SON DAKİKA MANYAS HABERLERİ

Son Dakika Manyas Haberleri

08:18
Balıkesir'den Kısa Kısa Balıkesir'de 63 bin öğrenciye okul sütü dağıtılacak.
Balıkesir'den Kısa Kısa
18:04
Balıkesir İlçelerinde Karne Sevinci Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, ilçe merkezi ve merkeze bağlı okullardaki yaklaşık 12 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.
16:26
Bursa'daki Deprem Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü UDİM Müdürü Dr. Kalafat: "Bölgede zaman zaman bu tür hafif şiddette ve hissedilebilir türde depremler meydana gelmektedir.
14:17
Bursa'daki Deprem Depremin merkez üssü Mustafakemalpaşa ilçesindeki yapılarda önemli bir hasarın yaşanmadığı belirlendi.
12:36
Kırsal Kalkınma Projesi Fizibilite Çalışmaları Başladı Bayburt-Gümüşhane-Rize Kırsal Kalkınma Projesinin fizibilite çalışmaları kapsamında saha incelemeleri için Bayburt’a gelen Syed Hassan Alsagof, Nur ABDİ, (IDP), Sohail Magbool Malik ,(FAO), Veteriner Hekim İlker Manyas, Ziraat Mühendisi Saliha Akbaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından Danışman Tunç Deniz Şensoy’dan oluşan heyet İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulkadir Karabulut ile birlikte Vali Yusuf Odabaş’ı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.
Kırsal Kalkınma Projesi Fizibilite Çalışmaları Başladı
19:10
Tepeli Pelikanlara Yuva Yapıldı Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü, Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Park Müdürlüğü’nün izini ve destekleriyle Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Karina Dalyanı’nda tepeli pelikanlar için suni yuva platformları yaptı.
Tepeli Pelikanlara Yuva Yapıldı
13:15
Kuşadası'nda Tepeli Pelikanlar İçin Yuvalar Yapıldı Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü, Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Park Müdürlüğü’nün izini ve destekleriyle Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Karina Dalyanı'nda tepeli pelikanlar için suni yuva platformları yaptı.
Kuşadası'nda Tepeli Pelikanlar İçin Yuvalar Yapıldı
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
11:37
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil Hangi illerde okullar tatil. Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil
00:22
9 İlde Okullar Tatil Edildi Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi
00:20
Eğitime Kar Engeli Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar ve Kütahya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
00:01
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'de bazı ilçelerde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
18:25
Manyas'ta Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor Çevre ilçe ve mahallelerle ulaşım güçlükle sağlanıyor.
17:03
Balıkesir-İstanbul Karayolu Ulaşıma Kapandı Balıkesir'i Bursa ve İstanbul'a bağlayan karayolunda, yoğun kar yağışı ve iki tırın kayması nedeniyle ulaşım durdu.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:52
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in 7 ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, 3 ilçede ise taşımalı sistemle eğitim verilen kurumlar bir gün tatil edildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
17:53
Yurtta Kış Balıkesir'de 205 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
12:03
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı Balıkesir’de karla mücadele köy yollarında sürüyor.
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı
15:07
Savaştepe'de Yollar Kapalı, Elektrik ve Su Yok Balıkesir'de iki gündür etkili olan kar yağışı en çok Savaştepe ilçesinde yaşayanları mağdur etti.
11:46
Yurtta Kış Balıkesir'i, çevre illere bağlayan karayolları ile 326 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Ulaşıma kapanan yollarda uzun araç kuyrukları oluşurken, mahsur kalanlara ekipler tarafından kumanya dağıtılıyor.
15:33
Sığırcıkların Görsel Şöleni Balıkesir'in Manyas ve Bandırma ilçeleri arasında bulunan göl kıyısına akın eden sığırcıklar gökyüzünden oluşturdukları şekillerle görsel şölen sundu.
Sığırcıkların Görsel Şöleni
16:28
Bandırma'da "Balıkesir-Çanakkale Çevre Düzeni Planı Çalıştayı" TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Genel Başkanı Baran Bozoğlu, Bandırma Kent Konseyi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Balıkesir Çanakkale 1/100.000'lik Çevre Düzeni Planı Çalıştayı"nda değerlendirmelerde bulundu.
21:10
Manyas Gölünde Balık Ölümleri Manyas ve Bandırma ilçe sınırları içinde yer alan Manyas Gölündeki balık ölümleri, Kocagöl Mahallesinde de görüldü.
Manyas Gölünde Balık Ölümleri
16:24
Manyas'ta Toplu Balık Ölümlerine İnceleme Balıkesir'in Manyas İlçesi Hamamlı Mahallesi'ndeki toplu balık ölümleri Kocagöl Mahallesi'nde de görülmeye başladı.
Manyas'ta Toplu Balık Ölümlerine İnceleme
10:21
Zeytinliada Turizme Açılıyor Balıkesir Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, inanç turizminde önemli bir yere sahip olan Zeytinliada'nın turizme açılması konusunda son aşamaya gelindiğini bildirdi.
16:58
Kazak Fasulyesi Fiyatı Artmasına Rağmen Yok Satıyor Manyas'a 350 yıl önce yerleşen Kazaklardan öğrenilen iri taneli fasulye üretimi, bu yıl bölgedeki aşırı yağışlar nedeniyle 50 tondan 25 tonun altına düştü Fiyatı yüzde 25 yükselerek 10 liraya ulaşan fasulyenin, 5 liraya satılan kararmış olanları bile ilgi görüyor.
16:54
Manyas'ta Toplu Balık Ölümleri Görüldü Balıkesir'in Manyas İlçesi Hamamlı Mahallesi'nde bulunan ve Manyas Gölü'ne dökülen su tahliye kanallarında toplu balık ölümleri görüldü.
Manyas'ta Toplu Balık Ölümleri Görüldü
15:37
Manyas Gölü'nde Balık Ölümleri Tarım alanlarının sulanmasında kullanılan su tahliye kanallarında balık ölümleri görülmesi üzerine inceleme başlatıldı.
Manyas Gölü'nde Balık Ölümleri
15:28
Manyas Gölü'nde Balık Ölümleri Manyas Gölünde tarım alanlarının sulanmasında kullanılan su tahliye kanallarında balık ölümleri görülmesi üzerine inceleme başlatıldı.
Manyas Gölü'nde Balık Ölümleri
18:34
Tukaş'tan İpotek Tesisi Hakkında Açıklama Tukaş, İş Bankası'ndan kullanmakta olduğu ve ilerde kullanabileceği kredilerin teminatını oluşturmak üzere, toplam 94 milyon lira tutarında 1. derece İş Bankası'na, 2. derece İş Finansal Kiralama'ya ipotek tesis edilmesine karar verildiğini duyurdu.
16:43
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı 61 yaşında vefat eden Kıbrıs gazisi Nurettin Güngör (61), Manyas'ta askeri törenle toprağa verildi.
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:35
Manyas MHP'de Kongre Heyecanı MHP Balıkesir’in Manyas İlçe Teşkilatı’nın 8. Olağan Kongresi gerçekleştirilirken, başkanlığa, yeniden Yüksel Efe seçildi.
Manyas MHP'de Kongre Heyecanı
14:34
Manyas'ta 3 Daire Müdürünün Tayini Çıktı Balıkesir Manyas'ta Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürünün, başka ilçelere tayinleri çıktı.
Manyas'ta 3 Daire Müdürünün Tayini Çıktı
14:24
Manyas'taki Başarılı Jandarma ve Polislere Başarı Belgesi Balıkesir'in Manyas Kaymakamı Mehmet Erdem, İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Emniyet Amirliğinde görevli personele başarı belgeleri verdi.
Manyas'taki Başarılı Jandarma ve Polislere Başarı Belgesi
11:51
Pirincin Fiyatı Tarlada Düşüyor, Markette Artıyor Baldoluk çeltiğin toptan kilogram fiyatı geçen yıla göre 4 liradan 2,4 liraya gerilerken, baldo pirincin marketteki fiyatı 10 liraya yaklaştı.
Pirincin Fiyatı Tarlada Düşüyor, Markette Artıyor
18:09
Manyas'ta Öğretmenler Günü Kutlaması 24 Kasım Öğretmenler Günü, Balıkesir’in Manyas ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Manyas'ta Öğretmenler Günü Kutlaması
16:49
Manyas Yağlı Tohumlar Kooperatifi Olağan Kongresi Manyas Yağlı Tohumlar Kooperatifinin olağan kongresinde başkanlığa yeniden Sadettin Kalpakçı seçildi.
16:26
CHP Manyas İlçe Yönetimi İstifa Etti Cumhuriyet Halk Partisi Manyas ilçe Başkanı İsfendiyar Ülker ve ilçe yönetimi istifa etti.
17:08
Manyas'ta Türk ve Filistin Bayrakları Figürlü Aşure Hayrı Manyas ilçesinde, bir grup esnaf, ilçe merkezinde Türk ve Filistin bayrakları figürlü aşure hayrı yaptı.
17:03
Manyas'ta Esnaftan Bayrak Motifli Aşure İkramı Balıkesir’in Manyas ilçesindeki esnaflar, Muharrem Ayı nedeniyle 8’nci kez aşure hayrı gerçekleştirdi.
Manyas'ta Esnaftan Bayrak Motifli Aşure İkramı
16:32
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Ayvalık'ta CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ayvalık Belediyesi’ni ziyaret etti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Ayvalık'ta
16:07
Manyaslı Balıkçılar Pelikanlardan Şikayetçi Manyas Gölü'nde avlanan balıkçılar, ağlarını pelikanların parçalamasından yakınıyor.
17:05
Manyas'ta Hırsız Çetesine Darbe Balıkesir’in Manyas ilçesinde, bir büfeden 50 bin TL tutarında sigara, içki ve nakit para çalan 4 kişi polis tarafından Bursa’da yakalandı.
Manyas'ta Hırsız Çetesine Darbe
18:20
7 İlden 10 Milletvekili, Bandırma'da Çalıştaya Katıldı Balıkesir’in Bandırma ilçesinde düzenlenen ‘Balıkesir-Çanakkale Çevre Düzeni Planı (1/100.000’lik Plan) Çalıştayı’na, 7 ilden toplam 10 CHP’li milletvekili katıldı.
7 İlden 10 Milletvekili, Bandırma'da Çalıştaya Katıldı
10:47
Kuşların Manyas'ta Cennet Molası Balıkesir'in Manyas İlçesi'nde bulunan Kuş Cenneti, soğuk nedeniyle Kuzey Avrupa Ülkelerinden Afrika'ya göç eden binlerce pelikan ve flamingoya ev sahipliği yapıyor.
Kuşların Manyas'ta Cennet Molası
13:12
Manyas'ta 10 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.
Manyas'ta 10 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
15:59
Manyas'tan Kısa Kısa 21 bin 500 büyükbaş hayvana şap aşısı yapıldı.
Manyas'tan Kısa Kısa
10:59
Beylikdüzü Belediyesi 6 İlçe ile Kardeş Oldu Beylikdüzü Belediyesi, doğudan batıya kardeşlik köprüsü kuruyor.
Beylikdüzü Belediyesi 6 İlçe ile Kardeş Oldu
18:13
Gönen'deki Vakıf, Takdir Topluyor Balıkesir’in Gönen Hayra ve İlme Hizmet Vakfı, hizmette sınır tanımıyor.
Gönen'deki Vakıf, Takdir Topluyor
17:13
Atatürk'ün Bandırmaya Geliş Yıl Dönümü Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Balıkesir’in Bandırma ilçesine gelişinin 89.’ncu yıldönümü, ilçede coşkuyla kutlandı.
Atatürk'ün Bandırmaya Geliş Yıl Dönümü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 02:47:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MANYAS HABERLERİ
[Hata Bildir]