14:2000
SON DAKİKA SEVGİ DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Sevgi Doğan Haberleri


SEVGİ DOĞAN

1956'da Gelibolu'da dünyaya geldi. Antalya Tıp Fakültesi'nin ilk mezunlarından. Evli ve iki çocuk sahibi.... Devamı

  Antalya'da CHP Konvoyunda Kaza: 5 Yaralı

  Antalya'nın Kaş ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın konvoyunda meydana gelen kazada, 5 kişi yaralandı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  "Kader Mahkumu" 500 Kadına Kuaförlük Eğitimi Verdi

  Deniz Açık - Meslek hayatına ilk olarak Adalet Bakanlığı tarafından Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde kadın mahkumların mesleki eğitimi konusunda görevlendirilerek başlayan Sevgi Doğan, 13 yılda cezaevindeki 500 kadını cilt ve saç bakımı konularında... (15 Şubat 2013 Cuma )

   

  Turizmcilerde 4. Dönem Mezuniyet Coşkusu

  Turizmcilerde 4. Dönem Mezuniyet Coşkusu

  Kartepe'de bulunan Kocaeli Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 4. Dönem mezunlarını verdi. (16 Haziran 2012 Cumartesi )

   

  Genel Seçime Doğru

  CHP Antalya Milletvekili adayları ve parti yöneticileri Zerdalilik ve Sinan Mahallesi'ni ziyaret etti. (02 Haziran 2011 Perşembe )

   

  CHP'li Adayların Dernek ve Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

  CHP Milletvekili adayları ve CHP Muratpaşa İlçe örgütü Dernek ve mahalle toplantılar devam ediyor. (31 Mayıs 2011 Salı )

   

  CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Seçim Bürosunu Açtı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Aydın Özer'in seçim bürosu Kumluca'da düzenlenen törenle açıldı. (27 Mayıs 2011 Cuma )

   

  Tepebaşı Belediyesinden 3 Etkinlik

  Tepebaşı Belediyesi, Yunus Emre, Mehmet Akif Ersoy ve Evliya Çelebi'yi konu alan söyleşiler gerçekleştirecek. (20 Mayıs 2011 Cuma )

   

  Genel Seçimlere Doğru

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili adayları Yıldıray Sapan, Hakan Şimşek ve Sevgi Doğan Döşemealtı'da esnafı ziyaret etti. (14 Mayıs 2011 Cumartesi )

   

  Antalya'da Genel Seçime Doğru

  Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayları, seçim çalışmaları çerçevesinde CHP Kepez İlçe Örgütü tarafından düzenlenen toplantıyla Yeniemek Mahalle Sakinleriyle bir araya geldi. (12 Mayıs 2011 Perşembe )

   

  Genel Seçime Doğru

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adayları, Yıldıray Sapan, Sevgi Doğan ve Alican Deveci, Varsak Kapalı Semt Pazarı esnafını ziyaret etti ve vatandaşların sorunlarını dinledi. (06 Mayıs 2011 Cuma )

   

  Genel Seçime Doğru

  Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayları Yıldıray Sapan, Arif Bulut, Alican Deveci ve Sevgi Doğan, Avni Tolunay Mahallesi'ndeki bir kahvehanede vatandaşlarla biraraya geldi. (03 Mayıs 2011 Salı )

   

  Aday Listesi Resmi Gazete'de

  Kesin Aday Listeleri şöyle: (29 Nisan 2011 Cuma )

   

  Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Antalya

  Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. (29 Nisan 2011 Cuma )

   

  Antalya Kesin Aday Listeleri

  Kesin aday listelerine göre, Antalya'nın milletvekili adayları şöyle: (29 Nisan 2011 Cuma )

   

  Baykal: Batsın O 'İleri Demokrasi'

  Baykal: Batsın O "İleri Demokrasi"

  CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Vazgeç o ileri demokrasiden. Batsın o ileri demokrasi. Demokrasi istiyoruz, demokrasi. Adam gibi demokrasi" dedi. (26 Nisan 2011 Salı )

   

  Baykal: 'Batsın O İleri Demokrasi'

  Baykal: 'Batsın O İleri Demokrasi'

  CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, iktidarı himayesine almış olan Avrupa kurumlarının dahi Türkiye'de basının özgür olmadığını bildiğini belirtti. (26 Nisan 2011 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 14:20:27. #1.12#