SON DAKİKA RECAİ BERBER HABERLERİ

Son Dakika Recai Berber Haberleri

 • 12:17Talimat Davutoğlu'ndan! AK Parti'de 3 Dönem EsneyecekTalimat Davutoğlu'ndan! AK Parti'de 3 Dönem EsneyecekAK Parti'de 'ağabey'lere yeniden kapıyı aralıyor. Davutoğlu, 3 dönem kuralı için talimat verdi. Hem mevcut 26 vekil hem de kurala takılan 76 isim için Meclis yolu gözüktü.
 • 23:12Ak Partili Özdağ: Ak Partili Özdağ: "Paralel Yapı PKK ile Kol Kola Geziyor"Manisa Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, paralel yapının PKK ile kol kola gezdiğini belirterek, "Okullarıyla, yurtlarıyla televizyonlarımızda övdüğümüz bir paralel yapı var. Ama bu paralel yapı gerçek yüzünü 17-15 Aralık operasyonlarında gösterdi.
 • 17:46AK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıAK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıAK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Rum Mehmet Paşa Bedesteni’nde gerçekleştirildi.
 • 12:47Manisa'dan Kısa KısaŞehzadeler ilçesinde, Manisa milletvekilleri ile partililerin katılımıyla AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
 • 07:34AK Parti'de 3 Dönem Yasağı KaldırılıyorAK Parti'de 3 Dönem Yasağı KaldırılıyorAK Parti dün topladığı en üst karar organı MKYK'da 3 dönem yasağını kaldırmak için de harekete geçti.
 • 20:46Şehit Uzman Çavuş Haşim Dirik, Son Yolcuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Haşim Dirik, Son Yolcuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi- Karlıova'daki terör saldırısı- Cenazenin baba evine getirilişi- Cenazenin camiye getirilişi- Camiden görüntüler- Cenazenin mezarlığa götürülüşünden görüntüler- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin konuşması Karlıova'daki terör saldırısı- Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, Sarıgöl'de toprağa verildi- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: - "Bu vatanı milyonlarca şehitle aldık, gerekirse o şerefsizlerin kökünü de kurutacağız. Türkiye bitmez o kadar kolay değil, gerekirse 78 milyon şehit veririz vatanı vermeyiz" Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, memleketi Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • 19:32Karlıova'daki Terör SaldırısıBingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, memleketi Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • 18:53Sarıgöl Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıSarıgöl Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıBingöl’de yol kapatan PKK’lı gruba müdahale etmeye giden güvenlik güçlerine düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik, Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 08:31AK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre BelirleyecekAK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre Belirleyecek7 Haziran seçimlerinde ilk kez uygulanan 3 dönem kuralı ile ilgili bir revizyon Ahmet Davutoğlu'nun masasında.
 • 07:40AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!7 Haziran seçimlerinde aday olamayan ve aralarında ağır topların da bulunduğu '3 dönem' mağduru 70 isim, erken seçim durumunda tekrar aday olabilecek.
 • 00:44AK Parti 14'üncü Kuruluş Yıl DönümüAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Türkiye hükümetsiz kalmayacağına göre Anayasa bir parlamento hükümeti öngörüyor.
 • 19:04AK Parti'li Berber: Zeytinde ve Zeytinyağında İthalat Söz Konusu DeğilAK Parti'li Berber: Zeytinde ve Zeytinyağında İthalat Söz Konusu DeğilAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, sofralık zeytin ve zeytinyağında ithalata asla izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 19:01Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay görüntüler- Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap'ın konuşması- AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber'in konuşması- Vali Erdoğan Bektaş'ın konuşması Manisa'da sezonun ilk kuru üzümü borsada- Manisa Ticaret Borsasında, sezonun ilk kuru üzümün kilogramı, açık artırmayla 120 liradan satın alındı- AK Parti Manisa Milletvekili Berber: - " Bu hükümet ve sorumlu bakan ön koltukta olduğu sürece, sadece üzümün değil zeytinin de zeytinyağının da işleme kapsamında ithalatına asla izin vermeyeceğiz" Manisa Ticaret Borsasında, 2015-2016 sezonu kuru üzümü için alım töreni yapıldı.
 • 17:24Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da sezonun ilk kuru üzümü Borsa'da Ülkenin üzüm ovası Manisa'da yetişen yeni sezonun ilk kuru üzümü, Ticaret Borsası'nda satıldı.
 • 16:06TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, zeytinyağı ithalatına asla izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 15:31Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaManisa Ticaret Borsasında, 2015-2016 sezonu kuru üzümü için alım töreni yapıldı.
 • 13:38Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daÜlkenin üzüm ovası Manisa'da yetişen yeni sezonun ilk kuru üzümü, Ticaret Borsası'nda satıldı.
 • 12:36Yılın İlk Kuru Üzümü BorsadaYılın İlk Kuru Üzümü BorsadaYılın ilk çekirdeksiz kuru üzümü kilosu 120 TL’den Manisa Ticaret Borsası tarafından alındı.
 • 16:11İthal Zeytin Sıkıntısını Bakanlığa Taşıdılarİthal Zeytin Sıkıntısını Bakanlığa TaşıdılarZeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı çıkan Marmarabirlik, Ekonomi Bakanlığı’nı ziyaret ederek, sektör sorunları raporunu sundu.
 • 14:35Sofralık Zeytin ve Zeytinyağında İthalat TartışmalarıAK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve Manisa Milletvekili Recai Berber ile Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, sofralık zeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı hazırlanan raporu Ekonomi Bakanlığı yetkililerine iletti.
 • 14:24Marmarabirlik İthalat Tepkisini Ekonomi Bakanlığı'na TaşıdıMarmarabirlik İthalat Tepkisini Ekonomi Bakanlığı'na TaşıdıZeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı çıkan Marmarabirlik, Ekonomi Bakanlığı’na sektörün sorunlarını anlatan bir rapor sundu.
 • 11:46İthalata Karşı Güç Birliğiİthalata Karşı Güç BirliğiEZZİB’in sofralık zeytin ve zeytinyağı sektöründe ithalat talebine bir tepki de AK Parti Bursa Milletvekili Şahin’den geldi.
 • 19:53Ak Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'da 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan facianın ardından işten çıkarılan madencilerin kıdem tazminatlarının ikinci taksitinin ekim ayında ödenmeye başlanılacağını, konu hakkında da işçilerin bilgilendirilmediği söyledi.
 • 18:45Soma'daki Maden FaciasıAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'daki maden faciasının ardından, işten çıkarılan işçilerin tazminatlarının kalan bölümünün, şirket ile Maden-İş arasında imzalanan protokol doğrultusunda, ekim ayında ödenmeye başlanacağını bildirdi.
 • 17:40Başkan Çerçi Barbaros'ta Coşkuyla KarşılandıBaşkan Çerçi Barbaros'ta Coşkuyla KarşılandıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ile birlikte Cuma namazını kılmak üzere gittiği Barbaros Mahallesinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 19:42Şehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıŞehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıDiyarbakır'ın Çınar ilçesinde teröristlerce şehit edilen 30 yaşındaki polis memuru Mehmet Uyar, memleketi Manisa'nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:54Şehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’ın Lice ilçesinde, 25 Temmu 2015 günü askerî araca düzenlenen terör saldırısında şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz, memleketi Manisa’nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:24Şehit Babasına El Sallayarak Veda EttiŞehit Babasına El Sallayarak Veda EttiDiyarbakır’ın Lice ilçesinde askeri araca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz son yolculuğuna Manisa’nın Salihli ilçesinde uğurlandı.
 • 17:44Manisa - Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuManisa - Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Partili Özdağ'dan koalisyon yorumu AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti iktidarının yarım kalan çalışmalarına destek veren tüm partilerle koalisyon yapabileceklerini söyleyerek, "Yoksa erken seçim olur, çıkarız meydanlara. Herkesten oy isteriz ve 300 milletvekili ile iktidara geliriz" dedi.
 • 15:13Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti iktidarının yarım kalan çalışmalarına destek veren tüm partilerle koalisyon yapabileceklerini söyleyerek, "Yoksa erken seçim olur, çıkarız meydanlara. Herkesten oy isteriz ve 300 milletvekili ile iktidara geliriz" dedi.
 • 19:53AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti’nin üçüncü havalimanını kim istiyorsa, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü kim istiyorsa, Ovit Tünelini kim istiyorsa onunla koalisyon yapacaklarını söyledi.
 • 15:36Arınç, Teravih Çıkışında Cemaate Limonata İkram EttiArınç, Teravih Çıkışında Cemaate Limonata İkram EttiŞehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte Muradiye Cami’nde teravih namazını kılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç,namaz çıkışında cemaate limonata ikramında bulundu.
 • 00:39Manisa - Arınç: Türkiye'yi Hükümetsiz, Sahipsiz BırakmayızManisa - Arınç: Türkiye'yi Hükümetsiz, Sahipsiz BırakmayızManisa'da AK Partili Yunusemre Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Türkiye'yi hükümetsiz, sahipsiz bırakmayız. Türkiye'nin içerideki ve dışarıdaki bütün sorunlarını nasıl 12-13 yıldır çözdüysek, bundan sonra da çözeceğiz.
 • 23:43Arınç: Türkiye'yi Hükümetsiz, Sahipsiz BırakmayızArınç: Türkiye'yi Hükümetsiz, Sahipsiz Bırakmayızmanisa'da AK Partili Yunusemre Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Türkiye'yi hükümetsiz, sahipsiz bırakmayız. Türkiye'nin içerideki ve dışarıdaki bütün sorunlarını nasıl 12-13 yıldır çözdüysek, bundan sonra da çözeceğiz.
 • 23:07Arınç: Arınç: "Bizimle Hükümet Kurmaları Umarız Ki Mümkün Olur"Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, koalisyon görüşmeleriyle ilgili olarak, “Yarın genel başkanımız partileri ziyaret edecek.
 • 16:58Arınç, Şehzadeler'in Ramazan Gecelerine KatıldıArınç, Şehzadeler'in Ramazan Gecelerine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte Hatuniye Cami’nde kılınan teravih namazının ardından vatandaşlara limonata ikramında bulundu.
 • 16:33Arınç, Memleketi Manisa'da Mevlit OkuttuArınç, Memleketi Manisa'da Mevlit OkuttuBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, memleketi Manisa’da merhum aile bireyleri için mevlit okuttu.
 • 02:33Manisa 1 Arınç: Manisa 1 Arınç: "Ak Parti'ye İktidar Olmak Yakışır, Koalisyon Ortağı Olmak Değil"Manisa'da partisinin iftar yemeğine katılarak koalisyonla ilgili söylemlere değinen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Ak Parti'ye iktidar olmak yakışır. Koalisyon ortağı olmak değil" dedi.
 • 02:33Manisa 2 Arınç: Manisa 2 Arınç: "Ak Parti'ye İktidar Olmak Yakışır, Koalisyon Ortağı Olmak Değil"Manisa'da partisinin iftar yemeğine katılarak koalisyonla ilgili söylemlere değinen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Ak Parti'ye iktidar olmak yakışır. Koalisyon ortağı olmak değil" dedi.
 • 02:08Bülent Arınç: Bülent Arınç: "Yunanistan'a Dönmemek İçin AK Parti İktidarına Mecburuz ve Mahkumuz"Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, muhalefet partilerinin koalisyon söylemlerini eleştirerek, “Bu partileri bir araya getirip maazallah 3’ü beraber bir hükümet kurmaya kalksa 3 ay sonra Yunanistan’a döneriz Yunanistan’a dönmemek için AK Parti iktidarına mecburuz ve mahkumuz.” dedi.
 • 01:54Arınç: Arınç: "Ak Parti'ye İktidar Olmak Yakışır, Koalisyon Ortağı Olmak Değil"Manisa'da partisinin iftar yemeğine katılarak koalisyonla ilgili söylemlere değinen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Ak Parti'ye iktidar olmak yakışır. Koalisyon ortağı olmak değil" dedi.
 • 15:57Manisa'da 15 Kişinin Öldüğü Trafik KazasıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'da 15 kişinin yaşamını yitirdiği trafik kazasından büyük üzüntü duyduğunu söyledi.
 • 11:16Soma Belediyesinden Geleneksel İftarSoma Belediyesinden Geleneksel İftarSoma Belediyesinin her yıl düzenlediği iftar programı Soma kurum ve kuruluşlarının yanısıra sivil toplum örgütleri ve vatandaşları iftar sofrasında buluşturdu.
 • 07:34AK Parti'de 3 Dönem Kuralını Kaldırma HazırlığıAK Parti'de 3 Dönem Kuralını Kaldırma HazırlığıAK Parti, sohbaharda yapılacak olağan kongresinde partinin çok tartışılan '3 dönem' kuralını kaldırmaya hazırlanıyor.
 • 13:49Berber ve Çerçi 'Gönül Sefası'nda Altunağa'nın Konuğu OlduBerber ve Çerçi 'Gönül Sefası'nda Altunağa'nın Konuğu OlduAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Medya TV’de canlı yayınlanan Ömer Faruk Altunağa’nın hazırlayıp sunduğu Gönül Sefası programına konuk oldu.
 • 13:09Soma Esnafından 'İmdat' ÇığlığıSoma Esnafından 'İmdat' Çığlığı13 Mayıs maden faciasının ardından ticari hayatın normale dönmediği Manisa’nın Soma ilçesinde esnaf ’imdat’ çığlığı atıyor.
 • 16:42Özel Çocukların Emekleri Karşılıksız KalmadıÖzel Çocukların Emekleri Karşılıksız KalmadıYunusemre Belediyesi ile Şehzadeler Belediyesi arasında yapılan protokol çerçevesinde ‘Sevgiyle Yeşeren Emekler Serası’nda’ Manisa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin yetiştirdiği çiçekler Yunusemre Belediyesi tarafından satın alındı.
 • 15:48Makedon Öğrenciler Yunusemre'yi Ziyaret EttiMakedon Öğrenciler Yunusemre'yi Ziyaret EttiYunusemre Belediyesi ve Kâtip Çelebi Üniversitesi’nin katkılarıyla Makedonya’nın Debre şehrinden gelen 40 öğrenci Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 20:06Manisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıManisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıMilletvekili Genel Seçiminde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 19:56Mazbatalarını AldılarMazbatalarını Aldılarmanisa'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Ak Parti ve CHP'den milletvekili seçilenler, adliyeye gelerek mazbatalarını aldı.