SON DAKİKA KURTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kurtköy Haberleri

 • 12:113. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı"Çalıştaydan detaylar - Selçuk Üniversitesi Barış Çalışmaları Merkezi Müdürü ve Çalıştay Koordinatörü Doç. Dr. Akyeşilmen ile röportaj - OHAK-DER Başkanı Hedbi ile röportaj - Mardin Kırklar Kilisesi Başpapazı Akyüz ile röportaj - MEDAV Başkanı Elçi ile röportaj Selçuk Üniversitesi'ne bağlı İnsan Hakları Merkezi ve Barış Çalışmaları Merkezi ile İsveç Raoul Wallenberg İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk Enstitüsü iş birliğiyle düzenlenen "3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı" devam ediyor.
 • 12:093. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı"Selçuk Üniversitesi Barış Çalışmaları Merkezi Müdürü ve 3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı Koordinatörü Doç. Dr. Nezir Akyeşilmen, "Ayrımcılık ortadan kalktığında hem küresel barış hem ulusal barış hem de insan haklarının sağlanması ve korunması daha kolay olacaktır" dedi.
 • 18:183. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı" BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan detaylar Selçuk Üniversitesi'ne bağlı İnsan Hakları ve Barış Çalışmaları merkezleri ile İsveç merkezli insan hakları ve insancıl hukuk kurumu Raoul Wallenberg Enstitüsü (RWI) iş birliğiyle düzenlenen "3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı" İstanbul'da başladı.
 • 17:013. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı" BaşladıSelçuk Üniversitesi'ne bağlı İnsan Hakları ve Barış Çalışmaları merkezleri ile İsveç merkezli insan hakları ve insancıl hukuk kurumu Raoul Wallenberg Enstitüsü (RWI) iş birliğiyle düzenlenen "3. Uluslararası Din ve İnsan Hakları Çalıştayı" İstanbul'da başladı.
 • 18:20Sapanca'da Okullarda Tadilat Çalışmaları Takdir TopluyorSapanca'da Okullarda Tadilat Çalışmaları Takdir TopluyorSapanca Belediyesi ilçe genelindeki okulların dış duvarları ve bahçelerindeki çalışmaları ile takdir topluyor.
 • 17:16Bartın - Fabrikada 18 İşçi Yemekten ZehirlendiBartın - Fabrikada 18 İşçi Yemekten ZehirlendiFabrikada 18 işçi yemekten zehirlendi Bartın'da, ayakkabı fabrikasında çalışan 18 işçi gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alındı.
 • 16:20Fabrikada 18 İşçi Yemekten ZehirlendiFabrikada 18 İşçi Yemekten ZehirlendiBartın'da, ayakkabı fabrikasında çalışan 18 işçi gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alındı.
 • 16:01Sapanca Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam EdiyorSapanca Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Devam EdiyorSapanca Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından asfaltlama çalışmaları, ilçe geneli ile Kırkpınar, Kurtköy ve Yanık Mahallerinde hız kesmeden sürdürülüyor.
 • 15:49Marka'dan Teknoloji Projesi GeliştirildiMarka'dan Teknoloji Projesi GeliştirildiDüzce’nin de içinde yer aldığı Bolu, Sakarya, Kocaeli ve Yalova illerinin bulunduğu Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yeni bir proje daha geliştirildi.
 • 11:55311 Dekar Mera Tohumla Buluştu311 Dekar Mera Tohumla BuluştuBartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından mera ıslah çalışmaları kapsamında 311 dekar alana ekim yapıldı.
 • 18:57Vodafone İstanbul Maratonu'nda Halk Yürüyüşü Kayıtları Başladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Spor A.Ş.'nin birlikte düzenlediği, 15 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek Vodafone 37. İstanbul Maratonu öncesinde 8 km Halk Yürüyüşü kayıtlarının başladığı açıklandı.
 • 16:54Vodafone 37. İstanbul Maratonu Halk Yürüyüşü Kayıtları BaşladıVodafone 37. İstanbul Maratonu Halk Yürüyüşü Kayıtları Başladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş.’nin düzenlediği, 15 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek Vodafone 37. İstanbul Maratonu öncesinde 8 kilometrelik halk yürüyüşünün kayıtları başladı.
 • 14:11400 Öğrenci Cumhuriyet İçin Yarıştı400 Öğrenci Cumhuriyet İçin YarıştıBu yıl ikincisi düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Puanlı Atletizm Yarışmalarına katılan 400’e yakın öğrenci koşu, uzun atlama ve gülle atma dallarında dereceye girmek için mücadele etti.
 • 10:40Kartal'da Erzurumlular Derneği AçıldıKartal'da Erzurumlular Derneği Açıldıİstanbul Kartal Erzurumlular Kültür Eğitim ve Dayanışma Derneği adıyla Kartal’da yaşayan Erzurumluları bir çatı altında toplamayı amaçlayan yeni bir dernek kuruldu.
 • 16:09Bilgin: Bilgin: "Edirne'den Gaziantep'e Kadar Kesintisiz Bir Otoyol Koridorunu Oluşturmuş Olacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları Bakan Bilgin AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "(İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprü) Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile hizmete vereceğiz.
 • 15:48Bilgin: Bilgin: "(Üçüncü Köprü) Önümüzdeki Yılın Mayıs Ayı İtibarıyla Köprümüzü, Bağlantılı Otoyolları ile...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Bilgin'in açıklamaları Bakan Bilgin AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "(İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprü) Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile hizmete vereceğiz.
 • 14:54Ak Partili Kaya: Ak Partili Kaya: "Ak Parti Bir Reform Partisidir"AK Parti Milletvekili adayı Erol Kaya, AK Parti’nin seçim beyannamesinde emeklilere, gençlere, kadınlara ve sanayiciye yönelik çok sayıda düzenleme yaptığını belirterek, “AK Parti bir reform partisidir” dedi.
 • 14:32Bakan Bilgin Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (4)Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, İstanbul Boğazı'na yapılacak üçüncü köprüye ilişkin, "Önümüzdeki yılın mayıs ayı itibarıyla köprümüzü, bağlantılı otoyolları ile birlikte hizmete vereceğiz.
 • 14:47Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi Eserleri Berlin Büyükelçiliği'nde SergilenecekSakarya'nın Sapanca İlçesi'ne bağlı Kurtköy'de göl kenarında kurulu Doğapark'ta 7 yıldır sürdürülen Portakal Çiçeği Plastik Sanatlar Kolonisi yapılan koleksiyondaki eserlerin bir bölümü, 29 Ekim'den itibaren Berlin Büyükelçiliği'nde 'Berlin İçin Seçki' adı altında düzenlenen sergiyle Almanya'daki sanatseverlerin izlenimine sunulacak.
 • 12:30Tunç'tan İl Sağlık Müdürlüğüne ZiyaretTunç'tan İl Sağlık Müdürlüğüne ZiyaretAK Parti Bartın Milletvekili ve adayı Yılmaz Tunç, Bartın İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Sağlık Müdürü Dr.Dursun Koç ve sağlık müdürlüğü çalışanları ile görüştü.
 • 17:07İbb Futbol Akademisi ve Yetenek Kampı Projesi'nde İkinci Devre Başlıyorİbb Futbol Akademisi ve Yetenek Kampı Projesi'nde İkinci Devre Başlıyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ve Spor AŞ ile iş birliğinde hayata geçirilen Futbol Akademisi ve Yetenek Kampı Projesi'nin ikinci etabı başlıyor.
 • 19:37Bilecik'te Trafik Kazası: 1 ÖlüTraktörün devrilmesi sonucu, 1 kişi öldü.
 • 18:32Bilecik'te Traktör Devrildi: 1 ÖlüBilecik'te Traktör Devrildi: 1 ÖlüBilecik’te, kullandığı traktörün devrilmesi sonucu römorkun altında kalan adam hayatını kaybetti.
 • 15:31Tavport.com'dan Sokak Hayvanlarına DestekTavport.com'dan Sokak Hayvanlarına DestekTAV İşletme Hizmetleri’nin online turizm platformu tavport.com üzerinden yapılan her rezervasyon için 1 TL sokak hayvanlarına destek olarak aktarılıyor.
 • 18:31Şehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıMardin’in Nusaybin ilçesinde çıkan silahlı çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Hakan Öcalan, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:42Şehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıMardin'in Nusaybin ilçesinde girdiği silahlı çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Hakan Öcalan'ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:34Sakarya'daki SağanakSapanca Kaymakamlığı ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, selden zarar gören ev, tarla ve iş yerlerine yönelik hasar tespit çalışmalarına başladı.
 • 15:32Belediye Başkanı Toçoğlu Sapanca'daBelediye Başkanı Toçoğlu Sapanca'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Selin meydana geldiği Kurtköy deresindeki çalışmalardan detaylar- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun incelemeleri ve röportajı SAKARYA - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca ilçesinde selin etkili olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.
 • 15:00AK Parti Bartın Milletvekili Tunç: AK Parti Bartın Milletvekili Tunç: "Bartın'a Sağlıkta Büyük Yatırımlar Yapıyoruz"AK Parti Bartın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç, Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr.Osman Açıkgöz’ü ziyaret etti.
 • 12:38Sakarya'daki SağanakSapanca ilçesinde belediye ekipleri, sağanak nedeniyle Kurtköy Deresi'nin taşması sonucu bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engellemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12:25Sağanağın ArdındanSağanağın ArdındanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mahmudiye Deresi'nde yürütülen çalışmalar- Çalışma sırasında su borusunun patlaması, Sapanca-İzmit yolu ile park halindeki araçlara tazyikli su fışkırması - Kurtköy Deresi'nde bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engelleme çalışmaları Sakarya'nın Sapanca ilçesinde belediye ekipleri, sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşması sonucu bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engellemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 19:14Sakarya'daki SağanakSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin tamamında yağışların gece boyunca devam ettiğini, şu ana kadar da belli aralıklarla şiddetini artırarak sürdüğünü belirterek, "Büyükşehir ve SASKİ ekiplerimizle yağışın yoğunlaştığı ilk dakikadan itibaren çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
 • 16:35Dere Taştı, Adapazarı- Kaynarca Karayolu KapandıDere Taştı, Adapazarı- Kaynarca Karayolu KapandıŞiddetli yağışın etkili olduğu Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde derenin taşması sonucu ilçenin şehir merkeziyle bağlantısını sağlayan karayolu ulaşıma kapandı.
 • 15:55Başkan Toçoğlu: Başkan Toçoğlu: "Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor"Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yurdun birçok bölgesinde olduğu gibi Sakarya’da da etkisini gösteren yoğun yağış ile birlikte şehrin tamamında incelemelerde bulundu.
 • 15:24Sakarya Villalar Bölgesinde Toprak Kayması Meydana GeldiSakarya Villalar Bölgesinde Toprak Kayması Meydana GeldiSel bu kez Sapanca'yı vurdu (3) VİLLALAR BÖLGESİNDE TOPRAK KAYMASI MEYDANA GELDİ Sakarya'nın Sapanca İlçesi'nde dün gece başlayan şiddetli yağış nedeniyle Kurtköy Deresi çevresinde bulunan villalar bölgesinde toprak kaymaları meydana geldi.
 • 15:15Şiddetli Sağanak Sapanca'yı Vurdu! Hasar BüyükŞiddetli Sağanak Sapanca'yı Vurdu! Hasar BüyükDün gece saatlerinde başlayan şiddetli yağış, Sapanca'yı su altında bıraktı, büyük hasara yol açtı!
 • 15:12Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (3)Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (3)Villalar BÖLGESİNDE TOPRAK KAYMASI Sapanca İlçesi'nde dün gece başlayan şiddetli yağış nedeniyle Kurtköy Deresi çevresinde bulunan villalar bölgesinde toprak kaymaları görüldü.
 • 14:32Sapanca-İzmit Yolu Kurtköy Mevkisinde Ulaşım Güçlükle SağlanıyorSapanca-İzmit Yolu Kurtköy Mevkisinde Ulaşım Güçlükle SağlanıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sular altından kalan Sapanca-İzmit yolu Kurtköy mevkisinden detaylar- Sular altından kalan cadde ve evlerden detaylar Sakarya'daki sağanak- Sapanca ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle çok sayıda evi su bastı - Sapanca-İzmit yolunun Kurtköy mevkisinde ulaşım güçlükle sağlanıyor Sakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle ev ve iş yerleri zarar gördü.
 • 14:27Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (2)Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (2)diğer İLÇELERDE DE HASAR VAR Sakarya Bölgesi'nde bugün de aralıklı olarak devam eden yağış sonucu Sapanca ilçesi Dibektaş, Kurtköy, Ünlüce, Göl, ve Yeni Mahalle'deki çok sayıda evi su bastığı belirlenirken, sokak ve caddelerin suyla kaplandığı ilçede bazı kişiler de uzun süre çevreleri suyla kaplandığı için bulundukları yerlerden çıkamadı.
 • 13:45Sakarya'daki SağanakSakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle ev ve iş yerleri zarar gördü.
 • 12:53Sağanak Nedeniyle Kurtköy Deresinin Taşması Sonucu Yol ÇöktüSağanak Nedeniyle Kurtköy Deresinin Taşması Sonucu Yol ÇöktüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kurtköy Deresi'ndeki çalışmalar- Deredeki akıntıdan detaylar- Yıkılma tehlikesi geçiren sitedeki evlerden detaylar- Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in incelemeleri ve röportajı Sakarya'daki sağanak- Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşması sonucu bir sitenin yol kısmı bir kısmı çöktü Sakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşmasıyla bir sitenin yolunda çökme meydana geldi.
 • 12:51Şiddetli Sağnak Sapanca'yı VurduŞiddetli Sağnak Sapanca'yı VurduKocaeli ve Sakarya bölgesinde dün başlayan şiddetli yağış, özellikle Sapanca İlçesi'nde büyük hasara yol açtı.
 • 07:34Sapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSakarya'nın Sapanca ilçesinde çok sayıda evi su basarken, Kurtköy'de derenin taşması sonucu Sapanca - Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:27Sakarya'da Sağanak ve Fırtına Dere TaşırdıSakarya'da Sağanak ve Fırtına Dere TaşırdıSakarya'nın Sapanca ve Ferizli ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle derenin taşması sonucu Sapanca-Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:11Sakarya'da Ulaşıma Sağanak ve Fırtına EngeliSakarya'da Ulaşıma Sağanak ve Fırtına EngeliSakarya'nın Sapanca ve Ferizli ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle çok sayıda evi su basarken, derenin taşması sonucu Sapanca-Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:03Sapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSakarya'nın Sapanca ilçesinde çok sayıda evi su basarken, Kurtköy'de derenin taşması sonucu Sapanca - Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 03:36Kocaeli-Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'da Etkili OlduKocaeli-Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'da Etkili OlduKocaeli ve Sakarya bölgelerinde bu gece etkili olan şiddetli yağmur bazı yerleşim birimlerinde sel baskını ve trafo arızalarına yolaçtı.
 • 01:53Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'yı Felç EttiŞiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'yı Felç EttiKocaeli ve Sakarya bölgelerinde, etkili olan şiddetli yağmur bazı yerleşim birimlerinde sel baskını ve trafo arızalarına yol açtı.
 • 08:20Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:24Bayram Dönüşü Tem'de Zincirleme Kaza: 18 YaralıBayram Dönüşü Tem'de Zincirleme Kaza: 18 YaralıKurban Bayramı tatili dönüşü TEM Otoyolu’nda meydana gelen iki ayrı zincirleme kazada 2’si ağır 18 kişi yaralandı.