SON DAKİKA NİHAT HATİPOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Nihat Hatipoğlu Haberleri


NİHAT HATİPOĞLU

Nihat Hatipoğlu 1955 Diyarbakır doğumlu. Diyarbakır, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'de Uşak İmam-Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında "Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında... Devamı

15:50
Hatipoğlu: O Karikatürler Boş Bir Çabadır Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, Charlie Hebdo'nun yayınladığı Hz. Muhammed karikatürünün ülkeleri karşı karşıya getirmek için yapılan boş bir çaba olduğunu söyledi.
Hatipoğlu: O Karikatürler Boş Bir Çabadır
15:28
Nihat Hatipoğlu Muş'ta Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu, Charlie Hebdo’nun yayınladığı Hz. Muhammed karikatürünün ülkeleri karşı karşıya getirmek için yapılan boş bir çaba olduğunu söyledi.
Nihat Hatipoğlu Muş'ta
11:24
Nihat Hatipoğlu: Kıyametin Ayak Sesleri Duyuluyor Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, kıyametle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Nihat Hatipoğlu: Kıyametin Ayak Sesleri Duyuluyor
15:15
Nihat Hatipoğlu Trabzon'da Mekke, Medine, Kudüs'ü Anlattı Trabzon’un Ortahisar Belediyesi tarafından organize edilen gecede Nihat Hatipoğlu gönülleri fethetti.
Nihat Hatipoğlu Trabzon'da Mekke, Medine, Kudüs'ü Anlattı
08:26
Nihat Hatipoğlu'na 'Banyoda Çıplak Yıkanılır mı' Sorusu Sunuculuğunu Nihat Hatipoğlu'nun yaptığı 'Dosta Doğru' programında izleyicilerden birinin sorduğu "Banyoda çıplak olarak yıkanılır mı?" sorusu yanıt buldu.
Nihat Hatipoğlu'na 'Banyoda Çıplak Yıkanılır mı' Sorusu
17:24
Nihat Hatipoğlu'na İlginç Soru! Nihat Hatipoğlu'yla Dosta Doğru programında 'Banyoda çıplak olarak yıkanılır mı?' sorusuna Hatipoğlu'ndan ilginç bir yanıt geldi.
Nihat Hatipoğlu'na İlginç Soru!
10:19
Nihat Hatipoğlu'ndan Paris Saldırısı Yorumu Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırıyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Nihat Hatipoğlu "Sözün özü; kutsala hakaret de, şiddet de kabul edilemez" dedi.
Nihat Hatipoğlu'ndan Paris Saldırısı Yorumu
09:55
Gölhisar'da Tasavvuf Müziği Konseri Gölhisar'da Mevlit Kandili etkinlikleri kapsamında, belediyenin katkılarıyla, semazen gösterileri eşliğinde tasavvuf müziği konseri düzenlendi.
22:43
Nihat Hatipoğlu Gaziosmanpaşa'da Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Gaziosmanpaşa’da düzenlenen ‘Mevlid-i Şerif’ programına katıldı.
Nihat Hatipoğlu Gaziosmanpaşa'da
09:54
Nihat Hatipoğlu'na Canlı Yayında Buz Kestiren Soru Programa telefonla bağlanan izleyicinin, "Boşandığım eşimden hamile kalmak istiyorum" sözleri karşısında Hatipoğlu şaşkına döndü.
Nihat Hatipoğlu'na Canlı Yayında Buz Kestiren Soru
15:24
Nihat Hatipoğlu Canlı Yayında Buz Kesti! Programa telefonla bağlanan izleyicinin, "Boşandığım eşimden hamile kalmak istiyorum" sözleri karşısında Hatipoğlu şaşkına döndü.
Nihat Hatipoğlu Canlı Yayında Buz Kesti!
11:17
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti Oltu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yılın son etkinliği yapıldı.
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti
10:40
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti Oltu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yılın son etkinliği yapıldı.
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti
11:54
Nihat Hatipoğlu: Kocanız Sizi Zorlarsa Boşanın Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, izleyicilerden birinin sorduğu "Kadın, eşinin günah olan isteklerine cevap vermek zorunda mıdır?
Nihat Hatipoğlu: Kocanız Sizi Zorlarsa Boşanın
15:54
Hatipoğlu: Kocanız Sizi Zorlarsa Boşanın "Kadın, eşinin günah olan isteklerine cevap vermek zorunda mıdır?" sorusuna yanıt veren Nihat Hatipoğlu "Sizi zorlarsa boşanın" yanıtını verdi.
Hatipoğlu: Kocanız Sizi Zorlarsa Boşanın
10:36
Almanya'da Astec Türkçe Kitap Fuarı Başladı Almanya'da geleneksel hale getirilen 15 yıldan bu yana düzenlenen 'Astec Türkçe Kitap Fuarı' kapılarını yeniden ziyaretçilere açtı.
Almanya'da Astec Türkçe Kitap Fuarı Başladı
10:33
Almanya'da Astec Türkçe Kitap Fuarı Başladı Geleneksel olarak 15 yıldır düzenlenen Astec Türkçe Kitap Fuarı dün yeniden kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Almanya'da Astec Türkçe Kitap Fuarı Başladı
15:05
"Mevlana ve Şems ile Hiç Olmak" Hatipoğlu'nun, Mevlana ilgili hikeyelere yer verdiği konferans, canlı müzik gösterisi, şiir dinletisi ve "Mevlana" konulu video gösterisi ile son buldu.
15:10
Duisburg'da Türkçe Kitap Fuarı Hazırlıkları Tamamlandı Duisburg yakınlarında bulunan Rheinberg kasabasında kitap sevenlerin hizmetine açılacak geleneksel Actec Türkçe Kitap Fuarı için, hazırlıklar tamamlandı.
Duisburg'da Türkçe Kitap Fuarı Hazırlıkları Tamamlandı
13:15
Nihat Hatipoğlu, Uşak'ta Sevenleriyle Buluştu Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sevenleriyle buluştuğu bir şiir ve söyleşi gecesi gerçekleştirdi.
Nihat Hatipoğlu, Uşak'ta Sevenleriyle Buluştu
11:52
Duisburg?da Türkçe Kitap Fuarı Hazırlıkları Tamamlandı Almanya'nın Duisburg kenti yakınlarında bulunan Rheinberg kasabasında 27 Aralık 2014 tarihinde kitap sevenlerin hizmetine açılacak geleneksel Actec Türkçe Kitap Fuarı için, hazırlıklar tamamlandı.
Duisburg?da Türkçe Kitap Fuarı Hazırlıkları Tamamlandı
21:10
Kaçak Otel İddialarına Hatipoğlu'nun Avukatından Yalanlama Nihat Hatipoğlu'na ait Sultanahmet'teki otelin kaçak olduğu iddialarını Hatipoğlu'nun avukatı yalanladı.
Kaçak Otel İddialarına Hatipoğlu'nun Avukatından Yalanlama
15:10
Hatipoğlu ve Gürpınar Uşak'a Geliyor Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bir etkinliği daha gerçekleştirecek.
11:33
Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Anma Törenleri İsveç'in başkenti Stockholm'de düzenlenen anma etkinliğine yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
11:42
Nihat Hatipoğlu Hakkında Takipsizlik Kararı Ateizm Derneği’nin ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hakkında bulunduğu suç duyurusuna takipsizlik kararı verildi.
10:36
Nihat Hatipoğlu'na Sordular: Sahte Topuz Caiz mi? Konuk olduğu programda başörtülülerin yaptığı topuzla ilgili yorumda bulunan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu "Sahte topuz yapmak caiz değildir" dedi.
Nihat Hatipoğlu'na Sordular: Sahte Topuz Caiz mi?
21:57
Nihat Hatipoğlu: Saça Sahte Topuz Yapmak Caiz Değil İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu, katıldığı programda gelen bir soru üzerine saça sahte topuz yapmanın çok dikkat çekeceğini belirterek caiz olmadığını söyledi.
Nihat Hatipoğlu: Saça Sahte Topuz Yapmak Caiz Değil
18:12
Nihat Hatipoğlu'na Büyük İlgi Altıeylül Belediyesi’nin düzenlediği "Mutlu Aile Seminerleri" kapsamında Balkonuk Center’de konferans veren İlahiyat Profesörü Nihat Hatipoğlu, Balıkesirliler ile buluştu.
Nihat Hatipoğlu'na Büyük İlgi
22:28
Uşak'ta Uğurluel'den Tarih Dolu Bir Gece Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bir etkinliğe daha imza attı.
Uşak'ta Uğurluel'den Tarih Dolu Bir Gece
15:08
Kepez'de Nihat Hatipoğlu İzdihamı Kepez Belediyesi’nin davetlisi olarak Antalya’ya gelen, İlahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nun konferansına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
19:32
Nihat Hatipoğlu'na Başörtüsü Sorusu Nihat Hatipoğlu hocaya, bir izleyici, başörtüsünün kendini sıktığını ve çıkartmanın günah olup olmayacağını sordu. Hatipoğlu, "Başörtünü çıkarman günahtır." dedi.
Nihat Hatipoğlu'na Başörtüsü Sorusu
10:34
Nihat Hatipoğlu, Oteli İçin Koruma Kuruluna Başvurmamış Nihat Hatipoğlu’nun Sultanahmet’teki Aya Sultan Oteli ve bitişiğindeki binasıyla ilgili koruma kurulu izni olmadığı öne sürüldü.
16:48
Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha İzlenme rekorları kıran Güldür Güldür'de eşofmanlı Şevket Hoca'nın Nihat Hatipoğlu'nu taklit ettiği skecin ikinci bölümü de büyük beğeni topladı.
Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha
15:31
Furkan Vakfı Başkanı AK Parti'ye Savaş İlanı ! Alparslan Kuytul Kimdir ? Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul AK Parti'ye savaş açtı ve meydan okudu, "Eğer AK Parti bize savaş açtıysa savaştan kaçan da şerefsizdir." dedi.
Furkan Vakfı Başkanı AK Parti'ye Savaş İlanı ! Alparslan Kuytul Kimdir ?
13:58
Furkan Vakfı Başkanı'ndan AK Parti'ye Savaş İlanı Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, AK Parti'ye savaş açtı ve meydan okudu, "Eğer AK Parti bize savaş açtıysa savaştan kaçan da şerefsizdir." dedi.
Furkan Vakfı Başkanı'ndan AK Parti'ye Savaş İlanı
15:35
Nihat Hatipoğlu'nun Oğlu İzleyenleri Ağlattı Said Hatipoğlu, ATV ekranlarında konuk olduğu programda Hz Ömer'in Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in mucizesine tanıklığını anlattığı sırada stüdyodakiler ağladı.
Nihat Hatipoğlu'nun Oğlu İzleyenleri Ağlattı
09:12
Prof. Dr. Hatipoğlu, Erzurum'da Kerbela'yı Anlattı Erzurum Büyükşehir Belediyesinin davetlisi olarak kente gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, "Kerbela" programında halkla buluştu.
Prof. Dr. Hatipoğlu, Erzurum'da Kerbela'yı Anlattı
15:54
Bilecik Belediyesi 9. Ulusal Tiyatro Festivali" Başlıyor Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek olan “Bilecik Belediyesi 9. Ulusal Tiyatro Festivali” başlıyor.
Bilecik Belediyesi 9. Ulusal Tiyatro Festivali' Başlıyor
09:40
Nihat Hatipoğlu, Kıyamet Günü Nefret Edilecek 8 Grubu Saydı Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Takvim gazetesinde kaleme aldığı köşe yazısında kıyamet günü nefret edilecek 8 grubu nedenleriyle birlikte anlattı.
Nihat Hatipoğlu, Kıyamet Günü Nefret Edilecek 8 Grubu Saydı
08:17
Nihat Hatipoğlu, Kıyamet Günü Nefret Edilecek 8 Grubu Yazdı Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Takvim gazetesinde kaleme aldığı köşe yazısında kıyamet günü nefret edilecek 8 grubu nedenleriyle birlikte anlattı.
Nihat Hatipoğlu, Kıyamet Günü Nefret Edilecek 8 Grubu Yazdı
00:14
Nihat Hatipoğlu: İyi ki Erdoğan Var Nihat Hatipoğlu canlı yayında "İyi ki Cumhurbaşkanı Erdoğan var" diyerek bu söyleminin sebebini de açıkladı.
Nihat Hatipoğlu: İyi ki Erdoğan Var
09:09
Nihat Hatipoğlu Teknik Direktör Olursa - Çağlar Çorumlu Nihat Hatipoğlu Teknik Direktör Olursa - Çağlar Çorumlu
Nihat Hatipoğlu Teknik Direktör Olursa - Çağlar Çorumlu
10:10
Güldür Güldür'e Damga Vuran Nihat Hatipoğlu Taklidi Güldür Güldür'e dün akşam Nihat Hatipoğlu taklidi damga vurdu. 17 Ekim tarihli yeni bölümünde seyircileri kahkahaya boğan Güldür Güldür'de izleyicilerin en çok güldüğü oyun , ekranların sevilen hocası Nihat Hatipoğlu'nun taklidinin yapıldığı sahne oldu.
Güldür Güldür'e Damga Vuran Nihat Hatipoğlu Taklidi
17:13
Güldür Güldür'e Damga Vuran Nihat Hatipoğlu Taklidi Show TV'nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür'de Çağlar Çorumlu'nun Nihat Hatipoğlu skeci seyircinin beğenisini kazandı.
Güldür Güldür'e Damga Vuran Nihat Hatipoğlu Taklidi
15:57
Nihat Hatipoğlu'ndan Taraf Gazetesi'ne Dava Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun avukatı Meltem Banko, "Müvekkilim hakkında Taraf Gazetesi'nde çıkan haberler tamamen gerçek dışı ve iftira dolu." dedi.
Nihat Hatipoğlu'ndan Taraf Gazetesi'ne Dava
18:42
Başbakan Yardımcısı Arınç: Çocuklarımız Davutoğlu Gibi Olmalı (2) İnegöl'de DE OKUL AÇILIŞI Yenişehir İlçesi'ndeki törenin ardından İnegöl'e geçen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, cuma namazını Organize Sanayi Bölgesi Camii'nde kıldı.
Başbakan Yardımcısı Arınç: Çocuklarımız Davutoğlu Gibi Olmalı (2)
18:39
Hayırsever İşadamı'ndan İnegöl'e Okul Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, hayırsever iş adamı Tarık Celaloğulları’nın trafik kazasında hayatını kaybeden yeğeni için yaptırdığı Naire Çikayeva Anadolu Lisesi ve babasının adını taşıyan Hayrullah Çikayeva Spor Salonu’nun açılışına katıldı.
Hayırsever İşadamı'ndan İnegöl'e Okul
14:47
5. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı Açıldı Beşinci Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’na katılan AK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e, CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, yazmış olduğu ’Direne Direne Kazanacağız’ adlı kitabını hediye etti.
5. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı Açıldı
13:13
Ak Partili Türel, CHP'li Vekilin 'Direne Direne Kazanacağız' Kitabını Aldı Antalya'da Konyaaltı Kitap Fuarı'nın açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar'ın imzaladığı 'Direne Direne Kazanacağız' adlı kitabını aldı.
Ak Partili Türel, CHP'li Vekilin 'Direne Direne Kazanacağız' Kitabını Aldı
15:08
Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor Türkiye genelinde en prestijli kitap fuarları arasında yer alan Konyaaltı Kitap Fuarının 5'ncisi, 19 Eylül Cuma günü saat 11.00'de Cam Piramit'te açılıyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:20:19. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİHAT HATİPOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]