SON DAKİKA SOLHAN HABERLERİ

Son Dakika Solhan Haberleri

18:40
Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Derneği'nin Açılışı Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Kızıltepe Gazeteciler Cemiyeti Derneği'nin açılışını yaptı.
15:46
Anaokulu Öğrencilerine Flor Vernik Uygulaması Ağrı Halk Sağlığı Müdürlüğü'nce kent merkezinde bulunan anaokullarında ağız diş sağlığı taraması ve flor vernik uygulaması yapıldı.
Anaokulu Öğrencilerine Flor Vernik Uygulaması
20:35
Bingöl - Umke ve Sağlık Ekipleri, 2 Hastayı Kızaklarla Yaya Olarak 4 Kilometre Taşıdı Umke ve sağlık ekipleri, 2 hastayı kızaklarla yaya olarak 4 kilometre taşıdı BİNGÖL 112 ve UMKE ekipleri Solhan İlçesi'ne bağlı Kale Köyü Post Mezrası'ndaki hasta anne ve kızını yaya olarak 4 kilometrelik karla kaplı yolu aşarak hastaneye ulaştırdı.
Bingöl - Umke ve Sağlık Ekipleri, 2 Hastayı Kızaklarla Yaya Olarak 4 Kilometre Taşıdı
20:13
UMKE ve Sağlık Ekipleri, 2 Hastayı Kızaklarla 4 Kilometre Taşıdı Bingöl 112 ve UMKE ekipleri Solhan ilçesine bağlı Kale Köyü Post Mezrasındaki hasta anne ve kızını yaya olarak 4 kilometrelik karla kaplı yolu aşarak hastaneye ulaştırdı.
UMKE ve Sağlık Ekipleri, 2 Hastayı Kızaklarla 4 Kilometre Taşıdı
14:03
Ana-kız 9 Saat Sonra Kurtarıldı UMKE Bingöl ekibi, kar yağışından dolayı yolu kapanan köyde fenalaşan anne ve kızı için kurtarma operasyonu düzenledi.
Ana-kız 9 Saat Sonra Kurtarıldı
13:33
Ana-Kız 9 Saat Sonra Kurtarıldı UMKE Bingöl ekibi, kar yağışından dolayı yolu kapanan köyde fenalaşan anne ve kızı için kurtarma operasyonu düzenledi.
Ana-Kız 9 Saat Sonra Kurtarıldı
13:45
Mardin Valisi Taşkesen Gazetecilerle Buluştu Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle il genelinde görev yapan gazetecilerle yemekte bir araya geldi.
Mardin Valisi Taşkesen Gazetecilerle Buluştu
12:29
Akdağ Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret Etti AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, yeni kurulan Kızıltepe Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
13:43
Bingöl'de Zazaca Seçmeli Derse İlgi Türkiye'deki 3 Zazaca öğretmenden ikisinin görev yaptığı Bingöl'de 200 öğrenci Zazaca eğitim alıyor Vali Taşyapan: "İnsanlarımız bu dili zaten bu bölgelerde konuşuyor.
16:22
Ağrı'da "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" Yapıldı 2014 yılının "Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı" ilan edilmesiyle Ağrı'da yürüyüş düzenlendi.
15:13
Ağrı'da 'Gülen Yüzlerimiz Sağlığınız İçin Hep Sizinle' Projesi Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kültür ve Eğitim Vakfı ortaklığıyla hazırlanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Gülen Yüzlerimiz Sağlığınız İçin Hep Sizinle” projesinin açılış toplantısı yapıldı.
Ağrı'da 'Gülen Yüzlerimiz Sağlığınız İçin Hep Sizinle' Projesi
15:24
Ağrı'da "GÜLEN Yüzlerimiz Sağlığınız İçin Hep Sizinle" Projesi Ağrı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kültür ve Eğitim Vakfı ortaklığıyla hazırlanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Gülen Yüzlerimiz Sağlığınız İçin Hep Sizinle" projesinin açılış toplantısı yapıldı.
20:48
Bingöl'de Çıkan Yangın 5 Milyon Liralık Zarara Neden Oldu Bingöl'de dün akşam saatlerinde Küçük Sanayi Sitesinde bulunan tekstil fabrikasında çıkan yangın, 5 milyon lira zarara yol açtı.
Bingöl'de Çıkan Yangın 5 Milyon Liralık Zarara Neden Oldu
13:15
Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın Bingöl’de dün akşam saatlerinde Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan tekstil fabrikasında çıkan yangın, 5 milyon lira zarara yol açtı.
Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın
21:59
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu Bingöl'de tekstil fabrikasının çatı katında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alınırken, dumandan etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı.
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu
21:55
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu Bingöl'de tekstil fabrikasının çatı katında çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alınırken, dumandan zehirlenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı.
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Çıkan Yangın Korkuttu
20:55
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı Bingöl'de sanayi sitesinde çıkan yangın, tekstil fabrikasını yok etti.
Bingöl'de Tekstil Fabrikasında Yangın Çıktı
16:13
Ağrı'da Aile ve Aile içi Şiddet Konferansı Düzenlendi Uzm. Psikolog Mehmet Emin KIZGIN Aile ve Aile içi Şiddet'in insanlar üzerindeki etkilerini ve bu şiddetin en aza indirmenin insanlara daha merhametli bir şekilde yaklaşmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.
20:59
Kalkınma Bakanı Yılmaz Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de: - "AK Parti 2002 seçimlerinde birçok partiyi barajın altına gömdü.
Kalkınma Bakanı Yılmaz
18:35
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Açıklaması "AK Parti 2002 seçimlerinde birçok partiyi barajın altına gömdü.
20:23
AK Parti Karlıova İlçe Kongresi Kongrede yapılan seçimde İlyas Bingöl tekrar ilçe başkanı oldu.
AK Parti Karlıova İlçe Kongresi
21:25
Esenyurt Belediyesi'nden Kızıltepe'ye Kitap Yardımı Esenyurt Belediyesi tarafından Mardin’in Kızıltepe ilçesinde bulunan Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne 50 bin liralık Kitap yardımı yapıldı.
Esenyurt Belediyesi'nden Kızıltepe'ye Kitap Yardımı
19:33
Esenler Belediyesi'nden Kızıltepe'ye 50 Bin Liralık Kitap Yardımı İstanbul Esenyurt belediyesi tarafından Kızıltepe Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip lisesine 50 bin liralık kitap yardımı yapıldı.
15:43
Solhan'da Yangın 4 Aileyi Erzaksız Bıraktı Bingöl’ün Solhan ilçesinde 2 katlı bir apartmanın çatı katında çıkan yangında, bina sakinlerinin kışlık erzakları kulanılmaz hale geldi.
Solhan'da Yangın 4 Aileyi Erzaksız Bıraktı
13:21
Yüksekova'da Kitap Okuma Etkinliği Düzenlendi Yüksekova'daki lise öğrencileri, kütüphanelerine kitap yardımı yapılması için öğretmenleriyle kent merkezindeki bir parkta kitap okuma etkinliği düzenledi.
Yüksekova'da Kitap Okuma Etkinliği Düzenlendi
10:28
Yüksekovalı Öğrenciler Kitap Bekliyor Yüksekova'daki Şemsettin Onay Anadolu Lisesi öğrencileri, okullarında başlatılan Kütüphanemizi Yeşertelim Kampanyası çerçevesinde okuma etkinliği düzenledi.
Yüksekovalı Öğrenciler Kitap Bekliyor
14:34
Bingöl'de, "Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi" Toplantısı Bingöl'de Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı ile ilgili toplantı yapıldı.
18:06
Kızıltepe'de İş Güvenliği Yasası Protesto Edildi Mezopotamya Mevsimlik Tarım İşçilerinin Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Derneği (Med Der), iş güvenliği yasasını protesto etti.
12:07
Yüzen Adalarda Hazan Güzelliği Bingöl'ün Solhan ilçesi yakınlarında bulunan Turna Gölü'ndeki yüzen adalar, sonbaharda ziyaretçilerine adeta görsel şölen sunuyor.
Yüzen Adalarda Hazan Güzelliği
18:58
Ağrı'da, Meme Kanseri Bilinçlendirme Yürüyüşü Ağrı'da, "meme kanseri bilinçlendirme ayı" etkinlikleri kapsamında yürüyüş düzenlendi.
16:08
Solhan'da Vergi Borcu Bulunanlara Uyarı Solhan Mal Müdürü Sıtkı Gürocak, vergi borcu bulunanların en geç 1 Aralık 2014'e kadar vergi dairelerine başvuruda bulunmaları gerektiğini söyledi.
Solhan'da Vergi Borcu Bulunanlara Uyarı
20:46
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de Açıklaması "Türkiye Cumhuriyeti kendi içinde bu barışı (çözüm süreci) geliştirdikçe bütün Orta Doğu'ya örnek olacak"
23:10
Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Halı Saha Maçında 2 Gol Bingöl'ün Genç ilçesinde yaptırılan halı sahayı hizmete açan Bakan Yılmaz, açılış maçında 2 gol attı.
Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Halı Saha Maçında 2 Gol
22:15
Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Bingöl'ün Genç ilçesinde yaptırılan halı sahayı hizmete açan Bakan Yılmaz, açılış maçında 2 gol attı.
16:45
Vali Yardımcısı Tengir, Darp Edilen Sağlık Memurunu Ziyaret Etti Ağrı Vali Yardımcısı Taner Tengir, hasta yakınları tarafından darp edilen sağlık memuru Özcan Yılmaz'ı ziyaret etti.
16:17
Meyvecilik Projelerine Hibe Desteği DAP Erzurum Bölgesi Kalkınma İdaresi'nce sağlanan yüzde 70 hibe desteği için başvuruda bulunulan 50 projeden 3’ü kabul edildi.
Meyvecilik Projelerine Hibe Desteği
13:13
İlkyar Başkanı Prof. Dr. Vural'dan Solhan Yibo'ya Ziyaret İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı (İLKYAR) Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Vural, Solhan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nu (YİBO) ziyaret etti.
18:44
Solhan'da Trafik Kazası: 7 Yaralı Solhan ilçesinde iki otomobilin çarpması sonucu meydana gelen kazada 7 kişi yaralandı.
18:54
Bingöl'e, Zazaca Öğretmeni Ataması Bingöl Milli Eğitim Müdürü Sarı, Yaşayan Diller ve Lehçeler Bölümü altında seçmeli olarak okullarda okutulan Zazaca bölümü için Türkiye genelinde ayrılan 3 kontenjandan ikisinin Bingöl’e verildiğini bildirdi.
13:42
Kendisini Vurduğu İddia Edilen Asker, Ağır Yaralandı Tunceli’de Karşılar Jandarma Karakolu'nda görev yapan jandarma komando er, silahla vurularak ağır yaralandı.
13:29
Solhan'da Tandır Ekmeği İşletmesi Açıldı Solhan ilçesinde girişimci iki kadın tarafından tandır ekmeği işletmesi açıldı.
Solhan'da Tandır Ekmeği İşletmesi Açıldı
11:40
Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün" Kızılay Solhan Şube Başkanı Canlı: "Kızılay yurtiçi kurban bedeli 650 lira, yurtdışı kurban bedeli 350 lira olarak belirlenmiştir.
Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün'
11:15
Solhan'da Kaldırım Çalışmaları Solhan'da kaldırım ve sokaklara kilitli parke taşı döşenmesine devam ediliyor.
18:43
Vali Taşyapan, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi Taşyapan: "Su hayattır, yol medeniyettir.
13:26
Suda Kaybolan Gencin Cesedine Ulaşıldı Bingöl'de suda kaybolan gencin cesedine ulaşıldı.
Suda Kaybolan Gencin Cesedine Ulaşıldı
00:50
Şehit Cumhuriyet Savcısı Kılıç Anıldı Doğubayazıt'ta silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç, vurulduğu yerde anıldı.
Şehit Cumhuriyet Savcısı Kılıç Anıldı
00:02
Şehit Cumhuriyet Savcısı Kılıç Anıldı Doğubayazıt ilçesinde silahlı saldırıda hayatını kaybeden cumhuriyet savcısı Hakan Kılıç, vurulduğu yerde anıldı.
Şehit Cumhuriyet Savcısı Kılıç Anıldı
17:31
Kahta'da 2 Ayrı Kazada 8 Kişi Yaralandı Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
Kahta'da 2 Ayrı Kazada 8 Kişi Yaralandı
14:10
Bingöl'de Ağaca Asılı Ceset Bulundu Bingöl'ün Solhan ilçesinde ağaca asılı bulunan bir erkek cesedi, otopsi için Malatya'ya gönderildi.
13:43
Piliç Yüklü Tırda Yangın Çıktı Bingöl Solhan karayolunun, 31. kilometresinde seyir halindeyken yanan piliç yüklü tırda hasar meydana geldi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:14:52. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SOLHAN HABERLERİ
[Hata Bildir]