05:2200
SON DAKİKA SOLHAN HABERLERİ

Son Dakika Solhan Haberleri

  Bingöl'de Seçim Sonuçları

  Bingöl'de Seçim Sonuçları

  Bingöl’de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan yüzde 65,02, Selahattin Demirtaş yüzde 30,58, Ekmeleddin İhsanoğlu ise yüzde 4,38 oranında oy aldı. (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  MUŞ SEÇİM SONUÇLARI [CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI] SEÇİM SONUÇLARI (İL İL OY ORANLARI)

  MUŞ SEÇİM SONUÇLARI [CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI] SEÇİM SONUÇLARI (İL İL OY ORANLARI)

  İl İl seçim sonuçları. Türkiye geneli ve Muş bölgesinde Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve oy oranları. 10 Ağustos Pazar tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları. Muş bölgesi ve yurt genelinde Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları. Muş genelinde sandıklarından hangi aday için kaç oy çıktı? Türkiye sonucu aylardır merakla beklenen bir seçimi daha geride bıraktı. İlk defa halk tarafından seçilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Türkiye genelinde katılım büyüktü. Başbakan Recep Tayyip (10 Ağustos 2014 Pazar )

   

  MUŞ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI / CUMHURBAŞKANLIĞI OY DAĞILIMI

  MUŞ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI / CUMHURBAŞKANLIĞI OY DAĞILIMI

  İl İl seçim sonuçları. Türkiye geneli ve Muş bölgesinde Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve oy oranları. 10 Ağustos Pazar tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonuçları. Muş bölgesi ve yurt genelinde Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları. Muş genelinde sandıklarından hangi aday için kaç oy çıktı? Türkiye sonucu aylardır merakla beklenen bir seçimi daha geride bıraktı. İlk defa halk tarafından seçilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine Türkiye genelinde katılım büyüktü. Başbakan Recep Tayyip (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Türk Kızılayı'ndan Et Yardımı

  Türk Kızılayı'ndan Et Yardımı

  Türk Kızılayı Solhan Şubesi Ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara konserve et yardımı yaptı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Fevzi Aktaş, Görevine Geri Dönüyor

  Fevzi Aktaş, Görevine Geri Dönüyor

  Eğitim Uzmanı olarak Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Fevzi Aktaş, tekrar Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhtiyaç Sahiplerine Nakdi Yardım

  Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Recep Tan, yardıma muhtaç ailelere nakdi yardımda bulunduklarını bildirdi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Solhan'da Su Sorununa Sondajlı Çözüm

  Solhan'da Su Sorununa Sondajlı Çözüm

  Solhan Belediyesi'nce içme suyu sıkıntısını gidermek için sondaj kuyusu açıldı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kaymakamlık Hak İhlallerini Araştıracak

  Solhan Kaymakamlığı, İnsan Hakları Kurulu'nun etkin ve verimli çalışması için İlişkiler ve İletişim Komisyonu, İnsan Hakları Eğitim ve İnsan Hakları Bilincini Geliştirme Komisyonu, İnsan Hakları İhlalleri Araştırma, İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu ve Nezarethane Denetim Komisyonu kurdu. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Yılmaz, Seçim Bölgesinde İftar Programına Katıldı

  Bakan Yılmaz, Seçim Bölgesinde İftar Programına Katıldı

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, seçim bölgesi Bingöl'de partisinin Solhan teşkilatının iftar programına katıldı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanlığı seçimi) Bu işi ikinci tura bırakmayalım. İkinci tur demek masraf demek zaman kaybı demek. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Yılmaz: 'Başbakan Birçok Reforma İmza Attı'

  Bakan Yılmaz: "Başbakan Birçok Reforma İmza Attı"

  Bingöl’deki ziyaretlerini sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 10 Ağustos’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan’a destek çağrısında bulundu. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Solhan'a Atanan Mal Müdürü Gürocak Göreve Başladı

  Solhan İlçe Mal Müdürü Sıtkı Gürocak, göreve başladı. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:22:47. #1.13#