SON DAKİKA MUSTAFA AKAYDIN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Akaydın Haberleri

 • 19:27Akaydın'dan Türel'e İhtarnameAkaydın'dan Türel'e İhtarnameCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sayıştay'ın belirlediği 2 milyon 181 bin 156 liralık kamu zararının şu an sistemi kuran firmadan tahsilinin mümkün olduğunu belirterek, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ihtarname çektim. A-Kent firmasıyla sen de iki yıldır çalışıyorsun. Üstelik A-Kent firmasıyla tahkime gitmişsin, tahkime gittiğine göre sen bu belediyenin ve kamunun alacağını tahsil etmekle yükümlüsün" dedi.
 • 16:20Mustafa Akaydın'ın Mal Varlığı TartışmalarıMustafa Akaydın'ın Mal Varlığı TartışmalarıAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Akaydın hakkında kamuya zarara uğrattığı gerekçesiyle verilen 2 milyon 181 bin 156 TL tutarındaki cezanın ardından Akaydın’ın mal varlığıyla ilgili tartışma başladı.
 • 14:05Sayıştay'dan Mustafa Akaydın'a 2 Milyon TL Kamu Zararı CezasıSayıştay'dan Mustafa Akaydın'a 2 Milyon TL Kamu Zararı CezasıSayıştay, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a kamuyu zarara uğrattığı gerekçesi ile 2 milyon lira ödemesine karar verdi.
 • 17:13CHP'li Akaydın: Ülkemizde Maalesef Basın Özgürlüğü Ayaklar AltındaCHP'li Akaydın: Ülkemizde Maalesef Basın Özgürlüğü Ayaklar AltındaCHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ülkede basın özgürlüğünün ayaklar altında olduğunu söyledi.
 • 18:46Yüksekova CHP'li Milletvekilleri İnceleme Yaptı 2Yüksekova CHP'li Milletvekilleri İnceleme Yaptı 2"Yüksekova'da sokağa çıkma yasağı kaldırıldı" haberine ek 1) CHP'Lİ MİLLETVEKİLLERİ İNCELEME YAPTI CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar başkanlığındaki Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, İstanbul Milletvekili Ali Şeker'in de aralarında bulunduğu 4 kişilik heyet, çatışmaların yoğun olarak yaşandığı mahallerde incelemelerde bulunduktan sonra Fettah Es için kurulan taziye çadırına giderek ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.
 • 17:54Yüksekova'da Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırıldı (4)Yüksekova'da Sokağa Çıkma Yasağı Kaldırıldı (4)Chp'li MİLLETVEKİLLERİ İNCELEME YAPTI CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar başkanlığındaki Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, İstanbul Milletvekili Ali Şeker'in de aralarında bulunduğu 4 kişilik heyet, çatışmaların yoğun olarak yaşandığı mahallerde incelemelerde bulunduktan sonra Fettah Es için kurulan taziye çadırına giderek ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.
 • 13:07CHP Heyeti Basınla Bir Araya GeldiCHP Heyeti Basınla Bir Araya GeldiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, İstanbul Milletvekili Ali Şeker ve Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın’ın aralarında yer aldığı CHP heyeti, kentteki ulusal ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 12:14CHP'li Akaydın: Barışı Yok Etmek İsteyenler Var, İş Birlikçileri de ErdoğanCHP'li Akaydın: Barışı Yok Etmek İsteyenler Var, İş Birlikçileri de ErdoğanCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, emperyalist ülkelerin Türkiye'de barışı yok etmek istediğini, en büyük iş birlikçilerinin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ileri sürdü.
 • 16:19CHP'li Akaydın'a 10 Milyon Lira Tazminat Cezası Verildiği HaberiCHP'li Akaydın'a 10 Milyon Lira Tazminat Cezası Verildiği HaberiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Akaydın ve Baykal'ın vatandaşlarla selamlaşması- Akaydın'ın açıklamaları- Baykal'ın vatandaşların bayramını kutlaması- Fenalık geçiren kişi CHP'li Akaydın'a 10 milyon lira tazminat cezası verildiği haberi-Akaydın: - "Böyle kesinleşmiş bir karar, tebligat yok" CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sayıştayın kendisi hakkında kesinleşmiş tazminat kararı olmadığını savundu.
 • 14:31CHP'li Akaydın'dan Aa'ya Yalanlama: 10 Milyon Liralık Tazminat Cezası YokCHP'li Akaydın'dan Aa'ya Yalanlama: 10 Milyon Liralık Tazminat Cezası YokCHP Antalya Milletvekili ve Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Mustafa Akaydın, Sayıştay tarafından şahsına 10 milyon liralık tazminat cezası verildiği yönünde haber yapan Anadolu Ajansı'nı (AA) yalanladı.
 • 12:37CHP'li Milletvekili Akaydın'a 10 Milyon Liralık Tazminat CezasıCHP'li Milletvekili Akaydın'a 10 Milyon Liralık Tazminat CezasıSayıştay, Belediye Başkanlığı dönemindeki çalışmalarıyla kamu zararı oluşturduğu gerekçesiyle CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ı 10 milyon lira tazminata mahkum etti.
 • 21:39Karpuzlar Festivalde YarıştıKarpuzlar Festivalde Yarıştı– ANTALYA'nın Manavgat İlçesi'nde bu yıl 9'uncusu düzenlenen Karpuz Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
 • 17:04Karpuz Festivaline Damga Vuran GaflarKarpuz Festivaline Damga Vuran GaflarAntalya’nın Manavgat ilçesinde bu yıl 9’uncusu düzenlenen ’Karpuz Festivali’ne, festivalin komite başkanı ve sunucusu Mustafa Erol’un gafları damga vurdu.
 • 18:54CHP'li Akaydın: Antalya'nın Tarım Değerlerini Meclis'e TaşıyacağımCHP'li Akaydın: Antalya'nın Tarım Değerlerini Meclis'e Taşıyacağım7 Haziran seçimlerinde CHP'den Antalya milletvekili seçilen Prof.Dr. Mustafa Akaydın, Antalya'nın turizmden sonra en önemli gelirinin tarım olduğunu söyledi.
 • 19:28CHP Antalya Milletvekilleri Kara, Budak, Akaydın ve Kök, Mazbatalarını AldıCHP Antalya Milletvekilleri Kara, Budak, Akaydın ve Kök, Mazbatalarını AldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Antalya Milletvekilleri Kök, Akaydın ve Budak'ın salona girmeleri - Milletvekilleri yerlerinde otururken - Niyazi Nefi Kara'ya mazbatasının verilmesi - Çetin Osman Budak'a mazbatasının verilmesi - Mustafa Akaydın'a mazbatasının verilmesi - Devrim Kök'e mazbatasının verilmesi - CHP İl Başkanı Esen'in, Baykal'ın mazbatasını teslim alması - Esen'in elindeki mazbata - Mazbata alan milletvekillerinin birbirini tebrik etmesi - CHP Antalya Milletvekilleri ve partililerin birlikte görüntüleri CHP Antalya Milletvekilleri Niyazi Nefi Kara, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın ve Devrim Kök'e mazbataları verildi.
 • 14:07Akaydın: Allah Bir Daha Ülkemize Erdoğan Gibi Bir Cumhurbaşkanı VermesinAkaydın: Allah Bir Daha Ülkemize Erdoğan Gibi Bir Cumhurbaşkanı Vermesin7 Haziran seçimlerinde CHP'den Antalya'dan 25. dönem milletvekili olarak Meclis'e girmeyi başaran eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, "Allah bir daha bu ülkeye Tayyip Erdoğan gibi bir cumhurbaşkanı vermesin, tarihte böylesi bir cumhurbaşkanı örneği yok." dedi.
 • 10:072015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin Listesi2015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin ListesiAK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.
 • 12:01Antalya Esnaf Asansörden ŞikayetçiAntalya Esnaf Asansörden ŞikayetçiEsnaf asansörden şikayetçi ANTALYA'da tarihi Kaleiçi esnafı, CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın döneminde temeli atılan panoramik asansörün işlerinde düşüşe neden olduğu gerekçesiyle dertli. CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın döneminde temeli atılan panoramik asansör, Ak Partili Belediye Başkanı Menderes Türel döneminde sessiz sedasız hizmete açıldı.
 • 10:21Akaydın'ın 'Kutu' Davası Seçim Sonuna KaldıAkaydın'ın 'Kutu' Davası Seçim Sonuna KaldıCHP'nin 4'üncü sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın'ın, belediye kaynaklarını kendi propagandasını yapmak için kullandığı iddiasıyla yargılandığı dava ertelendi.
 • 16:42Akaydın: Hukukun Ayaklar Altına Alındığı Böyle Bir Dönem OlmadıAkaydın: Hukukun Ayaklar Altına Alındığı Böyle Bir Dönem OlmadıCHP Antalya 4. sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın, Cumhuriyet tarihi süresince hukukun ayaklar altına alındığı böylesi bir dönemin olmadığını söyledi.
 • 13:18Akaydın'dan Türel'e: Paçası Sıkıyorsa Canlı Yayına Davet EdiyorumAkaydın'dan Türel'e: Paçası Sıkıyorsa Canlı Yayına Davet EdiyorumEski başkan Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'in hakkındaki iddialarına "Paçası sıkıyorsa canlı yayına davet ediyorum" çağrısında bulundu.
 • 17:35Menderes Türel - CHP Milletvekili Adayı Akaydın Hakkındaki İddialarMenderes Türel - CHP Milletvekili Adayı Akaydın Hakkındaki İddialarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in açıklamaları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" dedi.
 • 13:03Türel, Akaydın Dönemini Tartışmaya AçtıTürel, Akaydın Dönemini Tartışmaya AçtıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve CHP’den Antalya 4. Sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın’ın 35 konu hakkında sorgulandığını belirterek, Akaydın’ın milletvekilliği dokunulmazlık zırhı ile suçlamalardan kurtulmaya çalıştığını söyledi.
 • 12:53Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel AçıklamasıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" dedi.
 • 17:10Türel'den Akaydın'a: İninize Kadar KovalayacağımAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, görevi devraldığı Mustafa Akaydın'ı, hakkındaki suçlamalardan aklanmadan dokunulmazlık zırhı kazanmak için milletvekili olmaya çalışmakla suçlayarak, "Trilyonlarca lira bu milletin parasını heba ettiği için devletin kurumları tarafından zimmet çıkarılmış kişiler, milletvekili olup kurtulacaklarını zannediyorlarsa kusura bakmasınlar, Menderes Türel görevi aldığı gün söyledi, ininize kadar kovalayacağım." dedi.
 • 18:31Antalya Türel: Akaydın'a Oy Verilirken Ellerin Titremesi LazımAntalya Türel: Akaydın'a Oy Verilirken Ellerin Titremesi LazımTürel: Akaydın'a oy verilirken ellerin titremesi lazım Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP'nin 4'üncü sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın'ın Başbakan'a hakaretten hapis cezası aldığını belirterek, 'Antalyalıların ellerinin titremesi lazım birilerini hesap vermekten kurtarıyorsa" dedi.
 • 18:35Akaydın: Partide Rüştümü İspat EttimAkaydın: Partide Rüştümü İspat EttimAntalya'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, artık partide rüştünü ispat ettiğini söyledi.
 • 17:38CHP'li Akaydın: Cumhurbaşkanın Cumhurbaşkanlığı ÖzürlüdürCHP'li Akaydın: Cumhurbaşkanın Cumhurbaşkanlığı ÖzürlüdürEski CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meclis'te ettiği yeminini bozarak vatana ihanet suçu işlediğini söyledi.
 • 16:12Kılıçdaroğlu'nun Açılışını Yaptığı Yurdu, Cumhurbaşkanı Erdoğan da AçtıKılıçdaroğlu'nun Açılışını Yaptığı Yurdu, Cumhurbaşkanı Erdoğan da AçtıAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Akaydın döneminde yaptırılan ve açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı kız öğrenci yurdunun Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'na (TÜRGEV) tahsis edilmesinin ardından bugün ikinci kez yeniden açılışı yapıldı.
 • 11:27Akaydın, CHP'den Aday Adaylık Başvurusunu YaptıAkaydın, CHP'den Aday Adaylık Başvurusunu YaptıEski Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, CHP’den milletvekilliği için aday adaylık başvurusu yaptı.
 • 17:56Antalya - Baykal Ağır Konuştu: Husumet ve Düşmanlık Yapma CephesiAntalya - Baykal Ağır Konuştu: Husumet ve Düşmanlık Yapma CephesiBaykal ağır konuştu: Husumet ve düşmanlık yapma cephesi CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın kendisini hedef alan çıkışları ve sonrasında Devrim Kök'ün il başkanlığı dönemine ilişkin ilk kez net ifadelerle konuştu.
 • 15:50Müfettişler Akaydın'ın Yaktırdığı Evraklarda Suç Unsuru BulmadıMüfettişler Akaydın'ın Yaktırdığı Evraklarda Suç Unsuru BulmadıAntalya'da 30 Mart yerel seçimlerinden sonra, seçimi kaybeden dönemin Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın'ın belediye atölyesinde imha ettirdiği evrakta hiçbir suç unsuru bulunmadığına ilişkin raporu İçişleri Bakanı Efkan Ala onayladı.
 • 14:41AKP'li Başkan 'Suçüstü' Demişti, Belgeler Temiz ÇıktıAKP'li Başkan 'Suçüstü' Demişti, Belgeler Temiz ÇıktıAntalya'da yerel seçimlerinden sonra dönemin Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın imha ettirdiği evraklarda suç unsuru bulunmadığına ilişkin rapor onaylandı.
 • 14:49Akaydın: Kenti Süslesek 'Hristiyan Bayramı Kutluyor' DiyeceklerdiAkaydın: Kenti Süslesek 'Hristiyan Bayramı Kutluyor' DiyeceklerdiAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Akaydın, 'CHP'li Başkan Hıristiyan bayramı kutluyor' demesinler diye süsleme işini abartmadıklarını söyledi.
 • 23:15TBB Başkanı Feyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıTBB Başkanı Feyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıTBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü için katıldığı törende 'Protokol' yazısını yırtarak, "Yırtın protokolleri halktan büyük güç yoktur." dedi.
 • 23:08Feyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıFeyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıTBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü için katıldığı törende 'Protokol' yazısını yırtarak, "Yırtın protokolleri halktan büyük güç yoktur." dedi.
 • 21:19Metin Feyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıMetin Feyzioğlu, 'Protokol' Yazısını YırttıTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı ödül töreninde "Yürüyün zafer yakın" diyerek oturduğu koltuktaki protokol yazısını yırtıp attı.
 • 18:45Eski Başkan Akaydın'ın Eşi Trafik Kazası GeçirdiEski Başkan Akaydın'ın Eşi Trafik Kazası GeçirdiAntalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Mustafa Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın trafik kazası geçirdi.
 • 13:34Kılıçdaroğlu'nun Açtığı Yurt, Türgev'e Verildi (2)Kılıçdaroğlu'nun Açtığı Yurt, Türgev'e Verildi (2)Akaydın: ANTALYALILARIN MALI, BİLAL OĞLANIN DEĞİL Antalya Büyükşehir Belediyesi eski CHP'li Başkanı Mustafa Akaydın, kendi döneminde yapılan kız öğrenci yurdunun AK Partili Büyükşehir yönetiminde TÜRGEV'e tahsis edilmesine sert tepki gösterdi.
 • 16:08Hayvanseverlerden Eski Belediye Yönetimine TepkiHayvanseverlerden Eski Belediye Yönetimine TepkiAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın döneminde kuruma ait sahipsiz hayvan barınağında 4 bin kedi ve köpeğin öldüğü ve öldürüldüğü iddiası üzerine hayvan hakları savunucuları eylem yaptı.
 • 14:15Hayvanseverlerden Eski Belediye Yönetimine TepkiHayvanseverlerden Eski Belediye Yönetimine TepkiAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın döneminde kuruma ait sahipsiz hayvan barınağında 4 bin kedi ve köpeğin öldüğü ve öldürüldüğü iddiası üzerine hayvan hakları savunucuları eylem yaptı.
 • 13:02Ak Partili Vekilden Eski Başkan Akaydın'ın Eşine SuçlamaAk Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Döşemealtı'ndaki engelli rehabilitasyon merkezinin, Büyükşehir Belediyesi eski başkanı CHP'li Mustafa Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın'ın başkanlığı yaptığı dernek üzerinden bir tür 'arpalık', 'yandaşları memnun etme yeri' gibi kullanıldığını iddia etti.
 • 16:58Akaydın, Anayasa Mahkemesi YolundaAkaydın, Anayasa Mahkemesi YolundaAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, seçim sonuçlarına yönelik itirazlarına olumsuz yanıt veren Yüksek Seçim Kurulu'nun gerekçeli kararını tebliğ etmesi ardından Anayasa Mahkemesi'nde bireysel başvuru hakkını kullanacağını açıkladı.
 • 20:59Ysk, CHP'nin Antalya Seçim Sonuçlarına İtirazı ReddettiYsk, CHP'nin Antalya Seçim Sonuçlarına İtirazı ReddettiYüksek Seçim Kurulu, CHP'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın seçim sonuçlarına yaptığı itirazı reddetti.
 • 18:10YSK, CHP'nin Antalya Seçim Sonuçlarına İtirazını ReddettiYSK, CHP'nin Antalya Seçim Sonuçlarına İtirazını ReddettiYSK, CHP'nin Antalya adayı Mustafa Akaydın'ın seçim sonuçlarına yaptığı "tam kanunsuzluk" itirazını reddetti.
 • 16:49Eski Başkan Akaydın Belediye Baskınından ŞikayetçiEski Başkan Akaydın Belediye Baskınından ŞikayetçiCHP'li Mustafa Akaydın, 2 Nisan günü evrakların yakıldığı iddiasıyla belediye binasına giren AK Partililerden şikayetçi oldu.
 • 15:59Eski Başkan Akaydın Belediye Baskınından ŞikayetçiEski Başkan Akaydın Belediye Baskınından ŞikayetçiAntalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, 2 Nisan günü evrakların yakıldığı iddiasıyla belediye binasına giren Ak Partililerden şikayetçi oldu.
 • 11:54Antalya'da Belediyeye Ait Resmi Evrakların Yakıldığı İddialarıAntalya'da Belediyeye Ait Resmi Evrakların Yakıldığı İddialarıCHP’li eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Mustafa Akaydın tarafından yok edilmek istendiği iddia edilen ve emniyet müdürlüğünde incelemeleri devam eden evrakların, belediyenin arşivi olmaları nedeniyle geri isteneceği belirtildi.
 • 15:58Chp, Antalya'da Seçimin İptali İçin Ysk'ya BaşvurduChp, Antalya'da Seçimin İptali İçin Ysk'ya BaşvurduSeçimlere yaptıkları 29 itiraz başvurusu reddedilen CHP Antalya İl Başkanlığı ve aday Mustafa Akaydın, Antalya'daki seçimlerin iptali için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvurdu.
 • 15:20Chp, Antalya'da Seçimin İptali İçin Ysk'ya BaşvurduChp, Antalya'da Seçimin İptali İçin Ysk'ya BaşvurduSeçimlere yaptıkları 29 itiraz başvurusu reddedilen CHP Antalya İl Başkanlığı ve aday Mustafa Akaydın, Antalya'daki seçimlerin iptali için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvurdu.