03:4500
SON DAKİKA MUZAFFER ÇAKAR HABERLERİ

Son Dakika Muzaffer Çakar Haberleri


MUZAFFER ÇAKAR

1965'te Muş'ta doğdu. Kimyager ve araştırma görevlisi; Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ni bitirdi. Yüksek lisans eğitimini Kahramanmaraş'ta ve doktora eğitimini Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Araştırma görevlisi, yardımcı doçentlik ve doçentlik görevlerinde bulundu. 19 defa Tübitak ödülü aldı.... Devamı

   

  Sarıkamış'ta AK Parti İlçe Başkanlığı Seçimi

  AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığına yeniden Serkant Aykul seçildi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: 'Paniğe Gerek Yok'

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Paniğe Gerek Yok"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta- Bakan Müezzinoğlu: - "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok"MUŞ (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta

  Bakan Müezzinoğlu: "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Pankobirlik Genel Başkanı Konuk, Vali Büyükersoy'u Ziyaret Etti

  Pancar Ekicileri Kooperatifleri Birliği (PANKOBİRLİK) Genel Başkanı Recep Konuk, Vali Vedat Büyükersoy'u makamında ziyaret etti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bingöl'ün Sosyal Güvenlik İstatistikleri

  Bingöl'ün Sosyal Güvenlik İstatistikleri

  Bingöl SGK Müdürü Çakar, 265 bin nüfuslu Bingöl'de 249 bin kişinin sosyal güvenlik kapsamında olduğunu bildirdi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Ak Partili Vekillerden Berat Kandili Mesajı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş milletvekilleri Faruk Işık ve Doç. Dr. Muzaffer Çakar, Berat Kandili dolayısı ile bir mesaj yayımladılar. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Düzce Milletvekilinin Twitter'i Çalındı

  AK Parti Düzce Milletvekilinin Twitter'i Çalındı

  AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın Twittier’i çalındı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Muş'ta

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu Muş'ta

  Dışişleri Bakan Ahmet Davutoğlu, Bingöl ziyaretinin ardından karayoluyla Muş'a geldi. (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Sgk Hizmetleri Vatandaşın Ayağına Gidiyor

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, SGK Bingöl İl Müdürlüğü’ne tahsil edilen Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı ile en ücra bölgede bulunan vatandaşlara SGK hizmeti götürüleceğini söyledi. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Bingöl Sgk'ya Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi Aracı Tahsis Edildi

  Bingöl Sgk'ya Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi Aracı Tahsis Edildi

  Bingöl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Muzaffer Çakar, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı'nca Bingöl'e Mobil Sosyal Güvenlik Merkezi aracı tahsis edildiğini bildirdi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Çakar'dan Seçim Değerlendirmesi

  Ak Partili Çakar'dan Seçim Değerlendirmesi

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, milletin tercihine saygı duyduklarını belirterek, Muş’a ve ilçelerine hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Muş'ta Temel Atma Töreni

  Muş Belediyesi, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından desteklenen proje kapsamında Hayvan Pazarı'nın temel atma törenini gerçekleştirdi. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Muş'ta Hayvan Pazarının Temeli Atıldı

  Muş'ta Hayvan Pazarının Temeli Atıldı

  Muş Belediyesi tarafından yaptırılan ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) tarafından desteklenen hayvan pazarı inşaatının temeli atıldı. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Muş'ta Temel Atma Töreni

  Muş'ta Temel Atma Töreni

  Muş Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet binası ve sosyal hizmet merkezi binasının temeli düzenlenen törenle atıldı. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Sakık'tan Muş Valisine Hediye

  Sakık'tan Muş Valisine Hediye

  Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Muş Milletvekili Sırrı Sakık, açılışını yaptıkları işyerinde Muş Valisi Vedat Büyükersoy’a kravat hediye etti. (03 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Malazgirt Öğretmenevi Tamamlandı

  Malazgirt Öğretmenevi Tamamlandı

  AK Parti Muş Milletvekili Çakar, Malazgirt'te yapımı tamamlanan Öğretmenevinde incelemelerde bulundu. (03 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 03:45:32. #1.13#