyle aracı takla atan ve vatandaşların yardımıyla aracından çıkarılan sürücünün ilk yaptığı, cep telefonunu aramak olduANKARA (AA) - Kızılay'da, aşırı alkolün etkisiyle, aracının kontrolünü kaybederek takla atan ve vatandaşların yardımıyla aracından çıkarılan sürücünün ilk yaptığı, cep telefonunu aramak oldu. (Dün 07:39)

   

  Ölümden Döndü, Telefonunu Sordu

  Kızılay'da, aşırı alkolün etkisiyle aracı takla atan ve vatandaşların yardımıyla aracından çıkarılan sürücünün ilk yaptığı, cep telefonunu aramak oldu. (Dün 07:22)

   

  Diamond Kozmetik Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı

  Diamond Kozmetik Görkemli Bir Törenle Hizmete Açıldı

  Diyarbakır'ın tanınmış üç kozmetik firmasının bir Araya gelerek kurduğu Diamond Kozmetik, görkemli bir açılış töreniyle, bölge halkının hizmete girdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Çeşme'den Belediyespor'dan Boksta, Dört Dörtlük Sonuç

  Çeşme Belediyespor, boksta 4'te 4 yaptı (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Şaphane'de Kan Bağışı Rekoru

  Şaphane'de Kan Bağışı Rekoru

  Kütahya’nın Şaphane ilçesinde, Türk Kızılay’ı tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasında rekor karıldı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Karate Federasyonu Başkanı ve Antrenörler Kan Verdi

  Karate Federasyonu Başkanı ve Antrenörler Kan Verdi

  'Kan Bağışı' kampanyası kapsamında Samsun'da bulunan Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve antrenörler Kızılay'a kan bağışında bulundu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 07:08:29. #1.11#