SON DAKİKA SABAH GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Sabah Gazetesi Haberleri

17:16
Mersin'de Gazetecilerin Darp Edilmesi AK Parti ve CHP il başkanları, Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısını takip eden gazetecilerin, salon dışında meydana gelen bir olayı çekmek isterken darp edilmesini kınadı AK Parti İl Başkanı Taşpınar: "Basın mensuplarının görev yapmalarını baskı ve şiddet uygulamak marifetiyle engellemeye çalışmak,
10:59
Kamuda Şeffaflığa Özhaseki Katkısı Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, "Kamu Yönetiminde Şeffaflık Programı" konulu yazısında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin katkısına vurgu yaptı.
Kamuda Şeffaflığa Özhaseki Katkısı
20:30
Mersin'de Meclis Toplantısını Takibe Giden Gazetecilere Saldırı Mersin Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısını takip eden gazeteciler, toplantı sırasında salon dışında meydana gelen bir olayı çekmek isterken darp edildi.
18:18
Meclis Toplantısını Takibe Giden Gazetecilere Saldırı Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısını takip eden gazeteciler, toplantı sırasında salon dışında meydana gelen bir olayı görüntülemek isterken saldırıya uğradı.
Meclis Toplantısını Takibe Giden Gazetecilere Saldırı
14:57
Cüneyt Çakır: "Hakem-oyuncu, Hakem-medya İlişkileri Gibi İyiye Gidiyor" TSYD 52. Yıl Sporun Zirvesi Semineri (2)- FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır: "Son yıllarda hakem-oyuncu ilişkileri, hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gidiyor"- FIFA kokartlı hakem Hüseyin Göçek: "Bizim için önemli olan oyunun kontrolüdür" FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, son yıllarda hakem-oyuncu ilişkilerinin hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gittiğini söyledi.
Cüneyt Çakır: 'Hakem-oyuncu, Hakem-medya İlişkileri Gibi İyiye Gidiyor'
12:40
Cüneyt Çakır Sporun Zirvesi Semineri'nde Konuştu FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır: Son yıllarda hakem-oyuncu ilişkileri, hakem-medya ilişkileri gibi iyiye gidiyor.
Cüneyt Çakır Sporun Zirvesi Semineri'nde Konuştu
10:14
Klavye mi Mouse Mu? Sabah Yazarı Şeref Oğuz Türkiye'nin neden inovasyonda geri kaldığına dair bir yazı kaleme aldı.
Klavye mi Mouse Mu?
16:17
Ak Partiliyim, 'Ette Paralel Vurgun Haberi' İftira Dolu" Sakarya Kasaplar Odası Başkanı Nihat Kobal, dün Sabah Gazetesi’nde yer alan ‘Ette paralel vurgun’ haberinin gerçeği yansıtmayan, iftira, hakaret dolu, basın ve haber ilkeleriyle örtüşmeyen bir haber olduğunu söyledi.
Ak Partiliyim, 'Ette Paralel Vurgun Haberi' İftira Dolu'
11:18
2014 Böyle Geçti (3) 2014 yılında yaşanan önemli olayları derlediğimiz almanakta bugün temmuz, ağustos ve eylül aylarına mercek tutuyoruz.
14:41
HKÜ Medya Atölyesi Sona Erdi HKÜ Medya Kulübü, "Yeni Başlayanlar için Haber Yazma Atölyesi"nde medya profesyonelleri ile öğrencileri buluşturdu.
HKÜ Medya Atölyesi Sona Erdi
12:15
Fuatavni'den Çarpıcı Tespitler, Avni'den Büyük İddialar Twitter fenomeni Fuat Avni, Sabah gazetesinde yer alan haberlere cevap yazmakta gecikmedi. Fuat Avni, gazetenin bu haberlerine espirili bir şekilde cevap verdi.
Fuatavni'den Çarpıcı Tespitler, Avni'den Büyük İddialar
11:57
Fuat Avni'den İnanılması Zor İddialar, Avni Yine Gündemi Sarstı Twitter fenomeni Fuat Avni, Sabah gazetesinde yer alan haberlere cevap yazmakta gecikmedi. Fuat Avni, gazetenin bu haberlerine espirili bir şekilde cevap verdi.
Fuat Avni'den İnanılması Zor İddialar, Avni Yine Gündemi Sarstı
10:12
Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi Spor&Spor Dergisi tarafından düzenlenen ‘Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi’ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla gerçekleştirdi.
Sporun Devleri Buluşuyor Ödül Gecesi
02:16
Denizli'de Öğrenciler İş Hayatında Etik Değerler Konferansını İzledi Denizli Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler, İstanbul'da düzenlenen ve Prof. Dr. Vedat Akgiray'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansı canlı yayınla izledi.
Denizli'de Öğrenciler İş Hayatında Etik Değerler Konferansını İzledi
23:36
"Sporda Marka Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyoruz" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, "Sporda marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz." dedi.
10:54
Uetd: Tutuklanan Üç Türk'ün Bizimle Alakası Yok Almanya’da, bir Türk istihbarat kuruluşu için ajanlık yaptıkları iddiasıyla Federal Savcılığın emriyle tutuklanan üç Türk’ün, AKP’ye yakınlığı ile bilinen Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) ile alakalı olduğu iddiası dernek yönetimi tarafından yalanlandı.
14:40
Sabah'ın 'Barajdan da Paralel Yapı Çıktı' Haberine Yalanlama Avrupa’da faaliyet gösteren halkla ilişkiler ve iletişim şirketi Gplus Europe, Sabah gazetesini yalanladı.
09:36
Fenerbahçe Büyüklüğünü Kaybetmiş" Sabah gazetesi yazarı Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin 1-1 berabere kaldığı Altınordu maçını değerlendirdi.
12:10
Erzurum'un Tanıtımı Her Alanda Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum’un kış turizminin merkezi olması için tanıtım faaliyetlerini tüm alanlarda sürdürüyor.
Erzurum'un Tanıtımı Her Alanda
17:14
Gençlere 'Başarıya Doğru' Semineri Balıkesir’de düzenlenen ’Başarıya Doğru’ adlı seminere katılmak üzere Balıkesir’e gelen Sabah Gazetesi eğitim yazarı Sait Gürsoy üniversite adayları ile buluştu.
Gençlere 'Başarıya Doğru' Semineri
20:06
Beşiktaş-Rizespor Maçı Olimpiyat Stadyumu'nda Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor'la oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçının Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacağı öğrenildi.
10:28
Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını değerlendirdi.
Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu
07:28
Olcan Adın: Beşiktaş'ı Değil de Galatasaray'ı Seçtiğim İçin Pişmanım Galatasaraylı Olcan Adın, Beşiktaş'ın yerine sarı-kırmızılı takımı tercih ettiği için pişman olduğunu söyledi.
Olcan Adın: Beşiktaş'ı Değil de Galatasaray'ı Seçtiğim İçin Pişmanım
10:24
İha'ya Bir Ödül Daha Türkiye Spor Adamları tarafından İhlas Haber Ajansı Spor Servisi Müdürü Mustafa Karagöl, Basın Onur Ödülü’ne layık görüldü.
İha'ya Bir Ödül Daha
19:16
Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Spor Müdürlüğü ve Erzurum Spor A.Ş. tarafından organize edilen Xanadu Hotel sponsorluğundaki etkinlikte Başkan Mehmet Sekmen’in Erzurum’daki spor projelerinin anlatıldığı programa Türkiye Spor Yazarları Derneği’ne (TSYD) bağlı ulusal gazetelerin, televizyonların, ajansların spor müdür ve temsilcileri katıldı.
Rüya Şehir Erzurum, Spor Medyasını Ağırladı
18:13
Sporun Devleri İstanbul'da Buluşuyor Uluslararası Türkiye Spor Adamları Ödülleri Pazartesi günü sahiplerini bulacak.
Sporun Devleri İstanbul'da Buluşuyor
14:25
Süper Lig'in Eski Yıldızı Galatasaray Yolunda Geçen sezon sonunda Akhisar Belediyespor'dan Lokomotiv Moskova'ya transfer olan Senegalli golcü Oumar Niasse'nin, geçen hafta İstanbul'a gelerek sarı kırmızılılarla görüştüğü iddia edildi.
17:27
4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali Sona Erdi Bu yıl "Birlikte Yaşamak" temasıyla dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali' sona erdi.
14:30
BursaFotoFest'in Son Konusu "Basın Fotoğrafçılığı" Oldu Bursa'yı fotoğraf sanatının merkezi haline getiren 4. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest), 'Basın fotoğrafçılığı' konulu son panelinde tecrübeli fotoğraf editörlerini fotoğraf meraklılarıyla biraraya getirdi.
BursaFotoFest'in Son Konusu 'Basın Fotoğrafçılığı' Oldu
13:29
Cinnet Getiren Askerin Sevgilisinden Kafa Karıştıran Sözler Şanlıurfa'da er Umut Aslan'ın cinnet getirip 2 askeri şehit etmesine ve intiharına yol açtığı söylenen eski sevgili D.Ö., "Olaydan haberim yok. Lütfen şaka deyin." dedi.
Cinnet Getiren Askerin Sevgilisinden Kafa Karıştıran Sözler
10:31
Cinnet Getiren Askerin Sevgilisi: 4 Yıl Önce Ayrıldık Şanlıurfa'da er Umut Aslan'ın cinnet getirip 2 askeri şehit etmesine ve intiharına yol açtığı söylenen eski sevgili D.Ö., "Olaydan haberim yok. Lütfen şaka deyin." dedi.
Cinnet Getiren Askerin Sevgilisi: 4 Yıl Önce Ayrıldık
16:14
Mahkeme, Yayınlanmamış Yazının Metnini İstedi Kayseri 6'ncı Hukuk Mahkemesi, kentteki bir yerel gazetenin sahibi Azim Deniz'e gönderdiği yazıda, özel bir hastane ile ilgili yayınlanacak haberin bir nüshasının gönderilmesini istedi.
Mahkeme, Yayınlanmamış Yazının Metnini İstedi
15:55
Kayserili Gazete Patronundan Sansür İddiası Kayseri Deniz Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Azim Deniz, mahkeme tarafından yaptıkları bir habere ’sansür’ uygulandığınıileri sürdü.
Kayserili Gazete Patronundan Sansür İddiası
15:25
Mahkemeden, Yayınlanmamış Yazının Metni İstendi Kayseri 6'ncı Hukuk Mahkemesi, kentteki bir yerel gazetenin sahibi Azim Deniz'e gönderdiği yazıda, özel bir hastane ile ilgili yayınlanacak haberin bir nüshasının gönderilmesini istedi.
Mahkemeden, Yayınlanmamış Yazının Metni İstendi
08:10
Ogün Samast'ın İfadesi Canlı Yayında Okundu Agos Gazetesi yazarı Hrant Dink'in katil zanlısı Ogün Samast'ın ifade tutanağı, Sevilay Yükselir'in sunduğu 'Yüzde Yüz Siyaset' programında okundu.
Ogün Samast'ın İfadesi Canlı Yayında Okundu
19:53
Güle Güle 'Kara Cuma', Hoş Geldin 'Siber Pazartesi' Hack haberleri, siber güvenlik ve siber saldırı haberleri paylaşmaya devam ederken, şimdi sizlere Sabah Gazetesi yazarlarından Emre Çetinkaya'nın "Siber Pazartesi" adlı yazısını paylaşmak istiyorum.
Güle Güle 'Kara Cuma', Hoş Geldin 'Siber Pazartesi'
14:04
Milyon Euro'luk Vilların Aidatları Tartışma Konusu Oldu Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Mandarin Oriental villalarının aylık aidat bedelinin 12 bin 364 lira olduğu ile ilgili yapılan haberlerin asılsız olduğu ortaya çıktı.
13:45
Erman Toroğlu: Galatasaray 2. Lig'e Bile Düşer Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Anderlecht'e 2-0 mağlup olduğu maçı yorumlarken "Bir mucize olmaz ise bu takım birkaç yıl içinde ikinci lige düşer" dedi.
Erman Toroğlu: Galatasaray 2. Lig'e Bile Düşer
14:07
Yeşilyurt Belediyesi, Yaygın Medya Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Malatya Valisi'nin katılımıyla 5. Film Festivali çerçevesinde MİAD organizasyonu ile ilimizde bulunan yaygın medya temsilcileri sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Yeşilyurt Belediyesi, Yaygın Medya Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
16:16
Spor Toto 2. Lig Malatya spor camiası, ortak bir basın toplantısı düzenleyerek, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Yeni Malatyaspor’un haklarının korunması için ’tek ses, tek yürek’ olacaklarını deklare ettiler.
Spor Toto 2. Lig
11:06
Atilla Yayla'dan Sabah'a Yalanlama Akademisyen Atilla Yayla, Sabah gazetesinin, Etyen Mahçupyan'a destek verdiği yönündeki haberini yalanladı.
Atilla Yayla'dan Sabah'a Yalanlama
03:40
Türk Telekom'dan Öğretmenler Günü'ne Özel #canımöğretmenim Uygulaması Türk Telekom, öğretmenler gününe özel olarak hazırladığı sosyal medya uygulaması ile bu özel günü öğretmenler için unutulmaz kılıyor.
Türk Telekom'dan Öğretmenler Günü'ne Özel #canımöğretmenim Uygulaması
15:32
Türk Telekom'dan Öğretmenler Gününe Özel Uygulama Türk Telekom, Öğretmenler Gününe özel olarak sosyal medya uygulaması hazırladı.
15:40
Hatip Dicle'den İmralı Heyeti Açıklaması Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Hatip Dicle, İmralı heyetinde yer alacağı iddialarına ilişkin, "Arkadaşlarımız beni düşünmüşler.
Hatip Dicle'den İmralı Heyeti Açıklaması
09:59
Hıncal Uluç'tan Terim ve Volkan'a Ağır Sözler Usta gazeteci Hıncal Uluç, Kazakistan maçında yaşanan skandalı köşesine taşırken Fatih Terim'le Volkan'ı yerden yere vurdu.
Hıncal Uluç'tan Terim ve Volkan'a Ağır Sözler
16:27
Sabah'a Çifte Yalanlama: Şahabettin Harput Maaş Almıyor, Arsanın Kirası Ödeniyor Sabah gazetesinde bugün yayınlanan ’80 milyonluk paralel koltuk’ başlıklı haber, Bursa Orhangazi Üniversitesi tarafından yalanlandı.
17:43
Call Of Duty: Advanced Warfare (Pc - Single Player) Değişen dünya düzenine ayak uydurmak için değil, düzeni tekrar değiştirmek için çabalamak.
Call Of Duty: Advanced Warfare (Pc - Single Player)
12:02
İsimleri, Sağlık Bilimleri Kompleksi'nde Yaşayacak Okan Üniversitesi'nin Tuzla Kampüsü'nde önceki gün gerçekleştirilen Mütevelli Heyeti toplantısının ardından bir sürpriz yaşandı.
23:46
Yavuz Donat'tan, Şehzadeler Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti Manisa'nın Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat'ı makamında ağırladı.
Yavuz Donat'tan, Şehzadeler Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
16:35
Bruno Alves'e Komik Teklif Fenerbahçe'de Bruno Alves'in geleceği tartışılmaya devam ediyor.
Bruno Alves'e Komik Teklif
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:57:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SABAH GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]