SON DAKİKA PELİTLİ HABERLERİ

Son Dakika Pelitli Haberleri

12:11
200 Kamyon Narenciye Otobanda Sahipsiz Kaldı Adana'dan Samsun Limanına ihracat ürünü narenciye götüren yaklaşık 200 kamyon ve tır, 3 gündür bir dinlenme tesisinde bekliyor.
11:21
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Pompalanacak Kocaeli sanayi Odası'nın Meclis Toplantısı'nda son 2 yılda bölgede görülen kuraklığın da etkisiyle iyice hissedilen su sorunu ele alındı.
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Pompalanacak
10:50
Kocaeli'de Suyla İlgili Tedbirler Bu Yıl Erken Alındı Kocaeli Sanayi Odasının Meclis Toplantısında özellikle son iki yıldır bölgede yaşanan kuraklığın da etkisiyle iyice hissedilen su sorunu masaya yatırıldı.
Kocaeli'de Suyla İlgili Tedbirler Bu Yıl Erken Alındı
16:19
Sokak Hayvanlarına Yem Bırakıldı Gebze Belediyesi, yoğun kar yağışının ardından yem bulmakta zorlanan kedi ve köpekler için mama bırakıldı.
12:29
Trabzon'da Altyapı Çalışmaları Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kentte yürütülen altyapı çalışmalarının sürdüğünü belirtti.
14:17
Hisartepe - Reşik Arasında Bağlantı Yolu Açıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi köylerden mahalleye dönüşen yerlerde kısa vadede yaptığı ulaşım planlamalarını hayata geçirmeye devam ediyor.
11:28
Kaçak Avcılık İçin Tunceli Sınırında Eylem Dersimli halk müziği Sanatçıları Metin-Kemal Kahraman, köy muhtarları ile vatandaşlar, Tunceli’de dağ keçilerine yönelik avlanmayı protesto etti.
15:23
AK Parti Trabzon Bölge Toplantısı - Şentop AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop: - "Türkiye'de vesayetle mücadele ve siyasetin alanını genişletme mücadelemiz son aşamasına kadar geldi.
AK Parti Trabzon Bölge Toplantısı - Şentop
14:51
Trabzon'da AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Seçim İşleri Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, partisinin Trabzon’da düzenlenen AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısına katılarak partililere hitap eti.
Trabzon'da AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı
14:48
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop Açıklaması "Türkiye'de vesayetle mücadele ve siyasetin alanını genişletme mücadelemiz son aşamasına kadar geldi.
13:02
Ortahisar Belediyesinden Proje Çalışmaları Kentsel dönüşüm kapsamında Pelitli’deki yıkımlar sürerken ikinci kısmında kamulaştırma çalışmalarının yargıya takıldığı belirtildi.
Ortahisar Belediyesinden Proje Çalışmaları
12:29
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Trabzon'da Tanıtıldı Meslek seçiminden doğru tercih listesi oluşturmaya kadar üniversite yolunda adaylara rehberlik yapan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, meslek tanıtım seminerlerini yurdun farklı şehirlerinde sürdürmeye devam ediyor.
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Trabzon'da Tanıtıldı
11:10
Ahmet Davutoğlu İlk Kez Başbakan Olarak Yarın Trabzon'a Geliyor Başbakan Ahmet Davutoğlu ilk kez Başbakan sıfatıyla yarın Trabzon’a geliyor.
Ahmet Davutoğlu İlk Kez Başbakan Olarak Yarın Trabzon'a Geliyor
12:29
Ortahisar Belediye Başkanı Genç Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi Çalışmalarını Yerinde İnceledi Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yürütülen yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.
Ortahisar Belediye Başkanı Genç Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi Çalışmalarını Yerinde İnceledi
18:58
Doktor Yakup Midi, Gebze'de Toprağa Verildi Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 33 yaşındaki Doktor Yakup Midi, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde toprağa verildi.
Doktor Yakup Midi, Gebze'de Toprağa Verildi
16:32
Tekirdağ'daki Trafik Kazası Çorlu ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Doktor Yakup Midi, memleketi Kocaeli'nde toprağa verildi.
Tekirdağ'daki Trafik Kazası
10:57
Trabzon'da Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, şehir geneline doğalgazı yaymak için Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını belirterek Trabzon’u temiz hava ile buluşturacaklarını söyledi.
Trabzon'da Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor
17:05
340 Kiloluk Kadının Cenazesi Kamyonetle Taşındı Kocaeli'nin Gebze ilçesinde yaşayan Saliha Satılmış, 10 yıldır mücadele hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. 340 kiloluk Satılmış'ın cenazesi kamyonetle taşındı.
340 Kiloluk Kadının Cenazesi Kamyonetle Taşındı
13:54
Ortahisar Belediyesi Projelerini Hayata Geçiriyor Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, gelecek nesillere güzel bir şehir devretmek için çalıştıklarını ifade etti.
Ortahisar Belediyesi Projelerini Hayata Geçiriyor
14:34
Dilovası Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı Başladı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Dilovası ilçesinin atıksularını arıtmasını planladığı, ileri biyolojik atık su arıtma tesisinin inşaatına başladı.
Dilovası Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı Başladı
11:54
Gebze Belediye Başkanı Köşker : Yıkım Kararı Alınan Fabrikalar Kaçak ve Parselizasyona Uymuyor Pelitli ve Taşvanlı bölgeleri daha yoğun olmak üzere ilçe sınırları içinde benzer 200 fabrika bulunan Gebze'de, ilk aşamada bunlardan 17'si hakkında yıkım kararı alınmıştı.
Gebze Belediye Başkanı Köşker : Yıkım Kararı Alınan Fabrikalar Kaçak ve Parselizasyona Uymuyor
12:19
Gebze'de Sanayicilerden Yıkım Tebligatlarına Tepki Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde daha önce tarım arazisi olan bölgelerde faaliyet gösteren ve her biri 20 ile 100 arasında işçi çalıştıran fabrikaların yıkımı sürerken, sanayiciler yıkımın durdurulmasını ve buna bir çözüm bulunmasını istedi.
Gebze'de Sanayicilerden Yıkım Tebligatlarına Tepki
10:57
Seçim Sonrası Gebze Fabrikalarına Yine Tebligat Gebze'deki sanayi kuruluşlarının yıkılması için verilen süre doldu. Fabrikalara seçim öncesinde tebligatlar dururken, seçimden sonra yeniden tebligatlar gönderildi.
Seçim Sonrası Gebze Fabrikalarına Yine Tebligat
15:22
Pelitli'deki "Kentsel Dönüşüm" Çalışmaları Ortahisar Belediye Başkanı Genç: "Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 132 adet binanın yıkım ihalesi gerçekleştirildi"
Pelitli'deki 'Kentsel Dönüşüm' Çalışmaları
08:58
Yol Açma, Genişletme ve Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor Büyükşehir statüsü kazandıktan sonra görev ve hizmet alanı genişleyen Malatya Büyükşehir Belediyesi, mahallelere dönüşen köy yollarında yol açma, genişletme ve asfalt çalışmaları yapıyor.
Yol Açma, Genişletme ve Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor
12:52
Malatya'da Yol Çalışmaları Malatya Büyükşehir Belediyesi yol açma, genişletme ve asfalt çalışmaları yapıyor.
Malatya'da Yol Çalışmaları
14:37
Başkan Genç 'Ten Eğitime Destek Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç eğitime katkı olarak 3 belde Belediye binasını Milli Eğitime tahsis etti.
Başkan Genç 'Ten Eğitime Destek
14:23
Amasya Eğitimspor'da Yeni Yönetimin Hedefi 1. Lig Kadınlar Futbol 2. Ligi’nde mücadele eden Amasya Eğitimspor’da yönetim yenilendi.
Amasya Eğitimspor'da Yeni Yönetimin Hedefi 1. Lig
15:47
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru AK Parti Malatya Milletvekili Şahin, vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru
12:01
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ramazanda yoğun iftar programları nedeniyle evinde iftar yapma imkanı bulamadı.
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı
21:19
Kocaeli'de 20 Fabrika İçin Verilen Yıkım Kararı Sanayiciyi Korkuttu Kocaeli'de 20 fabrika için verilen yıkım kararı sanayicileri korkuturken sanayiciler bu alana konut yapılabileceğini ifade ederek, karardan vazgeçilmesini istedi
Kocaeli'de 20 Fabrika İçin Verilen Yıkım Kararı Sanayiciyi Korkuttu
19:15
Fabrikaları Yıkıp Konut Yapacaklar' Kocaeli'nin Gebze ilçesinin çeşitli bölgelerinde üretim yapan 20 fabrika hakkında alınan yıkım kararı sanayicilerde endişe ve korkuya neden oldu.
Fabrikaları Yıkıp Konut Yapacaklar'
17:01
Pelitli Kentsel Dönüşüm ve Gelişim" Projesi Ortahisar Belediye Başkanı Genç: "Proje kapsamında tespit edilen 596 hak sahibinden 584'ü ile anlaşma sağlandı" "Hak sahiplerinin mağdur olmaması için gerekli çalışmalar yürütülüyor"
16:09
Pelitli'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor TOKİ ile Ortahisar Belediye Başkanlığı iş birliğinde gerçekleştirilmekte olan Pelitli Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında kamulaştırmalar devam ediyor.
Pelitli'de Kamulaştırmalar Devam Ediyor
18:11
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı Toplantıda, Karayollarının, gerçekleştirilmesi gereken altyapı çalışmalarına izin vermemesi nedeniyle Araklı Tünel mevkisi eski devlet karayolunun Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından devralınması kararlaştırıldı.
13:03
Gebze Mezarlıklarında Hummalı Çalışmalar Gebze Belediyesi, kentte bulunan mezarlıklarda bakım, onarım ve temizlik çalışması başlattı.
Gebze Mezarlıklarında Hummalı Çalışmalar
15:54
Trabzon'da Liseler Arası Tiyatro Festivali Plaket Töreni Yapıldı Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Geleneksel Tiyatro Festivali Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen plaket töreni ile sona erdi.
Trabzon'da Liseler Arası Tiyatro Festivali Plaket Töreni Yapıldı
17:25
Ortahisar Belediyesinde Doğalgaz Seferberliği Ortahisar Belediye Başkanı Genç: "Doğalgaz Trabzon için oldukça önemli. Hem ekonomi hem de sağlık açısından Trabzon halkı kısa sürede bu imkandan faydalanmalı"
Ortahisar Belediyesinde Doğalgaz Seferberliği
13:56
Ortahisar İlçesinde Günde 250 Ton Çöp Toplanıyor Trabzon'un Ortahisar ilçesinde günde yaklaşık 250 ton çöp toplanırken, bu çöplerin yüzde 70 kadarını evsel atıkların oluşturduğu belirtildi.
Ortahisar İlçesinde Günde 250 Ton Çöp Toplanıyor
15:17
Gebze'de Ahşap Palet Fabrikası Yandı Gebze'nin Pelitli Köyü grişinde bulunan ve yakın çevresinde de birçok sanayi kuruluşunun faaliyet gösterdiği ahşap palet fabrikasında belirlenemeyen nedenden yangın çıktı.
Gebze'de Ahşap Palet Fabrikası Yandı
12:47
Gebze'de Ahşap Palet Fabrikası Yandı Kocaelii'nin Gebze İlçesi'nde faaliyet gösteren ahşap palet fabrikası gece çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
00:39
Gebze'deki Fabrika Yangını Söndürüldü Gebze'de ahşap palet üreten fabrikada çıkan yangın söndürüldü.
Gebze'deki Fabrika Yangını Söndürüldü
23:12
Kocaeli'de Fabrika Yangını Hasara Yol Açtı Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki ahşap palet imalat fabrikasında çıkan yangında büyük çapta hasar meydana geldi.
Kocaeli'de Fabrika Yangını Hasara Yol Açtı
09:32
Gebze'de Yol Kenarında Yavru Baykuş Bulundu Gebze'nin Pelitli köyünde yolun kenarında bulunan yavru baykuş, hayvanat bahçesine teslim edildi.
Gebze'de Yol Kenarında Yavru Baykuş Bulundu
16:45
Litvanyalı Girişimci Konferans İçin Geldiği Trabzon'dan Yüksek Lisans Öğrencisi Olarak Döndü “Sosyal işletmecilik ve mikro kadın girişimci’’ konulu konferans Avrasya Üniversitesi Pelitli yerleşkesinde yapıldı.
Litvanyalı Girişimci Konferans İçin Geldiği Trabzon'dan Yüksek Lisans Öğrencisi Olarak Döndü
17:03
Bölge Gençleri AB Yolunda Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından yayınlanan Türkiye Ulusal Ajansı Eurodesk Temas Noktaları Gençlik Bilgilendirmesi Mali Destek Programı’na yazılan “Bölge Gençlerimiz AB Yolunda” projesinin kabul edildiğini bildirdi.
Bölge Gençleri AB Yolunda
12:54
Türkiye Sandık Başında Gebze'de bağırsak ameliyatı geçiren 71 yaşındaki Abdurrahman Duran, ambulansla götürüldüğü köyünde oyunu kullandı.
Türkiye Sandık Başında
10:45
Yaşlı Adamın İmdadına Başkan Köşker Koştu Gebze Pelitli köyünde bir göz odada yaşam mücadelesi veren ve bacaklarında çıkan yaralar nedeniyle sağlığını kaybeden 65 yaşındaki Abdurrahman Duran isimli vatandaşın imdadına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker koştu.
Yaşlı Adamın İmdadına Başkan Köşker Koştu
18:05
Yılmaz: "Yeni Bir Ordu İnşa Ederken Aynı Zamanda Gönüller de İnşa Edeceğiz" AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Biz yaptığımız hizmetleri ve yapacaklarımızı anlatıyoruz.
Yılmaz: 'Yeni Bir Ordu İnşa Ederken Aynı Zamanda Gönüller de İnşa Edeceğiz'
13:18
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz, "Biz yaptığımız hizmetleri ve yapacaklarımızı anlatıyoruz.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 00:25:54. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PELİTLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]