00:3800
SON DAKİKA ŞIRNAK HABERLERİ

Son Dakika Şırnak Haberleri

   

  Şırnak'ta İki Okula Saldırı

  Şırnak'ta İki Okula Saldırı

  Cizre ilçesinde terör örgütü yandaşı grup, iki okula molotofkokteyli attı. (Bugün 00:28)

   

  Cizre'de 2 Okul Molotof Kokteyli Atılarak Yakıldı

  Cizre'de 2 Okul Molotof Kokteyli Atılarak Yakıldı

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde dün 4 okulu ateşe veren kimliği belirsiz kişiler, akşam saatlerinde de 2 okulu molotof kokteyli atarak yaktı. (Bugün 00:18)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, Cizre'de -

  Adalet Bakanı Bozdağ, Cizre'de -

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Çözüm sürecinden ve barış ikliminin kalıcı olması iradesinden rahatsız olan çok çevre var. O yüzden bu süreç birçok provokasyona da açık ama halkımızın sağduyusu, milletimizin yaklaşımı bugüne kadar pek çok olumsuz adımı, eylemi boşa çıkardığı gibi bundan sonra olacak provokasyonları da boşa çıkaracaktır" dedi. (Dün 23:21)

   

  Kürt Siyasetçiden 'Çözüm Süreci' Açıklamaları

  Kürt Siyasetçiden 'Çözüm Süreci' Açıklamaları

  Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye dönen Kürt siyasetinin önemli isimlerinden Mahmut Kılınç, sorunun silahla değil, siyasi mücadele ile çözülebileceğini vurguladı. (Dün 22:08)

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, Cizre'de

  Bakan Bozdağ: "Çözüm sürecinden ve barış ikliminin kalıcı olması iradesinden rahatsız olan çok çevre var. O yüzden bu süreç birçok provokasyona da açık ama halkımızın sağduyusu, milletimizin yaklaşımı bugüne kadar pek çok olumsuz adımı, eylemi boşa çıkardığı gibi bundan sonra olacak provokasyonları da boşa çıkaracaktır" "Artık Türkiye'de yol kesmelerin, adam kaçırmaların, yatırımların engellenmesi, müteahhitlerin araçlarının yakılması kabul edilebilir şeyler değildir. (Dün 22:04)

   

  Bozdağ: AİHM Kararı ile Değerlendirmeyi Ayrıca Yaparız' Haberine Ek

  Bozdağ: AİHM Kararı ile Değerlendirmeyi Ayrıca Yaparız" Haberine Ek

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde çeşitli temaslarda bulunup vatandaşlarla sohbet etti. (Dün 21:50)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.09.2014 00:38:48. #1.11#