SON DAKİKA MUZAFFER ÇAKAR HABERLERİ

Son Dakika Muzaffer Çakar Haberleri


MUZAFFER ÇAKAR

1965'te Muş'ta doğdu. Kimyager ve araştırma görevlisi; Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ni bitirdi. Yüksek lisans eğitimini Kahramanmaraş'ta ve doktora eğitimini Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Araştırma görevlisi, yardımcı doçentlik ve doçentlik görevlerinde bulundu. 19 defa Tübitak ödülü aldı.... Devamı

16:06
Bingöl'de 44 Milyon SGK Borcu Yapılandırıldı Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Muzaffer Çakar, sigorta primlerinin yapılandırılması kapsamında 44 milyon 22 bin 357 TL borcun yapılandırıldığını söyledi.
10:47
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi Muş’un Hasköy ilçesinde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanlığı kongresi yapıldı.
AK Parti Hasköy İlçe Başkanlığı Kongresi
16:47
Sgk Borç Yapılandırma Süresi Uzatıldı Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürü Muzaffer Çakar, kuruma prim borcu bulunup da yapılandırma talebinde bulunacaklar için başvuru tarihleri ve ilk taksit ödeme tarihlerinin 1 ay uzatıldığını açıkladı.
15:03
Milletvekili Muzaffer Çakar'dan 2014 Yılı Değerlendirmesi AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, partisinin Malazgirt ilçe teşkilatıyla biraraya gelerek 2014 yılı yatırımlarını değerlendirdi.
11:33
Milletvekili Çakar Malazgirt'te AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, yaklaşan genel seçimlerde milletvekillerin alternatifi olacak yüzlerce kişi olduğunu, ama AK Parti’nin hizmet noktasında alternatifi olmadığını söyledi.
Milletvekili Çakar Malazgirt'te
09:32
Ak Parti'li Çakar'dan Yeni Yıl Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ak Parti'li Çakar'dan Yeni Yıl Mesajı
13:56
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti'li Çakar: "Her zaman rüzgar esmez, güneş her zaman ışımaz, yağış her zaman bol olmaz ama nükleer santral her zaman çalışır" AK Parti'li Şahin: "Dünyada orman alanları azalırken Türkiye orman varlığını artıran nadir ülkelerden"
09:02
Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim Komisyonu üyesi Doç. Dr. Muzaffer Çakar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı
18:21
AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı Kongresi AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı 5'inci kongresini gerçekleştirdi.
11:35
Sarıkamış'ta AK Parti İlçe Başkanlığı Seçimi AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığına yeniden Serkant Aykul seçildi.
14:03
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Paniğe Gerek Yok" Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta- Bakan Müezzinoğlu: - "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok"MUŞ (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" dedi.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: 'Paniğe Gerek Yok'
12:34
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta Bakan Müezzinoğlu: "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok"
08:57
Muş'ta Kent Konseyi Kuruldu Muş Belediyesi tarafından alt yapısı oluşturulan Muş Kent Konseyi kuruldu.
Muş'ta Kent Konseyi Kuruldu
18:35
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Bizi Çözüm Sürecinden Vazgeçiremezler" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Bizi paralel ile mücadeleden vazgeçiremezler.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: 'Bizi Çözüm Sürecinden Vazgeçiremezler'
11:27
Ak Partili Vekillerden Bayram Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekilleri Faruk Işık ve Doç. Dr. Muzaffer Çakar, Kurban Bayramı dolayısı ile birer mesaj yayımladılar.
Ak Partili Vekillerden Bayram Mesajı
11:53
Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan Muşlu Çocuklar İçin İstanbul-Ankara Gezisi Bakan Kılıç'ın talimatıyla 9 12 Eylül tarihlerinde gerçekleşen geziye Muş'un farklı köy okullarında okuyan 26 kız, 14 erkek olmak üzere toplam 40 öğrenci katıldı.
11:38
Alparslan'ın Torunlarına Ankara ve İstanbul Seyahati Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın, Malazgirt Meydan Muharebesi’nin 943. yıldönümü etkinliklerinde çadırda ağırladığı çocuklara verdiği Ankara ve İstanbul seyahati sözü 40 öğrencinin rüya gibi gezisiyle gerçeğe dönüştü.
Alparslan'ın Torunlarına Ankara ve İstanbul Seyahati
18:44
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü Kutlandı Malazgirt'te düzenlenen törenlere Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Muş Valisi Vedat Büyükersoy, Ak Parti Muş milletvekilleri Faruk Işık ve Muzaffer Çakar, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Malazgirt Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, kamu kurumlarının müdürleri ile 1071 genç tarihçi katıldı.
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü Kutlandı
18:07
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü Kutlandı Türklerin Anadolu'ya girişi olan Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü yıl dönümü, Muş'un Malazgirt İlçesi'nde düzenlenen törenlerle kutlandı.
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü Kutlandı
13:46
Malazgirt Zaferi'nin 943. Yıl Dönümü Kutlandı Malazgirt Zaferi’nin 943. yıl dönümü Muş’un Malazgirt ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.
Malazgirt Zaferi'nin 943. Yıl Dönümü Kutlandı
13:38
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü Malazgirt Zaferi’nin 943’üncü yıl dönümü, Muş’un Malazgirt ilçesinde düzenlenen törenlerle kutlandı.
Malazgirt Zaferi'nin 943'üncü Yıl Dönümü
18:19
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk, Vali Büyükersoy'u Ziyaret Etti Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk, Vali Vedat Büyükersoy'u makamında ziyaret etti.
16:50
Bingöl'ün Sosyal Güvenlik İstatistikleri Bingöl SGK Müdürü Çakar, 265 bin nüfuslu Bingöl'de 249 bin kişinin sosyal güvenlik kapsamında olduğunu bildirdi.
Bingöl'ün Sosyal Güvenlik İstatistikleri
12:16
Ak Partili Vekillerden Berat Kandili Mesajı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş milletvekilleri Faruk Işık ve Doç. Dr. Muzaffer Çakar, Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladılar.
15:33
AK Parti Düzce Milletvekilinin Twitter'i Çalındı AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın Twittier’i çalındı.
AK Parti Düzce Milletvekilinin Twitter'i Çalındı
01:24
Dışişleri Bakanı Davutoğlu Muş'ta Dışişleri Bakan Ahmet Davutoğlu, Bingöl ziyaretinin ardından karayoluyla Muş'a geldi.
Dışişleri Bakanı Davutoğlu Muş'ta
14:34
Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SGK Bingöl İl Müdürlüğü’ne tahsil edilen Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı ile en ücra bölgede bulunan vatandaşlara SGK hizmeti götürüleceğini söyledi.
Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor
18:01
Bingöl Sgk'ya Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi Aracı Tahsis Edildi Bingöl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Muzaffer Çakar, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı'nca Bingöl'e Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı tahsis edildiğini bildirdi.
Bingöl Sgk'ya Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi Aracı Tahsis Edildi
15:11
Ak Partili Çakar'dan Seçim Değerlendirmesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, milletin tercihine saygı duyduklarını belirterek, Muş’a ve ilçelerine hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
Ak Partili Çakar'dan Seçim Değerlendirmesi
13:21
Muş'ta Temel Atma Töreni Muş Belediyesi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından desteklenen proje kapsamında Hayvan Pazarı'nın temel atma törenini gerçekleştirdi.
13:08
Muş'ta Hayvan Pazarının Temeli Atıldı Muş Belediyesi tarafından yaptırılan ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından desteklenen hayvan pazarı inşaatının temeli atıldı.
Muş'ta Hayvan Pazarının Temeli Atıldı
13:03
Muş'ta Temel Atma Töreni Muş Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binası ve sosyal hizmet merkezi binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.
Muş'ta Temel Atma Töreni
16:14
Sakık'tan Muş Valisine Hediye Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Muş Milletvekili Sırrı Sakık, açılışını yaptıkları işyerinde Muş Valisi Vedat Büyükersoy’a kravat hediye etti.
Sakık'tan Muş Valisine Hediye
12:50
Malazgirt Öğretmenevi Tamamlandı AK Parti Muş Milletvekili Çakar, Malazgirt'te yapımı tamamlanan Öğretmenevinde incelemelerde bulundu.
Malazgirt Öğretmenevi Tamamlandı
15:43
Muş'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü AK Parti Muş Milletvekili Çakar, kutlama mesajı yayımladı.
Muş'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü
13:50
Ak Partili Çakar'dan Kurtuluş Mesajı AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar, Muş’un düşman işgalinden kurtuluşunun 97’inci yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Ak Partili Çakar'dan Kurtuluş Mesajı
14:24
Kutlu Doğum Haftası AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kutlu Doğum Haftası
17:21
İzmit'te Motosikletin Çarptığı Yaya Ağır Yaralandı İzmit'te aşırı hız nedeniyle kuryenin kullandığı motosiklet, 71 yaşındaki Muzaffer Çakar'a çarptı.
19:45
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Muş Milletvekili Çakar, AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Ali Murat Silpagar'a destek ziyaretinde bulundu.
Yerel Seçimlere Doğru
19:46
Çanakkale Zaferi'nin 99. Yıl Dönümü Malazgirt'te Kutlandı Malazgirt'te, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 99. yıl dönümü törenle kutlandı.
23:18
Yılmaz : Yatırımlarla İlgili En Önemli Faktör Çözüm Süreci Kalkınma Bakanı Yılmaz,Yatırımlarla ilgili en önemli faktör çözüm süreci. Çözüm süreci sadece siyasi değil, aynı zamanda ekonomik bir hadise dedi.
Yılmaz : Yatırımlarla İlgili En Önemli Faktör Çözüm Süreci
15:56
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Muş'ta Bakan Yılmaz: "17 Aralık ve sonrasında yapılmak istenen darbe girişimi ve dinlemeleri gerçekleştirenler, hukuksal çerçevede karşılığını görecek"
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Muş'ta
13:22
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 93. Yıl Dönümü Malazgirt'te anma programı düzenlendi.
13:14
Muş Milletvekili Çakar'dan Necati Gürsoy'a Ziyaret AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, AK Parti'nin Bitlis Adilcevaz Belediye Başkan Adayı Necati Gürsoy'u seçim bürosunda ziyaret etti.
Muş Milletvekili Çakar'dan Necati Gürsoy'a Ziyaret
16:01
Milletvekili Çakar, Sel Mağduru Aileleri Ziyaret Etti AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, Belediye Başkan adayı Vefa Yıldız ile Malazgirt’te sel mağduru aileleri ziyaret etti.
17:45
Ak Partili Milletvekilli Çakar Bulanık'ta Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, seçim çalışmalarına katılmak üzere Bulanık ilçesine geldi.
Ak Partili Milletvekilli Çakar Bulanık'ta
14:42
Yerel Seçime Doğru AK Parti Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, Malazgirt ilçesindeki seçim bürosunu ziyaret etti.
16:54
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Muş'ta Adalet ve Kalınma Partisi (AK Parti) Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Başbakan Erdoğan’ın miting fotoğraflarına montaj diyenleri mitingleri izlemeye davet etti.
AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Muş'ta
10:32
Yerel Seçime Doğru AK Parti Muş Milletvekilli Işık: "AK Parti’ye yapılan saldırıları halkımızın desteği ile bertaraf edeceğiz.
Yerel Seçime Doğru
16:04
Dershanelerle İlgili Düzenlemeleri de İçeren Tasarı Komisyonda Milli Eğitim Komisyonu'nda görüşmeleri süren tasarının ilk 7 maddesi kabul edildi.
Dershanelerle İlgili Düzenlemeleri de İçeren Tasarı Komisyonda
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:12:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA MUZAFFER ÇAKAR HABERLERİ
[Hata Bildir]