SON DAKİKA RECAİ BERBER HABERLERİ

Son Dakika Recai Berber Haberleri

 • 06:25Eroğlu: Eroğlu: "Zeytinlikler Köylülere Kiralanacak"Görüntü dökümü: - Açılışı yapılacak Kırkağaç ilçesindeki okulun genel görüntüsü, - Öğrenciler ve velilerin görüntüleri, - Bakan Eroğlu'nun konuşması, - Açılış kurdelesinin kesilmesi, - Kırkağaç'ta bir öğrenci Yurdunun açılışı, - Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı'yı ziyaret, - Bakan Eroğlu'na zeytinyağ ve forma hediye edilmesi, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Manisa'da- Bakan Eroğlu: "Orman arazisindeki delice ağaçlarını aşılayacağız. Zeytinlikleri vatandaşlara kurayla eşit dağıtacağız" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, orman arazisindeki "delice" ağaçlarının aşılanacağını ve zeytinliklerin talep eden köylülere 49 yıllığına kiralanacağını bildirdi.
 • 22:44Manisa - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'daManisa - Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'daOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Soma'da (2) İLKOKUL VE ANAOKUL AÇILIŞINA KATILDI AK Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; Demirören Şirketler Grubu tarafından maden faciasıyla sarsılan Soma'ya kazandırılan ilkokul ve anaokulunun açılış törenine katıldı.
 • 22:18Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Manisa'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, orman arazisindeki "delice" ağaçlarının aşılanacağını ve zeytinliklerin talep eden köylülere 49 yıllığına kiralanacağını bildirdi.
 • 19:27Bakan Eroğlu Soma'da (2)Bakan Eroğlu Soma'da (2)Demirören İLKOKUL VE ANAOKULU AÇILIŞINA KATILDI AK Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Demirören Şirketler Grubu tarafından maden faciasıyla sarsılan Soma'ya kazandırılan ilkokul ve anaokulunun açılış törenine katıldı.
 • 19:05Soma'da Maden Şehitleri Anısına Yapılan Okul AçıldıSoma'da Maden Şehitleri Anısına Yapılan Okul AçıldıManisa'nın Soma ilçesinde geçtiğimiz yıl 13 Mayıs tarihinde meydana gelen maden faciasında yaşamını yitiren 301 madencinin anısına Demirören Grubu tarafından sözü verilen 2 okul tamamlanarak açılışı gerçekleşti.
 • 18:36Demirören Ailesinin Soma'da Yaptırdığı 2 Okul Törenle AçıldıDemirören Ailesinin Soma'da Yaptırdığı 2 Okul Törenle AçıldıManisa’nın Soma ilçesinde 301 madencinin anısına Demirören Grubu tarafından yaptırılan 2 okul törenle açıldı.
 • 18:11Bakan Eroğlu Kırkağaç'taBakan Eroğlu Kırkağaç'taOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kırkağaç kavununu çok sevdiğini belirterek, "Kafamız çalışıyorsa Kırkağaç kavunundandır" dedi.
 • 17:44Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Manisa’nın Soma ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 14:25Ak Partili Berber Akhisar'da 'Sayın Bakanım' Pankartıyla KarşılandıAk Partili Berber Akhisar'da 'Sayın Bakanım' Pankartıyla KarşılandıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Akhisar ziyaretinde ilçeye bağlı Selçikli Mahallesinde coşkulu bir şekilde karşılandı.
 • 11:05Ak Partili Berber, Ceketini Çıkarıp VerdiAk Partili Berber, Ceketini Çıkarıp VerdiTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber Gölmarmara ziyaretinde, vatandaşların tüm taleplerine yanıt verdi.
 • 19:47Genel Seçime DoğruAK Parti Manisa milletvekilleri Recai Berber Akhisar'da, Selçuk Özdağ Demirci'de, Hüseyin Tanrıverdi ise Kırkağaç ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü.
 • 15:41Eryılmaz: Eryılmaz: "Hizmeti Olmayanın Sevdası Olmaz"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, AK Parti Manisa milletvekili Recai Berber’in kullandığı ‘Sevdamız Manisa’ sloganın kendisine ait olduğunu ileri sürerek, “Bunlar sürekli bir yerlerden bir şeyler almaya alışmışlar.
 • 13:56Recai Berber: Recai Berber: "Cumhuriyet Tarihinden Daha Fazla Hizmet Yapıldı"TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Türkiye’ye son 10 yılda Cumhuriyet tarihinden daha fazla hizmet yapıldığını ifade etti.
 • 11:53Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kazanması neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kazanacak adayları...
 • 17:56Manisa'ya Kiraz Toplama Merkezi YapılacakŞehzadeler ilçesi Sancaklıbozköy Mahallesi'nde 180 dönümlük arazi üzerine yapımı planlanan kiraz toplama merkezinin tahsisi için Vali Erdoğan Bektaş'ın katılımıyla protokol imzalandı.
 • 17:00Yunusemre'de Kentsel Dönüşüm Çalıştayı YapıldıYunusemre'de Kentsel Dönüşüm Çalıştayı YapıldıYunusemre Belediyesi ve Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ), tarafından oluşturulan Yunusemre Kent Akademisi (YUKA), tarafından ‘Kentsel Dönüşüm Ve Kent Dokusuna Katkıları Çalıştayı’ düzenlendi.
 • 16:31Kiraz Üreticisinin Yüzü GülecekKiraz Üreticisinin Yüzü GülecekManisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklı Bozköy’deki 138 dönüm arazi üzerine Kiraz Alım Merkezi kurulacak.
 • 13:52Recai Berber'den Selendi ÇıkarmasıRecai Berber'den Selendi ÇıkarmasıSeçim çalışmaları kapsamında Selendi ilçesini ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Recai Berber Selendili seçmenler ile bir araya geldi.
 • 11:04Saruhanlı'ya Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi KuruluyorSaruhanlı'ya Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi KuruluyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Saruhanlı’ya Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi kuracaklarını bildirdi.
 • 11:04Berber'den Kula'ya Müjde AçıklamasıBerber'den Kula'ya Müjde AçıklamasıTBBM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Kula’da Oda başkanları ve kooperatif başkanları ile bir araya geldi.
 • 10:41Ak Partili Berber: Ak Partili Berber: "Yemde Vergiyi Yüzde Bire İndireceğiz"TBBM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Kula ilçesinde Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal’ı makamında ziyaret ederek, tarım ve üretim hakkında görüş alışverişinde bulundu.
 • 23:51Genel Seçime DoğruAK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, ithal ayakkabılara yüzde 50 vergi koymalarından dolayı, 10 ayda 1 milyon liranın Türkiye'de kaldığını bildirdi.
 • 15:20Ak Partili Berber İşçilerle Birlikte Kiraz TopladıAk Partili Berber İşçilerle Birlikte Kiraz TopladıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, AK Manisa Milletvekili Recai Berber 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesinde kiraz üreticileri ile bir araya geldi.
 • 15:00Eryılmaz'dan Berber'e Sert EleştiriEryılmaz'dan Berber'e Sert EleştiriMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, AK Parti milletvekili Recai Berber’in milleti kandırdığını ileri sürerek, “Kendi çıkardıkları yasayla Kırkkağaç’ta hali kapatan zihniyetin milletvekili şimdi de çıkmış o hali yeniden açacağız diyor.
 • 21:1119 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor BayramıManisa milletvekilleri Recai Berber, Selçuk Özdağ, Uğur Aydemir ve Özgür Özel, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 15:19Recai Berber, Gençlerin Bayramını KutladıRecai Berber, Gençlerin Bayramını KutladıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
 • 15:17Genel Seçime DoğruManisa (AA) - Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Yunusemre ilçesinde esnaf temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 18:53Şehzadeler'de Bahar CoşkusuŞehzadeler'de Bahar CoşkusuŞehzadeler Belediyesi, ilçede yaşayan yaklaşık 2 bin kadın için 30 araç tahsis ederek Spil Dağı Milli Parkı’nda ‘Bahar Şenliği’ düzenledi.
 • 18:25Genel Seçime DoğruTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, çiftçinin sigorta konusunda mağduriyet yaşamasına izin vermeyeceklerini, ürünün yanı sıra kökün de tarım sigortası kapsamına alınmasını sağlayacaklarını açıkladı.
 • 10:25Tarsim'in Kapsamının Genişletilmesi İçin Çalışma BaşladıTarsim'in Kapsamının Genişletilmesi İçin Çalışma BaşladıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, don afetinden zarar gören çiftçiye verdiği sözü tutarak, TARSİM Genel Müdürü ve bölge tarımının kurmaylarını Manisa’da çiftçiyle buluşturdu.
 • 09:17Manisa'daki Zirai DonTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, TARSİM'in kapsamının genişletilmesi gerektiğini, çiftçinin diğer sigorta çeşitlerinde olduğu gibi "full kasko" istediğini söyledi.
 • 17:13Genel Seçimlere DoğruTBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, organik tarımın gelişimini sağlamak için tarımsal altyapı kuracaklarını ifade etti.
 • 12:13Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kazanacak AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kazanması neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kazanacak adayları...
 • 17:12Soma'daki Maden Şehitleri AnılıyorSoma'daki Maden Şehitleri AnılıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehitlikten ve madenci ailelerinden detaylar-Dua okunulması-Madenci heykeline karanfil bırakılması Soma'daki maden şehitleri anılıyor- Geçen yıl maden faciasında yaşamını yitiren 301 işçi için Soma Maden Şehitliği'nde anma programı düzenlendi- Şehitliği ziyaret eden aileler, yakınları için gözyaşı döktü, dualar okudu Manisa'nın Soma ilçesinde geçen yıl meydana gelen maden faciasında yaşamını yitiren 301 işçi, Maden Şehitliği'nde düzenlenen programla anıldı.
 • 16:43Soma Maden Şehitliği Dualarla AçıldıSoma Maden Şehitliği Dualarla AçıldıManisa’nın Soma ilçesinde, 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen maden faciasının birinci yıldönümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Soma Belediye Mezarlığı içinde yaptırılan maden şehitliğinin açılışı dualarla gerçekleştirildi.
 • 16:14Soma'daki Maden Şehitleri AnılıyorManisa'nın Soma ilçesinde geçen yıl meydana gelen maden faciasında yaşamını yitiren 301 işçi, Maden Şehitliği'nde düzenlenen programla anıldı.
 • 15:591manisa Babaları İçin Polis ve Avukat Olacaklar1manisa Babaları İçin Polis ve Avukat OlacaklarManisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıldönümünde, ailelerin ziyaret ettiği şehitlikte, acı da, çocukların isyanı da vardı.
 • 15:592manisa Soma Babaları İçin Polis ve Avukat Olacaklar2manisa Soma Babaları İçin Polis ve Avukat OlacaklarManisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıldönümünde, ailelerin ziyaret ettiği şehitlikte, acı da, çocukların isyanı da vardı.
 • 15:48Soma'da 301 Madenci İçin Bir Yıl Sonra Aynı Acı, Aynı Ağıt (3)Soma'da 301 Madenci İçin Bir Yıl Sonra Aynı Acı, Aynı Ağıt (3)Babaları İÇİN POLİS VE AVUKAT OLACAKLAR Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın yıldönümünde, ailelerin ziyaret ettiği şehitlikte, acı da, çocukların isyanı da vardı.
 • 15:30AK Parti Milletvekili Recai Berber Turgutlu'da Tarımı KonuştuAK Parti Milletvekili Recai Berber Turgutlu'da Tarımı KonuştuAK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Recai Berber, Manisa’da 700 milyonluk bir proje ile basınçlı sulama sistemine geçişin sağlanacağını belirtti.
 • 00:47Genel Seçime DoğruTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı, Manisa Milletvekili Recai Berber, "Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) sadece zarar görenlerin değil, sigorta yaptırmayanların da zararlarını karşılamalı" dedi.
 • 17:16Çerçi'den Konut Berber'den Site MüjdesiÇerçi'den Konut Berber'den Site MüjdesiTBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ile birlikte küçük sanayi sitesi esnafı ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
 • 11:57Çiftçilerden 'Sulama Birlikleri Belediyelere Devredilsin' ÖnerisiÇiftçilerden 'Sulama Birlikleri Belediyelere Devredilsin' ÖnerisiAK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ seçim çalışmaları programı kapsamında Manisa’nın Ahmetli ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 11:32Berber, Canlı Yayında Konuştu AçıklamasıBerber, Canlı Yayında Konuştu AçıklamasıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, milletin boş seçim vaatlerine inanmadığına işaret ederek, 7 Haziran’da gidilecek sandığı işaret ederek, “Traş olacağız, herkesin saçı önüne dökülecek.
 • 15:36Manisa'da Ahilik Kültürü HaftasıAK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, "Kültürümüzün temelini teşkil eden, medeniyetimizin özü olan değerler ahilik kültürümüzün içindedir." dedi.
 • 14:43Ak Partili Berber'den Şehit Madenci Çocuğuna Doğum Günü SürpriziAk Partili Berber'den Şehit Madenci Çocuğuna Doğum Günü SürpriziTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Soma maden faciasında hayatını kaybeden Ayhan Kaska’nın kızı Fatmanur Kaska’ya doğum günün de sürpriz yaptı.
 • 12:04Okul Üzümünün Dağıtımı BaşlıyorOkul Üzümünün Dağıtımı BaşlıyorTBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, okullarda sütten sonra kuru üzümün dağıtılmasına, eğitim öğretim döneminin bitimine 3 hafta kala başlanacağını bildirdi.
 • 11:11Okul Üzümü"Nün Dağıtımı BaşlıyorTBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve Manisa Milletvekili Recai Berber, okullarda sütten sonra kuru üzümün dağıtılmasına, eğitim öğretim döneminin bitimine 3 hafta kala başlanacağını bildirdi.
 • 10:25Recai Berber, Şehit Ailelerini Yalnız BırakmadıRecai Berber, Şehit Ailelerini Yalnız BırakmadıTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber anneler gününde maden faciasında şehit düşenlerin ailelerini yalnız bırakmadı.
 • 16:58Recai Berber'den Maden Şehidi Ailelerine ZiyaretRecai Berber'den Maden Şehidi Ailelerine ZiyaretAnneler Günü dolayısıyla Kırkağaç’ta maden şehitlerinin ailelerini ziyaret eden TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Kırkağaç Şehitliğini tamamlamaması halinde Kırkağaç Belediyesi’ne yaptıracaklarını söyledi.