SON DAKİKA RECAİ BERBER HABERLERİ

Son Dakika Recai Berber Haberleri

 • 12:40Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtımı Devam EdecekÖğrencilere Kuru Üzüm Dağıtımı Devam EdecekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MEB Kuru üzüm dağıtımı tanıtım filmi (Animasyon)- Kuru üzüm işleme paketleme görüntüleri- Recai Berber'in konuşması- Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur'un konuşması- Üzüm üreticisi Nevzat Belek'in konuşması- TARİŞ kuru üzüm dağıtımına ilişkin tanıtım filmi Öğrencilere kuru üzüm dağıtımı devam edecek- Geçen sene eğitim-öğretim yılının ikinci yarısında pilot olarak belirlenen okullarda başlanan kuru üzüm dağıtımına bu yıl da devam edilecek- AK Parti Manisa Milletvekili Berber: - "Piyasa şartları ve bütçeden ayrılan kaynağa göre bu sene hedefimiz 10 bin ton civarında dağıtım yapmak" FERDİ UZUN - AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Akıl Üzümü Okul Üzümü" adlı proje kapsamında bu yıl da okullarda çekirdeksiz kuru üzüm dağıtımı yapılacağını söyledi.
 • 11:26Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtımı Devam EdecekAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Akıl Üzümü Okul Üzümü" adlı proje kapsamında bu yıl da okullarda çekirdeksiz kuru üzüm dağıtımı yapılacağını söyledi.
 • 20:07Şehit Mezarı Açılacak Mı?Şehit Mezarı Açılacak Mı?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, geçtiğimiz günlerde bir gazeteye açıklama yapan terör örgütü liderlerinden Murat Karayılan’ın şehit uzman çavuş Tolga Artuk’un cenazesi elimizde açıklamasına sert tepki gösterdi.
 • 00:49Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 11:49Ak Partili Berber Konuşmasının Çarpıtılmasına Tepki GösterdiAk Partili Berber Konuşmasının Çarpıtılmasına Tepki GösterdiAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, AK Parti İl Teşkilatının tarihi Bedesten’de gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde terör olaylarından ve kutsal topraklarda yaşanan izdiham sonrası yaşamını yitiren Müslümanlar için duyduğu derin üzüntüyü dile getirdiği konuşmasının ardından yapılan bazı haberlere ilişkin açıklamada bulundu.
 • 23:27AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, "Parlamento niye var, HDP, CHP, MHP milletvekilleri sesinizi yükseltin, gelin demokraside bir yanlışlık varsa, insan hak ve özgürlüklerinde bir yanlışlık varsa beraberce genişletelim, yaraları beraberce saralım, birlikte yürüyelim" dedi.
 • 23:05Manisa Ak Partili Vekilden Hayvan BenzetmesiManisa Ak Partili Vekilden Hayvan BenzetmesiAk Partili vekilden hayvan benzetmesi AK Parti Manisa İl Teşkilatı'nın bayramlaşma töreninde konuşan Ak Manisa Milletvekili Recai Berber, hacda yaşanan olayları farklı bir şekilde değerlendirerek, "Ya şuraya toplanmış milyonlarca hacı adayı gelmiş, şurayı bile koordine edemiyorlar.
 • 22:52AK Partili Vekilden Ölen Hacılara İçin Skandal Sözler!AK Partili Vekilden Ölen Hacılara İçin Skandal Sözler!AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Hac'da yaşanan faciayla ilgili skandal sözler söyledi. Berber, "Binlerce insan çok affedersiniz hayvan şeyi gibi orada ölüp gidiyor." dedi.
 • 22:14AK Parti'li Özdağ: AK Parti'li Özdağ: "Güneydoğu Anadolu'dan Bir Santim Toprak Alamazsınız"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, “Kürtlerin partisi olmaz, Türklerin de partisi olmaz, Çerkezlerin de olmaz. O ırkçılıktır.
 • 17:531 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday Listesi1 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday ListesiAK Parti 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin 26. dönem milletvekili adayları listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sundu
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 18:41Manisa AK Parti'de İlk Sıra Bu Kez Selçuk Özdağ'ınManisa AK Parti'de İlk Sıra Bu Kez Selçuk Özdağ'ınManisa'dan 4 milletvekili çıkaran AK Parti'nin erken seçim listesindeki ilk 4 isim, mevcut milletvekillerinden oluştu.
 • 17:24AK Parti'nin Milletvekili Aday ListesiAK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
 • 17:18AK Parti Aday Listesi Belli OlduAK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
 • 16:531 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday Listesi1 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday ListesiAK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.
 • 23:25Salihli Şehit Annesinden Asker Selamıyla VedaSalihli Şehit Annesinden Asker Selamıyla VedaŞehit annesinden asker selamıyla veda Hakkari Dağlıca'da terör örgütü PKK tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen 16 askerden aslen Konyalı olan ve ailesi Manisa Salihli'de yaşayan Uzman Onbaşı 22 yaşındaki Özgür Yatakdere, binlerce vatandaşın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:44Tek Evlada Asker Selamlı VedaTek Evlada Asker Selamlı VedaHakkari’nin Dağlıca bölgesinde şehit olan uzman onbaşı Özgür Yatakdere, memleketi Manisa’nın Salihli ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 19:38Şehit Annesinden Asker Selamıyla VedaŞehit Annesinden Asker Selamıyla VedaHakkari Dağlıca'da terör örgütü PKK tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen 16 askerden aslen Konyalı olan ve ailesi Manisa Salihli'de yaşayan Uzman Onbaşı 22 yaşındaki Özgür Yatakdere, binlerce vatandaşın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12:17Talimat Davutoğlu'ndan! AK Parti'de 3 Dönem EsneyecekTalimat Davutoğlu'ndan! AK Parti'de 3 Dönem EsneyecekAK Parti'de 'ağabey'lere yeniden kapıyı aralıyor. Davutoğlu, 3 dönem kuralı için talimat verdi. Hem mevcut 26 vekil hem de kurala takılan 76 isim için Meclis yolu gözüktü.
 • 23:12Ak Partili Özdağ: Ak Partili Özdağ: "Paralel Yapı PKK ile Kol Kola Geziyor"Manisa Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Ak Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, paralel yapının PKK ile kol kola gezdiğini belirterek, "Okullarıyla, yurtlarıyla televizyonlarımızda övdüğümüz bir paralel yapı var. Ama bu paralel yapı gerçek yüzünü 17-15 Aralık operasyonlarında gösterdi.
 • 17:46AK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıAK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı YapıldıAK Parti Şehzadeler İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Rum Mehmet Paşa Bedesteni’nde gerçekleştirildi.
 • 12:47Manisa'dan Kısa KısaŞehzadeler ilçesinde, Manisa milletvekilleri ile partililerin katılımıyla AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.
 • 07:34AK Parti'de 3 Dönem Yasağı KaldırılıyorAK Parti'de 3 Dönem Yasağı KaldırılıyorAK Parti dün topladığı en üst karar organı MKYK'da 3 dönem yasağını kaldırmak için de harekete geçti.
 • 20:46Şehit Uzman Çavuş Haşim Dirik, Son Yolcuğuna UğurlandıŞehit Uzman Çavuş Haşim Dirik, Son Yolcuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi- Karlıova'daki terör saldırısı- Cenazenin baba evine getirilişi- Cenazenin camiye getirilişi- Camiden görüntüler- Cenazenin mezarlığa götürülüşünden görüntüler- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin konuşması Karlıova'daki terör saldırısı- Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, Sarıgöl'de toprağa verildi- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: - "Bu vatanı milyonlarca şehitle aldık, gerekirse o şerefsizlerin kökünü de kurutacağız. Türkiye bitmez o kadar kolay değil, gerekirse 78 milyon şehit veririz vatanı vermeyiz" Bingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, memleketi Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • 19:32Karlıova'daki Terör SaldırısıBingöl'ün Karlıova ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik'in cenazesi, memleketi Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verildi.
 • 18:53Sarıgöl Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıSarıgöl Şehidini Son Yolculuğuna UğurladıBingöl’de yol kapatan PKK’lı gruba müdahale etmeye giden güvenlik güçlerine düzenlenen mayınlı saldırıda şehit olan Uzman Çavuş Haşim Dirik, Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 08:31AK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre BelirleyecekAK Parti'de İlk ve İkinci '3 Dönemlik'lerin Kaderini Kongre Belirleyecek7 Haziran seçimlerinde ilk kez uygulanan 3 dönem kuralı ile ilgili bir revizyon Ahmet Davutoğlu'nun masasında.
 • 07:40AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!AK Parti'de 3 Dönemliklere Meclis Kapısı Aralanabilir!7 Haziran seçimlerinde aday olamayan ve aralarında ağır topların da bulunduğu '3 dönem' mağduru 70 isim, erken seçim durumunda tekrar aday olabilecek.
 • 00:44AK Parti 14'üncü Kuruluş Yıl DönümüAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Türkiye hükümetsiz kalmayacağına göre Anayasa bir parlamento hükümeti öngörüyor.
 • 19:04AK Parti'li Berber: Zeytinde ve Zeytinyağında İthalat Söz Konusu DeğilAK Parti'li Berber: Zeytinde ve Zeytinyağında İthalat Söz Konusu DeğilAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, sofralık zeytin ve zeytinyağında ithalata asla izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 19:01Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay görüntüler- Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap'ın konuşması- AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber'in konuşması- Vali Erdoğan Bektaş'ın konuşması Manisa'da sezonun ilk kuru üzümü borsada- Manisa Ticaret Borsasında, sezonun ilk kuru üzümün kilogramı, açık artırmayla 120 liradan satın alındı- AK Parti Manisa Milletvekili Berber: - " Bu hükümet ve sorumlu bakan ön koltukta olduğu sürece, sadece üzümün değil zeytinin de zeytinyağının da işleme kapsamında ithalatına asla izin vermeyeceğiz" Manisa Ticaret Borsasında, 2015-2016 sezonu kuru üzümü için alım töreni yapıldı.
 • 17:24Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da sezonun ilk kuru üzümü Borsa'da Ülkenin üzüm ovası Manisa'da yetişen yeni sezonun ilk kuru üzümü, Ticaret Borsası'nda satıldı.
 • 16:06TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Recai Berber, zeytinyağı ithalatına asla izin vermeyeceklerini söyledi.
 • 15:31Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü BorsadaManisa Ticaret Borsasında, 2015-2016 sezonu kuru üzümü için alım töreni yapıldı.
 • 13:38Manisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daManisa'da Sezonun İlk Kuru Üzümü Borsa'daÜlkenin üzüm ovası Manisa'da yetişen yeni sezonun ilk kuru üzümü, Ticaret Borsası'nda satıldı.
 • 12:36Yılın İlk Kuru Üzümü BorsadaYılın İlk Kuru Üzümü BorsadaYılın ilk çekirdeksiz kuru üzümü kilosu 120 TL’den Manisa Ticaret Borsası tarafından alındı.
 • 16:11İthal Zeytin Sıkıntısını Bakanlığa Taşıdılarİthal Zeytin Sıkıntısını Bakanlığa TaşıdılarZeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı çıkan Marmarabirlik, Ekonomi Bakanlığı’nı ziyaret ederek, sektör sorunları raporunu sundu.
 • 14:35Sofralık Zeytin ve Zeytinyağında İthalat TartışmalarıAK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve Manisa Milletvekili Recai Berber ile Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa, sofralık zeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı hazırlanan raporu Ekonomi Bakanlığı yetkililerine iletti.
 • 14:24Marmarabirlik İthalat Tepkisini Ekonomi Bakanlığı'na TaşıdıMarmarabirlik İthalat Tepkisini Ekonomi Bakanlığı'na TaşıdıZeytin ve zeytinyağında ithalat talebine karşı çıkan Marmarabirlik, Ekonomi Bakanlığı’na sektörün sorunlarını anlatan bir rapor sundu.
 • 11:46İthalata Karşı Güç Birliğiİthalata Karşı Güç BirliğiEZZİB’in sofralık zeytin ve zeytinyağı sektöründe ithalat talebine bir tepki de AK Parti Bursa Milletvekili Şahin’den geldi.
 • 19:53Ak Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Partili Berber'den Somalı Madencileri İlgilendiren AçıklamaAk Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'da 301 madencinin ölümüyle sonuçlanan facianın ardından işten çıkarılan madencilerin kıdem tazminatlarının ikinci taksitinin ekim ayında ödenmeye başlanılacağını, konu hakkında da işçilerin bilgilendirilmediği söyledi.
 • 18:45Soma'daki Maden FaciasıAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma'daki maden faciasının ardından, işten çıkarılan işçilerin tazminatlarının kalan bölümünün, şirket ile Maden-İş arasında imzalanan protokol doğrultusunda, ekim ayında ödenmeye başlanacağını bildirdi.
 • 17:40Başkan Çerçi Barbaros'ta Coşkuyla KarşılandıBaşkan Çerçi Barbaros'ta Coşkuyla KarşılandıYunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ile birlikte Cuma namazını kılmak üzere gittiği Barbaros Mahallesinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
 • 19:42Şehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıŞehit Kardeşi: Ben Senin Evini Taşıyacaktım, Cenazeni mi Taşımak Nasip OlacaktıDiyarbakır'ın Çınar ilçesinde teröristlerce şehit edilen 30 yaşındaki polis memuru Mehmet Uyar, memleketi Manisa'nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:54Şehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Başçavuş Yavuz Son Yolculuğuna UğurlandıDiyarbakır’ın Lice ilçesinde, 25 Temmu 2015 günü askerî araca düzenlenen terör saldırısında şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz, memleketi Manisa’nın Salihli ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:24Şehit Babasına El Sallayarak Veda EttiŞehit Babasına El Sallayarak Veda EttiDiyarbakır’ın Lice ilçesinde askeri araca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Astsubay Başçavuş İsmail Yavuz son yolculuğuna Manisa’nın Salihli ilçesinde uğurlandı.
 • 17:44Manisa - Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuManisa - Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Partili Özdağ'dan koalisyon yorumu AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti iktidarının yarım kalan çalışmalarına destek veren tüm partilerle koalisyon yapabileceklerini söyleyerek, "Yoksa erken seçim olur, çıkarız meydanlara. Herkesten oy isteriz ve 300 milletvekili ile iktidara geliriz" dedi.
 • 15:13Ak Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Partili Özdağ'dan Koalisyon YorumuAk Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Parti iktidarının yarım kalan çalışmalarına destek veren tüm partilerle koalisyon yapabileceklerini söyleyerek, "Yoksa erken seçim olur, çıkarız meydanlara. Herkesten oy isteriz ve 300 milletvekili ile iktidara geliriz" dedi.
 • 19:53AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ AçıklamasıAK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, AK Parti’nin üçüncü havalimanını kim istiyorsa, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü kim istiyorsa, Ovit Tünelini kim istiyorsa onunla koalisyon yapacaklarını söyledi.
 • 15:36Arınç, Teravih Çıkışında Cemaate Limonata İkram EttiArınç, Teravih Çıkışında Cemaate Limonata İkram EttiŞehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte Muradiye Cami’nde teravih namazını kılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç,namaz çıkışında cemaate limonata ikramında bulundu.