SON DAKİKA MERAL AKŞENER HABERLERİ

Son Dakika Meral Akşener Haberleri

09:48
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın! Tansu Çiller hükümetinin devlet bakanlarından Mehmet Salim Ensarioğlu, "Öcalan ev hapsine alınsın, ayda bir iki defa televizyona çıkıp seçmenine hitap etsin." dedi.
Eski Bakan Ensarioğlu: Öcalan TV'ye Çıksın!
16:44
İstanbul Barosu'ndan AK Partili Babuşçu'ya Zehir Zemberek Sözler İstanbul Baro Başkanlığı, AK Parti Balıkesir milletvekili Tülay Babuşçu'nun, Cumhuriyet için söyledikleri hakkında çok sert bir açıklama yaptı.
İstanbul Barosu'ndan AK Partili Babuşçu'ya Zehir Zemberek Sözler
19:26
Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kuruluyor Tasarı'nın birinci bölümünde yer alan maddeler TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi Mayın faaliyetlerine ilişkin yapılacak mal ve hizmet alımlarında eşit koşullarda yerli firmalara öncelik verilecek.
18:46
Milli Mayın Merkezi Tasarısında "Kürdistan" Tartışması HDP'li Zenderlioğlu'nun Tasarı üzerindeki konuşmasında "Kürdistan" ifadesini kullanması tartışmaya yol açtı Başkanvekiil Akşener: " TBMM'nin her bir üyesi, üzerine yemin ettiği Anayasa'ya uymak zorunda" MHP ve HDP'li milletvekilleri birbirinin üzerine yürüdü.
17:25
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Meral Akşener başkanlığında toplandı.
17:08
TBMM'de MHP'li ve HDP'li Vekilllerin 'Kürdistan' Tartışması HDP'li vekil Hüsamettin Zenderlioğlu'nun konuşması sırasında Türkiye'nin bir bölgesinden 'Kürdistan' diye bahsetmesi MHP'lileri ayağa kaldırdı.
TBMM'de MHP'li ve HDP'li Vekilllerin 'Kürdistan' Tartışması
21:41
Perakende Ticaret Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi Alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
Perakende Ticaret Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi
20:43
17:55
TBMM Genel Kurulu AK Parti'li Öz: "Gazetecilik demokrasinizin vazgeçilmez unsurudur ama demokrasinin de toplumsal huzur ve refahı güvence altına almak için denge zemini olduğunu unutmamak ve bu sorumluluk bilinci içinde faaliyette bulunmak gerekmektedir"
18:09
Bahçeli: ya Bölünür, ya Çatışırız MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener ve yanındaki milletvekilleri ile Sarıoğlan İlçesi'ne gitti.
Bahçeli: ya Bölünür, ya Çatışırız
16:55
Bahçeli: PKK Cudi'de Kan Döktü, Maalesef Paris'te Ağırlandı (2) Bahçeli: YA BÖLÜNÜR, YA ÇATIŞIRIZ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener ve yanındaki milletvekilleri ile Sarıoğlan İlçesi'ne gitti.
Bahçeli: PKK Cudi'de Kan Döktü, Maalesef Paris'te Ağırlandı (2)
02:26
Farklı Mezhep ve İnançlar 'Yeşil Kandil'de Bir Araya Geldi Yeşil Kandil Eğitim Kültür ve Araştırma Vakfı, bir grup Alevî Bektâşî, Ehl-i Sünnet, Caferî ve Nusayrî önderliğinde kuruldu.
Farklı Mezhep ve İnançlar 'Yeşil Kandil'de Bir Araya Geldi
18:36
MHP İstanbul İl Kongresi MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: "Kırgınlığa sebebiyet vermeden, birleştirici, toparlayıcı bir irade ortaya çıktığı için tek adayla girdik"
18:10
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA MHP İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
17:33
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre Mhp İstanbul 11. Olağan Kongresi, 12 Eylül'den sonra ilk kez tek adayla düzenlendi.
MHP'den 35 Yıl Sonra Tek Adaylı Kongre
17:25
MHP'de 12 Eylül Sonrası İlk Kez Tek Adaylı Seçim Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı 11’inci Olağan Kongresi’nde bir ilk yaşandı.
MHP'de 12 Eylül Sonrası İlk Kez Tek Adaylı Seçim
16:31
MHP İstanbul İl Kongresi Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 11. İstanbul İl Olağan Kongresi Beşiktaş Akatlar Arena Salonunda yapıldı.
MHP İstanbul İl Kongresi Yapıldı
13:59
Ak Partili Vekil Korkmaz'ın 'Hazret' Esprisine Tepki İbrahim Korkmaz, Facebook'ta doğum gününde kardeşi ve kendi için 'hazret' benzetmesi yaparak kullandığı ifadeler tepki çekti. Korkmaz, 'ahmaklar' diye cevap verdi.
Ak Partili Vekil Korkmaz'ın  'Hazret' Esprisine Tepki
12:59
Tansu Çiller: 28 Şubat Ezber Bozan Bir Darbedir Eski Başbakan Tansu Çiller, 28 Şubat davasında İstanbul’da talimatla ifade verdi.
10:40
Meral Akşener'i Kahkahaya Boğan Tartışma. İşte O Görüntüler Meclis'te CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Naci Bostancı arasında yaşanan tartışma MHP'li Meral Akşener'i güldürdü.
Meral Akşener'i Kahkahaya Boğan Tartışma. İşte O Görüntüler
09:27
CHP'li ve AK Partili Vekilin Tartışması Meral Akşener'i Kahkahaya Boğdu Meclis'te CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Naci Bostancı arasında yaşanan tartışma MHP'li Meral Akşener'i güldürdü.
CHP'li ve AK Partili Vekilin Tartışması Meral Akşener'i Kahkahaya Boğdu
22:15
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Sağlık çalışanlarının ek ödemelerinin özlük haklarına yansımasıyla ilgili çalışma var ama bunun bu dönem yasalaşıp da icraata geçeceğini söyleyemem"
21:50
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Eğer 17 25 Aralık operasyonundan sonra o vali değişimi, o emniyet müdürü değişimi olmasaydı, o darbe girişimi engellenmeseydi belki de bugün Meclis açık olmayacaktı.
21:07
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinde söz alan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "HSYK, MİT kanunu gibi apar topar değişiklikler yapılarak Türkiye Büyük Millet Meclisi, çamaşır makinesine çevrilmeseydi, biz 17, 25 Aralık sanıkları ile ilgili hüküm vermezdik" dedi.
20:57
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinde söz alan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "HSYK, MİT kanunu gibi apar topar değişiklikler yapılarak Türkiye Büyük Millet Meclisi, çamaşır makinesine çevrilmeseydi, biz 17, 25 Aralık sanıkları ile ilgili hüküm vermezdik" dedi.
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma
14:25
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: "Ortada mahkemeler var, bir yargılama süreci var, Meclis'te komisyon var. Sizin mahkemeleri beklemeye zamanınız yok" CHP Grup Başkanvekili Altay: "Kabe'den örtü getirseniz bu yolsuzluğu örtemezsiniz ve örtülmeyecek" CHP'li Çıray: "Şehir hastaneleri denenmiş ve vazgeçilmiş.
13:24
Genel Kurul'da Allah'ın Adını Kullanılarak Yapılan Tartışmaları Akşener Sonlandırdı Tbmm Genel Kurulu'nda AK Partili ve CHP'li milletvekilleri arasında Allah'ın adı kullanılarak yapılan tartışmaları TBMM Başkanvekili Meral Akşener, doğru bulmadığını belirterek birleşime ara verip sonlandırdı.
Genel Kurul'da Allah'ın Adını Kullanılarak Yapılan Tartışmaları Akşener Sonlandırdı
14:54
Gürsel Tekin ve Meral Akşener, Soruları Cevapladı CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve Meral Akşener soruları cevapladı.
Gürsel Tekin ve Meral Akşener, Soruları Cevapladı
14:47
Bahar Tamaylıgil Son Yolculuğuna Uğurlandı CHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil'in annesi Bahar Tamaylıgil, son yolculuğuna uğurlandı.
14:35
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Medyaya, televizyon dizilerine yönelik operasyonlar yapılıyor hangi yüzyılda yaşıyoruz?
14:23
Gürsel Tekin: 'Yargısız İnfaz' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, ‘paralel yapı’ iddialarına yönelik yapılan operasyonla ilgili, “Beklenen bir olaydı.
Gürsel Tekin: 'Yargısız İnfaz'
14:04
CHP Genel Sekreteri Tekin: "Beklenen Bir Olaydı, Yargısız İnfaz" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, ‘paralel yapı’ iddialarına yönelik yapılan operasyonla ilgili, “Beklenen bir olaydı.
13:49
Meral Akşener Operasyon 17 ve 25 Aralık'ı Örtme Gayretlerinin Somut Bir Sonucu Haber Kamera Naci YÖNER, İstanbulDHA İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil'in annesinin cenazesine katılan TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, 14 aralık operasyonu sorularıyla karşılaştı.
22:28
Yalçın Akdoğan: İmralı Taslağını Değerlendirmedik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "İmralı taslağını değerlendirmedik, genel af, özerklik gibi konular gündeme gelmedi." dedi.
19:11
Akdoğan ve Kaplan Arasında 'Kuş' ve 'Akkurt' Atışması HDP Milletvekili Hasip Kaplan, TBMM bütçe görüşmelerinde güvenlik paketi ile ilgili eleştirilerde bulundu.
Akdoğan ve Kaplan Arasında 'Kuş' ve 'Akkurt' Atışması
17:14
Balbay: Rtük, Recep Tayyip Üst Kurulu Olarak İşlem Görüyor CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, RTÜK'ün son dönemde Recep Tayyip Üst Kurulu olarak işlem gördüğünü söyledi.
17:09
CHP'li Develi: Akreditasyon İşi Gazetecilere Uygulanan Bir Zulümdür CHP Adana Milletvekili Turgay Develi, basına uygulanan akreditasyon işinin gazetecilere uygulanan bir zulüm olduğunu söyledi.
11:31
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda RTÜK, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Hazine Müsteşarlığı, BDDK, SPK, AFAD Başkanlığı, TİKA, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu, Atatürk Araştırma Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu'nun bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
13:27
Akşener: Oğlanlar Geline İtaat Edince Anneler Bozuluyor MHP'li Meral Akşener'in katıldığı düğün töreninde gelin adayına "Karına itaat et ama annenin yanında sakın yapma" sözleri salondakileri güldürdü.
Akşener: Oğlanlar Geline İtaat Edince Anneler Bozuluyor
18:25
Halil Durmaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı Ülkücü camianın sevilen isimlerinden Halil Durmaz vefat etti.
Halil Durmaz, Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:36
Akşener, Davutoğlu'nu Oslo'daki Görüşmeleri Açıklamaya Davet Etti Tbmm Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, "Buradan Sayın Davutoğlu'na seslenmek istiyorum.
Akşener, Davutoğlu'nu Oslo'daki Görüşmeleri Açıklamaya Davet Etti
15:32
MHP'nin 3. Bölge İstişare Toplantısı TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener: "Sayın Davutoğlu'nu salı günü Meclis kürsüsünden Oslo'da yapılan görüşmeleri açıklamaya davet ediyorum" "Diyarbakır Bağlar Mahallesi'nde böyle bir kürsüye çıkıp 'Abdullah Öcalan, bebek katilidir, İmralı canisidir ve teröristtir' diyebilmesini bekliyorum.
14:49
TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Başbakan Davutoğlu'na Seslendi... TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Buradan Sayın Davutoğlu'na seslenmek istiyorum.
TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, Başbakan Davutoğlu'na Seslendi...
21:49
Eskişehir Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener Eskişehir'de nikah şahitliği yaptı.
Eskişehir Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu
21:35
Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu Meral Akşener nikah şahidi olduESKİŞEHİR (AA) - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Meral Akşener, Eskişehir'de katıldığı nikahta şahitlik yaptı.
Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu
20:31
Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener Eskişehir'de nikah şahitliği yaptı.
Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu
18:27
Meral Akşener Nikah Şahidi Oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Meral Akşener, Eskişehir'de katıldığı nikahta şahitlik yaptı.
17:51
Akşener Eskişehir'de Nikah Şahidi Oldu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili ve MHP İstanbul Meral Akşener, arkadaşı olan iş adamı Hayati Çetin’in oğlu Şamil Çetin’in nikah şahitliğini yaptı.
Akşener Eskişehir'de Nikah Şahidi Oldu
13:40
MHP İstanbul 2. Bölge İstişare Toplantısı TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Akşener: ''AK Parti, MHP'yi ve lideri Devlet Bahçeli'yi hedefe koyuyor.
15:14
Engelsiz İstanbul" İstişare Toplantısı MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel: "Engellilerin erişebilirliklerini sağlamadığınız sürece ülkedeki birilerini saraylarda, hanlarda, hamamlarda oturmasının hiçbir önemi yok. Önce erişebilirlik, ulaşabilirlik, eğitim, istihdam sorunları çözülmeli"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MERAL AKŞENER HABERLERİ
[Hata Bildir]