SON DAKİKA SİNCAN HABERLERİ

Son Dakika Sincan Haberleri

 • 27 Ağustos 2016 12:54184 Noktada Bin 57 Kamera ile Sincan Huzurlu184 Noktada Bin 57 Kamera ile Sincan HuzurluSincan Belediyesi, vatandaşların huzuru ve güvenliği için şehri 184 noktadaki bin 57 kamera ile takip ediyor.
 • 27 Ağustos 2016 11:09Aso 1. Osb Anaokulu Milli Eğitim Bakanlığı'na DevredildiAnkara Sanayi Odası (ASO) ve ASO 1. OSB Başkanı Nurettin Özdebir, "Sanayide kadın istihdamının artırılmasına katkı sağlayacak anaokulu projemiz bundan böyle bakanlık müfredatında ve kontrolünde miniklerimize eğitim hizmeti verecektir" dedi.
 • 27 Ağustos 2016 02:08Gözaltına Alınan 3 Eski Büyükelçi FETÖ'den TutuklandıGözaltına Alınan 3 Eski Büyükelçi FETÖ'den TutuklandıDavutoğlu'nun bakanlığı döneminde özel kalem müdürü olan ve Gül'ün dış politika başdanışmanlığını yapan eski büyükelçi Gürcan Balık ile büyükelçiler Ali Fındık ve Tuncay Babalı tutuklandı.
 • 26 Ağustos 2016 23:02Ankara'da 8 Askeri Hakim ve Savcı TutuklandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 askeri hakim ve savcıdan 8'i tutuklandı.
 • 26 Ağustos 2016 18:45Başkentte Daeş OperasyonuBaşkentte Daeş OperasyonuAnkara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, terör örgütü DAEŞ üyelerine yönelik 6 ilçede ve 20 ayrı noktada gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.
 • 26 Ağustos 2016 15:52Başkentte Daeş OperasyonuAnkara Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, terör örgütü DAEŞ üyelerine yönelik 6 ilçede ve 20 ayrı noktada gerçekleştirdiği eş zamanlı operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.
 • 26 Ağustos 2016 15:01Türk Kızılayından Şehitler İçin MevlitTürk Kızılayınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit olanlar için cuma namazı öncesinde Ankara'nın 7 ilçesinde mevlit okutulmaya devam ediliyor.
 • 26 Ağustos 2016 11:19Fetö'nün Fetö'nün "Sır Kutusu" Her Yerde AranıyorUĞUR SUBAŞI/ EMRE AYVAZ - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda arama çalışmaları sürüyor.
 • 26 Ağustos 2016 11:07Fetö'nün "Sır Kutusu" Her Yerde AranıyorUĞUR SUBAŞI/ EMRE AYVAZ - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda arama çalışmaları sürüyor.
 • 26 Ağustos 2016 10:36Başkan Tuna Her Cuma Vatandaşlarla BuluşuyorSincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.
 • 25 Ağustos 2016 23:36Fetö'ye Yönelik SoruşturmaFetö'ye Yönelik SoruşturmaAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan 8 askeri hakim ve savcı tutuklandı.
 • 25 Ağustos 2016 15:53Zırhlı Birlikler Arazisinden Bağlantı YoluZırhlı Birlikler Arazisinden Bağlantı YoluAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sabancı Bulvarı ile Bağlıca içinden geçen Bağlıca Bulvarı’nın Zırhlı Birlikler arazisi içinden geçecek 4 kilometrelik bir bulvarla birbirine bağlanacağını belirterek, "Zırhlı Birlikler içinden açacağımız yeni bulvar ile, hem Eskişehir Yolu istikametini hem de Etimesgut ve Sincan ulaşım güzergahlarını her iki yönde de büyük oranda rahatlatacağız" dedi.
 • 25 Ağustos 2016 14:59Adil Öksüz'ün Mal Bildirim Beyanları İncelemeye AlındıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakılan Adil Öksüz'ün, Sakarya Üniversitesince (SAÜ) mal bildirim beyanları ve dosyadaki belgeleri hakkında inceleme başlatıldığı bildirildi.
 • 24 Ağustos 2016 22:12Ankara'da 8 Askeri Hakim TutuklandıAnkara'da 8 Askeri Hakim TutuklandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan 8 askeri hakim tutuklandı.
 • 24 Ağustos 2016 20:38FETÖ İtirafçısı Hüseyin Gülerce'nin Kızı FETÖ'den TutuklandıFETÖ İtirafçısı Hüseyin Gülerce'nin Kızı FETÖ'den TutuklandıUzun yıllar FETÖ içerisinde bulunan ve 17-25 Aralık'tan sonra FETÖ'den ayrılıp örgütün gerçeklerini itiraf eden Hüseyin Gülerce'nin kızı FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandı.
 • 24 Ağustos 2016 20:12Hüseyin Gülerce'nin Kızı TutuklandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında, aralarında, Hüseyin Gülerce'nin öğretim görevlisi kızı Elif Yıldız'ın da olduğu 5 kişi tutuklandı.
 • 24 Ağustos 2016 18:16Fetö İmamıFetö İmamı" Adil Öksüz'ün Serbest BırakılmasıAnayasa Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "Hava Kuvvetleri İmamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün serbest bırakılmasına ilişkin, "İddia konusu suç, meclise, hükümete darbe, yüzlerce insanın katledilmesi, yaralanması, anayasal düzenin cebir ve şiddetle ortadan kaldırılması ise sen burada 'tutuklamanın şartları var' dersen, 'kuvvetli suç şüphesini gösteren deliller var' dersen, 15 Temmuz'dan sonra tutuklama yerine neden adli kontrol uyguladığını kararında anlatacaksın.
 • 24 Ağustos 2016 16:57Adil Öksüz'ü Arama Çalışmaları SürüyorSakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra Sincan Batı Adliyesi Hakimi Köksal Çelik ile Asliye Ceza Hakimi Çetin Sönmez tarafından serbest bırakılan Adil Öksüz'ü arama çalışmalarına ilişkin, "Vatandaşımızın ihbar ettiği 200'e yakın değişik adreste de inceleme, arama, tarama faaliyeti gerçekleştirdik.
 • 24 Ağustos 2016 10:06Darbeci Adil Öksüz'ün Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışlamasıNEW Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu ve kağıt üretimi yaptığını öne sürdüğü şirketin adresinde ikinci el araç satan oto galerisi bulunuyor.
 • 24 Ağustos 2016 09:37Adil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışAdil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adil Öksüz'den Clinton için 5 bin dolar bağış Adil Öksüz'ün Clinton'a bağış yaptığı şirket Adil Öksüz'den Clinton için 5 bin dolar bağış FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Öksüz'ün, Clinton için çalışan komiteye hayali bir şirket üzerinden 2014'te 5 bin dolar bağış yaptığı ortaya çıktı Terör örgütü mensuplarının Clinton kampanyalarına Öksüz ile aynı gün onbinlerce dolarlık şüpheli bağışlar yaptığı tespit edildi Bağış yapan kişilere ait şirketlerin ya hiç faaliyet göstermediği ya da bir süre sonra kapandığı vurgulanırken, bağışları yapanların bazılarının adreslerine, şirketlerine dair kayıtların da bulunmadığı belirtildi WASHINGTON (AA) – Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu hayali şirketle Demokrat Parti'nin başkan adayı olan Hillary Clinton için 2014 yılında 5 bin dolar bağış yaptığı belirtildi.
 • 23 Ağustos 2016 22:21Adil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışAdil Öksüz'den Clinton İçin 5 Bin Dolar BağışFETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu belirtilen Adil Öksüz'ün ABD'de kurduğu hayali şirketle başkan adayı Hillary Clinton için 2014 yılında 5 bin dolar bağış yaptığı belirtildi.
 • 23 Ağustos 2016 19:23Güncelleme - Fetö'nün Darbe Girişimi SoruşturmasıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen, aralarında eski Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulkadir Şengün ve öğretim görevlilerinin de yer aldığı 15 şüpheliden 12'si tutuklandı.
 • 23 Ağustos 2016 17:56Darbeci Pilot Eski Valinin Damadı ÇıktıDarbeci Pilot Eski Valinin Damadı ÇıktıFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine katılan ve daha sonra yakalanarak tutuklanan 3. Hava Ana Jet Üssü Komutanlığı’nda görevli Hava Pilot Kurmay Binbaşı Mehmet Fatih Özkan’ın, eski Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’nun damadı olduğu ortaya çıktı.
 • 22 Ağustos 2016 23:40Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaAnkara'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 10 askeri hakim ve savcıdan 8'i tutuklandı.
 • 22 Ağustos 2016 23:25Fetö Soruşturması Kapsamında 49 TutuklamaFetö Soruşturması Kapsamında 49 TutuklamaAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan, aralarında asker, doktor, öğretim üyesi, öğretmen ve TRT çalışanlarının da bulunduğu 50 kişiden 49'u tutuklandı.
 • 22 Ağustos 2016 12:38Sincan'da Haşereyle Mücadele Aralıksız Devam EdiyorSincan'da Haşereyle Mücadele Aralıksız Devam EdiyorSincan Belediyesi, yıl boyunca sürdürdüğü haşere ile mücadele çalışmalarına hız verdi.
 • 21 Ağustos 2016 21:29FETÖ Soruşturmasında İş Adamı Mehmet Hanifi Bak TutuklandıFETÖ Soruşturmasında İş Adamı Mehmet Hanifi Bak TutuklandıBakpiliç'in sahibi Mehmet Hanifi Bak, emniyetteki 3 günlük sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
 • 21 Ağustos 2016 16:00Başkent Elektrik Dağıtım Aş.'den 8 ile Elektrik Kesintisi UyarısıBaşkent Elektrik Dağıtım AŞ. (EDAŞ) planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 24 Ağustos 2016 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ın bazı ilçelerinin belirli bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.
 • 21 Ağustos 2016 12:397 İlde Elektrik Kesintisi7 İlde Elektrik KesintisiAnkara ile Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı ilçelerinde 24 Ağustos Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 20 Ağustos 2016 11:20Ankara Büyükşehir'den Başkent'e Yeni Dekoratif HavuzlarAnkara Büyükşehir'den Başkent'e Yeni Dekoratif HavuzlarAnkara Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde görsel güzelliği artırmak amacıyla meydan ve kavşaklara yaptığı dekoratif süs havuzlarına yenilerini ekliyor.
 • 20 Ağustos 2016 07:31Baba Ergenekon'dan Oğlu FETÖ'den TutuklandıBaba Ergenekon'dan Oğlu FETÖ'den TutuklandıEmekli Albay Cemal Gökçeoğlu, Ergenekon'dan 3 yıl tutuklu kaldı. Baba çıktı ancak bu kez oğlu Yüzbaşı Caner Gökçeoğlu darbe girişiminde rol aldığı iddiasıyla tutuklandı.
 • 20 Ağustos 2016 00:37Genelkurmay Başkanı Akar'dan Şehit Ailesine ZiyaretGenelkurmay Başkanı Akar'dan Şehit Ailesine ZiyaretGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Üsteğmen Ömer Bozkurt'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19 Ağustos 2016 23:54Genelkurmay Başkanı Akar'dan Şehidin Baba Ocağına Taziye ZiyaretiGenelkurmay Başkanı Akar'dan Şehidin Baba Ocağına Taziye ZiyaretiGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, bölücü terör örgütü mensuplarının gerçekleştirdiği hain saldırı sonucu şehit düşen Jandarma Üsteğmen Ömer Bozkurt’un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19 Ağustos 2016 22:46Genelkurmay Başkanı Akar'dan Şehit Ailesine ZiyaretGenelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, Bitlis'in Hizan ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Üsteğmen Ömer Bozkurt'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 19 Ağustos 2016 13:10Bitlis Şehitleri Memleketlerine UğurlandıBitlis'in Hizan İlçesi Gayda Köyü yakınlarında askeri konvoyun geçişi sırasında PKK'lı teröristler tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının inflak etmesi sonucu şehit olan 5 asker ile Hizan'ın Nazar bölgesinde yaşanan çatışmada şehit olan köy korucusu için Bitlis'te tören düzenlendi.
 • 19 Ağustos 2016 11:52Bitlis'teki Terör SaldırısıBitlis'teki Terör SaldırısıBitlis'in Hizan ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarınca yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 5 asker ve bir geçici köy korucusu için tören düzenlendi.
 • 19 Ağustos 2016 11:41Bitlis'te Şehit Olan Askerler ve Korucu İçin Tören DüzenlendiBitlis'te Şehit Olan Askerler ve Korucu İçin Tören DüzenlendiBitlis’in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyü kırsalında görevden dönerken mayınlı saldırıda şehit olan 5 asker ve 1 korucu için uğurlama töreni düzenlendi.
 • 19 Ağustos 2016 11:30Kütahya Eski Valisi Kenan Çiftçi TutuklandıKütahya Eski Valisi Kenan Çiftçi TutuklandıFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına alınan Kütahya eski valisi Kenan Çiftçi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 19 Ağustos 2016 07:25Cemaat Ferhat Sarıkaya'ya Para AkıtmışCemaat Ferhat Sarıkaya'ya Para AkıtmışEski Gazi Üniversitesi Personel Daire Başkanı Mehmet Saltan ifadesinde, eski Şemdinli Savcısı Ferhat Sarıkaya'ya Bosna'dayken para götürdüğünü itiraf etti.
 • 18 Ağustos 2016 21:34Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorAdil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda İl Jandarma Komutanlığınca kontrol noktası oluşturuldu.
 • 18 Ağustos 2016 20:17FETÖ'nün Yakalanamayan İmamı Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFETÖ'nün Yakalanamayan İmamı Adil Öksüz Acelle Yaylası'nda AranıyorFETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" Adil Öksüz'ün yakalanması için Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki Acelle Yaylası'nda İl Jandarma Komutanlığınca kontrol noktası oluşturuldu.
 • 18 Ağustos 2016 11:58Ergenekon Savcısı Mehmet Ali Pekgüzel'den de 1 Dolar ÇıktıErgenekon Savcısı Mehmet Ali Pekgüzel'den de 1 Dolar ÇıktıKanlı darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Ergenekon Davası'nın Savcısı Mehmet Ali Pekgüzel'in de üzerinde 1 dolarlık banknot bulunduğu ortaya çıktı.
 • 17 Ağustos 2016 22:48Fetö SoruşturmasıFetö SoruşturmasıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan 43 hakim ve savcıdan 30'u tutuklandı.
 • 17 Ağustos 2016 20:09Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevkedilen 13 asker tutuklandı.
 • 17 Ağustos 2016 19:29Sincan Ceza İnfaz Kurumu'nda Tahliyeler BaşladıSincan Ceza İnfaz Kurumu’ndan tahliye edilen hükümlüler aileleri tarafından sevinçle karşılandı.
 • 17 Ağustos 2016 18:48Ayaş'ta Anız YangınıAnkara'nın Ayaş ilçesinde, anız yangını nedeniyle binlerce dönüm tarla zarar gördü.
 • 17 Ağustos 2016 16:11Sincan Ceza İnfaz Kurumu Önünde Davullu BekleyişSincan Ceza İnfaz Kurumu Önünde Davullu BekleyişDenetimli serbestlikle 38 bin kişiye tahliye yolunun açıldığını duyan mahkum yakınları Sincan Ceza İnfaz Kurumu’na akın etti.
 • 17 Ağustos 2016 11:25Ankara Büyükşehir'den İlçelere Taş Toplama MakinesiAnkara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven, taşların verimin düşmesinin yanı sıra ekipmanların da daha fazla yıpranmasına neden olduğunu belirterek, çiftçilerin daha az masrafla daha fazla ürün elde etmesi için başlatılan taş toplama projesi kapsamında ilk etapta 8 ilçeye 10 adet taş toplama makinesi gönderildiğini söyledi.
 • 17 Ağustos 2016 09:23Yüzbaşı Özkan'a Yargısız İnfaz! Önce Şehit, Sonra Hain, En Sonunda Kahraman OlduYüzbaşı Özkan'a Yargısız İnfaz! Önce Şehit, Sonra Hain, En Sonunda Kahraman OlduDarbeciler tarafından Akıncılar'da katledilen Yüzbaşı önce şehit, sonra hain ilan edildi. Daha sonra ise tanıkların ifadeleriyle hain olmadığı ortaya çıktı.
 • 17 Ağustos 2016 02:16Eski Gazi Üniversitesi Rektörü TutuklandıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 kişiden, eski Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber'in de aralarında bulunduğu 7'si tutuklandı.