16:3500
SON DAKİKA ROTASYON HABERLERİ

Son Dakika Rotasyon Haberleri

  Türk Eğitim Sendikası'ndan Siyah Çelenk

  Türk Eğitim Sendikası'ndan Siyah Çelenk

  Türk Eğitim Sendikası üyesi bir grup, hükümet ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan bir takım uygulamaları protesto etmek amacıyla Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde siyah çelenk bıraktı. (Dün 17:57)

   

  Kemerhisar'da İşsizlik Sıfırlanacak

  Kemerhisar'da İşsizlik Sıfırlanacak

  Kemerhisar Belediye Başkanı ve Tyana Yerel Yönetim Teorisyeni Beytullah Kirazcı, inşa edilen belediyecilik anlayışının meyvelerini vermeye başladığını, emeğin işverenle buluştuğunu ifade etti. (Dün 15:58)

   

  Aktif Eğitim-Sen: Çözüm Üretmesi Gerekenler Sorun Üretmeye Devam Ediyor

  Öğretim yılının, her geçen gün içinden çıkılmaz hale gelen ve kangren olmaya yüz tutmuş sorunların gölgesinde başladığı belirtildi. (Dün 15:52)

   

 

  Orhangazispor Şanssızlığına Yanıyor

  Orhangazispor Şanssızlığına Yanıyor

  Bergama Belediyespor ile berabere kalan Orhangazispor'un Teknik Direktörü Dinçbudak, kazanmak istedikleri maçtan şanssız bir şekilde beraberlikle ayrıldıklarını söyledi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Burhaniye'deki Başarılı Memur, Uşak'a Gitti

  Burhaniye'deki Başarılı Memur, Uşak'a Gitti

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 7 yıldan bu yana Orman İşletme Şefliği yapan Murat Akçakaya, Uşak’a atandı. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  "Eğitimde Kaos Var"

  Eğitim Sen Adana Şubesi, Eğitim İş Adana Şubesi ve Aktif Sen Adana Şubesi yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Obama: IŞİD'i Ortadan Kaldıracağız

  Obama: IŞİD'i Ortadan Kaldıracağız

  ABD Başkanı Barack Obama, IŞİD terör örgütüyle ilgili; " IŞİD'i gerileteceğiz sonra tamamen ortadan kaldıracağız" dedi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Nato, Ukrayna Krizini Rusya Sınırına Yerleşmek İçin Kullanıyor'

  Nato, Ukrayna Krizini Rusya Sınırına Yerleşmek İçin Kullanıyor"

  Rusya NATO Temsilcisi Aleksandr Gruşko, Rusya sınırına yerleşmek için NATO’nun Ukrayna krizini kullandığı söyledi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Eğitim-Sen: Eğitimde Bütün Kapılar Kaosa Açılıyor

  Eğitim-Sen: Eğitimde Bütün Kapılar Kaosa Açılıyor

  Eğitim-Sen Ünye Temsilcisi Cengiz Çayır, okul müdürlerinin tasfiye edilmesi ve siyasal kadrolaşmayı protesto amacıyla Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı basın açıklamasında, “Eğitim yöneticilerinin görevlendirilmesi süreci, tasfiye ve kadrolaşma hareketine dönüşmüştür. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  NATO Zirvesi

  NATO, kriz riski ve tehditle karşı karşıya olan üye ülkelere 48 saat içinde gönderilebilecek "öncü güç" oluşturulması konusunda anlaştı Rasmussen: "NATO, tüm müttefiklerini her daim korur" (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Sendika Yöneticileri, Başkan Sözlü'den Destek İstedi

  Sendika Yöneticileri, Başkan Sözlü'den Destek İstedi

  Adana’da eğitim iş kolunda faaliyet gösteren eğitim sendikaları Türk Eğitim Sen 1, 2 ve 3 Nolu Şubeler, Eğitim Sen Adana Şubesi, Eğitim İş Adana Şubesi ve Aktif Sen Adana Şubesi yöneticileri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  'TEOG Öğrencileri zorla İmam-Hatipli Yapmak İçin Getirilmiştir'

  "TEOG Öğrencileri zorla İmam-Hatipli Yapmak İçin Getirilmiştir"

  Eğitim-Sen Batman Şubesi, TEOG sınavıyla öğrencilerin Meslek lisesi, İmam Hatip ve Açık Liseye mahkum edildiğini açıkladı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Eğitimcilerden Söke Milli Eğitim Müdürlüğü Önünde Eylem

  Eğitimcilerden Söke Milli Eğitim Müdürlüğü Önünde Eylem

  Eğitim-Sen, Türk Eğitim-Sen ve Eğitim-İş Söke Şubeleri tarafından Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde eylem gerçekleştirildi. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  9. İnternet Yönetişimi Forumu

  BTK Başkanı Acarer: "Sayısal uçurumun azaltılması konusunda en çok çalışan ülkelerden biri Türkiye. Bugün 32 binden fazla yerleşim yerinde hem mobil haberleşmenin, hem de internet altyapısının götürülmediği bir nokta kalmadı" (02 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'li Toptaş'tan Bakan Avcı'ya Soru Önergesi

  CHP'li Toptaş'tan Bakan Avcı'ya Soru Önergesi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, TBMM’ye Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı tarafından cevaplandırılmak üzere verdiği soru önergesinde, öğretmenler için uygulanan ‘rotasyon’ konusunu sordu. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Yeni Adli Yıl

  Yeni Adli Yıl

  Türk Büro-Sen Bilecik İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen, yeni modern bir adliye binasında, personeli ve teknik donanımı eksiksiz, çalışanların daha mutlu ve huzurlu olabileceği yeni bir adli yıl dilediklerinin belirtti. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Eğitim-Sen: 94 Bin Öğrenci Zorla Meslek Lisesine Kaydedildi

  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sistemi kapsamında liselere yerleştirme sonuçlarına göre 40 bin öğrencinin imam hatip, 94 bin öğrencinin de meslek liselerine zorunlu olarak kaydedildiği belirtildi. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Anestezi Uzmanlığı Eğitimi 5 Yıla Çıkıyor

  Anestezi Uzmanlığı Eğitimi 5 Yıla Çıkıyor

  Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Tıpta Uzmanlık Kurulu’nun aldığı kararla, anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanlık eğitimi süresi 5 yıla çıkarıldı. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Bu Defa 'Veda' da Buluştular

  Bu Defa 'Veda' da Buluştular

  Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapan teknik personelin rotasyon nedeniyle, başka illere atanması nedeniyle hem veda, hem de birlik, beraberlik ve kaynaşma yemeği düzenlendi. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Eğitim-Sen'den MEB'de Kadrolaşma İddiası

  Sivas Eğitim-Sen Şube Başkanı Önder Doğan, okulların açılmasına az bir zaman kala Milli Eğitim Bakanlığı’nı eleştirdi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Sivas'ta Eğitimcilerden 'Rotasyon' Tepkisi

  Sivas'ta Eğitimcilerden 'Rotasyon' Tepkisi

  Sivas'ta Eğitim-Sen üyesi bir grup eğitimci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü binası önünde yaptıkları basın açıklamasında öğretmenlere yönelik rotasyona tepki gösterdi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  DES: Okul Müdürü Atamalarına Kimse Sevinemedi

  Demokrat Eğitimciler Sendikası Malatya İl Başkanı Veysel Fırat, okul müdürü atamalarına ilişkin, haksızlık yapıldığını öne sürdü. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Demokrat Eğitimciler Sendikasından Açıklama

  Demokrat Eğitimciler Sendikasından Açıklama

  Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Malatya Şubesi Başkanı Veysel Fırat, okul müdürlerini değerlendirme sürecinin vicdanları rahatlatmadığını ileri sürdü. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  PTT Esenyurt Şube Müdürlüğü'ne Ali Arslan Atandı

  PTT Çerkezköy Şube Müdürlüğü görevini yürüten Ali Arslan, PTT Esenyurt Şube Müdürlüğüne atandı. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  ABD Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Turner'den Vali Vekili Gündoğan'a Ziyaret

  ABD Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı Turner'den Vali Vekili Gündoğan'a Ziyaret

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı James Turner, Vali Vekili Mustafa Gündoğan’ı ziyaret etti. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Orman Sendikalarından Rotasyon Tepkisi

  Orman Sendikalarından Rotasyon Tepkisi

  Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası (Tarım Orkam Sen) Adana Şube Başkanı Yılmaz Demir, Orman Bölge Müdürlüğünde rotasyon uygulaması adı altında yapılan tayinlerin kıyıma dönüştüğünü ileri sürdü. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Diyarbakır'da 'Rotasyon' Adı Altında 'Yandaş Tayin' Protestosu

  Diyarbakır'da 'Rotasyon' Adı Altında 'Yandaş Tayin' Protestosu

  Diyarbakır'da Tarım Orkam Sen üyelerinin 'rotasyon' adı altında sürgün edilerek yerlerine 'yandaş' çalışanların tayin edildiği iddiasıyla eylem yaptı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Türk Tarım Orman Sen: Rotasyon Kıyımı Ormancılara Geldi

  Türk Tarım Orman Sen İzmir 11 No'lu Şube Başkanı Fuat Akaydın, Orman Genel Müdürlüğü'nde rotasyon uygulaması adı altında yapılan tayinlerin kıyıma dönüştüğünü söyledi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
17.09.2014 16:35:17. #1.13#