SON DAKİKA KURTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kurtköy Haberleri

 • 16:55Spor A.ş, 11 Farklı Tesiste, 13 Branşta Hizmet Veriyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarına yaz döneminde de devam ediyor.
 • 10:17Ramazan Sokağı' İftarda BuluştuRamazan Sokağı' İftarda BuluştuSemerkand TV’nin ‘Ramazan Sokağı’ dizisi oyuncuları ve set ekibi Perşembe günü Kurtköy Bu Döner Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştu.
 • 16:37Çocuklar Tatillerini İbb Yaz Spor Okulları'nda DeğerlendiriyorÇocuklar Tatillerini İbb Yaz Spor Okulları'nda Değerlendiriyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarına yaz döneminde de devam ediyor.
 • 16:01MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016. Nisan ayında gerçekleşen TEOG 2016 ikinci dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav heyecanından sonra öğrenciler şimdi de iyi bir liseye yerleşme telaşında. Bu sebeple gözler, TEOG lise taban puanlarında. Peki İstanbul'daki liselerin TEOG taban puanları kaç?
 • 15:13MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016. Nisan ayında gerçekleşen TEOG 2016 ikinci dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav heyecanından sonra öğrenciler şimdi de iyi bir liseye yerleşme telaşında. Bu sebeple gözler, TEOG lise taban puanlarında. Peki İstanbul'daki liselerin TEOG taban puanları kaç?
 • 14:58MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016. Nisan ayında gerçekleşen TEOG 2016 ikinci dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav heyecanından sonra öğrenciler şimdi de iyi bir liseye yerleşme telaşında. Bu sebeple gözler, TEOG lise taban puanlarında. Peki İstanbul'daki liselerin TEOG taban puanları kaç?
 • 19:17Şile'de Kontrolsüz Alanda Denize Giren Bir Kişi BoğulduŞile'de Kontrolsüz Alanda Denize Giren Bir Kişi BoğulduŞile'nin Akçakese Mahallesi Plajı'nda denize giren Burak Baydar (26) isimli bir kişi boğularak hayatını kaybetti.
 • 19:16Şile'de Kontrolsüz Alanda Denize Giren Bir Kişi BoğulduŞile'de Kontrolsüz Alanda Denize Giren Bir Kişi BoğulduŞile'nin Akçakese Mahallesi Plajı'nda denize giren Burak Baydar (26) isimli bir kişi boğularak hayatını kaybetti.
 • 10:34MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016MEB İstanbul TEOG taban puanları 2016. Nisan ayında gerçekleşen TEOG 2016 ikinci dönem sınav sonuçları açıklandı. Sınav heyecanından sonra öğrenciler şimdi de iyi bir liseye yerleşme telaşında. Bu sebeple gözler, TEOG lise taban puanlarında. Peki İstanbul'daki liselerin TEOG taban puanları kaç?
 • 16:16Akordiyon Çalarak Avrupa'yı DolaşıyorlarAkordiyon Çalarak Avrupa'yı DolaşıyorlarAvrupa’yı gezmek için Rusya’nın St. Petersburg kentinden yola çıkan Rus çift, Yalova’ya da uğradı.
 • 12:59Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Sizler Bize Şehitlerimizin Emanetisiniz"Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Havza ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 19:00Eski Garaj Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından KullanılacakEski Garaj Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından KullanılacakEski Kurtköy Belediyesi’nin Teknik İşlerin eski garajı Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kullanılacak.
 • 09:43Kuzey Marmara Otoyolu Projesinde Müşavirlik Hizmetleri İhale EdilecekKuzey Marmara Otoyolu Projesi'nde Kurtköy-Akyazı ve Kınalı Odayeri kesimlerinin Yap-I·şlet-Devret (YİD) modeli·yle yapılması, ı·şleti·lmesi· ve devri· projesi·ni·n yapım dönemi· müşavi·rli·k hi·zmetleri işi ayrı ayrı ı·hale edi·lecek.Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünün Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, 3. Boğaz Köprüsü Dahi·l Kuzey Marmara Otoyolu Projesi·'nin Kurtköy-Akyazı kesi·mi·nin YİD modeli·yle yapılması, ı·şleti·lmesi· ve devri· projesi·ni·n yapım dönemi· müşavi·rli·k hi·zmeti· ı·halesi, 25 Temmuz'da saat 10.30'da gerçekleştirilecek.
 • 12:41Üçüncü Köprü Bağlantı Yollarında Çalışmalar Üçüncü Köprü Bağlantı Yollarında Çalışmalar "İvme" KazandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Üçüncü köprü bağlantı yollarının havadan görüntüleri Üçüncü köprü bağlantı yollarında çalışmalar ivme kazandı Avrupa ile Asya kıtalarını birbirine bağlayan dev proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yollarının, köprünün açılış tarihi olan 26 Ağustos'a yetiştirilmesi için hummalı bir çalışma yürütülüyor Köprüde 150 kişilik ekiple 2 aydan kısa bir sürede 11 bin 500 tonluk asfalt dökümü tamamlandı.
 • 09:553. Havalimanı İnşaatının Havadan Görüntüleri3. Havalimanı İnşaatının Havadan GörüntüleriHaber: Ezgi ÇAPA/ İstanbul DHAİstanbul'da yapımı devam eden 3. havalimanının havadan görüntüleri...76 milyon 500 bin metrekarelik inşaat alanını kapsayan projenin ilk fazının 2018 yılında hizmete girmesi planlanıyor.
 • 13:12Otomobil Takla Attı: 1 YaralıOtomobil Takla Attı: 1 YaralıBartın’da kontrolden çıkarak takla atan otomobilin sürücüsü yaralandı.
 • 18:41Kurtköy'de Cadde ve Sokaklar Elden GeçiriliyorKurtköy'de Cadde ve Sokaklar Elden GeçiriliyorKurtköy’ün Dibektaş Mahallesi’ndeki tüm cadde ve sokaklar elden geçiriliyor.
 • 21:27Eminevim 85'inci Şubesini Silivri'de AçtıEminevim 85'inci Şubesini Silivri'de AçtıEmin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, Türkiye’de 85’inci şubesini Silivri’de ilçe protokolünün de katıldığı törenle hizmete açtı.
 • 12:17Ellibaş Aile Sağlığı Merkezinin Yapımı TamamlandıEllibaş Aile Sağlığı Merkezinin Yapımı TamamlandıAK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Merkez Ellibaş Köyü Aile Sağlığı Merkezinin yapımının tamamlandığını önümüzdeki günlerde hizmete gireceğini açıkladı.
 • 23:12Pendik'te Evde Ölü Bulunan Anne-Oğulun Cenazesi Morga KaldırıldıPendik'te Evde Ölü Bulunan Anne-Oğulun Cenazesi Morga KaldırıldıHaber-Kamera Uğur AYAZSIN İstanbul DHAPendik Kurtköy'de site içerisindeki bir dairede tabancayla vurulmuş halde ölü bulunan anne ile oğulun cenazeleri, olay yerindeki incelemelerden sonra morga kaldırıldı.
 • 23:09Pendik'te Evde Ölü Bulunan Anne-oğulun Cenazesi Morga KaldırıldıPendik'te Evde Ölü Bulunan Anne-oğulun Cenazesi Morga KaldırıldıPendik kurtköy'de site içerisindeki bir dairede tabancayla vurulmuş halde ölü bulunan anne ile oğulun cenazeleri, olay yerindeki incelemelerden sonra morga kaldırıldı.
 • 22:52Pendik Kurtköy'de Anne-oğul Evde Ölü Bulundu...Pendik Kurtköy'de Anne-oğul Evde Ölü Bulundu...Pendik kurtköy'de, site içerisindeki bir dairede anne ile oğlu ölü bulundu.
 • 22:47Pendik'te Anne-Oğul Evde Ölü Bulundu...Pendik'te Anne-Oğul Evde Ölü Bulundu...Pendik Kurtköy'de site içerisindeki bir dairede anne ile oğlu ölü bulundu.
 • 08:46Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi SonuçlandıKuzey Marmara Otoyolu İhalesi SonuçlandıKuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı (1)Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı" dedi.
 • 20:21Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (1)Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın salona girmesi ve salondakilerle selamlaşması Yıldırım'ın açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı.
 • 20:08Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (2)Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Karayolları Genel Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Yavuz Sultan Selim Köprüsü, devamında 95 kilometrelik otoyolun Anadolu yakasında Kurtköy'de bittiğini, Kurtköy'den Akyazı'ya İzmit'in kuzeyinde yolun devamının da 169 kilometre olduğunu belirtti.
 • 19:35Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi SonuçlandıKuzey Marmara Otoyolu İhalesi SonuçlandıKuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı (2)Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı" dedi.
 • 18:36Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım AçıklamasıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı.
 • 18:06Kuzey Marmara Otoyolu'nda Ücretler Belli OlduKuzey Marmara Otoyolu'nda Ücretler Belli OlduKuzey Marmara otoyolu ihalesi sonuçlandıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü de içine alan Kuzey Marmara Otoyolu ve bağlantı yolları için önemli açıklamalarda bulundu.
 • 17:44Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Böylesine Büyük Bir Proje Aslında Türkiye'nin...Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Böylesine büyük bir proje aslında Türkiye’nin gücünü gösteriyor" dedi.
 • 17:40Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı...
 • 17:163. Köprü Bağlantı Yolları İçin Yapılan İhaleyi Kazananlar Belli Oldu3. Köprü Bağlantı Yolları İçin Yapılan İhaleyi Kazananlar Belli OlduKuzey Marmara Otoyolu projesinin Asya bölümü için yapılan ihaleyi Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu kazandı. Avrupa bülümünü ise Kolin-Kalyon OGG kazandı. Yolun geçiş ücretleri de belli oldu.
 • 10:09Hızlı ve Karlı Satış Yapmak İsteyenlerin Yolu Networks'le KesişiyorNetworks Grup 3 yılda 1.700 konutun satışına imza atarak kolay ulaşılamayacak bir başarı elde etti.
 • 17:47Bartın'a 6 Yeni Sağlık Tesisi MüjdesiBartın'a 6 Yeni Sağlık Tesisi MüjdesiAK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’a 6 yeni sağlık tesisi yapımını 2016 yılı yatırım programına aldıklarını açıkladı.
 • 15:11Kadınlardan Bilgi, Sanat ve Kültür Evleri'ne Yoğun İlgiSapanca Belediyesi tarafından açılan Bilgi, Sanat ve Kültür Evleri, başta bayanlar olmak üzere vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.
 • 12:33Bartın'daki Trafik Kazaları Mobese'deBartın'daki Trafik Kazaları Mobese'deBartın’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
 • 12:545 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı İş Adamına İş Teklifi Yağıyor5 Dil Bilen Suriyeli Kağıt Toplayıcısı İş Adamına İş Teklifi YağıyorSuriye'den kaçıp Türkiye'ye sığındıktan sonra yüklü miktarda parasını kaptıran, 5 dil bilen iş adamı Nadir İbrahim, habere konu olunca, birçok firmadan iş teklifi almaya başladı.
 • 14:16Kuzey Marmara Otoyolu İhalesine 8 Firmadan TeklifKuzey Marmara Otoyolu İhalesine 8 Firmadan TeklifKarayolları Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda, ihale öncesi değerlendirmelerde bulunan Karayolları Genel Müdür Yardımcısı ve İhale Komisyonu Başkanı Gökalp Yılmaz, 3 kesim halinde projelendirilen ve toplam uzunluğu 377 kilometre olan Kuzey Marmara Otoyolu'nun Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü de kapsayan Odayeri-Paşaköy kesiminin yapım çalışmalarının 2013'te başlatıldığını söyledi.
 • 13:11Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı Kesimi İhalesiKuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı Kesimi İhalesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı kesimi ihalesi Karayolları Genel Müdür Yardımcısı ve İhale Komisyonu Başkanı Gökalp Yılmaz'ın konuşması Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı kesimi ihalesi Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı kesimi (bağlantı yolları dahil) işinin YİD modeliyle ihalesinde 8 firma teklif sundu Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı kesimi (bağlantı yolları dahil) işinin Yap-İşlet-Devret (YİD) modeliyle ihalesinde 8 firma teklif sundu.
 • 12:55Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı Kesimi İhalesiKuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dahil) Otoyolu Projesi Kurtköy-Akyazı kesimi (bağlantı yolları dahil) işinin Yap-İşlet-Devret (YİD) modeliyle ihalesinde 8 firma teklif sundu.
 • 09:00Gündem/ 4 Mayıs 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, 25. Muhtarlar Toplantısı'na katılacak.
 • 00:09Gündem Özeti/ 4 Mayıs 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, resmi ziyaret için Endonezya, Yeni Zelanda ve Singapur'a gidecek.
 • 11:56Üçüncü Köprü Bağlantı Yolları İhalesi YarınÜçüncü Köprü Bağlantı Yolları İhalesi YarınYavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantılı yollarından Kurtköy-Akyazı ve Kınalı-Odayeri kesimleri için planlanan ihaleler yarın gerçekleştirilecek.
 • 00:07Fırtına Kazaya Neden Oldu: 3 YaralıFırtına Kazaya Neden Oldu: 3 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yola devrilen ağaçtan görüntüler Takla atan otomobilden görüntüler Detay görüntüler Bartın'da fırtına kazaya neden oldu: 3 yaralıı Bartın'da fırtına nedeniyle yola düşen ağaca çarparak devrilen otomobildeki aynı aileden 3 kişi yaralandı Bartın'da fırtına nedeniyle yola düşen ağaca çarparak devrilen otomobildeki aynı aileden biri bebek 3 kişi yaralandı.
 • 23:21Bartın'da Fırtına Kazaya Neden Oldu: 3 YaralııBartın'da fırtına nedeniyle yola düşen ağaca çarparak devrilen otomobildeki aynı aileden biri bebek 3 kişi yaralandı.
 • 23:15Yola Devrilen Ağaç Kazaya Neden Oldu: 3 YaralıYola Devrilen Ağaç Kazaya Neden Oldu: 3 YaralıBartın’ın Kurtköy köyünde yola ağacın devrildiğini gören sürücü direksiyonu kırınca otomobil takla attı.
 • 16:00GKV 2.Türkiye Münazara Şampiyonası'nda Finale YükseldiGKV 2.Türkiye Münazara Şampiyonası'nda Finale YükseldiGaziantep Kolej Vakfı Okulları Münazara Takımı İstanbul Okan Üniversitesi Kurtköy Kampüsü'nde düzenlenen 2. Türkiye Münazara Şampiyonasında finallere kaldı.
 • 07:54Harem ve Esenler Tarih Oluyor, İstanbul'a 6 Yeni Otogar GeliyorHarem ve Esenler Tarih Oluyor, İstanbul'a 6 Yeni Otogar Geliyor1970'te hizmete giren İstanbul'un ilk otogarı Harem ile Esenler otogarı tarih oluyor. Belediye Meclisi'nde planlanan 6 yeni otogar projesinden 3'ü masaya yatırıldı.
 • 20:42Ümraniye'de Gıda Deposundaki YangınÜmraniye'de bir gıda deposunda çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
 • 10:37"SANATI Gerçekten Anlamak İçin Para Mantığından Uzaklaşmak Lazım"Erguvan İnşaat'ın genç patronu Emre Maraşlı, kendisi ve iş dışındaki yaşamı hakkındaki bilinmeyenleri, sektör hakkındaki değerlendirmelerini ve sanata bakışını MedyaMola'ya anlattı.