23:3100
SON DAKİKA MUSTAFA ERASLAN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Eraslan Haberleri

   

  Annelere 5 Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet

  Melikgazi Sağlık, Sosyal, Kültürel ve Yardımlaşma Vakfı, ERÜ yenidoğan servisinde yatan bebeklerin anneleri için oluşturduğu merkezde 24 saat sıcak yemek hizmeti sunacak. (Bugün 12:43)

   

  Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi

  Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi

  Tokat'ta lise öğrencileri başka bir okula gönderilmelerine tepki göstererek okul bahçesinde eylem yaptı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi

  Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi

  Tokat’ta lise öğrencileri başka bir okula gönderilmelerine tepki göstererek okul bahçesinde eylem yaptı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Lösemili Çocuklara Hastanede Bayram Hediyesi

  Lösemili Çocuklara Hastanede Bayram Hediyesi

  Dünya Çocuk Günü ve Kurban bayramı nedeni ile Mustafa Eraslan Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi'ni ziyaret eden LÖSEV Kayseri Şubesi yöneticileri, okul çağındaki lösemili çocuklara okul malzemeleri ve çanta, küçüklere ise oyuncak dağıttı. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Din Eğitim ve Öğretiminin Güncel Meseleleri Çalıştayı

  Tokat Milli Eğitim Müdürlüğünce Din Eğitim ve Öğretiminin Güncel Meseleleri konulu çalıştay düzenlendi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Dr. Mustafa Eraslan Taklitçilerinden Şikayetçi

  Dr. Mustafa Eraslan, kendi ismini kullanıp ürünlerini taklit ederek vatandaşları kandırmaya çalışan sahtekarlar türediğini belirterek vatandaşlara uyarılarda bulundu. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

  Eraslan: İyileşmeyen Yaraları Bana Getirin

  Eraslan: İyileşmeyen Yaraları Bana Getirin

  Doktor Eraslan, Türkiye'nin yeteri kadar başarıya ulaşamadığı yara tedavisi konusunda, "İyileşmeyen hastaları bana getirin, ben tedavi ederim." dedi. (20 Eylül 2013 Cuma )

   

  Başarısız Öğrencilere Müjdeli Haber

  Başarısız Öğrencilere Müjdeli Haber

  Fitoterapi uzmanı Mustafa Eraslan, öğrencilerin odaklanması için bitkisel destek ürünlerini kullanabileceklerini söyledi. (29 Ağustos 2013 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır

  Ala: HDP'nin Çağrısı Yasa Dışıdır İçişleri Bakanı Ala HDP'nin "Sokağa çıkın" çağrısına ilişkin, "HDP yine yasadışı yollara çağrı yapmışır. Sokağa çıkan çocukların sorumluluğu HDP'nin üzerindedir." dedi.

 • Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu?

  Sneijder, Galatasaray'dan Ayrılıyor mu? G.Saray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Sneijder konusuyla ilgili "Onun gibi bir futbolcuyu niye kaybetmek isteyelim. Sneijder hakkında bir problemimiz yok" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Saray Sorusu Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine yöneltilen Atatürk mirası ve Saray sorusuna "Atatürk Pembe Köşk'te hizmet veriyordu. Maalesef işi iyi bilerek sormuyorsunuz" cevabı verdi.

[Hata Bildir]
31.10.2014 23:31:14. #1.13#