SON DAKİKA RECAİ BERBER HABERLERİ

Son Dakika Recai Berber Haberleri

 • 07:34AK Parti'de 3 Dönem Kuralını Kaldırma HazırlığıAK Parti'de 3 Dönem Kuralını Kaldırma HazırlığıAK Parti, sohbaharda yapılacak olağan kongresinde partinin çok tartışılan '3 dönem' kuralını kaldırmaya hazırlanıyor.
 • 13:49Berber ve Çerçi 'Gönül Sefası'nda Altunağa'nın Konuğu OlduBerber ve Çerçi 'Gönül Sefası'nda Altunağa'nın Konuğu OlduAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Medya TV’de canlı yayınlanan Ömer Faruk Altunağa’nın hazırlayıp sunduğu Gönül Sefası programına konuk oldu.
 • 13:09Soma Esnafından 'İmdat' ÇığlığıSoma Esnafından 'İmdat' Çığlığı13 Mayıs maden faciasının ardından ticari hayatın normale dönmediği Manisa’nın Soma ilçesinde esnaf ’imdat’ çığlığı atıyor.
 • 16:42Özel Çocukların Emekleri Karşılıksız KalmadıÖzel Çocukların Emekleri Karşılıksız KalmadıYunusemre Belediyesi ile Şehzadeler Belediyesi arasında yapılan protokol çerçevesinde ‘Sevgiyle Yeşeren Emekler Serası’nda’ Manisa Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin yetiştirdiği çiçekler Yunusemre Belediyesi tarafından satın alındı.
 • 15:48Makedon Öğrenciler Yunusemre'yi Ziyaret EttiMakedon Öğrenciler Yunusemre'yi Ziyaret EttiYunusemre Belediyesi ve Kâtip Çelebi Üniversitesi’nin katkılarıyla Makedonya’nın Debre şehrinden gelen 40 öğrenci Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 20:06Manisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıManisa'dan Seçilen AK Parti ve CHP Vekilleri Mazbatalarını AldıMilletvekili Genel Seçiminde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 19:56Mazbatalarını AldılarMazbatalarını Aldılarmanisa'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Ak Parti ve CHP'den milletvekili seçilenler, adliyeye gelerek mazbatalarını aldı.
 • 19:50AK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını AldıAK Parti ve CHP'li Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri sonucunda Manisa’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) temsil edecek olan AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa milletvekilleri mazbatalarını aldı.
 • 19:18Milletvekilleri Mazbatalarını AlıyorMilletvekili Genel Seçimi'nde Manisa'dan milletvekili seçilen AK Parti ve CHP adayları, mazbatalarını İl Seçim Kurulundan aldı.
 • 16:59AK Parti'nin Ege'deki Efesi Manisa'AK Parti'nin Ege'deki Efesi Manisa'AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan Pazar günü yapılan milletvekili genel seçimlerini değerlendirerek, “Manisa olarak, Ege’de dört vekille temsil edilen tek il konumundayız. Manisa’da vekil sayısı düşmesine rağmen temsilimiz düşmemiş ve Manisa, dört vekil sayısı ile Ege Bölgesi’nin efesi diyeceğimiz bir konuma oturmuştur” diyerek, AK Parti’nin Manisa’da başarılı olduğunu ifade etti.
 • 16:06AK Parti İl Başkanı Gürcan: Manisa'da Seçimi Başarıyla TamamladıkAK Parti İl Başkanı Gürcan: Manisa'da Seçimi Başarıyla TamamladıkAK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, genel seçimi başarıyla tamamladıklarını söyledi.
 • 14:40Manisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da AK Parti Kan Kaybetti, Mhp, Hdp ve CHP'nin Oyları ArttıManisa'da 2011 milletvekilliği genel seçiminde 405 bin 652 oy alarak birinci olan ve Ankara’ya 5 vekil gönderen AK Parti’nin, bu seçimde kesin olmayan sonuçlarına göre oyu 325 bin 723’e düştü.
 • 13:05Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanAK Parti, 25. dönem milletvekili seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre geçerli oyların 18 milyon 850 bin 748'ini alarak yüzde 40,86 ile 258 milletvekili adayını Meclise taşıdı.
 • 10:072015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin Listesi2015 Genel Seçiminde TBMM'ye Giren İsimlerin ListesiAK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin il il milletvekili listeleri belli oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP ile MHP'nin vekil sayısı birbirine eşit.
 • 23:45Milletvekili Genel SeçimiManisa'da, resmi olmayan sonuçlara göre, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 milletvekili çıkardı.
 • 23:28Manisa'da AK Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 Milletvekili ÇıkardıManisa'da AK Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 Milletvekili ÇıkardıTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanlığı'nın sayımına göre milletvekili sayısı 10'dan 9'a düşürülen Manisa'da Ak Parti 4, CHP 3 ve MHP 2 milletvekili çıkardı.
 • 23:26Soma'da AK Parti'nin Oyları DüştüManisa'nın Soma ilçesinde kesin olmayan seçim sonuçlarına göre, AK Parti'nin oyları bir önceki seçime göre düştü.
 • 15:45Ak Partili Berber'den Seçmene MektupAk Partili Berber'den Seçmene MektupTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili adayı Recai Berber, 7 Haziran seçimleri öncesi Manisalı seçmenlere kendi el yazısıyla kaleme aldığı bir mektup gönderdi.
 • 22:09Somalı Madenciler Tazminatlarını Almaya BaşladıSomalı Madenciler Tazminatlarını Almaya BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Somalı madenciler- Tazminatları ödenen işçilerin bankamatik önünde sıra beklemeleri Soma'daki maden faciası- Tazminatlarının ilk taksiti hesaplarına yatan işçiler, banka şubeleri önünde kuyruk oluşturdu Soma'daki maden faciasının ardından işten çıkarılan işçilerin tazminatları, ödenmeye başlandı.
 • 20:01Soma'daki Maden FaciasıSoma'daki maden faciasının ardından işten çıkarılan işçilerin tazminatları, ödenmeye başlandı.
 • 19:26Manisa'daki Sağanak ve DoluTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, bağlarda zarara yol açan doluyla ilgili, "Bu dolu afetinden zarar gören hiç kimse mağdur olmayacak" dedi.
 • 15:20AK Parti'den Karaköy'de Gece MitingiAK Parti'den Karaköy'de Gece MitingiAK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı tarafından Karaköy İki Lüleli cami yanında gece mitingi düzenlendi.
 • 12:37AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Bütçe Komisyon Başkanı Recai Berber, 2015 yılında Manisa ve ilçelerinde doğal afetlerden zarar gören çiftçilere 80 milyon TL ödenek talep ediliğini açıkladı.
 • 11:50Somalı İşçilerin Kıdem Tazminatı SevinciSomalı İşçilerin Kıdem Tazminatı SevinciMaden faciasının ardından kapatılan ocaklar nedeniyle işten çıkarılan Somalı 2 bin 831 işçi, 7 aydır ödenmeyen kıdem tazminatlarını Erdoğan'ın kente geldiği gün alacak.
 • 00:17Soma'daki İşçilerin TazminatlarıSoma'daki maden faciasının ardından işten çıkarılan işçilerin tazminatlarının 4 taksitte TMSF tarafından ödeneceğinin açıklanması, işçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.
 • 23:10Soma'daki İşçilerin Tazminatları Ödenmeye BaşlanacakSoma'daki İşçilerin Tazminatları Ödenmeye BaşlanacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maden ocağı görüntüsü- Recai Berber'in açıklamalrı- Soma maden ocağında yaşanan facianın ardından yaşanan gelişmelere ait arşiv görüntüler Soma'daki işçilerin tazminatları ödenmeye başlanacak- TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Berber: - "TMSF tarafından alacaklarına mahsuben şirketin sahiplerinin teminatları karşılığı işçilerin tazminat alacakları, taksitler halinde ödemeye başlanıyor.
 • 21:51Soma'daki İşçilerin Tazminatları Ödenmeye BaşlanacakTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "TMSF tarafından alacaklarına mahsuben şirketin sahiplerinin teminatları karşılığı işçilerin tazminat alacakları, taksitler halinde ödemeye başlanıyor.
 • 15:05Baybatur: Baybatur: "Kardeş Kanı Akıtmak İstiyorlar"AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Murat Baybatur, Şehzadeler ve Turgutlu ilçelerinde coşkunun hakim olduğu gece mitinglerinde konuştu.
 • 12:13CHP Milletvekili Özel'den İthal Kuru Üzüm Olmadığı Açıklamasına Tepkiİran’dan ithal edilen kuru üzüm soru önergelerine konu olmasına rağmen TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’in, “Bu ülkeye ne İran’dan ne başka ülkeden bir gram üzüm girmemiştir, giremez.” şeklindeki açıklaması tepkiye sebep oldu.
 • 11:49İran'dan Üzüm Getirildiği İddiasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Türkiye'ye İran üzümü sokulduğu iddialarıyla ilgili, "Bu ülkeye ne İran'dan ne başka ülkeden bir gram üzüm girmiştir, giremez" dedi.
 • 11:21Berber, İran Üzümü Spekülasyonlarına Nokta Koydu AçıklamasıBerber, İran Üzümü Spekülasyonlarına Nokta Koydu AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, yurda İran üzümü sokulduğu yönünde yapılan spekülasyonlara noktayı koyarak, üzüm üreticisini rahatlatan açıklamayı yaptı.
 • 14:47Ak Partili Berber'den Zeytine Prim Desteği SözüAk Partili Berber'den Zeytine Prim Desteği SözüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, zeytine prim konusunda kararlı olduklarını yineleyerek, zeytinyağına verilen desteğin en az yüzde 25’inin sofralık zeytine prim olarak verileceğini söyledi.
 • 18:52Genel Seçime DoğruTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, dolu ve dondan zarar gören tüm çiftçilerin mağduriyetinin giderileceğini bildirdi.
 • 14:58Genel Seçime DoğruTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, seçim çalışmalarını Sarıgöl ilçesinde sürdürdü.
 • 09:54Sütte İzmir Modeli, Manisa'ya Artı Değer Yaratacak!Sütte İzmir Modeli, Manisa'ya Artı Değer Yaratacak!Yunusemre Belediyesi, ilk kez İzmir'de uygulanan ve koyun-keçi sütü üreticisine büyük kazanç sağlayan ''Sütte Soğuk Zincir Projesi''ni hayata geçirdi.
 • 18:00Ege Gelişim Projesi Tanıtım ToplantısıEge Gelişim Projesi Tanıtım ToplantısıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Ege Gelişim Projesi kapsamında Manisa'yı tuizmin merkezi yapmayı hedeflediklerini, Spil Dağı Milli Parkı'nı Türkiye'nin örnek Milli Parkı haline getireceklerini söyledi.
 • 16:02Ak Partili Berber, Bakan Gibi KarşılandıAk Partili Berber, Bakan Gibi KarşılandıAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber Sarıgöl’de bakan gibi karşılandı.
 • 16:01AK Parti Manisa Milletvekili Berber AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Manisa'da 6 bin konutluk proje için düğmeye basıldığını belirterek, "Cumhurbaşkanı onayladı, Manisa'ya yeni bir şehir kuruluyor, haftaya talep toplamaya başlıyoruz" dedi.
 • 15:31Manisa'ya Egegep ile 4,5 Milyarlık Yatırım YapılacakManisa'ya Egegep ile 4,5 Milyarlık Yatırım YapılacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Ege Gelişim Projesi (EGEGEP) kapsamında Ege Bölgesine 2019 yılı sonuna kadar 25 milyar TL’lik yapılacağı öğrenildi.
 • 14:11Manisa'da Ege Gelişim Projesi Tanıtım ToplantısıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, Ege Gelişim Projesi kapsamında Manisa'yı tuizmin merkezi yapmayı hedeflediklerini, Spil Dağı Milli Parkı'nı Türkiye'nin örnek Milli Parkı haline getireceklerini söyledi.
 • 13:04Ak Partililer 2023 Manisa Vizyonunu PaylaştıAk Partililer 2023 Manisa Vizyonunu PaylaştıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Murat Baybatur’un ev sahipliğinde Manisa Saruhan Otel’de “2023 Yolunda Vizyon Sahibi ve Öncü Manisa” konulu toplantı sivil toplum örgütlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 12:43Uncubozköy Hanımlar Lokali AçıldıUncubozköy Hanımlar Lokali AçıldıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, göreve gelmeden önce verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor.
 • 11:09Sarıgöl'de Stk ve Siyasi Partilerden Anadolu Lisesi TepkisiSarıgöl'de Stk ve Siyasi Partilerden Anadolu Lisesi TepkisiSarıgöl’de eğitim-öğretim vermekte olan Sarıgöl Hayriye Ertürk ve Sarıgöl Anadolu Liselerinin tek bir çatı altında birleştirilme kararı ilçedeki sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti başkanlarının tepkisine neden oldu.
 • 10:56Manisa'ya Yeni Bir Şehir KuruluyorManisa'ya Yeni Bir Şehir KuruluyorTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, “2023 Yolunda Vizyon Sahibi ve Öncü Manisa” konulu toplantıda konuştu.
 • 11:05Ünlü Sanayici Ersan Atılgan'dan Berber'e Övgü AçıklamasıÜnlü Sanayici Ersan Atılgan'dan Berber'e Övgü AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber bölge istihdamına katkı sağlayan yatırımcıları bir bir ziyaret ediyor.
 • 23:05Spil Dağı Milli Parkı'na Yapılacak Teleferik İçin Yüklenici Firmaya Yer TeslimiSpil Dağı Milli Parkı'na Yapılacak Teleferik İçin Yüklenici Firmaya Yer TeslimiManisa Spil Dağı Milli Parkı'na yapılacak olan 5,5 kilometre uzunluğundaki teleferik hattı ve diğer tesisler için yüklenici firmaya törenle yer teslimi yapıldı.
 • 19:07Manisa'ya Yapılacak TeleferikManisa Spil Dağı Milli Parkı'na yapılacak olan 5,5 kilometre uzunluğundaki teleferik hattı ve diğer tesisler için yüklenici firmaya törenle yer teslimi yapıldı.
 • 18:17Rüya Projenin Yer Teslimi YapıldıRüya Projenin Yer Teslimi YapıldıManisa’da Spil Dağı’na yapılacak olan 100 Milyon Liralık teleferik ve oteller projesinin yer teslimi yapıldı.
 • 18:15Manisa'da Öğrencilere 'Okul Üzümü' DağıtıldıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, hayata geçirilen Okul Üzümü Projesinden üzüm üreticileri olarak, Manisa olarak çok şey beklediklerini söyledi.
 • 11:0450 Yıllık Hayal Gerçek Oldu50 Yıllık Hayal Gerçek OlduManisa’da 50 yıldır sürekli sözler verilmesine rağmen bir türlü hayata geçirilemeyen Demirci ve Selendi ilçeleri arasındaki yol yapım işi ihalesinin ardından temel atma töreni gerçekleştirildi.