23:3600
SON DAKİKA KKTC HABERLERİ

Son Dakika KKTC Haberleri

  AB Bakanı Bozkır'ın İsveç Temasları

  AB Bakanı Bozkır'ın İsveç Temasları

  AB Bakanı Volkan Bozkır, İsveç’teki temasları kapsamında İsveç Dışişleri Bakanı Margot Walström ile bir araya geldi. (Dün 23:52)

   

  235 Kaçağın Bulunduğu Gemiye Film Gibi Kurtarma Operasyonu

  235 Kaçağın Bulunduğu Gemiye Film Gibi Kurtarma Operasyonu

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Girne kentinin 4,5 mil kuzeyinde, motor arızası nedeniyle sürüklenen Tanzanya bayraklı, içinde Suriyeli 235 kaçağın bulunduğu geminin, filmleri aratmayan bir operasyonla kurtarıldığı ortaya çıktı. (Dün 20:11)

   

  KKTC Açıklarındaki Kaçak Göçmenleri Kurtarma Operasyonu

  KKTC Açıklarındaki Kaçak Göçmenleri Kurtarma Operasyonu

  KKTC açıklarında kaçak göçmenleri taşıyan "Haj Zaher" isimli ticari geminin arıza yapması üzerine gerçekleştirilen kurtarma operasyonunun görüntüler basınla paylaşıldı. (Dün 18:33)

   

  KKTC Açıklarındaki Kaçak Göçmenleri Kurtarma Operasyonu

  "Haj Zaher" adlı gemide düzenlenen kurtarma operasyonunun Sahil Güvenlik Komutanlığı kurtarma ekipleri tarafından çekilen görüntüleri basınla paylaşıldı Görüntülerde, sahil güvenlik ekipleri hamile bir kadınla yakından ilgilenirken, gemidekileri sakinleştirmek için gayret gösteriyor. (Dün 18:27)

   

  'Türkiye, AB Sürecinde Bugünlere AB'yi Şaşırtarak Geldi'

  "Türkiye, AB Sürecinde Bugünlere AB'yi Şaşırtarak Geldi"

  AB Bakanı Volkan Bozkır, Türkiye'nin Avrupa Birliği müzakere sürecinde bugünlere AB'yi şaşırtarak geldiğini söyledi. (Dün 18:16)

   

  15. Müsiad Uluslararası Fuarı

  TUSAŞ Helikopter Grubu İş Geliştirme Direktörü Oktay: "Helikopter sanayisinde montajdan Türkiye'nin kendi tasarımlarını üretinceye kadar geçen süre 30 yıl" (Dün 18:04)

   

  Çavuşoğlu: DAİŞ'e de YPG'ye de Destek Veremeyiz

  Çavuşoğlu: DAİŞ'e de YPG'ye de Destek Veremeyiz

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "IŞİD'e destek veremeyiz, PYD'nin silahlı kolu olan YPG'ye de kimse destek vermemizi beklemesin. Çünkü PKK ile beraber hareket ediyorlar" dedi. (Dün 18:00)

   

  "Müzakereler Başladığında Hızlı Hareket Edilmeli"

  BM Genel Sekreteri Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, "Müzakereler ne zaman başlayacak bilmiyorum ancak başladığı zaman hızlı hareket edilmesi gerekiyor." dedi. (Dün 17:52)

   

  Sürüklenen Gemideki 235 Suriyeli Kaçak, Böyle Kurtarıldı

  Sürüklenen Gemideki 235 Suriyeli Kaçak, Böyle Kurtarıldı

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 4.5 mil kuzeyinde, motor arızası nedeniyle sürüklenmeye başlayan, içinde Suriyeli 235 kaçağın bulunduğu Tanzanya bayraklı gemiye yapılan nefes kesen kurtarma operasyonunun görüntüleri basına dağıtıldı. (Dün 17:36)

   

  Mersin 235 Kaçak Göçmen Böyle Kurtarıldı

  Mersin 235 Kaçak Göçmen Böyle Kurtarıldı

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 4,5 mil kuzeyinde, motor arızası nedeniyle sürüklenmeye başlayan Suriyeli 235 kaçak göçmeni taşıyan Tanzanya bayraklı gemiye yapılan nefes kesen kurtarma operasyonu kameralara yansıdı. (Dün 17:27)

   

  Mültecilerin Kurtarılması Kamerada

  Mültecilerin Kurtarılması Kamerada

  Kıbrıs'ın 4,5 mil kuzeyinde, motor arızası nedeniyle sürüklenmeye başlayan ve içerisinde 8 aylık hamile bir kadın ve çocukların da bulunduğu 235 kaçak göçmeni taşıyan Tanzanya bayraklı gemiye yapılan kurtarma operasyonunun görüntüleri ortaya çıktı. (Dün 17:10)

   

  Ortak Sınavlara Giremeyenler Mazeret Sınavına Alınacak

  Milli Eğitim Bakanlığı: "Bölgesel olarak kar yağışının yoğun olduğu ve taşımalı eğitim kapsamında olan illerden bugün itibarıyla Bakanlığa ulaşan bilgilere göre, Konya'da 55, Karaman ilinde 6 olmak üzere toplam 61 okulda sınav yapılamadı. (Dün 16:57)

   

  Milli Halterciler Avrupa'dan Madalya ile Döndüler

  23 Yaş Altı Gençler Avrupa Halter Şampiyonası’nda 63 kg’da yarışan Eda Çakal iki gümüş, 69 kg’da yarışan Duygu Aynacı ise koparmada bronz madalya kazanma başarısı gösterdi. (Dün 16:49)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 23:36:08. #1.12#