SON DAKİKA KUMÇATI HABERLERİ

Son Dakika Kumçatı Haberleri

18:59
Kumçatı'da İmam Talebi Şırnak'ta merkeze bağlı Kumçatı beldesi sakinleri camilerine imam atanmasını istiyor.
Kumçatı'da İmam Talebi
16:11
Güneydoğu'da Boykot Gölgesinde Ders Başı Yapıldı Güneydoğu'da ana dilde eğitim talebiyle Eitim-Sen ve Kurdi-Der'in boykot çağrısının yapılmasının ardından, öğrenciler de ders başı yaptı.
Güneydoğu'da Boykot Gölgesinde Ders Başı Yapıldı
15:12
Güneydoğu, "Okul Boykotu" Kararına Uymadı Aralarında DBP, Kürdi Der ve Eğitim Sen'in de yer aldığı bazı sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerce "anadilde eğitim" için okulların boykot edilmesi kararı Güneydoğu'da ilgi görmedi Şırnak Vali Vekili Akgül: "Net bir şekilde belirtirim ki; boykotun şu anda bizde karşılığı yok" Siirt Milli Eğitim Müdürü Suay: "İlk gün olmasına rağmen merkez ve ilçelerde eğitim ve öğretime yoğun katılım oldu.
14:58
2014-2015 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı Şırnak'ta yeni eğitim ve öğretim yılı törenlerle başladı.
2014-2015 Eğitim Öğretim Dönemi Başladı
14:58
Güneydoğu'da Boykot Çağrısı ile Derbaşı Yapıldı Güneydoğu'da ana dilde eğitim talebiyle Eitim-Sen ve Kurdi-Der'in okulları boykot çağrısının yapılmasının ardından, bugün bölgede öğrenciler dersbaşı yaptı.
Güneydoğu'da Boykot Çağrısı ile Derbaşı Yapıldı
14:42
Şırnak'ta İlköğretim Haftası Kutlamaları Yapıldı Şırnak'ta yeni eğitim-öğretim yılı açılışı ile İlköğretim Haftası kutlamaları yapıldı.
Şırnak'ta İlköğretim Haftası Kutlamaları Yapıldı
17:07
Şırnak'ta İcazet Töreni Şırnak'ın Kumçatı beldesinde Kur'an Kursu'nu başarıyla tamamlayan 8 kursiyer için icazet töreni düzenlendi.
19:31
Şırnak Valisi İpek: Başbakan Erdoğan ve Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum Şırnak Valisi Hasan İpek, "Şırnaklılara ve çözüm sürecini bu aşamaya getiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ile bu konuda ciddi gayretleri olan Abdullah Öcalan’ı takdirle karşıladığımı belirtmek istiyorum.
Şırnak Valisi İpek: Başbakan Erdoğan ve Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum
17:44
Vali Hasan İpek: "Çözüm Sürecinde Ciddi Katkıları Olan Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum" Çözüm sürecinin önemli bir aşamaya geldiğini ve bunun meyvelerinin bölgede yenmeye başladığını ifade eden Şırnak Valisi Hasan İpek, "Bu konuda ciddi gayretleri olan Abdullah Öcalan’ı takdirle karşıladığımı belirtmek istiyorum" dedi.
Vali Hasan İpek: 'Çözüm Sürecinde Ciddi Katkıları Olan Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum'
17:25
Şırnak Valisi: Başbakan'ı ve Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum Şırnak Valisi Hasan İpek, "Çözüm sürecini bu aşamaya getiren Başbakan'ımızı ve bu konuda ciddi gayretleri olan Öcalan'ı takdirle karşılıyorum." dedi.
Şırnak Valisi: Başbakan'ı ve Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum
17:10
Şırnak Valisi: Başbakan Erdoğan ve Abdullah Öcalan'ı Takdirle Karşılıyorum Şırnak Valisi Hasan İpek, "Çözüm sürecini bu aşamaya getiren Başbakanımız Tayyip Erdoğan'a ve bu konuda ciddi gayretleri olan Abdullah Öcalan'ı takdirle karşıladığımı belirtmek istiyorum.
00:50
Kaçırılan 9 İşçinin Serbest Bırakılması Şırnak'ta silahlı bir grup tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan 9 işçi, jandarmada ifade verdikten sonra sağlık kontrolünden geçirildi Sağlık durumlarının iyi olduğu gözlenen işçiler, kendilerini bekleyen yakınlarıyla hasret giderdi.
18:42
Kaçırılan 9 İşçi Serbest Bırakıldı Şırnak'ta silahlı bir grup tarafından kaçırılan 9 işçi serbest bırakıldı.
17:58
PKK'nın Şırnak'ta Kaçırdığı 9 İşçi Serbest Bırakıldı PKK, Şırnak’ta önceki gün kaçırdığı 9 işçiyi serbest bıraktı.
12:36
Şırnak'ta 9 İşçi Kayboldu Şırnak'ta çalıştıkları şantiyeden ikamet ettikleri Kumçatı'ya giden 9 işçi kayboldu.
18:48
Şırnak'ta Yükselen Ezgiler" Ses Yarışması Şırnak Güzel Sanatlar Lisesi'nin, TSO desteğiyle düzenlediği yarışmaya katılan 118 öğrenci birbirinden güzel şarkılar seslendirdi.
Şırnak'ta Yükselen Ezgiler' Ses Yarışması
16:36
Şırnak Türk Eğitim-Sen'den Teşkilat Buluşması Türk Eğitim-Sen Şırnak İl Temsilciliği tarafından teşkilat buluşması toplantısı yapıldı.
Şırnak Türk Eğitim-Sen'den Teşkilat Buluşması
13:24
Şırnak'ta Yeni Seçilen Başkanlar Mazbata Aldı Ağır Ceza Reisi ve İl Seçim Kurulu Başkanı Şaban Güven, mazbataları vermeden önce yaptığı konuşmada, Şırnak'ta seçimlerde herhangi bir olayın yaşanmadığını belirterek, tüm adaylara teşekkür etti.
Şırnak'ta Yeni Seçilen Başkanlar Mazbata Aldı
12:54
Şırnak'ta Yeni Başkanlar Mazbatalarını Aldı Şırnak'ta 30 Mart seçimleri sonrasında Şırnak Belediye Başkanlığı'nı kazanan BDP'li Serhat Kadırhan, merkez Kasrik Belde Belediye Başkanı AK Parti'li Sadun Şanlı ile Kumçatı Belde Belediye Başkanı BDP'li Mehmet Demir, mazbatalarını bugün aldı.
20:52
Müezzinoğlu: ''2018'de sağlık turizminden 10 milyon dolar gelir elde etmeyi hedefliyoruz" - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'nin 2018 yılında sağlık turizminden 10 milyar dolar gelir elde etmeyi hedeflediğini söyledi.
Müezzinoğlu: ''2018'de sağlık turizminden 10 milyon dolar gelir elde etmeyi hedefliyoruz' -
16:04
Şırnak'ta Yol Çalışması Trafiği Aksattı Şırnak'ın Kumçatı beldesinde, 28 Ocakta sağanak yağış nedeni ile bozulan karayolunda yapılan yol onarım çalışmaları, uzun araç kuyruğuna neden oldu.
Şırnak'ta Yol Çalışması Trafiği Aksattı
13:53
Musa Anter Davası Duruşmasına Mıt Tartışması Damgasını Vurdu Diyarbakır'da 1992 yılında öldürülen yazar Musa Anter cinayetiyle ilgili davanın duruşmasına MIT tartışmaları damgasını vurdu.
Musa Anter Davası Duruşmasına Mıt Tartışması Damgasını Vurdu
15:28
Bombardımanda Ölenler 20 Yıl Sonra Resmiyette 'Öldü' Diye Kaydedilecek Şırnak’ın Koçağıllı ve Kuşkonar köylerinin 26 Mart 1994 tarihinde savaş uçakları tarafından bombalanması sonucu 38 kişinin öldüğü olayla ilgili savcılık önemli bir karar aldı.
Bombardımanda Ölenler 20 Yıl Sonra Resmiyette 'Öldü' Diye Kaydedilecek
11:22
Şırnak'ta Bir Asker Mayın Taraması Yaparken Otomobil Altında Kaldı Şırnak'ın Kasrik beldesinde yol kenarında mayın taraması yapan asker, otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Şırnak'ta Bir Asker Mayın Taraması Yaparken Otomobil Altında Kaldı
16:53
Şırnak'ta Mehmetçik Yetişti Bu arada bugün Kumçatı Yatılı Bölge Okulu'ndan Şırnak il merkezine gelirken İkizce Rampası'nda içinde 18 öğrencinin bulunduğu araç mahsur kaldı.
Şırnak'ta Mehmetçik Yetişti
16:22
Şırnak'ta Mehmetçik Yetişti Bu arada bugün Kumçatı Yatılı Bölge Okulu'ndan Şırnak il merkezine gelirken İkizce Rampası'nda içinde 18 öğrencinin bulunduğu araç mahsur kaldı.
Şırnak'ta Mehmetçik Yetişti
13:38
Şırnak'ta Kış Şırnak merkez ve ilçelerinde kar yağışı nedeniyle mahsur kalan çok sayıda.
Şırnak'ta Kış
17:39
Türkoğlu Kaymakamı Köyleri Ziyaret Edip Sorunları Dinliyor Kahramanmaraş Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, Minehüyük ve Kumçatı köylerini ziyaret ederek, sorunları dinledi, okulun durum ve köyün genel yapısı hakkında bilgi aldı.Minehüyük, Kumçatı ilköğretim okullarını da ziyaret eden Kaymakam...
Türkoğlu Kaymakamı Köyleri Ziyaret Edip Sorunları Dinliyor
17:53
Diyarbakır'da Yazar Musa Anter Davası Görüldü Diyarbakır'da 21 yıl önce yazar Musa Anter'in öldürülmesi ve yazar Orhan Miroğlu'nun yaralanması olayıyla ilgili davanın görülmesine devam edildi.
Diyarbakır'da Yazar Musa Anter Davası Görüldü
15:01
Musa Anter Cinayeti Davasında Gerginlik Diyarbakır'da Jitem tarafından öldürülen Kürt yazar Musa Anter olayında tetikçilik yapan tutuklu Hamit Yıldırım ilk kez hakim karşısına çıktı.
Musa Anter Cinayeti Davasında Gerginlik
13:11
Şırnak'ta Ölen 38 Kişiden 25'i Resmiyette Sağ Görünüyor Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin, Türkiye'yi tazminat ödemeye mahkum ettiği Şırnak'taki bombalamada ölen 38 kişiden 25'i resmiyette sağ görünüyor.
Şırnak'ta Ölen 38 Kişiden 25'i Resmiyette Sağ Görünüyor
14:40
Okul Temsilcisi Oldu Verdiği Sözleri Yerine Getirdi Şırnak'ta okul temsilcilisi adaylarından Emine Atan adlı kız öğrenci, kazanmasının ardından seçim döneminde arkadaşlarına verdiği sözleri yerine getirmek için çalışmalara baladı.
Okul Temsilcisi Oldu Verdiği Sözleri Yerine Getirdi
11:10
Şınaklı Öğrenciler, Spor Malzemelerine Kavuştu Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, okulları dolaşarak spor malzemesi yardımı yaptı.
Şınaklı Öğrenciler, Spor Malzemelerine Kavuştu
00:58
BDP Aday Adaylık Başvurusunu Yeniden Uzattı Barış ve Demokrasi Partisi Belediye Başkanlık Aday Adaylığı başvurusu süresini ikinci kez uzattı.
BDP Aday Adaylık Başvurusunu Yeniden Uzattı
11:08
Faili Meçhul Dosyalar Bir Bir İşlem Görüyor Diyarbakır'da çözüm süreciyle dosya yükü azalan 10 savcı arasında bölüştürülen yaklaşık 10 bin faili meçhul dosyadan bin 100'ü 10 ayda işlem gördü.
Faili Meçhul Dosyalar Bir Bir İşlem Görüyor
16:17
Şırnak'ta Hayvancılığın Gelişmesi İçin Proje Başlatıldı Şırnak Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından büyük baş hayvancılığının gelişmesi için ırk ıslah projesi başlattı.
Şırnak'ta Hayvancılığın Gelişmesi İçin Proje Başlatıldı
15:29
Şırnak'taki Büyükbaşlar Ücretsiz Tohumlanacak Şırnak Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Şırnak'ta büyükbaş hayvancılığının gelişmesi için ırk ıslah projesi başlattı.
Şırnak'taki Büyükbaşlar Ücretsiz Tohumlanacak
01:03
Şırnak'ta Kamyonetin Çarptığı Sürüde 16 Küçükbaş Hayvan Telef Oldu Şırnak’ta kamyonetin çarptığı sürüde 16 küçükbaş hayvan telef oldu.
23:02
Kamyonet Sürüye Çarptı: 16 Hayvan Telef Oldu Şırnak'ın Kumçatı beldesinde bir kamyonet, yol kenarında ilerleyen sürüye çarptı.
Kamyonet Sürüye Çarptı: 16 Hayvan Telef Oldu
18:58
Yazar Musa Anter Cinayeti Davası Diyarbakır'da 21 yıl önce yazar Musa Anter'in öldürülmesi ve yazar Orhan Miroğlu'nun da yaralanması olayıyla ilgili davanın görülmesine devam edildi
Yazar Musa Anter Cinayeti Davası
18:50
Anter Davasında Jitem Listesine Yayın Yasağı Konuldu Diyarbakır'da 1992 yılında öldürülen yazar Musa Anter cinayetiyle ilgili davanın 3.duruşması görülmeye devam edildi.
Anter Davasında Jitem Listesine Yayın Yasağı Konuldu
18:12
Atan Kur'an Kursların Ziyaret Etti Adalet ve kalkınma Partisi (AK Parti) Şırnak Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan, Kur'an kurslarını ziyaret etti.
Atan Kur'an Kursların Ziyaret Etti
14:17
AK Parti Şırnak Kadın Kolları Teşkilatlarını Güçlendiriyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Şırnak Kadın Kolları Başkanlığı 2014 yerel seçimlerine kısa bir süre kala belde çalışmalarına ağırlık vererek, teşkilatlarda yeniliğe gidiyor.
AK Parti Şırnak Kadın Kolları Teşkilatlarını Güçlendiriyor
11:39
Vali Eşi Gülten İpek Taziye Ziyaretlerine Katıldı Şırnak Valisi Hasan İpek'in eşi Gülten İpek, Aslan Başar köyü ile Kumçatı beldesindeki taziyelere katıldı.
Vali Eşi Gülten İpek Taziye Ziyaretlerine Katıldı
17:02
Şırnak'taki Trafik Kazası Kazada yaralanan sürücü Yapar kurtarılamadı
15:32
Kumçatı'daki Kazada Yaralanan Sürücü Hayatını Kaybetti Şırnak'ın Kumçatı beldesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Ramazan Yapar, hayatını kaybetti.
19:13
Kumçatı'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Şırnak'ın Kumçatı beldesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
10:42
Silopi Halkı, Kimse Yok Mu'nun Kardeşlik Yemeğinde Buluştu Silopi'de Kimse Yok mu Derneği Şırnak Şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Silopililer bir araya geldi.
Silopi Halkı, Kimse Yok Mu'nun Kardeşlik Yemeğinde Buluştu
16:55
Şırnak'ta Geyik Böceği Türüne Rastlandı Şırnak'ın merkeze bağlı Kumçatı beldesinde, 'Böceklerin kralı' olarak bilinen 'Geyik böceği' türüne rastlandı.
Şırnak'ta Geyik Böceği Türüne Rastlandı
00:36
Cudi ve Gabar Dağları Arasında İftar Yemeği Kimse Yok mu Derneği,Cudi ve Gabar dağları arasında bulunan, aynı zamanda tampon bölge olarak da bilinen Kumçatı beldesinde bir iftar yemeği düzenledi.
Cudi ve Gabar Dağları Arasında İftar Yemeği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:41:33. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KUMÇATI HABERLERİ
[Hata Bildir]