SON DAKİKA KÜTAHYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Merkez Haberleri

 • 22 Şubat 2017 11:50 Başdanışman Mustafa Şen: Referandum, Türkiye ve Türk Milletinin Geleceği İçin Çok Önemli Başdanışman Mustafa Şen: Referandum, Türkiye ve Türk Milletinin Geleceği İçin Çok Önemli Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel Başkanı ve Başbakan Başdanışmanı Mustafa Şen, 16 Nisan’da yapılacak referandumun Türkiye ve Türk milletinin geleceği için çok önemli olduğunu ifade etti.
 • 22 Şubat 2017 11:49 Okul Öncesi Öğrencilerine Kur'an-ı Kerim Eğitimi Okul Öncesi Öğrencilerine Kur'an-ı Kerim Eğitimi Kütahya İl Müftülüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, okul öncesi öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim eğitim alabilmeleri için işbirliği protokolü imzalandı.
 • 17 Şubat 2017 12:29 Kütahya'nın Merkez Nüfusu 16 İlin Nüfusundan Daha Fazla Kütahya'nın Merkez Nüfusu 16 İlin Nüfusundan Daha Fazla Kütahya’nın merkez nüfusunun 16 ilin nüfusundan daha fazla olduğu açıklandı.
 • 11 Şubat 2017 18:43 Bakan İsmet Yılmaz Kütahya'da Bakan İsmet Yılmaz Kütahya'da Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Halk 16 Nisan’da kendisinin güçlü veya zayıf liderlerle yönetilmesini de oylayacak” dedi.
 • 06 Şubat 2017 09:39 Cemal Gönenç Eşiyok DP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Oldu Cemal Gönenç Eşiyok DP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Oldu Demokrat Parti (DP) Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı’na Cemal Gönenç Eşiyok seçildi.
 • 29 Ocak 2017 00:12 Milletvekili İshak Gazel: Yeni Sistemde; Halkı Olan Bir Devlet Değil, Devleti Olan Bir Halk... Milletvekili İshak Gazel: Yeni Sistemde; Halkı Olan Bir Devlet Değil, Devleti Olan Bir Halk... Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divan üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, "Halkı olan bir devlet değil, devleti olan bir halk anlayışının hakim olacağı bir sistem değişikliğini inşallah nisan ayında referandumla neticelendireceğiz" dedi.
 • 25 Ocak 2017 15:28 Adnan Kayım: Yarınlara Daha Güzel Bir Gelecek Bırakmak İçin Çalışıyoruz Adnan Kayım: Yarınlara Daha Güzel Bir Gelecek Bırakmak İçin Çalışıyoruz Vali Yardımcısı Aytaç Akgül, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım’a ziyarette bulundu.
 • 20 Ocak 2017 10:46 Kütahya'da 21 Köye Kar Küreme Aparatı Kütahya'da 21 Köye Kar Küreme Aparatı Kütahya Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği tarafından kar yağışının yoğun olduğu 21 köye alınan kar küreme aparatları düzenlenen törenle teslim edildi.
 • 14 Ocak 2017 14:04 Simav'da 'İmam Hatip Liseleri Çalıştayı' Simav'da 'İmam Hatip Liseleri Çalıştayı' Kütahya’nın Simav ilçesinde düzenlenen ‘İmam Hatip Orta Okulu ve Liseleri Çalıştayı’ başladı.
 • 10 Ocak 2017 10:24 Tavşanlı'da Örnek Birliktelik Tavşanlı'da Örnek Birliktelik Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları ve siyasi parti başkanları Kaymakam Yüksel Kara iletanışma toplantısı gerçekleştirildiler.
 • 07 Ocak 2017 12:01 İshak Gazel: Emperyal Güçlerin Emellerini Boşa Çıkartacağız İshak Gazel: Emperyal Güçlerin Emellerini Boşa Çıkartacağız Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, "Bin yıldır bu topraklarda yaşayan ve bin yıldır bu toprakların kendisine yüklemiş olduğu tarihi misyonu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan büyük bir millet olma yolunda hareket eden...
 • 02 Ocak 2017 18:16 Köy Okuluna Kütüphane Köy Okuluna Kütüphane Kütahya Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yeni bir bakış açısıyla oluşturulan Köprüören Tek Termik İlk ve Ortaokulu Kütüphanesi törenle hizmete sunuldu.
 • 02 Ocak 2017 12:33 Kütahya'da 'Çipli Kimlik' Dönemi Başladı Kütahya'da 'Çipli Kimlik' Dönemi Başladı İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Projesi’ kapsamında nüfus cüzdanlarının yerini alacak çipli kimlik kartlarının Kütahya’da dağıtımına başlandı.
 • 22 Aralık 2016 15:10 Kütahya'dan Halep'e Gıda Tır'ı Kütahya'dan Halep'e Gıda Tır'ı İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde toplanan insani yardım malzemelerini Halep’e ulaştıracak olan yardım TIR’ları Kütahya’dan yola çıktı.
 • 19 Aralık 2016 15:26 Başkan Kamil Saraçoğlu: Kutso'da Artık Değişim ve Dönüşümün Vakti Gelmiştir Başkan Kamil Saraçoğlu: Kutso'da Artık Değişim ve Dönüşümün Vakti Gelmiştir Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KUTSO) 20 yıldır aynı yönetimle idare edildiği belirterek, "Burada artık yeni bir jenerasyonun iş başına gelmesinin gerektiğini düşünüyorum" dedi.
 • 19 Aralık 2016 10:38 Konak Sohbetleri'nin Bu Haftaki Konuğu Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Oldu Konak Sohbetleri'nin Bu Haftaki Konuğu Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Oldu AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ’konak sohbetleri’ etkinliğinin bu haftaki konuğu Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu oldu.
 • 16 Aralık 2016 16:43 2- Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP İl Başkanı Tepki Gösterdi KÜTAHYA Belediyesi'nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı ve içerisinde kadını ikinci sınıf gören ifadelerin yer aldığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek, "Bu kitapta son derece mantık dışı fantezi boyutlarına varan kadını...
 • 16 Aralık 2016 10:35 Yeniden)dha Yurt Bülteni - 1 Yeniden)dha Yurt Bülteni - 1 1)VEYSİ KAYNAK: İDLİB BU KADAR İNSANI BARINDIRAMAZBAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Cilvegözü Sınır Kapısı'ndaki incelemesinden sonra yaptığı açıklamada;
 • 16 Aralık 2016 08:52 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 1)VEYSİ KAYNAK: İDLİP BU KADAR İNSANI BARINDIRAMAZ"'HAZIRLIK YAPIYORUZ'BAŞBAKAN Yardımcısı Veysi Kaynak, Cilvegözü Sınır Kapısı'ndaki incelemesinden sonra yaptığı açıklamada;
 • 15 Aralık 2016 20:14 Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP İl Başkanı Tepki Gösterdi KÜTAHYA Belediyesi'nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı ve içerisinde kadını ikinci sınıf gören ifadelerin yer aldığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek, "Bu kitapta son derece mantık dışı fantezi boyutlarına varan kadını...
 • 15 Aralık 2016 19:20 Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP'nin Kadın Il Başkanından Tepki Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP'nin Kadın Il Başkanından Tepki Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' kitabına CHP'nin kadın il başkanından tepkiKÜTAHYA Belediyesi'nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı ve içerisinde kadını ikinci sınıf gören ifadelerin yer aldığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek,...
 • 15 Aralık 2016 19:05 Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP İl Başkanı Tepki Gösterdi Kütahya Belediyesi'nin 'Evlilik' Kitabına CHP İl Başkanı Tepki Gösterdi KÜTAHYA Belediyesi'nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı ve içerisinde kadını ikinci sınıf gören ifadelerin yer aldığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek, "Bu kitapta son derece mantık dışı fantezi boyutlarına varan kadını...
 • 15 Aralık 2016 19:04 Dha Yurt Bülteni-17 Dha Yurt Bülteni-17 Akaryakıt tankeriyle TIR çarpıştı: 2 ölüGİRESUN'un Tirebolu ilçesinde, TIR ile akaryakıt yüklü tankeri çarpıştı, sürücüler öldü.
 • 14 Aralık 2016 12:03 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- ODA TV DAVASINDA SAVCI, TÜM SANIKLARIN BERAATİNİ TALEP ETTİ (1)Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı mütalaasını açıkladı.
 • 14 Aralık 2016 10:09 Kar Kalınlığı Bitlis'te 73, İstanbul Kartal'da 3 Cm Kar Kalınlığı Bitlis'te 73, İstanbul Kartal'da 3 Cm Türkiye'de genelinde kar yağışı etkili oluyor.