13:2300
SON DAKİKA MUZAFFER ÇAKAR HABERLERİ

Son Dakika Muzaffer Çakar Haberleri


MUZAFFER ÇAKAR

1965'te Muş'ta doğdu. Kimyager ve araştırma görevlisi; Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ni bitirdi. Yüksek lisans eğitimini Kahramanmaraş'ta ve doktora eğitimini Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Araştırma görevlisi, yardımcı doçentlik ve doçentlik görevlerinde bulundu. 19 defa Tübitak ödülü aldı.... Devamı

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Çakar: "Her zaman rüzgar esmez, güneş her zaman ışımaz, yağış her zaman bol olmaz ama nükleer santral her zaman çalışır" AK Parti'li Şahin: "Dünyada orman alanları azalırken Türkiye orman varlığını artıran nadir ülkelerden" (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Ak Partili Çakar'dan Öğretmenler Günü Mesajı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim Komisyonu üyesi Doç. Dr. Muzaffer Çakar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı Kongresi

  AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığı 5'inci kongresini gerçekleştirdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sarıkamış'ta AK Parti İlçe Başkanlığı Seçimi

  AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığına yeniden Serkant Aykul seçildi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: 'Paniğe Gerek Yok'

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Paniğe Gerek Yok"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta- Bakan Müezzinoğlu: - "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok"MUŞ (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Muş'ta

  Bakan Müezzinoğlu: "Vatandaşımızın en ufak bir ateşli durumda, solunum sistemi hastalığında veya eboladaki gibi sindirim sistemi hastalığında panik havasına gerek yok" (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 13:23:09. #1.13#