SON DAKİKA MUDANYA HABERLERİ

Son Dakika Mudanya Haberleri

 • 16:45Milletvekili Sarıbal'dan Bursa'da Toplu Ulaşım Zammına TepkiCumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Bursa’da toplu ulaşıma ve BUDO’ya sessiz sedasız gerçekleştirilen zamma tepki gösterdi.
 • 16:16Klas Sporcular Türkiye Şampiyonası'na KatılacakKlas Sporcular Türkiye Şampiyonası'na KatılacakBursa'nın Mudanya ilçesinde faaliyet gösteren Mudanya Klas Spor Kulübü, 22-30 Temmuz tarihlerinde Isparta’da gerçekleşecek Türkiye Kickboks Şampiyonası’na hazırlanıyor.
 • 11:18Boğulmaktan Son Anda KurtulduBursa’nın Mudanya ilçesinde denizde boğulma tehlikesi geçiren genç, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.
 • 18:54Mudanya'da 1 Temmuz'a Sade KutlamaMudanya'da 1 Temmuz'a Sade KutlamaMudanya’da 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 89. yıl dönümü Ramazan ayına denk gelmesi ve Büyükşehir Belediyesi’nin sahil düzenleme çalışmaları dolayısıyla sade bir törenle kutlandı.
 • 16:40Prysmıan Group Türkiye'nin 'DİKKAT!Prysmıan Group Türkiye'nin 'DİKKAT!Prysmian Group Türkiye tarafından başlatılan "Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…" girişimi tüm dünyada yankı uyandırdı.
 • 15:48İzmir Yolu - Mudanya Yolu Bağlantısında Sona GelindiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve İzmir yolunu Özlüce, Ertuğrul ve Mineraliçavuş üzerinden Balat ve Geçit ile Mudanya yoluna bağlayan yeni ana arterde çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.
 • 13:30Denizcilik ve Kabotaj BayramıMudanya ilçesinde, Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla tören yapıldı.
 • 12:51Mudanya'da Motosiklet Denetimleri SıklaştırıldıMudanya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında trafikte sayısı artan motosikletlerle ilgili denetimlerini artırdı.
 • 12:47Büyükşehir'den Nilüfer'e 40 Trilyonluk Yeni YatırımBüyükşehir'den Nilüfer'e 40 Trilyonluk Yeni YatırımBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve İzmir yolunu Özlüce, Ertuğrul ve Mineraliçavuş üzerinden Balat ve Geçit ile Mudanya yoluna bağlayan yeni ana arterde çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi.
 • 12:38Bursa'da Ulaşıma Yüzde 11.3 ZamBursa Büyükşehir Belediyesi bir yıl aradan sonra toplu ulaşım taşıma ücretlerine yüzde 11.3 zam yaptı.
 • 12:36Mudanya'da Kabotaj Bayramı Sade Törenle KutlandıMudanya'da Kabotaj Bayramı Sade Törenle KutlandıBursa’nın Mudanya ilçesinde 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın 89. yıldönümü Ramazan ayına denk gelmesi ve Büyükşehir Belediyesi’nin sahil düzenleme çalışmaları dolayısıyla sade bir törenle kutlandı.
 • 11:36Bursa'da Bayram Öncesi Toplu Ulaşıma ZamBursa'da Bayram Öncesi Toplu Ulaşıma ZamBurulaş tarafından Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımını sağlayan BUDO'nun ardından metro ve otobüs ücretlerine de zam yaptı.
 • 19:23Otomobil Otobüs Durağına DaldıOtomobil Otobüs Durağına DaldıBursa’da bir otomobilin durağa çarpması sonucu otobüs bekleyen 30 yaşındaki bir kadın ağır yaralandı.
 • 15:25Mudanya'da Sokak Hayvanları KısırlaştırılıyorMudanya'da Sokak Hayvanları KısırlaştırılıyorBursa'da Mudanya Belediyesi Veterinerlik İşleri Birimi, sokak hayvanlarını kısırlaştırılarak, uyuz, kene ve pire ile mücadele için ilaçlama çalışmaları başlattı.
 • 14:40Bursa'nın Plajları Akdeniz Sahillerini AratmayacakBursa'nın Plajları Akdeniz Sahillerini AratmayacakBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından deniz sezonu öncesinde sahilinde temizlik ve düzenleme yapılan, soyunma kabinleri ve duşlar yerleştirilen Kumsaz, içinde otopark, kafeteryalar, kum üzerinde yürüyüş bantları da bulunan projenin hayata geçirilmesiyle Akdeniz sahillerini aratmayacak.
 • 14:17Kumsaz Akdeniz Sahillerini AratmayacakKumsaz Akdeniz Sahillerini AratmayacakBursalılara yakışır hale getirilmesi için yoğun çaba harcadıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yapılacak proje ile Kumsaz'ın da Bursa'ya ayrı bir değer katacağını söyledi.
 • 13:23Mudanya'da Sokak Hayvanları KısırlaştırılıyorMudanya Belediyesi Veterinerlik İşleri Birimi tarafından, sokak hayvanları kısırlaştırılarak, uyuz, kene ve pireye karşı ilaçlama çalışmaları yapılıyor.
 • 12:15MHP'li Topçu: Hukukun Olduğu Yerde Koalisyona VarızMHP'li Topçu: Hukukun Olduğu Yerde Koalisyona VarızMHP Bursa Milletvekili Tevfik Topçu, hukukun olduğu yerde hükümet kurmaya var olduklarını belirterek seslendiği AK Parti’ye, “Ver Bilal’i, al Başbakanlığı” dedi.
 • 11:36Mudanya Mütarekesi Kutlamalarına Yunanistan Başbakanı Çipras Davet EdilecekMudanya Mütarekesi Kutlamalarına Yunanistan Başbakanı Çipras Davet EdilecekKurtuluş Savaşı'nın sona erdiği Mudanya Mütarekesi'nin 93'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen kutlamalara Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras da davet edilecek.
 • 20:40Mudanya Belediye Başkanı'ndan Heybeliada ZiyaretiMudanya Belediye Başkanı'ndan Heybeliada ZiyaretiMudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Fener Rum Patrikhanesi Bursa Metropoliti Elpidophoros Lambriniadis’i ziyaret ederek, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’ı etkinliklere davet etmek için destek aldı.
 • 19:05Mudanya Mütarekesi'nin İmzalanmasının 93'üncü Yılı Etkinliklerine DoğruMudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya Mütarekesi'nin imzalanmasının 93'üncü yılı etkinliklerine Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ı davet edeceklerini söyledi.
 • 15:54Şehir Tiyatrosu Bursa'nın Her KöşesindeBursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yaz sezonunda her ilçede sahnelediği oyunlarıyla vatandaşların Ramazan ayına bambaşka bir renk katıyor.
 • 11:18Bursa'da Hız Sınırına DüzenlemeBursa'da Hız Sınırına DüzenlemeBursa'da Mudanya Yolu'ndaki 70 kilometre hız sınırı 90 kilometreye çıkartıldı.
 • 10:03Mudanyaspor'a Yılmaz Vural ŞokuMudanyaspor'a Yılmaz Vural ŞokuTeknik danışman olarak Yılmaz Vural'ı getireceğini açıklayan Recep Günay, Mudanyaspor başkan adaylığından çekildi.
 • 15:31Bu Plaj Sadece Kadınlara ÖzelBu Plaj Sadece Kadınlara ÖzelBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu’da yaptırılan kadınlar plajında çalışmalar hızla sürerken, plajın bayramdan sonra kullanıma açılması planlanıyor.
 • 13:13Bursa'da Kadınlara Özel PlajBursa'da Kadınlara Özel PlajBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu’da yaptırılan Kadınlar Plajı’nda çalışmalar hızla sürürken, plajın bayramdan sonra kullanılabilir hale gelmesi amaçlanıyor.
 • 13:09Mudanya'da Sahte Para OperasyonuMudanya ilçesinde piyasaya sahte para sürmeye çalışan 4 kişi gözaltına alındı.
 • 12:03Mudanya Atatürk Ortaokulunda Kupa SevinciMudanya Atatürk Ortaokulunda Kupa SevinciSona eren Bursa Karate lig müsabakalarında Mudanya Güzelyalı Atatürk ortaokulunun karatecileri, kazandıkları 5 kupayla okullarının gurur oldular.
 • 11:58Mudanyalı Muhtarlar İftarda BuluştuMudanyalı Muhtarlar İftarda BuluştuMudanya Muhtarlar Derneği’ne bağlı üyeler ve ilçe protokolü iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 00:29Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'daSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Mudanya ilçesinde tarihi Hal Çarşısı'nı gezmesi- Müezzinoğlu'nun esnafla sohbet etmesi- Müezzinoğlu'nun Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar programına katılması- Müezzinoğlu'nun konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da: - "Milli iradenin tecellisini gerçekleştirdiği 7 Haziran seçimlerinden sonra, öyle bir istikrarı yakalamış ülkeyizki ne ekonomik anlamda ne de sosyal anlamda herhangi bir sıkıntıya düşmedik"- "Huzur ve barış içinde Türkiye'nin her köşesinde bu sofraları kurabiliyor olmak ve her türlü yaşam planlamamızı yapıyor olmak millet olarak büyük bir zenginliğimizdir" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Milli iradenin tecellisini gerçekleştirdiği 7 Haziran seçimlerinden sonra, öyle bir istikrarı yakalamış ülkeyizki ne ekonomik anlamda ne de sosyal anlamda herhangi bir sıkıntıya düşmedik" dedi.
 • 23:51Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Milli iradenin tecellisini gerçekleştirdiği 7 Haziran seçimlerinden sonra, öyle bir istikrarı yakalamış ülkeyizki ne ekonomik anlamda ne de sosyal anlamda herhangi bir sıkıntıya düşmedik" dedi.
 • 11:44Bursa'da Güvercin HırsızlığıBursa’nın Gürsu ve Mudanya ilçelerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından 44 adet güvercin çalındı.
 • 17:32Mudanya Zabıtasından Kırsalda Ruhsat DenetimiMudanya Zabıtasından Kırsalda Ruhsat DenetimiBursa Mudanya Belediyesi, son yerel seçimlerde köy statüsü sona ererek mahalle olarak ilçe merkezine bağlanan kırsaldaki sorumluluk alanlarda denetimleri sıklaştırdı.
 • 16:21Mudanya'da "Zeytindalı Projesi"Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Zeytindalı Projesi" ile Mudanyalıların yardımına koşmaya devam ettiklerini bildirdi.
 • 15:03Bursa Sahilleri Kirlilikten ArındıBursa Sahilleri Kirlilikten ArındıBursalıların yaz aylarında denizle buluşma noktalarından biri olan ancak kirlilik yüzünden şikayetlere neden olan Eşkel sahili Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kirlilikten arındırıldı.
 • 14:26Eşkel Sahili Kirlilikten ArındıBursalıların yaz aylarında denizle buluşma noktalarından biri olan ancak kirlilik yüzünden şikayetlere neden olan Eşkel sahili Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kirlilikten arındırıldı.
 • 14:09Mudanya'da Ruhsatsız İş Yerlerine DenetimMudanya Belediyesi, ilçe sınırlarında ruhsatsız iş yerlerine yönelik denetimlerini artırdı.
 • 13:05Erkek Hemşirenin Boğazından Yaraladığı Müdürün Hayati Tehlikesi YokErkek Hemşirenin Boğazından Yaraladığı Müdürün Hayati Tehlikesi YokBursa Çekirge Çocuk Hastanesi'nde sigara içme tartışmasında falçatayla boğazından yaralanan Hastane Müdürü Cihat Yenigün'ün hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.
 • 11:31Bursa - 'Alfa' Buldu Uyuştucu Taciri Baba ve Oğlu TutuklandıBursa - 'Alfa' Buldu Uyuştucu Taciri Baba ve Oğlu Tutuklandı'Alfa' buldu uyuştucu taciri baba ve oğlu tutuklandı BURSA'nın Mudanya İlçesi'nden İstanbul'a eroin götürdükleri iddia edilen İsmet Ç. ile oğlu Anıl Fırat Ç.'nin bulunduğu otomobili feribot iskelesinde polis durdurdu.
 • 11:21Alfa' 30 Kilo Eroini Buldu, Baba- Oğul TutuklandıAlfa' 30 Kilo Eroini Buldu, Baba- Oğul TutuklandıBursa'nın Mudanya İlçesi'nden İstanbul'a eroin götürdükleri iddia edilen İsmet Ç. ile oğlu Anıl Fırat Ç.'nin içinde bulunduğu otomobil, feribot iskelesinde durduruldu.
 • 10:39Şehit Şükrü Çavuş 95. Yılında Dualarla AnıldıŞehit Şükrü Çavuş 95. Yılında Dualarla AnıldıBursa’nın Mudanya ilçesine 25 Haziran 1920 tarihinde çıkarma yapan İngiliz askerlerine karşı bir binbaşı, bir zabit ve 3 askeri öldürdükten sonra şehit düşen Şükrü Çavuş, anıtı başında dualarla anıldı.
 • 09:49Yılmaz Vural Mudanya İçin Futbolcu AvındaYılmaz Vural Mudanya İçin Futbolcu AvındaMudanyaspor Başkan adayı Recep Günay’ın teknik danışmanlık için anlaşma sağladığı Yılmaz Vural, Bursa temsilcisi için futbolcu ve teknik ekip araştırması yapıyor.
 • 09:33Narkotik Köpeği Alfa 300 Bin Euro'luk Eroin BulduNarkotik Köpeği Alfa 300 Bin Euro'luk Eroin BulduBursa’da narkotik köpeği Alfa, bir kamyonette yapılan aramada piyasa değeri 300 bin Euro olan 30 kilo eroini buldu.
 • 19:23Mudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş, Törenle AnıldıMudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş, Törenle AnıldıBursa’nın Mudanya ilçesinde, İngilizlerin işgali sırasında ilk kurşunu atarak direnişi başlatan kahraman Şükrü Çavuş, şehit edilişinin 95. yılı dolayısıyla Mudanya Belediyesi tarafından düzenlenen programla anıldı.
 • 16:53'Kahraman Şükrüçavuş" Anıtı Başında Anıldı25 Haziran 1920 günü İngilizlerin Mudanya'yı işgalinde tek başına düşmana karşı duran ve bir düşman binbaşısını, bir zabiti ve üç askeri öldürüp şehit düşen Canip oğlu Kahraman Şükrü Çavuş, ölümünün 95. yılında İskele Meydanı'ndaki anıtı başında anıldı.
 • 10:02Bisiklet Severlerden BKK'ya ZiyaretBursa Bisiklet ve Doğayı Sevenler Derneği Başkanı Ertan Ayçetin, Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala'yı ziyaret etti.
 • 18:31Bursa - Körfezli Yatırımcıların Konut Alımındaki Gözdesi: BursaBursa - Körfezli Yatırımcıların Konut Alımındaki Gözdesi: BursaKörfezli yatırımcıların konut alımındaki gözdesi: Bursa Bursa, yabancı yatırımcıların konut alımında tercih ettiği kentler arasında Antalya ve İstanbul'dan sonra üçüncü sırada yer alıyor.
 • 17:33Körfez Ülkeleri Yatırımcıların Konut Alımındaki Gözdesi: BursaKörfez Ülkeleri Yatırımcıların Konut Alımındaki Gözdesi: BursaBursa, yabancı yatırımcıların konut alımında tercih ettiği kentler arasında Antalya ve İstanbul'dan sonra üçüncü sırada yer alıyor.
 • 16:36Yabancı Yatırımcı Bursa'yı Tercih EdiyorYabancı Yatırımcı Bursa'yı Tercih EdiyorYabancı yatırımcılar ve turistlerin gözde mekanları yeşil ve deniz olurken, Long Travel Firmasının sahibi Murat Uzun, "Genellikle Arap yatırımcılar mülk alıyor ve onlar da yeşili ve denizi tercih ediyor" dedi.
 • 14:00Son 10 Yılda Bursa Gayrimenkul Piyasası%60 Değer Kazandı ABD'nin en fazla danışmana sahip gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, Türkiye'nin en kalabalık dördüncü şehri Bursa'nın gayrimenkul piyasasını değerlendirdi.