03:3200
SON DAKİKA KPSS HABERLERİ

Son Dakika KPSS Haberleri

  Eğitim Bir Sen Öğretmen Alımlarında Puana Değil, İhtiyaca Bakılmasını İstedi

  Eğitim Bir Sen Öğretmen Alımlarında Puana Değil, İhtiyaca Bakılmasını İstedi

  Eğitim Bir Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu öğretmen alımlarında puanın değil ihtiyacın baz alınması gerektiğini belirterek konu hakkında Milli Eğitim Bankalığına yazılı müracaatta bulunduklarını açıkladı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettiş Yardımcısı Alacak

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettiş Yardımcısı Alacak

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 8. ve 9. derecede açık bulunan 100 adet İş Müfettişi Yardımcısı kadrolarına, Ankara'da yapılacak sınavla işin yürütümü yönünden görev yapmak üzere 25, iş sağlığı ve güvenliği yönünden görev yapmak üzere 50 maden, 25 inşaat yüksek mühendisi veya mühendisi olmak üzere, İş Müfettişi Yardımcısı alınacak. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Perfüzyonist, Odyolog, Konuşma Terapistleri İçin Duyuru Yapıldı

  Devlet Personel Başkanlığı, KPSS tercih kılavuzlarındaki; dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist, sağlık fizikçisi ve odyolog kadrolarına ilişkin duyuru yaptı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  KPSS Tercih İşlemlerinde Hangi Kadrolara Başvuracaklar Önce Devlet Personel Başkanlığının Kapısını...

  Devlet Personel Başkanlığı KPSS Tercih işlemleri ile ilgili, "Dil ve Konuşma Terapisti, Perfüzyonist, Sağlık Fizikçisi ve Odyolog Kadrolarına İlişkin Duyuru" yayımladı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme Duyurusu

  Sözleşmeli Büro Personeli Yedek Listeden Yerleştirme Duyurusu

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA KURUMUMUZ SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ POZİSYONLARINA YEDEK LİSTEDEN YAPILACAK ATAMALAR İLE İLGİLİ DUYURU 1- 16/06/2014 tarihli ilana göre Kurumumuza sözleşmeli büro personeli olarak yerleşen ancak görevlerine başlamayan (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınavı 20 Eylül'de Gerçekleştirilecek

  İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınavı 20 Eylül'de Gerçekleştirilecek

  2014 İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Giriş Sınavı, 20 Eylül 2014 tarihinde Ankara'da yapılacak. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Meryem Ana'dan 'kırmızı BMW' istediler -

  Meryem Ana'dan "kırmızı BMW" istediler -

  İzmir'in Selçuk ilçesinde Hristiyanlarca kutsal sayılan Meryem Ana Evi'ni ziyaret edenler dilek duvarına sağlık, huzur, mutluluk temennisinin yanı sıra "1 santim daha uzun boy", "daha fazla yıllık izin", "hayırlı kırmızı BMW" isteklerini de yazıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Meryem Ana'dan 'Kırmızı Bmw' İstediler

  Meryem Ana'dan "Kırmızı Bmw" İstediler

  İzmir'in Selçuk ilçesinde Hristiyanlarca kutsal sayılan Meryem Ana Evi'ni ziyaret edenler dilek duvarına sağlık, huzur, mutluluk temennisinin yanı sıra "1 santim daha uzun boy", "daha fazla yıllık izin", "hayırlı kırmızı BMW" isteklerini de yazıyor Farklı dinlere mensup ziyaretçilerin peçete, bez parçası, tuvalet kağıdı, şans oyunları kuponuna da yazdığı dileklerin başında ise "çocuk", "hayırlı eş", "iyi gelin", "KPSS başarısı" geliyor Dilek duvarına bırakılan kağıtlardaki "Anacuğum hayırlı (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Erzincan Müftülüğü Yeterlilik Kursu Açtı

  Erzincan Müftülüğü Yeterlilik Kursu Açtı

  Erzincan Müftülüğü tarafından İmam Hatip, Müezzin, Kayyım ve Kur'an Kursu Öğreticiliği adaylarına yönelik Din Hizmetleri Alan Bilgisi yeterlilik kursu açıldı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Turkcell Dijital Akademiden 1 Milyon Kişiye Eğitim

  Turkcell Dijital Akademide 1 milyon kişi eğitim aldı, en çok ilgiyi İngilizce gördü. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Genç'ten Öğrencilere Kurs Çağrısı

  Genç'ten Öğrencilere Kurs Çağrısı

  Canik Belediyesi’nin Mevlana Kültür, Eğitim ve Yaşam Kampüsü içerisinde yer alan Canik Akıl Küpü ve Etüt Merkezi takviye kurslar için öğrencileri bekliyor. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Gıda Mühendislerinden KPSS Ataması Tepkisi

  Gıda Mühendislerinden KPSS Ataması Tepkisi

  Gıda Mühendisleri Odası (GMO) Adana Şube Başkanı Şehmus Alparslan, KPSS sonucu yapılan atamalarda kamu kuruluşlarında yeterince kontenjan ayrılmadığını ve gıda güvenliğinin sağlanmasından sorumlu bakanlıkta istihdamının neredeyse sembolik denilecek oranda olduğunu belirterek “Yetkilendirilmiş Gıda Danışmanlığı Projesi bir an önce hayata geçirilmelidir” dedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Gıda Mühendisleri Odası Şube Başkanı'ndan KPSS Tepkisi

  Gıda Mühendisleri Odası Şube Başkanı'ndan KPSS Tepkisi

  Gıda Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Alparslan, KPSS'de gıda mühendisi kadrolarına başka meslek gruplarından atama yapılmasının haksızlık olduğunu söyledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.08.2014 03:32:24. #1.13#