SON DAKİKA MUSTAFA ERASLAN HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Eraslan Haberleri

15:47
Taşdibi Sahili Çöp Yığınıyla Doldu Antalya'nın Demre İlçesi'nde etkili olan şiddetli yağmur ve fırtınanın ardından oluşan selin getirdiği molozlar, Taşdibi Sahili'nde devasa çöp yığınları oluşturdu.
Taşdibi Sahili Çöp Yığınıyla Doldu
15:44
Antalya- Taşdibi Sahili Çöp Yığınıyla Doldu Taşdibi Sahili çöp yığınıyla doldu ANTALYA'nın Demre İlçesi'nde etkili olan şiddetli yağmur ve fırtınanın ardından oluşan selin getirdiği molozlar, Taşdibi Sahili'nde devasa çöp yığınları oluşturdu.
Antalya- Taşdibi Sahili Çöp Yığınıyla Doldu
18:49
MHP Melikgazi'de Ertuğrul Yücebaş Güven Tazeledi MHP Melikgazi İlçe Başkanlığı seçimi iki adayın katılımı ile gerçekleştirildi.
MHP Melikgazi'de Ertuğrul Yücebaş Güven Tazeledi
18:02
MHP Kocasinan İlçe Başkanı Serkan Tok Güven Tazeledi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan ilçesi 11. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
MHP Kocasinan İlçe Başkanı Serkan Tok Güven Tazeledi
08:34
MHP Talas'da Yeni Başkan Mehmet Karabulut Milliyetçi Hareket Partisi Talas İlçesi 11. Olağan İlçe Kongresi yapıldı.
MHP Talas'da Yeni Başkan Mehmet Karabulut
13:32
MHP Bünyan İlçe Başkanı Yalçın, Güven Tazeledi MHP Bünyan İlçe Teşkilatı 11. Olağan Kongresi yapıldı.
15:06
Öğrenci Dostu Okul Projesi Tokat Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci devamsızlıklarını en aza indirmek için başlatılan Öğrenci Dostu Okul Projesi kapsamında, Erbaa ilçesindeki Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Fatih Anadolu Lisesi ödüle layık görüldü.
12:43
Annelere 5 Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet Melikgazi Sağlık, Sosyal, Kültürel ve Yardımlaşma Vakfı, ERÜ yenidoğan servisinde yatan bebeklerin anneleri için oluşturduğu merkezde 24 saat sıcak yemek hizmeti sunacak.
16:30
Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi Tokat'ta lise öğrencileri başka bir okula gönderilmelerine tepki göstererek okul bahçesinde eylem yaptı.
Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi
15:18
Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi Tokat’ta lise öğrencileri başka bir okula gönderilmelerine tepki göstererek okul bahçesinde eylem yaptı.
Liseli Öğrencilerin Okul Eylemi
09:36
Lösemili Çocuklara Hastanede Bayram Hediyesi Dünya Çocuk Günü ve Kurban bayramı nedeni ile Mustafa Eraslan Fevzi Mercan Çocuk Hastanesi'ni ziyaret eden LÖSEV Kayseri Şubesi yöneticileri, okul çağındaki lösemili çocuklara okul malzemeleri ve çanta, küçüklere ise oyuncak dağıttı.
Lösemili Çocuklara Hastanede Bayram Hediyesi
15:35
Din Eğitim ve Öğretiminin Güncel Meseleleri Çalıştayı Tokat Milli Eğitim Müdürlüğünce Din Eğitim ve Öğretiminin Güncel Meseleleri konulu çalıştay düzenlendi.
15:05
Dr. Mustafa Eraslan Taklitçilerinden Şikayetçi Dr. Mustafa Eraslan, kendi ismini kullanıp ürünlerini taklit ederek vatandaşları kandırmaya çalışan sahtekarlar türediğini belirterek vatandaşlara uyarılarda bulundu.
13:05
Barışmak İçin Gitti, Öldürülmüş Olarak Bulundu Sancaktepe'de, şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden ayrılan Zeynep Eraslan, barışmak için eşiyle gittikten 15 gün sonra ölü bulundu.
Barışmak İçin Gitti, Öldürülmüş Olarak Bulundu
12:03
Yeniden) - Başından Tek Kurşunla Vurulan Kadının Cesedi Ağaçlık Alanda Bulundu (ek BİLGİ VE LARLA YENİDEN) ---------------------------------------------- SANCAKTEPE'de ağaçlık alanda başından silahla vurularak öldürülmüş bir kadın bulundu.
11:08
Ek - Başından Tek Kurşunla Vurulan Kadının Cesedi Ağaçlık Alanda Bulundu Ağabeyi GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Kadının, ağabeyi Mustafa Eraslan'ın olay yerine gelerek gözyaşı döktü.
Ek - Başından Tek Kurşunla Vurulan Kadının Cesedi Ağaçlık Alanda Bulundu
17:05
Çocuk Hastanesi'nde '23 Nisan' Kutlandı Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Mustafa Eraslan Çocuk Hastanesi'nde 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenlendi.
Çocuk Hastanesi'nde '23 Nisan' Kutlandı
16:02
Bahçeli: Başbakan Bilyeyi Bile Anlamadı Devlet Bahçeli, Başbakan'ın Berkin Elvan'ın ailesine yaptığı 'bilye' eleştirisine "Berkin bilye oynayacak yaşta... Bunu bile anlamıyor." dedi.
Bahçeli: Başbakan Bilyeyi Bile Anlamadı
14:38
Bahçeli: AKP Rüşvetle Türkiye'yi Boğdu Mhp Lideri Devlet Bahçeli Kayseri'nin İncesu İlçesi'nde yaptığı konuşmada, hükümetin gidişinin yolsuzlukla olacağını söyledi.
Bahçeli: AKP Rüşvetle Türkiye'yi Boğdu
15:09
'Yazar Oranı Düşük Olduğu İçin Okur Oranı Düşük' Çocuk ve Gençlik Edebiyat Yazarlar Birliği Başkanı Bican Veysel Yıldız, “Türkiye’de yazma oranı düşük olduğu için okuma oranı düşük” dedi.
'Yazar Oranı Düşük Olduğu İçin Okur Oranı Düşük'
18:10
Dr. Mustafa Eraslan Azerbaycanlı Vatandaşlarla Buluştu Fitoterapi alanındaki tecrübelerini çeşitli ülkelerde paylaşan Dr. Mustafa Eraslan'ın son durağı Azerbaycan oldu.
Dr. Mustafa Eraslan Azerbaycanlı Vatandaşlarla Buluştu
12:10
Dr.Mustafa Eraslan Diyor ki! Onbinlerce insan denedi, memnun oldu, size de yardımcı olabiliriz...
08:54
Dr. Mustafa Eraslan: 'Bitkilere Zararlı Demek Cehalet' Dr. Mustafa Eraslan, bitkilerin zararlı olup olmadığı tartışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
Dr. Mustafa Eraslan: 'Bitkilere Zararlı Demek Cehalet'
21:49
'Türkiye'de Her Evde 1 Hipertansiyon Hastası Var' Fitoterapi bitkilerle tedavi konusunda çalışmalara imza atan Dr. Mustafa Eraslan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
'Türkiye'de Her Evde 1 Hipertansiyon Hastası Var'
15:40
Prof. Dr. Shroff, Erü'de Konferans Verdi Çocuk radyolojisinin önemli isimlerinden Toronto Üniversitesi Çocuk Hastanesi Pediatrik Radyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Manoharr Shroff, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Hastanelerinde konferans verdi.
10:47
Toronto Üniversitesi'nden Prof. Dr. Shroff, Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde Konferans Verdi Bir dizi konferans programı için Türkiye'ye gelen çocuk radyolojide dünya çapında isim yapmış bilim adamlarından Prof.Dr.Manoharr Shroff, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri'nde konferans verdi.
Toronto Üniversitesi Çocuk Hastanesi...
Toronto Üniversitesi'nden Prof. Dr. Shroff, Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde Konferans Verdi
17:59
Panax'ın Sahte ve Taklit Ürünleri İmha Edildi Panax'ın 2 yıl önce mahkeme kararı ile toplatılan binlerce sahte ürünü, mahkeme kararı ile yakılarak imha edildi.
Panax'ın Sahte ve Taklit Ürünleri İmha Edildi
17:24
"Bu Ödülü Siz Mi Düşünüp Takdir Ettiniz" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Gül'ün, Ahmet Kaya'ya Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü vermesini eleştirdi.
'Bu Ödülü Siz Mi Düşünüp Takdir Ettiniz'
18:43
Mustafa Eraslan, 'Kurban Eti ve Tüketilen Gıdalara Dikkat Edilmeli' Fitoterapi Uzmanı dr. Mustafa Eraslan, 'yağlı et kolestrol ve damar sertliğine neden olur' şeklindeki inanışın gerçek dışı olduğunu belirtti.
Mustafa Eraslan, 'Kurban Eti ve Tüketilen Gıdalara Dikkat Edilmeli'
16:13
Dr. Mustafa Eraslan, 'Termaller Şifa Kaynağıdır' Dr. Mustafa Eraslan,'Bu sulardan istifade edecek vatandaşların doktor kontrolü ve tavsiyesinde bir kullanım yapmaları daha doğru olur' dedi.
Dr. Mustafa Eraslan, 'Termaller Şifa Kaynağıdır'
11:45
Beyaz Ekmeği Hayatınızdan Çıkarın
11:02
Eraslan: İyileşmeyen Yaraları Bana Getirin Doktor Eraslan, Türkiye'nin yeteri kadar başarıya ulaşamadığı yara tedavisi konusunda, "İyileşmeyen hastaları bana getirin, ben tedavi ederim." dedi.
Eraslan: İyileşmeyen Yaraları Bana Getirin
21:18
Başarısız Öğrencilere Müjdeli Haber Fitoterapi uzmanı Mustafa Eraslan, öğrencilerin odaklanması için bitkisel destek ürünlerini kullanabileceklerini söyledi.
Başarısız Öğrencilere Müjdeli Haber
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:05:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUSTAFA ERASLAN HABERLERİ
[Hata Bildir]