SON DAKİKA SEYİTGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Seyitgazi Haberleri

17:38
Seyitgazi'de İzinsiz Kazı Yapan 8 Kişi Yakalandı Eskişehir’in Seyitgazi ilçesindeki iki ayrı olayda izinsiz kazı yaptıkları belirtilen 8 kişi jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
Seyitgazi'de İzinsiz Kazı Yapan 8 Kişi Yakalandı
14:30
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği'nde Bayrak Değişimi Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği Seyitgazi-Kırka Şubesi’nde bayrak değişimi törenle yapıldı.
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği'nde Bayrak Değişimi
11:01
Seyitgazispor Sezona İddialı Hazırlanıyor Seyitgazi ilçesinin futbol takımlarından Seyitgazispor, sezona iddialı hazırlanıyor.
Seyitgazispor Sezona İddialı Hazırlanıyor
14:05
Eskişehir'de Jandarmadan Örnek Davranış Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı "kardeş okul" olarak seçtiği Cengiz Dağcı İlkokulu'nun ihtiyaçlarını karşıladı.
13:04
Eskişehir'de Jandarmadan İlçe Okullarına Örnek Çalışma Eskişehir’de Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı, sorumluluk sahasında bulunan Ortaköy Mahallesi Cengiz Dağcı İlkokulu’nu ’Kardeş Okul’ seçerek, ihtiyaçları ile ilgili çalışmalar yaptı.
15:46
Müftü Cengiz Etibor Camii'nde Vaaza Katıldı Seyitgazi İlçe Müftüsu Yaşar Cengiz, Etibor Camii’nde işletme çalışanlarıyla buluştu.
Müftü Cengiz Etibor Camii'nde Vaaza Katıldı
12:33
Seyitgazi'deki Öğrenciler de Karne Sevinci Yaşadı Seyitgazi ilçesindeki okullarda da karne sevinci yaşandı.
Seyitgazi'deki Öğrenciler de Karne Sevinci Yaşadı
17:53
AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Başkanı Çizmelioğlu Açıklaması "Düğün havasında, kardeşlik içinde başlayan kongrelerimiz, demokratik bir biçimde delegelerimizin oy kullanması ile gerçekleşiyor"
17:29
Eskişehir'de Yol Çalışmaları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe kırsalında kar ve buzlanma mücadelesi sonrası yollarda meydana gelen deformasyonları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.
Eskişehir'de Yol Çalışmaları
15:41
Kış Mevsiminde Büyükşehir Farkı Kırsalda Hissediliyor Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, İlçe kırsalında kar ve buzlanma mücadelesi sonrası yollarda meydana gelen deformasyonları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.
15:55
Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt ETO'da ETO'nun gerçekleştirilen toplantıda Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt, belediye olarak yürüttükleri Çarşı Projesi ve Sanayi Çarşısının taşınması ile ilgili bilgi verdi.
11:45
Kur'an Kerim Öğrenmenin Yaşı Yok Seyitgazi İlçe Müftüsü Yaşar Cengiz, Kur’an-ı Kerim öğrenmenin yaşının olmadığını kurslara katılanlardan gördüklerini belirtti.
Kur'an Kerim Öğrenmenin Yaşı Yok
12:16
Eskişehir'de Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekipler aç kalan yaban hayvanları için bazı noktalara yem bıraktı.
17:20
Kar Nedeniyle Mahsur Kalan Köy İmamı Kurtarıldı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tipi nedeniyle mahsur kalan Seyitgazi Büyükdere Mahallesi Camisi imamı Hüseyin Tanrıverdi ve arkadaşı Ramazan Erol'u kurtardı.
16:46
Eskişehir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Eskişehir'de sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen iki ayrı aileden 9 kişi, tedavi altına alındı.
17:02
Seyitgazi'de Ev Yangını Eskişehir’in Seyigazi ilçesinde bir evde çıkan yangında maddi zarar meydana gelirken, dumandan etkilenen ev sahibi ile komşusu hastanede tedavi altına alındı.
13:02
Seyitgazi Müftülüğü'nden Hizmet İçi Eğitim Seyitgazi İlçe Müftülüğü’nün hizmet içi eğitimleri kapsamında camilerdeki imam hatiplere yönelik düzenlenen "Kur’an-ı Kerim Hizmet İçi Eğitim Kursu" sona erdi.
Seyitgazi Müftülüğü'nden Hizmet İçi Eğitim
12:53
Seyitgazi'de "Karagözün Polisle Tanışması" Etkinliği Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde, "Karagözün Polisle Tanışması" gölge oyunu, Eskişehir Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından ilçedeki ana okullarında öğrenim gören miniklere sahnelendi.
Seyitgazi'de 'Karagözün Polisle Tanışması' Etkinliği
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
14:11
Seyitgazi'de Sözlü Taciz Kavgası: 1'i Ağır 3 Yaralı Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde bir bayanın sözlü taciz edilmesi sebebi ile çıktığı belirtilen kavgada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
15:38
Rol Model İnsanlar Kırka'daydı Eskişehir’in Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve ilçeden yetişen örnek insanların öğrencilerle buluşturulmasını hedefleyen projenin 5’si etkinliği, Kırka Şehit Halil Kara Çok Programlı Anadolu Lises’inde gerçekleştirildi.
Rol Model İnsanlar Kırka'daydı
18:04
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, il yöneticileri Serhan Arıman ve Bünyamin Fidan’ın da katıldığı basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
15:06
Seyitgazi'de Samanlık Yangını ESKİŞEHİR (İHA) – Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bir samanlıkta çıkan yangında 3 bin 500 saman balyası kül oldu.
Seyitgazi'de Samanlık Yangını
14:37
Seyitgazi'de İhtiyaç Sahiplerine Yardım Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı, ihtiyaç sahiplerini sahipsiz bırakmıyor.
Seyitgazi'de İhtiyaç Sahiplerine Yardım
09:48
Seyitgazi Kaymakamı Avcı'ya Teşekkür Plaketi Eskişehir’in Seyitgazi ilçesindeki Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu tarafından, Kaymakam Ertuğrul Avcı’ya nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Seyitgazi Kaymakamı Avcı'ya Teşekkür Plaketi
08:48
Seyitgazi Müftüsü Cengiz'den Meslektaşına Hayırlı Olsun Ziyareti Seyitgazi Müftüsü Yaşar Cengiz, Çifteler Müftülüğüne yeni atanan Mustafa Onat'ı makamında ziyaret etti.
Seyitgazi Müftüsü Cengiz'den Meslektaşına Hayırlı Olsun Ziyareti
16:02
Seyitgazi'den Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sönmez'e Teşekkür Plaketi Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bulunan Seyit Battal Gazi İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği adına, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’e nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Seyitgazi'den Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sönmez'e Teşekkür Plaketi
17:36
Seyitgazi'de Bir Gecede 8 Hırsızlık Olayı Eskişehir’nin Seyitgazi ilçesinde dün gece 8 farklı iş yerinde hırsızlık olayı yaşandı.
10:23
Seyitgazili Minik Öğrenciler Yarınları İçin Fidan Diktiler Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bulunan Ümmühan Hatun Anaokulu öğrencileri, büyükleri ile birlikte yarınları için fidan dikti.
Seyitgazili Minik Öğrenciler Yarınları İçin Fidan Diktiler
01:30
Eskişehir Cezaevi'nde Yangın: 11 Mahkum Dumandan Etkilendi Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde bir koğuşta çıkan yangında 11 tutuklu ve hükümlü, dumandan etkilendikleri gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı.
Eskişehir Cezaevi'nde Yangın: 11 Mahkum Dumandan Etkilendi
00:33
Eskişehir Cezaevi Yönetimine Tepki Gösteren Tutuklular Yatakları Yaktı 11 Kişi Hastaneye Kaldırıldı Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde bir koğuşta bulunan tutuklu ve hükümlüler, cezaevindeki olumsuz koşulları bahane ederek, koğuştaki yatakları ateşe verdi.
Eskişehir Cezaevi Yönetimine Tepki Gösteren Tutuklular Yatakları Yaktı 11 Kişi Hastaneye Kaldırıldı
00:22
Eskişehir'de Cezaevi Yangını: 11 Yaralı Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki koğuşta çıkarılan ve kısa sürede söndürülen yangında dumandan etkilenen 11 mahkum, hastaneye kaldırıldı.
Eskişehir'de Cezaevi Yangını: 11 Yaralı
00:08
Eskişehir H Tipi Cezaevinde İsyan: 11 Yaralı Eskişehir H Tipi Cezaevi'nde bir koğuşta bulunan tutuklu ve hükümlüler, cezaevindeki olumsuz koşulları bahane ederek, koğuştaki yatakları ateşe verdi. 11 kişi yaralandı.
Eskişehir H Tipi Cezaevinde İsyan: 11 Yaralı
23:46
Cezaevi Yönetimine Tepki Gösteren Tutuklular Yatakları Yaktı Eskişehir H Tipi Cezaevinde bir koğuşta bulunan tutuklu ve hükümlüler, cezaevindeki olumsuz koşulları gerekçe göstererek tepki amacıyla yatak ve battaniyeleri yaktı.
Cezaevi Yönetimine Tepki Gösteren Tutuklular Yatakları Yaktı
23:27
Eskişehir'de Cezaevi Yangını: 11 Yaralı Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki koğuşta çıkarılan ve kısa sürede söndürülen yangında dumandan etkilenen 11 mahkum, hastaneye kaldırıldı.
Eskişehir'de Cezaevi Yangını: 11 Yaralı
19:06
AK Parti Eskişehir 5. Olağan İl Kongresi (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, liselerde Osmanlıca dersleri okutulması konusundaki eleştirilerle ilgili olarak "Mezar taşlarından bile çekiniyorsunuz. Bu toprağın üstündekilere saygınız yok, altındakilere de saygınız yok ama biz bu toprağın üstündeki milli iradeyi de yaşatacağız, o aziz şehitlerimizin mirasına da sahip çıkacağız" dedi.
AK Parti Eskişehir 5. Olağan İl Kongresi (1)
13:51
Seyitgazi Rehabilitasyon Merkezi Sakinleri Gönüllerince Eğlendi Eskişehir’in Seyitgazi İlçesindeki Yaşlı Bakım ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören öğrencilerinin moral ve motivasyonunu arttırmak için eğlence düzenlendi.
Seyitgazi Rehabilitasyon Merkezi Sakinleri Gönüllerince Eğlendi
11:22
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı Sabancı Topluluğunun on-line alışveriş platformu Kliksa, Eskişehir'in on-line alışveriş haritasını hazırladı.
Kliksa, Eskişehir'in On-line Alışveriş Haritasını Çıkardı
11:28
- Bu Okulda Hayvan Sevgisi Şiddeti Yendi Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bulunan Şehit Ekrem Saygı İlk/Ortaokulu’nda başlatılan ‘Hayvansever Dostluğu’ projesiyle öğrenciler hayvan sever olmalarının yanı sıra şiddetten de uzaklaştı.
- Bu Okulda Hayvan Sevgisi Şiddeti Yendi
10:08
Seyitgazi'de Aşure Günü Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bulunan Gökbahçe Mahallesi’nde "Aşure Günü" düzenlendi.
Seyitgazi'de Aşure Günü
13:44
ODTÜ'lü Şehir Planlamacılar Seyitgazi'de Eskişehir’in Seyitgazi ilçesine gelen Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri ve öğretim görevlileri, tarihi ve turistik yerleri gezerek incelemelerde bulundular.
ODTÜ'lü Şehir Planlamacılar Seyitgazi'de
12:06
Gülhan'ın 'Orman Mühendisi' Olmak Hayali Eskişehir Seyitgazi İlçe Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Göcenoluk köyü ziyaretinde, orman mühendisi olmak istediğini söyleyen lise öğrencisi Gülhan Çam’a yaptıkları eğitim faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunarak çeşitli tavsiyelerde bulundu.
Gülhan'ın 'Orman Mühendisi' Olmak Hayali
14:09
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği Büyükşehir Belediyesinin, ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine yönelik Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzeliyor.
Büyük Şehir Belediyesi'nden İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Etkinliği
12:14
Kayseri'de Elektrik Kesintisi Kayseri'de, indirici trafo merkezindeki bakım çalışmaları nedeniyle bazı yerleşim birimlerine elektrik verilemeyeceği bildirildi.
Kayseri'de Elektrik Kesintisi
11:43
Seyitgazi'de Mevlit Programı Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında bir mevlit programı düzenlendi.
Seyitgazi'de Mevlit Programı
11:36
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema Yoğun İlgi Gördü Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine düzenlediği Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği çocuklar tarafından büyük ilgi gördü.
İlçelerde Keşif Küresi ve 10-D Sinema  Yoğun İlgi Gördü
15:44
Hacıbektaş Kaymakamı Çiğil, Görevine Başladı Hacıbektaş Kaymakamlığına atanan Ahmet İhsan Çiğil, görevine başladı.
18:27
Kaymakam Avcı'nın Okul Ziyaretleri Eskişehir’in Seyitgazi İlçesi Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Kaymakam Avcı'nın Okul Ziyaretleri
10:48
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaşayan ilköğretim öğrencilerine, Keşif Küresi ve 10-D sinema etkinliği düzenliyor.
İlçelerde Keşif Küresi ve X-D Sinema
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:22:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEYİTGAZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]