SON DAKİKA PELİTLİ HABERLERİ

Son Dakika Pelitli Haberleri

 • 02 Eylül 2016 17:21Başkan Karaosmanoğlu ve Köşker'den Mahalle TuruBaşkan Karaosmanoğlu ve Köşker'den Mahalle TuruKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’nin kırsal yerleşim yerleri olan yeni mahalleleri ziyaret etti.
 • 02 Eylül 2016 11:59Gebze'de Eylül Ayı Meclisi ToplandıGebze'de Eylül Ayı Meclisi ToplandıGebze Belediyesi, Eylül ayı olağan meclis toplantısını kent meydanında bulunan meclis salonunda yaptı.
 • 15 Ağustos 2016 20:22Altı İlde Elektrik KesintisiAdana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis'in bazı bölgelerine, 18 Ağustos Perşembe günü elektrik verilemeyeceği bildirildi.
 • 12 Ağustos 2016 17:06Başkan Karaosmanoğlu, Gebzeli Şehitleri Son Yolculuğuna UğurladıBaşkan Karaosmanoğlu, Gebzeli Şehitleri Son Yolculuğuna UğurladıKocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Diyarbakır’daki bombalı saldırıda şehit olan Aydın ailesini, son yolculuğuna uğurladı.
 • 12 Ağustos 2016 15:19Terör Saldırısında Hayatını Kaybeden Gebzeli Aile Son Yolculuğuna UğurlandıTerör Saldırısında Hayatını Kaybeden Gebzeli Aile Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’ın Sur ilçesinde iki gün önce polis servisine bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında şehit olan Demet Yıldırım Aydın ile çocukları Oğuz Kaan Aydın ve Ceylin Naz Aydın, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 08 Ağustos 2016 14:31Yeni Pelitli İçin İlk Kazma VurulduYeni Pelitli İçin İlk Kazma VurulduOrtahisar Belediyesi ile TOKİ’nin yürüttüğü “Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi“ kapsamında hak sahiplerine teslim edilmek üzere 301 konut, 1’er adet ticaret merkezi ile caminin yapımı için TOKİ tarafından yükleniciyi firmaya yer teslimi yapılarak inşaat çalışmalarına başlandı.
 • 28 Temmuz 2016 13:06Doğalgaz Çalışmaları Devam EdiyorDoğalgaz Çalışmaları Devam EdiyorTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinde devam eden doğalgaz çalışmalarıyla ilgili olarak yüklenici firma yetkilileri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 • 26 Haziran 2016 16:47Kerpiç Ev Çöktü: 2 YaralıKerpiç Ev Çöktü: 2 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çöken evin dıştan görüntüsü Çöken evin içten görüntüsü Olayı gören Osman Alan'ın olay anını anlatması Bayburt'ta kerpiç ev çöktü: 2 yaralı Merkeze bağlı Pelitli köyünde çöken kerpiç evde bulunan 6 kişiden 4'ü yara almadan kurtuldu Bayburt'ta iki katlı kerpiç evin çökmesi sonucu anne ve kızı yaralandı.
 • 26 Haziran 2016 15:06Bayburt'ta Kerpiç Ev Çöktü: 2 YaralıBayburt'ta iki katlı kerpiç evin çökmesi sonucu anne ve kızı yaralandı.
 • 26 Haziran 2016 14:32İki Katlı Köy Evi Çöktü: 4 Yaralıİki Katlı Köy Evi Çöktü: 4 YaralıBayburt merkeze bağlı Pelitli köyünde 2 katlı kerpiç ev çöktü.
 • 01 Haziran 2016 12:06CHP Trabzon İl Başkanı Güngör'den AK Parti İl Başkanı Revi'ye TepkiCHP Trabzon İl Başkanı Güngör'den AK Parti İl Başkanı Revi'ye TepkiCumhruriyet Halk Partisi İl Başkanı Turgay Gürgör, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin, CHP Trabzon Milletvekili Milletvekili Haluk Pekşen’in Anayasa Mahkemesi’ne “suç işleyen herkes yargılansın” başvurusu nedeni ile ağır eleştirilerde bulunmasını hayretler içinde karşıladığını söyledi.
 • 29 Mayıs 2016 16:53Başkan Genç'ten Aydınlıkevlere Park MüjdesiBaşkan Genç'ten Aydınlıkevlere Park MüjdesiAydınlıkevler Mahallesi’nde yapılacak park alanında incelemelerde bulunan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, çok yoğun yapılaşmadan dolayı şehir içinde azalan yeşil alan miktarını artırmak için büyük ve küçük çaplı park projeleri hazırladıklarını söyledi.
 • 24 Mayıs 2016 14:095 Mahallenin Yolu Asfaltlanıyor5 Mahallenin Yolu AsfaltlanıyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ilçesine bağlı Çakıran, Pelitli, Düzyol, Hisartepe ve Alhanuşağı mahallelerinde asfaltlama çalışmaları yapıyor.
 • 24 Mayıs 2016 13:58Malatya'da Asfalt Çalışmaları SürüyorMalatya Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ilçesine bağlı Çakıran, Pelitli, Düzyol, Hisartepe ve Alhanuşağı mahallelerinde asfaltlama çalışmaları yapıyor.
 • 17 Mayıs 2016 15:26Yerel Yönetimlerin Sorunları ve Proje Bazlı Çözüm Önerileri Çalıştayı Trabzon'da YapıldıYerel Yönetimlerin Sorunları ve Proje Bazlı Çözüm Önerileri Çalıştayı Trabzon'da YapıldıDoğu Karadeniz Belediyeler Birliği ile Karadeniz Teknik Üniversitesi işbirliğinde yapılan ‘Yerel Yönetimlerin Sorunları ve Proje Bazlı Çözüm Önerileri Çalıştayı’ Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.
 • 06 Mayıs 2016 11:41Şehirler ve Kültürler-yörelerimizŞehirler ve Kültürler-yörelerimiz" Projesi BaşlıyorGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 7 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında hayata geçirilecek olan “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi I. Dönem Programı start alıyor.
 • 01 Mayıs 2016 10:57Büyükşehir Yeni Hafriyat Sahaları AçıyorBüyükşehir Yeni Hafriyat Sahaları AçıyorKocaeli Büyükşehir Belediyesi rezervi bitmiş ve kullanılmayan maden ocaklarını hafriyat sahası yapıyor.
 • 29 Nisan 2016 19:10Gebze Mehmet Yasin'in Acı Rüyası GerçekleştiGebze Mehmet Yasin'in Acı Rüyası GerçekleştiMehmet Yasin'in acı rüyası gerçekleştiİSTANBUL'un Şile İlçesi'ne bağlı tatil beldesi Ağva'da magandanın tabancasından çıkan kurşunun başına isabet etmesi sonucu ölen 11 yaşındaki Mehmet Yasin Turhan, gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 06 Nisan 2016 16:19Ortahisar Belediye Başkanı Genç İkinci Yılını DeğerlendirdiOrtahisar Belediye Başkanı Genç İkinci Yılını DeğerlendirdiOrtahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, belediye başkanlığı görevinin ikinci yılını değerlendirmek için basın mensuplarıyla bir restoranda bir araya geldi.
 • 06 Nisan 2016 13:07Ortahisar Belediye Başkanı Genç AçıklamasıOrtahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, kentteki plansız yapılaşmaya ilişkin, "Trabzon'da çok ciddi bir tarih zenginliğimiz var ancak maalesef geçmişteki plansız yapılaşma ile bu tarihi örttük. Şimdi bu tarihi değerleri yeniden ortaya çıkarmaya çalışıyoruz" dedi.
 • 31 Mart 2016 16:20Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir'deki 2. Yılını Düzenlediği Basın Toplantısıyla DeğerlendirdiBaşkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir'deki 2. Yılını Düzenlediği Basın Toplantısıyla DeğerlendirdiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevindeki ikinci yılını düzenlediği basın toplantısıyla değerlendiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, altyapı çalışmaları, şerhin imar durumu ve belediyenin mali yapısında sürdürülen, projelendirilen çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu.
 • 31 Mart 2016 15:44Başkan Gümrükçüoğlu: Yangından Mal Kaçırır Gibi İnşaat Ruhsatı Aldılar, VerdilerBaşkan Gümrükçüoğlu: Yangından Mal Kaçırır Gibi İnşaat Ruhsatı Aldılar, VerdilerTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Yasası çıkınca Trabzon’da ilçe ve belde belediyelerinin yangından mal kaçırır gibi inşaat ruhsatı verdiğini söyledi.
 • 23 Mart 2016 00:09Kereste Fabrikasında Çıkan Yangın KorkuttuKereste Fabrikasında Çıkan Yangın KorkuttuKocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan bir kereste fabrikasında çıkan yangın paniğe sebep oldu.
 • 17 Mart 2016 10:03Başkan Gümrükçüoğlu'ndan Doğalgazla İlgili Sorulara CevaplarTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu doğalgaz fiyatlarının belirlenmesinde tek yetkili merciin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu(EPDK)’un olduğunu kaydederek, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin yüklenici firma olan Aksa Karadenizgaz’ın ve diğer hiçbir kurumun etkisinin ve yetkisinin bulunmadığını söyledi.
 • 08 Mart 2016 12:31Pelitli'de 301 Konutun İhalesi 29 Mart'taPelitli'de 301 Konutun İhalesi 29 Mart'taOrtahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Çamlıca mevkiinde yapılacak 301 konutun, 29 Mart’ta TOKİ tarafından ihaleye çıkarılacağını söylediOrtahisar Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle yürütülen Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Çamlıca mevkiinde yapılacak 301 adet konut, 1 adet cami ve 1 adet ticaret merkezinin ihale tarihi belli oldu.