SON DAKİKA SİNCAN HABERLERİ

Son Dakika Sincan Haberleri

 • 13:59Bayramda Ankara'da Ego Otobüsleri Yine ÜcretsizRamazan Bayramı süresince Başkentliler, EGO otobüsleri ile ücretsiz seyahat edecek.
 • 12:14Ankara'da Kamyon Devrildi: 1 YaralıAnkara'nın Ayaş ilçesinde devrilen cam yüklü kamyonun sürücüsü yaralandı.
 • 07:344 Ay Sonra Bulunan Cesetlerde Cinayet İzine Rastlanmadı4 Ay Sonra Bulunan Cesetlerde Cinayet İzine RastlanmadıBaba Ali Alkan ve kızı İdil'in ölümüyle ilgili detaylar, ortaya çıkmaya devam ediyor. Otopsi raporunda, cesetlerin 4 aylık olduğu belirlenirken cinayet bulgusuna rastlanmadığı kaydedildi.
 • 00:53Başbakan Yıldırım, Askerlerle İftar YaptıBaşbakan Yıldırım, Askerlerle İftar YaptıBaşbakan Binali Yıldırım, Ankara Sincan'daki Temelli Jandarma Karakolu'nda askerlerle birlikte iftar yaptı.
 • 23:14Başbakan Yıldırım, Karakolda Askerlerle İftar YaptıBaşbakan Yıldırım, Karakolda Askerlerle İftar YaptıBaşbakan Binali Yıldırım, Ankara Sincan'daki Temelli Jandarma Karakolu'nda askerlerle iftar yaptı.
 • 18:11Ailem ve SporAilem ve Spor" ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Dart oynayan çocuklar ve aileleri -Çim hokeyi anrenmanları -Badminton antrenmanları -Karate antrenmanları -Sporcuların karate gösterisi yapması "Ailem ve Spor" Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığının başlattığı proje kapsamında aileler çocuklarıyla spor yapma imkanı buluyor Gençlik ve Spor Bakanlığının "Ailem ve Spor" projesiyle, aileler çocuklarıyla spor yaptı.
 • 15:55Ailem ve Spor" ProjesiGençlik ve Spor Bakanlığının "Ailem ve Spor" projesiyle, aileler çocuklarıyla spor yaptı.
 • 13:57Mezarlıklarda Bayram Öncesi Yoğun TempoMezarlıklarda Bayram Öncesi Yoğun TempoBaşkent’in; Cebeci Asri, Karşıyaka, Mamak Ortaköy, Sincan Çimşit ve Gölbaşı mezarlıklarında Ramazan ayında artan ziyaretler ve bayram öncesi hazırlıkları nedeniyle yoğun çalışma temposu yaşanıyor.
 • 12:49Mezarlıklarda Bayram HazırlığıAnkara Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mezarlıklarda Ramazan Bayramı öncesi bakım çalışmalarını hızlandırdı.
 • 08:52Karayollarında DurumKarayollarının yol yapım, bakım, onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
 • 07:24Kızını Öldürüp Kanıyla Eşinin İsminin Baş Harfini YazdıKızını Öldürüp Kanıyla Eşinin İsminin Baş Harfini YazdıAnkara'da bir bodrum katında bulunan cesetlerin Ali Alkan ile kızı İdil'e ait olduğu kesinleşti. Babanın öldürdüğü kızının kanıyla eşi Zehra'nın baş harfini yazıp intihar ettiği düşünülüyor.
 • 18:59Sincan'da Bulunan Cesetlerin Baba ve Kızına Ait Olduğu KesinleştiSincan'da Bulunan Cesetlerin Baba ve Kızına Ait Olduğu KesinleştiAnkara’nın Sincan ilçesinde bulun iki cesedin 129 gün önce kaybolan 10 yaşındaki İdil Alkan ve babası Ali Alkan’a ait olduğu kesinleşti.
 • 15:43Başkentte Baba ve Kızının Ölü BulunmasıAnkara'nın Sincan ilçesinde dün Ali Alkan ve kızının cesedinin bulunmasıyla ilgili soruşturmada, babanın çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiği ihtimali üzerinde durulduğu bildirildi.
 • 12:44Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: (1)Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 65. Hükümetin en büyük önceliğinin yatırımcıların, sanayicilerin önündeki engelleri kaldırmak olacağını söyledi.
 • 22:27Başkentte CinayetBaşkentte CinayetGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cesetlerin bulunduğu apartmandan genel görüntü Polis ekiplerinin çalışması Cenaze aracının gelişi Cenazelerin apartmandan çıkarılması Başkentte cinayet Başkentte, 127 gündür kayıp olan baba ve 10 yaşındaki kızı oturdukları apartmanın bodrumunda ölü bulundu Başkentte, 127 gündür kayıp olan baba ve 10 yaşındaki kızı, oturdukları apartmanın bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 22:12Başkentte CinayetBaşkentte, 127 gündür kayıp olan baba ve 10 yaşındaki kızı, oturdukları apartmanın bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 21:31Kayıp Olarak Aranan Baba Kızın Cesedi, Bodrumda BulunduKayıp Olarak Aranan Baba Kızın Cesedi, Bodrumda BulunduAnkara Sincan'da kayıp olarak aranan Ali Alkan ve 9 yaşındaki kızının cesetleri oturdukları apartmanın bodrum katında bulundu.
 • 18:54İran İslam Cumhuriyeti Büyük Önderlik Makamı Uluslararası İlişkiler Temsilci Yardımcısı Bagheri...28 Şubat döneminde İran’ın Ankara Büyükelçisi olan İran İslam Cumhuriyeti Büyük Önderlik Makamı Uluslararası İlişkiler Temsilcisi Yardımcısı Muhammed Rıza Bagheri, " Maalesef bazı siyasi nedenlerden dolayı Suudi Arabistan, İran’la ilişkisini kesti.
 • 16:2928 Şubat Döneminin İran Büyükelçisi Baghari Ankara'ya Geliyor28 Şubat döneminde İran’ın Ankara Büyükelçisi olan Muhammed Rıza Bagheri Ankara’ya geliyor.
 • 11:57Büyükşehir'in İftar Çadırları KaynaştırıyorBüyükşehir'in İftar Çadırları KaynaştırıyorAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin Başkent’in 9 ayrı noktasında kurduğu iftar çadırları ayrı ülkelerden, ayrı dilleri konuşan insanların kaynaştığı, paylaştığı, yardımlaştığı dev sofralara dönüşüyor.
 • 09:59En Fazla Atık Pil Toplayan Okullar ÖdüllendirildiEn Fazla Atık Pil Toplayan Okullar ÖdüllendirildiSincan Belediyesinin Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) ile düzenlediği, Atık Pil Toplama Yarışması sonuçlandı.
 • 12:22Ego Şoförleri İftarda BuluştuEgo Şoförleri İftarda BuluştuAnkara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğünde görev yapan otobüs şoförleri ile aileleri, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 07:55Atalay Filiz, İki Sevgiliyi Kıskançlık Nedeniyle mi Öldürdü?Atalay Filiz, İki Sevgiliyi Kıskançlık Nedeniyle mi Öldürdü?Atalay Filiz'in itiraf ettiği Göktuğ Demirarslan ve Rus sevgilisi Elena Radchikova cinayetiyle ilgili olarak ifade veren gizli tanık çarpıcı bir iddia ortaya attı.
 • 23:47AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım: (2)AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, başkanlık sistemi yolunun 2007 referandumuyla millet tarafından açıldığına işaret ederek, "O yüzden bu çağrı son çağrıdır.
 • 11:12Şah Kartalı Alpaslan Özgürlüğüne KavuştuAnkara Büyükşehir Belediyesi Sincan Evcil Hayvanlar Parkı’nın geçici misafiri şah kartalı "Alpaslan”, doğal yaşam alanına bırakıldı.
 • 11:01Şah Kartal" Özgürlüğe UçtuAnkara Büyükşehir Belediyesi Sincan Evcil Hayvanlar Parkı'nın geçici misafiri "Şah Kartal Alpaslan" doğal yaşam alanına bırakıldı.
 • 10:46Sincan'da Ramazan Bir Başka GüzelSincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Gezici sahnemiz aracılığıyla da her akşam farklı bir mahallede çocuklarımız için çeşitli gösteriler düzenliyoruz.
 • 18:09Yüksek Yargı Düzenleme Tasarısı Adalet KomisyonundaCHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, cezaevi ziyaretlerini ayırım yapmadan gerçekleştirdiklerini belirterek, "IŞİD tutuklusu, Diyarbakır bombacısı Orhan Gönder'e de 2010'da birlikte darbe yaptığınız Boydak ailesine de Cübbeli Ahmet Hocaya da Hizbullah'a yakın olduğu iddia edilen örgütün tutuklularına da gittim." dedi.
 • 16:49Atalay Filiz Ankara'daki Cinayetler İçin de TutuklandıAtalay Filiz Ankara'daki Cinayetler İçin de Tutuklandıİstanbul'da işlediği cinayetten tutuklanan Atalay Filiz hakkında, Ankara'da Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşı Elena Radchikova'yı öldürdüğü gerekçesiyle de tutuklama kararı verildi.
 • 15:57Atalay Filiz Hakkında Ankara'daki Cinayetlerden Tutuklama Kararı VerildiTuzla’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı cinayetinden tutuklanan Atalay Filiz, Ankara’da iki kişinin öldürülmesi olayı ile ilgili de telekonferans yöntemiyle ifade verdi.
 • 15:47Atalay Filiz Ankara'da İşlediği Cinayetlerden TutuklandıAtalay Filiz Ankara'da İşlediği Cinayetlerden TutuklandıAtalay Filiz Ankara'da işlediği 2 cinayetten tutuklandı. Ruh sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'ndan rapor istendi. Duruşma 4 Ağustos'a ertelendi.
 • 14:20Atalay Filiz, Telekonferans ile İfade VerecekTuzla’da tarih öğretmeni Fatma Kayıkcı cinayetinden tutuklanan Atalay Filiz Ankara’da iki kişinin öldürülmesi olayı ile ilgili de telekonferans yöntemiyle ifade verecek.
 • 12:54Atalay Filiz Israrla Avukat Yirmibeşoğlu'nu İstiyorAtalay Filiz Israrla Avukat Yirmibeşoğlu'nu İstiyorSeri katil Atalay Filiz, Ankara'da işlediği cinayetler için vereceği ifadede yanında avukat Vildan Yirmibeşoğlu'nun olmasını istedi. Filiz, Yirmibeşoğlu gelmezse ifade vermeyecek.
 • 10:08Başkan Tuna İftarda Yetim ve Öksüzlerle BuluştuBaşkan Tuna İftarda Yetim ve Öksüzlerle BuluştuSincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, yetim ve öksüz çocuklarla bir araya geldiği iftar sofrasında, “Geleceğimizin mimarı çocuklarımızın huzur ve refah içerisinde yaşaması için durmadan çalışacağız” dedi.
 • 08:44Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 17:19Bakan Soylu: "Hedefimiz 100 Kişiden 100'ünün de Kıdem Tazminatı Alabilmesi"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, kıdem tazminatının Türkiye'de önemli bir uzlaşı alanı olduğunu söyledi.
 • 16:16Niğde'deki Işid DavasıNiğde'deki Işid DavasıIŞİD terör örgütünün Türkiye’de düzenlediği ilk kanlı eylem olan Niğde’nin Ulukışla İlçesi’ndeki silahlı saldırı davasında tutuklu bulunan 3 IŞİD’li teröriste 10 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 100’er yılın üzerinde hapis cezası verildi.
 • 15:415 Dakikadan Fazla Tuvalette Kalan İşçiye Para Cezası5 Dakikadan Fazla Tuvalette Kalan İşçiye Para CezasıAnkara Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe üretim yapan Termikel adlı fabrikada, işçilerin kullandığı tuvaletin kapısına kartlı geçiş sistemi kuruldu.
 • 14:443 Işid Üyesine Toplam 422 Yıl Hapis Cezası VerildiNiğde’de 20 Mart 2014’te bir astsubay ve bir polis memurunu şehit ettikten sonra bir kamyon şoförünü öldüren ve 7 asker ile bir yolcuyu yaralayan IŞİD üyesi Benyamin Xu, Çenderim Ramadani ile Muhammed Zakiri, yapılan yargılamada toplamda 422 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 11:46Ankara Valiliği'nden Lys TedbirleriAnkara Valiliği, LYS’ye katılacak öğrencilerden kimlik cüzdanını kaybeden veya unutan öğrencilerin mağdur olmamaları için 18-19 Haziran ve 25-26 Haziran 2016 tarihlerinde Altındağ, Beypazarı, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Polatlı ve Yenimahalle İlçe Nüfus Müdürlüklerinin hizmet vermek üzere açık tutulacağını belirterek, her kademedeki personelin ve vatandaşların öğrencilere sakin ve güvenli sınav ortamlarının temin edilmesi bakımından hassasiyet göstermelerinin önemli olduğunu bildirdi.
 • 11:42Ankara Valiliği'nden Lys TedbirleriAnkara Valiliği'nden Lys TedbirleriAnkara Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 18-19 Haziran ve 25-26 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak LYS'nin sakin ve güvenli bir ortamda geçmesi için tedbirler alındığı bildirildi.
 • 11:31Ankara Valiliğinden Lys TedbirleriAnkara Valiliği, Lisans Yerleştirme Sınavı'nın (LYS) yapılacağı 18-19 Haziran ve 25-26 Haziran günlerinde, adaylara sakin ve güvenli sınav ortamlarının temin edilmesi için tüm vatandaşların hassasiyet göstermelerini istedi.
 • 08:52Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 10:03Hedef, Daha Temiz Bir SincanHedef, Daha Temiz Bir SincanSincan Belediyesi daha temiz bir Sincan için araç filosuna çöp konteyner yıkama ve dezenfekte aracını ekledi.
 • 17:36TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'da İncelemelerini TamamladıTBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'da İncelemelerini TamamladıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çocuk İstismarını Önleme Araştırma Komisyonu, Karaman’da incelemelerini tamamladı.
 • 13:22Aso Teknik Koleji'nde İlk Mezuniyet HeyecanıAnkara Sanayi Odasınca (ASO) 2012 yılında açılan teknik kolejin ilk mezunları temsili diplomalarını törenle aldı.
 • 22:22Karaman TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daKaraman TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çocuk İstismarını Önleme ve Araştırma Komisyonu, 508 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan 54 yaşındaki öğretmen Muharrem Büyüktürk'ün, 10 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu olayı araştırmak için Karaman'a geldi.
 • 22:12TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTürkiye büyük Millet Meclisi (TBMM) Çocuk İstismarını Önleme ve Araştırma Komisyonu, 508 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan 54 yaşındaki öğretmen Muharrem Büyüktürk'ün, 10 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu olayı araştırmak için Karaman'a geldi.
 • 21:16TBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTBMM Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Karaman'daTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çocuk İstismarını Önleme Araştırma Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, komisyonun 50 gündür çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü söyledi.
 • 14:13Beton Mikseri Gecekonduya ÇarptıBeton Mikseri Gecekonduya ÇarptıBeton mikseri gecekonduya çarptıANKARA'da bir beton mikseri, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine bir gecekonduya çarptı.