SON DAKİKA SELÇUK COŞKUN HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Coşkun Haberleri

   

  Yılın Fikir Adamı Seçilen Tozlu'ya Ziyaret

  Yılın Fikir Adamı Seçilen Tozlu'ya Ziyaret

  İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şube temsilcileri ile Bayburt'ta görev yapan kamu kurum müdürleri, Türkiye Yazarlar Birliğince "Yılın Fikir Adamı" seçilen Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu'ya ziyarette bulundu. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

  Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları için yemek verdi. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  Bayburt Valisi Odabaş, Gazetecilerle Biraraya Geldi

  Bayburt Valisi Odabaş, Gazetecilerle Biraraya Geldi

  Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilde görev yapan basın mensuplarına bir yemek verdi. (11 Ocak 2015 Pazar )

   

  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

  Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. (10 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Bayburt Üniversitesi Rektörü Coşkun Yabancı Öğrencilerle Buluştu

  Bayburt Üniversitesi Rektörü Coşkun Yabancı Öğrencilerle Buluştu

  Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun üniversitede okuyan yabancı uyruklu öğrencilerle yemekte buluştu. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Rektör Coşkun'dan Mesaj

  Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Türkiye Yazarlar Birliği tarafından “Yılın Fikir Adamı” ödülüne layık görülen Rektör Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necmettin Tozlu için bir tebrik mesajı yayınladı. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 12:25:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SELÇUK COŞKUN HABERLERİ
[Hata Bildir]