SON DAKİKA RECAİ BERBER HABERLERİ

Son Dakika Recai Berber Haberleri

 • 18:17TBMM Genel KuruluTBMM (AA) – TBMM Genel Kurulunda, MHP'nin, Rusya ile yaşanan krizin Türkiye'ye etkilerinin araştırılması ve çözüm önerilerinin belirlenmesinin araştırılması için verdiği önergenin gündeme alınmasına ilişkin önerisi kabul edilmedi MHP, Danışma Kurulu'nda oybirliği sağlanamaması nedeniyle araştırma önergesinin görüşülmesi önerisini Genel Kurul'a taşıdı.
 • 17:53AKP'li Berber'den MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye TeşekkürAKP'li Berber'den MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye TeşekkürAKP Manisa Milletvekili Recai Berber, MHP'ye oy veren birçok kişinin bu seçimde AKP’yi desteklemesinden dolayı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.
 • 10:07AK Parti New Jersey Seçim İrtibat Bürosu Açıldı - NewAK Parti New Jersey Seçim İrtibat Bürosu Açıldı - NewGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti New Jersey seçim bürosu açılışı- AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber'in konuşması- Berber ile röportaj NEW AK Parti New Jersey Seçim İrtibat Bürosu, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber'in katılımıyla açıldı.
 • 16:10Ak Partili Berber: Ak Partili Berber: "Patlama Türkiye'yi Karanlığa Sürükleme Çabasıdır"AK Parti Manisa Milletvekili ve milletvekili adayı Recai Berber,“Bugün yine canımızı yakan bir haber aldık.
 • 22:52AK Partili Vekilden Ölen Hacılara İçin Skandal Sözler!AK Partili Vekilden Ölen Hacılara İçin Skandal Sözler!AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Hac'da yaşanan faciayla ilgili skandal sözler söyledi. Berber, "Binlerce insan çok affedersiniz hayvan şeyi gibi orada ölüp gidiyor." dedi.
 • 16:06TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, zeytinyağı ithalatına asla izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 19:53Ak Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'da 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan facianın ardından işten çıkarılan madencilerin kıdem tazminatlarının ikinci taksitinin ekim ayında ödenmeye başlanılacağını, konu hakkında da işçilerin bilgilendirilmediği söyledi.
 • 20:06Manisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıManisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıMilletvekili Genel Seçiminde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 19:56Mazbatalarını AldılarMazbatalarını Aldılarmanisa'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Ak Parti ve CHP'den milletvekili seçilenler, adliyeye gelerek mazbatalarını aldı.
 • 23:10Soma'daki İşçilerin Tazminatları Ödenmeye BaşlanacakSoma'daki İşçilerin Tazminatları Ödenmeye BaşlanacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maden ocağı görüntüsü- Recai Berber'in açıklamalrı- Soma maden ocağında yaşanan facianın ardından yaşanan gelişmelere ait arşiv görüntüler Soma'daki işçilerin tazminatları ödenmeye başlanacak- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: - "TMSF tarafından alacaklarına mahsuben şirketin sahiplerinin teminatları karşılığı işçilerin tazminat alacakları, taksitler halinde ödemeye başlanıyor.
 • 12:13CHP Milletvekili Özel'den İthal Kuru Üzüm Olmadığı Açıklamasına Tepkiİran’dan ithal edilen kuru üzüm soru önergelerine konu olmasına rağmen TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in, “Bu ülkeye ne İran’dan ne başka ülkeden bir gram üzüm girmemiştir, giremez.” şeklindeki açıklaması tepkiye sebep oldu.
 • 18:00Ege Gelişim Projesi Tanıtım ToplantısıEge Gelişim Projesi Tanıtım ToplantısıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Ege Gelişim Projesi kapsamında Manisa'yı tuizmin merkezi yapmayı hedeflediklerini, Spil Dağı Milli Parkı'nı Türkiye'nin örnek Milli Parkı haline getireceklerini söyledi.
 • 14:05Batı Anadolu'nun 'Gap'ı Olacak Dev Proje AçıklandıBatı Anadolu'nun 'Gap'ı Olacak Dev Proje AçıklandıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Türkiye’de tarımsal verimi ve geliri üçe katlayacak merkezi sulama projesini açıkladı.
 • 10:25Tarsim'in Kapsamının Genişletilmesi İçin Çalışma BaşladıTarsim'in Kapsamının Genişletilmesi İçin Çalışma BaşladıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, don afetinden zarar gören çiftçiye verdiği sözü tutarak, TARSİM Genel Müdürü ve bölge tarımının kurmaylarını Manisa’da çiftçiyle buluşturdu.
 • 16:43Soma Maden Şehitliği Dualarla AçıldıSoma Maden Şehitliği Dualarla AçıldıManisa’nın Soma ilçesinde, 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen maden faciasının birinci yıldönümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Soma Belediye Mezarlığı içinde yaptırılan maden şehitliğinin açılışı dualarla gerçekleştirildi.
 • 15:591manisa Babaları İçin Polis ve Avukat Olacaklar1manisa Babaları İçin Polis ve Avukat OlacaklarManisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıldönümünde, ailelerin ziyaret ettiği şehitlikte, acı da, çocukların isyanı da vardı.
 • 15:592manisa Soma Babaları İçin Polis ve Avukat Olacaklar2manisa Soma Babaları İçin Polis ve Avukat OlacaklarManisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıldönümünde, ailelerin ziyaret ettiği şehitlikte, acı da, çocukların isyanı da vardı.
 • 12:04Okul Üzümünün Dağıtımı BaşlıyorOkul Üzümünün Dağıtımı BaşlıyorTBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, okullarda sütten sonra kuru üzümün dağıtılmasına, eğitim öğretim döneminin bitimine 3 hafta kala başlanacağını bildirdi.
 • 11:24Manisa'da Don Olayının Kiraz, Ceviz ve Badem Bahçelerine de Zararı BüyükTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, don olayının üzüm bağlarının yanısıra kiraz, ceviz ve badem bahçelerinde de büyük hasar meydana getirdiğini bildirdi.
 • 10:44Soma'daki Maden Faciası - BerberSoma'daki Maden Faciası - BerberSoma'daki maden faciası- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "(Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi) Bu konuda, önümüzdeki 15 günde mutlaka gelişme olacaktır" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi konusuyla ilgili gelecek 15 günde gelişme yaşanacağını bildirdi.
 • 09:23Soma'daki Maden FaciasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "(Soma'da işten çıkarılan madencilerin tazminatlarının ödenmesi) Bu konuda, önümüzdeki 15 günde mutlaka gelişme olacaktır"
 • 16:50TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (1)TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu (1)TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu-AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı yasa teklifinin birlikte görüşülmesine muhalefet tepki gösterdi-Usul tartışmasının ardından teklifler birleştirildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, AK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı torba yasa teklifinin görüşülmesine başlandı.
 • 14:18TBMM Plan ve Bütçe KomisyonuTBMM Plan ve Bütçe KomisyonuAK Parti'li milletvekillerinin verdiği 4 ayrı yasa teklifinin birlikte görüşülmesine muhalefet tepki gösterdi Usul tartışmasının ardından teklifler birleştirildi.
 • 13:42Komisyon'da 'Sahtekar' TartışmasıTbmm Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen yeni torba yasa görüşmelerinde muhalefet milletvekilleri, kanun tekliflerinin birçok kurumu ilgilendirdiğini ve başka komisyonlarda da görüşülmesi gerektiğini veya alt komisyondan geçmesini istedi.
 • 14:34Etr Ödülleri'ni Kazananlar Belli OlduEtr Ödülleri'ni Kazananlar Belli Oldu'eTR Ödülleri'ni kazananlar belli oldu TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen Vodafone sponsorluğundaki 'eTR Ödülleri' töreninde dereceye giren kuruluşlara ödülleri verildi.
 • 16:00Yırca'da Zeytinler Yeniden Can BulacakYırca'da Zeytinler Yeniden Can BulacakManisa'nın Soma ilçesine bağlı Yırca Mahallesi'nde termik santral yapımı için yaklaşık 6 bin ağaç kesen Kolin A.Ş., ilçeye dikeceği 60 bin zeytin fidan için ilk adımı atarak yağmur altında 2 bin 500 zeytin fidanını toprakla buluşturdu.
 • 15:35Soma'da Zeytinler Yeniden Can BulacakSoma'da Zeytinler Yeniden Can BulacakYırca Mahallesinde yapılacak termik santralle gündeme gelen Kolin A.Ş, ilçeye dikeceği zeytin fidanı için ilk adımı atarak 2 bin 500 zeytin fidanını toprakla buluşturdu.
 • 15:132015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'ndaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "Yapısal dönüşüm ve eylem planları ile ülkemiz, yeni bir kalkınma seferberliğini başlatmış olacak.
 • 07:12Maliye Maliye "Evi Hangi Parayla Aldığını İspatla" DiyebilecekMaliye, yıllık 50 bin lira gelir beyan ettiği halde 250 bin liralık ev alan kişiye, "Evi hangi parayla aldığını ispatla" diyebilecek.
 • 20:03Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Maliye Bakanlığı'nı UyardıPlan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Maliye Bakanlığı'nın vergi toplamada harcadığı çabanın dörtte birini harcamalar konusunda da göstermesi gerektiğini söyledi.
 • 19:012015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaKomisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Berber: "Denizcilikte ikinci sicil uygulaması başlatıldı.
 • 20:382015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaAK Parti'li Berber: "Danıştay'ın, Ağaçlandırma Yönetmeliği'nde kiralık Hazine arazisine zeytin ağacı dikilmesine ilişkin hükmü iptal etmesi üzerine Orman Bakanlığı zeytin ağacı dikilmesine izin vermiyor.
 • 19:12Recai Berber: Sulama İşinde Özel Sektörü Yatırım Yapabilir Hale GetirmeliyizPlan Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Recai Berber, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2015 yılı bütçe görüşmelerine barajlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 13:302015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaOrman ve Su İşleri Bakanlığı'nın bütçesinin görüşülmesine başlandı.
 • 16:24Bütçe Görüşmelerinde Bütçe Görüşmelerinde "Kürdistan" TartışmasıMHP'li Günal: "Türkiye'de Kürdistan diye bir yer yok, olmayacak da... Kim Kürdistan var diyorsa hepsi terristtir" HDP'li Kaplan: "21. yüzyılda Kürt ve Kürdistan'ı inkar etmek, kafayı kuma gömmektir"
 • 19:232015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaKalkınma Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçesinin görüşülmesine başlandı.
 • 14:172015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaGümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın 2015 bütçesi ve 2013 kesin hesabının görüşülmesine başlandı.
 • 00:342015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaKomisyon Başkanı Berber: "Sosyal yardımların dengesi, kişiyi çalışmadan uzaklaştıracak noktaya gelmemeli" CHP'li Öztrak: "Bu hükümetin miladı, kullanım süresi dolmuştur, reformları yapacak takati kalmamıştır"
 • 13:272015 Yılı Bütçesi Komisyon'da2015 Yılı Bütçesi Komisyon'daTBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, 2015 yılı bütçesinin geneli üzerindeki görüşmelere başlandı.
 • 12:092015 Yılı Bütçesi Komisyon'da2015 Yılı Bütçesi Komisyon'daBütçenin geneli üzerindeki görüşmelere TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda başlandı.
 • 23:57Torba Yasa'da Hayatını Kaybeden İşçi Yakınlarına Sağlanan İmkanlarTorba Yasa'da Hayatını Kaybeden İşçi Yakınlarına Sağlanan İmkanlarTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, “Hayatını kaybeden işçilerin SGK’ya olan borçlarının tamamı siliniyor, yakınlarının ölüm aylığı almalarının önündeki engel kalkıyor.
 • 23:03Torba Kanun Tasarı" TBMM Genel Kurulu'ndaTasarının tümü üzerindeki görüşmeler sürüyor Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: "Asli işlerde taşeron firmalara yaptırmanın önünü kapatıyoruz.
 • 09:25Avukatlara Getirilecek Kısıtlama Komisyonda Sinirleri GerdiAvukatlara Getirilecek Kısıtlama Komisyonda Sinirleri GerdiKamuoyunda “Torba Yasa” olarak bilinen İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısına eklenmek istenen önerge ile CMUK’un 153. Maddesinin yürürlükten kaldırılan 2, 3 ve 4. fıkralarının yeniden düzenlenmesi muhalefet milletvekillerinin tepkisine neden oldu.
 • 15:25Meclis'te Meclis'te "Torba" Mesaisi SürüyorTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, İş Kanunu ve çeşitli kanunlarda değişiklik öngören ve kamuoyunda "torba tasarı" olarak adlandırılan düzenlemelerle ilgili çalışmalar hafta sonu da sürdü.
 • 13:05Torba TasarıTorba Tasarı" Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaToplantıda çoğunluğun sağlanmamasına tepki gösteren HDP'li Kaplan, kongreleri nedeniyle görüşmelerin ertelenmesini istedi Aranın yaklaşık bir saati bulması üzerine toplantının açılıp açılamayacğı tartışması yaşandı Bilgiç'in önerisi üzerine toplantı 23 Haziran Pazartesi gününe ertelendi.
 • 01:11Torba Tasarı TBMM Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, CHP'li milletvekilleri, uzun çalışma süresini çatal ve bıçaklarla tabaklara vurarak protesto etti.
 • 19:01Ak Partili Berber: Ben Ocağa İnip Görmedikçe Kömür Üretimine İzin VermeyeceğimAk Partili Berber: Ben Ocağa İnip Görmedikçe Kömür Üretimine İzin VermeyeceğimTbmm Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'daki maden faciasıyla ilgili özeleştiri yaptı, "Ben ocağa inip görmedikçe kömür üretimine izin vermeyeceğim" dedi.
 • 14:32Maden İşçilerini İlgilendiren Plan, Bütçe Komisyonu'ndaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, taşeron ve madenlerde çalışan işçilere yönelik düzenlemeleri de içeren tasarıyı alt komisyona sevk etti
 • 11:52Madenci Yakınları Komisyona Alınmayınca Tansiyon YükseldiZongundak Kozlu'da yaşanan maden faciasında mağdur olan vatandaşlar haklarını aramak için TBMM'ye geldi.
 • 02:18AK Parti'li Vekiller ve Soma Kaymakamı, Madende İncelemede BulunduAK Parti'li Vekiller ve Soma Kaymakamı, Madende İncelemede BulunduAK Parti Manisa Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi, Muzaffer Yurttaş, Recai Berber ve Selçuk Özdağ ile Soma Kaymakamı Bahattin Atçı, Soma'daki maden faciasının yakınındaki İmbat Madencilik'e ait madende incelemelerde bulundu.