SON DAKİKA SONGÜL KARLI HABERLERİ

Son Dakika Songül Karlı Haberleri


SONGÜL KARLI

... Devamı

13:21
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak Program yaptığı kanalla anlaşması sonlandırılan Karlı ve Uğur Arslan'la 'Evleneceksen Gel' adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan arasındaki kavga alevlendi.
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak
12:03
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak Program yaptığı kanalla anlaşması sonlandırılan Karlı ve Uğur Arslan'la 'Evleneceksen Gel' adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan arasındaki kavga alevlendi.
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak
16:11
Seda Sayan 'Su Gibi' ile Ekranlara Dönüyor Yıl içerisinde iki programı yayından kaldırılan Seda Sayan, yeni yılda Uğur Arslan ile 'Su Gibi' programını sunacak.
Seda Sayan 'Su Gibi' ile Ekranlara Dönüyor
11:35
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program 7 yıl sunduğu 'Su Gibi' programını, partneri Uğur Arslan'la Seda Sayan'ın yeniden yapacağını duyunca öfkelenen Songül Karlı, "Kimmiş taklitçi canım" dedi.
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program
09:18
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program 7 yıl sunduğu 'Su Gibi' programını, partneri Uğur Arslan'la Seda Sayan'ın yeniden yapacağını duyunca öfkelenen Songül Karlı, "Kimmiş taklitçi canım" dedi.
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program
09:57
Songül Karlı, Botoks Yaptırdı Haberlerine Ateş Püskürdü Karlı, tepkisini "Karaktersizler, kafanıza göre yazıyorsunuz. Uzun zamandır botoks yaptırmadım ama sanki yüz nakli olmuşum ayıp, kendinize bakın" sözleriyle gösterdi.
Songül Karlı, Botoks Yaptırdı Haberlerine Ateş Püskürdü
15:57
Yaptırdığı Estetikten Sonra Songül Karlı'yı Görenler Tanıyamadı Eşinin borçları yüzünden zor günler geçiren Songül Karlı, estetik yaptırdı. Karlı, yeni halini Instagram sayfasından paylaşarak takipçilerine gösterdi.
Yaptırdığı Estetikten Sonra Songül Karlı'yı Görenler Tanıyamadı
16:33
Songül Karlı Yüzünden Balıkçıya Bile Haciz Gitmiş Ünlü şarkıcı Karlı'nın bir balık resturantı açılışında olduğunu tespit eden memurlar, haciz için balıkçıya kadar gitmiş.
Songül Karlı Yüzünden Balıkçıya Bile Haciz Gitmiş
16:28
Songül Karlı Yüzünden Balıkçıya Bile Haciz Gitmiş Ünlü şarkıcı Karlı'nın bir balık resturantı açılışında olduğunu tespit eden memurlar, haciz için balıkçıya kadar gitmiş.
09:45
Songül Karlı'nın Programı Eşi Yüzünden Bitti Ünlü türkücü Songül Karlı'nın 3 ay önce başlayan ve kendi adını taşıyan programı, kanala giden 512 bin TL'lik haciz ve türkücünün eşinin borçları nedeniyle bitirildi.
Songül Karlı'nın Programı Eşi Yüzünden Bitti
11:48
Eski Spiker Mesut Mertcan Artık Huzurevinde Yaşıyor TRT'nin bir döneme damgasını vuran efsane spikeri Mesut Mertcan'ın 3 aydır huzurevinde yaşadığı ortaya çıktı.
Eski Spiker Mesut Mertcan Artık Huzurevinde Yaşıyor
15:28
Yenipazar'da Pide Güzeli Seçildi Yenipazar’da bu yıl ilki düzenlenen pide festivali ‘Pide Güzeli’ seçimi ve Songül Karlı konseri ile sona erdi.
Yenipazar'da Pide Güzeli Seçildi
20:18
Songül Karlı Mezura ile Beden Ölçülerini Hesapladı Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, merak edilen vücut ölçülerini canlı yayında ölçtü.
Songül Karlı Mezura ile Beden Ölçülerini Hesapladı
18:58
RTÜK'ten İki Eşini Öldüren Adamı Ekrana Çıkaran Karlı'ya Ceza İki eşini öldüren adamı ekrana çıkaran Songül Karlı'ya RTÜK cezayı keserken yine aynı kişiyi ekrana çıkaran Seda Sayan ile ilgili görüşme ise haftaya kaldı.
RTÜK'ten İki Eşini Öldüren Adamı Ekrana Çıkaran Karlı'ya Ceza
21:41
Tuğba Ekinci: Ben Bir Adama Ait Olamam Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Songül Karlı ile Yeniden programının bugünkü konuğu Tuğba Ekinci oldu. Ekinci, Karlı'ya çok özel açıklamalarda bulundu.
Tuğba Ekinci: Ben Bir Adama Ait Olamam
20:00
Seda Sayan İki Eşini Öldüren Adamı Canlı Yayına Çıkardı Seda Sayan'ın 5 kez evlenen ve 2 eşini öldüren Sefer Çalınak'ı canlı yayında ağırlaması tepki çekti.
Seda Sayan İki Eşini Öldüren Adamı Canlı Yayına Çıkardı
11:57
Songül Karlı: Eşini Yaralayan Kocayı Neden Çıkardım Eşini 43 yerinden tornavidayla yaralayan adamı ekrana çıkartarak onore eden ve bu yüzden mahkemelik olan Songül Karlı, neden böyle bir yayın yaptığına açıklık getirdi.
Songül Karlı: Eşini Yaralayan Kocayı Neden Çıkardım
11:19
Songül Karlı'nın Konuğu Yüzünden Kanaltürk'e Tazminat Davası Boşanmak isteyen karısı Hasret K.'yi tornavidayla 43 yerinden yaralayan Yakup Kara'nın Songül Karlı'nın programında canlı yayına çıkarılması kanala pahalıya patladı.
Songül Karlı'nın Konuğu Yüzünden Kanaltürk'e Tazminat Davası
13:14
CHP'li Nazlıaka'dan RTÜK'e"Kadına Yönelik Şiddet" Başvurusu CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, "Songül Karlı ile Yeniden” programında "kadına yönelik şiddetin yok sayıldığı" gerekçesiyle RTÜK'e başvurdu.
10:47
Songül Karlı'ya Canlı Yayında Konuk Tepkisi İstanbul'da, boşanmak isteyen karısı Hasret K.'yi tornavidayla 43 yerinden yaralayan Yakup Kara'nın Songül Karlı'nın programında canlı yayına çıkarılması tepki topladı.
Songül Karlı'ya Canlı Yayında Konuk Tepkisi
10:36
Songül Karlı Canlı Yayında Ağladı "Yeniden" isimli programıyla hafta içi her gün ekrana gelecek olan Karlı, sezonun ilk programını gözyaşlarıyla açtı.
Songül Karlı Canlı Yayında Ağladı
08:32
Songül Karlı: Hamile Kalınca İstemeyip Aldırdım Bir dönem sunduğu evlilik programları ile gündeme gelen Songül Karlı, çocuk aldırdığını itiraf etti.
Songül Karlı: Hamile Kalınca İstemeyip Aldırdım
08:54
Deniz Sezonu Öncesi Kilolu Kadınları Sevindiren Haber Her yıl yaz mevsimi ve deniz sezonu başlamadan önce özellikle bayanların ve tatil hayali kuranların korkulu rüyası haline gelen aşırı kilolar yeni geliştirilen ve hiçbir yan etkisi bulunmayan Obesistop ile artık sorun olmaktan çıkıyor.
Deniz Sezonu Öncesi Kilolu Kadınları Sevindiren Haber
10:04
Songül Karlı: Estetiğin Nedeni Erkek Baskısı Oldu Türk Halk Müziği'nin sevilen isimlerinden Songül Karlı; estetik cerrahı Op. Dr. Fatih Dağdelen ile birlikte CNN Türk'te Hakan Çelik'in programına konuk oldu.
Songül Karlı: Estetiğin Nedeni Erkek Baskısı Oldu
07:48
Songül Karlı: Göğüs Estetiği Yaptırdım, Pişmanım CNN Türk'te Hakan Çelik'in konuğu olan Songül Karlı, göğüs estetiği yaptırdığına pişman olduğunu açıkladı.
Songül Karlı: Göğüs Estetiği Yaptırdım, Pişmanım
07:50
Songül Karlı: Sabah Namazını Kaçırmıyorum Türk Halk Müziği'nin sevilen isimlerinden Songül Karlı, katıldığı bir televizyon programında samimi açıklamalarda bulundu.
Songül Karlı: Sabah Namazını Kaçırmıyorum
13:20
Songül Karlı'nın Hayali Türk Halk Müziği'nin sevilen isimlerinden Songül Karlı, katıldığı Yeşil Elma programında samimi açıklamalarda bulundu.
Songül Karlı'nın Hayali
09:22
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı Yüksel Aytuğ'un Medyatik programına katılan sunucu, canlı yayında kocasının arayıp üstünü değiştir dediği günü anlattı.
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı
13:21
Songül Karlı: O Elbiseleri Mecburen Giydim Songül Karlı ve Uğur Arslan Beyaz TV'de yayınlanan Medyatik programının konuğuydu.
Songül Karlı: O Elbiseleri Mecburen Giydim
13:03
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı Yüksel Aytuğ'un sunduğu "Medyatik" programına katılan ve daha önce eşinin kıskançlığı yüzünden canlı yayında elbisesini değiştirmek zorunda kalan Songül Karlı, "Canlı yayında kulağıma söylediler eşim stüdyo şefini aramış.
Songül Karlı'dan Kıyafet İtirafı
14:06
Songül Karlı Şarkıları ve Özel Açıklamalarıyla "Her Şey Dahil"de Ünlü şarkıcı Songül Karlı ve arabesk müziğin genç yeteneği Devran İskender , bugün Çağla ve Alişan'ın programı Her Şey Dahil'e konuk oldu.
Songül Karlı Şarkıları ve Özel Açıklamalarıyla 'Her Şey Dahil'de
14:42
Songül Karlı: "Güzelliğim İnsanları Korkutuyormuş" Songül Karlı, Kanaltürk'teki '2. Sayfa' programına katılarak Esra Erol'un Fox'a geçmesinin ardından kendi programının kaldırılmasıyla ilgili konuştu.
Songül Karlı: 'Güzelliğim İnsanları Korkutuyormuş'
10:24
Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor Ünlülerin bağlamacısı olarak tanınan müzisyen Şimşek, Ortadoğu'nun ünlü şarkıcılarından Suriyeli Asala Nasri ile birlikte çalışmak isteğini söyledi.
Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor
00:10
Altın Portakal'da Yarışacak Kısalar ve Belgeseller Belli Oldu ! 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne başvuran 206 kısa film arasından 20, 99 belgesel film arasından da 15 film yarışmaya hak kazandı.
Altın Portakal'da Yarışacak Kısalar ve Belgeseller Belli Oldu !
18:03
Songül Karlı'dan Çarpıcı Açıklamalar Ünlü Türkücü Songül Karlı, Katıldığı Bir Tv Programında Özel Hayatına Dair İlginç Açıklamalar Yaptı.
Songül Karlı'dan Çarpıcı Açıklamalar
10:56
Latif Doğan'ın Oğlu Evlendi Türk Halk Müziği sanatçısı Latif Doğan'ın oğlu Seydi Vakkas Doğan hayatını yabancı uyruklu Alena ile birleştirdi.
Latif Doğan'ın Oğlu Evlendi
23:58
Songül Karlı, Esra Erol'dan Nefret Ediyor Esra Erol'un yeni sezonda Fox TV'de program yapacak olması Songül Karlı'yı rahatsız etti.
Songül Karlı, Esra Erol'dan Nefret Ediyor
14:40
Songül Karlı Söyledi, Başkan Uslu Oynadı Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinde bu yıl 14'ncüsü düzenlenen 'Uluslararası Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali', Songül Karlı konseriyle başladı.
10:15
14. Uluslararası Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali Başladı Festivalin açılışında Songül Karlı konser verdi
09:34
Mersin'de Kültür Festivali Songül Karlı Konseri ile Başladı Silifke ilçesine bağlı Atakent Beldesi'ndeki Uluslararası Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali, bu yıl son kez düzenleniyor.
Mersin'de Kültür Festivali Songül Karlı Konseri ile Başladı
00:46
Atakent Son Festivaline Hazır Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinin büyükşehire bağlanması nedeniyle bu yıl son kez yapılacak 'Atakent Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali'nin programı belli oldu.
Atakent Son Festivaline Hazır
10:03
Esra Erol 500 Bin TL Maaşla Transfer Oldu ATV'de 4 yıldır kendi adını taşıyan evlilik programını sunan Esra Erol, aylık 500 bin TL'ye Fox TV'ye transfer oldu.
Esra Erol 500 Bin TL Maaşla Transfer Oldu
13:27
Esra Erol Fox TV'ye Transfer Oldu İzdivaç programlarının başarılı sunucularından Esra Erol, yeni sezonda Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.
Esra Erol Fox TV'ye Transfer Oldu
19:32
Aslanapa 26 Yaşında Aslanapa'nın ilçe oluşunun 26.yılı nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi.
Aslanapa 26 Yaşında
11:03
Dilan'dan Tatlıses'e Sitem! Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir kulüpte sahne alan, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak, kalbinin kırık olduğunu belirtti.
Dilan'dan Tatlıses'e Sitem!
22:07
Songül Karlı Damat Adaylarını Fena Fırçaladı Su Gibi programında, bir gelin adayının üniversite mezunu bir damat adayı araması olay oldu.
Songül Karlı Damat Adaylarını Fena Fırçaladı
14:01
Dijital Dünya En'lerini Seçti 2. kez düzenlenen "Dijital Dünyanın En'leri" ödülleri, Valentin Sheraton Hotel Maslak'ta gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
12:47
Su Gibi'de Damat Adayı Brutal Metal Yaparsa Su Gibi'de gelin adayına kendini beğendirmek için sahneye şarkı söyleyerek giren damat adayı, geline kendini beğendiremedi.
Su Gibi'de Damat Adayı Brutal Metal Yaparsa
13:10
Uğur Arslan'dan Barış Sürecine Destek Program sunucusu ve Şair Uğur Arslan, barış sürecinin Türkiye için önemli olduğunu söyledi.
Uğur Arslan'dan Barış Sürecine Destek
16:07
Songül Karlı'nın Ağzı Açık Kaldı Fox Tv ekranlarında yayınlanan Su Gibi'de programın sunucularında olan Songül Karlı'ya büyük bir sürpriz yapıldı.
Songül Karlı'nın Ağzı Açık Kaldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:23:56. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SONGÜL KARLI HABERLERİ
[Hata Bildir]