SON DAKİKA NİKSAR HABERLERİ

Son Dakika Niksar Haberleri

15:14
Genel Merkez İstedi, AK Parti Niksar İlçe Örgütü İstifa Etti Tokat'ın Niksar İlçesi Ak Parti örgütü, genel merkezin talebi üzerine istifa etti.
Genel Merkez İstedi, AK Parti Niksar İlçe Örgütü İstifa Etti
16:16
Tokat'ta Kan Bağışı Kampanyası Türk Kızılayı Niksar Şubesi, kan bağışı kampanyası düzenledi.
15:05
Mobese'ye Yansıyan Trafik Kazaları Tokat’ta kavşaklarda sürücülerin kural ihlali ve dikkatsizlik sonucu yaptığı trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.
Mobese'ye Yansıyan Trafik Kazaları
14:21
Tokat'ta MOBESE'ye Yansıyan Trafik Kazaları Tokat'ta kavşaklarda sürücülerin kural ihlali ve dikkatsizlik sonucu yaptığı trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.
Tokat'ta MOBESE'ye Yansıyan Trafik Kazaları
11:29
Karın Keyfini "İpli Kayak"la Çıkarıyorlar Tokat'ın Başçiftlik ilçesinde, gürgen ağacından yapılan kayak takımlarını ucuna bağladıkları iplerle kullanan vatandaşlar ilginç görüntüler oluşturuyor.
12:14
Ulusal Basın Temsilcileri, Tokat İçin Bir Araya Geldi Ulusal basın temsilcileri bir araya gelerek, Tokat kentinin sorunlarını, kalkınması için plan yapılmasını, gerekenleri ve tanıtımı için görüş alışverişinde bulundu.
14:09
İstanbul'daki Trafo Patlamasında Ölen İşçi Toprağa Verildi İstanbul Bahçelievler'de Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü'ndeki trafo patlamasında hayatını kaybeden 40 yaşındaki Sinan Aksoy memleketi Tokat'ın Niksar ilçesinde toprağa verildi.
İstanbul'daki Trafo Patlamasında Ölen İşçi Toprağa Verildi
14:05
Trafo Patlamasında Ölen İşçi Toprağa Verildi İstanbul Bahçelievler'de Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğündeki trafo patlamasında ölen işçinin cenazesi Tokat'ın Niksar ilçesinde toprağa verildi.
Trafo Patlamasında Ölen İşçi Toprağa Verildi
13:46
İstanbul'daki Trafo Patlamasında Ölen İşçi Niksar'da Toprağa Verildi İstanbul Bahçelievler'de Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü'ndeki trafo patlamasında yaşamını yitiren 40 yaşındaki Sinan Aksoy, memleketi Tokat'ın Niksar İlçesi'nde toprağa verildi.
İstanbul'daki Trafo Patlamasında Ölen İşçi Niksar'da Toprağa Verildi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
19:38
Eğitim Sistemi Protestosu"Nda Gerginlik Tokat'ta "eğitim sistemi protestosu"nda gerginlik- Açıklama yapan grup ile bu gruba tepki gösteren bazı vatandaşlar arasında kısa süreli gerginlik yaşandı Tokat'ta, eğitim sistemini protesto amacıyla açıklama yapan grup ile bu gruba tepki gösteren bazı vatandaşlar arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Eğitim Sistemi Protestosu'Nda Gerginlik
17:44
Tokat'ta "Eğitim Sistemi Protestosu"Nda Gerginlik Açıklama yapan grup ile bu gruba tepki gösteren bazı vatandaşlar arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
15:12
Tokat'ta Eylem Gerginliği Tokat'ta 'Birleşik Haziran Hareketi' adı altında toplanan yaklaşık 100 kişilik grubun yürüyüşüne polis engel oldu.
Tokat'ta Eylem Gerginliği
14:40
Tokat'ta Eylem Gerginliği Tokat'ta eylem gerginliği TOKAT,(DHA)-TOKAT'ta 'Birleşik Haziran Harekatı' adı altında toplanan yaklaşık 100 kişilik grubun yürüyüşüne polis karşı çıktı, gruba bazı vatandaşlar tepki gösterince zaman zaman arbede çıktı.
Tokat'ta Eylem Gerginliği
17:24
Niksar'da Tribünün Çatısı Çöktü Tokat’ın Niksar ilçesinde etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İlçe Şehir Stadı’nın tribünlerinin çatısının bir kısmı çöktü.
Niksar'da Tribünün Çatısı Çöktü
14:02
Güvercinlerin Yem Kapma Yarışı Tokat’ta kar yağışı sonucu aç kalan güvercinlerin yem bulabilmek için birbirleri ile olan yarışı objektiflere yansıdı.
Güvercinlerin Yem Kapma Yarışı
19:33
Eğitime Kar Engeli Sivas, Tokat ve Erzincan'ın bazı ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
18:30
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat'ın Erbaa, Reşadiye, Niksar ve Başçiftlik ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
16:43
Niksar'dan Kısa Kısa Niksar'da 2014 yılımda 237 çiftin resmi nikah yaptırdığı bildirildi.
17:21
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat'ın Erbaa, Reşadiye ve Niksar ilçelerinde eğitime bir günlük ara verildi.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:09
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Tokat'ta yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle 233 köy yolu ulaşıma kapandı.
Tokat'ta 233 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
20:17
Yurtta Kış Yurtta kış- Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
19:22
Tır, Ambulans ve Askeri Araca Çarptı: 3 Asker Yaralı Tokat'ta TIR karşı yönden gelen bir ambulans ve askeri cipe çarptı. Kazada 3 asker hafif şekilde yaralandı.
Tır, Ambulans ve Askeri Araca Çarptı: 3 Asker Yaralı
18:50
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Tokat merkeze bağlı köy ve beldeler ile Niksar ve Erbaa ilçelerinde eğitime kar yağışı nedeniyle bir gün ara verildi.
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli
18:45
Yurtta Kış Tunceli'nin Ovacık ve Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2, Tokat'ın Erbaa ve Niksar ile Kayseri'nin Bünyan ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
Yurtta Kış
18:20
Tokat'ın Niksar İlçesinde Trafik Kazası: 2 Yaralı Tokat'ın Niksar ilçesinde kar yağışı sonucu kayganlaşan yolda kamyonun ambulansla askeri araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 asker hafif şekilde yaralandı.
Tokat'ın Niksar İlçesinde Trafik Kazası: 2 Yaralı
18:10
Erbaa'da Kar Yağışı Tokat - Erbaa ilçesinde etkili olan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Erbaa'da Kar Yağışı
16:52
Tokat'ta Eğitime Kar Engeli Erbaa ve Niksar ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.
09:25
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti Tokat ve ilçelerindeki ticaret ve sanayi odaları ile ticaret borsalarının başkanları, Amasya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
Tokat'tan Amasya'ya İşbirliği Ziyareti
14:10
91.alayın Torunları Dedeleriyle Buluştu Tokatlı 91. Alay’ın torunları, şehit dedelerini anmak için Sarıkamış’ta düzenlenen yürüyüşe katıldı.
91.alayın Torunları Dedeleriyle Buluştu
15:06
91. Alay'ın Torunları Şehit Dedeleri İçin Sarıkamış'ta Yürüyecek Tokatlı 91.Alay’ın torunları şehit dedeleri için Sarıkamış’ta yürüyecek.
91. Alay'ın Torunları Şehit Dedeleri İçin Sarıkamış'ta Yürüyecek
15:54
Başkan Çelik: "5 Milletvekilliğine de Talibiz" AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, genel seçimleri de Tokat’ta tarihe bir not düşecek şekilde yapacaklarına inandıklarını ifade ederek, “5 milletvekili çıkaran ilimizde 5 milletvekilliğine de talibiz” dedi.
Başkan Çelik: '5 Milletvekilliğine de Talibiz'
16:28
Başçiftlik'te Kitap Fuarı Tokat’ın Başçiftlik ilçesinde açılan Kitap Fuarı’nda 38 farklı yayın evinden 40 bin kitap sergilenirken, 348 öğrenciye kitap hediye edildi.
Başçiftlik'te Kitap Fuarı
14:46
Turhal Güreşe Doydu Turhal Minik Erkekler Serbest Güreş Turnuvası nefesleri kesen mücadelelerle tamamlandı.
Turhal Güreşe Doydu
17:15
Tokat'ta Kan Bağışı Kampanyası Tokat'ın Niksar ilçesindeki Türk Kızılayı, kan bağışı kampanyası düzenledi.
18:47
Sanayi Esnafından Başkan Özcan'a Yemek Niksar ilçesinde sanayi esnafı Belediye Başkanı Özdilek Özcan'a yemek verdi.
18:20
Sp Niksar İlçe Başkanlığı5. Olağan Kongresi Saadet Partisi (SP) Niksar İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde Mehmet Somuncu, güven tazeledi.
12:48
AK Parti Niksar İlçe Başkanı Karataş Mazbatasını Aldı AK Parti Niksar İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde başkan seçilen Sadullah Karataş mazbatasını aldı.
AK Parti Niksar İlçe Başkanı Karataş Mazbatasını Aldı
11:56
Üretimi Soğuk Havadan Etkilendi Fiyatı İki Kat Arttı Mart ayında yaşanan soğuklardan üretimi etkilenen cevizde fiyatlar tavan yaptı Tüm Kuruyemiş Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Çaputçu: "2014 yılı kuruyemiş sektörü açısından kuraklık ve don olayı gibi doğa olaylarına bağlı rekoltenin düştüğü ve fiyatların yükseldiği bir yıl oldu.
14:51
Behzat Bulvarı Yenileniyor Tokat Belediyesi tarafından Behzat Bulvarında yaya ve araç trafiğini rahatlamak amacıyla yapılan onarım ve yenileme çalışmalarında sona gelindi.
Behzat Bulvarı Yenileniyor
14:34
Niksar Tso Yeni Başkanını Seçti Tokat’ın Niksar ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na Mahmut Bülent Aybak seçildi.
Niksar Tso Yeni Başkanını Seçti
23:06
ICCI 2014 Enerji Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu ICCI 2014 Enerji Oscar Ödülleri kapsamında enerji santralleri ve verimlilik projeleri kategorilerinde yapılan başvuruların en iyileri onurlandırıldı.
ICCI 2014 Enerji Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu
21:21
Enerji Oscarları" Sahiplerini Buldu Anadolu Ajansının basın sponsoru olduğu ICCI 2014 Enerji Oscar Ödülleri kapsamında 11 enerji projesi ödüllendirildi.
16:40
Konser Eylemine Karşı Açıklama Tokat’ta Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, karşıt görüşlü üniversite öğrencilerine yönelik yapılan protestoya tepki gösterdi.
Konser Eylemine Karşı Açıklama
16:31
Ödp'liler, Konsere Yönelik Tepkiyi Protesto Etti Tokat'ta Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) üyesi bir grup, dün bir düğün salonunda eğlence düzenleyen üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen protestoya tepki gösterdi.
Ödp'liler, Konsere Yönelik Tepkiyi Protesto Etti
20:23
AK Parti Niksar'da Karataş Dönemi AK Parti Niksar İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde, Sadullah Karataş ilçe başkanı seçildi.
AK Parti Niksar'da Karataş Dönemi
14:15
"Ünye'de Siyaset Yapanlar Akkuş-Tokat Yolunu Yapmalı" Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zor, Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısında Ünye'de siyaset yapanların en kısa sürede Akkuş-Tokat yolunu yapmalarını istedi.
'Ünye'de Siyaset Yapanlar Akkuş-Tokat Yolunu Yapmalı'
11:38
Niksar'da Kar Lastiği Denetimi Yapıldı Tokat’ın Niksar ilçesinde trafik polisleri, yük ve yolcu taşıyan ticari araçlara yönelik kış lastiği denetimi yaptı.
Niksar'da Kar Lastiği Denetimi Yapıldı
13:49
İntihar Eden Astsubay Niksar'da Toprağa Verildi Giresun’da beylik tabancasıyla intihar eden Astsubay Üstçavuş Hakan Diş’in cenazesi, Tokat’ın Niksar ilçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.
İntihar Eden Astsubay Niksar'da Toprağa Verildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:16:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NİKSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]