SON DAKİKA MUZAFFER ÇAKAR HABERLERİ

Son Dakika Muzaffer Çakar Haberleri

 • 20 Kasım 2016 15:27Belediye Başkanları Gaziantep'i GezdiBelediye Başkanları Gaziantep'i GezdiAK Parti Yerel Yönetimler Başkanları 4. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı kapsamında Gaziantep'e gelen belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesince yürütülen projeleri inceledi.
 • 20 Kasım 2016 14:28Şahinbey'e Hayran KaldılarŞahinbey'e Hayran KaldılarŞahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yerel Yönetimler Başkanları 4. Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Gaziantep’te bulunan milletvekillerini ve belediye başkanlarını ağırladı.
 • 05 Kasım 2016 16:29Bakan Tüfenkci: Bakan Tüfenkci: "Biz Sırtımızı Halka ve Hakka Dayadık, Onun Dışında Hiçbir Güce Dayamıyoruz"Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Biz birileri gibi sırtımızı ne Kandil’e ne bilmem başka yere ne bir başka örgüte dayamıyoruz.
 • 04 Kasım 2016 17:32Ak Partili Belediye Başkanları Malatya'da BuluştuAk Partili Belediye Başkanları Malatya'da BuluştuAK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından, düzenlenen organizasyonla Güneydoğu bölgesindeki belediye başkanları Malatya’da bir araya geldi.
 • 09 Ekim 2016 11:56Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ve Ailesi Kaza Sonrası İlçeye DöndüMalazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ve Ailesi Kaza Sonrası İlçeye DöndüMuş’un Malazgirt kaymakamı Soner Kırlı ve ailesinin içinde bulunduğu otomobil kaza yapması sonucu kendisi ve ailesi ile yakıdan ilgilenen ve arayanlar için teşekkür mesajı yayınladı.
 • 28 Eylül 2016 17:34Muş Cevdet Yılmaz: Tuzakları Başlarına GeçtiMuş Cevdet Yılmaz: Tuzakları Başlarına GeçtiCevdet Yılmaz: Tuzakları başlarına geçtiÜNİDAP Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı'nda konuşan Kalkınma eski Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, '15 Temmuz'u yapan FETÖ terör örgütü ve arkasındaki yapılanmalar; bu ülkeyi, bu ülkenin birliğini ortadan kaldırmaya çalıştılar.
 • 28 Eylül 2016 13:51AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, terörün bu bölgenin kalkınmasının ve demokrasinin düşmanı olduğunu belirterek, “Amasız, fakatsız her türlü teröre karşı tavır almak durumundayız” dedi.
 • 25 Eylül 2016 16:42Elmakaya Beldesinde Kanalizasyon ÇalışmasıElmakaya Beldesinde Kanalizasyon ÇalışmasıMuş’un Bulanık ilçesine bağlı Elmakaya Belde Belediyesi, kanalizasyon sorununun giderilmesi için altyapı çalışmasına kurban keserek başladı.
 • 20 Eylül 2016 13:52Sgk Borçları YapılandırılıyorSgk Borçları YapılandırılıyorHaziran ayı ve daha önceki dönemlere ait SGK alacaklarını ve bunların gecikme cezalarını kapsayan prim affı ile ilgili açıklamada bulunan SGK Bingöl İl Müdürü Muzaffer Çakar, vatandaşlardan yapılandırma fırsatını kaçırmamalarını istedi.
 • 08 Ağustos 2016 09:24Ak Partili Çakar Malazgirt Teşkilatıyla Bir Araya GeldiAk Partili Çakar Malazgirt Teşkilatıyla Bir Araya GeldiAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Muzaffer Çakar, AK Parti Malazgirt İlçe Başkanlığı yöneticileriyle bir araya geldi.
 • 08 Ağustos 2016 02:55Muş'ta Demokrasi ve Şehitler MitingiMuş'ta Demokrasi ve Şehitler MitingiMuş’ta, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminin ardından meydanları boş bırakmayan on binlerce vatandaşlar, Demokrasi Nöbetinin 23’üncü gününde Demokrasi ve Şehitler Mitinginde bir araya geldi.
 • 07 Ağustos 2016 16:22Ak Partili Çakar, Ak Partili Çakar, "Bu Coğrafyada Artık Tehlike Beklemiyoruz"AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Muzaffer Çakar, darbe girişiminde bulunan münafıkların deşifre olduğunu belirterek, artık bir tehlike beklenmediğini söyledi.
 • 07 Ağustos 2016 16:07Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Kökü dışarıda olan o hainler; CIA’sı, MOSSAD’ı ve Amerika(sı, bu ülkenin başarılı olmasını istemedikleri için bu darbeye kalkıştılar.
 • 07 Ağustos 2016 12:38Bitlis'te Demokrasi NöbetiBitlis'te Demokrasi NöbetiBİTLİS'teki 'Demokrasi nöbetine' katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Türkiye'nin kalkınmasını istemeyenlerin darbe yapmak istediğini ancak, halkın darbesiyle karşılaştığını söyledi.
 • 07 Ağustos 2016 09:54Beşir Atalay'dan Bitlis ZiyaretiBeşir Atalay'dan Bitlis ZiyaretiEski Başbakan Yardımcısı, AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay, Van Milletvekili Burhan Kayatürk ve AK Parti 24. Dönem Muş Milletvekili Muzaffer Çakar ile birlikte Bitlis’in Tatvan ilçesini ziyaret etti.
 • 07 Ağustos 2016 09:50Beşir Atalay, Muş'ta Demokrasi Nöbetine KatıldıBeşir Atalay, Muş'ta Demokrasi Nöbetine KatıldıMuş’ta düzenlenen demokrasi nöbetine katılan AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay, Türkiye’nin büyük bir felaketi atlattığını ifade ederek, "İşte bizim güvencemiz önce Allah sonra sizsiniz" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 07:06Beşir Atalay Tatvan'daBeşir Atalay Tatvan'daAK Parti Van Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "O belayı atlattık. Allah bizi muhafaza etti.
 • 07 Ağustos 2016 06:17Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Kökü dışarıda olan o hainler, CIA'sı, Mossad'ı ve Amerikası, bu ülkenin başarılı olmasını istemedikleri için bu darbeye kalkıştılar.
 • 07 Ağustos 2016 04:43Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Van Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "O belayı atlattık. Allah bizi muhafaza etti.
 • 07 Ağustos 2016 03:26Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin "Kökü dışarıda olan o hainler, CIA'sı, Mossad'ı ve Amerikası, bu ülkenin başarılı olmasını istemedikleri için bu darbeye kalkıştılar.
 • 07 Ağustos 2016 00:34Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Allah ülkemizi ve milletimizi korudu.
 • 06 Ağustos 2016 22:25Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerEski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Van Milletvekili Beşir Atalay, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "15 Temmuz'da milletimiz büyük bir demokrasi zaferi kazandı.
 • 06 Ağustos 2016 21:49Ak Partili Atalay ve Kayatürk'ün Ahlat ZiyaretiAk Partili Atalay ve Kayatürk'ün Ahlat ZiyaretiAk Parti Van milletvekilleri Beşir Atalay ve Burhan Kayatürk Bitlis’in Ahlat ilçesini ziyaret etti.
 • 01 Ağustos 2016 17:06AK Parti'li Çakar'dan 'Fetö' AçıklamasıAK Parti'li Çakar'dan 'Fetö' AçıklamasıAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Muzaffer Çakar, Fetullahçı Terör Örgütü’ne çok sert bir şekilde tepki göstererek, “İnsanlık tarihinde görülmemiş bir vahşette halka zulüm ettiklerini 80 milyon insanımız gözleriyle gördü, şahit oldu” dedi.
 • 26 Temmuz 2016 15:50Ahlat'ta Demokrasi Nöbeti Devam EdiyorAhlat'ta Demokrasi Nöbeti Devam EdiyorBitlis’in Ahlat Belediyesi, demokrasi nöbetini tutan vatandaşlara çorba ve yöresel çörek ikramı yaptı.