SON DAKİKA MASLAK HABERLERİ

Son Dakika Maslak Haberleri

13:45
Gölbaşı'ında Yük Treni Otomobile Çarptı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yük treni, hemzemin geçitten geçen otomobile çarptı.
Gölbaşı'ında Yük Treni Otomobile Çarptı
17:54
Küresel Girişimciliğin Liderleri Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde Teknoloji ve internetle ilgili şirket kuran girişimcileri hızlandıran ve yeni ekonomiyle ilgili yatırım yapabilecek profesyonelleri buluşturan Etohum, 2015 yılının Girişimcilik Zirvesi'ni 31 Ocak Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maslak Kampüsü'ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirecek.
Küresel Girişimciliğin Liderleri Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde
14:16
Andırın'da Karne Heyecanı Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde yarıyıl tatili dolayısıyla 6 bin 900 öğrenci karne sevinci yaşadı.
Andırın'da Karne Heyecanı
10:44
Küresel Girişimciliğin Liderleri Etohum Girişimcilik Zirvesi'nde! Etohum, 2015 yılının Girişimcilik Zirvesi'ni 31 Ocak günü İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maslak Kampüsü'ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirecek.
17:52
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor Uluslararası alanda 65 ödül sahibi, Avustralya'nın en büyük ajanslarından MercerBell'in kurucusu David Bell'in de aralarında bulunduğu birbirinden önemli konuşmacıların yer alacağı 8. Marketing Power Conference 19 Mart 2015 tarihinde Sheraton İstanbul Maslak Hotel'de gerçekleşecek.
9. Marketing Power Conference 19 Mart 2015'te Pazarlama Dünyasıyla Buluşuyor
14:13
CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Peygamberimize Hakaret Ettirmeyiz" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun karikatür krizi nedeniyle CHP’yi eleştirmesini ayıpladığını belirterek, düşünce özgürlüğü, basın özgürlüğü gibi özgürlüklerin hiçbir zaman din ve vicdan özgürlüğüne müdahale etmeye müsaade etmediğini söyledi.
CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: 'Peygamberimize Hakaret Ettirmeyiz'
14:01
1chp'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri CHP'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na öneri CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'nu toplamasını eleştirerek, "Benim sayın Davutoğlu'na buradan önerim, bundan sonra her Pazartesi günü, bir davet beklemeden saraya giderek Bakanlar Kurulu'nu Sayın Erdoğan'ın emrinde toplamasıdır" dedi.
1chp'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri
14:01
2chp'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri CHP'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na öneri CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'nu toplamasını eleştirerek, "Benim sayın Davutoğlu'na buradan önerim, bundan sonra her Pazartesi günü, bir davet beklemeden saraya giderek Bakanlar Kurulu'nu Sayın Erdoğan'ın emrinde toplamasıdır" dedi.
2chp'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri
13:45
CHP'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri Chp Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'nu toplamasını eleştirerek, "Benim sayın Davutoğlu'na buradan önerim, bundan sonra her Pazartesi günü, bir davet beklemeden saraya giderek Bakanlar Kurulu'nu Sayın Erdoğan'ın emrinde toplamasıdır" dedi.
CHP'li Hamzaçebi'den Başbakan Davutoğlu'na Öneri
17:57
İbb Meclisi'nin CHP Grubu'nda Soma Çatlağı Haber: Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA Şişli sınırlarından çıkarılarak Sarıyer'e bağlanan Maslak ve çevresi ile ilgili hazırlanan uygulama İmar Planı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nden AK Parti ve CHP gruplarının onayı ile geçerken, CHP'li üyeler Hüseyin Sağ ve Hakkı Sağlam, plana ret oyu verdiler.
İbb Meclisi'nin CHP Grubu'nda Soma Çatlağı
17:10
İbb Meclisi'nin CHP Grubu'nda Soma Çatlağı Şişli sınırlarından çıkarılarak Sarıyer'e bağlanan Maslak ve çevresi ile ilgili hazırlanan uygulama İmar Planı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nden AK Parti ve CHP gruplarının onayı ile geçerken, CHP'li üyeler Hüseyin Sağ ve Hakkı Sağlam, plana ret oyu verdiler.
İbb Meclisi'nin CHP Grubu'nda Soma Çatlağı
14:47
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma Türk ve dünya şiirinin büyük ustası Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen törenle anıldı.
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma
14:45
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma * Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında Rusya'ya hareket ettiği Tarabya rıhtımda anıldı.
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma
08:12
Konut Fiyatlarına Yüzde 25 Otomatik Zam 14 Ocak 2015 tarihinden itibaren imar artışı nedeniyle ortaya çıkan değer artışının yüzde 50'sinden fazlasına devlet talip. Sektör oyuncularına göre ise bu, zam demek.
Konut Fiyatlarına Yüzde 25 Otomatik Zam
15:21
Bta Şehir Merkezine Unıq İstanbul ile Maslak'tan Girdi İçecek sektörünün lider oyuncularından BTA, havalimanları ve denizyollarının ardından, Türkiye'nin yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul'daki Foods in the Woods ile şehir merkezine adım attı.
Bta Şehir Merkezine Unıq İstanbul ile Maslak'tan Girdi
14:42
BTA Şehir Merkezine UNIQ İstanbul ile Girdi BTA, UNIQ İstanbul'da 2 milyon avro yatırımla hayata geçirdiği Foods in the Woods'ta Anadolu lezzetlerinden dünya mutfağına her damak tadına uygun seçenekler sunacak.
BTA Şehir Merkezine UNIQ İstanbul ile Girdi
13:06
Bta Şehir Merkezine Unıq İstanbul ile Maslak?tan Girdi Yiyecek-içecek sektörünün lider oyuncularından BTA, havalimanları ve denizyollarının ardından, Türkiye'nin yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul'daki Foods in the Woods ile şehir merkezine adım attı.
Bta Şehir Merkezine Unıq İstanbul ile Maslak?tan Girdi
13:48
Nazım Hikmet Doğumunun 113. Yılında Anılacak Şair Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında İstanbul'da bir dizi etkinlikle anılacak.
20:14
Mehmet Helvacı: Sneijder'in Satılması Doğru Bir Seçim Olmaz Galatasaray Kulübü'nün eski ikinci başkanlarından Mehmet Helvacı, şampiyonluk yarışı içindeyken, Sneijder'in satılmasının doğru bir seçim olmayacağını söyledi.
20:11
Mehmet Helvacı Galatasaray'ın Mali Yapısının Hemen Değişmesinin Mümkün Olmadığını Söyledi Eski Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı, hem adaylık konusuna değindi, hem de kulübün borç sorunuyla ilgili konuştu.
Mehmet Helvacı Galatasaray'ın Mali Yapısının Hemen Değişmesinin Mümkün Olmadığını Söyledi
19:43
Galatasaray Kulübü Eski İkinci Başkanı Helvacı Açıklaması "Galatasaray'ın önünde çok ciddi dördüncü yıldız hedefi var. Bu yarışın devam ettiği bir süreçte adaylık konuşmanın sağlıklı bir şey olmadığını düşünüyorum"
16:54
İstanbul'da Kar Yağışı Hafta başından bu yana devam eden yağışın gece sona ermesi bekleniyor.
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
15:05
Kahramanmaraş Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı Yayla evlerinde mahsur kalanlar 9 saatte kurtarıldı KAHRAMANMARAŞ'ın Andırın İlçesi'nde etkili olan kar yağışı nedeniyle Rifatiye Mahallesi'ndeki yayla evlerinde mahsur kalanlar, belediye ekiplerinin 9 saatlik çalışmasıyla kurtarıldı.
Kahramanmaraş Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı
13:41
Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Rifatiye Mahallesindeki yayla evlerinde mahsur kalanlar, belediye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı.
Yayla Evlerinde Mahsur Kalanlar 9 Saatte Kurtarıldı
14:26
Emlak Konut Gyo Genel Müdürü Kurum Açıklaması "2015 yılında 12 bin bağımsız bölüm karşılığında 6,7 milyar lira civarında ciro elde etmeyi hedefliyoruz"
12:52
Emlak Konut Gyo, Anadolu'ya Ankara Ile Yeniden Markalı Konut Projesini Taşıyor Emlak Konut GYO, 2014 yılı satış hedeflerini de tutturarak 2014 yılını satış konusunda yüksek performansla kapadı.
12:27
Esin İris Bu Kez Hüzünlendirecek Geçen yaz piyasaya çıkardığı hareketli şarkısı “Bu Gece” ile herkesi dans ettiren Esin İris, “Yine Mavi” albümünün ikinci video klibini duygusal şarkısı ’Özledim’e çekti.
Esin İris Bu Kez Hüzünlendirecek
10:41
Boğaziçili Öğrenciler, Dijital Pazarlama Projesi Üretti "AD 440: Digital Marketing" (Dijital Pazarlama) dersi, Maslak Vodafone Plaza'da proje sunumlarının yapılmasıyla tamamlandı.
10:00
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti
09:34
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor Bağcılar-Kabataş hafif metro hattında saat 06.10'daki enerji arızası nedeniyle Güneştepe-Bağcılar arası seferler yapılamıyor.
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor
09:30
İstanbul'da Kar Yağışı Büyükşehir Belediyesi'nin son ölçümlerine göre kar kalınlığı Anadolu Yakası'nda 15, Avrupa Yakası'nda ise 12 santimetreye kadar ulaştı.
16:43
Kahramanmaraş'ta Sağanak Su Baskınlarına Neden Oldu Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde etkili olan sağanak, bazı ev ve tarlalarda su baskınlarına neden olurken, bazı araçlar yolda mahsur kaldı.
15:37
Andırın'da Sağanak Sel ve Su Baskınlarına Neden Oldu Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde etkili olan sağanak, bazı ev ve tarlalarda su baskınlarına neden olurken, bazı araçlar yolda mahsur kaldı.
Andırın'da Sağanak Sel ve Su Baskınlarına Neden Oldu
13:49
Isı Yalıtımında Bütünsel Çözüm İçin Minepor AKG Gazbeton otopark, garaj, kolon ve kirişlere kolayca uygulanabilmesi, hafifliği ve güçlü ısıl iletkenlik özelliklerine sahip Minepor ile her türlü yapıda iç cepheden dış cepheye komple yalıtım şansı sunuyor.
17:25
Dereye Düşen Otomobilden Kendi İmkanlarıyla Kurtuldu Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde dereye düşen otomobilin sürücüsü kendi imkanları ile kurtuldu.
Dereye Düşen Otomobilden Kendi İmkanlarıyla Kurtuldu
17:23
Yurtta Kış Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde dereye düşen otomobilin sürücüsü kendi imkanları ile kurtuldu.
16:55
Destek Patent Yeni Adresine Taşındı Destek Patent yeni ofisinde hizmet vermeye devam ediyor
13:53
İTÜ Ayazağa Metro Önü Üst Geçidi Kaldırıldı Yaklaşık 100 ton ağırlığındaki üst geçidin söküm çalışmaları tamamlandı.
04:04
İTÜ Ayazağa Metro Önü Üst Geçidi Kaldırılıyor Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu önündeki yaya üst geçidinin kaldırılma çalışmaları başladı.
İTÜ Ayazağa Metro Önü Üst Geçidi Kaldırılıyor
03:13
İTÜ Ayazağa Metro Önü Üst Geçidi Kaldırılıyor Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu önündeki yaya üst geçidinin kaldırılma çalışmaları başladı.
14:32
Abdullah Gül, Cuma Namazını Maslak'ta Kıldı 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazını Sarıyer'deki Maslak Fatih Ormanları Camiinde kıldı.
13:57
Abdullah Gül Cuma Namazını Fatih Ormanı Camii'nde Kıldı 11'inci cumhurbaşkanı Abdullah Gül Cuma namazını Maslak'taki İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü bahçesinde yer alan Fatih Ormanı Camii'nde kıldı.
Abdullah Gül Cuma Namazını Fatih Ormanı Camii'nde Kıldı
13:46
Abdullah Gül Cuma Namazını Fatih Ormanı Camii'nde Kıldı * Cami giriş ve çıkışında vatandaşlar Gül'e yoğun ilgi gösterdi.
Abdullah Gül Cuma Namazını Fatih Ormanı Camii'nde Kıldı
13:36
Gül, Cuma Namazını Fatih Orman Camii'nde Kıldı 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazını Maslak'taki Orman Bölge Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan Fatih Ormanı Camii'nde kıldı.
Gül, Cuma Namazını Fatih Orman Camii'nde Kıldı
08:53
Avrupa Konutları Tem 2 Havalandırmasında Afs İmzası İstanbul'un merkezinde yer alan Avrupa Konutları Tem 2 projesinin havalandırma ihtiyacını AFS Boru Sanayi A.Ş, temin etti.
04:49
İstanbul'da Kar Gece de Sürdü * Kar yağışı aralıklarla gece de devam etti; buzlanmaya karşı araç sürücüleri uyarıldı.
İstanbul'da Kar Gece de Sürdü
18:58
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı İstanbul'un Batısında ve yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı.
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı
18:20
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı Haber-Kamera Hasan Yıldırım - Özgür EREN İstanbul DHA İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı başladı.
İstanbul'un Yüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Başladı
09:00
Ebru Polat ve Tuğba Özay Yumruk Yumruğa Kavga Etti Polat, kuliste gördüğü Tuğba Özay'a "Senin yüzünden müşteri kalmadı. O muhteşem sesinle mekanı boşalttın" diye isyan edince ikili, saç saça yumruk yumruğa kavga etti.
Ebru Polat ve Tuğba Özay Yumruk Yumruğa Kavga Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:18:00. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MASLAK HABERLERİ
[Hata Bildir]