13:5600
SON DAKİKA MERAL AKŞENER HABERLERİ

Son Dakika Meral Akşener Haberleri


MERAL AKŞENER

Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğdu. Babasının adı Tahir Ömer, annesinin adı Sıddıka'dır. Öğretim Üyesi; İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tamamladı. Yıldız, Kocaeli ve Marmara... Devamı

  MİT Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda

  MİT Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda

  Teklifin görüşmelerinde, Başbakan Yardımcısı Atalay, MHP Grup Başkanvekili Vural ve MHP'li milletvekilleri ile tartıştı Beşir Atalay: "O milletvekilimize söylediğim 'şerefsiz sensin' ifadesini geri alıyorum ama tutanağı da Sayın Başkanın takdirine sunuyorum" "28 Şubat sürecinde Kırıkkale Üniversitesi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Atalay: Biz Bir Çözüm Süreci Yürütüyoruz

  Atalay: Biz Bir Çözüm Süreci Yürütüyoruz

  Başbakan Yardımcısı Atalay, çözüm sürecine ilişkin eleştirilere yanıt verirken, "Biz bir çözüm süreci yürütüyoruz. MİT örgütle de görüşüyor." dedi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Atalay ve Uzunırmak Arasında 'Şerefsiz' Gerginliği

  Atalay ve Uzunırmak Arasında 'Şerefsiz' Gerginliği

  Atalay, kendisine 'şerefsiz' dediğini iddia ederek MHP'li Ali Uzunırmak'a aynı kelimeyle karşılık verdi. Çıkan gerginlik sonrası oturuma ara verildi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Atalay, MİT Yasasını CHP'li Atıcı'ya Gösterip Geri Çekti

  Atalay, MİT Yasasını CHP'li Atıcı'ya Gösterip Geri Çekti

  Genel Kurul'da "İsteyene milletvekiline MİT Yönetmeliğini gösterebilirim" diyen Atalay'ın CHP'li Aytuğ Atıcı'ya uzaktan göstermesi dikkat çekti. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Meclis'de MİT Kanun Teklifi Görüşülüyor

  MİT Teşkilat Kanunu'nda değişiklik yapan Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesine devam ediliyor. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Beşir Atalay MİT Yönetmeliği'ni Gösterdi

  Devlet İstihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmeleri yapıldı. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  Yerel seçimlerde belediye başkanı seçilen 2 milletvekilinin TBMM üyeliği sona erdi. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'li Tanal: "Üsküdar'da, CHP'ye oy veren vadandaşların başka partilere kaydırılan oylarını geri istiyoruz" AK Parti'li Çalık: "Malatya'da kesin hasar tespitin ardından çiftçinin mağduriyeti giderilecek" (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  MİT Teklifi Genel Kurul'da

  MİT Teklifi Genel Kurul'da

  Başbakan Yardımcısı Atalay: "Bugün itibariyle MİT tarafından ağırlıklı olarak yurt dışına yönelik ve sınır güvenliğini ilgilendiren konularda mutlaka mahkeme kararıyla gerçekleştirilen ve TİB'de kayıtlı iletişimin denetlenmesine yönelik faaliyet sayısı 2 bin 473'tür" "Kim ne derse desin, biz çözüm sürecinde kararlıyız ve MİT'te burada çok önemli bir görev görüyor. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri