14:0600
SON DAKİKA MERAL AKŞENER HABERLERİ

Son Dakika Meral Akşener Haberleri


MERAL AKŞENER

Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğdu. Babasının adı Tahir Ömer, annesinin adı Sıddıka'dır. Öğretim Üyesi; İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. Yıldız, Kocaeli ve Marmara... Devamı

  Genel Kurul'da Şehit Tartışması

  Genel Kurul'da Şehit Tartışması

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Antalya’da çözüm sürecine ilişkin yaptığı açıklamalara açıklık getirerek, “Şehitlerimizin hepsi ‘terör bitsin diye, son şehit ben olayım, başka şehit olmasın, gözyaşı dursun, kan dursun, bu sorun Türkiye’nin gündeminden çıksın’ diye şehit olmuştur” dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu Toplandı

  TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Meral Akşener başkanlığında toplandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Düzeltme<br/>'Tbmm Genel Kurulu - Milli Savunma Bakanı Yılmaz' Başlıklı Haberimizin Üçüncü 3....

  Düzeltme<br/>"Tbmm Genel Kurulu - Milli Savunma Bakanı Yılmaz" Başlıklı Haberimizin Üçüncü 3....

  TBMM Genel Kurulu Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "(Bedelli askerlik) Başbakanımız bütün görüşleri aldıktan sonra değerlendirme yapacak ve karar verecek" (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  'Başbakanımız Bütün Görüşleri Aldıktan Sonra Değerlendirme Yapacak'

  "Başbakanımız Bütün Görüşleri Aldıktan Sonra Değerlendirme Yapacak"

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, "Başbakanımız bütün görüşleri aldıktan sonra değerlendirme yapacak ve karar verecek." dedi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Samsun Milletvekilleri Mecliste Samsun İçin Tartıştı

  Samsun Milletvekilleri Mecliste Samsun İçin Tartıştı

  Samsun’un iktidar ve muhalefet milletvekilleri, Samsun’a hizmet yapılmadığı iddiası ile TBMM Genel Kurulu kürsüsünden birbirleri ile tartıştı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti'li Dağoğlu: "Türkiye'de yeni doğan ölümünün binde 8'e düşmesi çok büyük başarı" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  28 Şubat Davası

  Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, dönemin İçişleri Bakanı Akşener ve dönemin Adalet Bakanı Kazan'ın "mağdur" olarak, eski Başbakan Yılmaz, eski bakan Sezgin ve eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Özden'in de "tanık" olarak dinlenmesi için ilgililere davetiye gönderilmesine karar verdi Mahkeme, sanıklar Çevik Bir, Erol Özkasnak ve Fevzi Türkeri'nin de arasında bulunduğu 25 kişi hakındaki yurt dışı çıkış yasağını da kaldırdı. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  28 Şubat Davasında Dönemim Tanıkları Dinlenecek

  28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 71. duruşması sona erdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mahkeme, 28 Şubat Davası'nda Ara Kararı Açıkladı

  Mahkeme, 28 Şubat Davası'nda Ara Kararı Açıkladı

  28 Şubat Davası'nda mahkeme ara kararını verdi. Dönemin İçişleri Bakanı Meral Akşener, "mağdur" dönemin Başbakanı Mesut Yılmaz ise "tanık" olarak ifade verecek. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mesut Yılmaz'a Çağrı Kağıdı Gönderilmesine Karar Verildi

  28 Şubat sürecinde, hükumeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 71. duruşması sona erdi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  "28 Şubat Bence Darbe Değildir, Darbe Paranoyası Yaratılmıştır"

  DYP Genel Başkan Yardımcısı Ekinci, "28 Şubat bence darbe değildir, darbe paranoyası yaratılmıştır." dedi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  28 Şubat Davası

  Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Orakoğlu, "müşteki" sıfatıyla beyanda bulundu: "Türkiye'de bütün darbeler muhakkak çok ciddi etkiler yaratmıştır. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Bilinmeyen Mesajlara 10 Bin Lira Ceza

  Bilinmeyen Mesajlara 10 Bin Lira Ceza

  Kimden geldiği belli olmayan mesaj ve ileti gönderenlere 1000 lira ile 10 bin lira arasında değişen idari para cezaları verilecek. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Elektronik Ticarete Yeni Düzenleme

  TBMM Genel Kurulunda, elektronik ticaretin düzenlenmesine ilişkin kanun tasarısı kabul edilerek yasalaştı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Elektronik Ticareti Düzenleyen Yasa Tasarısı TBMM Genel Kurul'da

  Tasarının tümü üzerindeki görüşmeler devam ediyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu'nda, MHP'nin şekerpancarı ve şeker üretimiyle ilgili sorunların ve alınacak önlemlerin tespiti amacıyla verdiği Meclis araştırmasının bugün görüşülmesi önerisi kabul edilmedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ak Parti, Bingöl Cinayetlerini TBMM'nin Araştırmasını Reddetti

  TBMM Genel Kurulu'nun 7. birleşimi saat 14.00'te yoklama yapılmaksızın müşahede ile açıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP İstanbul Milletvekili Tanal: "550 milletvekilinin bulunduğu yerde 58 kişi çalışmaya katılıyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulunda Yetersiz Sayı

  TBMM Genel Kurulunda, Meclis Başkanvekili Meral Akşener, toplantı yeter sayısı bulunamaması üzerine birleşimi kapattı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Meclis Başkanvekili Akşener, CHP Ankara Milletvekili Gök'ü Grup Başkanvekili seçilmesi dolayısıyla kutladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  "Gebze Teknik Üniversitesi" kurulmasına ilişkin yasa teklifi kabul edilerek yasalaştı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Dört eski bakanla ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu'na iki aylık ek süre verilmesine ilişkin karar Genel Kurul'un bilgisine sunuldu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 14:06:53. #1.12#