SON DAKİKA REFİK ERYILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Refik Eryılmaz Haberleri


REFİK ERYILMAZ

1964 Samandağ doğumlu. Avukat. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Evli, 2 çocuk babası.
... Devamı

18:45
"Türkiye İzlenen Yanlış Politikaların Sonucunda Terörle Karşı Karşıya" CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, "Geldiğimiz süreçte, Türkiye izlenen yanlış politikaların sonucunda ciddi bir terör tehdidiyle karşı karşıyadır." dedi.
10:04
HATSU Hizmet Binası Dörtyol'un Kurtuluş Gününde Açıldı Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresinin ortak kullanacağı Dörtyol Hizmet Binası, görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.
HATSU Hizmet Binası Dörtyol'un Kurtuluş Gününde Açıldı
10:00
Hatay Büyükşehir ve Erzin Belediyesi Mutabakata Vardı Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Erzin İlçe Belediyesi arasında 9 ay sonra acil hizmet beklentilerinin karşılanması konusunda mutabakat sağlandı.
Hatay Büyükşehir ve Erzin Belediyesi Mutabakata Vardı
09:10
Başkan Savaş "HİZMET İçin Varız" Başkan Savaş Birliğe ve Beraberliğe verdiği değeri ve önemi bir kez daha gösterdi.
14:47
Başkan Savaş, Vatandaşları Dinledi Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş, Defne ilçesi muhtarları ve ilçe sakinlerinin sorunlarını dinledi.
18:02
Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası Törenle Açıldı Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası törenle hizmete açıldı.
Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun Hizmet Binası Törenle Açıldı
15:50
2refik Eryılmaz : Eğit-Donat Politikası Kamuoyunun Gündeminden Kaçırılmaya Çalışılıyor CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, eğit-donat programına ilişkin hükümetin kamuoyuna açıklama yapmaması, Meclis'e bilgi vermemesinin, soru işareti olduğunu söyledi.
2refik Eryılmaz : Eğit-Donat Politikası Kamuoyunun Gündeminden Kaçırılmaya Çalışılıyor
15:40
1refik Eryılmaz : Eğit-Donat Politikası Kamuoyunun Gündeminden Kaçırılmaya Çalışılıyor CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, eğit-donat programına ilişkin hükümetin kamuoyuna açıklama yapmaması, Meclis'e bilgi vermemesinin, soru işareti olduğunu söyledi.
1refik Eryılmaz : Eğit-Donat Politikası Kamuoyunun Gündeminden Kaçırılmaya Çalışılıyor
14:45
CHP Hatay Milletvekili Eryılmaz Açıklaması "Eğit donat programına ilişkin hükümetin kamuoyuna açıklama yapmaması, Meclis'e bilgi vermemesi soru işareti"
15:03
Suudi Arabistan'da Türk Vatandaşının İdamı CHP'li Eryılmaz: "Türk gencin başının kesilerek idam edilmesi ve halen cenazesinin aileye teslim edilmemesi, iktidarın yanlış dış politikalarından kaynaklanıyor"
23:39
Yargı Paketi TBMM Genel Kurulunda "Yargı Paketi"nin 2. bölümünde yer alan 11 madde kabul edildi.
17:05
CHP'li Eryılmaz: Suriyelilerin Üniversitelere Sınavsız Girmesi Haksızlık Değil Mi? Chp Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Suriyelilerin sınavsız olarak üniversiteye alınmasını TBMM'ye taşıdı.
CHP'li Eryılmaz: Suriyelilerin Üniversitelere Sınavsız Girmesi Haksızlık Değil Mi?
10:03
CHP Kırıkhan'da Buğdaycı Dönemi CHP Kırıkhan İlçe Kongresinde başkanlığa İsmet Buğdaycı seçildi.
CHP Kırıkhan'da Buğdaycı Dönemi
07:57
CHP Kaynıyor, 6 Okta Huzur Yok Dersim tartışması ve ulusalcı kanadın isyanı CHP'yi karıştırdı.
CHP Kaynıyor, 6 Okta Huzur Yok
16:07
CHP Hatay Milletvekili Eryılmaz Açıklaması "Dersim olaylarının sorumlusu olarak CHP'yi göstermeye çalışan bir grubun olduğunu görüyoruz.
CHP Hatay Milletvekili Eryılmaz Açıklaması
10:38
Milletvekili Eryılmaz: Sınır Güvenliğimiz Kalmadı CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, sınırlarda güvenliğin kalmadığını savundu.
Milletvekili Eryılmaz: Sınır Güvenliğimiz Kalmadı
21:29
Cömert Ailesinin Avukatı: Adalet Hala Kaf Dağı'nın Ardında Gezi Parkı protestoları sırasında Hatay'da hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in güvenlik nedeniyle Balıkesir'de yapılan duruşmanın ardından, adliye önünde konuşan ailenin avukatı Hatice Can, adalet arayışlarının bir engellemeyle karşılaştığını belirterek, "Mahkemeden reddi hakim talebinde bulunduk. Yargılanma bu nedenle bu konuda karar verilmek üzere ertelendi.
Cömert Ailesinin Avukatı: Adalet Hala Kaf Dağı'nın Ardında
17:56
Abdullah Cömert Davasında Savcı Uyudu Gezi Parkı protestoları sırasında Hatay'da hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in davasına giren savcı kürsüde uyudu. Savcıyı bir vatandaş uyandırdı.
Abdullah Cömert Davasında Savcı Uyudu
20:07
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Hatay, Zonguldak, Adana, Gaziantep, Bilecik ile Kastamonu'da ''Cumhuriyet Yürüyüşü ve Fener Alayı'' düzenlendi.
14:40
Süveydiyenin Çiçekleri Galasında Protesto Hatay'ın kültür mozaiğini yansıtmaya çalışan ve Samandağ'da çekilen 'Süveydiyenin Çiçekleri' belgesel filminin galasına protesto damga vurdu.
Süveydiyenin Çiçekleri Galasında Protesto
09:21
Akad İskenderun'da İslam Konferansı Düzenledi Hatay’ın İskenderun ilçesinde AKAD (Alevi Kültürünü Araştırma Derneği) Gadir Hum Bayramı dolayısıyla İslam Konferansı düzenlendi.
Akad İskenderun'da İslam Konferansı Düzenledi
00:00
Gadir Hum Bayramı'nda Kardeşlik Mesajları Verildi Hatay'ın İskenderun ilçesinde düzenlenen Gadir Hum Bayramı'na Alevi vatandaşlar ve ilçe protokolü katıldı.
Gadir Hum Bayramı'nda Kardeşlik Mesajları Verildi
17:05
CHP'li Eryılmaz: Hükümet 'Suriye Yönetimini Devireceğim' Diye Işid'i Destekledi CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, partilerinin bu kirli politikalara, Suriye'de ve Irak'ta işlenen suç ve günahlara asla alet olmayacağını söyledi.
13:19
CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü CHP kuruluşunun 91. yıl dönümü nedeniyle Antakya ve Kırıkhan ilçesinde tören düzenlendi.
CHP'nin Kuruluşunun 91. Yıl Dönümü
19:18
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Birlik ve Kardeşlik" adını verdiği anahtar liste belli oldu.
19:07
CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun PM ve YDK için hazırladığı belirtilen "Birlik ve Kardeşlik Listesi" delegelere dağıtıldı Listede, Emrehan Halıcı ile Faruk Loğoğlu yer almadı Listede ayrıca Enis Berberoğlu, Murat Özçelik, Tuncay Özkan, Engin Özkoç, Sena Kaleli, Gülseren Onanç, Gürkut Acar, Mehmet Ali Susam, Candan Yüceer, Alattin Yüksel, Zeynep Altıok, Levent Gök bulunuyor.
18:45
Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yüksek Disiplin Kurulu üyeliği için "anahtar listesi" belli oldu.
17:13
CHP Kurultayında YDK'ya Vekillerden Rağbet CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının 2. gününde Yüksek Disiplin Kurulu üyeliği için 98 kişi başvurdu.
21:52
Hatay Valisi: Türkiye'ye Daha Çok İmrenecekler Hatay Valisi Lekesiz, ''Daha fazla imrenilen bir Türkiye inşa edilecek ise bu demokrasi ve hukuk sitemiyle gerçekleşecektir'' dedi.
Hatay Valisi: Türkiye'ye Daha Çok İmrenecekler
14:08
Milletvekili Ergin: Dava Sonucunda Tüm Gerçekler Gün Işığına Çıkacak Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 11 Mayıs 2013 günü Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen ve 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırının duruşmasının ardından CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın açıklamalarını 'zavallı ve sefih' sözleriyle değerlendirdi.
18:07
CHP'li Eryılmaz: Karanlık Güçler Ortaya Çıkarılsın Chp Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Reyhanlı'da düzenlenen kanlı saldırı hakkında konuştu.
CHP'li Eryılmaz: Karanlık Güçler Ortaya Çıkarılsın
15:26
Reyhanlı Patlaması Davası CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, ikinci duruşması gerçekleşen Reyhanlı patlamasına ilişkin davanın üzerinin kapatılmaya çalışıldığını öne sürdü.
Reyhanlı Patlaması Davası
13:47
Vekil Eryılmaz: Emniyet Müdürü ve Vali de Davada Dinlenmeli CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, ikinci duruşması gerçekleşen Reyhanlı patlaması davasının üzerinin kapatılmaya çalışıldığını söyledi.
17:46
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarla ilgili 15'i tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası
17:10
Reyhanlı Patlamasında 2. Duruşma Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 11 Mayıs 2013'te meydana gelen ve 53 kişinin öldüğü bombalı saldırılarla ilgili davanın 2. duruşması Hatay Adliyesinde görülüyor.
Reyhanlı Patlamasında 2. Duruşma
18:03
Eryılmaz'dan IŞİD Uyarısı CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, IŞİD tehlikesine dikkat çekti.
Eryılmaz'dan IŞİD Uyarısı
16:16
CHP'li Eryılmaz: Tehlike Kapımıza Dayandı CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, IŞİD tehlikesinin kapıya dayandığını belirterek, "Tehlike kapımıza dayandı." dedi.
CHP'li Eryılmaz: Tehlike Kapımıza Dayandı
15:26
CHP Hatay Milletvekili Eryılmaz: Tehlike Kapımıza Dayandı CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, "Tehlike kapımıza dayandı. Hatay'da huzur içinde yaşayan tek bir vatandaşımız yok. İnsanlar IŞİD tedirginliği içinde." dedi.
10:29
Başkan Savaş Samağdağ'da Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Samandağ ilçesini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Başkan Savaş Samağdağ'da
20:14
CHP'li Eryılmaz: 'Sınırda Uyuyan Işid Hücreleri Harekete Geçecek' Hatay'da CHP'li MHP'li Milletvekilleri Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. İhsanoğlu'na destek istedi.
CHP'li Eryılmaz: 'Sınırda Uyuyan Işid Hücreleri Harekete Geçecek'
19:36
CHP'li Eryılmaz: 'Sınırda Uyuyan Işid Hücreleri Harekete Geçecek' Chp Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütünün Türkiye'nin sınırına dayandığını öne sürüp, "İşin kötü tarafı Reyhanlı'da sınır bölgelerimizde uyuyan hücrelerin önümüzdeki süreçte Musul'a yapılan saldırıya benzer saldırılarda harekete geçileceğine dair istihbarı bilgiler vardır" dedi.
CHP'li Eryılmaz: 'Sınırda Uyuyan Işid Hücreleri Harekete Geçecek'
19:06
İhsanoğlu: Dayanışma İçerisinde Olmak İstiyoruz Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Biz Ortadoğu'da komşularımızla barış içerisinde yaşamak istiyoruz." dedi.
İhsanoğlu: Dayanışma İçerisinde Olmak İstiyoruz
17:47
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Hatay'da İhsanoğlu: "Biz Ortadoğu'da komşularımızla barış içerisinde yaşamak istiyoruz.
Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Hatay'da
18:28
Şehit İki Askerin Baba Evlerine Ateş Düştü" Haberine Ek Şehit Adem Döğüşğen'in cenazesi ilk olarak merkez Antakya İlçesi'ndeki mezarlık kompleksi morguna getirildi.
Şehit İki Askerin Baba Evlerine Ateş Düştü' Haberine Ek
18:23
Şehit İki Askerin Baba Evlerine Ateş Düştü PYD'li teröristlerle çatışmada şehit olan piyade erler Adem Döğüşğen'in Hatay'daki, Berat Sağırkaya'nın Niğde'nin Çamardı İlçesi'ndeki baba evlerine ateş düştü.
Şehit İki Askerin Baba Evlerine Ateş Düştü
07:00
Hatay Kardeşlik Sofrası Farklı Din Temsilcilerini Bir Araya Getirdi Hatay Kardeşlik Sofrası etkinliği kapsamında kentteki farklı din temsilcileri iftarda bir araya geldi.
04:13
Hatay'ın Renkleri 'Kardeşlik İftarında' Buluştu Geçen yıl 'Yeryüzü Sofrası' adı altında, bu yıl ise isim değiştirilerek 'Hatay Kardeşlik Sofrası' adı ile düzenlenen iftar programında 10 bin kişi birlikte oruç açtı.
Hatay'ın Renkleri 'Kardeşlik İftarında' Buluştu
02:29
Hatay'ın Renkleri 'Kardeşlik İftarında' Buluştu 'Hatay Kardeşlik Sofrası' adı altında düzenlenen iftar programı, kentte yaşayan farklı inanç ve görüşteki din temsilcilerini bir araya getirdi.
Hatay'ın Renkleri 'Kardeşlik İftarında' Buluştu
00:37
Hatay'da 'Kardeşlik Sofrası' Kuruldu Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da 'Hatay Kardeşlik Sofrası' etkinliği kapsamında farklı din temsilcileri yere açılan sofralarda dualar eşliğinde iftarını yaptı.
Hatay'da 'Kardeşlik Sofrası' Kuruldu
00:19
Hatay'da "Kardeşlik Sofrası" Kuruldu Hatay kurulan “Kardeşlik Sofrası “kentteki farklı din temsilcileri iftarda bir araya getirdi.
Hatay'da 'Kardeşlik Sofrası' Kuruldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:36:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA REFİK ERYILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]