SON DAKİKA SİMGE FISTIKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Simge Fıstıkoğlu Haberleri

13:34
Kelimelerle İyileş… İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini alan Kalbin Anahtarı, sadece bir okuma şöleni değil, aynı zamanda kelimelerin gücünü her birimizin içindeki çıkmazlara şifa olarak sunan bir başucu kitabı.
14:19
Fıstıkoğlu, Erzurum'da Otomobil Tanıttı, Doğum Günü Pastası Kesti Ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu, bir otomobil bayisinin tanıtım programına katıldı.
Fıstıkoğlu, Erzurum'da Otomobil Tanıttı, Doğum Günü Pastası Kesti
12:29
Simge Fıstıkoğlu'na, Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Ünlü Sunucu Simge Fıstıkoğlu, yeni yaşını sürpriz doğum günü partisiyle Erzurum'da kutladı.
Simge Fıstıkoğlu'na, Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
12:23
Ünlü Sunucu Fıstıkoğlu, Ssangyong Otomobillerini Tanıttı SsangYong Türkiye yetkili bayisi Şahsuvaroğlu, Erzurum’da ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu’nun da katılımıyla brunch aktivitesiyle yeni otomobillerin tanıtımını yaptı.
Ünlü Sunucu Fıstıkoğlu, Ssangyong Otomobillerini Tanıttı
10:30
Volkan'ı Eleştiren Simge'ye Sert Gönderme! Spiker Simge Fıstıkoğlu, milli maçta küfür yediği için sahayı terk eden Volkan'ı eleştirince "Sen de haber sunamıyorsun, biz öz eleştiri diyor muyuz?" diye tepki aldı.
Volkan'ı Eleştiren Simge'ye Sert Gönderme!
14:26
Simge Fıstıkoğlu: Türkiye'de En İyisi Benim Güzel sunucu, Burcu Çetinkaya'ya verdiği röportajda, "Kelime hazinem, canlı yayın hakimiyetim, sakinliğim ve soğukkanlılığımla Türkiye'nin en iyisi benim." dedi.
Simge Fıstıkoğlu: Türkiye'de En İyisi Benim
19:38
Simge Fıstıkoğlu Oy Mührünü Koluna Bastı Oyunu kullandıktan sonra "Evet" mührünü koluna basan güzel spiker, fotoğrafı "Tercihim hep aşktan yana..." mesajıyla paylaştı.
Simge Fıstıkoğlu Oy Mührünü Koluna Bastı
08:37
Aşkım Kapışmak'tan Yıldız Tilbe'ye Vokal! Her sabah sohbetlerine doyum olmayan üçlü, dün gece Mesut Yar'ın "Burada Laf Çok" programına konuk oldu.
14:06
Deniz Akkaya Çok Özel Açıklamalarıyla "YENİ Bir Gün"Deydi Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde Soma'ya giderek, acılı ailelere destek olmuştu.
10:10
Tümer Metin, Soma'daki Faciadan Kurtulan Madencinin Borcunu Üstlendi Tümer Metin, Soma faciasından yaralı kurtulduktan sonra “Çizmemi çıkarayım sedye kirlenmesin” sözleriyle yüreklere işleyen Murat Yalçın’ın borçlarını ödedi.
Tümer Metin, Soma'daki Faciadan Kurtulan Madencinin Borcunu Üstlendi
09:53
Show Tv'de 4 Ünlü İsimle 'Yeni Bir Gün' Ekranların birbirinden ünlü 4 ismi bundan sonra her sabah, "Yeni Bir Gün" programıyla Show TV'de!
15:35
'Yeni Bir Gün' Programının Kadrosu 'Her Şey Dahil'deydi! Köşe yazarlığın yanı sıra, yaptığı televizyon programlarıyla da merakla takip edilen İpek Durkal, yeni programından önce 'Her Şey Dahil'e yorumlarını seyirciyle paylaştı.
17:42
Simge Fıstıkoğlu Hoca Oldu Ekranların sevilen yüzlerinden sempatik sunucu Simge Fıstıkoğlu, tecrübelerini spiker/sunucu adaylarına aktaracak.
Simge Fıstıkoğlu Hoca Oldu
09:39
Simge Fıstıkoğlu Hayko'yla Birlikte 4 000 Metreden Atladı Güzel sunucu Simge Fıstıkoğlu, geçtiğimiz günlerde Hayko Cepkin'in Extreme-G Programı'na konuk oldu.
Simge Fıstıkoğlu Hayko'yla Birlikte 4 000 Metreden Atladı
14:11
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı Simge Fıstıkoğlu, ünlü şarkıcı Hayko Cepkin'le birlikte 4 bin metreden atladı.
Simge Fıstıkoğlu Paraşütle Atladı
15:57
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı Medya dünyasının nabzını tutan Cihan Medya Haber Dergisi'nin Mart-Nisan sayısı yayınlandı.
Cihan Medya Haber Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı
11:09
Ytü, Çocuk İstismarına Dikkat Çekti Yıldız Teknik Üniversitesi KVK tarafından düzenlenen Sosyal Sorumluluk Günleri’ne katılan Göktan Koçyıldırım, Özgü Namal ve Simge Fıstıkoğlu, "Türkiye'de ve dünyada çocuk hakları ve çocuk istismarı" konusuna dikkat çekti.
Ytü, Çocuk İstismarına Dikkat Çekti
17:03
Haber Spikerlerinin Büyük Risk'te Tekerleme İle İmtihanı Ekranlarda haber sunarken izlemeye alıştığımız Simge Fıstıkoğlu, Oğuz Haksever ve Şule Zeybek bu çarşamba Büyük Risk'te yarıştı.
18:30
Gülben Ergen: Yayının Bitmesi İçin Yayındayız 269 gün süren yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüne kayıtsız kalmayan Gülben Ergen, canlı yayından çarpıcı mesajlar verdi.
Gülben Ergen: Yayının Bitmesi İçin Yayındayız
17:08
"Büyük Risk"te Bu Çarşamba Ünlüler Soruyor, Haber Spikerleri Yarışıyor 'Büyük Risk', yapılan anketler sonucu Yeditepe Ünversitesi Dilek Ödülleri kapsamında 'Yılın En İyi Yarışma Programı' seçildi!
'Büyük Risk'te Bu Çarşamba Ünlüler Soruyor, Haber Spikerleri Yarışıyor
18:17
"İTÜ'den Simge Fıstıkoğlu'na Ödül" Simge Fıstıkoğlu, 25 Şubat Salı günü gerçekleştirilen İTÜ Fashion Awards "Most Fashionable Anchorwoman" ödülünün sahibi oldu.
'İTÜ'den Simge Fıstıkoğlu'na Ödül'
16:31
Fifa Dünya Kupası'na Özel Gece FIFA Dünya Kupası'na özel davet, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve FIFA İcra Komitesi Üyesi Şenes Erzik'in ev sahipliğinde gerçekleşti.
11:56
Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve FIFA İcra Komitesi... Tüm dünyada futbolun en değerli sembolü olarak kabul edilen FIFA Dünya Kupası, 25 Şubat akşamı düzenlenen özel davette, Türk spor, iş, medya ve cemiyet hayatının önde gelen isimleriyle buluştu.
Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas ve FIFA İcra Komitesi...
22:53
Palandöken'de Karlı Zeminde Drift Gösterisi Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde ralli ve snowboard şampiyonu Çiçek Güney ile eski futbolcu Pascal Nouma, drift gösterisiyle araç tanıtımı yaptı.
Palandöken'de Karlı Zeminde Drift Gösterisi
22:49
Kayak pistinde drift gösterisi - Ralli ve snowboard şampiyonu Çiçek Güney ile eski futbolcu Pascal Nouma, Palandöken Kayak Merkezi'ndeki pistlerde drift gösterisiyle araç tanıtımı yaptı.
Kayak pistinde drift gösterisi -
20:24
Kayak Pistinde Drift Gösterisi Ralli ve snowboard şampiyonu Çiçek Güney ile eski futbolcu Pascal Nouma, Palandöken Kayak Merkezi'ndeki pistlerde drift gösterisiyle araç tanıtımı yaptı.
Kayak Pistinde Drift Gösterisi
14:19
Ünlü Haber Spikeri Simge Fıstıkoğlun'dan Palandöken Twiti Özel bir açılış için Erzurum’a gelen ünlü haber spikeri Simge Fıstıkoğlu, Palandöken’in güzelliğini twitter hesabından paylaştı.
Ünlü Haber Spikeri Simge Fıstıkoğlun'dan Palandöken Twiti
13:23
Palandöken Ünlüleri Ağırladı Erzurum Palandöken Dağı bir tanıtım toplantısı için gelen ünlüleri ağırladı.
Palandöken Ünlüleri Ağırladı
13:09
Dikiş Makinesinden Otomobile Uzanan Yol Erzurum’da Opel’in Mokka model otomobilin tanıtım toplantısı gerçekleşti.
Dikiş Makinesinden Otomobile Uzanan Yol
12:34
Opel Mokka'nın Tanıtım Toplantısı Erzurum'da Yapıldı Opel’in ürettiği yeni Mokka model otomobilin tanıtım toplantısı Erzurum Palandöken’de yapıldı.
Opel Mokka'nın Tanıtım Toplantısı Erzurum'da Yapıldı
16:53
Çilingiroğlu, Yıldırım'a Hakaretten Beraat Etti Aziz yıldırım'a hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Kaya Çilingiroğlu, yasal unsurların oluşmadığı gerekçesiyle ilk celsede beraat etti.
Çilingiroğlu, Yıldırım'a Hakaretten Beraat Etti
14:04
Simge Fıstıkoğlu: Sosyal Medya Aşk Acısını Bile Unutturmuyor " Dünyada Yeni Medya ve Yayıncılık Trendleri" İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Yerleşkesi'nde Kasım Ayı içerisinde gerçekleşti.
Simge Fıstıkoğlu: Sosyal Medya Aşk Acısını Bile Unutturmuyor
16:02
Medya Okulu Başlıyor Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen Medya Okulu, bu Cumartesi kapılarını üçüncü kez ŞEHİR Altunizade Doğu Kampüsü'nde açıyor.
12:57
Simge Fıstıkoğlu'nun Mikrofonuna Yastık Takıldı Ünlü sunucu Simge Fıstıkoğlu, Türk televizyon tarihine geçecek bir dalgınlıkla gündeme geldi.
Simge Fıstıkoğlu'nun Mikrofonuna Yastık Takıldı
08:38
Kaya Çilingiroğlu'na Hapis İstemi Kaya Çilingiroğlu hakkında Aziz Yıldırım'a hakaret ettiği iddasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası için bir iddianame hazırlandı.
Kaya Çilingiroğlu'na Hapis İstemi
17:48
Çilingiroğlu Hakkında İddianame Hazırlandı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a hakaret ettiği gerekçesiyle Kaya Çilingiroğlu hakkında 2 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı.
Çilingiroğlu Hakkında İddianame Hazırlandı
07:59
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Kendini Tutamadı Habertürk'te hafta sonu yaptığı 'Burası Haftasonu' programını bitiren Simge Fıstıkoğlu gözyaşlarını tutamadı.
Simge Fıstıkoğlu Canlı Yayında Kendini Tutamadı
13:15
Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu! Show TV'de Saba Tümer'in yerine Simge Fıstıkoğlu geliyor.
Saba Tümer'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!
19:01
Saba Tümer'in Yerine Simge Fıstıkoğlu TMSF'nin el koyduğu Show Tv, Ciner Grubu'na devredilirken bir çok isimle yollar ayrılmış ya da izne çıkarılmıştı.
Saba Tümer'in Yerine Simge Fıstıkoğlu
17:36
Mediacat Felis Ödülleri Sahiplerini Buldu Yılın en iyi medya planlama fikirlerini ve stratejileri ödüllendirmek amacıyla her sene düzenlenen Mediacat Felis 2012 Ödülleri 18 Eylül'de Çırağan PalaceKempinski'de düzenlendi.
12:30
Çilingiroğlu: Aziz Yıldırım Kronik Bir Vaka Simge Fıstıkoğlu'nun programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'a ağır sözler söyledi.
Çilingiroğlu: Aziz Yıldırım Kronik Bir Vaka
11:36
Ankara Markası 'Alışveriş Festivali' ile Büyüyor Başkent ekonomisine hayat veren alışveriş festivali'nin tanıtım galası ATO Congresium'da yapıldı.
Ankara Markası 'Alışveriş Festivali' ile Büyüyor
11:14
"Çoğu Yorumcu İşsiz Kalır" Banu Yelkovan, spor medyasında güzellik kriteri koyulması halinde bir çok erkek yorumcunun işsiz kalacağını söyledi.
'Çoğu Yorumcu İşsiz Kalır'
06:02
Kadınlar 'Az Değiliz!' Dedi Ünlü isimler; L'Oreal'in, 'Az Değiliz!' projesi için Mehmet Turgut'a poz verdi.
Kadınlar 'Az Değiliz!' Dedi
17:48
L'oréal Türkiye'den Bilim Kadınlarına Destek Her yıl gerçekleştirilen "Bilim Kadınları İçin" projesinin önemine dikkat çekmek isteyen L'Oréal Türkiye, bugüne dek burs almaya hak kazanmış 6 bilim kadını ile alanında uzman 6 profesyonel kadını bir araya getirdi.'Az Değiliz' projesinde...
08:02
Manevi Değerlerim Beni Gayet Huzurlu Kılıyor Podyuma ilk kez başörtüsü ile çıkan ünlü manken Tuğçe Kazaz: Manevi değerlerimin farkındayım ve bu durum beni gayet huzurlu kılıyor.
Manevi Değerlerim Beni Gayet Huzurlu Kılıyor
08:05
Arkiparc 2013'te Ödemiş Belediyesi'ne Jüri Özel Ödülü ArkiPARC 2013, geleneksel Gayrimenkul Ödülleri ile bu yıl ilk kez verilen Sürdürülebilirlik Ödülü ve Belediye Ödülü, perşembe akşamı Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Arkiparc 2013'te Ödemiş Belediyesi'ne Jüri Özel Ödülü
14:28
Altındağ Belediyesi'ne Bir Ödül Daha Başarılı çalışmalarıyla bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslar arası ödüle layık görülen Altındağ Belediyesi, bir ödül daha kazandı."Cumhuriyet'in 100.yılına 10 Kala Gayrimenkul" temasıyla 10-11 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde...
Altındağ Belediyesi'ne Bir Ödül Daha
11:00
Arkiparc 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu ArkiPARC 2013'te Gayimenkul Ödülleri, Sürdürülebilirlik Ödülü ve Belediye Ödülü sahiplerini buldu....
Arkiparc 2013 Ödülleri Sahiplerini Buldu
12:15
Arkiparc 2013 Kapılarını Açıyor Gayrimenkul Sektörünün Büyük Buluşması ArkiPARC 2013 Kapılarını Açıyor...
Arkiparc 2013 Kapılarını Açıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:35:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİMGE FISTIKOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]