SON DAKİKA ŞIRNAK HABERLERİ

Son Dakika Şırnak Haberleri

   

  Şırnak'ta İzinsiz Gösteri

  Şırnak'ta İzinsiz Gösteri

  ŞIRNAK ( AA ) - Silopi ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba müdahale edildi. (Bugün 02:38)

   

  Şırnak'ta İzinsiz Gösteri

  ŞIRNAK ( AA ) Silopi ilçesinde izinsiz gösteri düzenleyen gruba müdahale edildi. (Bugün 01:19)

   

  Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek

  Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek

  Cizre'deki gerginlik- Şırnak Valisi İpek: - "Kobani'deki çatışmalar Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı"- "Şırnak'ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye'yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye'ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin vermeyeceğiz" Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir (Dün 22:50)

   

  Cizre'deki Gerginlik

  Şırnak Valisi İpek: "Kobani’deki çatışmalar Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" "Şırnak’ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye’yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye’ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin. (Dün 22:31)

   

  Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'

  Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'

  Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor. (Dün 20:38)

   

  Şırnak'ta İki Aile Arasında Kavga: 4 Yaralı

  Cizre ilçesine bağlı Taşhöyük köyünde aralarında husumet bulunan iki aile arasında çıkan kavgada 4 kişi yaralandı. (Dün 20:03)

   

  Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)

  Davutoğlu: Güzel Türkçemizle, Güzel Kürtçemizi Kardeş Yapmaya Geldik(2)

  Batman'da KONUŞTU Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'ın ardından geçtiği Batman'da partisinin Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen il kongresine katıldı. (Dün 19:28)

   

  AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz. (Dün 18:48)

   

  Başbakan Davutoğlu Batman'da

  Başbakan Davutoğlu Batman'da

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi. (Dün 18:40)

   

  AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Türkiye, bütün bu çalkantılar içinde bir istikrar adası. Biz bunu her şeyden önce kardeşliğimize borçluyuz. Biz bunu demokrasimize borçluyuz. Biz bunu atalarımızdan aldığımız kültüre borçluyuz" "Milletimiz, Türkiye'de kardeşliğin arkasında durduğu gibi Çözüm Süreci'nin de arkasında durdu. (Dün 18:23)

   

  Silopi'de Kaybolan "Tanış ve Deniz" Anıldı

  Silopi ilçesinde 14 yıl önce kaybolan Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz için anma töreni düzenlendi. (Dün 18:10)

   

  Beytüşşebap'ta Hdp'nin Yeni Parti Binası Açıldı

  Beytüşşebap ilçesinde HDP'inn yeni parti binası düzenlenen törenle hizmete girdi. (Dün 16:55)

   

 

  İzinsiz Gösterilerde Çocukların Kullanılmasına Tepki

  Siirt'teki izinsiz gösterilerde çocukların güvenlik güçlerine taş ve molotofkokteyli saldırıda bulunan grup içerisinde kullanılmasına kentteki bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri tepki gösterdi Tüm Eğitim Sen Genel Başkanı Aksu: "Çocukların okulda olması gerekirken sokaklarda ön saflarda eylem yapmaları. (Dün 11:35)

   

  Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor

  Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor

  Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu. (Dün 11:34)

   

  Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu

  İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu. (Dün 11:33)

   

  Cizre'deki Gerginlik

  Cizre'deki Gerginlik

  Cizre'deki gerginlik- Şırnak'ın Cizre ilçesindeki olaylarda saldırıya uğrayan Hüda Par üyelerinin evleri ile bazı derneklerin bulunduğu binanın onarımı tamamlandı- Nur-Der üyesi Deniz: "Bu olaylara maruz kaldığımız için hizmetlerimizden vazgeçecek değiliz. Aksine daha fazla daha şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  İntihar Girişiminde Bulunan Hastayı TSK Helikopteri Kurtardı

  İntihar Girişiminde Bulunan Hastayı TSK Helikopteri Kurtardı

  İntihar girişiminde bulunan hastayı TSK helikopteri kurtardı- Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde intihar girişiminde bulunup ağır yaralanan kişi, TSK'ya ait helikopterle hastaneye yetiştirildi Beytüşşebap ilçesinde intihar girişiminde bulunup ağır yaralanan bir kişi, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) ait helikopterle hastaneye ulaştırıldı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Demirtaş: Devleti Babasının Malı Gibi Kullananlardan Bıktık Artık

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, ülkedeki herkesin mevcut siyasetteki çürümüşlükten usandığını, halkına bağıran çağıran siyasetçiden bıktığını belirterek, "Politikada koltuğu sadece kendisi, ailesi ve çıkarı için kullananlardan bıktık artık. Devleti babasının malı gibi kullananlardan bıktık artık. Devletten korkmaktan bıktık artık. Devlet bizden korksun istiyoruz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta

  Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta

  Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta: - "Milliyetçilik, ecdadın iz bıraktığı Somali'de de Bosna Hersek'te de Türk cumhuriyetlerindeki en ücra köşelerde de o mirası yeniden ayağa kaldırmaktır" Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, "Milliyetçilik ecdadın iz bıraktığı Somali'de de Bosna Hersek'te de Türk cumhuriyetlerindeki en ücra köşelerde de o mirası yeniden ayağa kaldırmaktır" dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Demirtaş: 'Kadınlar Olmadan Bu Ülkeye Barış Gelmez'

  Demirtaş: "Kadınlar Olmadan Bu Ülkeye Barış Gelmez"

  HDP Konya İl Kongresi- HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: - "Bu kadar öfkenin, bu kadar ön yargının olduğu bir toplumda, insanların birbirinden korkmadığı, kaygı duymadığı, 'mezhebi, inancı, kimliği farklıdır' diye nefret etmediği bir toplumu inşa edemezsek, Allah korusun bizi Suriye'de olduğu gibi bir cehenneme çevirirler"- "Kadınlar, eğer ülkeye barış gelecekse bunu siz sağlayabilirsiniz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  İntihar Girişiminde Bulunan Hastayı TSK Helikopteri Kurtardı

  Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde intihar girişiminde bulunup ağır yaralanan kişi, TSK'ya ait helikopterle hastaneye yetiştirildi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Konya'da

  Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Konya'da

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Bu kadar öfkenin olduğu bir toplumda biz insanların birbirinden korkmadığı, kaygı duymadığı, mezhep, inanç, kimliği farklılığından dolayı nefret etmediği bir toplumu inşa edemezsek bizi Suriye’de olduğu gibi cehenneme çevirirler” dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Şırnak'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tunceli CHP'li Oran'dan Yas İlan Edilmesine Tepki: Türkiye'de Hala Birileri Kral'dan Fazla Kral'cı

  Tunceli CHP'li Oran'dan Yas İlan Edilmesine Tepki: Türkiye'de Hala Birileri Kral'dan Fazla Kral'cı

  CHP'li Oran'dan yas ilan edilmesine tepki: Türkiye'de hala birileri Kral'dan fazla Kral'cı CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, vefat eden Suudi Arabistan Kralı için Türkiye'de yas ilan edilmesini eleştirerek," Kral'ın kendi ülkesinde yas ilan edilmiyor yani Suudi Arabistan'da yas yok ama Türkiye Cumhuriyet'i devletinde yas var bunu anlamak mümkün değil. Yani Türkiye'de hala birileri Kral'dan fazla Kral'cı" dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Konya Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir, Ama Biz Kralını Tanımayız

  Konya Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir, Ama Biz Kralını Tanımayız

  Demirtaş: Kral senin kralın olabilir, ama biz kralını tanımayız HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Konya İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz'in ölümü nedeniyle Türkiye'de 1 günlük yas ilan edilmesine tepki gösterdi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Balta Açıklaması

  "Milliyetçilik, ecdadın iz bıraktığı Somali'de de Bosna Hersek'te de Türk cumhuriyetlerindeki en ücra köşelerde de o mirası yeniden ayağa kaldırmaktır" (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  CHP'li Oran: Türkiye'de Hala Birileri Kraldan Fazla Kralcı

  CHP'li Oran: Türkiye'de Hala Birileri Kraldan Fazla Kralcı

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, vefat eden Suudi Arabistan Kralı için Türkiye'de yas ilan edilmesini eleştirerek, "Kral'ın kendi ülkesinde yas ilan edilmiyor." dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir Ama Biz Kralını Tanımayız

  Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir Ama Biz Kralını Tanımayız

  HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Suudi Kralın ölümü nedeyle Türkiye'de 1 günlük yas ilan edilmesine tepki gösterdi. Demirtaş "Kral senin kralın olabilir ama biz kralını tanımayız" dedi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir, Ama Biz Kralını Tanımayız

  Demirtaş: Kral Senin Kralın Olabilir, Ama Biz Kralını Tanımayız

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Konya il kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye'de 1 günlük yas ilan edilmesine tepki gösterdi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Hdp Konya İl Kongresi

  HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "Bu kadar öfkenin, bu kadar ön yargının olduğu bir toplumda, insanların birbirinden korkmadığı, kaygı duymadığı, 'mezhebi, inancı, kimliği farklıdır' diye nefret etmediği bir toplumu inşa edemezsek, Allah korusun bizi Suriye'de olduğu gibi bir cehenneme çevirirler" "Kadınlar, eğer ülkeye barış gelecekse bunu siz sağlayabilirsiniz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Cizre'deki Hendekler Vatandaşı Mağdur Ediyor

  Şırnak'ın Cizre ilçesinde, terör örgütü YDG H üyelerince kazılan 184 hendek nedeniyle ilçe sakinleri büyük mağduriyet yaşıyor İzinsiz gösterilerin sık sık gerçekleştiği Sur, Nur ve Cudi mahallelerindeki hendeklerin bulunduğu sokaklarda yaşayanlar evlerine ulaşmakta, sağlık ve itfaiye ekipleri de olaylara müdahalede güçlük çekiyor. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Cizre'deki Gerginlik

  Şırnak'ın Cizre ilçesindeki olaylarda saldırıya uğrayan Hüda Par üyelerinin evleri ile bazı derneklerin bulunduğu binanın onarımı tamamlandı Nur Der üyesi Deniz: "Bu olaylara maruz kaldığımız için hizmetlerimizden vazgeçecek değiliz. Aksine daha fazla daha şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğiz. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Silopi'de Trafik Kazası: 4 Yaralı

  Şırnak’ın Silopi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor

  Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı

  Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı

  Annesinin karnında dehşeti yaşadı- Şırnak'ın Cizre ilçesinde evi YDG-H üyelerince yakılan ve 2 yaşındaki çocuğuyla gizlendiği banyonun duvarının balyozla delinmesi sonucu kurtarılan hamile kadının dünyaya getirdiği bebeğin bir elinin kas ve sinirlerinde yüzde 90 uyuşukluk tespit edildi- Gözüngü ailesi, çocuklarının elindeki sıkıntıya, annenin, dehşet anlarından kurtulmak isterken aldığı darbenin neden olduğunu ileri sürdü. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Yarım Asırdır Kasket Yapıyor

  Diyarbakır'da 55 yıldır kasket yapan 67 yaşındaki Arık, özellikle Şırnak ve Hakkari'den gelen siparişler üzerine sekiz ve tek köşeli, düğmeli ürünler hazırlıyor Arık: "Kasket eskisi gibi rağbet görmüyor. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tekvando: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları

  Tekvando: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları

  Tekvando: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Anadolu Yıldızları Tekvando Grup Müsabakaları, Osmaniye'de başladı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 06:24:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞIRNAK HABERLERİ
[Hata Bildir]