SON DAKİKA KURTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kurtköy Haberleri

10:54
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı Kendilerine polis süsü vererek içerisinde yaklaşık 20 milyon TL’lik cep telefonu olan kamyonu çalmak isteyen soyguncular, GPS sistemine takıldı.
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı
10:25
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı Kendilerine polis süsü vererek içerisinde yaklaşık 20 milyon TL’lik cep telefonu olan kamyonu çalmak isteyen soyguncular, GPS sistemine takıldı.
20 Milyon TL'lik Silahlı Soygun Gps Sistemine Takıldı
17:11
Bilecik'te Kaçak Kazı Operasyonu Bilecik’te kaçak kazı yaptıkları iddia edilen 4 kişi jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
Bilecik'te Kaçak Kazı Operasyonu
17:33
Çocuklara Karne Hediyesi Fidan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç AŞ, "Her Çocuk Bir Fidandır" kampanyası ile öğrencilere karne hediyesi olarak fidan verecek.
16:43
Kurtköy Derivasyonu ve Kuyu Çalışmaları Tamamlandı Nergiz Kurtköy derivasyon hattıyla baraja yıllık 12 milyon metre küp su çekileceğini açıklandı.
Kurtköy Derivasyonu ve Kuyu Çalışmaları Tamamlandı
08:43
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde heyelan, yol bakım ve onarımı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
13:41
İl Sağlık Müdürü Dursun Koç Açıklaması Bartın İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, 2014 yılında gerçekleştirilenler faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulundu.
İl Sağlık Müdürü Dursun Koç Açıklaması
09:24
Sakarya'da Elektrik Kesintisi Protestosu Sakarya'da bir grup uzun süreli elektrik kesintilerini protesto etti.
Sakarya'da Elektrik Kesintisi Protestosu
23:25
Sakarya'da Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı Sakarya'da 3 gündür elektrikleri kesik olan mahalleli elektrik kurumu bastı.
Sakarya'da Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı
23:12
Sakarya'da 3 Gündür Elektrikleri Kesik Olan Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı SAKARYA Bölgesinde etkili olan kar yağışı sonrasında enerji hatlarında meydana gelen arızalar nedeniyle elektrik şirketi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.'ye olan tepkiler sürüyor.
Sakarya'da 3 Gündür Elektrikleri Kesik Olan Mahalleli Elektrik Kurumu Bastı
17:41
Ulaştırma Bakanı Elvan: 17-25 Aralık Sürecinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nda Yer Alan... Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, trafiğe çözüm olacak projeler ve devam eden önemli projeler ile gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.
12:28
İBB'den Son Uyarı: Eksi 8 Derece Olacak, Don ve Buzlanmaya Dikkat İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu gece hava sıcaklığının eksi 8 dereceye kadar düşeceğini açıklayıp vatandaşları soğuk ve don olayına karşı uyardı.
İBB'den Son Uyarı: Eksi 8 Derece Olacak, Don ve Buzlanmaya Dikkat
23:22
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı etkisini artırdı.
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı
22:14
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı Büyükşehir Belediyesi: "Saat 21.00 itibariyle Beykoz, Pendik, Silivri, Ömerli ve Sancaktepe'de kar kalınlığı 20 santimi buldu" "Yağışın Perşembe öğle saatlerine kadar devam edeceği, bu gece saatlerinde ise hava sıcaklığının eksi 8 derece civarına kadar düşeceği tahmin ediliyor" Haber-Kamera: Naci YÖNER - Ramazan EĞRİ / İstanbul DHA İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı etkisini artırdı.
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı
21:51
İstanbul'da Kar Yağışı Kentte bazı yerlerde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken sıcaklık gece 8 dereceye kadar düşecek İstanbul genelinde gece kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.
İstanbul'da Kar Yağışı
21:43
İstanbul Büyükşehir Belediyesinden 'Don' Uyarısı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada sürücüler için don uyarısı yapıldı.
14:18
Elektrik Kesintisi, YHT Seferlerini Aksattı Bilecik'in Bozüyük ilçesi Kurtköy mevkiinde YHT hattı kenarında bulunan korkuluklarda biriken karların düşmesi sonucunda yüksek gerilim hattında arıza meydana geldi.
Elektrik Kesintisi, YHT Seferlerini Aksattı
12:04
Kar Yağışı Yht Seferlerini Vurdu Bilecik’te kar yağışı, Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferlerinde gecikmelere sebep oldu.
12:07
Karlı Yolda Drift Çılgınlığı İstanbul'da yağan karı fırsat bilen drift tutkunları, otoyolda tehlikeli bir gösteriye imza attı.
Karlı Yolda Drift Çılgınlığı
18:00
Minibüsü Pas Geçip Akaryakıt İstasyonuna Girdi Bartın'da meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Minibüsü Pas Geçip Akaryakıt İstasyonuna Girdi
16:28
Bartın'da Trafik Kazası: 3 Yaralı Bartın’da meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
16:07
Akaryakıt İstasyonundaki Kaza Güvenlik Kamerasında Bartın'da, trafik ışığı bulunmayan kavşakta kontrolsüz bir şekilde karşıya geçen minibüse çarpmamak için uğraşan otomobil, akaryakıt istasyonuna girdi.
Akaryakıt İstasyonundaki Kaza Güvenlik Kamerasında
14:08
Akaryakıt İstasyonundaki Kaza Güvenlik Kamerasında Bartın'da, trafik ışığı bulunmayan kavşakta kontrolsüz bir şekilde karşıya geçen minibüse çarpmamak için sürücüsünün direksiyonunu çevirdiği otomobil, akaryakıt istasyonunda park halindeki minibüse çarptı.
Akaryakıt İstasyonundaki Kaza Güvenlik Kamerasında
07:19
Yılbaşı Gecesi Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Yiyecek Topladılar İstanbul Hayvan Hakları Derneği üyeleri, belirledikleri otel ve restoranlarda yılbaşı gecesinden artan yiyecekleri sokakta yaşayan hayvanlar için topladı.
Yılbaşı Gecesi Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Yiyecek Topladılar
07:16
Yılbaşı Gecesi Artan Yemekleri Sahipsiz Hayvanlar İçin Topladılar * İstanbul Hayvan Hakları Derneği üyeleri yılbaşı gecesini sahipsiz hayvanlara yemek toplayarak geçirdi.
Yılbaşı Gecesi Artan Yemekleri Sahipsiz Hayvanlar İçin Topladılar
17:26
Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı? Doldu Yaz mevsimi boyunca su sıkıntısı yaşanan Yalova'nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Gökçe Barajı'nda devam eden yağışlar nedeniyle doluluk oranı yüzde 80 oranına ulaştı.
Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı? Doldu
17:26
Yalova - Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı? Doldu Yaz mevsimi boyunca su sıkıntısı yaşanan Yalova'nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Gökçe Barajı'nda devam eden yağışlar nedeniyle doluluk oranı yüzde 80 oranına ulaştı.
Yalova - Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı? Doldu
17:10
Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı Doldu Yaz mevsimi boyunca su sıkıntısı çekilen Yalova'nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Gökçe Barajı'nda, devam eden yağışlarla doluluk oranı yüzde 80'e ulaştı.
Yaz Aylarında Kuraklığın Yaşandığı Gökçe Barajı Doldu
15:43
İETT'den Yılbaşına 122 Ek Sefer İETT, İstanbulluların 31 Aralık yılbaşı gecesinde evlerine güvenle ulaşması için şehrin merkezi noktalarına 122 ek sefer koydu.
14:25
Çekmeköy'de Kaybolan Lise Öğrencisi Ant Sekban: ''Aklım hep annemdeydi.
Çekmeköy'de Kaybolan Lise Öğrencisi
14:22
İett'den Yılbaşı İçin Ek Sefer İETT, yılbaşında İstanbulluların huzurlu ve güvenli şekilde evlerine ulaşması için kentin merkezi noktalarında ek sefer uygulaması yapacak.
04:05
Kayıp Liseli Ant Sekban Bulundu Cuma gününden beri kayıp olan liseli Ant Sekban, gece saatlerinde bulundu.
Kayıp Liseli Ant Sekban Bulundu
03:27
And Sekban Ailesine Kavuştu Çekmeköy’de okuldan çıkıp minibüsle eve dönerken evinin yakınlarında kaybolan 16 yaşındaki Ant Sekban bulundu.
And Sekban Ailesine Kavuştu
03:18
And Sekban Evine Kavuştu Çekmeköy’de okuldan çıkıp minibüsle eve dönerken evinin yakınlarında kaybolan 16 yaşındaki Ant Sekban bulundu.
And Sekban Evine Kavuştu
03:09
3 Gündür Kayıp Olan Ant Sekban Bulundu Çekmeköy'de üç gün önce kaybolan ve bir daha haber alınmayan Ant Sekban bulundu.
3 Gündür Kayıp Olan Ant Sekban Bulundu
02:21
3 Gündür Kayıp Olan Liseli Ant Sekban Bulundu Cuma gününden beri kayıp olan 16 yaşındaki lise öğrencisi Ant Sekban, kendisini kaçıranlar tarafından Kurtköy'e bırakıldı.
3 Gündür Kayıp Olan Liseli Ant Sekban Bulundu
02:10
3 Gündür Kayıp Olan Ant Sekban Bulundu Çekmeköy’de üç gün önce kaybolan ve bir daha haber alınmayan Ant Sekban bulundu.
00:29
Kaçırıldığı İddia Edilen Ant Sekban Kurtköy'de Bulundu Çekmeköy'de okuldan çıkıp minibüsle eve dönerken evinin yakınlarında kaybolan 16 yaşındaki Ant Sekban bulundu.
Kaçırıldığı İddia Edilen Ant Sekban Kurtköy'de Bulundu
19:48
Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig Pendik Belediyesi Anadolu Yakası: 48 Galatasaray: 70.
14:06
Gündem İptali Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın, Kurtköy Spor Salonu'nda düzenlenecek AK Parti 5.Olağan Pendik İlçe Kongresi'ne katılacağına ilişkin "Gündeme ek" maddemiz kaynağından iptal edilmiştir.
11:02
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İsen, Sapanca Belediyesini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Mustafa İsen ve eşi Reyhan İsen, Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İsen, Sapanca Belediyesini Ziyaret Etti
09:39
Gündeme Ek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kurtköy Spor Salonu'nda düzenlenecek AK Parti 5.Olağan Pendik İlçe Kongresi'ne katılacak.
13:57
Elvan: "Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: 'Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz'
13:17
Elvan: "3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: '3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz'
12:22
Bakan Elvan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Çanakkale Köprüsü üzerinden demiryolu hattı geçirmeyi düşünüyoruz.
Bakan Elvan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
20:35
Sapanca'da Su Dolum Tesislerinin Posu Yandı Sapanca'da Kurtköy bölgesinde faaliyet gösteren Efem Su adlı su dolum firmanının tesislerinde çıkan yangında depo ve tesislerin bir bölümü kullanılmaz hale geldi.
Sapanca'da Su Dolum Tesislerinin Posu Yandı
20:14
Sapanca'da Bulunan Su Fabrikasında Yangın Sakarya’da faaliyet gösteren bir su fabrikasında çıkan yangında maddi hasar meydana geldiği belirtildi.
Sapanca'da Bulunan Su Fabrikasında Yangın
16:58
Hentbol: Bayanlar Süper Lig 1907 Kanaryaspor: 31 Ardeşen Gençlik: 38.
16:51
Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig Pendik Belediyesi Anadolu Yakası: 59 Beşiktaş RMK Marine: 74.
20:24
Hentbol: Erkekler Süper Lig İstanbul Anafen Koleji: 24 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor: 32.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 17:29:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KURTKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]