18:5000
SON DAKİKA OGÜN SAMAST HABERLERİ

Son Dakika Ogün Samast Haberleri


OGÜN SAMAST

Ogün Samast (d. 1990 Trabzon) 19 Ocak 2007 tarihinde, İstanbul'un Osmanbey semtinde Agos gazetesi binası önünde Ermeni asıllı gazeteci Hrant Dink'i Yasin Hayal'in azmettirmesiyle öldüren kişi.

Samast'ın ailesi Trabzon ilinin Düzköy ilçesindendir. Ebeveynleri birbirinden ayrı yaşıyorlardı.... Devamı

  Türkkep'ten Bir İlk!

  Saklama ile her türlü E-Belge, TÜRKKEP E-Saklama Hizmetleri kapsamında saklanabilecek. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ödül Töreni Ogün Samast'ları Teşvik Etmekten Başka Bir Şey Değildir"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Gazi Üniversitesi'nin son derece provokatif bir yarışma gerçekleştirdiğini belirterek, "Hrant Dink gibi halkların kardeşliği için, barış için mücadele etmiş ve bu uğurda katledilmiş bir değerin öldürüldüğü gün bir ödül töreni düzenlemek Ogün Samast'ları teşvik etmekten başka bir şey değildir. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hrant Dink Cinayeti Soruşturması

  Soruşturma kapsamında eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Akyürek'in "şüpheli" olarak ifadesinin alındığı öğrenildi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Dünyanın sesten hızlı ilk yolcu uçakları olan “Concorde”un efsanesi çeyrek asırda sona erdi İstanbul’a 28 Ekim 1998’de tanıtım için inen Concorde, mehteranla karşılanmıştı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Ogün Samast'ın "Terör Örgütü Üyeliği" Davası

  Hrant Dink cinayetinin faili Samast'ın ''terör örgütüne üye olmak'' suçundan yargılanmasına devam edildi İstanbul 2. Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, Dink cinayetine ilişkin TBMM ile paylaşılan belgelerin "devlet sırrı" olup olmadığı yönünde yazı gönderdiği ve "görüş bildirilmesinin mümkün olmadığı" yanıtını aldığı MİT Müsteşarlığı'na, "açık ve net olmalarına" dair yeni bir yazı gönderilmesine karar verdi. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Mahkeme MİT'e Tekrar Sordu, Net Cevap İstedi

  Mahkeme MİT'e Tekrar Sordu, Net Cevap İstedi

  Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle 22 yıl 10 ay hapis cezası alan Ogün Samast'ın "terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı davada, MİT Müsteşarlığı'ndan mahkemenin sorusuna yanıt geldi. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Mudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş Anıldı

  Mudanyalı Kahraman Şehit Şükrü Çavuş Anıldı

  Bursa’nın Mudanya ilçesinde, İngilizlerin işgali sırasında ilk kurşunu atarak direnişi başlatan kahraman Şükrü Çavuş, şehit edilişinin 94. yılı dolayısıyla düzenlenen programda anıldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Mudanyalı Şükrü Çavuş Anıldı

  Mudanyalı Şükrü Çavuş Anıldı

  Bursa’nın Mudanya ilçesine 25 Haziran 1920 tarihinde çıkarma yapan İngiliz askerlerine karşı koyup, bir binbaşı, bir zabit ve 3 askeri öldürdükten sonra şehit düşen Şükrü Çavuş, şehit edilişinin 94. yılında anıtı başında anıldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Şükrüçavuş Mudanya'da Anıldı

  Mudanya'ya çıkarma yapan İngiliz askerlerine ateş edip bir binbaşı, bir zabit ve 3 askeri öldürdükten sonra şehit düşen Kahraman Şükrüçavuş, anıtı başında şehit edilişinin 94. yılında anıldı. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Kep İş Hayatına Önemli Avantajlar Sağlıyor

  TÜRKKEP Genel Müdürü Samast, "Dünyanın hiçbir yerinde normal elektronik posta ile haberleşme senet niteliğinde kesin delil niteliğinde kabul edilmezken, KEP’le yapılan haberleşmeler senet hükmünde kesin delil olarak kabul ediliyor" (10 Haziran 2014 Salı )

   

  İş Hayatına Önemli Avantajlar Sağlayan Kep Bu Kez Seminerde Anlatıldı

  İş Hayatına Önemli Avantajlar Sağlayan Kep Bu Kez Seminerde Anlatıldı

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş. (TÜRKKEP) işbirliği ile KEP ve E-Fatura bilgilendirme semineri düzenledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Kep ve E-Fatura Bilgilendirme Semineri

  Kep ve E-Fatura Bilgilendirme Semineri

  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) ile Kayıtlı Elektronik Posta Hizmetleri A.Ş. (TÜRKKEP) işbirliği ile “Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve E-Fatura Bilgilendirme Semineri” düzenlendi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Mecliste İşten Çıkarmalar Görüşüldü

  Mecliste İşten Çıkarmalar Görüşüldü

  İşten çıkarmaları değerlendiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Adama göre iş olmaz, işe göre adam olur. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Ogün Samast'ın 'Terör Örgütü Üyeliği' Davası

  Ogün Samast'ın "Terör Örgütü Üyeliği" Davası

  Hrant Dink cinayetinin faili Samast'ın ''terör örgütüne üye olmak'' suçundan yargılandığı davada, savcı, davanın Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin dava dosyası ile fiili ve hukuki irtibat bulunması nedeniyle birleştirilmesini talep etti Mahkeme heyeti, ana davanın görüldüğü İstanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nden birleştirme talebine ilişkin görüş sorulmasına karar verdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Ogün Samast, "Abileri" ile Yargılanacak

  Hrant Dink’i öldürmek suçundan 22 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan Ogün Samast’ın "Terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı davada savcı, “Çocukların büyüklerle işlediği, aralarında hukuki ve fiili irtibat bulunan davaların birleşmesi” gerektiğini söyledi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Çocuk Mahkemesindeki Dink Davasının Ana Dava ile Birleştirilmesi İstendi

  Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i öldüren Ogün Samast'ın terör örgütü üyesi olduğu iddiasıyla yargılandığı davanın, Dink'in öldürülmesine ilişkin devam eden ana dava ile birleştirilmesi istendi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Ogün Samast'ın Yargılandığı Davada Mahkemeden Birleştirme Talebi

  Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle 22 yıl 10 ay hapis cezası alan Ogün Samast'ın "terör örgütüne üye olmak" suçundan yargılandığı davada savcı, "çocukların büyüklerle işlediği, aralarında hukuki ve fiili irtibat bulunan davaların birleşmesi" gerektiğini ifade etti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Başkan Öz'e Doğu Karadenizliler Derneği'nden Ziyaret

  Başkan Öz'e Doğu Karadenizliler Derneği'nden Ziyaret

  30 Mart yerel seçimlerinde Kartal Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen Op. Dr. Altınok Öz’ü, Doğu Karadenizliler Derneği ziyaret etti. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Mudanya'da Yeni Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

  Mudanya'da Yeni Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldı

  Mudanya Belediyesi’nin CHP ve AK Partili meclis üyeleri İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 18:50:16. #1.11#