SON DAKİKA MASLAK HABERLERİ

Son Dakika Maslak Haberleri

 • 25 Eylül 2016 17:59Restorasyonu Tamamlanan Maslak Kasırları Ziyarete AçıldıRestorasyonu Tamamlanan Maslak Kasırları Ziyarete AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kahraman'ın açılışa gelişi Kahraman'ın açıklamaları Açılış ve kasrın gezilmesi - TBMM Başkanı Kahraman: "Tarihi mekanlar asla herhangi bir teşkilata, herhangi bir kuruma verilmemelidir.
 • 25 Eylül 2016 16:50Restorasyonu Tamamlanan Maslak Kasırları Ziyarete AçıldıİSTANBUL (AA) – TBMM Başkanı İsmail Kahraman, tarihi mekanların asla herhangi bir teşkilata, herhangi bir kuruma verilmemesi, ziyarete açık olması gerektiğini belirterek, "O, tarihe saygıyı ifade eder. Bizim yaptığımız faaliyetlerden ve hedeflerden birisi de tarihi yerlerimizi, işgalden kurtarmak, yaşatmak.
 • 25 Eylül 2016 12:56Iı. Abdülhamid Dönemi Bir Nevi Sıkıştırılmış Tarih"TBMM Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Yasin Yıldız, "Sultan II. Abdülhamid Han ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu 16 oturumdan oluştu.
 • 25 Eylül 2016 08:01Breakfest İstanbul - 2. SeansBreakfest İstanbul - 2. SeansTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 25 Eylül 2016 00:12Sultan 2. Abdulhamid Han ve Dönemi Uluslararası SempozyumuSultan 2. Abdulhamid Han ve Dönemi Uluslararası Sempozyumu"TBMM Başkanı İsmail Kahraman, "Hafızasını kaybeden millet, onurunu kaybetmiştir.
 • 24 Eylül 2016 21:02Breakfest İstanbul - Tüm GünBreakfest İstanbul - Tüm GünTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 24 Eylül 2016 21:02Breakfest İstanbul - 1. SeansBreakfest İstanbul - 1. SeansTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 24 Eylül 2016 15:31Eren Başbuğ& Ayumi UedaEren Başbuğ& Ayumi UedaEren Başbuğ& Ayumi Ueda, 24 Eylül'de UNIQ Hall'de sevenleriyle buluşuyor.
 • 24 Eylül 2016 10:01Breakfest İstanbul - 2. SeansBreakfest İstanbul - 2. SeansTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 23 Eylül 2016 20:01Breakfest İstanbul - 1. SeansBreakfest İstanbul - 1. SeansTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 23 Eylül 2016 20:01Breakfest İstanbul - KombineBreakfest İstanbul - KombineTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 23 Eylül 2016 19:21Breakfest İstanbul - Tüm GünBreakfest İstanbul - Tüm GünTürkiye'nin ilk kahvaltı festivali olan Breakfest İstanbul, bölgesel lezzetlerin, özel kahvaltı menülerinin, damak çatlatan tadımların yapılacağı; çeşitli atölyelerin ziyaterçiler ile buluşacağı, kahvaltı severlerin enfes tadımların yanı sıra aktivitelerle de keyifli vakit geçireceği, kahvaltının mutlulukla olan ilgisinin beraberce deneyimlenebileceği Breakfest İstanbul, "Kahvaltısız asla!" diyenleri, 24-25 Eylül tarihlerinde Uniq İstanbul Maslak'a bekliyor!
 • 23 Eylül 2016 15:35Eşini ve Eşinin Sevgilisini Öldüren Zanlıya Tahrik İndirimiEşini ve Eşinin Sevgilisini Öldüren Zanlıya Tahrik İndirimiKastamonu’da boşanma üzerinde olan eşini ve eşinin sevgilisini otomobille gezerken yolunu kesip öldüren cinayet zanlısına tahrik indirimi uygulandı.
 • 22 Eylül 2016 13:37Daçka'da oyuncu taraması bu Cumartesi yapılıyorDaçka'da oyuncu taraması bu Cumartesi yapılıyorDarüşşafaka Doğuş, uluslararası standartlarda faaliyetleri ve sportif başarıları yanında genç, yıldız ve küçük takımlar seviyelerinde önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.
 • 20 Eylül 2016 16:58Öztürk: Her Kuruşumuz Hizmete Gitmiştir, Kayyım Haksızlıktır.Öztürk: Her Kuruşumuz Hizmete Gitmiştir, Kayyım Haksızlıktır.Batmanın Beşiri ilçesinde bir araya gelen ve görevlerinden uzaklaştırılan eski belediye başkanlarından kayyım atamasına tepki.
 • 19 Eylül 2016 19:02Şort Giydiği İçin Genç Hemşireye Tekme Atan Şüpheli Tutuklandı(2)Şort Giydiği İçin Genç Hemşireye Tekme Atan Şüpheli Tutuklandı(2), MASLAK'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" ve "İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme" suçlarından tutuklandı.
 • 19 Eylül 2016 18:39Şort Giydiği İçin Genç Hemşireye Saldırgan Tutuklandı, MASLAK'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 19 Eylül 2016 18:16Şort Giyen Hemşireye Tekme Atan Çakıroğlu TutuklandıŞort Giyen Hemşireye Tekme Atan Çakıroğlu Tutuklandıİstanbul'da iş çıkışı İETT otobüsüyle evine dönen hemşire Ayşegül T.'nin yüzüne şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu tutuklandı.
 • 19 Eylül 2016 15:57Hemşireye Otobüste "Şort Tekmesi"Atan Saldırgan Mahkemeye Sevk EdildiMaslak'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan Abdullah Çakıroğlu tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 19 Eylül 2016 14:12Otobüste Hemşireye Tekme Atan Zanlı Tekrar Adliyeye Sevk EdildiOtobüste Hemşireye Tekme Atan Zanlı Tekrar Adliyeye Sevk EdildiMaslak'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Çakıroğlu, adliyeye sevkedildi.
 • 19 Eylül 2016 13:51Hemşireye Otobüste Hemşireye Otobüste "Şort Tekmesi" Atan Saldırgan İkinci Kez Adliyeye SevkedildiMASLAK'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Çakıroğlu, adliyeye sevkedildi.
 • 19 Eylül 2016 13:34Hemşireye Otobüste Şort Tekmesi Atan Saldıgan İkinci Kez Adliyeye SevkedildiHemşireye Otobüste Şort Tekmesi Atan Saldıgan İkinci Kez Adliyeye SevkedildiHaber-Kamera Ali AKSOYER - İhsan YALÇIN İstanbul DHAMaslak'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Çakıroğlu, adliyeye sevkedildi.
 • 19 Eylül 2016 09:10Balıkesir - Ayvalık'ta Kadınlardan Şortlu ProtestoBalıkesir - Ayvalık'ta Kadınlardan Şortlu ProtestoAyvalık'ta kadınlardan şortlu protestoİSTANBUL'da bir otobüste yolculuk yaparken şort giydiği için tekmeli saldırıya uğrayan Ayşegül Terzi'ye destek veren Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi, yaşanan olayı ve saldırganı şort giyerek protesto etti.
 • 19 Eylül 2016 00:52Ek Bilgiyle// Şort Giydiği İçin Hemşireye Tekme Atan Kişi Tekrar Gözaltına AlındıEk Bilgiyle// Şort Giydiği İçin Hemşireye Tekme Atan Kişi Tekrar Gözaltına AlındıMASLAK'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki şüpheli Abdullah Çakıroğlu bugün çıkarıldığı İstanbul Anadolu Adliyesi'nde savcılık tarafından serbest bırakıldı.
 • 19 Eylül 2016 00:39Şort Giydiği İçin Hemşireye Tekme Atan Kişi Tekrar Gözaltına AlındıŞort Giydiği İçin Hemşireye Tekme Atan Kişi Tekrar Gözaltına Alındı(ek bilgi ve görüntülerle) ŞORT GİYDİĞİ İÇİN HEMŞİREYE TEKME ATAN KİŞİ TEKRAR GÖZALTINA ALINDI-GÖZALTINA ALINAN ABDULLAH ÇAKIROĞLU ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NE GETİRİLDİ.