SON DAKİKA KÜTAHYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Merkez Haberleri

09:03
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclis Toplantısı AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Danışma Meclis Toplantısı
10:19
Sendika Başkanları MHP'de Kütahya’da 3 sendika başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Sendika Başkanları MHP'de
13:11
İşsizlere Müjde... Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesindeki Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Garp Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü’ne (GLİ) 160’ı yeraltında çalıştırılmak üzere toplam 198 işçi alınacağı bildirildi.
İşsizlere Müjde...
18:11
MHP'den Baro Başkanı Ahmet Atam'a Ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Baro Başkanı Ahmet Atam’ı ziyaret etti.
MHP'den Baro Başkanı Ahmet Atam'a Ziyaret
00:32
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli Kütahya merkez ve bazı ilçelerde taşımalı eğitim veren ilk ve orta dereceli okullar ile birleştirilmiş sınıflı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.
Kütahya'da Eğitime Kar Engeli
15:49
Kütahya'da Kaybolan Avcıyı Akut Afyonkarahisar Gönüllüleri de Aradı Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Afyonkarahisar Temsilcisi Mehmet Uğurluoğlu, dernek üyesi 5 gönüllünün Kütahya’da kaybolduktan yaklaşık bir gün sonra ölü bulunan avcıyı arama-kurtarma faaliyetine katıldığını kaydetti.
Kütahya'da Kaybolan Avcıyı Akut Afyonkarahisar Gönüllüleri de Aradı
13:13
Kütahya'da Kaybolan Avcı Ölü Bulundu Kütahya’da kaybolan avcı ölü olarak bulundu.
Kütahya'da Kaybolan Avcı Ölü Bulundu
13:54
Yurtta Kış Kütahya'da kar yağışı nedeniyle kapanan 342 köy yolu ulaşıma açıldı.
20:25
Yurtta Kış - Düzce / Kütahya / - D-100 Bolu Dağı kesiminde ve D- 655 Batı Karadeniz bağlantı yolunda ulaşım güçlükle sağlanıyor Düzce'de yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşanıyor.
Yurtta Kış - Düzce / Kütahya /
18:09
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan Afyonkarahisar Kütahya karayolu kısmen açıldı Kütahya'da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildi.
13:36
Kütahya'da Kar Yağışı Kar yağışı nedeniyle Kütahya merkez ve ilçelerine bağlı 100 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
12:27
Kütahya'da Kar Yağışı Kütahya'da kar yağışı- Kar yağışı nedeniyle Kütahya merkez ve ilçelerine bağlı 100 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi Kütahya'da, gece saatlerinde başlayan kar yağışının, merkez ve ilçelerine bağlı 100 köy yolunun ulaşıma kapandığı belirtildi.
Kütahya'da Kar Yağışı
19:25
MHP Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya 11. Olağan Merkez İlçe Kongresinde 400 delegeden 183’ünün oyunu alan Ferhan Yıldırım başkanlığa seçildi.
MHP Merkez İlçe Başkanı Ferhan Yıldırım Oldu
15:24
Mehmet Akif Ersoy'un Vefatının 78. Yıl Dönümü AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Korkmaz: "Manevi önderlerin başında da İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy gelmektedir.
16:37
Kütahya'da Merkez 1. Osb Müteşebbis Heyet Toplantısı Kütahya Merkez 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Şerif Yılmaz başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Kütahya'da Merkez 1. Osb Müteşebbis Heyet Toplantısı
10:30
İlçeler Tamam, Sıra İl De Kütahya AK Parti’de, ilçe teşkilatları kongrelerinin tamamlandığı bildirildi.
İlçeler Tamam, Sıra İl De
10:10
Sertifikalı Çobanlar Kütahya’da Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından başlatılan "Sürü Yönetimi Kursu"nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.
Sertifikalı Çobanlar
18:36
Kütahya'da Sertifikalı Çobanlık Dönemi Kütahya'da, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından başlatılan Sürü Yönetimi Kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.
15:09
AK Parti Kütahya Milletvekili Aksoy Açıklaması "Osmanlı Türkçesini bilmediğimiz için ecdadın bıraktığı eserlerden istifade edemiyoruz.
13:34
Kütahya Vişne Üretiminde 4. Sırada Kütahya vişne üretiminde 4. sırada yer aldı.
Kütahya Vişne Üretiminde 4. Sırada
11:48
Sebahattin Ceyhun: Merkez İlçe Başkanı Protokolde Yok AK Parti Kütahya Merkez İlçe Eski Başkanı Sebahattin Ceyhun, partilerin merkez ilçe başkanlarının protokol listesinde yer almadığını kaydetti.
Sebahattin Ceyhun: Merkez İlçe Başkanı Protokolde Yok
21:50
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Kütahya'da Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, partisinin Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi için gittiği Kütahya'da, bir çiftin nişan törenine katıldı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Kütahya'da
20:10
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kütahya'da Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kütahya'da: - "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM'deki konuşması) Oradaki Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını internetten bulabilirseniz, indirin ve bir dinleyin.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kütahya'da Açıklaması
20:00
AK Parti'de Yeni Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz Kütahya’da eğitimci Cevdet Korkmaz, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçildi.
AK Parti'de Yeni Merkez İlçe Başkanı Cevdet Korkmaz
18:53
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Kütahya'da Bakan Güllüce, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'in babasının vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulundu.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Kütahya'da
18:45
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kütahya'da Bakan Güllüce, bir çiftin nişan törenine katıldı.
17:23
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Kütahya'da Açıklaması "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM'deki konuşması) Oradaki Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını internetten bulabilirseniz, indirin ve bir dinleyin.
15:16
Bakan İdris Güllüce: "2015 Seçimleri Çok Çok Önemli" Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2015 seçimlerinin önemine dikkat çekerek, seçimlerin mazlum milletler için de önemli olduğu söyledi.
Bakan İdris Güllüce: '2015 Seçimleri Çok Çok Önemli'
17:10
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı Kongresi AK Parti Kütahya İl Başkanı İshak Gazel, yarın yapılacak merkez ilçe başkanlığı seçimleri için genel merkez tarafından Cevdet Korkmaz'ın aday gösterildiğini açıkladı.
18:08
Kütahya AK Parti'de Delegeler Belirlendi AK Parti Kütahya İl ve İlçe Teşkilatları’nda, 5’inci Olağan Kongre’de oy kullanacak delegeler belirlendi.
Kütahya AK Parti'de Delegeler Belirlendi
10:05
Sabahattin Ceyhun: Teşkilat İçi Demokrasi Bayramımız 19 Ekim'de AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Sabahattin Ceyhun, il merkezindeki delege seçimlerinin 19 Ekim Pazar günü saat 14.00 ile 16.00 arasında Kent Park bitişiğindeki Belediye Evlendirme Memurluğu Salonu’nda yapılacağını kaydetti.
Sabahattin Ceyhun: Teşkilat İçi Demokrasi Bayramımız 19 Ekim'de
12:55
Nefise Atalay İstifa Etti Türkiye Yardımsevenler Derneği Kütahya Şube Başkanı Nefise Atalay, başkanlık görevi ve dernek üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.
Nefise Atalay İstifa Etti
12:12
Kütahya'da Okulların Kantin ve Yemekhanelerine Sıkı Denetim Kütahya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte 152 okulun kantin ve yemekhanelerini denetledi.
Kütahya'da Okulların Kantin ve Yemekhanelerine Sıkı Denetim
20:56
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı'nda Kongre Heyecanı AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Sebahattin Ceyhun, 5. olağan genel kurul öncesi merkez ilçe yönetimi ve 65 mahalle başkanıyla Belediye Sosyal Tesisleri’nde yemekli bir toplantı düzenleyerek, kongre takvimi ve süreci hakkında bilgi alış verişinde bulundu.
AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanlığı'nda Kongre Heyecanı
11:08
Çelebioğlu ve Kaymak Kutso'nun Eylül Ayı Meclis Toplantısına Konuk Oldu Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Eylül ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmet Özotraç başkanlığında, gerçekleştirildi.
Çelebioğlu ve Kaymak Kutso'nun Eylül Ayı Meclis Toplantısına Konuk Oldu
12:38
Bahçeli'ye Şehitlik Toprağı Armağan Edildi Dumlupınar İlçesindeki şehitliği ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye Şehit Sancaktar Mehmetçik Anıtı maketi ile şehitlikten alınan toprak armağan edildi.
10:36
Tavşanlı'da 112 Acil Servis İstasyonu Törenle Açıldı Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde, 112 Acil Servis İstasyonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Tavşanlı'da 112 Acil Servis İstasyonu Törenle Açıldı
14:26
5 Günlük Bayram Tatilinde Meydana Gelen 29 Ayrı Trafik Kazasında 34 Kişi Yaralandı Kütahya il genelinde polis sorumluluk bölgesinde, 5 günlük bayram tatilinde meydana gelen 29 ayrı trafik kazasında 34 kişinin yaralandığı bildirildi.
5 Günlük Bayram Tatilinde Meydana Gelen 29 Ayrı Trafik Kazasında 34 Kişi Yaralandı
13:05
Kütahya'da Bayramda 29 Trafik Kazasında 34 Kişi Yaralandı Kütahya ve ilçelerinde, Ramazan Bayramı öncesi ve bayram süresince toplam 29 trafik kazasının meydana geldiği bildirildi.
Kütahya'da Bayramda 29 Trafik Kazasında 34 Kişi Yaralandı
13:45
Üreticiye Devletten Damızlık Koç Hayvancılığı Geliştirme projesi kapsamında Tavşanlı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından damızlık koç dağıtımı yapıldı.
Üreticiye Devletten Damızlık Koç
17:21
Simav'daki Deprem Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı: "Simav genelinde tarama yapılmaktadır.
12:12
600 Yatak Kapasiteli Kütahya Devlet Hastanesi'nin Proje İhalesi Yapıldı Kütahya'da, İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Şerif Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
600 Yatak Kapasiteli Kütahya Devlet Hastanesi'nin Proje İhalesi Yapıldı
11:23
3 Firmanın Arsa Tahsis Başvuruları Değerlendirildi Kütahya Merkez 2. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Şerif Yılmaz başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
3 Firmanın Arsa Tahsis Başvuruları Değerlendirildi
23:03
Çöpten Elektrik Üretecek Katı Atık Birliği Tanıtıldı Çöplerden elektrik üretimini hedefleyen "Kütahya Katı Atık Birliği"nin üyeleri, Simav'da düzenlenen yemekli toplantıda bilgilendirildi.
Çöpten Elektrik Üretecek Katı Atık Birliği Tanıtıldı
12:20
Kütahya'da Aşırı Yağışlar Karayolunda Çökmelere Sebep Oldu Kütahya'da, aşırı yağışlar sebebiyle yaklaşık 20 köyün kullandığı karayolunun bazı bölümlerinde çökmeler meydana geldi.
Kütahya'da Aşırı Yağışlar Karayolunda Çökmelere Sebep Oldu
17:13
Heykel Ermenistan Armasına Benziyor Diye Kaldırıldı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kampüsü önünde bulunan Aslan ve Kartal heykellerinin 'Ermenistan devlet armasını' çağrıştırdığı için kaldırılıp depoya atıldığı iddiası karşısında rektörlük sessiz kaldı.
Heykel Ermenistan Armasına Benziyor Diye Kaldırıldı
12:43
Halı Saha Futbol Turnuvasını Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kazandı Kütahya'nın Gediz İlçesinde, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Liseler Arası Nike Halı Saha Futbol Ligi Turnuvasını Gediz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi kazandı.
Halı Saha Futbol Turnuvasını Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kazandı
22:09
Beyin Ölümü Gerçekleşen Genç Süleyman 6 Bedende Yaşayacak Geçen hafta silahla başından vurularak ağır yaralanan ve bu sabah tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerçekleşen Süleyman Tuncay’ın ailesi organlarını bağışladı.
Beyin Ölümü Gerçekleşen Genç Süleyman 6 Bedende Yaşayacak
16:39
Kütahya İl Genel Meclisi'nin Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı Kütahya İl Genel Meclisi'nin mayıs ayı toplantısı gerçekleştirildi.
Kütahya İl Genel Meclisi'nin Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı
21:43
Hisarcık'ta Yeni Milli Eğitim Şube Müdürü Göreve Başladı Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde münhal bulunan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Abdurrahman İpekci yeni görevine başladı.
Hisarcık'ta Yeni Milli Eğitim Şube Müdürü Göreve Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:23:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA KÜTAHYA MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]