11:3800
SON DAKİKA NİHAT HATİPOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Nihat Hatipoğlu Haberleri


NİHAT HATİPOĞLU

Nihat Hatipoğlu 1955 Diyarbakır doğumlu. Diyarbakır, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'de Uşak İmam-Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında "Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında... Devamı

  Nihat Hatipoğlu'na Büyük İlgi

  Nihat Hatipoğlu'na Büyük İlgi

  Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği "Mutlu Aile Seminerleri" kapsamında Balkonuk Center’de konferans veren İlahiyat Profesörü Nihat Hatipoğlu, Balıkesirliler ile buluştu. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Uşak'ta Uğurluel'den Tarih Dolu Bir Gece

  Uşak'ta Uğurluel'den Tarih Dolu Bir Gece

  Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bir etkinliğe daha imza attı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Kepez'de Nihat Hatipoğlu İzdihamı

  Kepez Belediyesi’nin davetlisi olarak Antalya’ya gelen, İlahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konferansına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Nihat Hatipoğlu'na Başörtüsü Sorusu

  Nihat Hatipoğlu'na Başörtüsü Sorusu

  Nihat Hatipoğlu hocaya, bir izleyici, başörtüsünün kendini sıktığını ve çıkartmanın günah olup olmayacağını sordu. Hatipoğlu, "Başörtünü çıkarman günahtır." dedi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Nihat Hatipoğlu, Oteli İçin Koruma Kuruluna Başvurmamış

  Nihat Hatipoğlu’nun Sultanahmet’teki Aya Sultan Oteli ve bitişiğindeki binasıyla ilgili koruma kurulu izni olmadığı öne sürüldü. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha

  Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha

  İzlenme rekorları kıran Güldür Güldür'de eşofmanlı Şevket Hoca'nın Nihat Hatipoğlu'nu taklit ettiği skecin ikinci bölümü de büyük beğeni topladı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 11:38:42. #1.13#