SON DAKİKA KURTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Kurtköy Haberleri

 • 19:37Bilecik'te Trafik Kazası: 1 ÖlüTraktörün devrilmesi sonucu, 1 kişi öldü.
 • 18:32Bilecik'te Traktör Devrildi: 1 ÖlüBilecik'te Traktör Devrildi: 1 ÖlüBilecik’te, kullandığı traktörün devrilmesi sonucu römorkun altında kalan adam hayatını kaybetti.
 • 15:31Tavport.com'dan Sokak Hayvanlarına DestekTavport.com'dan Sokak Hayvanlarına DestekTAV İşletme Hizmetleri’nin online turizm platformu tavport.com üzerinden yapılan her rezervasyon için 1 TL sokak hayvanlarına destek olarak aktarılıyor.
 • 18:31Şehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıMardin’in Nusaybin ilçesinde çıkan silahlı çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Hakan Öcalan, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:42Şehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Uzman Onbaşı Hakan Öcalan Son Yolculuğuna UğurlandıMardin'in Nusaybin ilçesinde girdiği silahlı çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Hakan Öcalan'ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:34Sakarya'daki SağanakSapanca Kaymakamlığı ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, selden zarar gören ev, tarla ve iş yerlerine yönelik hasar tespit çalışmalarına başladı.
 • 15:32Belediye Başkanı Toçoğlu Sapanca'daBelediye Başkanı Toçoğlu Sapanca'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Selin meydana geldiği Kurtköy deresindeki çalışmalardan detaylar- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun incelemeleri ve röportajı SAKARYA - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca ilçesinde selin etkili olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.
 • 15:00AK Parti Bartın Milletvekili Tunç: AK Parti Bartın Milletvekili Tunç: "Bartın'a Sağlıkta Büyük Yatırımlar Yapıyoruz"AK Parti Bartın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç, Bartın Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr.Osman Açıkgöz’ü ziyaret etti.
 • 12:38Sakarya'daki SağanakSapanca ilçesinde belediye ekipleri, sağanak nedeniyle Kurtköy Deresi'nin taşması sonucu bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engellemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 12:25Sağanağın ArdındanSağanağın ArdındanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mahmudiye Deresi'nde yürütülen çalışmalar- Çalışma sırasında su borusunun patlaması, Sapanca-İzmit yolu ile park halindeki araçlara tazyikli su fışkırması - Kurtköy Deresi'nde bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engelleme çalışmaları Sakarya'nın Sapanca ilçesinde belediye ekipleri, sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşması sonucu bir sitenin yolunda meydana gelen çökmeyi engellemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 • 19:14Sakarya'daki SağanakSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehrin tamamında yağışların gece boyunca devam ettiğini, şu ana kadar da belli aralıklarla şiddetini artırarak sürdüğünü belirterek, "Büyükşehir ve SASKİ ekiplerimizle yağışın yoğunlaştığı ilk dakikadan itibaren çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
 • 16:35Dere Taştı, Adapazarı- Kaynarca Karayolu KapandıDere Taştı, Adapazarı- Kaynarca Karayolu KapandıŞiddetli yağışın etkili olduğu Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde derenin taşması sonucu ilçenin şehir merkeziyle bağlantısını sağlayan karayolu ulaşıma kapandı.
 • 15:55Başkan Toçoğlu: Başkan Toçoğlu: "Çalışmalarımız Aralıksız Sürüyor"Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yurdun birçok bölgesinde olduğu gibi Sakarya’da da etkisini gösteren yoğun yağış ile birlikte şehrin tamamında incelemelerde bulundu.
 • 15:24Sakarya Villalar Bölgesinde Toprak Kayması Meydana GeldiSakarya Villalar Bölgesinde Toprak Kayması Meydana GeldiSel bu kez Sapanca'yı vurdu (3) VİLLALAR BÖLGESİNDE TOPRAK KAYMASI MEYDANA GELDİ Sakarya'nın Sapanca İlçesi'nde dün gece başlayan şiddetli yağış nedeniyle Kurtköy Deresi çevresinde bulunan villalar bölgesinde toprak kaymaları meydana geldi.
 • 15:15Şiddetli Sağanak Sapanca'yı Vurdu! Hasar BüyükŞiddetli Sağanak Sapanca'yı Vurdu! Hasar BüyükDün gece saatlerinde başlayan şiddetli yağış, Sapanca'yı su altında bıraktı, büyük hasara yol açtı!
 • 15:12Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (3)Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (3)Villalar BÖLGESİNDE TOPRAK KAYMASI Sapanca İlçesi'nde dün gece başlayan şiddetli yağış nedeniyle Kurtköy Deresi çevresinde bulunan villalar bölgesinde toprak kaymaları görüldü.
 • 14:32Sapanca-İzmit Yolu Kurtköy Mevkisinde Ulaşım Güçlükle SağlanıyorSapanca-İzmit Yolu Kurtköy Mevkisinde Ulaşım Güçlükle SağlanıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sular altından kalan Sapanca-İzmit yolu Kurtköy mevkisinden detaylar- Sular altından kalan cadde ve evlerden detaylar Sakarya'daki sağanak- Sapanca ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle çok sayıda evi su bastı - Sapanca-İzmit yolunun Kurtköy mevkisinde ulaşım güçlükle sağlanıyor Sakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle ev ve iş yerleri zarar gördü.
 • 14:27Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (2)Şiddetli Sağnak Sapanca'yı Vurdu (2)diğer İLÇELERDE DE HASAR VAR Sakarya Bölgesi'nde bugün de aralıklı olarak devam eden yağış sonucu Sapanca ilçesi Dibektaş, Kurtköy, Ünlüce, Göl, ve Yeni Mahalle'deki çok sayıda evi su bastığı belirlenirken, sokak ve caddelerin suyla kaplandığı ilçede bazı kişiler de uzun süre çevreleri suyla kaplandığı için bulundukları yerlerden çıkamadı.
 • 13:45Sakarya'daki SağanakSakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle ev ve iş yerleri zarar gördü.
 • 12:53Sağanak Nedeniyle Kurtköy Deresinin Taşması Sonucu Yol ÇöktüSağanak Nedeniyle Kurtköy Deresinin Taşması Sonucu Yol ÇöktüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kurtköy Deresi'ndeki çalışmalar- Deredeki akıntıdan detaylar- Yıkılma tehlikesi geçiren sitedeki evlerden detaylar- Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in incelemeleri ve röportajı Sakarya'daki sağanak- Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşması sonucu bir sitenin yol kısmı bir kısmı çöktü Sakarya'nın Sapanca ilçesinde sağanak nedeniyle Kurtköy deresinin taşmasıyla bir sitenin yolunda çökme meydana geldi.
 • 12:51Şiddetli Sağnak Sapanca'yı VurduŞiddetli Sağnak Sapanca'yı VurduKocaeli ve Sakarya bölgesinde dün başlayan şiddetli yağış, özellikle Sapanca İlçesi'nde büyük hasara yol açtı.
 • 07:34Sapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSakarya'nın Sapanca ilçesinde çok sayıda evi su basarken, Kurtköy'de derenin taşması sonucu Sapanca - Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:27Sakarya'da Sağanak ve Fırtına Dere TaşırdıSakarya'da Sağanak ve Fırtına Dere TaşırdıSakarya'nın Sapanca ve Ferizli ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle derenin taşması sonucu Sapanca-Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:11Sakarya'da Ulaşıma Sağanak ve Fırtına EngeliSakarya'da Ulaşıma Sağanak ve Fırtına EngeliSakarya'nın Sapanca ve Ferizli ilçelerinde etkili olan sağanak nedeniyle çok sayıda evi su basarken, derenin taşması sonucu Sapanca-Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 05:03Sapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSapanca'da Aşırı Yağış Su Baskınlarına Yol AçtıSakarya'nın Sapanca ilçesinde çok sayıda evi su basarken, Kurtköy'de derenin taşması sonucu Sapanca - Kocaeli karayolu ulaşıma kapandı.
 • 03:36Kocaeli-Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'da Etkili OlduKocaeli-Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'da Etkili OlduKocaeli ve Sakarya bölgelerinde bu gece etkili olan şiddetli yağmur bazı yerleşim birimlerinde sel baskını ve trafo arızalarına yolaçtı.
 • 01:53Şiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'yı Felç EttiŞiddetli Yağmur Kocaeli ve Sakarya'yı Felç EttiKocaeli ve Sakarya bölgelerinde, etkili olan şiddetli yağmur bazı yerleşim birimlerinde sel baskını ve trafo arızalarına yol açtı.
 • 08:20Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:24Bayram Dönüşü Tem'de Zincirleme Kaza: 18 YaralıBayram Dönüşü Tem'de Zincirleme Kaza: 18 YaralıKurban Bayramı tatili dönüşü TEM Otoyolu’nda meydana gelen iki ayrı zincirleme kazada 2’si ağır 18 kişi yaralandı.
 • 13:15Tem'de Zincirleme Trafik Kazası: 8 YaralıTem'de Zincirleme Trafik Kazası: 8 YaralıPendik TEM Otoyolu Kurtköy mevkiinde 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
 • 13:08TEM'de Beş Araç Birbirine Girdi: 8 YaralıTEM'de Beş Araç Birbirine Girdi: 8 YaralıTEM Otoyolu Kurtköy mevkiinde 5 aracın birbirine girdiği zincirleme trafik kazasında 8 kişi yaralandı. Kazaya karışan otomobildeki küçük çocuk annesini teselli etti.
 • 13:01Kazalar Tem'i KilitlediKazalar Tem'i KilitlediKurban Bayramı dönüşü İstanbul girişinde çok sayıda yaralamalı trafik kazası meydana geldi.
 • 15:05Maltepe Belediyesi'nden Mezarlıklara Ring SeferiMaltepe Belediyesi'nden Mezarlıklara Ring SeferiMaltepe Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla mezarlıklara ücretsiz ring seferleri düzenlendi.
 • 14:42Mezarlıklara Ring SeferiMezarlıklara Ring Seferi15: 00 saatleri arasında yapılan seferlerde Maltepeliler, Küçükyalı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Ferhatpaşa, Gülsuyu, Pendik Yeni Şıhlı ve Kurtköy mezarlıklarına ücretsiz olarak taşındı.
 • 15:21Bull Runs For Life, Blocks Highway To Istanbul For Two HoursBull Runs For Life, Blocks Highway To Istanbul For Two HoursA bull, which had been bought in Turkey's western province of Kocaeli to be sacrificed as part of an Islamic ritual for the Feast of Sacrifice starting on Sept. 24, escaped and ran for its life toward Istanbul on a main highway for two hours while blocking traffic early Sept. 23. The bull, which was.
 • 09:44Tem Otoyolunda Boğa Kaçtı, Polis Kovaladı...Tem Otoyolunda Boğa Kaçtı, Polis Kovaladı...* TEM Otoyolu Kocaeli, Şekerpınar mevkiinde sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, İstanbul Kurtköy'e a kadar iki saat süren kovalamacanın ardından yakalanabildi.
 • 07:03TEM Otoyolu'nda Boğa Kaçtı, Polis KovaladıTEM Otoyolu'nda Boğa Kaçtı, Polis KovaladıŞekerpınar'da hayvan pazarından alınıp araca konulmak istenen boğa ipini koparıp TEM Otoyolu'na kaçtı. Boğa, 8 km'lik kovalamacanın ardından yakalanabildi.
 • 06:54Tem Otoyolunda Boğa Kaçtı, Polis Kovaladı...Tem Otoyolunda Boğa Kaçtı, Polis Kovaladı...* TEM Otoyolu Kocaeli, Şekerpınar mevkiinde sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, İstanbul Kurtköy'e a kadar iki saat süren kovalamacanın ardından yakalanabildi.
 • 16:59Sapanca Uzunkum Yürüyüş Yoluna Mazgal DüzenlemesiSapanca Uzunkum Yürüyüş Yoluna Mazgal DüzenlemesiSapanca Belediyesi Uzunkum Yürüyüş Yolu’nda, yağmur sularının bertaraf edilmesi için on ayrı noktada, yağmur sularının etkisiz hale getirilmesi için mazgallar monte takıldı.
 • 14:57Bayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ring SeferiBayramda Mezarlıklara Ücretsiz Ring SeferiMaltepe Belediyesi Kurban Bayramı dolayısıyla mezarlıklara ücretsiz ring seferleri düzenliyor.
 • 13:57Yalova'dan Kısa KısaYalova Kent Konseyi Başkanı Şükrü Önder, Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan ve Yalova İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari'yi ziyarette etti.
 • 17:03Tem Otoyolu Cinayetinin 2. Duruşması GerçekleştiSakarya TEM Otoyolu Sapanca mevkiinde meydana gelen cinayetle ilgili açılan davanın ikinci duruşması gerçekleşti.
 • 16:56Sapanca'daki Çifte İnfazın Sanıklarının Yargılanmasına Devam EdildiSakarya'nın Sapanca ilçesinde villasını satışa çıkaran doktor Emine Küçük(42) ve nişanlısının kardeşi Mustafa Bayrak'ı(31) öldürdükleri iddiasıyla tutuklanan üç şüphelinin yargılanmasına devam edildi.
 • 20:50Anadolu Yakasında Orman YangınlarıAnadolu Yakasında Orman YangınlarıYanan ormanlık alandan görüntüler İstanbul'un Anadolu yakasında orman yangınları- Pendik, Sultanbeyli ve Tuzla'da çıkan orman yangınlarına itfaiye ekiplerince müdahale ediliyor İstanbul'un Anadolu yakasında 3 ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor.
 • 20:04Tuzla Piyade Okulu'nda 15 Gün Aradan Sonra İkinci Yangın ÇıktıTuzla Piyade Okulu'nda 15 Gün Aradan Sonra İkinci Yangın ÇıktıTuzla Piyade Okulu'nun bulunduğu ağaçlık alanda 15 gün aradan sonra ikinci kez yangın çıktı. Ayrıca Pendik ve Sultanbeyli'de de ormanlık alanda yangın çıktı.
 • 19:34Tuzla Piyade Okulu'nda 20 Gün Sonra İkinci YangınTuzla’daki Piyade Okulu’nun bulunduğu askeri alanda 20 gün sonra ikinci yangın çıktı.
 • 19:20Pendik'te Ormanlık Alanda Korkutan YangınPendik'te Ormanlık Alanda Korkutan YangınİSTANBUL (İHA) – Pendik’te ormanlık alanda yangın çıktı.
 • 18:50İstanbul Anadolu Yakası'nda 3 Yerde Yangınİstanbul Anadolu Yakası'nda 3 Yerde Yangınİstanbul'un Anadolu Yakası'nda 3 ormanlık alanda çıktı. Yangına müdahale ediliyor.
 • 18:24İstanbul'un Anadolu Yakasında Orman Yangınlarıİstanbul'un Anadolu Yakasında Orman Yangınlarıİstanbul'un Anadolu yakasında 3 ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ediliyor.
 • 17:52Eski F1 Yarış Pisti Yeni Otopazarıİstanbul Kurtköy'de 2005 yılında hizmete giren yaklaşık 300 milyon liraya mal olan Formula 1 pisti, İstanbul Park otopazarı oldu.