14:4900
SON DAKİKA SİNCAN HABERLERİ

Son Dakika Sincan Haberleri

   

  Ankara'da 2 Ton Bozulmuş Mısır İmha Edildi

  Ankara'da 2 Ton Bozulmuş Mısır İmha Edildi

  Ankara’da İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü denetim ekiplerinin titiz çalışmaları sonuç veriyor. (Bugün 10:53)

   

  İki Ton Bozulmuş Mısır İmha Edildi

  İki Ton Bozulmuş Mısır İmha Edildi

  Ankara’da İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerinin denetimlerinde tüketime sunulmayı bekleyen yaklaşık 2 ton bozulmuş dane mısırın piyasaya sürülmesi önlendi. (Bugün 10:22)

   

  Telsizli Hırsızlık Çetesi Çökertildi

  Ankara'da kapalı devre telsiz kullanarak çok sayıda hırsızlık olayına karışan iki kişi Sincan ilçesindeki Asayiş Büro ekiplerinin uzun süren teknik ve fiziki takibi sonucu yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. (Dün 15:12)

   

  'Kobani'ye Girerseniz, Bir Bataklığa, Kolay Çıkamazsınız'

  "Kobani'ye Girerseniz, Bir Bataklığa, Kolay Çıkamazsınız"

  Bakan İsmet Yılmaz, "Bugün Mehmetçiğe taş atanlar bile Mehmetçiğin olduğu bu Türkiye'de, bizim sağlamış olduğumuz özgürlüklerle Mehmetçiğe taş atıyor." dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  'Taş Atanlar Bizim Sağladığımız Özgürlüğün Altında Taş Atıyor'

  "Taş Atanlar Bizim Sağladığımız Özgürlüğün Altında Taş Atıyor"

  Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Mehmetçiğe taş atanlar bile güçlü bir Türkiye'de, bizim sağlamış olduğumuz özgürlüklerle Mehmetçiğe taş atıyor." dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Muzaffer Tekin'den "Kumpas" İddiasıyla Şikayet

  Ergenekon davasında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 117 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan eski Yüzbaşı Muzaffer Tekin, kendisine kumpas kurulduğu iddiasıyla, bu davada görevli savcı ve hakimlerden şikayetçi oldu Tekin: "Bir şey yapılanmasından bahsediliyor ise bunun sadece emniyet ayağı ile yetinemezsiniz. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  Selendi'ye 3'üncülük Kazandıran Badmintoncular Kaymakamı Ziyaret Ettiler

  Selendi'ye 3'üncülük Kazandıran Badmintoncular Kaymakamı Ziyaret Ettiler

  Geçtiğimiz Hafta Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan 9-11 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası’nda Ankara Sincan’da derece yapan Selendili sporcular kupa ve madalyaları ile birlikte İlçe Kaymakamı Hasan Meşeli’yi makamında ziyaret ederek bundan sonraki turnuvada şampiyon olacaklarının sözünü verdiler. (24 Ekim 2014 Cuma )

   

  İbni Sina Hastanesinin Atık Bölümündeki Patlama

  Ankara Büyükşehir Belediyesi: "Bazı internet kanallarında patlamayla ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ilişkilendirilmiştir. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İbni Sina Hastanesi'nin Atık Bölümündeki Patlama

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, İbni Sina Hastanesi’nin atık bölümünde meydana gelen olayla ilgili bir açıklama yaptı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Elektrikteki Kaçak Bedeli Anayasa Mahkemesi'ne Taşınacak

  Elektrikteki Kaçak Bedeli Anayasa Mahkemesi'ne Taşınacak

  Bursa Tüketiciler Derneği Genel Başkanı Sıtkı Yılmaz, elektrik faturalarından 'kayıp, kaçak bedeli' adı altında tahsil edilen paraların hukuksuz olduğunu söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Azeri Kadına Fuhuş Yapmaması İçin Kaymakamlık Maaş Bağladı

  Ankara'da Azeri asıllı bir kadına fuhuş yapmaması için Sincan Kaymakamlığı tarafından maaş bağlandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Dolmuşa Çarpan Otomobildeki 5 Aylık İkizler Yaralandı

  Ankara'da yolcu taşıyan dolmuşa arkadan çarpan biri otomobildeki ikiz çocuklar yaralandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aihm: Atatürk Büstüne Boya Dökülmesine 13 Yıl Hapis Çok Aşırı Bir Ceza

  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Atatürk büstlerine boya döktüğü için 13 yıl ceza alan Murat Vural’ın şikayetini haklı buldu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Porsuk'ta Hayat Var

  Porsuk'ta Hayat Var

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Eskişehir Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ESABDER) tarafından amatör balıkçılığı özendirmek ve bilinçli amatör balıkçılığı yaygınlaştırmak için Porsuk çayı Kanlıkavak mevkiinde balık tutma şenliği düzenlendi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Dört İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da, 22 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  İçişleri Bakanı Ala, Amasya'da

  Bakan Ala: "(Öcalan'ın cezaevi şartlarının iyileştirilmesi konusu) Biz bu sorunu kökten çözme hedefine katkı sağlayabilecek ve milletimizin de aleyhine olmayacak adımları atarız ve yolumuza devam ederiz" "Yani o adımlar atılması gerekiyorsa da o adım atılır ama milletin bu sorunun çözümüne tamamen katkıda. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 14:49:37. #1.13#