01:0600
SON DAKİKA SAMİ HOŞTAN HABERLERİ

Son Dakika Sami Hoştan Haberleri

   

  Emniyet'te 17 Aralık'ın Bilançosu: Çaycılar Bile Sürgün Yedi

  Emniyet'te 17 Aralık'ın Bilançosu: Çaycılar Bile Sürgün Yedi

  17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin operasyonda lahmacun söylemesiyle gündeme gelen komiser Recep Can, Hizan'a sürgün edildi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Susurluk ile Ergenekon Davaları Arasındaki Benzerlik ve İrtibatlar

  Ergenekon davası ile Susurluk davası arasında benzerlikler bulunduğu belirtilen Ergenekon davası gerekçeli kararında, Susurluk yapılanmasına adı geçen birçok kişinin Ergenekon davasında da sanık olarak yargılandığı anlatıldı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı

  Kararda, sanık Sedat Peker'in Ergenekon terör örgütünün mafya yapılanması içerisinde yer aldığı, yöneticisi Veli Küçük tarafından korunup kollandığı, önce organize suç örgütü liderliğine, daha sonra da organize suç örgütleri içerisinde en etkin konuma getirildiği bildirildi Sanık Arif Doğan'ın örgüt. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Faili Meçhul Davası çarkın.

  Faili Meçhul Davası çarkın.

  Faili Meçhul davası olarak bilinen Altındağ Nüfus Müdürü Mecit Baskın'ın 1994'te öldürülmesine ilişkin açılan davada savunma yapan Ayhan Çarkın "Mehmet Eymür ve ekibi, Topal'ı öldürtüp daha sonra suçu özel harekatçıların üzerine yıkmaya"... (27 Kasım 2013 Çarşamba )

   

  İstanbul'daki Suç Örgütü Operasyonu

  İstanbul'daki Suç Örgütü Operasyonu

  Haber-Kamera.İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, 'Sincarlar" grubu olarak bilinen suç örgütü üyelerine yönelik olarak düzenlenen operasyon ile ilgili basın açıklaması yaptı." (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Sincarlar Operasoyunu Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

  Sincarlar Operasoyunu Zanlıları Adliyeye Sevk Edildi

  İstanbul polisinin, Sincar aşiretinin oluşturduğu iddia edilen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 43 kişi adliyeye sevk edildi. (04 Kasım 2013 Pazartesi )

   

  Kumar Operasyonunda Tutuklanan Ergenekon Sanığı İçin Tahliye Talebi

  Kumar Operasyonunda Tutuklanan Ergenekon Sanığı İçin Tahliye Talebi

  İstanbul'daki kumar operasyonu sonrasında geçen yıl tutuklanan Ergenekon davası sanıklarından Hoştan'ın hastalığı nedeniyle istenen tahliye talebi reddedildi (01 Kasım 2013 Cuma )

   

  Hoştan'ın Tahliye Talebine, Rapor Gelmediği İçin Ret

  Hoştan'ın Tahliye Talebine, Rapor Gelmediği İçin Ret

  İstanbul'da kumar operasyonu sonrasında tutuklanan ve Ergenekon davasında tutuksuz olarak yargılanan Sami Hoştan'ın tahliye talebi reddedildi. (01 Kasım 2013 Cuma )

   

  Sami Hoştan'ın Tahliye Talebine Ret

  Sami Hoştan'ın Tahliye Talebine Ret

  İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi, çete operasyonu kapsamında tutuklu olan Sami Hoştan'ın tahliye talebini rapor gelmediği gerekçesiyle reddetti. (31 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Hoştan'ın Sağlık Durumundan Tahliyesi İstendi

  Hoştan'ın Sağlık Durumundan Tahliyesi İstendi

  İstanbul'da kumar operasyonu sonrasında tutuklanan ve Ergenekon davasından ise tutuksuz yargılanan Sami Hoştan, Tekirdağ F Tipi Cezaevi'ndeki rahatsızlığından dolayı Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Balkan Onkoloji Hastanesi'nde tedavi... (23 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Kumar Operasyonunda Tutuklanan Ergenekon Sanığı İçin Tahliye Talebi

  İstanbul'daki kumar operasyonu sonucu geçen yıl tutuklanan Ergenekon davası sanıklarından Hoştan'ın avukatı, müvekkilinin hastalığı nedeniyle tahliyesini istedi (23 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Ergenekon Hükümlüsü Sami Hoştan'ın, Hastalığı Nedeniyle Tahliyesi İstendi

  Ergenekon Hükümlüsü Sami Hoştan'ın, Hastalığı Nedeniyle Tahliyesi İstendi

  Tutuksuz yargılandığı Ergenekon Davası'nda 10 yıl hapis cezası alan ve son olarak kumar operasyonu sonrası tutuklanan Sami Hoştan, 'karaciher metastazı' teşhisiyle Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı'nda tedavi altına alıdı. (23 Ekim 2013 Çarşamba )

   

  Sami Hoştan Hastaneye Kaldırıldı

  Sami Hoştan Hastaneye Kaldırıldı

  Ergenekon davasında 10 yıl hapis cezası alan ve şeker hastalığı nedeniyle hastaneye getirilen Sami Hoştan gazetecilere, "Beni burada da mı buldunuz? (21 Ağustos 2013 Çarşamba )

   

  Ergenekon Davasında Karar

  İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Tuğgeneral Veli Küçük ve emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin'in de aralarında bulunduğu 60 sanığa, çoğunlukla "tehlikeli maddeleri izinsiz olarak bulundurma" ve "6136 sayılı Ateşli Silahlar Kanunu'na muhalefet" gibi suçlardan toplam 2 milyon 333 bin 401 lira adli para cezası kesti Dava kapsamında en yüksek adli para cezası 405 bin lira ile emekli Albay Arif Doğan'a öngörüldü Mahkeme heyeti, emekli Yarbay Mustafa Dönmez'i 346 bin 660 lira, Ümraniye'de el (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Rakamlarla Ergenekon Davası

  Ergenekon Davası'na bakan İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi 66'sı tutuklu 275 sanık hakkında verdiği 503 sayfalık karar iki bölümden oluşuyor. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Ergenekon'da En Yüksek Ceza Muzaffer Tekin'e Verildi

  Ergenekon'da En Yüksek Ceza Muzaffer Tekin'e Verildi

  Ergenekon Davası'nda Muzaffer Tekin 2 kez ağırlaştırılmış müebbet, 129 yıl 1 ay hapis cezası ile en çok ceza verilen sanık oldu. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

 

  Ergenekon'da 503 Sayfalık Karar Avukatlara Dağıtıldı

  Ergenekon'da 503 Sayfalık Karar Avukatlara Dağıtıldı

  Ergenekon Davası'na bakan İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi 66'sı tutuklu 275 sanık hakkında verdiği 503 sayfalık karar metnini avukatlara dağıttı. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  "Ergenekon Davası"Nda Karar

  Aralarında Teğmen Mehmet Ali Çelebi, gazeteciler Deniz Yıldırım, Hikmet Çiçek, Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç'ın da bulunduğu sanıklara, "Terör örgütü üyeliği" ve "Kişisel verileri ele geçirme" gibi suçlardan çeşitli hapis cezaları verildi. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Ergenekon'da Kararlar Açıklandı

  Ergenekon'da Kararlar Açıklandı

  Yaklaşık 5 yıldır devam eden Ergenekon davasının 321'inci duruşmasında kararlar açıklandı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davasında Karar Açıklandı: Rekor Cezalar Verildi

  Ergenekon Davasında Karar Açıklandı: Rekor Cezalar Verildi

  Ergenekon Davası karara bağlandı Ergenekon davası karara bağlandı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  "Ergenekon Davası"Nda Karar

  Emekli Albay Arif Doğan 47 yıl 3 ay, davanın bir numaralı sanıklarından Oktay Yıldırım 33 yıl 10 ay, eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz 13 yıl 11 ay, eski MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılınç 13 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı Cumhuriyet gazetesine molotofkokteyli atılması dosyasının sanıklarından Bedirhan Şinal 18 yıl 8 ay, suç örgütü lideri Sedat Peker 10 yıl, Ergün Poyraz 29 yıl 7 ay hapis cezası aldı (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davasında Karar Açıklandı: Balbay 34 Yıl 8 Ay, Haberal 12 Yıl 6 Ay

  Ergenekon davasında CHP Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Mehmet Haberal 12 yıl 6 ay, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay 34 yıl 8 ay, Gazeteci Tuncay Özkan ve emekli Orgeneral Hurşit Tolon ise ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon'da Kararlar Açıklanıyor

  Ergenekon davasında kararlar açıklanıyor. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davası'nda Karar Okunmaya Başladı (6)

  Ergenekon Davası'nda Mehmet Haberal'a 12 yıl 6 ay, CHP milletvekili Mustafa Balbay'a 34 yıl 8 ay, Emekli Orgeneral Kemal Yavuz'a 7 yıl 6 ay, Yalçın Küçük'e 22 yıl 6 ay, İnönü Üniversitesi eski rektörü Fatih Hilmioğlu'na 23 yıl, Hasan Atilla... (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Sami Hoştan'a 10 Yıl Hapis Cezası K 2

  Sami Hoştan'a 10 Yıl Hapis Cezası K 2

  Ergenekon davasında mahkeme, sanıklardan Sami Hoştan'ı 10 yıl, Avukat Serdar Öztürk'ü ise 25,5 yıl hapis cezasına çarptırdı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  'Ergenekon Davası'nın 321. Duruşması Başladı

  "Ergenekon Davası"nın 321. Duruşması Başladı

  "Ergenekon Davası"nın karar açıklanması beklenen 321. duruşması başladı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davası'nda Karar Günü

  Ergenekon Davası'nda Karar Günü

  6 yıldır süren Ergenekon Davası bugün sonuçlanacak. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Ergenekon Davasında Sona Gelindi

  Yıllardır gündemin en önemli gündem maddeleri arasında yer alan ve aralarında eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un da bulunduğu 66'sı tutuklu 275 sanığın yargılandığı Ergenekon davasında sona gelindi Yıllardır gündemin en önemli gündem maddeleri... (04 Ağustos 2013 Pazar )

   

  Ergenekon Davasında Karar Zamanı

  Ergenekon Davasında Karar Zamanı

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal, Emekli Tuğgeneral Veli Küçük ve İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek'in de aralarında bulunduğu 66'sı tutuklu 275 sanıklı... (03 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  'Ergenekon Davası'Nda Karara Doğru

  "Ergenekon Davası"Nda Karara Doğru

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, CHP milletvekilleri Mustafa Balbay ve Mehmet Haberal, YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler, emekli orgeneraller Hasan Iğsız, Hurşit Tolon ve Şener Eruygur, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, İP Genel Başkanı Doğu Perinçek, gazeteci Tuncay Özkan, emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu, 66'sı tutuklu 275 sanıklı davada, 5 Ağustos'ta kararın açıklanması bekleniyor Ümraniye'de 6 yıl önce 27 el bombasının ele (30 Temmuz 2013 Salı )

   

  Ergenekon Davasında Sona Gelindi

  Ergenekon Davasında Sona Gelindi

  Ümraniye'de 6 yıl önce 27 el bombasının bulunmasıyla başlayan terör örgütü Ergenekon davası sürecinde karar için geri sayım başladı. (27 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  Ergenekon Davası'nda 5 Yılın Özeti

  İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'de 5 yıldır devam eden Ergenekon Davası'nda karar 5 Ağustos Pazartesi günü yapılacak duruşmada açıklanması bekleniyor. (25 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  Emekli Tuğgeneral Ersöz'ün Videokonferans Yöntemiyle Savunmasını Yaptı

  Emekli Tuğgeneral Ersöz'ün Videokonferans Yöntemiyle Savunmasını Yaptı

  Ergenekon Davası'nda İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören tutuklu sanık emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün videokonferans yöntemiyle son savunması alındı. (07 Haziran 2013 Cuma )

   

  'Ergenekon' Davası

  "Ergenekon" Davası

  Esas hakkında savunma yapması beklenen eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ duruşmaya geldi.Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, tedavi gördüğü İÜ İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesine videokonkerans yöntemiyle bağlanılarak esas... (07 Haziran 2013 Cuma )

   

  Levent Ersöz, Video-konferans ile Savunma Yapıyor

  Levent Ersöz, Video-konferans ile Savunma Yapıyor

  Ergenekon davasında tutuklu sanık emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, hastaneden video konferans yöntemiyle savunma yapıyor. (07 Haziran 2013 Cuma )

   

  "Ergenekon" Davası

  Tutuklu yargılanan İP Genel Başkanı Perinçek."31 Mart ayaklanmasında irtica ezildi.14 Nisan 1909'da 2.Abdülhamit'in Topçu Kışlası'nda devrilmesi bir fiildir". (06 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Ergenekon Davası'nda Doğu Perinçek Savunmasını Yaptı

  İstanbul 13.Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 310.duruşması başladı. (06 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Perinçek: Bu Hükümeti Yıkacağız

  Perinçek: Bu Hükümeti Yıkacağız

  Ergenekon davasının bugünkü oturumunda İşçi Partisi Genel Başkanı tutuklu sanık Doğu Perinçek savunma yaptı. (06 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Başbuğ ve Tolon Mahkemeye 5 Günlük Rapor Sundu

  Başbuğ ve Tolon Mahkemeye 5 Günlük Rapor Sundu

  Ergenekon Davası'nda tutuklu olarak yargılanan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve emekli Orgeneral Hurşit Tolon, mahkemeye 5'er günlük rapor sundu. (04 Haziran 2013 Salı )

   

  'Ergenekon' Davası

  "Ergenekon" Davası

  Ergenekon sanıkları eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Başbuğ ile emekli Orgeneral Tolon, 5'er günlük rapor sundu. (04 Haziran 2013 Salı )

   

  Başbuğ ve Tolon 5 Gün Yatak İstirahati Aldı

  Başbuğ ve Tolon 5 Gün Yatak İstirahati Aldı

  Ergenekon davasında, tutuklu sanıklar İlker Başbuğ ile Hurşit Tolon'un avukatı İlkay Sezer'in mazereti kabul edilmedi. (04 Haziran 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 01:06:59. #1.13#