SON DAKİKA MUSTAFA AKAYDIN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Akaydın Haberleri

 • 15:06Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı AçıklamasıAntalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyalıların bir daha ulaşım kartında iptal veya değişiklik yaşamayacağını bildirdi.
 • 14:55Antalya Akaydın'dan Türel'e: Karizma Sapkını, NarsisistAntalya Akaydın'dan Türel'e: Karizma Sapkını, NarsisistAkaydın'dan Türel'e: Karizma sapkını, narsisist ANTALYA Milletvekili Mustafa Akaydın, 'Halk Kart' nedeniyle ortaya atılan iddialara cevap verdiği basın toplantısında, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e "O tabelaların başına sırıtan resimler koymakla bir yere gidilmez. Tıbbi dilde buna karizma sapkınlığı, narsisizm diyorlar.
 • 14:52CHP Antalya Milletvekili AkaydınCHP Antalya Milletvekili AkaydınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ın konuşması - "Menderes Türel bu firmaya (A-Kent firması) 3 yıl daha tahammül etseydi benim anlaşmama göre bu firmanın bütün elektronik sistemi Antalya halkına bedava olarak teslim edilecekti.
 • 13:43CHP Antalya Milletvekili Akaydın AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Antkart ile Büyükşehir Belediyesi arasındaki ihalenin mahkeme kararıyla feshedildiğini belirterek, "Menderes Türel bu firmaya 3 yıl daha tahammül etseydi benim anlaşmama göre bu firmanın bütün elektronik sistemi Antalya halkına bedava olarak teslim edilecekti.
 • 15:39Memurluktan Atılan Sendika Başkanı 'İşe İade' Davası AçtıMemurluktan Atılan Sendika Başkanı 'İşe İade' Davası AçtıAntalya Büyükşehir Belediyesi'ndeki memurluk görevinden atılan Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) Şube Başkanı İlhan Karakurt, görevine iade davası açtı.
 • 15:07CHP Antalya Milletvekili Akaydın AçıklamasıCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, "Bütünşehir Yasası'nın mimarı, şu andaki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı'dır.
 • 13:43Antalya Otobüsçüler Odası Başkanı Tüzün AçıklamasıAntalya Otobüsçüler Odası Başkanı Ali Tüzün, toplu ulaşımda kalıcı bir kart sistemi istediklerini bildirdi.
 • 13:53İptal Edilen Ulaşım Kartlarındaki Paralarını Alamayan Vatandaşlar Firma Önünde Eylem Yaptıİptal Edilen Ulaşım Kartlarındaki Paralarını Alamayan Vatandaşlar Firma Önünde Eylem YaptıAntalya’da bir grup vatandaş, yeni yıl ile birlikte iptal edilen Halk Kart’a daha önce yükledikleri paraların iade edilmediği gerekçesiyle işletmeci A-Kent firmasına tepki gösterdi.
 • 21:04Antalya Türel Muhalefete YüklendiAntalya Türel Muhalefete YüklendiTürel muhalefete yüklendi ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, partisinin mahalle başkanlarının katılımıyla gerçekleştirdiği kampın açılışında CHP'den MHP'ye muhalefete sert sözlerle yüklendi.
 • 20:59TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu'nda Türkiye Cumhuriyeti ile Kore Cumhuriyeti Arasında Serbest Ticaret Alanı Tesis Eden Çerçeve Anlaşma Kapsamında Yatırım Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine devam ediliyor.
 • 14:24CHP'li Akaydın: Emniyet Mensupları Siyasi Otoritenin Baskı AracıCHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, emniyet görevlilerinin siyasi otorite tarafından muhalefete ve hak arayanlara yönelik baskı aracı olarak kullanıldığını söyledi.
 • 15:02Antalya CHP Antalya?da Olaylı KongreAntalya CHP Antalya?da Olaylı KongreAntalya'da 4 adayın yarıştığı CHP il kongresinde oylama öncesi olaylar çıktı.
 • 12:36CHP'nin Antalya Kongresinde Kavga ÇıktıCHP'nin Antalya Kongresinde Kavga ÇıktıCHP Antalya il kongresinde adaylardan Yıldıray Sapan ile Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal arasında başlayan tartışma üyelerin de dahil olduğu bir kavgaya dönüştü.
 • 15:20CHP Muratpaşa'da Liste GerginliğiCHP Muratpaşa'da Liste GerginliğiCumhuriyetçi Halk Partisi (CHP) Muratpaşa ilçe 3’üncü olağan kongresinde blok ve çarşaf liste gerginliği çıktı.
 • 17:44Deniz Baykal: Birdenbire İşler Tam Tersine DöndüDeniz Baykal: Birdenbire İşler Tam Tersine DöndüChp eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Birdenbire öyle bir tablonun içerisine girdik ki istikrar var, kalkınma var, turizm hızla gelişiyor, işte G-20 ülkeleri toplantıları Antalya'da yapıldı, büyük bir propaganda oldu derken birdenbire işler tam tersine döndü" dedi.
 • 17:07Antalya'da Eski ve Yeni Başkan Arasında 'Elektrikli Makam Aracı' PolemiğiAntalya'da Eski ve Yeni Başkan Arasında 'Elektrikli Makam Aracı' PolemiğiAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in 'Türkiye'de ilk ben kullanıyorum' dediği elektrikli makam aracını bundan 3 yıl önce eski Başkan Mustafa Akaydın'ın kullandığı ortaya çıktı.
 • 13:41CHP Antalya Milletvekilleri AçıklamasıCHP Antalya milletvekilleri, Rusya ile gerilimin devam etmesi halinde turizm ve tarım alanında yaşanacak sıkıntıların daha da büyüyeceğini belirterek, önlem alınmasını istedi.
 • 19:27Akaydın'dan Türel'e İhtarnameAkaydın'dan Türel'e İhtarnameCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sayıştay'ın belirlediği 2 milyon 181 bin 156 liralık kamu zararının şu an sistemi kuran firmadan tahsilinin mümkün olduğunu belirterek, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ihtarname çektim. A-Kent firmasıyla sen de iki yıldır çalışıyorsun. Üstelik A-Kent firmasıyla tahkime gitmişsin, tahkime gittiğine göre sen bu belediyenin ve kamunun alacağını tahsil etmekle yükümlüsün" dedi.
 • 16:20Mustafa Akaydın'ın Mal Varlığı TartışmalarıMustafa Akaydın'ın Mal Varlığı TartışmalarıAntalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Akaydın hakkında kamuya zarara uğrattığı gerekçesiyle verilen 2 milyon 181 bin 156 TL tutarındaki cezanın ardından Akaydın’ın mal varlığıyla ilgili tartışma başladı.
 • 14:05Sayıştay'dan Mustafa Akaydın'a 2 Milyon TL Kamu Zararı CezasıSayıştay'dan Mustafa Akaydın'a 2 Milyon TL Kamu Zararı CezasıSayıştay, eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'a kamuyu zarara uğrattığı gerekçesi ile 2 milyon lira ödemesine karar verdi.
 • 15:26Antalya'da Yine Çelenk KriziAntalya'da Yine Çelenk KriziAntalya'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen çelenk töreninde geçen yıl olduğu gibi yine kriz yaşandı.
 • 10:015 Avukat Hastanede Tedaviye Alındı5 Avukat Hastanede Tedaviye AlındıAvukatların basın açıklamasına biber gazlı müdahale (ek) 5 AVUKAT HASTANEDE TEDAVİYE ALINDI Ankara'daki terör olayını protesto için Alanya Adliyesi önünde toplanarak basın açıklaması yapmak isteyen ancak izinsiz olduğu gerekçesiyle polisin biber gazlı müdahalesiyle karşılaşan Alanya Çağdaş Hukukçular Derneği üyesi avukatlardan 5'i, biber gazından etkilenerek hastanede tedaviye alındı.
 • 14:41Antalya, Teröre Karşı YürüdüAntalya, Teröre Karşı YürüdüAntalya’da çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti, Emek ve Demokrasi Güçleri’nin düzenlediği yürüyüşte bir araya gelerek 10 Ekim’de Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybedenleri andı.
 • 12:24CHP'li Esen: Tüm Sorumlular Derhal İstifa EtmeliCHP'li Esen: Tüm Sorumlular Derhal İstifa EtmeliCHP Antalya İl Başkanı Semih Esen, başkent Ankara'da meydana gelen terör eyleminde sorumluluğu olanların tümünün derhal istifa etmesi gerektiğini söyledi.
 • 17:13CHP'li Akaydın: Ülkemizde Maalesef Basın Özgürlüğü Ayaklar AltındaCHP'li Akaydın: Ülkemizde Maalesef Basın Özgürlüğü Ayaklar AltındaCHP Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, ülkede basın özgürlüğünün ayaklar altında olduğunu söyledi.
 • 12:19Antalya Akaydın Ailesinin Mutlu GünüAntalya Akaydın Ailesinin Mutlu GünüCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ın oğlu Ateş Akaydın, Dilek Özbek'le hayatını birleştirdi.
 • 12:04Eski İstihbaratçı Polisler: Yasa Dışı Dinleme YapmadıkAntalya'da 2009 ile 2013 yılları arasında paralel devlet yapılanması kapsamında çok sayıda kişiyi yasadışı yöntemlerle dinlediği iddia edilen eski istihbaratçı polislerin yargılanmasına Antalya 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı.
 • 12:59CHP'li Sağlar AçıklamasıCHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, doğuda insanların devlet ve örgüt arasında sıkıştığını, "her iki tarafın da uyguladığı politikalar nedeniyle şiddet, kan ve gözyaşıyla karşı karşıya kaldığını" savundu.
 • 14:50Güneş Ev'e Hırsız GirdiGüneş Ev'e Hırsız GirdiAntalya’da Güneş Ev’e hırsız girdi.
 • 13:12Antalya'da Sakin BayramAntalya'da Sakin BayramAntalya'da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamaları sakin geçti.
 • 15:31Antalya Bol Sıfırlı Karneye 'Kademe Durdurma' CezasıAntalya Bol Sıfırlı Karneye 'Kademe Durdurma' CezasıBol sıfırlı karneye 'kademe durdurma' cezası ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel'e 'bol sıfırlı' karne veren Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) Antalya Şube Başkanı ve belediyenin kadrolu memuru İlhan Karakurt'a, 1 yıl 'kademe ilerlemesinin durdurulması' cezası verildi.
 • 14:23Bol Sıfırlı' Karneye 'Kademe Durdurma' CezasıBol Sıfırlı' Karneye 'Kademe Durdurma' CezasıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel'e 'Bol sıfırlı' karne veren Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) Antalya Şube Başkanı ve belediyenin kadrolu memuru İlhan Karakurt'a, 1 yıl 'kademe ilerlemesinin durdurulması' cezası verildi.
 • 12:14CHP'li Akaydın: Barışı Yok Etmek İsteyenler Var, İş Birlikçileri de ErdoğanCHP'li Akaydın: Barışı Yok Etmek İsteyenler Var, İş Birlikçileri de ErdoğanCHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, emperyalist ülkelerin Türkiye'de barışı yok etmek istediğini, en büyük iş birlikçilerinin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ileri sürdü.
 • 19:20Fikret Otyam İçin Cemevi'nde Tören DüzenlendiFikret Otyam İçin Cemevi'nde Tören DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Fikret Otyam'ın tabutunun Cemevi'ne getirilmesi- Konuşmalardan detaylar- CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'dan detay görüntü- Mustafa Akaydın- Filiz Otyam'ın taziyeleri kabulü Fikret Otyam için Cemevi'nde tören düzenlendiAntalya - Antalya'da önceki gün 89 yaşında hayatını kaybeden ressam, gazeteci- yazar Fikret Otyam için Antalya'da Cemevi'nde tören düzenlendi.
 • 16:19CHP'li Akaydın'a 10 Milyon Lira Tazminat Cezası Verildiği HaberiCHP'li Akaydın'a 10 Milyon Lira Tazminat Cezası Verildiği HaberiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Akaydın ve Baykal'ın vatandaşlarla selamlaşması- Akaydın'ın açıklamaları- Baykal'ın vatandaşların bayramını kutlaması- Fenalık geçiren kişi CHP'li Akaydın'a 10 milyon lira tazminat cezası verildiği haberi-Akaydın: - "Böyle kesinleşmiş bir karar, tebligat yok" CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Sayıştayın kendisi hakkında kesinleşmiş tazminat kararı olmadığını savundu.
 • 14:31CHP'li Akaydın'dan Aa'ya Yalanlama: 10 Milyon Liralık Tazminat Cezası YokCHP'li Akaydın'dan Aa'ya Yalanlama: 10 Milyon Liralık Tazminat Cezası YokCHP Antalya Milletvekili ve Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Mustafa Akaydın, Sayıştay tarafından şahsına 10 milyon liralık tazminat cezası verildiği yönünde haber yapan Anadolu Ajansı'nı (AA) yalanladı.
 • 12:37CHP'li Milletvekili Akaydın'a 10 Milyon Liralık Tazminat CezasıCHP'li Milletvekili Akaydın'a 10 Milyon Liralık Tazminat CezasıSayıştay, Belediye Başkanlığı dönemindeki çalışmalarıyla kamu zararı oluşturduğu gerekçesiyle CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ı 10 milyon lira tazminata mahkum etti.
 • 18:10Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekilleri ile BuluşuyorKılıçdaroğlu, CHP Milletvekilleri ile BuluşuyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Merkezi- CHP Milletvekilleri- Mustafa Akaydın- Dursun Çiçek- Mustafa Balbay- Muharrem İnce- Deniz Baykal ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran'da seçilen CHP milletvekilleri ile parti genel merkezinde bir araya geldi.
 • 18:54CHP'li Akaydın: Antalya'nın Tarım Değerlerini Meclis'e TaşıyacağımCHP'li Akaydın: Antalya'nın Tarım Değerlerini Meclis'e Taşıyacağım7 Haziran seçimlerinde CHP'den Antalya milletvekili seçilen Prof.Dr. Mustafa Akaydın, Antalya'nın turizmden sonra en önemli gelirinin tarım olduğunu söyledi.
 • 19:28CHP Antalya Milletvekilleri Kara, Budak, Akaydın ve Kök, Mazbatalarını AldıCHP Antalya Milletvekilleri Kara, Budak, Akaydın ve Kök, Mazbatalarını AldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Antalya Milletvekilleri Kök, Akaydın ve Budak'ın salona girmeleri - Milletvekilleri yerlerinde otururken - Niyazi Nefi Kara'ya mazbatasının verilmesi - Çetin Osman Budak'a mazbatasının verilmesi - Mustafa Akaydın'a mazbatasının verilmesi - Devrim Kök'e mazbatasının verilmesi - CHP İl Başkanı Esen'in, Baykal'ın mazbatasını teslim alması - Esen'in elindeki mazbata - Mazbata alan milletvekillerinin birbirini tebrik etmesi - CHP Antalya Milletvekilleri ve partililerin birlikte görüntüleri CHP Antalya Milletvekilleri Niyazi Nefi Kara, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın ve Devrim Kök'e mazbataları verildi.
 • 14:07Akaydın: Allah Bir Daha Ülkemize Erdoğan Gibi Bir Cumhurbaşkanı VermesinAkaydın: Allah Bir Daha Ülkemize Erdoğan Gibi Bir Cumhurbaşkanı Vermesin7 Haziran seçimlerinde CHP'den Antalya'dan 25. dönem milletvekili olarak Meclis'e girmeyi başaran eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, "Allah bir daha bu ülkeye Tayyip Erdoğan gibi bir cumhurbaşkanı vermesin, tarihte böylesi bir cumhurbaşkanı örneği yok." dedi.
 • 11:20CHP'liler İktidar İçin YürüdüCHP'liler İktidar İçin YürüdüCHP Alanya İlçe Örgütü ve Antalya milletvekili adayları 7 Haziran genel seçimlerine yönelik iktidar yürüyüşü düzenledi.
 • 12:01Antalya Esnaf Asansörden ŞikayetçiAntalya Esnaf Asansörden ŞikayetçiEsnaf asansörden şikayetçi ANTALYA'da tarihi Kaleiçi esnafı, CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın döneminde temeli atılan panoramik asansörün işlerinde düşüşe neden olduğu gerekçesiyle dertli. CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın döneminde temeli atılan panoramik asansör, Ak Partili Belediye Başkanı Menderes Türel döneminde sessiz sedasız hizmete açıldı.
 • 10:21Akaydın'ın 'Kutu' Davası Seçim Sonuna KaldıAkaydın'ın 'Kutu' Davası Seçim Sonuna KaldıCHP'nin 4'üncü sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın'ın, belediye kaynaklarını kendi propagandasını yapmak için kullandığı iddiasıyla yargılandığı dava ertelendi.
 • 16:42Akaydın: Hukukun Ayaklar Altına Alındığı Böyle Bir Dönem OlmadıAkaydın: Hukukun Ayaklar Altına Alındığı Böyle Bir Dönem OlmadıCHP Antalya 4. sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın, Cumhuriyet tarihi süresince hukukun ayaklar altına alındığı böylesi bir dönemin olmadığını söyledi.
 • 20:13Baykal - Başkan Türel'in Akaydın Hakkındaki İddialarıBaykal - Başkan Türel'in Akaydın Hakkındaki İddialarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın yolda yürümesi- Baykal'ın vatandaşlarla selamlaşması- Baykal'ın açıklamaları Eski CHP Genel Başkanı Baykal: - "(Başkan Türel'in Akaydın hakkındaki iddiaları) Ortada bir yolsuzluk varsa 'kapatılsın' demiyorum.
 • 13:18Akaydın'dan Türel'e: Paçası Sıkıyorsa Canlı Yayına Davet EdiyorumAkaydın'dan Türel'e: Paçası Sıkıyorsa Canlı Yayına Davet EdiyorumEski başkan Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel'in hakkındaki iddialarına "Paçası sıkıyorsa canlı yayına davet ediyorum" çağrısında bulundu.
 • 17:35Menderes Türel - CHP Milletvekili Adayı Akaydın Hakkındaki İddialarMenderes Türel - CHP Milletvekili Adayı Akaydın Hakkındaki İddialarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in açıklamaları Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel: - "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" dedi.
 • 13:03Türel, Akaydın Dönemini Tartışmaya AçtıTürel, Akaydın Dönemini Tartışmaya AçtıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve CHP’den Antalya 4. Sıra milletvekili adayı Mustafa Akaydın’ın 35 konu hakkında sorgulandığını belirterek, Akaydın’ın milletvekilliği dokunulmazlık zırhı ile suçlamalardan kurtulmaya çalıştığını söyledi.
 • 12:53Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel AçıklamasıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "CHP'nin Antalya milletvekili 4. sıra adayı Mustafa Akaydın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu hukuk dışı uygulamalar iddiası ile Ağır Ceza Mahkemesinde ihaleye fesat karıştırmak ve irtikap suçlarından yargılanan bir kişidir" dedi.