19:5100
SON DAKİKA KÜTAHYA MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Kütahya Merkez Haberleri

  Alim Işık: 'İl Seçim Kuruluna müracaatımızı yapmış bulunmaktayız' -

  Alim Işık: "İl Seçim Kuruluna müracaatımızı yapmış bulunmaktayız" -

  MHP Kütahya Belediye Başkan adayı ve Milletvekili Alim Işık, "Bugün itibarıyla Kütahya Merkez İlçe Seçim Kurulunun almış olduğu hukuksuz ve geçersiz kararın iptali konusunda İl Seçim Kuruluna müracaatımızı yapmış bulunmaktayız" dedi. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  MHP Kütahya Belediye Başkan adayı ve Milletvekili Işık: "Bugün itibarıyla Kütahya Merkez İlçe Seçim Kurulunun almış olduğu hukuksuz ve geçersiz kararın iptali konusunda İl Seçim Kuruluna müracaatımızı yapmış bulunmaktayız" (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Kütahya Merkez İl Genel Meclisi 4 Ak Parti, 2 Mhp

  Kütahya Merkez İl Genel Meclisi'nde 6 üyenin 4'ü AK Parti, 2'sini de MHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Oda Başkanlarından İbrahim Yiğit'e Destek

  Oda Başkanlarından İbrahim Yiğit'e Destek

  Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, 4 Mayısta yapılacak Birlik seçimleri için Birlik Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Remzi Günay: 'İhtiyaçları Yerinde Tespit Etti'

  Remzi Günay: "İhtiyaçları Yerinde Tespit Etti"

  AK Parti Kütahya İl Genel Meclisi adayları, köyleri tek tek dolaşarak, sorun ve ihtiyaçları yerinde tespit etti. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Kütahya'da Meteoroloji Yatırımları

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) son 11 yılda Kütahya’ya yaptığı yatırımlarla hava tahminlerindeki isabet oranını yüzde 90’ın üzerine çıkardı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  MHP'li Metin Belek: 'Vali Yılmaz'a 'Devletin Kurumlarını Siyasete Alet Etmeyin' Sözünü...

  MHP'li Metin Belek: "Vali Yılmaz'a 'Devletin Kurumlarını Siyasete Alet Etmeyin' Sözünü...

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Metin Belek, Vali Şerif Yılmaz'ın partileriyle alakalı açıklamalarını algılamakta güçlük çektiklerini ifade etti. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Kütahya'da 47, Emet İlçesinde 6 Belde Seçime Giremeyecek

  Kütahya'da 47, Emet İlçesinde 6 Belde Seçime Giremeyecek

  En son yapılan 2009 yılı Mahalli ve idareler şeçimlerine katılan 47 belde , nüfus sayısı iki bin ‘in altına düştüğü için 30 Mart Pazar günü yapılacak olan mahalli ve idareler seçimlerine katılamayacak. (09 Mart 2014 Pazar )

   

  Jandarmadan Kaçak Sigara Operasyonu

  Jandarmadan Kaçak Sigara Operasyonu

  Kütahya'da İl Jandarma Komutanlığı, gerçekleştirilen operasyonda yaklaşık 39 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Belek: Kütahya Türgev'e Bağış Yapmış Mıdır?

  MHP'li Belek: Kütahya Türgev'e Bağış Yapmış Mıdır?

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Merkez Ilçe Başkanı Metin Belek 3 Mart'ta basın yayın organlarına yansıyan ve Kütahya’da Enerji Bakanlığı'na ait 50 dönüm arazi, 209 adet dairenin TÜRGEV’e verildiği iddialarının cevaplandırılması gerektiğini belitti. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Veysel Eroğlu Kütahay'ya Gidiyor

  Bakan Veysel Eroğlu Kütahay'ya Gidiyor

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu açılış ve temel törenlerine katılmak üzere 2 Mart Pazar günü Kütahya'ya gidecek. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Milletvekili Kinay, 'Göç Sorununa' El Attı

  Milletvekili Kinay, 'Göç Sorununa' El Attı

  TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, TÜİK'in 2007-2013 yılları verilerine göre, Kütahya merkez nüfusunun 14 bin 841 kişi arttığını söyledi. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Metin Belek: 'Ak Parti'nin Kütahya'da Projesi Yok'

  MHP'li Metin Belek: "Ak Parti'nin Kütahya'da Projesi Yok"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Merkez İlçe Başkanı Metin Belek, AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu ve AK Parti'li milletvekillerinin yerel seçimler için hiç bir projesinin bulunmadığını söyledi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Kit Komisyonu Başkanı Kinay Açıklaması

  ''11 yılda Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Kütahya'ya toplam 14 milyon 185 bin lira yatırım yapıldı'' (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Mehmet Akif Gün'den CHP'lilere 'Başka Partilere Oy Vermeyin' Çağrısı

  Mehmet Akif Gün'den CHP'lilere "Başka Partilere Oy Vermeyin" Çağrısı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mehmet Akif Gün, Kütahya Belediye Başkanlığı için Nuran Altunseven'i aday gösterdiklerini belirterek, "Tüm CHP'lileri, 30 Mart'ta kendi partisine oy vermeye çağırıyorum" şeklinde konuştu. (12 Şubat 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri