23:1800
SON DAKİKA REFİK ERYILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Refik Eryılmaz Haberleri


REFİK ERYILMAZ

1964 Samandağ doğumlu. Avukat. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Evli, 2 çocuk babası.
... Devamı

  Milletvekili Eryılmaz: Sınır Güvenliğimiz Kalmadı

  Milletvekili Eryılmaz: Sınır Güvenliğimiz Kalmadı

  CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, sınırlarda güvenliğin kalmadığını savundu. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Cömert Ailesinin Avukatı: Adalet Hala Kaf Dağı'nın Ardında

  Cömert Ailesinin Avukatı: Adalet Hala Kaf Dağı'nın Ardında

  Gezi Parkı protestoları sırasında Hatay'da hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in güvenlik nedeniyle Balıkesir'de yapılan duruşmanın ardından, adliye önünde konuşan ailenin avukatı Hatice Can, adalet arayışlarının bir engellemeyle karşılaştığını belirterek, "Mahkemeden reddi hakim talebinde bulunduk. Yargılanma bu nedenle bu konuda karar verilmek üzere ertelendi. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Abdullah Cömert Davasında Savcı Uyudu

  Abdullah Cömert Davasında Savcı Uyudu

  Gezi Parkı protestoları sırasında Hatay'da hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in davasına giren savcı kürsüde uyudu. Savcıyı bir vatandaş uyandırdı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Birlik ve Kardeşlik" adını verdiği anahtar liste belli oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun PM ve YDK için hazırladığı belirtilen "Birlik ve Kardeşlik Listesi" delegelere dağıtıldı Listede, Emrehan Halıcı ile Faruk Loğoğlu yer almadı Listede ayrıca Enis Berberoğlu, Murat Özçelik, Tuncay Özkan, Engin Özkoç, Sena Kaleli, Gülseren Onanç, Gürkut Acar, Mehmet Ali Susam, Candan Yüceer, Alattin Yüksel, Zeynep Altıok, Levent Gök bulunuyor. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi Belli Oldu

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yüksek Disiplin Kurulu üyeliği için "anahtar listesi" belli oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında YDK'ya Vekillerden Rağbet

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının 2. gününde Yüksek Disiplin Kurulu üyeliği için 98 kişi başvurdu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hatay Valisi: Türkiye'ye Daha Çok İmrenecekler

  Hatay Valisi: Türkiye'ye Daha Çok İmrenecekler

  Hatay Valisi Lekesiz, ''Daha fazla imrenilen bir Türkiye inşa edilecek ise bu demokrasi ve hukuk sitemiyle gerçekleşecektir'' dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Milletvekili Ergin: Dava Sonucunda Tüm Gerçekler Gün Işığına Çıkacak

  Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 11 Mayıs 2013 günü Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen ve 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırının duruşmasının ardından CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz’ın açıklamalarını 'zavallı ve sefih' sözleriyle değerlendirdi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Eryılmaz: Karanlık Güçler Ortaya Çıkarılsın

  CHP'li Eryılmaz: Karanlık Güçler Ortaya Çıkarılsın

  Chp Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Reyhanlı'da düzenlenen kanlı saldırı hakkında konuştu. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Reyhanlı Patlaması Davası

  Reyhanlı Patlaması Davası

  CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, ikinci duruşması gerçekleşen Reyhanlı patlamasına ilişkin davanın üzerinin kapatılmaya çalışıldığını öne sürdü. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vekil Eryılmaz: Emniyet Müdürü ve Vali de Davada Dinlenmeli

  CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, ikinci duruşması gerçekleşen Reyhanlı patlaması davasının üzerinin kapatılmaya çalışıldığını söyledi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası

  Reyhanlı'daki Bombalı Saldırıların Davası

  Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarla ilgili 15'i tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam edildi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Reyhanlı Patlamasında 2. Duruşma

  Reyhanlı Patlamasında 2. Duruşma

  Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 11 Mayıs 2013'te meydana gelen ve 53 kişinin öldüğü bombalı saldırılarla ilgili davanın 2. duruşması Hatay Adliyesinde görülüyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Eryılmaz'dan IŞİD Uyarısı

  Eryılmaz'dan IŞİD Uyarısı

  CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, IŞİD tehlikesine dikkat çekti. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  CHP'li Eryılmaz: Tehlike Kapımıza Dayandı

  CHP'li Eryılmaz: Tehlike Kapımıza Dayandı

  CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, IŞİD tehlikesinin kapıya dayandığını belirterek, "Tehlike kapımıza dayandı." dedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 23:18:34. #1.12#