SON DAKİKA SEVGİ DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Sevgi Doğan Haberleri


SEVGİ DOĞAN

1956'da Gelibolu'da dünyaya geldi. Antalya Tıp Fakültesi'nin ilk mezunlarından. Evli ve iki çocuk sahibi.... Devamı

11:36
Namus Belası' Şarkısını Bir de Kadınlardan Dinleyin İzmir’de her biri farklı meslekten sekiz kadın, cinsiyetçi söylemler barındıran şarkıları uyarladıklarını söyledi.
Namus Belası' Şarkısını Bir de Kadınlardan Dinleyin
10:56
'Namus Belası' Şarkısını Bir de Kadınlardan Dinleyin İzmir’de her biri farklı meslekten sekiz kadın, cinsiyetçi söylemler barındıran şarkıları uyarladıklarını söyledi.
'Namus Belası' Şarkısını Bir de Kadınlardan Dinleyin
15:27
Osmanlı Türkçesini 6 Haftada Öğrendiler Koç Üniversitesi Sevgi Doğan Gönül Osmanlı Araştırmaları Enstitüsünün, Türk Kültür Vakfının desteğiyle Ayvalık'ta 6 hafta süren Osmanlı Türkçesi programı sona erdi.
Osmanlı Türkçesini 6 Haftada Öğrendiler
11:08
Osmanlıca İçin Kıtaları Aşıyorlar Cunda Adasında 17 yıldır yazları hizmet veren kurs yabancıların ilgisini çekiyor.
Osmanlıca İçin Kıtaları Aşıyorlar
23:02
Türkiye Bocce Şampiyonası Sona Erdi Türkiye Gençler Kadınlar ve Erkekler Bocce Şampiyonası sona erdi.
Türkiye Bocce Şampiyonası Sona Erdi
12:51
CHP Konvoyunda Yaralanan Doktor Antalya'ya Sevk Edildi CHP eski genel Başkanı Deniz Baykal'ın konvoyunda meydana gelen trafik kazasında yaralanan Sevgi Doğan, ambulans helikopterle Antalya'ya sevk edildi.
CHP Konvoyunda Yaralanan Doktor Antalya'ya Sevk Edildi
15:28
CHP Konvoyunda Kaza: 3 Yaralı Kaş'ta seçim çalışmalarını sürdüren eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın konvoyundaki bir otomobil uçuruma yuvarlandı.
14:33
Antalya'da CHP Konvoyunda Kaza: 5 Yaralı Antalya'nın Kaş ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın konvoyunda meydana gelen kazada, 5 kişi yaralandı.
12:29
"Kader Mahkumu" 500 Kadına Kuaförlük Eğitimi Verdi Deniz Açık - Meslek hayatına ilk olarak Adalet Bakanlığı tarafından Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde kadın mahkumların mesleki eğitimi konusunda görevlendirilerek başlayan Sevgi Doğan, 13 yılda cezaevindeki 500 kadını cilt ve saç bakımı konularında...
08:23
Turizmcilerde 4. Dönem Mezuniyet Coşkusu Kartepe'de bulunan Kocaeli Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 4. Dönem mezunlarını verdi.
Turizmcilerde 4. Dönem Mezuniyet Coşkusu
18:18
Türkiye Genelinde Rol Model Kadını Seçilen Sevgi Doğan Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odasını... Türkiye genelinde Rol Model Kadını seçilen Sevgi Doğan, Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Fethi Özkara'yı makamında ziyaret etti.
Türkiye Genelinde Rol Model Kadını Seçilen Sevgi Doğan Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odasını...
13:20
AK Parti Gülşehir İlçe Teşkilatı Görevlendirme Toplantısı Yapıldı 11 Aralık'ta yapılan AK Parti ilçe kongresinde yönetim kuruluna seçilen üyeler, yeni ilçe başkanı Kadir Salman başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirerek, görev dağılımını belirlediler.
16:00
AK Parti Gülşehir Kongresi Tamamlandı AK Parti Gülşehir 4.Olağan Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na Kadir Salman seçildi.
18:28
MHP'li Başkana İhalesiz Tahsis İçin Soruşturma İzni İçişleri Bakanlığı, Isparta'da Belediye İşhanı'nda mülkiyeti belediyeye ait işyerinin ihale yapılmadan MHP İl Başkanlığı'na kullandırılmasına yönelik Belediye Başkanı MHP'li Yusuf Ziya Günaydın dahil, 10 personel hakkında soruşturma izni verdi.
MHP'li Başkana İhalesiz Tahsis İçin Soruşturma İzni
14:25
Baykal'a, Memleketinde 'efsanevi Genel Başkan' Anonsu Deniz Baykal, memleketi ve seçim bölgesi kentte devam ettiği seçim çalışmalarını, partisinin Antalya milletvekili adaylarıyla birlikte gerçekleştirdiği şehir turuyla noktaladı.
Baykal'a, Memleketinde 'efsanevi Genel Başkan' Anonsu
15:42
CHP'liler Kepez'de Roman'ların Gönlünü Fethetti Alican Deveci ve Sevgi Doğan CHP Kepez İlçe Örgütü ile birlikte Antalya Çağdaş Romanlar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği'nin Kepez'de Düzenlediği etkinliğe katıldı.
13:42
Genel Seçime Doğru CHP Antalya Milletvekili adayları ve parti yöneticileri Zerdalilik ve Sinan Mahallesi'ni ziyaret etti.
10:42
CHP'li Adayların Dernek ve Mahalle Toplantıları Devam Ediyor CHP Milletvekili adayları ve CHP Muratpaşa İlçe örgütü Dernek ve mahalle toplantılar devam ediyor.
17:02
CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Seçim Bürosunu Açtı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Aydın Özer'in seçim bürosu Kumluca'da düzenlenen törenle açıldı.
14:25
Tepebaşı Belediyesinden 3 Etkinlik Tepebaşı Belediyesi, Yunus Emre, Mehmet Akif Ersoy ve Evliya Çelebi'yi konu alan söyleşiler gerçekleştirecek.
12:02
Genel Seçimlere Doğru Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya milletvekili adayları Yıldıray Sapan, Hakan Şimşek ve Sevgi Doğan Döşemealtı'da esnafı ziyaret etti.
14:02
Antalya'da Genel Seçime Doğru Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayları, seçim çalışmaları çerçevesinde CHP Kepez İlçe Örgütü tarafından düzenlenen toplantıyla Yeniemek Mahalle Sakinleriyle bir araya geldi.
11:42
Genel Seçime Doğru Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili adayları, Yıldıray Sapan, Sevgi Doğan ve Alican Deveci, Varsak Kapalı Semt Pazarı esnafını ziyaret etti ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
16:42
Genel Seçime Doğru Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Adayları Yıldıray Sapan, Arif Bulut, Alican Deveci ve Sevgi Doğan, Avni Tolunay Mahallesi'ndeki bir kahvehanede vatandaşlarla biraraya geldi.
10:05
Aday Listesi Resmi Gazete'de Kesin Aday Listeleri şöyle:
09:42
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Antalya Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
09:40
Antalya Kesin Aday Listeleri Kesin aday listelerine göre, Antalya'nın milletvekili adayları şöyle:
17:21
Baykal: Batsın O "İleri Demokrasi" CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Vazgeç o ileri demokrasiden. Batsın o ileri demokrasi. Demokrasi istiyoruz, demokrasi. Adam gibi demokrasi" dedi.
Baykal: Batsın O 'İleri Demokrasi'
17:21
Baykal: 'Batsın O İleri Demokrasi' CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, iktidarı himayesine almış olan Avrupa kurumlarının dahi Türkiye'de basının özgür olmadığını bildiğini belirtti.
Baykal: 'Batsın O İleri Demokrasi'
15:32
Roman Orkestrası İlk Provasını Yaptı Büyükşehir Belediyesi'nin Bin Keman 1000 Roman Projesi kapsamında bir araya getirdiği çocuklar ilk provalarını yaptı
Roman Orkestrası İlk Provasını Yaptı
15:05
Baykal: Batsın O İleri Demokrasi CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, iktidarın 'boş ve sahte' bir demokrasi söyleminin ötesinde ortaya koyabildiği hiçbirşey olmadığını savundu.
Baykal: Batsın O İleri Demokrasi
20:48
Şehitler Ve Gaziler Parkı Açıldı Keşan Belediyesi'nce İspat Cami Mahallesi'nde Yapılan Şehitler Ve Gaziler Parkı'nın Açılışı 25 Nisan 2011 Pazartesi Günü Yapıldı.
Şehitler Ve Gaziler Parkı Açıldı
15:49
Kenter Tiyatrosu'nda Çocuk Oyunları Uzun bir aradan sonra Kenter Tiyatrosu'nda yeniden çocuk oyunları sahneleniyor!
15:02
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kumluca'da Törenlerle Kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 91. yıldönümü Kumluca'da düzenlenen törenlerle kutlandı.
13:08
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 91'inci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Isparta'da coşku içinde kutlandı.
12:22
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Antalya'nın Alanya ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
21:50
Başbakan Erdoğan, Gümüşhane'de Halka Hitap Etti Başbakan Erdoğan, 12 Haziran'da yapılacak genel seçim kampanyasının ikinci durağı olan Gümüşhane'de yaklaşık 10 bin kişiye seslendi.
Başbakan Erdoğan, Gümüşhane'de Halka Hitap Etti
15:55
Şampiyon Öğrencilerden Vali Turhan'a Ziyaret Batman Valisi Ahmet Turhan, değişik platformlarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.
Şampiyon Öğrencilerden Vali Turhan'a Ziyaret
15:24
Bitlis'te Çocuklar İçin 23 Nisan Programı Düzenlendi Bitlis İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğündeki çocuklara yönelik 23 Nisan programı düzenlendi.
11:46
Karadağ, Suşehri İlçe Temsilciliği Üyeleriyle Yemekte Bir Araya Geldi Türk Eğitim-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, Suşehri İlçe Temsilciliği üyeleriyle yemekte bir araya geldi.
11:10
Başkentte Kültür Sanat Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının bugün ve yarın vereceği konsere, 4. Uluslararası Gülden Turalı Keman Yarışması birincileri eşlik edecek.
14:54
1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları Başladı 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları, Konya'da düzenlenen resmi açılış töreniyle başladı.
14:30
Mustafa Akaydın, Alkole Teşvik Etmek ve Ölüme Sebebiyet Vermekle Suçlanıyor Ekim 2010'da düzenlenen ve 1 kişinin alkol komasına girerek hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan Octoberfest ile ilgili soruşturma açtı.
17:34
Ysk, Milletvekili Geçici Aday Listesini Açıkladı Yüksek Seçim Kurulu Antalya'da milletvekili geçici aday listesini yayınladı.
17:00
Mardin Valisi Ayvaz, Süryani Vatandaşların Paskalya Bayramı'nı Kutladı Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Mardinli Süryani vatandaşların Paskalya Bayramı'nı kutladı.
16:32
Gazeteci Fahrettin Gülseven Vefat Etti Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üyesi, Basın Şeref Kartı sahibi, gazeteci Fahrettin Gülseven vefat etti.
13:14
1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları, 20 ülkeden 262 sporcunun katılımıyla yarın Konya'da başlayacak.
12:02
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -İstanbul 2. Bölge Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
12:02
Milletvekili Geçici Aday Listeleri Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
09:38
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Diyarbakır Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 22:58:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEVGİ DOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]